Потрапляючи в формі після 30 років

Я думав почати працювати, щоб отримати гарне мускулисте тіло, але чи варто це враховуючи, що я вже 32 роки? Чи Не занадто пізно?

+215
J42161217 8 лип. 2016 р., 18:27:39
25 відповідей

Я скоро переїхати в країну і, як майже британського зимовий час, я трохи стурбований тим, що мій режим буде серйозно страждають від відсутності вуличного освітлення.

Я розглядаю свої варіанти, але з усіх сил намагався знайти авторитетну думку з цього питання.

+969
Siddharth Jaiswal 03 февр. '09 в 4:24

По-перше, вітаю - впала з 97кг до 71кг-це величезне досягнення!

Тепер, за вашим зростання, вага і БФ%, я б точно не рекомендую намагатися знизити жир. 15.5% - це дуже низький рівень жиру в організмі, і навряд чи буде помітним, якщо у вас більше м'язів. Якщо ви робите зображення пошук людей подібного рівня жиру в організмі, ви отримаєте гарне уявлення про те, що ви могли б виглядати з такий же відсоток жиру, але більше м'язів. А якщо ти продовжиш різати сало, не маючи будь-яких м'язів під нею, ви будете лише у кінцевому підсумку дивлячись, як у вас є розлад харчової поведінки.

Щоб стати сильніше, я рекомендую знайти силового тренування або пауерліфтинг тренер, який може навчити вас присідати, станова тяга і прес. Я вдаватися в деякі подробиці про те, що в попередній відповіді: скільки часу буде потрібно для худий чоловік вам підходить і по 6 штук?

Що стосується втрати жиру і отримати м'язи в той же час, так, можливо, для новачків, і так, ви напевно новачок. Використовуючи Марк Rippetoeз керівними принципами, новачок або початківець стажист, який здатний набирає чинності кожної тренування, проміжного являє собою стажиста, який можуть зробити приріст сили від тижня до тижня, і просунутий учень, а той, хто тільки здатні зробити збільшення сили, в кращому випадку, місяць до місяця основі. "Роблячи міцності" досить багато, просто означає бути в змозі додати більше ваги до штанги. Ви зазвичай початківець/новачок перші 3 місяці Пауерліфтинг тренування, хоча ви, ймовірно, виявите, що ви могли тільки продовжувати робити успіхи без надлишку калорійність для початку, з кількістю часу, це продовжує бути довше, якщо у вас є більш високий початковий рівень жиру. (Повний новачок спочатку буде найсильніше про якихось вправ, але, як ви стаєте все більш і більш досвідченим, він стає все важче і важче продовжувати нарощувати м'язи.)

Якщо ви стурбовані можливістю повторної набирає жир, просто будьте обережні з профіцитом калорій. Тільки збільшувати свій раціон харчування, коли ви не в змозі тримати стає сильнішим, та здійснювати невеликі стрибки, може бути, 100kcal/день. Так що ви можете почати тренуватися 3 дні в тиждень з профіцитом 500kcal за попередні добової витрати енергії, в припущенні, що велика частина цього прибутку буде спалена підвищений рівень тренування, а решта піде на будівництво м'язів. (Якщо ви тренуєтеся багато і буде заміна, що з силового тренування, то ви, можливо, не потрібен такий великий початковий ріст). Тоді, коли ваші силові тренування прогрес в наметах, або ви боретеся, щоб завершити ваш набори, ви повинні збільшити щоденне споживання на 100kcal, а також гарантуючи, що ви отримуєте достатньо білка.

Через 3-6 місяців, що ви могли б набрала аж 10кг м'язів. Це було б відповідний час, щоб переглянути те, як ви відчуваєте про вашому складі тіла, і вирішите, чи хочете ви, щоб змістити акцент з отримання м'язи втрачають жир.

+765
flymike 7 лип. 2017 р., 01:34:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я недавно почав ходити в тренажерний зал знову після року практично немає спорту , крім довго бігає і ходить і практично не верхній частині тіла вправи, Крім ПТ року (вискочив плечі нещасний випадок).

До аварії я міг

 1. лавці близько 140 фунтів, тепер я навряд чи зможу зробити 40 фунтів.
 2. робити близько 30 разів поспіль підтягування - зараз я не можу навіть зробити один.
 3. ...

Довга коротка історія:

Моя головна мета-відновити свої сили і бути в змозі лавці знову розумний вага (скажімо 100 кг) у серпні, будучи в стані зробити хоча б кілька (може 10?) підтягування.

Я почав робити 3-денний спліт , щоб побудувати силу і масу :

 1. Пн: Груди + Біцепс
 2. Ту: від
 3. Ми: Спина + Трицепс
 4. Че: з
 5. Пт: Ноги Плечі
 6. СА: з
 7. Так що: з

  Я б спалити занадто багато калорій, працює на 2-днями в моєму житті? Буде біг впливає на мою основну мету відновлення м'язів?

Я вже їм багато високим вмістом білка, калорій висококалорійну їжу і багато овочів і фруктів, їли б ще допомогти мені через 3 дні Спліт і працює?

+757
odilontalk 22 груд. 2014 р., 01:46:59

Ви можете побачити приклади опору HIIT тренування хоча б пару разів на тиждень на кроссфіт офіційному сайті. Крім "суворо витривалість" або "суворо сила" тренування, майже всі тренування кроссфіт є HIIT тренування.

Наприклад, у цю середу тренування:

П'ять раундів на час:
20 суворого кільце діпи
135 фунт гребний гвинт, 14 повторень

Як 260 фунт джентльмен з 30%+ жиру, ви можете знайти 20 суворого кільце провали складним завданням. З цієї причини, сайти, такі як кроссфіт бренд X існує, де про Ваг тренування для вас кожен день. (Наприклад, див. різні варіанти зменшена версія тієї ж тренування тут). Ви не можете знайти його, треба дивитися на змінені варіанти, а приймати сигнали від тренування і масштабів його самостійно.

Одна з переваг тренувань кроссфіт є те, що вони зазвичай вимагають дуже мало устаткування. Якщо обладнання наказано, там, швидше за все, варіант можна вибрати, що б не вимагають ніякого обладнання. Однак, якщо ви хотіли б притримуватися тільки тіла руху, існує цілий ряд сайтів, доступних у лістингу тільки з власною вагою кроссфіт WOD, такі як цей один.

Крім того, можна легко записувати свої успіхи з цими тренуваннями на час. Це приємно бачити, як далеко ви прийшли робити те ж тренування два тижні або через місяць. Він також тримає вас цілеспрямованої під час тренування, і змушує вас прагнути до кращого результат під час тренування.

Я знаю, є багато скептиків кроссфіт (особливо в бодібілдингу спільноти), і я не хочу відірватися, як кроссфіт фанбой, тому я повинен сказати, що я особисто не маю ніякого відношення, не відвідувати кроссфіт в тренажерному залі, а не в груповий. Я просто ціную величезний обсяг інформації стає доступним CrossFit співтовариства. Звільненням від клейма, можна знайти великий ресурс для різноманітних тренувань, які вони можуть використовувати, щоб оживити свої тренування. В залежності від ваших цілей, ви можете знайти сайти, такі як футбол, кроссфіт і кроссфіт гімнастика корисними (або принаймні побачити деякі вправи ви можете скористатися на них).

Для зручності, мені дуже подобається кроссфіт тренування, оскільки вони тримають мене від нудьги. Я зазвичай в кінцевому підсумку вибір хороший 10 або 15 тренувань, а потім покласти їх на обертання під час моєї фази кондиціонування.

Крім того, ви також можете насолоджуватися Вендлер 5/3/1 програми. Я розумію, що ви можете мати обмежений доступ до вільною вагою, так що це не може бути варіантом. Однак, якщо ви знаходите, що це варіант, я рекомендую купувати у форматі PDF, який є досить коротким прочитати але завантажений корисної інформації та мотивації. У будь-якому випадку, я виявив, що під час силового тренування, наступні поради Вендлер робить гірку розганяється за 20 хвилин три рази на тиждень дійсно топлене сало з мене.

Як вам здається, ви знаєте, дієта також відіграє значну роль у досягненні своєї мети. Ви, ймовірно, потрібно втратити ласунів, протрезвись, і почати прийняття практики здорового харчування. Я мав найбільший успіх по приготуванню їжі на тиждень кожні вихідні, вимірюючи їх, і покласти їх в контейнери. Це не тільки допоможе вам у звичку є потрібна кількість, але харчування буде зручно і це буде важко свідомо відхилятися від вашої дієти.

Я хочу залишити вас з однією останньою думкою, щоб бути успішним з вашою метою: спробувати 3/3/3 підхід. Налаштуйте свій розпорядок і раціон і спробувати його протягом трьох днів. Після трьох днів, ви побачите, як легко було б тримати його протягом трьох тижнів. Після трьох тижнів, ви б легко взяли звичок, і вибираючи, продовжувати протягом трьох місяців не буде проблемою. В кінці трьох місяців, ви досягнете глибокі зміни в фізіології, і взяли спосіб життя, який ви мали намір досягти.

Удачі!

+699
albertshoes 22 груд. 2017 р., 07:29:46

В цей час в минулому році я був в кращій своїй формі .. правда в минулому році вона пройшла повний іншу сторону. Я не набрала багато ваги (говорить лежачи масштабу, я вважаю), однак, я, напевно, втратила більшість м'язовий тонус і збільшується животик (як і очікувалося).

Що б запропонував, щоб бути кращим переходу назад в програмі?

До зупинки, я 4-5 разів в тиждень, протягом години до години-півтори, роблю загальні вправи;

 • Завжди, починаючи з 10 хвилин кардіо-розминки
 • Потім підйомно-небудь;
  • Спина/Біцепс
  • Груди/Трицепс
  • Плечі/Ноги
 • Звичайно з твердим 20 хвилин хорошого кардіо, щоб закінчити роботу

Це працювало дуже добре для мене, і якщо я відставати, я думаю, що я один щасливий хлопець. Затишшя прийшло і я шукаю, щоб повернутися до нього.

Це було б розумно зробити більш обмежені тренування, або просто сказати.. нижче набору ваги? І повільно працювати свій шлях назад?


Основна Інформація:

 • Вік: 32

 • Вага: 175lbs

 • Пол: Чоловічий

 • Ніяких проблем реальної травми

+686
skfd 19 серп. 2019 р., 22:58:23

Дієта проллє більше кілограмів, ніж будь-яка тренування. Що сказав, Люди повинні підходити до дієт так само, як і новий режим вправ: на невеликі, легкозасвоювані зміни, які є безпечним і стійким на все життя. Краш дієти не є стійким і небезпечно.

Щось типу аквааеробіки або водного біг може допомогти їй тіло, щоб запалити також деякі краще обмін речовин в організмі.

Маленькі цілі: 1 фунт на тиждень-це величезна мета, щоб стріляти по!

+675
DrunkTankGunner 19 черв. 2018 р., 18:54:38

Наскільки АБС і стегна йдуть, мої улюблені відео-тренування-це серія хіп-хоп АБС з Шоном Ти (він веде маразм тренувань, а також.) На стегна, булочки і стегна відео є великим, коротка тренування, яка дійсно робить хорошу роботу, орієнтуєтеся на місцевості, а також весело. Шон t теж дуже хороший мотиватор, і відео просто задоволення, яке так рідко вид тренування. Я дуже рекомендую всю серію хха, але цей вид є найбільш конкретним запитом.

+650
Madhav Madhu 24 вер. 2012 р., 03:04:52

Розклад фітнес, щоб отримати в хорошій формі?

По-перше, я хочу сказати, що саме тонни інформації через інтернет і цей сайт, коли справа доходить до втрати ваги.

Давайте почнемо з вашої безкоштовної процедури тіла. Ось деякі звичайні, які можна знайти в інтернеті або досить пристойна для переважить/новачків, щоб почати з:-

Baristi Тренування Початківців

---> Не можу робити підтягування? Робити негативні підтягування або похилій підтягування/перевернутий рядків.

---> Не можу діпи? Зробити лавку соуси (або з ноги на підлозі або на іншій лавці) або більш вузьким хватом / звичайних віджимань.

Каратель бафф чувак тюремні тренування БО

---> Не можу зробити однією рукою віджимань? Просто роби вузьким хватом / звичайних віджимань

---> Не можу зробити прес-стійку? Зробити щуку віджимань

---> Не можу л-сидить? Робити дошки або висить ногу піднімає, дотримуйтесь встановіть і секунд, якщо

Фортеця Початківців Рутини

---> Не можу робити підтягування? Робити негативні підтягування або похилій підтягування

---> Не можу робити сидячи пістолетом? Робіть звичайні присідання

---> Не можу робити стійку на руках тримати? Зробити щуку віджимань

П. С. Не можу робити звичайні віджимання? Робити коліно віджимання або стіни віджимання.

Далі, ваша дієта:-

По-перше, розрахуйте свій TDEE на і відняти 200~500 калорій(це дефіцит калорій). Наступний ваш споживання білка повинне бути 1 г на кг маси тіла, в той час як споживання жиру повинно бути близько 0.5 ~ 0.6 г на кг ваги і решта може бути використана для того, щоб заповнити ваш споживання вуглеводів, і ваш мікроелементів(ака вітамінів і мінералів).

Однак, це теж вельми спірно, оскільки немає правильних або неправильних відповідей. До того, що я маю на увазі, що вам потрібно налаштувати ваші калорії(при необхідності), щоб переконатися, що ви втрачаєте вагу.

Щодо раз відпочивав?

Взагалі, я б прагнути до 30 секунд до хвилини інше залежно від того, як я себе почуваю. Я не прихильник після процедури відпочиває, а деяким може знадобитися більше часу відпочивати, ніж інші.

Нарешті, відзначимо, що це займає час, щоб наростити м'язову масу або скинути жир. Не падайте духом, коли не бачите ніяких результатів в найближчі кілька днів, тижнів, місяців. Крім того, у вас є які-небудь питання мобільності? Якщо це так, то включіть в свій оригінальний пост.

+650
Akhilesh Reddy Thipparthi 1 лист. 2016 р., 08:12:50

В залежності від моделі браслет, ви можете бути помірно до надзвичайно активною протягом як мінімум десяти хвилин поспіль, щоб отримати кредит на активних хвилин. В іншому випадку ви не отримаєте нічого.

+581
corristo 15 груд. 2012 р., 17:15:31

Щоб відповісти на ваше запитання прямо, є дійсно величезна різниця між швидким скороченням і повільні скорочення. Перший пункт я буду показувати Вам отримати дуже чіткі дослідження про нього. Щоб додати більше на це, тут трохи більш докладну відповідь.

Існує кілька факторів, які необхідно враховувати при плануванні дієти:

Я темпи втрати ваги

Дослідження показали , що є оптимальний поріг, з якою втрата ваги була оптимальною з точки зору м'язової маси тіла. Він сказав, що 0,7% від тіла втрата ваги в тиждень є оптимальним.

Споживання протеїну II

За даними цього дослідження, в поєднанні з високобілковою дієтою і опір навчання є кращим способом, щоб зберегти м'язи, коли намагаєтеся скинути вагу. Дієта з високим вмістом білка є ключовим фактором при тривалому втрата ваги

ДІВ спати

Сон-це величезний фактор. Ця стаття про дослідження, в якому вони порівнювали швидкість втрати ваги між людьми, сплячими 5.30 годин в добу, порівняно з 7.30 перебуваючи на тій же калорійності раціону. Вони знайшли величезну різницю між двома, на користь більш групи сну.

IV навчання

Кілька стилів навчання. Цей документ стверджує, що аеробне тренування-це кращий стосовно втрати ваги в той час як опір навчання є оптимальним для збереження м'язової маси.

Я сподіваюся, що це допомогло !

+444
pro 3 груд. 2012 р., 17:34:11

Люди займаються фізичного навантаження протягом тисячоліть без кондиціонера. Це включає в себе навчання в холод, а також. Кожна крайність має свої власні проблеми, не буде міцного системного пошкодження, якщо ви дбаєте про проблеми.

Тренування у спеку

 • Зволоження-це найважливіше. Ви будете більше пітніти, і потіти-це добре.
 • Ваша продуктивність буде менше. Потрібен час, щоб адаптуватися до більш високої спеки, тому не змушуйте себе занадто сильно, дуже швидко.
 • При пітливості стоп, або починаєте відчувати запаморочення-припиніть вправи, охолодити і зволожити себе. Відбувається щось не нормальне, і ви, ймовірно, потребують медичної допомоги (за рахунок питань ти перерахував у вступному заяві).

Тренування в холодну

 • Вам доведеться попотіти, щоб тримати час простою до мінімуму.
 • Метал буде холодним на дотик, тому, якщо ви піднімати тяжкості, ви повинні бути морально готові до холодної крижаний бар.
 • У більш сильному холоді, ви, ймовірно, потрібний обігрівач, щоб тримати планку від замерзання свої сили в барі з вашого поту.
 • Зволоження-це ще питання-ви зневоднюються швидше, чим далі від кімнатної температури (йде на тепло і холод)
 • Ж попередження, як тепло про припинення потовиділення, запаморочення та освоєння.

Суть в тому, що вам знадобиться, щоб пристосуватися до навчання в цьому середовищі. Оскільки ми не говоримо про крайнощі, які можна знайти навіть в гаражі (90 градусів за Фаренгейтом влітку 10 градусів за Фаренгейтом в зимовий період), єдиною реальною проблемою є зволоження.

+390
Manu Chandel 5 лист. 2010 р., 16:16:35

Для нарощування м'язової маси рекомендується збільшити споживання калорій на 20%....мені здається, крайній стрибок. Я думаю про збільшення споживання калорій 10 ккал щодня.

Одного разу я порадив профіцит 20% (приблизно через 55 днів) це було б мудрий, щоб зупинити збільшення калорій кожен день або йти, щоб уникнути плато в м'язи?

В даний час вся моя підготовка-це зважений з художньої гімнастики на брусах і на підлозі

+390
1question 7 лют. 2011 р., 05:23:00

Привіт Мемор-Х,

Якщо ви присідаєте сподобалося відео ви згадали, Ви будете розвивати проблеми з колінами досить швидко. Тому, будь ласка, не робіть це

Як уже говорили, присідання є дивним маси тіла вправа, яка в основному працює ноги. Однак, існують варіанти присідань, які можуть працювати весь організм.

Наприклад, він може бути використаний як форма кардіо вправи за рахунок збільшення швидкості повторення. Що збільшить ваші серце і легені витривалість.

Ви можете також включають в себе стрибки на нього. Замість того, щоб встати з положення присідання, ви стрибаєте в повітря так високо, як ви можете. Що збільшує інтенсивність і працює ваше серце і легені, а також (P90X учасники вже повинні бути в курсі цієї зміни).

Звичайно, він також може бути змінений у берпи, включаючи обшивку і стрибати в рутину.

Нарешті, ви можете включити штангою і гантелями, що працює все ваше тіло, а також.

Сподіваюся, що це допомагає.

+382
krokodyl 8 квіт. 2011 р., 14:53:56

Біль і оніміння завжди результат або кровоносної судини або стиснення нерва /обмеження.

Ви описуєте класичний презентація - рух супроводжується жорсткою мускулатури поряд з Біль і оніміння.

В залежності від регіону, більшість з цих випадків пов'язані з жорсткою грушоподібної.

Чому не сідниці?

Як правило, викрадачі стегна (глют хв / середовищ) є слабкими або подовжений Jaunda верхня і нижня перетнув синдром

Поки біль у верхній області сідниць - сідниць рідко замішані, як ви б, ймовірно, бачити біль збоку. Це також зазвичай присутній в якості бічних болючість колінного суглоба або хрускоту стегна (під час руху).

См. зображення нижче показує судини, які проходять саме там, де ви описуєте. Як сідничного нерва насправді пробиває грушоподібної м'язи у 15% населення.

enter image description here

Безкоштовна 3D модель анатомії


Симптоми дуже схожі на синдром грушоподібної або Сі спільної дисфункції. Є тонна вторинних причин, які можуть погіршити цієї (спінальної патології, в безіменній кручення, стеноз, слабість черевного преса і т. д.).

Нижче я розмістив деякі великі вправи, спрямовані на подолання цього знайшли spine-health.com


Лежачи Грушоподібної Тягнеться

(Три Ділянки)


 1. Ляжте на спину з ногами плоска. Потягніть уражену ногу в сторону грудей, тримаючись за коліно рукою на тій же стороні тіло і, вхопившись за щиколотки з іншого боку. Намагаюся вести з щиколотки, потягніть коліно до протилежної щиколотки до стрейч відчував. Не змушуйте щиколотки або коліна за натяжкою. Потримайте розтяжку 30 секунд, потім повільно поверніться у вихідне положення. Мета для завершення набір з трьох тягнеться.

 1. Лежати на підлозі з ногами плоска. Підняти хвору ногу і місце ноги на підлогу за протилежне коліно. Витягнути коліно зігнуті ноги безпосередньо по серединній лінії тіла з допомогою протилежною рукою або рушником, якщо потрібно розтягнути відчувається. Не силу за коліно стрейч або до підлоги. Потримайте розтяжку 30 секунд, потім повільно поверніться у вихідне положення. Мета для завершення набір з трьох тягнеться.

 1. Ляжте на підлогу з хворої ноги перетнули іншу ногу на коліна і обидві ноги зігнуті. Обережно потягніть нижню коліном вгору до пліч на тій же стороні тіла до розтягування відчувається. Тримати розтяжку протягом 30 секунд, потім повільно поверніться у вихідне положення. Мета щоб завершити набір з трьох тягнеться.

Сідниці розтяжку грушоподібної

 • Почніть рачки. Місце ураженої ноги і під корпус тіла так, що пошкоджене коліно біля стовбура. Продовжити неуражених ногу прямо позаду стовбура і зберегти таз прямо. Тримати хвору ногу в місці, бігти стрімголов стегна назад на підлогу і нахиліться вперед на передпліччях до глибокої розтяжці відчувається. Не примушуйте своє тіло на підлозі. Потримайте розтяжку протягом 30 секунд, потім повільно поверніться у вихідне положення. Метою повний набір з трьох тягнеться.

Одного коліна, щоб розтягнути грудей.

 • Потягніть одне коліно до грудей, в той час, м'яко хитаючи коліно три-чотири рази у верхній частині діапазону руху. Зробити 10 повторів для кожної ноги. Прес-вгору. З положення лежачи, прес на руках в той час як таз залишається в контакті з підлогою. Тримати нижня частина спини і сідниці розслаблені для ніжного стрейч. Тримати прес-позицію спочатку на п'ять секунд, і поступово збільшувати 30 секунд на повторення. Мета, щоб завершити 10 повторень.

Оновлення

Дякуємо за додаткову інфо – любов намагаючись осмислити, що відбувається.

Я працюю ПРН ПТ, так що я можу запустити його співробітники, якщо це необхідно, але, очевидно, знадобиться цілий eval, щоб отримати належне ДХ.

Пару питань:

 1. Ця біль одностороння або двостороння?
 2. Коли саме перші болі виникають (ти просто туго після запустити або є біль)?
 3. Коли біль найбільш інтенсивна? Як довго, перш ніж вона піде?
 4. Коли ви вперше помітили це (раптово або поступово)?
 5. Як тільки біль, якихось конкретних рухів(и) зробити біль гірше чи краще?
 6. Ви нещодавно змінили вашу програму в будь-якому випадку (відстань, інтенсивність, режим і т. д.)?
 7. У вас навіть був якийсь екрану рух зробили? Наприклад УФМС, СФМ і т. д.. https://www.functionalmovement.com/system/home

Переконатися в цьому: http://www.irunfar.com/2016/04/if-you-cant-do-this-exercise-you-will-get-hurt-hip-stability-and-alignment-for-trail-runners.html


Можливо, стегна і зміненої нервово-м'язового робочої моделі. Я буду чекати, щоб йти далі, поки не отримаю більше інформації.


+291
Youssef Abou Shady 16 лип. 2017 р., 08:22:14

Я думаю, щоб зробити його простіше для себе, ви повинні просто слідувати за одним з цих популярних програм, як Вендлер 5 3 1 або стартову силу протягом не менше 6 місяців і подивитися, наскільки вам подобається результат. Стартова сила-це хороший спосіб вивчити великий підйомників, які дають найбільшу чубок для вашого самеца оленя, коли справа доходить до отримання сильної і великої. Обидві ці програми навчить вас, як прогрес і як налаштувати ваші тренування, щоб отримати бажаний результат, як у вашому випадку.

Наприклад, Вендлер 5 31 основна сила компонент, який на основі вашого поточного рівня сили, а потім вправи, допомогою яких ви можете налаштувати для вашого бажаного результату. "Великий, але нудний" наказує робити 5 підходів по 10 з 50%+ від навчання максимум вашого головного підйому дня. Так, наприклад, на день присідань, ви робите присідання в установленому Ваг і тоді ви зробите 5 Набір 10 присідання з меншою інтенсивністю.

Я б порекомендував обидві ці програми заради навчання, як зробити підйомники і мати програму, ви можете просто підключити і грати. Ви можете знайти їх за допомогою Google.

+266
Doctor Schwicker 20 лип. 2018 р., 04:48:28

Можливо, ви захочете вирізати кальцію. Рекомендації для молодих здорових чоловіків становить 1000-2500 мг в день. Є деякі свідчення того, що занадто багато може викликати проблеми серцево. Між мультивітаміни і вашій їжі, ви, ймовірно, отримаєте достатньо кальцію. Кращому випадку ви не платите за дорогою сечі, в гіршому випадку ви починаєте збиток, який може перешкодити вашій кар'єрі льотчиків.

+258
JustinT 11 груд. 2014 р., 09:41:12

Мені потрібні тверді введення від вас, хлопці.

Мій друг, дайте мені спробувати його Инзер ременя важіль, це середнього розміру, ось в чому справа, засобів вимірювань для ременя важіль від 30 до 33.

Коли я використовував пояс Инзер, я був в основному 1 отвір з tighest параметр, якщо ви використовували важіль ременя він має пластину з тильного боку, що ви зміните, коли ви ріжете/навалом. Цей параметр ущипнула мене трохи більше, ніж мені подобалося, але я відчував, що підтримка у мене була ідеальна.

Я замовив один зубець ремінь Инзер, середні, тому що я віддаю перевагу Зубець за важіль. Але ось де я допустив помилку і просто хочу, щоб ви підтвердити або дати думки. На одного середнього зубця вимірюється для 33 до 35.

У мене одного середнього зубця сьогодні і чесно кажучи, це cucked мене. Я буквально одну дірку, подалі від місць, де я відчуваю, що ременя б дати мені підтримку я шукаю, але я не можу зробити це. Так що в наступний отвором вниз я просто не вистачає тиску в животі, я хочу, порівняно з Инзер.

Так що я думаю, блін, все це має сенс тепер, подивившись на заміри. На Инзер важіль ременя для мене було кращим майже на самі жорсткі настройки, що означає, що ремінь для мене, напевно, укладається в 30 з 32 З 33 буде занадто великий, враховуючи низький діапазон середніх зубця становить 33 дюймів, і це тільки 1 отвір, ймовірно, від місця.

Невеликий Зубець від 28 до 32 дюймів, тому у мене верхній кінець укладається на пояс, щоб поміститися в 30 32 дюйми, поміщається на пояс важеля. Так що, очевидно, я повинен був піти з маленьким поясом Зубець, вірно? Або я просто відсталий і напрямами ремені не дають стільки підтримки, як ремінь важіль?

У мене ще є як мінімум 3 отвори на середній ремінь, перш ніж він абсолютно щільно. Я б навіть отримати вигоду з меншого розміру?

+255
Mudit Kapil 28 квіт. 2017 р., 03:40:04

У мене короткозорість і у мене окуляри -6.50(сферично),-0.75 (цил) [праве око] і -6.00(СПХ), -1.50(цил) [ліве око]. Я 23-річний чоловік. Я роблю фізичні вправи, такі як віджимання, присідання, хрускіт і т. д. Нещодавно я записалася в тренажерний зал і я зацікавлений, щоб почати підйом тренування вправи. Я чув, що жорсткі тренування можуть погіршити зір очей пацієнтів з міопією високого ступеня. Чи повинен я продовжувати з ним? Я дійсно хочу робити ті вправи, але я не хочу, щоб мої очі, щоб страждати за це. Будь ласка, допоможіть!

+252
WalterWoshid 19 квіт. 2013 р., 00:38:09

Неважливо, що я, або хтось ще рекомендує, зрештою, ваше рішення повинно бути засноване на вашій терпимості до болю і ризик подальших серйозних травм. Як мінімум, ви повинні проконсультуватися з професіоналом, щоб встановити правильний діагноз, якщо ви ще цього не зробили. Сказавши Все це, я була у вашій ситуації, беручи участь в різних спортивних. Я вибрав ті ж методи у вас (льодом і болезаспокійливі засоби), і це дозволило мені змагатися. Я також додав розтяжку до і після події(ий) і переконалися, що багато відпочивати між тренуваннями. Крім того, я знайшов до-стрічки корисна, принаймні психологічно, але, що може бути з-за мірою моєї травми і її локалізації. Ви не можете отримати ті ж самі результати.

Зрештою, ви повинні оцінити, що конкуренція в подія означає для вас у контексті потенційно хронічна травма. Зважити проти беручи час, щоб повністю усунути пошкодження, щоб не допустити перетворення в хронічну форму і можливість брати участь в гонках болю в майбутньому. Тільки ви можете зробити цей вибір.

+182
Manish Nagdewani 20 лист. 2018 р., 08:00:51

Я тільки почав ходити в тренажерний зал і намагається схуднути (258 фунтів ~= 117 кг) і я намагаюся зробити графік, де я тренуюся все моє тіло два рази в тиждень.

Перед цим, я в останній раз тренувався трохи більше року тому за 2,5 місяці вдалося втратити близько 30 фунтів (15 кг) в цей раз, з 6 день звичайної тренування:

 • Понеділок, середа, п'ятниця - тренування основних м'язових груп:
  • Ноги
  • Груди й спина
  • Біцепс, трицепс, плечі
 • Вівторок, четвер - кардіо: 20 хвилин на біговій доріжці

 • Субота: 3 км пробіг, 1 комплект максимум віджимань, 1 комплект максимум підтягувань

Але моє розклад змінилося і я не можу ходити в тренажерний зал кожен день упродовж робочого тижня, тому я змушений мати більшість моїх розклад тренажерний зал у вихідні.

Досі я закінчив 1 тиждень, походи в тренажерний зал в понеділок увечері, в п'ятницю ввечері, суботу вранці і неділю вранці.

Я б хотів зберегти цей формат добре підходить з моїм графіком роботи і навчальним закладом, а також хотів би, щоб двічі вразити всіх muschles в ці 4 дні.

Те, що я розглянув, щоб зробити 2-денний спліт тренування й повторити для кожного 2 дні поспіль (п'ятниця і субота - повний тіла тренування #1, неділя і понеділок - повний тренування тіла #2).

Моя єдина проблема-я не знаю, як розділити мої групи musche і мої вправи у ці 2 дні, так як я маю намір повторити всі вправи для однієї і тієї ж частини тіла два дні потому.

Те, що я задумав, щоб розділити моє розклад на:

 • тренування #1: ноги і груди
 • тренування #2: - спина, біцепс, трицепс, плечі

У мене немає досвіду навчання інших, ніж за 2,5 місяці я тренувався більше року назад, так що я сподівався отримати деякі поради від більш знаючих людей.

Будь-яка допомога або керівництво буде дуже високо цінується.

+178
harshkn 24 січ. 2010 р., 02:35:42

Ви завжди будете мати побічні ефекти. Що стосується спосіб доставки кофеїну я б насправді розглянути

100 кт Стік з кофеїном чорний несолодкий кави холодного заварювання знімки з Кубком цукрові пакетики https://www.amazon.com/dp/B06XD6CJDJ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_bbZvBbA8JH7PN Постріли могли вирішити вашу проблему, якщо ви хочете спробувати каву.

Це анекдотично, але я пробував всі види різних кофеїн професійно. І я завжди повертаюся до чашки кави. Це може бути спосіб прийому, або психологічний, а кофеїн з кави змушує мене відчувати себе менше побічних ефектів кофеїну.

+177
Febrianto Arif Rakhman 2 груд. 2017 р., 04:38:30

В основному, щоб схуднути:

Калорії в < калорій, витрачених

Використовувати такі інструменти, як IIFYM.com як MyFitnessPal і stronglifts 5х5 для розрахунку, як планувати свій раціон, відслідковувати споживання і вийшло.

+146
MarcoM 26 черв. 2010 р., 23:49:55

Там немає чарівної таблетки або простий відповідь....Вам потрібно мотивувати себе. Ось деякі можливі способи:

 • знайти роботу партнера
 • запишіться в тренажерний зал, де проводяться різні заняття (вийти з дому)
 • уявіть, як ви будете виглядати після того, як ви втратите вагу - до/після фото
 • набір малий/щотижневі мети для себе і якщо вам це вдасться, винагородити себе (сподіваюся непродовольчі нагороди)

Я не впевнений, чому ви згадали, що ви не хочете "напряму" схуднути? якщо це ваша мета, то безпосередньо це зробити.........

+115
Rob Gunsuka 17 січ. 2012 р., 15:14:15

Для мене це звучить так, як ніби ви робите присідання неправильно. Ваші коліна повинні ніколи не йти по пальцях, а бути на одній лінії з ногами. Ваші ноги повинні залишатися на місці - в основному. Приказка "осел на траву", і саме цей рух подобається, то ззаду наближається до підлоги за п'яти. Ваш вага повинна бути на п'ятах і подушечках ніг.

Для більш всебічного обговорення, як присідання робити правильно, див. http://www.nerdfitness.com/blog/2014/03/03/strength-training-101-how-to-squat-properly/

+92
M Thomas 22 бер. 2010 р., 02:06:14

Щоб доповнити ваш спринті процедури, раджу почати робити присідання і станова тяга. Читати, щоб знати, як зробити їх належним чином, але як тільки ви почнете отримувати правильну техніку, ви можете почати додавати вагу, так що ваші ноги стали сильнішими і принесе велику користь футболу досвід...він для мене!

Станова тяга: https://www.youtube.com/watch?v=-4qRntuXBSc

Присідання: https://www.youtube.com/watch?v=Dy28eq2PjcM

Поради: я зазвичай роблю 2-3 розминок сетів починаючи з 135 збільшуючи вагу до 225 для Мій перший набір. Тоді я зазвичай намагаюся робити повторень 8 х 8 х 6 х 4, де кожна серія досить жорстким, щоб завершити, додавши вагу. Наступного разу вам повторити присідання або станова тяга, якщо останній набір з 4-х це було досить легко, і ви відчуваєте, що ви могли б зробити 6 наприклад, запустити 4 комплекти з більш 5-10 фунтів.

+57
rogerFernand 10 черв. 2012 р., 21:42:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil