Важку сумку відповідної довжини

Я хотів би запитати, якою повинна бути довжина важку сумку. Я розумію, що важка вага мішка повинен бути приблизно половину ваги тренується, але я не знайшов яких-небудь джерел про довжині.

Я думаю, що висота повинна бути обрана у відповідність одиниць навчання і вимірювань (наприклад. б'є чи не б'є і висота), але не знайшла жодного джерела, яке відноситься до тяжких висоті мішка.

Хто-небудь може будь-ласка, надайте просте керівництво початківців по вибору висоти важку сумку?

+864
Dominik Harz 7 бер. 2013 р., 10:57:12
38 відповідей

Я тренуюся на олімпійській дистанції тріатлон або довше. Моє розклад виглядає наступним чином:

 Пн: Відпочинок
Вт-Пт: плавати 8 або більше
Сб-Вс: цикл 100км або бігти 10км

У мене немає якихось особливо слабких місцях. Які зміни я можу зробити в моєму житті, що б поліпшити свою швидкість і загальний час фінішу?

+989
Dan H 03 февр. '09 в 4:24

Мій присед в даний час 235 (див. форма перевірки відео) але моя тяга сильно страждає. Перш ніж я пішов на 2 тижні відпустку на роботі (де мій тренажерний зал) я тягнув 225 з досить хорошій формі, але тепер я борюся, щоб витягнути 185 без округлення (форма перевірити відео 185, форма реєстрації відео 205).

Це нормально, станова відстає від присідання, як це і яким чином я можу підвищити міцність тяга можливість? Як би я бути слабкою, що б викликати у мене тяга до страждань?

+950
Richard Dsilva 12 лип. 2017 р., 18:11:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви можете зробити

 • Оксиметром віджимання Як заявив у відповідь,
 • Мітла віджимання або брусків з деревини (приблизно 20 см в довжину) (ви повинні тримати палички в руці, щоб великий палець був спрямований вгору, і
  мітла-палиця або дерев'яне не торкаючись землі), так що тільки ноги і двома шматочками дерева, доторкнувшись до Землі. Величезні передпліччя будівельника!

Ось картинка з книги вправи для незвичайною силою: enter image description here

Але в чому я згодна з іншими відповідями, що пуш-ап не найкращий інструмент для розвитку передпліч, ви повинні включити тяг-/-підтягування з великою кількістю варіацій у вашій програмі.

+915
nburr 27 трав. 2014 р., 10:58:26

У мене є теорія...

Моя теорія полягає в тому, що ви працюєте кожен день. Якщо це так, то проблема, що ви працюєте в тому, що ви недостатньо даєте організму час на відновлення. Іноді це виражається як:

Навчання стрес + час відновлення = поліпшення

Якщо ви не даєте вашому тілу час, щоб відновитися, ви не покращиться; ви просто продовжуєте накопичувати навчальний стрес. В залежності від того, як ви зробите це, ви будете або плато, або ви перебрали.

Якщо ви працюєте менше днів в тиждень, ви зможете працювати інтенсивніше, і це, як ви поліпшите.

+900
Bicky Rana 27 бер. 2012 р., 18:28:28

enter image description here Зростання і вага один іншим фактором є ваш поточний рівень сили. Я б порекомендував прості і дешеві гантелі, що можна додати вагу, щоб не засмоктало в регульованих (тренажерів та ін) де можна набрати вагу, який ви хочете - вони обійдуться вам в 20 разів більше, і складно підлаштуватися і стучащего у використанні. Я б порекомендував достатню вагу, де можна поставити 30 фунтів на кожній гантелі з кроком в 5 фунтів кожен, КОЖЕН нижче 10 фунтів, 20 фунтів до 30 фунтів кожен. Ці комбінації повинні тривати деякий час і не буде коштувати багато, щоб зробити.

+897
Roman Bodnarchuk 25 трав. 2010 р., 22:47:28

Будь ласка, не забувайте, що ви не можете "купити" результати. Ви можете використовувати все L-карнітин в світі, який, звичайно, допоможе небагато, але якщо ти насправді дефіцит калорій, кардіо і добавки не призведе ні до чого, крім розчарування. Я дізнався про це через мої роки в старших класах, ви не можете outtrain погана дієта, тому, будь ласка, переконайтеся, що ваша дієта перша доречний!

Для спалювання жиру доведено, що кардіо після тренування є більш ефективним. Це тому, що коли ви робите тренування, ви спалюєте глікоген, що ваше тіло зберігало через вуглеводів. Так як після тренування ваші запаси глікогену нижче, ніж вони були, коли ви почали, коли ви займаєтеся кардіо у вас є, щоб спалювати менше глікогену для того, щоб потрапити в зону спалювання жиру.

При цьому згоряє більше жиру, побічно, так як сама тренування насправді має досить сильний вплив на спалювання жиру. Є щось, що відбувається називається послетренировочное споживання кисню, яке в основному ваше тіло, використовуючи енергію для того, щоб відновити м'язи ви пошкодили через тренування, я.е більш високої швидкості обміну речовин. Так що, якщо ви покладете більше енергії на тренування, не робити кардіо по-перше, ця сума буде вищою.

Так що це 2 дуже вагомі причини, щоб робити кардіо після тренування.

Що стосується інших добавок для спалювання жиру, я не буду давати конкретних, але є кілька перевірених інгредієнтів для цієї мети. Перший стек ЕКА розшифровується як ефедрин, кофеїн і аспірин (я ніколи не використовувала аспірин я не бачу сенсу). Просто чистий кофеїн теж досить хороша, вона мобілізує жирові клітини для вас, щоб спалювати їх швидше. Yohimbe і L-карнітин також було показано, щоб бути ефективним. Екстракт зеленого чаю допомагає з рівнями інсуліну і, мабуть, було показано, щоб допомогти метаболізму в дуже малій мірі.

Але на мою думку, ніщо не зрівняється правильне харчування з кофеїном, оскільки спалювання жиру/ предтренировочная добавка, з точки зору чистої простотою, ефективністю, так і ціною. Інших добавок вам ознайомитися з вельми сумнівними інгредієнтами, використовуючи псевдонаукові дослідження дослідження, щоб сказати неправду і більш розкручених претензії, щоб змусити людей думати, що вони можуть "купити" фітнес.

+893
Geraldine Harte 6 січ. 2010 р., 00:31:02

Ключ до постійного прогресу

...відмінності. Як сказав TestWell в коментарі, "після року будь-яку програму, прийшов час, щоб включити його", і це чесно кращий відповідь. Але дозвольте мені уточнити.

Варіанти

Є досить варіантів, щоб заповнити цілі томи книг. Це не правильний вибір. Це більше справа знайти те, що вам подобається.

Все залежить від того, де ви хочете бути через 5 років. Більше влади? Стрункішою? Більше? Високий вертикальний стрибок? Робимо Олімпійських підйомників? 100м тире? Або, може бути, просто...

Стає краще те, що ви вже робите

Ви вже робите великі складні вправи, і це добре. Riptoe є дуже гарною відправною точкою.

З вашими проблемами плеча, можливо, ви захочете почати присідати, поки ваші плечі зцілити. Є кілька алгоритмічних підходів до цього в результаті (і це просто приклад) ви можете присідати три рази в тиждень, 5х5, використовуючи відсотках від 1ПМ, і прогресує протягом 6-тижневого періоду, по закінченні якого передбачається, що ви будете додавати 10-12% вашого 1ПМ.

Знову ж таки, це всього лише приклад (і дайте мені знати, якщо це звучить цікаво), але дійсно немає ніякої проблеми налаштування вашої діяльності тренажерний зал навколо вашої травми і переваги.

Але перші речі спочатку

Ви, очевидно, потрібно поговорити з лікарем (якщо ви ще цього не зробили), перш ніж продовжити роботу з вагами, враховуючи ваші травми. Ви могли б у кінцевому підсумку з фізіотерапевтом, який буде навіть більш кваліфікованим, щоб допомогти вам.

+885
Maxbit 11 лист. 2011 р., 14:22:51

Без зображення, щоб супроводжувати його, я не знаю, як виконати цю поперекової стрейч

Встаньте прямо і перемістіть одну ногу приблизно на 10 дюймів за одним. Зігніть обидві передньої і задньої коліна, рівномірно розподіляючи вагу між двома ногами. Переконайтеся, що ваші коліна не повинні виходити за ноги, і тримати ваші стегна йдуть вперед. Утримуйте протягом 20 секунд, і перемикач ноги

Від:

Як розтягнути поперековий м'яз | eHow.com http://www.ehow.com/how_2067121_stretch-psoas-muscle.html#ixzz1rbnJfSA8

+868
Lydia Morse 9 серп. 2018 р., 19:19:56

Відомо, що людський організм може сам виробляти вітамін D при впливі достатньо сонячного світла. Але тіло downregulate це природна вироблення вітаміну D, якщо я приймати добавки з вітаміном D? І якщо це так, буде збільшити фізичне тіло вітаміну D виробництва разу, коли я припинити прийом вітаміну Д? Або приймати вітамін D постійно шкодить моїй здатності тіла самостійно виробляти вітамін D?

+837
DoctorPangloss 7 січ. 2017 р., 06:55:35

При розтягуванні має деякі переваги, вона не впливає на симетрію.

Преса, як правило, досить важко м'язова група розвитку для більшості людей. Почасти причина полягає в тому, що АБС, схоже, один з тих м'язових груп, які мають тенденцію бути більш схильні харчування та компенсації. По компенсації, я маю на увазі, що у всіх нас є домінуюча "сторона" тіла. Ми намагаємося працювати одній стороні більше, ніж інший. Хоча немає жодних доказів того, що розтяжка вплине на симетрію, є цінність в роботі черевного преса в рівній мірі.

Знову ж, немає ніяких доказів, що розтяжка "стрункі ноги. Насправді, якщо ваша тренування викликає гіпертрофію (збільшення м'язів), розтяжка не вплине на зростання м'язової маси. І, поки ви не можете визначити зменшити якоїсь конкретної частини тіла, ваш кращий підхід полягає в послідовному план харчування, що забезпечує достатню кількість калорій, щоб підтримати ваші цілі навчання.

Є деякі попередні докази того, що розтяжка робить помічник у зниженні болючість. Дослідження в журналі спортивної підготовки задав питання:

Серед фізично активних людей, робить розтяжки до і після фізичні вправи впливають на м'язи болючість і ризик отримання травми?

У ході дослідження фахівці вивчили результати кількох інших розтяжку дослідження, щоб визначити потенційні вигоди від розтягування. У своєму висновку, дослідження показало, що:

“Дані на розтяжку і болю в м'язах показують, що в середньому, люди будуть спостерігати зниження болю менш ніж на 2 мм на 100-мм шкалою протягом 72 годин після тренування.“

Однак дослідження ставить під сумнів значущість висновків і вирушили далі скаже у своєму висновку:

“В цілому, результати цього аналізу не підтримують роль перед вправами або після вправ на розтяжку в якості заходів після вправ болі в м'язах“.

Він прийшов до висновку, що більш значні дослідження необхідно зробити для подальшої кількісної оцінки будь-якої вигоди від розтягування. На мій погляд, оскільки там не здається, бути ніяких шкідливих ефектів від розтяжка після тренування, я буду продовжувати, щоб розтягнути як частину мого поста тренінги.

І нарешті, якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про асиметрії, я пропоную вам поглянути на анатомія і фізіологія людини: людське тіло стає асиметричним після того, як ембріон розвивається відмінностей короткий виступ, що робить хорошу роботу, пояснюючи асиметрії.

+836
user218211 1 бер. 2017 р., 23:50:00

Для безпечного запуску, це не просто питання довжини. Є й інші речі, які потрібно тримати в розумі. Ось кілька з верхньої частини моєї голови:

 • Форма. Якщо у вас поганий формі, ви більше навантаження на організм, ніж необхідно. Як бігати довше і довше, він буде додати і може призвести до болю/травма. Ось відео на природний біг , який проявляє належної формі.
 • Обладнання. Це означає, що ваші кросівки. Є кілька різних філософій там, наприклад, босоніж, біг, природний біг і т. д. Який би ви йдете, переконайтеся, що у вас є правильні кросівки для вашого власного стилю бігу. Я б порекомендував збирається спеціалізованого магазину, де вони будуть аналізувати вашу ходу і запропонувати правильний тип взуття.
 • План. Не просто вийти і побігти. Є якийсь план, який збільшує вашу витривалість. Якщо ви починаєте занадто швидко або занадто довго, ви можете отримати травму. Ви можете шукати різні плани на інтернет в залежності від вашої мети. Звичайно, ви також можете обговорити з вашим лікарем.
+826
user2974951 19 січ. 2014 р., 19:44:40

Коротка відповідь:

Ні, ви спалюєте менше калорій, ніж коли ви не відчували, особливо якщо ви збільшуєте навантаження.

Більш докладну відповідь:

Грунтуючись на моїх власних експериментів з моїм Полар пульсометр я виявив, що кількість спалених калорій-це залежить від кількості виконаної роботи. Ніж більш досвідченим ви стаєте, тим більше адаптувати ваше тіло стає на тип роботи, яку ви даєте йому. Діапазон руху, покращує, обсяг додаткового навантаження (ваги) можна обробляти також збільшується, і обсяг роботи ви робите зростає. Як ви стаєте сильнішими, ви або збільшити м'язову масу або стати більш ефективним їх використанням. Це в свою чергу покращує метаболізм, який буде спалювати більше калорій, навіть коли сидить.

Причина нове вправу спочатку, тому що ваші м'язи не звикли до такої роботи поки що. Ви не можете використовувати весь потенціал енергії, у вас є, поки ви не придбали і навичок (координації м'язів) і сили, щоб зробити це правильно.

Чим більше ви працюєте, тим більше ви спалюєте.

+803
tehtmi 25 січ. 2013 р., 02:07:55

Ви можете знайти багато творів про втрату живота жир в тиждень, але в реальності запустити тіло, щоб зменшити розмір жирових клітин (позбутися від жиру) в залежності від того, де він отримав перше. Оскільки ви не набирати вагу в тиждень, це займе деякий час, щоб втратити його. Тому, по-перше, будьте терплячі і дотримуватися дієти і регулярно займатися спортом. Не гуглите це, проконсультуйтеся з вашим лікарем дієтологом та дотримуватися їх рекомендацій. Зробити список досить довгий, але з часом вона перетвориться в ваш спосіб життя. Принаймні, дати собі 6 місяців, щоб побачити зміни. Будьте терплячі, і ви будете позбутися від жиру на животі ви напевно.

+787
user1140656 10 трав. 2018 р., 22:36:39

Я в ту ж діапазон жиру в організмі, як і ви.

Я починаю свої тренування з 5 миль або 45 хвилин поплавати, потім я вдарив ваги. Я роблю це 4-5 разів в тиждень і я втрачаю вагу.

В той же час я нарощую м'язову масу. Я не хочу бути великий, я просто хочу бути сильним і мати якесь визначення. Минулого тижня я замовив вісь лабораторії мікронізований креатин моногідрат, так що я збираюся спробувати і подивитися, як вона йде. Це працює для мене.

+784
nst0022 28 січ. 2019 р., 03:59:42

Я думаю, що добре використовується супорт-це те, що ви шукаєте, він не може сказати вам точний% жиру кількість, але складки шкіри буде зменшуватися, як ви втрачаєте жир, а значить, ви зможете досить точно виміряти зміни.

+725
SilverMonkey 3 жовт. 2017 р., 17:39:17

Мої тренування поділяються наступним чином:

Груди/біцепс, ноги, спина/трицепс і плечі.

Я тренування 4-6 днів на тиждень, в залежності від графіку на тиждень. Я останнім часом від роботи за останні 15 днів і працювати з повним ходом. Хоча я помітив, що навіть коли я отримую 8 годин сну вночі, я дуже сонний, навіть після того, як я прокинуся. Що є причиною цього?

Біль у м'язах виникає через день перші 3 тренування, але терпимо, тільки трохи більше, ніж раніше через збільшення ваги. Я отримую таке ж харчування, тільки трохи краще, ніж раніше. Що я повинен зробити, щоб уникнути цього сонливість і почувати себе під напругою після того, як я прокинувся?

Дякую

+693
Victor Polevoy 25 бер. 2018 р., 07:33:14

Візьму пару тижнів відпочинку не зашкодить вашій сили і може бути вигідним в довгостроковій перспективі, так як це дасть вашому тілу добре відпочити. Мені подобається робити невеликий дефіцит, коли мені потрібно відпроситися на підйом, ви могли б очікувати, щоб втратити кілька фунтів за цей час. Пам'ятайте, якщо ви йдете на дефіцит під час вашого часу ви, ймовірно, доведеться кинути свою вагу трохи, коли ви повернетеся до підйому. Я рекомендую почати трохи світла, як 5-10% кг легше, ніж ви робите, і повернутися до своїх старих ваг протягом декількох тренувань.

+662
user321453 22 черв. 2013 р., 07:19:46

Як правило, кожен день Ви повинні намагатися приймати в 1 грамі білка на кожен фунт м'язів (якщо ви не на стероїдах, можна розтягнути до 2 грамів білка на кілограм м'язової тканини).

Коли ви працюєте ваші м'язи, ви рвете волокна. Коли ваше тіло відновлює волокна, м'язова тканина розростається більше. Якщо ви працюєте ногами в велоспорт і руки/плечі в тренажерному залі, просто будьте впевнені, щоб отримати достатню кількість протеїну для відновлення м'язів.

Якщо ви втрачаєте вагу і не хочуть, значить потрібно збільшити кількість калорій. Якщо ви додали у вазі і хочуть йти вниз, знижувати щоденне споживання калорій.

Середня тіло може обробляти лише близько 30 грамів білка в годину. Якщо ви плямкати вниз 60 грам протеїновий коктейль, що ваше тіло не обробляє протягом цієї години, як правило, зберігається (у вигляді жиру) або промити (в туалет).

Рости швидше, ви хочете, щоб розбити ваше споживання білка на більш дрібні страви, поширення через день, так що ваш загальний білок г дорівнює м'язову масу в фунтах і ви не берете занадто багато грамів білка за один раз.

Протеїнові коктейлі є зручним, але є й інші джерела. В'ялена яловичина, нежирний сир і курячі грудки на грилі-мої улюблені.

Крім того, деяких вуглеводів і багаті жиром продукти приходять з хорошими джерелами білка, такі як авокадо, горіхи (арахіс, мигдаль), яйця і вівсянку.

У мене 4 варених яйця, в'ялена яловичина Джек, і 2 фунти контейнер квакерів швидкий овес на іншій стороні. У кімнаті відпочинку, у мене є літр сир. Я тримаю їх для закуски протягом дня, тримаючи мою споживання білка висока.

+581
MonkeyBrains 20 груд. 2011 р., 15:19:30

В основному, ми просимо, щоб люди приходили грати в футбол, баскетбол, біг, або навіть щось просте, як просто кидали фрісбі навколо і ніхто ніколи не зможе зробити це. Вони або не відповідають взагалі, або мають дуже слабкі відмазки. Наприклад, "3 прань робити" або "спекотно сьогодні", коли це 72 і немає вітру.

Це все люди, які знаходяться в їх початку 20-х років і у відносно доброму здоров'ї. Деякі заміжня, деякі ні. Більшість комп'ютерних геніїв, які витрачають більшість з їх вільний час гри(будь-який вид) і друкувати на місцях, як обмін стека. ;)

Будь-які поради або трюки, щоб змусити їх вийти на вулицю і зробити що-то? Або я повинен просто здатися?

Також, може бути, більш по темі, будь-які вправи, які ви рекомендували б, щоб зробити їх активними, не будучи надто важко на "новачків"? Спорт і загальна фізична форма в порядку.

+550
Terry Phelan 24 лют. 2019 р., 20:31:06

Я був на плато на деякий час. Я в даний час 159 фунтів я про 5'9. Я почав з листопада минулого року на 195 фунтів. Я не знаю багато про здоров'я або зайнятися спортом, або що я не зробив адекватних досліджень. Мій підхід до схуднення був зробити багато кардіо, і я фактично пішов на вегетаріанську дієту може бути 3 місяці, в який входили в основному вуглеводи і оброблені вегетаріанські продукти.

Адже втрата ваги живіт, як і раніше, величезний і є жир добре у всьому моєму тілі. Я знаю, що через дорогу я втратила м'язи і жир. Тепер я задаюся питанням, Що робити? Я в спортзал зараз і підняття важких предметів. Я просто тримати дефіцит калорій з адекватною макроси або я не повинен турбуватися про калорій наростити м'язову масу, то перейдіть на зрізі?

+534
Neil White 24 лют. 2012 р., 21:12:07

У мене дуже великі проблеми з моєї поставі. Я витратив багато часу сидячи за комп'ютером протягом багатьох років. Мої плечі округлюються, вони йдуть вперед і з-за цього моя шия перевантажена. У мене теж уперед шию і голову.

Я намагався розтягнути мою груди багато разів, але розтяжка не допомогла, і вона викликала біль, коли його надто багато.

Я також намагався зміцнити м'язи спини - але я завжди вважав, що важкі вправи, залишивши мене з болять м'язи спини і не багато поліпшень.

Те, що я нещодавно дізналася, що коли я повністю відкриті долоні (я маю на увазі, розгинаючи всі пальці, як я хочу відрізати щось дійсно велике... пальця повинно бути все відповідно і в ширину) потім мої плечі повільно фіксованого автоматично - без будь-яких зусиль (крім зусиль тримає на долонях).

Просто тримаючи мене долонями, робить мої плечі в правильному положенні, я відчуваю, що моя груди стає все ширше, лопатки йде вниз і все, що відчуває себе краще, в тому числі і мою шию.

Так що просто відкривши долоні у мене майже миттєво досягли чогось, чого я не досяг за роки експериментує з різними вправами.

Проблема в тому, що він працює тільки тоді, коли у мене відкритими долонями. Коли я перестану робити це, то мої плечі повернутися і все як і раніше.

Я дійсно не розумію..... що відбувається? Чому це працює? В чому проблема?

P.s. Вибачте за мій англійська

П. С. 2 Ось картина, як я повинен тримати мою руку http://www.astralsociety.net/wp-content/uploads/2013/08/Palmistry2.jpg

Велике спасибі за читання і за будь-яку відповідь

+456
user39474 17 жовт. 2016 р., 07:51:48

Новачкам потрібна практика і я не думаю, що один щотижневий сеанс достатньо, щоб освоїтися з будь-ліфт. Однак, Stronglift фокусується на корточках і новачок отримає загальне нижня частина тіла сила робите це, щоб його витягнути, швидше за все підемо (якщо Ви дійдете до 365 фунтів протягом 3 х 5 навпочіпки, ваша тяга не збирається залишитися на 225! Ви, швидше за все, ручка 385 фунтів 1 х 5).

Однак в один прекрасний момент, сидячи навпочіпки отримує більш невибаглива, і тяги стає дуже невибаглива. Виверт-22-це: проміжний склопідіймача для роботи техніку з важкою вагою на становій тязі; я можу зробити мільйон казковий повторень в 315, але мої навички отримує виклик всякий раз, коли я отримую північно-400 повторень, або на північ від 460 на один. Я не думаю, що роблю тільки один важкий сет на тиждень достатньо, щоб розвивати цю навичку.

Я використовую два заняття в тиждень, в суботу я на негнущихся ніг тяга для гучності, робите 5 х 5 з деяким наростити (може виглядати як (після розминки) 275 х 5, 295 х 5, 5 х 315, 335 і 350 х 5 х 5 // це не новачок сесії), а в середу я станова тяга важка для зменшення обсягу, робити набори, поки я не стала трохи втомилася (це залежить від того, як я відчуваю). Вчора я зробив 2 комплекти з 5 на 425 і відчула, що я зробив. Це не так багато простору, але це була одна з найважчих сесій я коли-небудь робив; я повинен працювати дуже старанно, якщо я їду від 500 до 600! Я тренувалася протягом 2 років, тому я знаю, що я можу відновитися протягом тижня.

+416
yota4x 16 бер. 2016 р., 17:32:59

У мене ніколи не було подібних проблем в моїй Vibrams, але потім я їх мити практично після кожного використання (якщо я зробив щось на зразок бігу, щоб отримати спітнілий - я теж люблю їх з важкої атлетики, який не викликає у мене потіти майже стільки ж).

Подумайте про це так: ви носите їх безпосередньо проти вашої шкіри, і вони будуть в контакті з будь-яким поту або вогкості. Ви продовжуєте знову носити одну і ту ж пару шкарпеток протягом декількох днів без миття їх?

+391
iciarch 8 жовт. 2017 р., 18:12:57

В ідеалі, коліна виїжджати прямо на тій же лінії, де ваші пальці вказують, а пальці ніг повинні бути спрямовані на десь між 20° і 45° від лінії, що проходить перпендикулярно до вашого торсу прямо перед вами.

Якщо ваші коліна падають, так, це погана форма. Це означає, що у вас відносно слабкий викрадення ноги. (Пам'ятаєте, викрадення-будь-який рух, яке малює частина тіла в сторону від центральної лінії вашого тіла.)

Руйнується коліна поганим тоном; трохи-трохи не особливо небезпечний для вас, але зміцнилася ці викрадачі дозволить поліпшити показники сили в ногу, ефективно використовуючи всі м'язи. Напевно намагатися тримати коліна над стегнами. Крім того, спробуйте змішати вашу позицію, Перейшовши на кілька дюймів ширше, ніж ви це зазвичай робите, і ви побачите, що ви отримуєте більше сідничні м'язи і внутрішні м'язи ніг в дію. І це добре - бо тільки присідати може реально податок на ці м'язи.

Руйнується коліна також мають тенденцію відбуватися в поєднанні з вагу занадто далеко вперед. Як вам обвал, помітив, що ви схильні крок вперед. Спробувати різні психічні сигнали це виправити, наприклад, "сидіти", і "видавити". Практика, відмінний вага-в-п'яти форма з розминки телеапаратури та намагаються знести його в своїй роботі набори. Якщо ви не можете виконувати вправу без розвалу коліном, то, можливо, вам слід зняти кілька фунтів - або залишитися на тиждень.

+386
theHands 19 бер. 2010 р., 11:18:50

Є відносно простий спосіб, щоб отримати кращі значення для моєї зони серцевого ритму, якщо у мене вже є пульсометр?

Пару тренувань, я зробив мій пульс у "зоні жорсткого" для 90-95% часу, і практично ніхто в "світло" або "середньої" зони. Мій максимальний пульс досі становить 193 і оцінюється ЧСС між 55-65.

+364
james d mehl 20 черв. 2019 р., 09:41:18

Примітка Для тих, хто відчуває болі в спині. Ваш хребет тримається вертикально і пряма м'яз живота (прес) і еректорів spinae (нижньої частини спини). Вони діють в опозиції, як хлопець проводу провести до радіо вежі. Якщо напруга на одній групі м'язів більше/менше іншого, буде навантаження на хребет. Що може статися, якщо м'язи преса слабкі, нижні м'язи спини будуть тягнути на хребет більше, ніж нормальні, викликаючи напруження в цих м'язах. Так, парадоксально, біль у нижній частині спини може бути з-за слабкого черевного преса.

+265
RFayaazkhan Joemai 24 бер. 2014 р., 05:24:55

Мені 22 років, і вже 4 дні як я почав тренуватися в тренажерному залі. Моя вага 60-61 кг.

В даний час, я займаюся на різних тренажерах, але найголовніше для мене-важка атлетика. Коли я тренування, набори, як правило, мають 8-8-8-7 повторень.

Моє питання: чи має значення, якщо я не можу зробити 8 повторень у всіх чотирьох наборів?

Я також працюю на підтягування, віджимання, вправи на ноги, біцепси і трицепси.

+254
ContextCue 14 бер. 2011 р., 15:16:50

Я мав великий успіх піднімаючись кожен день. Однак ви повинні дати вашому тілу час, щоб адаптуватися. Ти не можеш почати підйом як можна сильніше кожен день, ви тільки нашкодите собі. Починати з 4 днів потім повільно додати ще один день, як ви звикнете до навантажень.

Майте на увазі, що ваш раціон і спати на точці, вони стають набагато важливіше, коли ти напружуєшся, що часто.

+248
WaSiro 23 лист. 2011 р., 07:08:24

Ви дійсно можете працювати стільки днів в тиждень, і ви хочете.

Які-небудь конкретні рекомендації про те, як багато і часто буде залежати від ваших цілей.

+230
jf539 15 лип. 2017 р., 06:12:19

Працюєте занадто важко перевантажувати гормональну систему. Ви можете виробляти надто багато кортизолу, який підвищує запалення і зменшує тестостерон.

Це може зайняти кілька місяців, щоб оговтатися від реальних перетренуватися, але ви, ймовірно, не перетрудишся. Однак, сон, харчування і певні добавки можуть тримати вас від перевантажена і запобігти вигоряння.

Перетренованість буває рідко, але не перенапряга

Не могли б ви бути перетрудишся? Демон, який поглинає доходи і руйнує мотивацію? Перетренованість-це дуже рідкісна і незрозуміле явище. Але ви могли б бути перевантажуючи ваше тіло і його ключових систем.

Є дослідження , які показали значне падіння тестостерону, і хороший імпульс до гормону стресу кортизолу. Час до знемоги було швидше, ніж те, що було до перетренованості. Пам'ятайте, що ці проблеми не короткотермінові, вони можуть тривати протягом тижнів і тижнів, якщо ви вирішите перетренуватися.

Так що ви йдете. Перетренованості не існує і поріг, який відрізняється і варіюється від народу до народу.

І якщо ти з'ясуєш, що ти перетрудишся... потім важко просто взяти тиждень або два тижні, щоб запустити процес відновлення від перетренованості. Нехай ваше тіло відпочивати правильно і не дозвольте, щоб це стан перейти в хронічну форму.

+224
Jiker69 17 черв. 2017 р., 05:30:35

1) дуже схоже на підготовку залізної долоні знайшли в кунг-фу. Пісок нагрівається і особа, удари/удари долонею пісок для стану сили і краще бити. Кулаки Брюса Лі були масивні із системи кондиціонування, що він зробив, це допоміг з цим.

2) Не впевнений, але, ймовірно, деякі форми ізометричний тренінг для з'єднання примусової тренування. Цей Пинтерест напис говорить про те, що Алі був дійсно штовхає на валуні під час навчання на реванш бій з Кеном Нортоном.

3) рубати дерево сокирою може надати якісь тренування. Ми дізналися в Роккі IV, що робота на фермі може бути використаний для фізичних вправ, хоча я сумніваюся в ефективності.

4) зворотний пошук зображення не принесе нічого небудь. Хоча це виглядає як певна форма художньої гімнастики. В моє тайцзіцюань днів я зробив багато вправ, де я просто тримати позицію (зазвичай на корточках або стояти на блоці, а руки витягнуті і тримають вагу) протягом 5-10 хвилин. Ідея в тому, щоб дисциплінувати і контролювати тіло.

5) це називається "в себе" або "Л-Сіт" і ось такий підручник я знайшов на Ютубі (я не став дивитися це я на роботі). Він також відомий як зігнувшись, присідань і щука хрумтить. Коротше, це тренування.

6) і нарешті, як JohnP заявив, швидкості спортивну сумку. Вона часто використовується в боксі, і якщо я правильно розумію, що це більше про набиванні Кулаков рухатися швидко (і навіть ритмічно), ніж про удар з силою. Це служить гарним доповненням до наїзд важко, бо який сенс зумівши пробити досить важко розбити цеглу, якщо ви занадто повільно, щоб вразити свою мету (і крім того, що хорошого в тому, щоб вразити супротивника в 100% випадків, якщо ваші хіти не можу вирватися на рисовому папері)?

+200
GPIB 8 лист. 2017 р., 22:06:28

Віджимання є недостатніми для стимулювання масштабного зростання, так як вони просто не забезпечують достатній опір. Ваш раціон харчування недостатньо для підтримання масштабного зростання, завдяки тому, що ви залишаються низькорослими. Фіксація цих двох проблем повинно вирішити проблему.

1. Стимулювати Зростання

Або купити штангу і силову раму, або приєднатися до тренажерний зал, який має один. Отримати копію стартову силу і почати підйом важкий. Ви не повинні повністю відмовлятися велосипедом, але це буде контрпродуктивно для вашої мети збільшуються.

Комплекси вправ, що стимулюють ріст. Присідання, підтягування, і тяга буде сказати ваш організм, що він повинен отримувати більше.

2. Забезпечують паливо для зростання

З'їсти тонну їжі. Справжня їжа набагато перевершує напівфабрикати, але ви повинні з'їсти багато. Ваші кращі ставки високі-тварина-білка предметів, таких як м'ясо, яйця, молоко та рибу. Ви також будете робити у великій кількості овочів і хорошого масла, такі як кокосове і оливкове. Їдять багато їжі забезпечить сировиною ваше тіло потребує, щоб зробити тебе великим.

Якщо хтось готує для тебе, у тебе є вибір: 1) стати мужиком і навчитися готувати, 2) спробувати пояснити і переконати, що людина, щоб змінити їх приготування, або 3) залишаються низькорослими.

+199
Kryovillager 18 лют. 2017 р., 20:31:44

Питання по клієнт StackExchange не повинна замінити поради від професіоналів. Будь ласка, дивитися тільки моя відповідь в якості натхнення, а не як рекомендації по лікуванню.

Якщо врахувати, що

 • Образок dyskinesis являє собою зсув лопатці (образок) часто викликана короткі м'язи
 • 18 м'язи прикріплюється до кожної лопатці https://en.wikipedia.org/wiki/Scapula#function
 • Ряди інтенсивно тренується сильні м'язи називається трапецієподібної, який кріпиться до лопатці
 • Ви, напевно, не проводять вправи на розтяжку (самі людей немає) і не думати про підготовку антагоністичних пар однаково.

Я спочатку рекомендуємо ознайомитися з функціональними вправами (наприклад, кроссфіт) і розтяжка для верхньої частини тіла, щоб тренувати її в здорову сторону. Популярні кажучи, ви не повинні виконувати вправи підряд без настільки ж кількість віджимань.(Я знаю, що це не варіант для топ-спортсменів). В ідеалі ви повинні виконувати рівну кількість вправ на всі основні м'язи верхньої частини тіла і переконайтеся, щоб зберегти рух по правильній розтяжці.

Якщо ви знаходитесь на конкретних відео вправ для вашої ситуації, я думаю, їх легко знайти як http://www.thesportsphysiotherapist.com/treatment-of-scapular-dyskinesis/

Данські фізіотерапевти часто рекомендує книги Робіна Маккензі: "лікувати своє плече", в якому докладно пояснює вправи на розтяжку.

+162
Roderick Mungo 19 вер. 2016 р., 08:50:23

Зробити швидкий пошук, і ви повинні бути в змозі знайти безкоштовні PDF-файл Королівської канадської ВВС 5BX програми, такі як цей один. Це дуже схоже на те, що ви описали, і був таким великим хітом у 1960-х, що він був проданий у вигляді брошури при виїзді з картону. Це дуже прогресивна програма, яка призначалася для КВСК персонал, які були розміщені у віддалених місцях холодно, що не було дуже багато фітнес-зал. Це був такий хороший простий прогресивна програма, що доктором, який придумав він продовжив прогресування вправи і нормативи у віковій групі від 6 до 80+. Кожна прогресія-це набір з 4 вправ з власною вагою (віджимання, присідання, верхньої частини спини, нижньої частини спини) зроблено приблизно 5-6 хвилин, а потім з бігу або ходьби. Є рівень для всіх, від дітей до літніх людей, спортсменів. Налаштувати його під ваші особисті потреби, та він буде отримати роботу.

+141
Kim L 21 вер. 2016 р., 20:08:28

Я не плавав протягом дуже довгого часу, хоча раніше я міг плавати дуже добре з кролем, як в дитинстві. Зараз, через пару десятиліть не використовується, що гладила моє тіло забуло, як. Моє тіло почало бити від бігу, і мені потрібно змінити тип кардіо я вам.

Проблема я зіткнувся минулої ночі, крім роботи на час моє дихання, що я вам близько третини колінах і гомілки під замком з судомами. Як тільки він заспокоївся, я спробував знову плисти, з тією ж проблемою.

Я можу зробити подих інсульт ОК, так як це використовує різну техніку ніг. Я хочу, щоб спереду погладити знову працює для мене, так що я можу просто добре провернути 500 калорій, кардіо і бути зроблено.

+105
KingseyiAncestor 2 січ. 2011 р., 15:01:04

За 2008 фізична активність керівні принципи для американців, вам потрібно:

2 години 30 хвилин (150 хвилин) помірної інтенсивності аеробної активності (наприклад, швидка ходьба) щотижня і силові тренування, зміцнюють м'язи, що діяльність на 2 або більше днів на тиждень, що працювати всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спина, живіт, груди, плечі, руки).

 • Помірної інтенсивності аеробної активності коливається від 55% до 75% від МНС (максимальна частота пульсу); або рівень фізичної навантаження від 12 до 16 (у це важко жорсткий в стійкому темпі) за шкалою Борга при фізичних навантаженнях. Ваш лікар може також дати вам цільових орієнтира.

  Розрахувати свої тренування цільової пульс, використовуючи Карвонен формула , яка враховує ваш пульс під увагу.

Після того як ви успішно просунулася вище рекомендованого рівня без травм, поступово збільшуйте до:

5 годин (300 хвилин на тиждень помірної інтенсивності аеробної активності і вага тренування м'язів-посилення діяльності на 2 і більше днів тиждень, які працюють всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спини, живота, груди, плечі, руки).

Там були деякі пізніші відомості, що сам цей рівень активності не достатньо, якщо ви сидите в протягом тривалих годин. Пропозиція полягає в тому, що ви повинні зайняти регулярні заняття перерви від сидіння на додаток до вищесказаного здійснення рекомендацій, щоб знизити ризик кардиометаболических захворювань.

Ідея упаковки всі ваші дії у вихідні не буде оптимальним. Це також може збільшити ризик травми і не дає вам переваги для здоров'я регулярні заняття. Краще планувати свій розпорядок у вашому повсякденному житті. Вищезазначені керівні принципи, щоб покращити своє здоров'я. Як ваше здоров'я і фітнес-рівень підвищується ви хочете повторно оцінити і скорегувати свій рівень активності.

+55
Gunashree G 3 лют. 2018 р., 01:28:06

Пройшло 2 тижні як я працюю в силу і зміни перетворення. Я не бачу великої різниці очікувати від мого жиру 4% менше. І вага зменшився. Але фотографії не брешуть. Тому я взяв з 35 різниця днів. І я бачу, що мій животик висить. left one 35 days old and right one is latest (after 35 days) На моє запитання, 1.сало висить на моїй картинці перед тим, як згоріла і пішла? 2.Якщо я бачу, що жир і вага змінюється, чому, якщо показати на малюнку?

+50
Arnold Villela Ruiz 17 лип. 2018 р., 16:25:57

Коли ви робите підтягування або підтягування ви будете, природно, зігнути в стегнах і колінах.
Просто розгинати коліна у верхній частині руху, і ви будете протистояти навідліг.

+50
LAGangsta1410 11 січ. 2017 р., 02:11:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil