Пальці болять і німіють під час бігу

Я вже 11 тижнів робили дивані 10k програма, з 8-9 тижнів, що перебуваючи в Вібрам з пальцями ноги Бикила ЛЗ. Як я вже неухильно збільшується кількість працюючих в моїй тренування, я почав відчувати до кінця моєї тренування (останні 10 хвилин) напів-хворобливі відчуття майже нерея від трохи за основу пальцями, щоб кінці двома пальцями найближчій великий палець на лівій нозі тільки.

Bottom of Foot Diagram

Нижньої частини ноги схема з нижньої частини ноги біль

Пальці боляче в районі поруч з місцем, де вище зображення "судоми ніг" і відчувати себе більш оніміли і менш болючим, до кінців пальці. Змінюється розподіл ваги на ногу, як я біжу, здається, не допомогти з болем, як тільки він починається. Біль іде буквально через кілька хвилин після моєї тренування завершена, і я взяв невелику перерву.

Це результат мінімалістський кросівки, я, можливо, неправильно приземлення на ногу, або це щось, що з часом налагодиться?

+349
Anton Boriskin 15 лист. 2016 р., 20:52:52
28 відповідей

Деякі люди рекомендують L-глутаміну при безсонні. Інші кажуть навпаки. Він звик бути рекомендований як підсилювач мозку (середина 80-х... мати на увазі, що вони носили, гетри), але я не думаю, що хтось каже що більше.

У будь-якому разі, якщо ви приймаєте його вранці, я був би дуже здивований, що це викликає проблеми сну. Нічого іншого на етикетці інгредієнт вистрибує, навіть трохи.

Не знаючи, що ще ви приймаєте/їсть/п'є/і т. д. неможливо знати. Це також може бути екологічної, емоційної, харчової, хто знає.

+991
Celia 03 февр. '09 в 4:24

Ось в такі моменти ваше тіло стомлене. Більш ніж імовірно, що це накопичувальний ефект від тренінгу ви зробили до цього моменту, а неправильне харчування, і, можливо, деякі життєві стреси там. Це нормально. По суті, ваш організм потребує деяких відносного спокою.

Займе тиждень і зробити підступ роботи: половина обсягу, або половина Тома і половини ваги.

Зробити ваше харчування нормалізувався, відпочинь, а робити це. Ви повинні бути готові, щоб повернутися до обсягу та інтенсивності ви тренувалися раніше. Це нормальний цикл для сильнішає:

 • Нормальний акцент у тренуванні: тілі накопичується втома, поки ви не потрапили у наступний етап.
 • Хитрощі: стомлене тіло, і насос включається. Тепер вам потрібен деякий відносного спокою, так що ваше тіло може перейти на наступний етап.
 • Суперкомпенсация: ваше тіло адаптується до навантажень, ви ставите на ньому, і в процесі робить сам швидше/більше/сильніше, щоб справлятися зі зростаючими навантаженнями.

У цей момент Ви повинні повторити цикл, щоб заробити на суперкомпенсацию. Тепер, якщо ви повністю ігнорувати етап хитрощі протягом тривалого часу і тримати заточку вашого тіла вниз ви натисніть перетренованості. Перетренування-це стан, коли ваше тіло стає слабкішим, а ваше тіло-це більше катаболічні, ніж анаболічні. Якщо ви потрапили на цей етап вам знадобиться деякий час.

Я особисто думаю, що ви потрапили на сцену хитрощі, і підступ буде добре для вас.

+900
TaurinMur 6 черв. 2015 р., 08:13:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви тільки починаєте бігати, у вас є прекрасна можливість докласти зусиль, щоб дізнатися правильну форму, перш ніж розробляти якісь шкідливі звички. Мінімалістський взуття дійсно може допомогти, щоб стимулювати певний тип посадку ноги, тому що відсутність проміжного або підйом п'яти робить його легше, щоб приземлитися на план або середині стопи і п'яти вражає будете почувати себе незручно або боляче. Але ви не отримаєте хорошій формі, просто одягнувши таку взуття, ви повинні інвестувати час, щоб вивчити нюанси правильної форми і, зокрема, як вона ставиться до власного тіла. Гарна книга або тренер може бути так само цінний, як хороша взуття.

Нормальні кросівки, щоб не зачепити мій сам, коли я не зможу працювати "правильно"

Може бути, традиційна взуття для бігу дозволить уникнути болі або дискомфорт в короткостроковій перспективі, якщо ви працюєте з неправильної форми, але в довгостроковій перспективі ви не схильні до розвитку стресу травми, незалежно від типу взуття, яку ви носите якщо у вас поганий формі.

Легше спробувати мінімалістський взуття, Якщо ви новачок в бігу. Коли досвідчені бігуни спробуйте перейти на мінімалістський взуття, вони повинні бути обережні, щоб почати повільно з нових туфель і поступово відновити пробіг, звернути увагу на зміни в механіці і форма і т. д. Але якщо ви новий бігун, ви все одно повинні зробити це, так що нема чого втрачати в спробі мінімалістський взуття.

Зараз також хороший час, щоб спробувати справжній босоніж. Легше спробувати це як початок бігун. Я сказав, що мінімалістський взуття може допомогти стимулювати деякі аспекти хорошій формі, але я вважаю, що повний босоніж може бути більш безпосередньо корисні для хорошій формі, і те, що ви дізнаєтеся в той час як босоніж можна перенести на будь-який тип взуття, яку ви носите на все працює. На відміну від ходити босоніж мінімалістський взуття, як і раніше обмежує рух і гнучкість вашої стопи в деякій мірі, і ще щит свій страх від відчуття (добре чи погане) землі. Додаткову зворотний зв'язок, якщо навчитися прислухатися до нього, може вести всякі дуже невеликих коригувань, щоб допомогти вдосконалити свою форму. З цієї причини я частина моя бігає босоніж, як засіб для адаптації і досконалою формою.

Незалежно від того, який ви виберете—традиційна взуття мінімалістський взуття, босоніж, або їх комбінації—зараз саме час вчитися хорошій формі, нарощувати поступово, і з'ясувати, що працює для вас.

Звідки я знаю, я занадто виснажений, щоб правильно працювати і повинні зупинитися на день?

Загалом, це може бути корисно, щоб знайти план навчання для нових бігунів, не обов'язково в якості абсолютного рецепту, як довго доведеться бігати кожен день, але принаймні як керівництво що ви можете налаштувати для ваших потреб. Це може дати вам загальне уявлення про те, скільки ви могли б очікувати, щоб працювати кожну тиждень, і як поступово збільшувати кілометраж або інтенсивності.

Більш конкретно, якщо ви відчуваєте біль в ногах, у суглобах і т. д., ви повинні, ймовірно, зупинитися на день. Як починати будь-які нові вправи, це нормально, відчувати біль або втома, але біль є ознакою того, що ви коли-небудь досягнуть межа протягом дня, або щось не так. Можливо, ваша взуття не підходить, або дещо про вашу формі викликало занадто велике навантаження на ноги і суглоби за день і т. д. Або, може бути, що деякі з дрібних м'язів в ногах або великі м'язи в ногах вже просто досягли своєї межі протягом дня: особливо з мінімалістським або босоніж, є пристосування ваше тіло потребує часу, щоб зробити. Ноги особливо потрібно час, щоб зміцнити.

Оновлення

Тут представлені три великі дискусії на цьому сайті, заглибитися в техніку бігу і мінімалістичний хід досліду.

+894
Huong 27 серп. 2016 р., 08:31:14

Схоже, що хлопець не знає, про що він говорить. Немає нічого поганого в роботі АБС після іншій частині тіла.

+856
Dylan Daniels 1 груд. 2010 р., 12:15:03

Я в середньому по 40 миль на тиждень для бігу і нарощує до марафону я піку в 60 миль. Після марафону я беру відпустку на два тижні.

Нормальне правило, я йду, 10% збільшує пробіг, але мені цікаво, як базовий грає в це? Я можу повернутися до 40 миль на тиждень? Як довго і як швидко я можу повернутися до цього?

+852
Tabith 28 лип. 2012 р., 08:59:42

Деякі більш складні варіанти підйомів ніг є:

вітрянка

похилі ноги піднімає

висить він ногою

І коли ви достатньо сильні, ви можете зробити зважений версії. Ви можете використовувати гантель між ваших ніг для зваженої версії, просто будьте обережні.

+724
Shadowalker 10 черв. 2018 р., 02:37:17

Хоча це дуже загальне питання, ось кілька рекомендацій, я слідую за здоровий спосіб життя:

 1. Йдуть активні. У західній культурі стало занадто неактивний спосіб життя наш організм не звик. Особливо якщо ви проводите години в офісі, переконайтеся, що ви тренування або виконувати біг на щоденній основі. Кажу, що, ти не повинен йти жорсткий і важких буднів.
 2. Слідкуйте за своїм раціоном. Це легко заблукати у всіх тренди, але основні правила досить прості. Підтримання достатнього споживання білка, споживати жири з здорових джерел і відповідати вашим вуглеводів суму до вашої мети ваги. Останнє речення дуже коротко підсумувати тему і ви повинні піти глибше, щоб краще зрозуміти і створити своє щоденне меню.
 3. Не перестарайтеся. Більше не завжди краще. Створити процедуру, яка є достатньою, але не екстремальних, так що ви могли б слідувати в довгостроковій перспективі + ти не виснажувати своє тіло до травм. Є багато планів початківців для силових тренувань онлайн, більшість з них більш чи менш однакові (або за тими ж принципами). Марафонці та інші, які займаються спортом з екстремальними фізичними навантаженнями не поліпшення їх здоров'я, тим самим, покращити стан здоров'я шляхом виконання є рівень спорту, і в якості хобі, а не профі, я рекомендую дотримуватися цього.
 4. Спати достатньо. Це насправді дуже простий - сон важливий, і ви повинні переконатися, що ви досить спати (не менше 7 годин, 8~ рекомендується).

Це була коротка. Якщо ви дійсно хардкор в цій темі, ви повинні прочитати про рекомендованих продуктів, а також продукти, щоб уникнути, але майте на увазі, що більшість цих досліджень засновані лише на статистиці.

+724
maxE 21 січ. 2016 р., 23:45:42

Подивіться на останню картинку і помічаємо, що навіть якщо ваші руки утримуються разом правий лікоть спрямований назовні.

Це означає, що ви не використовуєте м'язи рівномірно. В такому разі я хотів би спробувати робити деякі вправи орієнтовані на м'язи, які сприймаються як більш слабкі результати такої компенсації.

Один із інших способів будуть також посилювати ваше почуття тіла. Більшість спортивних залів мають дзеркала не для показухи, що великі м'язи, але саме для виконання досконалою технікою, чому спостерігаючи за тим, як наш організм реагує на подразник дають.

Попросіть кого-небудь записати підтяжки ззаду без сорочки.

Також у мене є сміливе припущення, що це може зіпсувати ваші плечі в майбутньому, так як це триває.

+709
user261563 3 січ. 2014 р., 08:14:54

Я ґрунтуюся багато чого з цього на моєму особистому досвіді так, усіма засобами, прийняти її як анекдотичний, якщо хочеш.

Я почав тренування в тиждень мій 34-й день народження (8 місяців тому) після того, як курив 15-16 років і жити сидячий спосіб життя. Я виявив на ранній стадії, як і ви, і я отримав мій пульсометр (Fitbit заряд HR), а також зон серцевого ритму.

Деякі люди кажуть, що якщо ви хочете точну ЧСС, VO2 від вимірювання і т. д. вам необхідно сходити до лікаря, є купа передач підключили, і так далі, і так далі. Вони мають рацію.

Це, як кажуть, я виміряв мій браслет пульс проти напевно 20-30 різних типів кардіотренажери (бігові доріжки, велотренажери, еліптичні степпер, і т. д.) від різних виробників, і мій пульс на Fitbit майже завжди відповідає ЧСС на машині протягом 1-2 ударів.

Враховуючи, що виробник використовує іншу методологію, ніж звичайні кардіотренажери, я відчуваю, що це досить непогане наближення. Може я бачу різницю між моїм Fitbit і професійне медичне пристрій? Звичайно. Це буде досить показово, коли в один прекрасний день ви дізнаєтеся, що ви ніколи не потрапили зону 5? Я дуже сумніваюся в цьому.

Крім того, виробник використовує пульс для визначення загальної калорійності опік. Знову ж... не медичний прилад, але враховуючи, що я втратив 35 фунтів, старанно намагаючись утримати дефіцит -500 калорій в день, і успішно з цим, я думаю, що Fitbit є досить точним, щоб бути корисним.

Таким чином, це, як мовиться, питання, Є чи не працювати при цьому серцевий ритм небезпечний. Очевидно, що всі люди різні, так що це не один-розмір-підходить-всім відповідь. Це, як кажуть, я уявляю, якби ви сказали своєму лікарю, що ви робите це, вони, напевно, стрибають від радості. Перші кілька тижнів/місяців вправи для мене, як тільки я зробив крок, я була практично в зоні 5. Тепер у мене є, щоб підштовхнути її дуже важко потрапити. Так, я трохи підозрюю, що причина, по якій ти завжди в цій зоні, тому що ти в черговий раз кидаючи виклик своїм тілом.

Так що, я думаю, що з плином часу, і особливо, якщо ви не міняйте свій раціон, серце та інші ваші серцево-судинна система навчиться дуже швидко пристосуватися до цього тренування. В результаті, ви, ймовірно, боротися, щоб потрапити в цей діапазон, як час іде.

Для нормальних людей, я не прочитав, що це дуже проблематично. Це, як кажуть, якщо у вас є основне або недиагностированное стан, я припускаю, що це може бути небезпечно. Одна річ, яку я помітив раніше, що якщо перетренировался, на наступний день я, можливо, дуже слабке серце тремтіти. Це можливо, тільки сталося за 2-3 секунди весь день. Це не відбувається весь час, і це було зазвичай, коли я був в спокої, але я знав, що це був час для мене, щоб взяти додатковий вихідний, і тоді я буду в порядку.

Очевидно, ви знаєте, як ви відчуваєте, більше, ніж будь-який з нас. Я б сказав, що якщо ви відчуваєте себе чудово, тоді ти молодець. Чим більше ви це робите, тим краще ви будете себе почувати. Я досяг тієї стадії, коли відсутня мій спортзал майже кожен день ставить мене в поганому настрої. Я з нетерпінням чекаю цього. Я люблю його.

Я як пульсометр. Я впізнав його тонкощі, це дозволяє мені оцінити мій нинішній виступ проти минулих результатів, і хоча я можу сказати, що я сама несу відповідальність за свою втрату ваги і зміни способу життя, пристрої Fitbit став відмінним засобом.

+697
Salman khan 27 квіт. 2013 р., 18:33:07

Я почав працювати у вівторок і сьогодні у мене друга тренування. Я робив присідання у вівторок і сьогодні у мене ноги досі болять у мене проблеми з стоячи, сидячи, сидячи на стоячи, і сходи просто підлий і мерзенний. Мені все одно сьогодні робити присідання або пропустити? Я не поранений, його не таку біль, але мені дуже болить. Щоб додати на моє запитання, що причини такого болю і що можна зробити, щоб мінімізувати або скоротити термін відновлення?

+688
user7844775 21 серп. 2014 р., 14:29:19

Немає нічого чарівного в скелелазінні. Здатність залізти на велосипед, в основному, визначається відношенням вихідної потужності до загальної маси (всього = ви + велосипед + все обладнання). Цілком можливо, щоб стати хорошим скелелазом, але їзда в горбистій місцевості, або навіть в приміщенні на велосипеді тренера-це простіше і веселіше, щоб зробити це на реальних пагорби, але якщо ви живете в районі, без пагорбів, це просто означає, що ви будете мати, щоб зосередитися на будівництві свого сталого енергопостачання та мінімізації ваги вам доведеться нести вгору по схилу. Ці речі ви можете зробити на плоскому.

Одна річ, яка важче під час навчання на квартирі або в приміщенні, у порівнянні з підготовкою в горах знайти правильний спосіб оцінити ваші зусилля та темпи протягом тривалого підйому. Ще раз повторюся, це можливо для вас, щоб навчитися робити це відсутність пагорби, але один з найбільш складних аспектів є те, що кривошип інерційні навантаження виникають на плоскому або на тренера не реалістично імітувати те, що ви будете відчувати на підйом. Ви можете думати кривошипно інерційної навантаження, як зворотний зв'язок, яку ви отримаєте через педалі, що говорить вам, скільки ви втрачаєте імпульс, як ви крутите педалі уздовж. На плоскій, або на більшість тренажерів, велосипедів швидкість не значно знижується, якщо ви полегшити свій зусилля на педалі при кожному обороті; з іншого боку, на дуже крутому пагорбі, велосипед уповільнює зовсім небагато під час "від" фази ходу педалі. Ви не можете легко повторити це зміна імпульсу на тренера, незалежно від того, скільки книг ви палицю під переднє колесо, щоб змінити кут вашого велосипеда. Отже, вам доведеться жити з працює над підвищенням своєї силою нереально провернути інерційний середовища завантаження. Багато гонщиків важче темп рівномірно на плоскій або на тренера порівняно з на пагорб, але тут вже нічого не поробиш, і тепер ви знаєте про це. Збільшення потужності-це приплив, який піднімає всі човни, так що якщо ви підвищуєте свій безперебійного живлення ви можете отримати більший запас комфорт під час вилазять постійно їзда у темпі, значно нижче свого сталого максимуму.

+688
Tom Brosch 18 серп. 2019 р., 13:24:38

Я знайшов цей сайт останнім часом і я думаю, це здорово для початківців. Це легко контролювати споживання калорій. Ви повинні витрачати більше калорій, ніж ви приймаєте всередині. Не просто віриш в те, що просто працювати або робити роботу, яку ви робите кожен день достатньо, щоб схуднути. Я б порекомендував плавання, тому що ви використовуєте багато м'язів на вашому тілі. Це означає, що ви прийти у форму, в той час як спалювання калорій.

+665
waris ali 15 груд. 2013 р., 18:42:34

На основі ваших цілей втрата ваги на будь-якій дієті ви повинні слідувати в результаті дефіцит калорій якийсь. Що це означає для вас буде змінюватись в залежності від того, скільки вправ ви отримаєте як у вузькому значенні (у тренажерному залі або на трасі) і широкому розумінні (ви сидите за столом весь день або ви стадо котів на життя).

Бачачи, що ви хочете набрати м'язову масу ваш раціон повинен бути багатий рослинною і нежирні тваринні білки (тобто бобові, зернові, такі як кіноа, курка, індичка) і корисні вуглеводи (цільні злаки). Здорові жири (авокадо, горіхи або жирну рибу) теж хороші і важливі, тому що вони сприяють здоровому обміну речовин, але слід вживати в помірних кількостях. Усунення шкідливих жирів і рафінованих вуглеводів. Ця смажена twinky не дуже хороша ідея, і ні один шматок піци і ти це знаєш.

Здорове харчування-це не ракетобудування. Дотримуватися цільних, необроблених продуктів. Читати етикетки і розуміти, що ви їсте. Whole30 дієта має велике керівним принципом у цьому відношенні: читайте етикетки, і якщо ви не знаєте, який інгредієнт або робить або звідки вона береться пройти по ньому.

+619
TwentyCharMax 27 лип. 2018 р., 14:23:19

Щоб продовжувати йти протягом тривалого періоду часу, вам потрібно більше пити і приймати в калоріях, в основному у вигляді вуглеводів, та солі, щоб замінити те, що ви пропотіла. Можна взагалі десь поглинати приблизно 250-350 калорій в годину, поки ви працюєте, і якщо ви працюєте міцно, ви можете потіють літр в годину або й більше, якщо спекотно.

Я підозрюю, що зневоднення як джерело головного болю, хоча, якщо ви висока (скажімо, 2500 м або вище), ви також можете отримати головний біль від висотної хвороби.

В останньому випадку спуститися на більш низьких висотах, як можна швидше, після того, як ви починаєте відчувати головний біль.

+560
NAUSHAD 7 лют. 2019 р., 02:46:00

Я почав регулярно плавати близько місяця тому, і нині я можу плавати вільним стилем менш 75М, перш ніж я повинен зупинитися і відновитися за короткий час. У мене проста мета-бути в змозі покрити 500м без повністю вичерпавши себе.

Якщо у мене є фіксована кількість часу в тренажерному залі кожну тиждень, я повинен витрачати якомога більше у воді для роботи за моєю методикою поки я не перестану бачити поліпшення, чи є сенс витрачати час на силові тренування, а? Якщо це так, що я повинен зосередитися на? Чи існують конкретні вправи, які допомогли б мою форму і витривалість?


Надати деякі більш докладно, перерахуємо основні проблеми, я продовжую зіткнутися з фрістайл інсульту, навіть моя форма поліпшується:

 • Мої руки, плечі і верхню частину спини швидко втомлюються, і коли вони це зроблять, моя потреба в повітрі зростає і моя форма страждає.
 • Уповільнення мій штовхається та/або частота ходу впливає на моє положення тіла, яке негативно впливає на мою форму і ефективність.
 • Немає стійкому темпі. Я вмію плавати окремо 50 ярдів кіл майже нескінченно, але тільки з коротких перепочинків між ними, щоб віддихатися, і нехай мої руки взяти.

Мені здається, загальна проблема, брак сили і витривалості у моїй верхньої частини тіла, які можуть бути вирішені безпосередньо на вагу тренирующ, ніж один басейн.

+501
maxG795 23 трав. 2019 р., 08:13:48Я не зовсім впевнений, мета цього питання, як порядок багато в чому залежить від індивідуальних. Щоб ефективно відповісти на питання, необхідно зробити деякі припущення:

 • У людини є світло/ні обіду, який робить людина, природно голодна вранці. Деякі важкі вечері для того, щоб пропустити сніданок.
 • Людина повинна спорожнити свій кишечник вранці; не кожен робить це.

Отже, правильний порядок (як я бачу):

 • Ванна кімната виклик; ви не можете (або не варто) насправді зробити що-небудь ще, якщо у вас є бажання зробити це. Немає їжі, пиття, або працювати, якщо це має бути зроблено.
 • Якщо дуже голодно (або занадто голодні, щоб ефективно вправи), вправи перед сніданком. Інтернет рясніє статтями про те, чому тренування до сніданку ефективніше.
 • Душ (якщо можливо, з теплою водою, щоб зменшити вправи втома) після тренування. Так, це безглуздо, щоб прийняти душ до тренування; просто переконайтеся, що ви душ після.
 • Є здоровий сніданок
 • Повторіть процедуру завтра вранці.

Я думаю, більшість людей погодяться з цією метою; однак, це багато в чому залежить від людей та їхніх уподобань. Головне - знайти те, що працює для вас і дотримуйтеся його.

+452
Glen Harmon 8 черв. 2012 р., 07:59:21

Є кілька вправ, які я рекомендую для такої задачі.

Зацени ось це:

 • Груди Летить
 • Нахил Гантелей Прес
 • Лава Для Преса
 • Кабельні Кросовери

Ці пропозиції є те, що працював на цього хлопця, а також деякі дихальні вправи. Я рекомендую вам піти перевірити його тут:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=148765303

Удачі!

+365
Ahmed Mohamed Nigm 26 черв. 2010 р., 14:42:10По-перше, вітаю, що знайшли час, щоб тренуватися. Це досягнення саме по собі (враховуючи, що багато людей хочуть, але не роблю це).

По-друге, якщо ви дійсно хочете, щоб слідувати, коли-небудь 5х5 програму, ні, ви не можете використовувати гантелі. Необхідно використовувати штангою і гантелями. Чому?

Наприклад, не можна присідати з гантелями. Ядром програми є поступове збільшення вашого підняття тягарів, додавши 2,5 фунта на кожне тренування. Ви не можете робити це з гантелями.

Два, ви пробували сидіти на корточках (або жимі лежачи) з двома 50-кг гантелей перед? Ви пробували штангою еквівалент? Що складніше? Так, гантелі набагато важче зробити. Отже, це буде неможливо для вас, щоб слідувати програмі з гантелями.

По-третє, в залежності від вашого початкового ваги, ви, можливо, не потрібен корректировщик спочатку. Ви рекомендували почати з порожньої штангою. Тому що ви збільшуєте ваги поступово, це досить важко нашкодити собі, якщо ви не звертаючи уваги на своє тіло.

Четвертий, Як ваги ви піднімаєте збільшення, ймовірність травм зростає, а також. Це час, щоб турбуватися про корректировщик або стійку. У вас є кілька варіантів.

 • Інвестувати в силову раму. Ви можете зробити щось на зразок цього , який не займе багато місця. Так, це може здатися трохи дорого, але, враховуючи потенційні витрати для здоров'я, якщо ви забилися, це копійки. І він може бути використаний для всі вправи 5х5
 • Запишіться в спортзал, що має стійку. Хоча первісна вартість це менше, ніж у першому варіанті, ці витрати з часом. Гарна новина полягає в тому, що ви будете мати когось, щоб розшукати вас, якщо ви добре попросите :). Крім того, ця опція дає вам доступ до більш широким діапазоном Ваг, так що вам не потрібно придбати вага дисків, як ви вичерпаєте свій поточний ліміт.
 • Отримати будь-який з ваших друзів, які беруть участь у програмі. Таким чином, вони можуть побачити вас, і ви можете виявити їх. Ви обидва пожинаєте плоди.

До речі, якщо ви вирішили пропустити сильний ліфти, є й інші програми комплексу вправ, які ви можете слідувати, такі як Стартова сила або 5-3-1 Вендель. Проте, всі вони вимагають штанги і додаткового ваги.

Безпека дуже важлива, і ви повинні переконатися, що ви маєте необхідне обладнання і форма для кожного вправи; в протилежному випадку ви можете нашкодити собі.

Що б ви не вирішили робити, нічого не робити-це найгірший шкоду ви можете нанести на себе.

Іди сильніше :).

+258
Charlie Berlanga 12 бер. 2016 р., 23:27:36

Якщо вона була на низкоуглеводной дієті, ніж він, швидше за все, негайне збільшення ваги-це просто вода і глікогену поповнюються за рахунок споживання вуглеводів. Якщо ви починаєте з низкоуглеводной дієти в перші кілька днів ви будете, ймовірно, втратить близько 1,5 кілограма, який буде просто вода і через свої магазини глікогену. Ж повернеться, коли ви знову вуглеводи у ваш раціон.

якщо вона розуміє, що це просто вода, а не жир, вона має бути в порядку. якщо вона їсть кількість калорій, як їй БМР передбачає, то вона не повинна бути набирати вагу.

заохочувати дієти на основі вегес, фруктами, м'ясом і горіхами. менш оброблені, як це можливо. вона повинна залишатися здоровою і худий.

+234
sunanda 30 квіт. 2014 р., 17:15:26

Є кілька причин, чому це відбувається, але деякі швидкі з них:

 • Адреналін
 • Неврологічний набір
 • Ми ніколи не вимагали більше, ніж 20-30% від наших м'язів

Адреналін допоможе нам тимчасово збільшити кількість сил, які ми використовуємо в будь-який момент часу. Відповідь адреналін займається кожен раз, коли ми піднімаємо тяжкості, але і до боротьби або втечі ситуації. Це дає нам перевагу, яке ми повинні йти вище нашої нинішньої здібності. Без відповіді на адреналін наш набір м'язової маси дуже обмежена.

Один аспект, що сила орієнтована ключ штангісти в неврологічні підбір. Як ви тримаєте збільшення ваги, коли ви тренуєтеся, то ваше тіло набирати більше м'язів ліфт, як це можливо. Продовжуючи штовхати конверт, тренер сила буде перевищувати 20-30% ліміту.

Нарешті, тому що ви ніколи не вимагав більше, ніж 20-30% від сили м'язів, ваше тіло вже адаптувалося на нижній рівень набору м'язової маси. Ви повинні зробити роботу, яка вимагає більше від ваших м'язів, щоб набрати більше їх за один раз. Хтось може присідати 1000 фунтів використовує майже 100% своїх сил, навіть коли вони піднімають редукторний (при присіданні костюми).

+224
Girish Gangurde 5 лип. 2011 р., 21:15:38

Це надмірне споживання калорій, що призводить до збільшення ваги, не цукор.

 • Вишуканий або будь-якого іншого цукру і інших вуглеводів = 4 кал/г
 • Білка = 4 кал/г
 • Жиру = 9 кал/г
 • Алкоголю = 7 кал/г
 • Джерело: ucla.edu

Серед безкоштовних живих людей, пов'язаних досхочу дієти, прийом безкоштовний цукру або цукру підсолоджені напої є визначником маси тіла. Зміна маси тіла, яке відбувається при зміні повітрозабірники, здається бути опосередковані через зміни до енергетичної цінності раціону, оскільки isoenergetic обмін Сахаров з іншими вуглеводами не була пов'язана з вагою зміни (об'єктивний, 2013).

Але...

Є епідеміологічні дані, можливі механізми і клінічні дані з раціону інтервенційних досліджень, які забезпечують тверду підтримку прямий причинно-наслідкового/стимулюючу роль цукру в епідемії метаболічних хвороби, і для непрямої причинного/роль опосередковується споживання цукру підвищувати вагу і набирати жир (критичні аналізи в клінічній лабораторії наук, 2016).

Так що...

Якщо солодкість спокушає вас з'їсти більше, ніж потрібно, це хороша тактика, щоб уникати продуктів з цукром чи іншими підсолоджувачами. Зупинка підсолоджених напоїв (газованої води, фруктові соки...) може бути гарним початком.

+223
LahiruTM 27 бер. 2018 р., 02:01:49

По-перше, я не лікар, і вам потрібно серйозно поговорити з вами, щоб побачити, якщо вони можуть придумати більш відповідне рішення для вас. Однак, в залежності від того, наскільки сильно це недоречно, можна іноді повернути його, сидячи на підлозі на дупі з ноги, ноги прямі, потім розведіть ноги. Якщо це погано, це може потерпіти невдачу і ви могли б серйозно поранити себе. Якщо це настільки погано, що це не допомагає, ви можете мати одного допомогти вам виконати маневр Аллис.

У Аллис маневр, ліг на спину, ноги прямі, і ваш друг повинен тягнути проти вашого стегна при натисканні таз вниз, повертаючи ногу до кута 90 градусів з вашою спиною, коліна зігнуті під кутом 90 градусів, потім з великою силою потягнути ногу і притиснувши таз вниз. Це вимагає величезної сили, і дуже боляче від того, що я розумію. Це також дуже небезпечно, і ви могли б у кінцевому підсумку (в черговий раз) серйозно поранивши себе.

Існує також маневр Стімсон, який, ймовірно, потребують допомоги 2 друзів. Я б дуже настійно раджу проти використання будь-яких методів, які я перерахував, і хотів би закликати вас, щоб поговорити з вашим лікарем. Ці маневри, перераховані тут, можуть призвести до серйозних, непоправної шкоди вашому організму.

enter image description here

+213
Den Nieva 10 січ. 2019 р., 06:36:07

Як правило, "хороші вуглеводи" вказує на те, що їжа має поживні речовини і всмоктується в кров повільно.

 • Всього: волокна, лушпиння та інші матеріали, що забезпечують волокно (який обмежує викид інсуліну) і вітаміни. (наприклад, вибрати коричневий рис білий рис)
 • Нерафінована: технологічних процесів, як правило, видалити поживні речовини. Крім того, вони, як правило, надають такі продукти, що вони всмоктуються швидше. (наприклад, уникнути звичайної білої муки на користь помелу, а ще краще взагалі уникати борошна)
 • Комплекс: натуральні продукти, що містять "складні вуглеводи" замість цукру або крохмалю містять клітковину та інші матеріали, які допомагають уповільнити всмоктування у кров (наприклад, вибрати квасоля з картоплею)
 • Низьким глікемічним індексом: на глікемічний індекс (та пов'язані з глікемічний навантаження) - це вимірювання того, наскільки швидко їжа всмоктується в кров. Низьким глікемічним індексом, як правило, відносять продукти з індексом не вище 30-50 (нормовані проти цукру таблиця на 100).
+198
DigitalTidBits 7 черв. 2011 р., 03:27:43

Основою будь-яких вправ для зміцнення м'язів розтягування і скорочення. Тип агресивного розтягування ви робите насправді схожий на зміцнення вправи, і хворобливість слід було очікувати. Ви насправді рве свої м'язові волокна, щоб створити цю болючість, і Ваше тіло буде відновити м'язи після що робить його сильніше, але це природний процес збільшення міцності.

Якщо біль не зняло до того часу, коли ви берете участь в наступний клас, я б не налягати на розтяжку. Ви не хочете розриву ваших м'язових волокон, розтягнення, і повторити дії, перш ніж ваше тіло має можливість відремонтувати його. Що може легко перерости в травму.

+195
taybayman 10 лип. 2010 р., 01:02:31

Я б зробив його трохи більш прямо вперед і сказати, що ви повинні збільшувати свої ваги за програмою ви прямуєте.

Ефективні навчальні програми вже зробили математику за обсягом/збільшення сили проти достатнього відновлення. Намагався очей, що це жахливо неефективно, і якщо ви прикувати його будуть в кінцевому підсумку з результатами, які або:

а) у вас росте вперед, що можна сміливо звертатися (тобто: перетрудишся або поранені).

б) ви не збільшення вигод у матеріальному шляху (тобто боком їде).

Хороші програми мають вбудовані запобіжні клапани для загальних ситуацій, як не вистачає вашої щотижневої обсяг, захворіти, отримати травму, беру тиждень відпустки і т. д.

Подивіться на програми, як в Техасі спосіб, MadCow 5х5, Білл Старр 5х5, або 5/3/1. Всі вони створили дуже хороші результати для тисячі людей. Вони є проміжними програм і припустимо, що ви вже робите великий складових ліфтів для вже ~6-9 місяців.

+149
Marwan Qadir 10 лист. 2011 р., 23:50:41

Що ти їж після довгих/важких тренувань? Це дійсно важливо, щоб замінити глікогену, що ви спалили; якщо ви цього не зробите, ваше тіло буде руйнувати м'язи, щоб допомогти відновити свої запаси глікогену. Раніше після довгих/важких тренувань, тим краще.

Шоколадне молоко є хорошим вибором, якщо ви добре переносить молочні продукти. Мені подобається відновлюючий напій під назвою "Endurox". Або ви можете з'їсти невелику закуску/їжу, яка в основному вуглеводів, але з деякою кількістю білка, а також.

Дати спробувати і подивитися, якщо це допомагає...

+148
nizram 10 жовт. 2011 р., 06:00:49

Я згоден з відповідями на Нерія Нахум і темно-бегемот, але я думаю, що є один дуже важливий аспект, який може бути основною причиною, бачачи, зменшується сила і витривалість день у день. Ви просто не повинні робити це кожен день. Фізіологічні пристосування на міцність у черзі на тренування опору, але фактичного пристосування самі по собі виникнути під час відновлення. Безпосередньо після тренування буде період зниження продуктивності, які повинні бути вилучені з. Після відновлення та адаптації до них вам буде (трохи) сильніше і можете збільшувати навантаження. Якщо ви повернутися до навчання ті ж м'язи, коли вони перебувають у стані зниженої продуктивності, ти забрехалася втома на втому. Не тільки відновлення не відбувається, але саме навчання буде неефективним, оскільки ви не можете досягти кількості повторень, що б правильно приступити до адаптації. Так, почекайте близько 48 годин між сеансами, щоб дати вашому організму можливість відновитися і адаптуватися.

См. Також цей відповідь на підручник з теорії відновлення: https://fitness.stackexchange.com/a/30030/19986

+116
ghukill 3 лип. 2014 р., 00:45:16

Головна відмінність полягає в тому, що це не ліфт. Я використовую його як допоміжне вправа у великих обсягах (у діапазоні 10-12 повторень), щоб поліпшити свій жим лежачи.

+20
Henrik Pilz 10 квіт. 2014 р., 16:12:50

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil