Я пропускаю/отримання болю в одній і тій же м'язи, навіть коли я його не тренувати

Я потягнув м'яз прямо під моєю лопаткою (спинний м'язи?) пару місяців назад, несучи щось важке - не так, як я його підняв, але коли я йшов з нею, я відчував, що м'язи "йдуть". Він одужав, але з тих пір приблизно раз у тиждень, що м'язи мимоволі починають хворіти, як якщо б це була витягнув. Часто, я не роблю нічого по часу, я можу просто сидіти там і раптом він іде знову. Коли він не болить, я можу працювати просто відмінно (підтягування на перекладині, віджиматися і т. д., а не важкі ваги) і це не здається, щоб викликати його.

Часто біль раптово зупинитися так само раптово, а не поступово.

Я припускаю, що в мене дуже болить м'яз в оригінальній тягнути, але я повинен зробити що-небудь про це? Чи це просто взяв багато часу, щоб залікувати?

+826
GiperTapok 23 черв. 2014 р., 01:48:39
35 відповідей

Жир з живота не у відмінності від жиру в інших відкладень на тілі. Це просто, що живіт має більший депозит, так її в'язкість (або відсутність такого) є більш помітним із-за об'єму.

Крім того, м'язи живота не дуже великі, щоб почати з, так що шар жиру на ньому буде здаватися м'якше.

Для отримання інформації про те, як позбутися від жиру на животі, див. відповідь: https://fitness.stackexchange.com/a/870/8828

+1000
P Brown 03 февр. '09 в 4:24

Мотивація? Визначити 3 причини, короткострокові і довгострокові чому ви хочете витрачати свій час в тренажерному залі, замість того, щоб жувати чіпси на дивані.

Запишіть ці причини на папері. Покладіть копії цього документа скрізь - дзеркало у вашій ванній кімнаті, на двері у вашу спальню, у вашому автомобілі.
Прочитати його кожен раз ви його бачите і ходжу в тренажерний зал.

В тренажерний зал, почати повільно і поступово нарощувати інтенсивність.

Ось деякі мотиваційні цитати.

+996
Ofordile Nnamdi Polycarp 15 лист. 2011 р., 19:36:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Довгі і короткі його полягає в тому, що ми можемо ніколи не дізнатися, тому що кроссфіт не має механізму відстеження травм у своїй системі. Система є однією з філій, не франшизи, що означає, що будь-яке фізичне розташування не зобов'язана надавати стандартний набір вправ, і немає центральне розташування для звітності. Один тренажерний зал кроссфіт може навчити правильному безпечний метод підйому. Інший може виступати "за всяку ціну" і кисті травми хребта під килим, заявляючи, що вони "просто не мають, що це бере". У вас може бути викладач з досвідом роботи в спортивного тренування або у вас може бути хлопець, який був присутній на семінарі у вихідні і вважає, що "біль-це слабкість, покидає тіло" і що травми-це ознака слабкості, що ти не можеш позбутися.

Було кілька спроб, щоб отримати більше даних. Одне дослідження "природа і поширеність травми під час кроссфитом" з 2013 року, яким займаються відправкою опитування людей на кроссфіт форумів:

Метою даного дослідження було визначити показники травматизму і профілі спортсменів кроссфіт отриманих під час планових навчально-тренувальних кроссфіт. Онлайновий запитальник був поширений серед міжнародних кроссфіт онлайн-форумах. Зібрані дані включали загальні демографічні дані, навчальні програми, профілі травми і доповнення використовувати. В цілому 132 відповіді зібрані з 97 (73.5%), мають отримав травму під час тренування кроссфіт. В цілому 186 пошкоджень, з 9 (7.0%), які потребують хірургічного втручання. Травматизму 3.1 на 1000 годин навчання було розраховано.

Інший, "травматизм і моделей серед кроссфіт атлетів", з 2014 року, використовували той же метод дослідження.

Завершено в загальній складності 486 учасників кроссфіт дослідження і 386 відповідали критеріям включення. Загальний рівень травматизму був визначений 19.4% (75/386). Самці (53/231) були поранені більш часто, ніж жінки (21/150; Р = .03). У всіх вправах, рівень травматизму значно відрізнялися (Р < .001), з плечей (21/84), в нижній частині спини (12/84), і коліно (11/84) є найбільш часто травми в цілому. Плече найчастіше травми в гімнастичних рухів і попереку найчастіше травмується при рухах пауерліфтингу. Більшість учасників не повідомляють до травми (72/89; Р < .001) або дискомфорт в області (58/88; Р < .001). Останній, травматизму значно знизилося з участю тренера (П = .028).

Зрештою, здається, багато залежить від того, який ви відвідуєте тренажерний зал, як кваліфіковані вчителі (все, що потрібно для сертифікації вихідні семінару та комісії), скільки контролю ви отримуєте, і як добре ви працювати спокійно і прислухатися до свого тіла.

Я додам пугалами більш екстремальні методи тренування, такі як кроссфіт, рабдоміоліз, по суті, ваші м'язи самознищення через нирок знаходження занадто багато домішок крові від руйнування. Це одне з небагатьох умов, кроссфіт визнає ризик з їхньою програмою, але офіційної відповіді дещо тривожно, що воно має на увазі, що це не актуальна проблема з програмою, а учасники слабкість, або принаймні, не "правда" кроссфіт спортсменів.

Спортсмени зі звичайних навчальних програм знайшли, що по відношенню до кроссфіт-спортсменів) вони не може підтримувати настільки ж високі навантаження, б) вони швидше за все страждають ортопед-травматолог намагаюся, і З) вони розвиватись рабдоміоліз при рівнях вихідний потужності, які легко підтримується кроссфіт завсідників, в тому числі жінок, літніх спортсменів і дітей.

В насправді, багато критики кроссфіт взяли "рабдоміоліз блазень" (або "дядько рабдо") в якості неофіційного талісмана замінити іншим неофіційним талісманом, "Pukie клоун", як приклади нездорово змушувати себе за свої межі, але рабдоміоліз додатково свідчить про те, що існує потенційна можливість постійне пошкодження від перетренування.

Rhabdo the Clown

+969
user264508 3 січ. 2017 р., 16:08:11

На жаль, не всі калорії однакові. Проблема в тому, що ваш організм має потребу у вітамінах, мінералах і білку. З-за способу фаст-фуд, і більшість страв готується, поживна цінність дуже обмежена.

Ви будете схильні до ризику недоїдання, якщо це був ваш тільки дієта. Навіть якщо ви доповнено полівітаміни, ви будете вражати ваше тіло з типами продуктів, які підвищують ризик серцевих захворювань (ЛПНЩ), цукровий діабет або інсулінорезистентність (всі ті прості вуглеводи, цукор), транс-жири і т. д.

Коротше кажучи, у вас буде нездоровий і жиру, якщо ви не можете знайти їжу місцями, в яких подають їжу, яка насправді здорово для вас. Ті небагато і далеко між. Повір мені, той, хто звик є багато, і досяг 299lb. Знадобилося багато роботи, щоб переламати гірших наслідків, і це ще належить зробити.

+966
johnavp1989 30 трав. 2016 р., 12:11:43

Я тільки почав закритий боулдерінг і це величезне задоволення!

Але я дійсно намагаюся йти. Я можу просто закінчити простих трас (і навіть не всі з них) і тоді я повністю виснажена.

На стіні я починаю На має невеликий звис (це не строго вертикально), я не впевнений, якщо це добре для новачка?

У всякому разі, я ніколи не робив нічого активного в моєму житті, я дуже худа, і у мене немає сили або витривалості. Моя ручка йде дуже швидко, але у мене також є важкий час потягнути себе вгору, щоб досягти наступного утримання. Я знаю, я не повинен бути потягнувши себе занадто багато, але навіть просто зусилля, щоб втриматися на стіні, поки я постояти за мене. Я щосили занадто багато, щоб дійсно мати ясний розум і озирнутися на наступні тримає і, коли маршрут веде мене так що я не можу покращити моє психічне техніка.

Так що, будь-які поради на вправи я можу робити вдома, в доповнення до моєї (я думаю) 3-тижневий боулдерінг?

Я подорожую протягом наступних 3 до 4 місяців і буде робити стільки, боулдерінг, як це можливо в той час, але я не буду мати доступ в тренажерний зал і хотів би робити вправи в свою кімнату.

Для рук: в мене є гумова ручка тренажер, але я не впевнений, якщо я повинен бути хрускіт його повторно або достатньо просто тримати його як можна довше? І як важко я повинен підштовхнути себе? Я можу робити вправи і боулдерінг кожен день з хорошим харчуванням або я повинен відпочивати днів між ними?

TL;д-р: будь ласка, допоможіть біжить боулдерінг новачок з рядом не сила або витривалість геть!

+964
usergio2 8 жовт. 2011 р., 14:01:02

Причина ви сильніше изометрию-це просто тому, що менше задають м'язових волокон. Замість них будуть повністю розтягнутому положенні на повністю контрактної позиції (повний діапазон руху), м'язові волокна просто підтримання стислому стані. На вершині ігноруючи сили криві, ви також ігнорувати силу, яка вимагається, щоб договір м'язові волокна до певної точки. Повний діапазон руху завжди буде складніше, ніж будь особливої частини, що діапазон руху, і тому ви сильніше изометрию.

"Те, що можна використовувати більш важкі ваги для більшого обсягу зробити ізометричний тренінг всі необхідні для росту м'язів?"

Немає. Ваші м'язи не обов'язково розпізнавати вагу, але вони визнають напруженість. Як ви вже помітили, величина напруженості розміщений на м'язи менше, в изометрию, ніж при регулярному тренуванні - навіть на більшу вагу. Не тільки це, але тільки робити ізометричний вам не вистачає як концентричні і ексцентричні компонент тренування. Тим самим втратити великі можливості для росту м'язів. Звичайно, можна наростити м'язи з изометрию, але це буде складніше.

+944
BinaryThor 22 квіт. 2017 р., 10:51:07

Єдине, що Домс вказав на регулярній основі-це:

 • Я працюю мої м'язи по-іншому, ніж раніше (як правило, новий варіант вправи)
 • Я значно збільшена інтенсивність або обсяг мого навчання

Воно приходить тільки тоді, коли ваше тіло стає звикли робити роботу. Коли ви поступово збільшувати обсяг і інтенсивність, ви не можете зробити будь-який будинок або дуже слабка.

Нарощування м'язової маси або сили, пов'язані з навчальний стрес вам нав'язувати ваше тіло. Як ви поступово нарощувати інтенсивність і обсяг, ваш організм буде реагувати на все більше і сильніше.

Звідки мені знати, якщо я зробив достатньо?

Є кілька режимів силового тренування:

 • Працездатність навчання - це режим, який використовується багатьма культуристів в тій чи іншій формі. По суті, культуристи триматися подалі від їх 1ПМ і працюйте, додавши повторень або набори, або грати з термінами підйомників (тобто швидкість, з якою вони переміщуються в бар і чи можуть вони призупинити).
 • Міцність будівлі-це режим, який характеризується багатьма програмами консерви, такі як сильний ліфти, Вендлер 5/3/1 і т. д. Акцент робиться на підйом важче і важче ваги з плином часу.
 • Піка-це режим, який готує спортсменів, щоб продемонструвати свої сили в конкурсі. Вона призначена для підвищення міцності спортсмен готовий взяти вагу важче, ніж вони зазвичай тренуються, але досі повністю відновився і готовий продемонструвати силу.

Для людей, які не готують до змагань, вони можуть бути дуже добре подавати на велосипеді між нарощування потенціалу і міцність будівлі. Дуг Хепберн була сила штангіста, який мав дві процедури, які він використовував, щоб стати сильніше, один був сконцентрований на додавання більшого обсягу (працездатність), а інший був зосереджений на тому, щоб сильніше. Основний його рада була, щоб використовувати одну програму, Поки ви не могли зробити більше поліпшень на ньому, а потім перемкнутися і використовувати інші програми, Поки ваш прогрес зупинився.

Ви помітите, що є тільки згадка про вагу, наборів і повторень потрібно виконувати. Немає жодної згадки про Домс. Це відбувається тому, що поєднання стресу тренувань і відновлення від стресу тренувань-це те, що створює міцність і розмір з плином часу. Є досить хороша обробка понять у книзі "Програмування для силових тренувань" Марк Rippetoe і доктор Лон Кілгор.

Тренування з важкими Домс

Немає ніяких причин, щоб пропустити тренування тільки тому, що ви дійсно болить з Домс. Я виявила, що тренування хоч я і хворий допоможе приплив крові через біль у м'язах і викликають додому, щоб розсіяти під час навчання (іноді після нього). Багато разів у мене не було втрати міцності або здатності тільки тому, що мені було боляче.

Якщо ви знаходите вашу здатність виконувати роботу зменшується, то ваші м'язи втомилися. Це пов'язано з енергії, запасеної в м'язах виснажуються або м'язі потрібно більше часу, щоб повністю відновитися. У цьому випадку тимчасове зменшення гучності (так званий підступ) може допомогти вам отримати кров і зберегти практику, але і дозволяє ваше тіло, щоб відновити.

"Немає Болю Немає Перемоги"

Це дійсно стало бойовим кличем для інструкторів і тренерів, щоб отримати своїх клієнтів, щоб проштовхнути те, що вони відчувають і роблять роботу, яку вони повинні зробити. Це більше мотивація, ніж будь-який керівний аспект, щоб знати, коли ви тренувалися досить важко.

Проблема з навчання, поки ви не відчувають болю весь час, що ви в кінцевому підсумку посилює втома, яка викликає не тільки вашу техніку, щоб зламати, але ставить ваше тіло в стан, де він є прем'єр-через травму.

+918
859magnes 27 черв. 2019 р., 16:04:28

Голод-це фізіологічна привід їсть, під впливом гормонів, рівень поживних речовин в організмі і харчуванні. Вчені відрізняти від апетиту, який є психологічною привід їсть. Я не буду обговорювати тут апетит. Вчені також розрізняти почуття голоду і ситості (наповненості), тому що вони регулюються різними центрами. Я буду обговорювати обидва, тому що вони безпосередньо впливають один на одного.

Гіпоталамус (ГТ) містить центри, які скажуть вам, якщо ви голодним чи ситим. Хоча вони є окремими центри, центри голоду пригнічує центри насичення (тобто коли ви голодні, ви відчуваєте, менше повної), і навпаки. При активації центрів голоду, активності симпатичної нервової системи зменшується, що сигналізує, що ви їсте. Протилежне відбувається, коли активізуються центри ситості.

Щоб вирішити, який з цих центрів має бути активований, гіпоталамус отримує вхідні сигнали від декількох джерел:

 • У шлунково-кишкового (GI) тракту (шлунка і кишечника)

  • Холецистокінін (СРК) - це гормон, який виділяється в тонкій кишці у відповідь на жир, потрапляючи в тонкий кишечник. Він знижує збудження в центрах голоду ХТ (тобто це робить вас менш голодним), і збільшує порушення центри ситості (тобто вона змушує вас почувати себе більш повної).
  • Пептид YY-гормон-релізі, тонкому і товстому кишечнику у відповідь на прийом їжі. Є деякі докази того, що підвищення споживання білка, пептиду YY випуску. Він також пригнічує свої центри голоду. Значення для контролю ваги: між CCK і пептиду YY, обидва жиру і білка Споживання зменшити апетит.
  • Грелін-це гормон, який виділяється в шлунку у відповідь на порожнечу. Він стимулює центри голоду в ХТ (тобто змушує вас почувати себе більш голодним). Оскільки порожній шлунок викликає голод, ви можете побачити, як це буде вигідно, щоб уповільнити випорожнення шлунка. Гормони ССК (як уже згадувалося вище, він випущений у відповідь на жир) і ГІП (випущений з тонкої кишки у відповідь на харчування) і затримки випорожнення шлунка. Волокна також було показано, щоб затримати спорожнення шлунка. Ставлення до Уайт-контроль: високим вмістом клітковини і високим вмістом жирів їжі може допомогти відкласти наступ голоду. Дробове харчування також уповільнюють спорожнення шлунка, але я не впевнений, якщо це достатньо, щоб компенсувати той факт, що менше їжі.
 • З поживних речовин у кров

  • Коли глюкоза потрапляє в кровотік, випущений гормон інсулін. Інсулін блокує центри голоду ХТ (тобто це робить вас менш голодним). Які вуглеводи ви їсте увійти в потік крові глюкози, однак, складні вуглеводи (думаю, що продукти з цільного зерна) потрапляють у кров повільніше, що викликає більш низький, але більш стійкий рівень інсуліну, ніж прості вуглеводи взагалі (думаю, солодкі частування), які будуть викликати сплеск і падіння інсуліну. Значення для контролю ваги: складні вуглеводи тримати вас більше ситим, ніж прості вуглеводи.
 • З жирових запасів тіла

  • Жир виділяє гормон лептин, який розповідає ХТ, що ти набираєш жир. Якщо ви наберете жир (збільшення лептину), то він зменшує почуття голоду та збільшує відчуття насичення, і навпаки, якщо ви втрачаєте жир. Значення для контролю ваги: Деякі люди мають розлад у виробництві або прийом лептину, що робить його легко набрати вагу безконтрольно.

Є також свідоцтва того, що орексин, гормон, який бере участь у цикли сну/неспання, стимулює голод. Позбавлення сну призводить до підвищення споживання їжі. Значення для контролю ваги: висипатися.

(джерело)

+899
I Nic 17 січ. 2020 р., 17:53:47

Я не впевнений, що люди "ненавидять" її. Я думаю, що ви бачите, це, ймовірно, невдоволення, наскільки машина знаходиться в диспропорції з його корисності.

негативні підтягування...група-допомога підтягування...сурогатне вправи, як перевернутий підряд...

Це всі тверді шляхів прогресу в подтягиваниях і розвивати витягаючи міцність в цілому. Так теж можна випадаючому машина. Кожен з них може бути використана неправильно або рекомендовані ненадо.

Однією з основних проблем з пулдаун машини є те, що люди, які в повній мірі здатні досягти підтягування ларьок на машині. Це відбувається з іншими методами, але машин, здається, місця, де більше людей застрягти і не рухатися до більш складним рухам. З якої причини машини є одним з тих місць, де люди втрачають з уваги головну мету, яка рухається до більш загальним, більш корисних рухів.

+898
Dondell Batac 18 лют. 2017 р., 16:28:09
Штангою Присідання є одним з трьох ліфтів в пауерліфтингу. Питання про ефективний метод, варіацій і програм для присідання з або без опору.
+856
mohd gafoor 28 лют. 2012 р., 19:27:13

Шкода псувати твої мрії, друже, але я б сказала, що ти можеш, на максимумі, тільки зробити по-справжньому безпечним кількості близько 300 віджимань, три рази в тиждень. На жаль доносити прийнято відповідати, але зробити 5000 віджимань в день п'ять разів на тиждень зашкодить вам на благо. Тут будуть деякі побічні ефекти пуш 100-200 вікон два рази в тиждень:

 • Розвинена груди, трицепс, плече і м'язи передпліччя
 • Загальне збільшення основних сил
 • Сильніше, здоровіше кістки

Тут будуть наведені деякі результати 5000 віджимань в день п'ять разів на тиждень:

 • Екстремальні м'язові болі/втоми
 • Пошкоджений хрящ в зап'ястях
 • Ослаблення імунної системи призводить до кількох застуди
 • Постійне пошкодження нерва в більшості районів верхньої частини тіла
 • Артрит занадто рано розвивати у ваших руках, зап'ястях і пальцях
 • Втрата м'язової маси/ослаблені кістки
 • Фізична потворність
 • Крайнього голоду/зневоднення
 • У рідкісних випадках, смерть

Тепер що б ти волів вибрати? Я ще хотів би запропонувати, проте працює за фактичною тренажерний зал, тому що просто як біг може пошкодити ваші ноги протягом багатьох років, якщо ви робите це часто, віджимань може іноді зробити те ж саме з зап'ястями. Знову ж таки, я просто намагаюся бути тут безпеки з тобою, робити віджимання на випадок не такий вже й поганий, як правило. Удачі, приятель. Це дійсно гарантованим ефектів, не просто засунути їх подалі. Ви будете нашкодити собі, якщо непосильною працею.

+853
dimas9812 23 вер. 2016 р., 02:13:36

Пояснюючи все це докладно потрібні цілі книги, а не тільки кілька пунктів, тому я постараюся бути коротким і як можна більш короткими.

Подумайте про своє тіло як машина, яка вимагає енергії, яку ми підрахунок калорій - функції. Дайте йому точно необхідну енергію, і ви не купуєте або втрачаєте вагу. Дати йому більше, і ви знайдете; менше, і ви втратите.

БМР, або базальний метаболізм, є кількість калорій ваш організм вимагає, щоб вижити в коматозному стані (тобто, абсолютно нічого не роблячи, але основні життєво важливі функції). Це залежить від таких речей, як вік, стать, зріст, вага і відсоток жиру в організмі.

Оскільки більшість з нас не в комі, ми схильні піклуватися більше про TDEE на (сумарної добової витрати енергії), яке, як ім'я вказує, враховує фізичну активність.

Погляньте на цей простий приклад: Джон працює в офісі програмістом по 8 годин в день, їздить на роботу і назад і проводить вечори на дивані, дивлячись телевізор. Одного разу Джон отримує звільнені витрачати занадто багато часу на клієнт StackExchange. Він повинен продати свою машину -так що тепер він буде ходити скрізь і знаходить нову роботу в будівництві, працюючи по 12 годин на день.

Джон-це та ж людина, що він був за пару тижнів до, і його БМР залишається незмінною. Однак, його набагато збільшується щоденна фізична активність означає, що його організм вимагатиме набагато більше енергії, і таким чином його TDEE На буде значно вище, ніж раніше. Так що, якщо його раціон залишається таким же, він, швидше за все, втратите вагу.

Їж менше калорій, ніж ваш TDEE це називається дефіцит калорій, і це зробить вас втратити вагу. Їсть рівно стільки ж калорій, як ваш TDEE це називається на ремонт, і ви не купуєте або втрачаєте вагу. Їж більше калорій, ніж ваш TDEE це називається профіцит калорій, і це зробить вас набрати вагу.

Що стосується жирів, то не погано для вас. Насправді, вони необхідні для вашого тіла, щоб властивості функції. Як видно з вищевикладеного, вживання жирів не товстіють, перебуваючи на надлишки. Причина, чому більшість людей ідентифікують жирів товстіють, тому що вони дуже калорійні (1г жиру становить близько 9 калорій, порівняно з 4 білків і вуглеводів). Крайній приклад: якщо ваш TDEE був На 2000 кал і все, що ви їли кожен день був 1800 кал чистого жиру, ви втратите вагу.

ЗИ: вага добавки не мають ніякого відношення. Ходжу в тренажерний зал.

+813
Mr K B Gutch 11 лют. 2015 р., 03:24:37

Що їх викликає?

Може бути неналежна форма і/або ви не послабити ваші стегна через розтягнення.

Що я можу зробити, щоб пройти цей момент?

Робити розтяжку і робити більше на відміну від збільшення повторень.

+804
rakamakafo1234 1 січ. 2013 р., 18:05:35

Так що я працюю і я печера кожні 10 днів, що не так уже й погано, але як часто культуриста насправді печера. Як часто? Як рідко?

+789
Kristi 24 квіт. 2019 р., 21:08:45

Ви праві, реакція на книгу з боку наукового співтовариства стало повне мовчання. Я б не назвав це хоч і псевдонаука; є наукові дослідження, які показують негативні наслідки високої волоконно дієти для людей з панкреатичної недостатністю і певні недоліки обміну речовин. Занадто багато волокна може збільшитися порушенням всмоктування, знижують абсорбцію крохмалю пшениці у здорових людей теж. Але насправді залежить від типу волокон - розчинні, нерозчинні, зброджують, стійкий крохмаль Тип 4, і т. д.

Ми отримали цікаві попередні результати з Aurametrix, але зараз я лише з посиланням на кілька більш ранніх дослідженнях, опублікованих у фахових літератури:

+744
Javier Amado 18 квіт. 2018 р., 23:25:54

Іноді, коли я навпочіпки навколо максимальними навантаженнями, я помітив, що міг майже бути описаний як доплерівський зсув в музику, що грає з навушників на мить. Музика (може бути, моє сприйняття часу?) здається, "пригальмувати" трохи, чи все обробляється більш повільно. Це відбувається в моменти крайньої напруги.

Це дивне запитання, я знаю, але хто-небудь стикався з цим? Якщо так, то, що наукове пояснення може бути за це? Будь-який потенційний шкоду?

+687
Harald Hulaas 3 трав. 2011 р., 14:07:13

Тому що ви ризикуєте розрив сухожилля та/або нижній частині спини травми, для мало або взагалі не отримують. Обидва дуже болючим і займе багато часу (місяці), щоб відновитися.

По-перше, як вже згадувалося, ви не повинні робити балістичний стретчинг.

Крім того, ви повинні завжди тримати ваш хребет прямо , коли розтягуючи підколінні сухожилля. Коли ви досягнете меж вашої гнучкості, ваші ноги будуть напруженими. Підколінні сухожилля прикріплюються до тазу (частина якій ви сидите) і вони будуть тягнути таз назад. Це означає, що ваш таз заблокована і не зможе нахилити вперед. В той же час ви наполегливо досягати для ваших ніг, і швидше за все вигин хребта вперед. Це призводить до сильного стиску в нижній частині спини, що може призвести до серйозних травм.

Завжди рухайтеся повільно, і зупинятися, коли ваші ноги починає напружуватися. Завжди тримайте спину прямо в нахили вперед, навіть якщо це означає, що ви можете не досягати пальцями (поки). Ви прибудете туди раніше, якщо ви будете терплячі і не поранитися.

+651
sunmon seru 2 лют. 2012 р., 12:44:08

Не тільки дивно виглядає, ви отримуєте від інших користувачів(якщо це приватна сауна). Я не можу уявити, це буде дуже корисно. Я підозрюю, що ви повинні вийти з сауни задовго до того, було б дуже корисно для серця і легенів.

Я тренувався для гарячого зарубіжних марафонів в минулому. Правда через літо Великобританія. Я тренувався носити теплової топ і легінси. Тобто разодевшись

Моя гонка була в Греції і він працював для мене. Хоча, я думаю, марафон де Шабля буде спекотніше.

+617
seaotternerd 2 жовт. 2018 р., 09:22:00

Я мав проблеми з коліном з допомогою приземкуваті машини у верхній частині сторінки, коли я роблю повний присед. Ніяких проблем з прес-ногою машини. Я звик присідати 300 фунтів від стійки для присідань в 1994 році, проте в 2012 році я можу тільки жим ногами в основному 300 фунтів. Я вільно присідає навпочіпки клітка з Дейв Дрейпер топ-присідання, але можна зробити тільки близько 115 фунтів. я іноді навантаження до 200 кг на присяд машини і зробити чверть присідання, що це весело. Кожен апарат в тренажерному залі допомагає. Все-таки сподіваюся хоча б присідати раз 200 фунтів. Мені 55 років, але ще молодий для цього віку.

+597
AleksandarDjokic 11 лист. 2016 р., 23:20:48

Я взуття за 1000км до заміни і я ultrarunner.

Є ультра бігунів, я знаю, що не почну, як пару туфель , поки вони зробили 100км в них.

Нормальний рада на відстані. Я ніколи не бачив яких-небудь фактичних доказів, щоб підтримати це - за винятком того, що виробники взуття буде достатньо часто міняти взуття.

Я б порадив вам прислухатися до свого організму і зрозуміти це звідти. Ви помітите, коли ваші більш низькі ноги починають скаржитися - ви отримаєте болі в гомілці, гомілки біль або схожі. Це гарний посібник для взуття потребувати заміни.

+536
Ezgi Taner 21 серп. 2010 р., 18:10:47

Чому б не спробувати високий відлік часу, в якому ви спринті на 200 м, відпочинок 30 секунд, потім спринт на 200м. Зробити це приблизно в 6 разів, які допоможуть прокачати ваші ноги. Ви можете зробити деякі мости і піднімає ногу, щоб допомогти побудувати ваш шість пакет. Суміш різних підтягування (широкий пулл-АП, нормально підтягуватися і Підтягування вузьким хватом) 10 повторень по 4 підходи також допоможе. Після цього ви можете прокачати вашу груди, роблячи віджимання (широкі віджимання і звичайні віджимання) 4 комплектів, де ви будете штовхати себе по-максимуму повторень для кожного набору.

+520
Zitoun 19 лют. 2013 р., 01:15:51

Метод Табата, або подібний тренінг HIIT було показано, щоб бути ефективним навчання (я припускаю, що ці 7-хвилинні тренування займають аналогічну позицію. Короткий опис тут.

Цей метод навчання працює краще, якщо ви вже знаходитеся в стані, і в основному для збільшення продуктивності, а не спалюванню жиру (Вправу слід виконувати протягом більш тривалого періоду часу, як ви сказали). І м'язової маси, силові тренування з більш тривалі періоди відпочинку можуть бути більш придатними.

На жаль, я не знаю жодного додатка для iOS зокрема, але пошук або HIIT Табата повинна повертати правильні результати.

По кілька разів на день, я б взагалі не використовуючи ті ж групи м'язів (так що ви могли б робити ноги вранці і руки вночі, але я не запропонував би ноги вранці і вночі).

+507
Malish Brown 1 лип. 2017 р., 22:05:05

Відповідь Берін-це місце для повторень і множин. Просто пропоную альтернативний ваги у випадку, якщо це інтерес.

Прямий бар діпи активувати м'язи грудей більше ніж віджимання, так і більш складні. Просувається їх на повільні м'язові вікон, будуть будувати неймовірно сильною грудей.

Якщо це занадто складно, то спробуйте паралельні бар провали, поки у вас є сили, щоб іти, щоб перейти до прямої бар.

+479
modusvivendi 1 вер. 2014 р., 13:41:42

Тут, в Індії, багато людей, які роблять тренування в тренажерному залі носити ЛАНГОТ(корейка тканиною, або ящики або підгузок, наприклад enter image description here enter image description here

Вони кажуть, що якщо вони не носити його, вони будуть страждати від грижі. Я приєднався тренажерний зал кілька днів тому і все в тренажерний зал, а також поради, щоб я використовувати його чи мені буде грижа. Але я не думаю, що це заважає мені з грижею. Так чи є необхідність носити що тренуючи в тренажерному залі?

+470
EvensF 5 жовт. 2015 р., 23:18:14

Існує два різних підходу я хотів би запропонувати, один хороший і ви можете переключитися на два, як ви отримуєте 'нудно'.

Перший використовує FitDeck, в основному граючи картки з вправами на них, ви змішуєте їх, кинути їх вниз і виконайте вправу - про картку. Немає двох процедур буде те ж саме.
Інший підхід Табата, ось посилання на попередню статтю про це: що таке табата? Наскільки він ефективний?. Для Табата все, що вам потрібно-це таймер, отримати GymBoss або iPhone додаток.

Як я кажу, багато людей - завжди можна щось зробити, є час, щоб зробити деякі віджимання і присідання, ходьби, дощок. Не дозволяйте обладнання або відсутність обладнання може служити виправданням.

+409
Juan Ezquerro LLanes 20 серп. 2016 р., 19:19:04

Є 2 різних питань ось і вони:

 1. Чи гіперглікемія результаті в людині бути худою?
 2. Чому деякі люди не можуть набрати вагу?

Щоб відповісти на ваше перше запитання, Так, це безпосередньо пов'язано. При низькому рівні інсуліну організм не в змозі обробити/використовувати глюкозу для палива, тому воно починає отримувати необхідну енергію з жирів. Коли вони спалені, людина починає втрачати вагу. Слід пам'ятати, що якщо організм неймовірно низька на інсулін і починає спалювати жири вниз швидкими темпами, це може призвести до кетоацидозу, який є загрозливим для життя станом.

Щоб відповісти на ваше друге питання, є різні причини:

 • Вихід високої енергії - це очевидно. Людина, яка весь час рухається, не використовувати автомобілі або громадському транспорті, як правило, бути активним і т. д., має високий вихід енергії, тому можете з'їсти стільки, скільки він хоче, і він ніколи не набирати вагу.
 • Висока methabolism - methabolism-це швидкість, з якою людина спалює енергію. Люди з високим methabolism спалювати енергії (їжа) дуже швидко, тому вони не можуть набирати вагу. У здорової людини, високий methabolism є "частиною ДНК", але в деяких випадках вона також може бути викликана гіпер-щитовидної залози розлади, які можна лікувати. Якщо висока methabolism-це частина ДНК людини, він не повинен боротися. Якщо такі люди справді хочуть, щоб набрати вагу з якоїсь причини, вони повинні їсти 5 - 6 разів на день, але, звичайно, не приймати ліки, щоб уповільнити їх methabolism вниз.
 • Стрічковий черв'як - це негарно. Коли-небудь їв рибу? Риба неправильно обробляється? Там може бути стрічкового хробака, що живе всередині них і після того, як ви їсте його, він починає жити всередині вас і що "використовувати" їжа, яку ви споживаєте. Тому багато їжі, яку ви їсте насправді з'їдені стрічкового хробака і ви просто є, і є, і ви постійно голодні.
+350
Frank Neuberger 22 січ. 2016 р., 05:36:58

Дуже часто я чую терміни "середній назад", а також "нижньої частини спини" крім традиційних "Лат" і "пастки", які визначаються їх реальними іменами, а не щось на кшталт "Сторони тренування спини" наприклад.

enter image description here

Якщо я хочу тренувати "ромбами" і "Терес майор", яке було б синонімом якої є ромбами "середній назад" і Терес майор "нижньої частини спини" чи це навпаки? Також "Еректорів spinae"...це синонім або частину одного з попередніх м'язів? І де б вона підходить..середньою або низькою спинкою?

Спасибі.

+283
strings 23 бер. 2017 р., 09:23:28

Цей питання/відповідь, хоча і не конкретно для вас, дає хороші начерки різних аспектах повертається у форму.

Для тренування опору перевірити StrongLifts.com.

Для aeobic кондиціонер, диван для 5K і подкасти ви можете скачати для щотижневого прогресії.

Дієта є основною проблемою, яка я впевнений, що хтось буде вирішувати. Удачі.

+266
Ciana 19 трав. 2017 р., 14:21:54

Я використовую машину в тренажерний зал моя квартира, схоже на це: http://www.exrx.net/WeightExercises/BackGeneral/LVNarrowGripSeatedRowH.html

Я виявив, що м'язи навколо **, де в середні та нижні трапецієподібні (можливо ці м'язи самі) мають звичай втомлюватися набагато швидше, ніж мої лати і болять більше в найближчі дні. Я не відчуваю, що я отримую хорошу тренування широта з-за цього.

Будь-які поради, щоб використовувати більш латів і менше м'язи навколо цієї області?

Якщо це допоможе, моя мета не м'язи або здоров'я перса. Моя головна мета-зробити тонше і менше, в більшості мого тіла, за винятком отримання V-подібної форми з широкою латів і плечі. Так що, якщо я втратив жиру і всі мої м'язи стали менше, крім латів, може бути, верхні грудні м'язи і медіальна/задніх дельтоподібних який я сподіваюся зробити більше, це було б здорово. Є переваги, щоб бути легше на ногах.

+242
Tonsil 22 жовт. 2017 р., 07:33:06

Я хочу залишатися у формі і тренування кожен день. У всякому разі, я не хочу йти в тренажерний зал. Які є хороші вправи, які можна робити вдома без будь-якого обладнання?

+176
alikins 3 бер. 2018 р., 00:42:11

Підготовка пастки, - це те, що ви шукаєте.

Вправи ви повинні дивитися на:

 • Особа тягне
 • Знизує плечима
 • Вертикальні ряди
 • Станова тяга (не ізоляції, але, як і раніше будує майже всі на спині)
+164
Dr Charles Mugisha 10 лют. 2015 р., 19:24:30

Мені 69 і я роблю вправи на розтяжку, такі як дотик моїх пальців. Сьогодні я виявив, що моя дев'ятирічна онука, яка страждає з короткими ахіллового сухожилля, не можу нахилитися ... ледве взагалі. Б короткий ахіллове сухожилля вплинути на це? Здається, ніби все її тіло дуже жорсткою.

+145
douglas flores 31 лип. 2014 р., 22:53:44

Я намагався мінімалізму ("босоніж") працює близько 1 року тепер, використовуючи Вібрам з пальцями ноги.

Мої аргументи за те, це було те, що я був ситий по горло з травмами, і постійно купувати більш дороге взуття з більшою амортизацією. І коли фізіотерапевт хотіла, щоб я купив устілки на додаток до товстої поглинання ударних мої кросівки, мені вистачило. Я не вважаю себе зіпсованим товаром до такої міри, що вимагає від мене, щоб витрачати стільки грошей на захист.

Тому я пішов іншим шляхом.

Насправді я надихнувся на цьому форумі, коли я випадково натрапив на відповіді на запитання про наїзд травм, припускаючи босоніж/мінімалістський біг як ліки.

Я знайшла спеціальна пропозиція для Вібрам з пальцями ноги Бикила, і звичайно я перестарався першого періоду, і отримав дуже болять ікри. Зверніть увагу, що я перестарався, бо це було так весело!

Я тепер працювати близько року в VFFs, у мене є 3 пари VFFs для бігу, одна пара для дозвілля.

Я не повернуся в м'якому взутті, коли-небудь. Причини:

 • Жодних тілесних ушкоджень у VFFs (поки). Мої проблеми з коліном пішли, і у мене не було вивих щиколотки, яку я отримав на регулярній основі з підкладкою взуття - коли ви думаєте про нього, носити високі підбори і взуття плато збільшує ризик розтягнення зв'язок гомілковостопного суглоба. Так що біг у взутті плато здається досить безглуздо :-)

 • Швидкість. Працює з VFFs одразу відрізати 30-60 секунд часу, я використовую для бігу 1 км. Більшість моїх особистих записів тепер з VFFs.

 • Задоволення. Я знаходжу це, як правило, більш весело бігати мінімалізму.

Якщо ви знайдете весь настрій за мінімалістський біг привабливим ("ваші ноги були зроблені, щоб кинути упаковку та прокладочний"), ви дійсно повинні спробувати його - швидше за все, ви будете любити його. Але не забудьте взяти його повільно і прислухатися до свого організму.

+111
user52914 30 черв. 2017 р., 20:05:54

Є кілька міфів про стероїди, як приймати будь-стероїд може призвести до смерті або стероїди легко отримати, але вони не відповідають дійсності.

Хороша сторона стероїдів?

Стероїди збільшують розмір і міцність. Насправді, вони роблять це дуже суттєво. На додаток до приросту сили і м'язової маси вони, здається, щоб надати вам більше енергії і агресивності, того, що сприяє хорошій тренування (але не так у міжособистісних стосунках). Залежно від використовуваного стероїду, ви також можете отримати ефект voluminizing клітини, які сприяють великий насос. Крім навіть просто юридичних ризиків стероїди, на "гарну сторону" йде за високою ціною.

[...]

Користувачі Стероїдів Ризику:

 1. Підвищена Функція Печінки.
 2. Пригнічення природного виробництва тестостерону.
 3. Підвищення рівня холестерину і артеріального тиску (не струмопровідний для здоров'я серцево-судинної системи).
 4. Зміненою Функцією Щитовидної Залози.
 5. Headeches.
 6. Ніс кровоточить.
 7. Судоми.
 8. Розвиток breastlike тканини у чоловіків (гінекомастія).
 9. Нечутливість до інсуліну (хоча Дека Дураболін покращує метаболізм інсуліну).
 10. Андрогенні побічні ефекти, такі як випадання волосся, збільшення простати, жирна шкіра, затримка рідини, збільшення волосся на тілі, агресивність.
 11. Низькорослі зростання, якщо ви підліток.
 12. Конкретні оральний стероїд побічні ефекти: В додаток до вище, оралы також мають тенденцію викликати нудоту, пронос, запор та блювання.
 13. Може прискорити ріст пухлин.

(Джерело)

+91
Manuel Amilcar Cabral 23 січ. 2011 р., 03:02:44

Після того, як ви взяли на себе відбирання себе від речей, змінивши свій раціон, ви могли б також розглянути можливість двухаспектного нападу також зміни купівля звички, так що можливість придбати сода не є у той час, коли ваші пристрасті високі. Можливо, отримувати ваші продукти звідки-то, що не продає безалкогольні напої, або гарантуючи, що ви не носити з собою дрібниця навколо, коли ви могли пройти в автомат, може допомогти вам.

У мене немає багато нездорової їжі звичка, але я відчуваю, що я зробив би, якби я не привчила себе не купувати речі. Коли я був студентом, ходите по магазинах без автотранспорту означало, що моя вантажопідйомністю, а також моїх вільних грошових коштів був дуже обмежений, і тому я не міг ні собі, ні додому забрати закуски або десертних ложок, тому я дуже рідко їх купив - і досі не.

+27
twan163 3 серп. 2017 р., 16:53:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil