Я можу відмовитися від вуглеводів?

Я в даний час наступні палео дієти протягом декількох місяців, і я підстрибом на вуглеводи, хоча я даю собі деякі "безкоштовні" дні, щоб дозволити собі з'їсти картоплю фрі чи рис, може бути, один-два рази в тиждень.

Я відчуваю себе добре, так. Але те, що я не міг бачити довгострокові наслідки.

Чи існують які-небудь довгострокові наслідки для не є вуглеводи?

+520
Orchid 24 квіт. 2015 р., 09:36:16
38 відповідей

З точки зору максимізації синтезу протеїну, вам слід тренувати кожен м'яз раз на 36 годин, оскільки депутати повернулися до вихідних після 36 годин. Так, кожен навчальний день - "оптимальний", хоча суглоби і сполучна тканина теж потрібна для відновлення. Я зазвичай стирчать два тренування на групу м'язів в тиждень, щоб мати баланс великого підйому і збільшення синтезу м'язового протеїну поза тренування кожної м'язи раз в тиждень. За обсягом підготовки, дослідження показало схожі м'язової гіпертрофії від 9 сетів до відмови в тиждень порівняно з 21 комплекти для відмови м'язової групи, так що більше не завжди означає краще.

Посилання: http://mmfitstrong.com/maximizing-protein-synthesis-part-1/ (персональний сайт)

+984
Suresh Parmar 03 февр. '09 в 4:24

У мене точно така ж проблема, тільки буває і так кожну ніч у сні. Я прокидаюся кашляти plegm, і я отримую це, коли я тренування. Може спробувати без молочних продуктів і подивитися, якщо це допомагає. Немає носа спрей або уколи від алергії допомогли. Кожен лікар, здається, рекомендують назальні спреї, але вони для мене марні. Антигістаміни, здається, єдине ліки, і мені потрібно більше з них кожен день.

+970
markus rytter 1 серп. 2010 р., 19:42:39
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це гарна ідея, якщо у мене є сироватковий протеїн, перш ніж я йду на тренування з ранку (близько 7 ранку)?

З мого місця в залі близько 40 хвилин.

+964
pandy pandiyan 20 січ. 2010 р., 11:32:34

В даний час я допомагаю в зборі даних для дослідження характеру руху і коучинг в невеликий фітнес-центр. Характер моєї роботи не передбачає послідовне час для навчання, тому я вважаю себе участь у 20 до 30 хвилин.

Вони виглядають наступним чином:

 • Нижче натискаємо тіла (сьогодні був передній присед) 3х8
 • Верхня тяга кузова (схилився над гантельний ряд) 3х8
 • Основний (половина на колінах ліфт стабільності)3х8

В ідеалі я хотів би мати час для додаткового тайму, як

 • Верхній Пуш Тіла
 • Нижній Підтягти Тіло
 • Основний

Але я зазвичай не вистачило часу, і зловити підозрюваного другу половину пізніше.

Які переваги в більш короткі напади такий? Щодо мінусів? Час між сеансами буде виглядати щось подібне від 2 до 3 годин.

Я повинен підкреслити силу або гіпертрофію з шпагат такий?

Будь-яке знання цінується, якщо є які-небудь дослідження, будь ласка, мені точку в правильному напрямку. Спасибі!

+962
Anam Nizami 24 черв. 2019 р., 13:08:00

Насправді, є щось важливе пропало з відповідей ви дали, Фред, що стосуються того, як машини гребний (на відміну від веслування на веслах) впливають на м'язи живота.

Цілком природно, на гребний тренажер малювати шків естафету на всьому шляху в шлунок які обороти на фініші тактний, з попередніми згинання АБС для того, щоб взяти досить легкого впливу. Ця деформація може бути сильніше в залежності від того, скільки імпульс, який ви бажаєте додати до фінішу. Тоді АБС знову розслабитися, як ви повернутися в положення зловити.

Це АБС-флекс, вбудований у веслуванні інсульту є дуже ефективним у стимулюванні ABS і цілі ядра, і тому я не згоден, що гребля-це не найкращий спосіб розвитку АБС. Дійсно, протягом всього тренування тіло, це заключне додаток до техніки охоплює одну з основних цілей багато займається спортом, щоб стимулювати ядро і ABS як частина загальної аеробного тренування.

Дійсно, через годину помірної веслування, ви будете робити помірні АВ флекс стільки 1800 разів (3 ударів у калорії, разом 600 ліцензій). Тепер це серйозні тренування за будь-якими стандартами.

Головне, щоб не переборщити динаміку і спізнюватися в термінах за гнучким графіком, в іншому випадку ви будете в кінцевому підсумку обмотувати себе і, можливо, навіть синці АБС.

Але хороша техніка протягом Веслування хід необхідний для того, щоб уникнути травм і отримати максимальний ефект від вправи.

+951
jphorn 11 квіт. 2010 р., 14:28:56

Ось довгий короткий розповідь:

Я раніше (2 роки тому) дуже великий (13 каменів у віці 15 років), але тепер я повністю втратив всі (важить 11 камінь на 17). Справа в тому, що я не втратити це правильний шлях, замість того, щоб я голодувала.

Я досі виглядаю дуже товстої (роздягнувшись) і я думаю, це тому що я не тонований. Я до сих пір люблю ручки і цицьки. У мене руки дуже худі, але це тому, що вони вам виділяють вправи (ЛОЛ).

Я як і раніше не багато, але за словами мого лікаря, це здоровий розмірі (понад 1200 калорії/день).

Тепер я думаю, що я ще в режим голодування, тому що я намагаюся тренуватися так важко, але я не бачу ніяких результатів. Я на велосипеді за 3 години вранці кожен день, роблю 400 віджимань, і багато дощок.

Моє тіло, як і раніше те ж саме, з деяким надлишком шкіри (у мене було безліч зайву шкіру перед тим, але більшість його зараз немає) але у мене ще є чоловік сиськи, ручок і верхньої частини ноги дівчат...

це навіть тонізують в режим голодування? має режим голодування має нічого спільного з цим питанням?

дякую

+949
user250782 21 лют. 2019 р., 10:03:08

Якщо ви ніколи не здійснювали раніше, сполучні тканини (сухожилля і зв'язки) може бути досить слабкою.

Почніть з малого, з тренувань, які є досить короткими,/легко, щоб не викликати зависання і біль, і поступово збільшити ваш час на велосипеді і біговій доріжці, як ваше тіло пристосовується до нової навантаженні.

Якщо зовсім немає часу на велосипед/бігова доріжка, яка буде працювати, вам може знадобитися звернутися до лікаря.

+908
Jd Lee 9 жовт. 2018 р., 17:11:50

Я почав мускулатури і я зробила поки що тільки 3 сеансу. Я хочу набрати м'язи, так що в основному я почав, маючи 4200 ккал в день і мати 3 тренування в тиждень.

Я більш або менш худий жиру (тонкі руки/ноги/спина і жиру стегна). Я повинен дотримуватися дієти і з'їсти багато тепер ? або я повинен більше тренуватися для того, щоб зробити моє тіло просять більше енергії, а потім з'їсти більше ? Тепер я не відчуваю нестачі енергії, тому що я зробив у тренажерному залі всього 3 дні.

+843
Charles Hudgins 24 бер. 2016 р., 08:21:07

Мені 51 рік і я тренуюся 4 дні в тиждень зараз, і вже схуд і придбав м'язи, дотримуючись того, що я поясню нижче.

У моєму досвіді в якості тренера в Лондон, я почав 27 років тому, щоб навчати людей для конкурсу і сам,схуднути силовими тренуваннями і кардіо немає, коли всі говорять мені протилежне.

Так як тренування йдуть, тільки ви можете зробити вагу, а не кардіо, і ви будете втрачати вагу, для цього вам доведеться супроводжувати це спосіб харчування, як тільки ви досягли своєї мети, ви можете вирішити, як продовжити.

По-перше, я хотів перестати їсти 4 -5 рази в день, тому що кожен раз, коли ви їсте його спровокує викид інсуліну, і якщо немає інсуліну у вашій крові ви не втрачаєте вагу, особливо якщо це було викликано вуглеводів і простих цукрів.

Для цього вам потрібно перейти, щоб поїсти 2 або 3 рази в день максимум, причому велика частина споживання калорій приходити від хороших жирів джерел( оливкова олія, Кокосове масло, масло авокадо, лосось і т. д.). Овочі і салати і білків, 75% жирів, 20% білка і 5% вуглеводів, які ви будете отримувати з овочів.

Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно трохи більше енергії для тренувань, тоді ви просто переконайтеся, що ви їсте одні вуглеводи, приблизно за 1 годину до тренування у вигляді низький глікемічний індекс фруктів, але тільки тоді, як фруктоза після збереження не використовуються в якості енергетичного джерела.

Тоді ваш організм використовує вуглеводи під час тренування, в решту часу змушений використовувати накопичені жири, які не викид інсуліну.

+808
Syukri Suki 6 січ. 2010 р., 07:28:36

Різні штрихи для різних людей.

Я не можу читати під час роботи. Я ледве можу звернути увагу на телевізор під час роботи. Якщо я хоч на лежачому велосипеді, я можу читати журнали і дивитися телевізор.

Все, що тримає вас відбувається, все добре.

+806
Aviyam Fischer 15 трав. 2014 р., 21:44:26

Я збираюся нюанс ця відповідь, повідомивши вам, що я не фізіотерапевт. Рутинну я пов'язую це з Американської академії хірургів-ортопедів: Обертальна манжета плеча-зонний програми. Деякі високі бали:

 • Манжета ротатора потрібно лікувати. Якщо ваш клієнт має болі, пов'язаних з будь-яким з описаних вправ, не робіть їх.
 • Зміцнення всіх м'язів, що оточують обертальної манжети допоможе стабільності плеча і запобігти обертальної манжети з того, щоб витримати вагу його несли, коли його відірвали.
 • Зберегти будь світлостійкість.
 • Є набагато більше руху, ніж зовнішнє обертання необхідно для реконструкції обертальної манжети, хоча зовнішнє обертання безумовно, у виборі.

Ви дійсно повинні взаємодіяти з лікарем вашого клієнта (з дозволу клієнта), щоб визначити ступінь пошкодження, а також рекомендації лікаря. Як скоро клієнт може відновити тренування і тип вправ залежить від того, наскільки погана сльоза. Якщо це незначний надрив, то реабілітація може початися досить скоро. Однак, якщо це серйозні пошкодження, вам може знадобитися, щоб просто відпочити якийсь час.

Ще одна стаття , яка може бути корисна обговорює чи фізична терапія може запобігти необхідність проведення операції у важких випадках. Примітка: у багатьох випадках вона може (навіть повний товщина сліз). Хороша реабілітація передбачає наступне:

 • Відновити рухливість плеча
 • Відновлення стабільності плеча
 • Зменшити вплив кінетичної ланцюга (тобто виправити будь-які наброс або дисфункції в плече).
+766
gixxxx 8 квіт. 2016 р., 09:34:42

Немає вправа "поганий" швидкість пробивки. Ви не хочете додати додаткову масу після боїв у вищій ваговій категорії менш дивним, але біцепс Вправа не буде перешкоджати вам пробивати швидкість. Ви хочете зосередитися на тренуванні вашої швидко скорочуються, м'язові мій робити вправи, які зосереджені як можна швидше, коли занурюєшся влади. Думаю вибухонебезпечних ФАПЧ типу UPS, де ви Clap ваші руки або набивний м'яч кидає, де ви намагаєтеся кинути його як можна далі.

+754
Alex Plumey 22 жовт. 2012 р., 02:53:02

Мій друг-моряк і має трохи проблеми з розробкою плану навчання для себе.

Перебуваючи вдома, він робить різні заходи, він любить плавання і скелелазіння, іноді він грає в сквош. Він хоче, щоб план trainign, щоб тримати його, коли він у море на 3-6 місяців.

Є проблеми з цим. Йому доводиться подорожувати без нічого, тому він не займе багато обладнання з собою. Думаю, що те, що б поміститися в сумку або маленький рюкзак. Він не може бігати по палубі, щоб прийняти будь-яке розумне час сеансів, і він може дійсно зробити звичайні вправи. В океані хвилі настільки сильні, більшу частину часу, що її або дуже складно, або дуже легко зробити, наприклад, присідання, як корабель йде вниз або вгору, а також пособництво/гальмуючі зусилля.

Що б бути хорошим генералом-фітнес план тренувань для таких умов? Може бути, деякі діапазони опору або пружини...? Що б забезпечити достатній опір?

+744
Alexander Chushkin 11 лип. 2017 р., 15:13:44

По-перше, чим при використанні інших спинних м'язів (еректорів spinae) і в деякій мірі ваша задня зубчаста м'яз, вправа, яку ви описали не працювати спиною. Це буде мінімально працювати ваш дельтоиды, і дуже по дотичній поза на бічній піднімає.

Сідниці (дупу) буде виступати в ролі стабілізаторів і допомагають тримати розширенням на спині, коли ви знаходитесь на нестійкі поверхні, такі як м'яч. Якщо ви хочете мінімізувати участь дупі, то потрібно закласти на стійку поверхню, наприклад, лаву.

+740
boobie 2 груд. 2012 р., 06:16:55

Припустимо, один з цих онлайн-калькулятор визначає, мені потрібна споживання калорій до 1600 в день, щоб втратити 2 фунти в тиждень. Я міг би спожити більше 1600 припускаючи, що я згоряю, що у вправі (сказати, що я споживати 1900 калорій, але я біжу, поки я не спалити 300 калорій). Я до сих пір втратити 2 фунти в тиждень?

+725
Mao Xin 13 вер. 2017 р., 07:25:46

Я знаю, хто це в старості, але володіє низькою мобільністю з-за артриту. Однак, вона надзвичайно надмірна вага і краще всього було б втратити близько 45кг (зрештою, я маю на увазі).

Але, враховуючи вік і артрит, що нехірургічні варіанти є (якщо є)?

Дякую

+723
Karim Hasnaoui 10 серп. 2012 р., 17:05:49

"Відчуття опіку" під час тренування просто означає, що ти працюєш на витривалість, а не сила або потужність. З мого неспеціаліста зрозуміти, що може бути не так, це тому, що ти більше не здатна змусити анаеробно. Зверніть увагу, що ви рідко відчуваєте це відчуття в перші кілька повторень, коли (якщо ви використовуєте складні ваги) ви робите роботу стимулювання збільшення міцності. Так зосередитися на підйомі ваги всього кілька разів, замість того, щоб піднімати легкі ваги достатньо раз, щоб відчути опік.

Якщо вашою метою є сила, то оцінити ефективність тренування шляхом вимірювання сили, а не на скільки "палити" ви відчуваєте. Ви можете піднімати більш важку вагу цієї тренуванні, ніж минулого тренування? Здорово, що ти сильніший, забудьте спалити.

+722
codiiv 23 лист. 2010 р., 18:36:44

У чому різниця між калорії, калорій і кілокалорій?

Чому у нас є різні терміни для опису одного поняття?

В яких випадках корисно використовувати одну одиницю виміру над іншими?

+719
geofbaum 20 серп. 2016 р., 09:28:58

Так я і 37-річний чувак програмного забезпечення, який намагається отримати/залишатися у формі. У минулому, я зробив багато чого з того, що я називаю "кроссфіт-лайт" типу вправи. В основному з власною вагою присідання, випади, віджимання, йога, планка, віджимання, стрибки і т. д. Такого роду речі забрав мене від того ледар, що вже менше соромився знімати сорочку на людях.

Примітка: Я генетично попередньо налаштованих, щоб бути дуже худий/худа. Навіть коли я був мій важкий, я просто випив пива-живіт, прикріплений до моєї полі-бобові тіла. Реально Навальний/м'язи-це для мене складно, як генетично, а тому, що у мене проблеми зі спиною (грижі диска від незначних артритах у Л4-Л5) і тому не можу робити багато важкої роботи.

Останнім часом, я почав приймати тренувальні боксерські (без спарингів) як спосіб підвищити свій високоінтенсивного кардіо, і мені дуже подобається. Я хотів би зробити 1-2 сеансу (30-40хв) від кардіо-бокс кожну тиждень, з руки, heavybag, ніг, і т. д. Я хотів би продовжувати робити 1-2 сеансу в моєї попередньої тренування в тиждень (планки, віджимання, йога, віджимання тощо), з великим упором на ноги/плечі, які я хотів би отримати більше.

У мене питання по суті: чи повинен я приймати креатин та продукти з високим вмістом білка, щоб допомогти гарантувати, що я не втратити м'язи в боксі/кардіо робота, яку я роблю, чи це креатин supplimentation марнотратно/шкідливо якщо я не роблю важку роботу в спортзалі постійно.

Я знаю, що ви не можете реально позбутися від жиру і наростити м'язи одночасно. Я хотів би, щоб тон трохи, але у мене немає тонни жиру втратити, як це (просто залишок мій пивний живіт). В ідеалі хотілося б отримати якийсь видимої маси в ногах/плечах. Я ок з тим, що його не оптимальним, щоб Хочете позбутися від жиру і наростити м'язи одночасно, я просто не хочу бути абсолютно втрачаю час тут, або поранити себе креатин.

+705
Helen SMith 24 трав. 2012 р., 18:15:40

Лава для преса

 • Можете використовувати набагато більше ваги, тому він ідеально підходить для низького анаеробного діапазону повторень. Це для масової забудови.
 • Може бути надана допомога коректувальник, так що ви можете піти на провал. Це добре ламати плато і стимулюючи зростання.
 • Більш небезпечно, якщо у вас немає корректировщик. Барі можуть падати на груди, якщо у вас немає більше сил, щоб отримати його назад.
 • Ви можете робити нахил, падіння, або плоска лава для преса, яка орієнтована на верхні, нижні і всієї грудної клітки відповідно. Пуш-ап такий же кут як плоска лава для преса.

Пуш-ап

 • Використовує лише 50-70% від ваги тіла залежно від пропорцій вашого тіла, так що ви збираєтеся робити вище аеробного діапазону повторень. Це для серцево-судинної системи.
 • Зап'ястя повинні зробити трохи більше роботи, тому що в зігнутому положенні.
 • Дозволяє для ручної установки, ніж жим лежачи. Наприклад, розташувавши руки поруч з АБС включити віджимання на трицепс тренування. Інший приклад-алмазні віджимання, яка робить більший наголос на внутрішню грудей і трицепсів.
+698
Tim Palmer 20 вер. 2013 р., 14:05:30

Я новачок в навчання ваги і моя головна мета-набрати м'язову масу і позбутися від жиру. Я включив кардіо і силові тренування в свою програму, але потрібна допомога з харчуванням. Я учень старшої школи, так що це не допоможе моїй ситуації. Всі пропозиції вітаються! Якщо вам потрібні роз'яснення, я буду рада відповісти! Спасибі!

+660
Gravitzone 26 лют. 2016 р., 21:03:30

Я жив на рибі дієта хороший рік або так, це дійсно не так складно, як ви пройти повз первісної тягу м'ясо. Китове м'ясо є хорошим замінником яловичини, ви повинні перевірити, якщо у них є у вашому районі. Тунець-паста також добре насичує блюдо. Ще один особистий фаворит-лосось з смаженими грибами і картопляним пюре.

Бутерброди з арахісовим маслом, а фрукти і горіхи в цілому гарні для закуски протягом дня.

Загалом, ви повинні просто спробувати, на чому базувати свою дієту на необроблену рибу як можна більше (наприклад, рибні палички їсть кожен день-ймовірно, не гарна ідея).

+648
giveitsomewelly 1 лист. 2018 р., 07:34:30

Я б запропонував працювати на інтервали. Дейв робить гарну крапку у своїй відповіді, що прогрес в основному вимагає, щоб ви працювали при високій інтенсивності день за днем (з днями відпочинку, звичайно), але, схоже, ти себе в землю на ці тренування. Спробуйте розтягнути короткі цикли з періодами ходьбі. Коли ви починаєте втомлюватися, ходити на деякий час. Великий улов, що, принаймні, з мого досвіду, намагаються судити інтервали, відчуваю рідко працює. Я буду змушувати себе занадто важко надто довго працює, і періоди доступності легко можуть надто довго, а також продовжити, тому що це зручно, і я відчуваю, що я не "повністю відновлено", навіть коли я краще піду.

Спробуйте щось на зразок дивана, щоб 5K програми. На вашому рівні, перші кілька тренувань будуть занадто легко, так що спробуйте почати десь тижні 3 або 4. Пройти через тренування і бігати інтервали (різні телефону і планшета програми для цього), навіть якщо він здається занадто простим, і оцінити вашу позицію звідти.

+626
HowieH 10 бер. 2014 р., 20:13:39

Я сказав би, йдуть для складних (як, наприклад, рис на відміну від цукерки або соди), тому що ви не хочете, щоб ваш bloodsugar, щоб Спайк і аварії надто рано вашої тренування.

+603
user3116123 4 вер. 2014 р., 15:04:40

Я недавно приступили до боулдерінг. В моєму місті є спортивний зал, присвячений боулдерінг з великою кількістю скелелазіння місця і маршрути.

Я також хочете, щоб відстежувати свій прогрес і діяльність тренування. Більшість інших заходів, які я пробував, просто стежити (тобто для роботи я можу легко відслідковувати відстань і час).

Однак, я в подиві про те, як відстежувати активність боулдерінг. Що я пробував:

 • Додатки: я шукав в Android Store і Google з боулдерінгу додатків і випробував 5 з них. Найпоширеніша проблема полягає в тому, що вони попросили індивідуальний тренажерний зал і не перерахованих (і вони не мали можливість мене додати).
 • Фізичні журнали: я шукав Amazon для фізичних (друкованих) боулдерінг журналів. Вони існують, але, схоже, з урахуванням сходження на відкритому повітрі. Багато з них мають функції відстеження загальних місць ("шлаковий кар'єр, нє особи").
+568
user210169 21 лют. 2018 р., 22:59:57

Я почав тренування в залі 2 місяці тому, складається всього підтягування, жими, присідання(зі стійкою), мертві підйомників і військової преси і для преса висячи л піднімає, росіяни повороти і дощок.

Я дуже люблю рух з'єднання і основного взаємодії.

Я роблю це 3 рази в тиждень, в неділю, вівторок та четвер.

Я теж іноді (1-2 рази в тиждень) робити міні-ядро вправи будинку, що складається з дощок, росіяни повороти, АБ хрумтить і тримає арку, зовнішні позиціонери за плечі, починаючи з йогою руху.

На мої питання, я занадто сильно? слід день відпочинку бути абсолютно відпочиває, або АБС/нижній частині спини/йога на "відпочинок" днів-це нормально?

Якщо його добре, це також добре, щоб додати вправи, як Ab колесо і сидіння днів від рутини? Я думаю, що це може бути різною, як навантаження на верхню частину тіла більше, з цими вправами.

+515
rajesh gupta 29 лист. 2019 р., 05:33:23

Так, це можна зробити швидше. Спочатку, все, що вам потрібно зробити, це просто тримати на конях, і ви зможете поліпшити, і це те, що я рекомендую почати.

Також переконайтеся, що ви знаєте, як ефективно використовувати ваші передачі. Багатьох початківців їздити на передачі, що дуже важко натиснути і швидко втомлюються. Як правило, ви хочете, щоб повертати ноги у 80-90 оборотів в хвилину.

+509
Bitbuddy App 21 лип. 2011 р., 16:33:39

Можна зробити короткий розтяжка навіть під час фізичної активності, а не лише в кінці?

+491
PapaBuduiit 21 лист. 2013 р., 16:15:17

Якщо у вас немає доступу до тренажерний зал або інші фітнес-обладнання і ваша мета-збільшити вашу силу, подивіться на рекомендовані звичайної на Reddit. Цю рутину вправи, послідовно проведених з плином часу, буде надзвичайно поліпшити міцність непідготовленої людини. Як наслідок, ви також зможете додати м'язової маси і втрачати жир. Загальний вплив на маси тіла, ймовірно, буде нейтральним, але склад тіла має покращитися.

Для того, щоб додати значне (>5%) маси тіла у результаті яких-небудь вправ рутини, потрібно провести його протягом значного періоду, а також підтримання значного постійний профіцит калорій. Щоб стати великим, ви повинні з'їсти великий. Якщо у вашому раціоні достатньо для вашої активності (але не в надлишку), не збільшуються в розмірах.

+486
Casey07 9 вер. 2015 р., 19:53:18

Я дійсно не розумію вашої логіки у вашому напрямку, однак, те, що Ви називається бігунів коліна. Її дуже поширена травма колінного суглоба, де в основному його запаленої від використання. Є купа вправ, які ви можете зробити, щоб запобігти цьому. Маючи хороший м'язовий баланс між чотириголового м'яза і підколінні сухожилля вкрай важливо для бігунів, щоб мати, якщо вони будуть робити це багато, так що ковпачок коліно залишається на місці. Ось канал на YouTube/відео, які можуть допомогти вам.

https://www.youtube.com/watch?v=LDhKVtkfnsg

+430
jaydee pienaar 21 квіт. 2014 р., 23:15:14

Маючи маленький Тіммі на 3 вік роблю кучері-це не те ж саме, що великий Боббі в 17 років робити локони, тому для цілей цієї відповіді я буду вважати базовою віком до 6 років у якості належного мінімуму, визначеного в юності / дитинстві.

У науковому співтоваристві, це досить широко прийнято , що опір навчання є безпечною і відповідної діяльності для дітей, щоб брати участь в.

Наскільки ризики для здоров'я, то вони дійсно нічим не відрізняється, ніж будь-який інший вид спорту або фізичної активності; все це зводиться до використовуючи форму на безпечну і контрольоване середовище. Під контролем я маю на увазі не няню, а переконавшись, що вони не махаться, а досвідчений і знаючий персональний тренер, який може гарантувати, що вони використовують правильну форму, місце ваги, і створити безпечні і відповідні віком навчальні програми для дітей.

Майте на увазі, що існують і психологічні переваги і ризики, пов'язані зі спортом і тренуваннями з обтяженнями. У той час як активність може бути дуже корисним для дитини фізично, якщо вони відносяться до неї з психікою не в порядку, то він може бути до них психологічно небезпечно (згадайте спортивних розведення гіпер-конкурентоспроможність). Шляхом введення ваг в ранньому віці ви ризикуєте дитина стає гіпер-самозакоханих (серед іншого), якщо підійти до цього з психікою не в порядку.

+275
StuartE 14 жовт. 2012 р., 22:34:23

У найближчій перспективі ви не повинні відчувати будь-яких побічних ефектів від нападу хвороби. Однак, якщо воно стає хронічним захворюванням, що може призвести до ослаблення м'язів, як ваше тіло постійно перебуває в Recovery ви не можете дістатися до тренажерного залу. Загалом, в залежності від вашого поточного фітнес-рівня, це займе деякий час, щоб втратити помітну м'язову масу. Ви можете прочитати більше про це у моїй відповіді на те, як довго це займе для мого м'язам рости слабкіше, якщо я пропущу тренування?

+223
David Favor 24 січ. 2015 р., 03:05:07

Це не хороший план, ну взагалі! Просто вирізати всі вуглеводи зі свого раціону, буде мати величезний вплив.

 1. Немає. Чому? Тому що ви перебуваєте поєднання вуглеводів і жирів і це вірна ставка, щоб сплеск інсуліну і перекласти всі ці вуглеводи в жир. Забудьте цей комбо.

 2. Немає. Чому? Є мільйон планів в інтернеті ви можете знайти і більшість з них (принаймні зараз) підписатися на якийсь LCHF (низький Carb високим вмістом жиру) ідея, яка, як було доведено в літературі, щоб мати дивовижні ефекти на рівень цукру в крові і інші чинники здоров'я. Гугл Musclehack ЦПА і ви, на мій суб'єктивний погляд, є дуже чіткий план.

+219
Rasmus Tollund 31 лип. 2011 р., 01:42:07

Я завжди був за здоровий вагу і тепер я в свої 30, я хочу переконатися, що я дбаю про себе і споживаючи правильні продукти.

Враховуючи, що є так багато інформації там, упередженості і дезінформації, як я можу дізнатися, з чого почати, кому довіряти, а просто жити здоровим, не будучи одержимий?

+197
user678039 6 січ. 2014 р., 23:27:08

Загальне правило великого пальця полягає в тому, щоб додати не більше 10% (виміряна в будь-який час або відстань) у тиждень. Якщо ви тільки почали бігати, я б рекомендував дивана, щоб 5K програми. Я використав це в минулому році, щоб почати працювати (після того, ніколи не працювати в минулому), і завершив свій перший марафон в грудні.

+156
Superbol 28 черв. 2017 р., 15:36:11

Я почав бігати змішаний при ходьбі рік тому.

Тому що я ніколи не використовував протягом більш ніж 10 років до цього, я почав з дуже простий крок. Перший раз я робила в минулому році я ходив тільки на 60 метрів і не бігати по всьому, і ось воно, я повернувся додому і вже втомився. Але це моя історія, тепер я можу ходити більше насправді працює, ніж прогулянка на 4 км і я часто ще хочете зробити більше і більше, коли я повернувся додому. Я теж можу ходити в мій ранок у вихідні за 15 км і я не відчуваю біль на ногах.

Я постійно займався наполегливо, бути дисциплінованим в Вправа 2 - 5 разів на тиждень.

Я відчуваю себе добре, свіжий, придатний і більш продуктивним. Моє тіло відчуває себе легким, від 110 кг ваги в минулому році до 75кг зараз. Але я не думаю, що я виріс мої м'язи на ногах.

Я намагався, ви самі собі тренажерний зал (YAYOG) Марка Lauren 3 тижні тому, в цій книзі зібрані 111 яскраво ілюстрованих вправ, в тому числі і м'язи ніг. Після практики протягом 3 тижнів, я знаю, що мої сідничні м'язи (сідниці і згиначі стегна), чотириголовий м'яз (передня частина стегна), підколінні сухожилля (задньої частини стегна), гомілки м'язи розтягуються і сильніше. Я не можу робити присідання в перший раз я спробував його, я відчула запаморочення, я думаю, що це через мого запаморочення. Але я продовжував намагатися, дуже-дуже повільно йти вниз, наскільки я міг, я міг тільки йти вниз близько 10 см, наскільки я пам'ятаю, коли я спустився нижче, ніж мій вид запаморочення напав на мене. Але я радий сказати, що тепер моя історія :-) тепер я можу зробити точно як присідання фото приклад Марка з його книги. Я знаю, я впевнений, що мої рухи тіла є правильним, оскільки я відчуваю, що права м'яз розтягується. Це лише один з багатьох творчих вправ, спрямованих на зміцнення м'язів ніг з практикою YAYOG.

Я поєдную роботу майже щоранку і YAYOG, щоб зміцнити моє тіло. Як мені ще рано на YAYOG, так що я не впевнений, але я відчуваю, що мої ноги м'язи допомагають мені підняти моє тіло для бігу/ходьби більш легко, ніж коли-небудь, коли я запустити/ходьби. Мій баланс, здається, покращився.

П. С. Ой, я насправді хочу, щоб додати додатковий коментар для Бэрин відповідь вище мене на Босоніж, але, здається, я не можу цього зробити, тому що я не бачу коментувати, тому що я звик бачити на StackOverflow сайту, Просто переконайтеся, що дорога гарна і досить безпечно, щоб зробити це, я босоніж по кілька разів давно, але тоді я зупинився, бо мій лікар порадив мені продовжувати носити своє взуття. Вона сказала, що деякі з пацієнтів був цукровий діабет не довго після того, як вони наступили на цвях на вулиці.

+142
user1751962 13 жовт. 2011 р., 09:21:05

Це залежить від "підготовки", як і будь-який інший м'язи або групи м'язів.

Зазвичай люди не наближаються до свого 1ПМ або підготовки їх ABS на міцність, і як такі вони не зриваючи тканини. Якщо ви робите щось на зразок обтяжливого схиляюся хрумтить і тренування на силу (максимум 3-5 повторень), то ви б ставилися до ваших АБС ж, як і при виконанні будь-яких інших 3RM-5RM ліфт як відновлення йде: беручи час для відновлення, щоб закінчити.

З іншого боку, якщо ви тільки що зробили ізометричний упорі на кільцях, ви могли б зробити це кожен день, тому що це схоже тримає планку. Вони обидва вправи, але схожі, щоб не йти на прогулянку є просто не стільки пошкодження тканин, для нормальної людини.

Коротко, періоди відпочинку мають пряме відношення до Час, необхідне для вашого тіла, щоб залікувати свої рани. Більшість Ab вправи представленим вище, і питання більше про відходи продуктів (молочно-кислий ацидоз і анаеробних glycolisis, в першу чергу), ніж ремонтувати і відновлювати розірвані тканини.

Редагувати, я знайшов це добре написаний відповідь, який, можливо, повторюваний питання. Незалежно від того, це актуально.

+104
Mr Will 9 жовт. 2016 р., 23:15:32

Це Прилепін таблиці, як цей http://www.eatmoveimprove.com/2012/05/prilepin-tables-for-bodyweight-strength-isometric-and-eccentric-exercises/ завіряється вченим? Чи це просто чиясь думка?

Якщо це доречно, я використовую цю таблицю, щоб сказати мені, як довго робити дошки і скільки повторень робити.

Не можу втримати планку набагато більше, ніж 6С на даний момент, так він каже, що я повинен зробити 6 повторень...

+80
Christopher Impey 6 бер. 2013 р., 06:39:30

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil