Кілька рядків або Pulldowns/підтягування краще для широкої V-подібної спини

Я прийшов до висновку, що моя спина рутина-це цілком достатньо для моїх цілей. Я хотів би, щоб поліпшити його і зробити упор на широкий V-подібний латів, але я не впевнений, якщо це краще зосередитися на Підтягування широким хватом/pulldowns або важких рядків, на машині, на якій щільно сидить і ви можете підтримати грудей на м'яку поверхню(http://www.beginnertriathlete.com/cms/articleimages/826/Seated-Row-Machine1.jpg). Мої перші думки були, що там не буде такої великої різниці в активації широта, значить, я повинна вибрати більш комфортні одно, що сталося. Мені також сподобався факт, що було б добре для задніх дельтовидних і пастки. Крім того, я відчував, що фірма сидить більше допомагає мені зробити хорошу концентрованої високої інтенсивності тяги. Проблема в тому, що я ніколи не відчуваю найширші, на наступний день, навіть якщо я йти важко, а набір ваги тіла підтягування (близько 15 повторень з близько 85 кг) достатньо, щоб дійсно змусити мене відчувати себе моя латів в день після. Це змушує мене задатися питанням, якщо підтягування/pulldowns не кращий вибір. Не тому, що він більше болить на наступний день, а тому, що з одним комплектом тільки, я можу сказати, що це оподатковується латів більше, ніж весь мій розпорядок поспіль. Але, як не дивно, я пам'ятаю, читала про якомусь експерименті з електродами, які показали, що рядки, як правило, для активації латів більше, ніж pulldowns. Це робить мене зовсім заплутали. Що краще, я також хотів би знати, чому. Я думаю, pulldowns/ДБЖ може мати трохи більше діапазон руху і напрямок рукоятки викрадення може зменшити пастки і задніх дельт участь, яке, ймовірно, покласти більше навантаження на найширші, поодинці, але знову ж, здавалося б, pulldowns активувати набагато більше дільничних виборчих комісій. Вибачте за довгий пост.

+992
Feisty Otter 8 черв. 2016 р., 18:27:00
25 відповідей

Мої коліна на слабкій стороні. Коли я нахиляюся, вони роблять оснастки, тріск, поп. Я харчуватися здоровою і порційного контролю за зайву вагу погіршить коліна.

Мені сказали, що 30 хвилин веломобіль велосипед (ноги зігнуті в не менш ніж на 90 градусів) буде зміцнювати коліна.

Але що щодо еліпса? Я чув, що це дає повну тренування тіла без шкоди для суглобів.

+987
firegnom 03 февр. '09 в 4:24

Для протеїну порошок є кілька речей, які ви повинні бути стурбовані:

 • Якісний протеїн/тип: багато видів протеїнових порошків, але найпоширенішим є сироватковий. Найчастіше суха сироватка , сироватковий концентрат, сироватковий ізолят і сироватковий суміш (суміш з ізоляту/концентрату і, можливо, інші білкові порошки). Концентрат коштує дешевше, але є менш "чистим", тому він, як правило, мають трохи цукру і жирів залишилося. Ізолят коштує дорожче, але майже повністю складається з білка.

 • Швидке або повільне травлення: якщо ви хочете після тренування трясти, то краще всього швидко засвоюваний білок, порошок, такий як сироватковий ізолят. Для більш повільного перетравлення білка порошку можна подивитися в суміші, ймовірно, самим популярним є казеїновий. Змішуючи коктейль із жир/клітковина/вуглеводи також уповільнюють швидкість всмоктування, що робить його краще в якості заміни їжі.

 • Змішування/смак: очевидно, ви не будете смакувати свої коктейлі, але ви збираєтеся пити їх часто, так що смак-це важливо. Не всі білкові порошки однакові на смак так зробити деякі дослідження і знайти бренди, які гарний смак. Також деякі коктейлі суміш краще інших, я не рекомендую використовувати блендер так що це не повинно бути велика справа.

 • Добавки/алергени: деякі білкові порошки містять лактозу -сироватковий концентрат, наприклад, - які будуть викликати проблем навіть для тих, хто слабо непереносимість лактози. Якщо у вас виникли проблеми з молочні продукти/сир я безумовно рекомендую йти з високою якістю ізолят сироваткового. Те ж саме з іншими добавками, такими як підсолоджувачі. Великий винуватці будуть цукрові спирти, які знову викличуть проблеми з травленням Для деяких людей. Я особисто віддаю перевагу Спленда в якості підсолоджувача.

Сказавши, що більшість протеїнові порошки дуже схожі і отримувати щось родове, як оптимального харчування працює для більшості людей. Якщо ви хочете щось особливе і висока якість, то я б порекомендував замовлення з сайту, як TrueProtein.com (використовувати THESWOLE на 5-10% знижка при оформленні замовлення і отримати сироватковий ізолят.

+966
Jakkals 7 черв. 2015 р., 08:14:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Часто стверджують, що пошкодження м'язів викликає м'язової сили і гіпертрофії, а якщо це так, то якщо я викликати деякі мікро-розриви м'язових використовуючи, скажімо, деякі крихітні голки, що б викликати м'язову гіпертрофію? Як цей тип пошкодження м'яза відрізняється від тієї, викликаних тренувань?

+962
eloisa andaya 20 груд. 2013 р., 05:10:21

В даний час, моя тренування складається з (тільки) тренувань високої інтенсивності (ВИИТ деякі спринтерський біг, підтягування та багато іншого).

Після декількох спроб детально дослідити і допомогти з цього співтовариства, я прийшов, щоб визнати, що я не можу робити це кожен день (до недавнього часу я був упевнений, що немає ніякого способу, яким я насправді хочу займатися кожен день).

Однак, я сподіваюся, що є деякі речі, які я можу зробити між ними заради досягнення якоїсь мети - наприклад, поліпшення балансу і гнучкості.

Наскільки я розумію, існує багато видів розтяжки, і взагалі не заважати одужання. Що стосується балансу, з чого я розумію, це вимагає використання основних м'язів, так що, думаю... не робіть цього, якщо ви працювали на м'язи кора на день раніше?

Отже, що я можу робити, а що не можна робити в дні відпочинку? (до речі, у мене є гімнастичні кільця, так що...)

+941
Mike467 8 груд. 2014 р., 11:23:01

Я хочу бути в змозі підняти свою дівчину на руки і утримувати її під час прогулянки якийсь час. Він звичайно не має, здається, бореться і я повинні бути в змозі говорити, сміятися і навіть цілуватися при цьому.

enter image description here

Які вправи потрібно зосередитися? Я вже на корточках (80% мого ваги) і тяги (трохи більше мого ваги) в рамках запуску програми Сила. Що ще я повинен робити?

+928
AdamScott 13 вер. 2012 р., 06:59:40

В цілях підтримки дуже докладний відповідь дав @Бэрин Loritsch, ось більш явна концептуальна картина.

Маса продуктів, які прийняті в тіло (В) має 3 можливих долі:

1) вона не перетравлюється або засвоюється травної системи (кишечника) і буде виведена з організму через анус. Існує безліч факторів, які впливають на це, але в основному це пов'язано зі складом їжі і ферментів в організмі. Ми не можемо перетравлювати їжу без відповідних ферментів.

Зверніть увагу, що ваш Б - це чиста сума енергії, що залишилися після неудобоваримого матеріалу виключений, оскільки а не одно б.

Б може потім залишилося дві долі:

2) вона буде розбита на поживні речовини (молекули ваших клітин можна використовувати) всмоктується з травного тракту в кров і хімічної потенційної енергії в молекулах будуть використовуватися вашим тілом для отримання енергії (з). Більшість з цієї маси потім залишить тіло як $латекс CO_2$, коли видихаєш хоча неуглеродных частина з них піде як обміну речовин у сечі.

3) він буде розбитий на поживні речовини (молекули ваших клітин можна використовувати) всмоктується з травного тракту в кров і потім використовуються для процесу біосинтезу. Це де тіло будує свої власні молекули з тих, хто спочатку знайшли в їжі. Цей процес робить нові тканини, тому він може додати масу тіла.

Якщо б = з , то немає матеріалів, що залишилися для біосинтезу (створення нових молекул і тканин), так що це буде дефіцитний раціон, тому що випадок 3 може не відбутися. У цьому випадку тіло повинно прийняти молекул з існуючих тканин для виконання більш нагальні потреби біосинтезу.

Якщо б < з вище це просто більш екстремальний, тому що тіло необхідно взяти молекул з існуючих тканин для своїх енергетичних потреб, а також.

Якщо б > с, тобто надлишкову кількість матеріалу і енергії для випадків 2 і 3. Як @Бэрин Loritsch вказує, є багато факторів, які визначать долю надлишкових молекул. Тіло, як правило, зберігає надлишки енергії у вигляді глікогену і жиру, але якщо наприклад один працює і нарощування м'язової маси, то додатковий матеріал піде на збільшення розміру м'язових волокон. Якщо одна з них вагітна, то зайвий матеріал піде на виготовлення тканин нової людини і т. д...

Редагувати: на основі редагування питання

Відповідь на головне питання в принципі є тільки 2 шляхи, які організм не може набирати масу після споживання їжі.

1) їжа не засвоюється в кишечнику і виходить з організму фекалії. Ця втрата є те, що збільшується при деяких формах баріатричної хірургії. У цих формах операції, поглинаючу частина кишки скорочується, щоб зробити його менш ефективним у витягу поживних речовин з їжі. Це також втрата ваги Аллі препарат працює. Це запобігає кишечник від поглинання жиру в раціоні.

2) поживні речовини, які засвоюються організмом окислюються для енергії і виганяють з організму у вигляді вуглекислого газу (більша частина маси) і неорганічні речовини в сечі (невелика кількість).

Будь-яких інших процесів (виробництва жирів, виробництва м'язової тканини, і т. д.) збільшення маси тіла. Так як тварини споживають продукти харчування оптом у нас є механізми, щоб зберегти енергію і поживні речовини в наших тканинах і зробити її доступною для клітини, оскільки вони потрібні. Реальні процеси, що керують цими механізмами є занадто великими для того, щоб навіть почати, щоб потрапити в цей тип відповіді - але, загалом - так, гормони є основний гравець в організм регулює чи надлишок поживних речовин перетворюється в жирові відкладення або зустрітися з другом долею. Відмінності в цих механізмах регулювання такі речі, як кількість поживних речовин, що окислюються до CO_2 і таким чином, може дати видимість, що люди можуть з'їсти як багато або як мало, як вони хочуть, а не зміна ваги. Однак довгострокові зміни в кількості їжі, яку людина їсть без відповідних змін у їх активності або цих регуляторних механізмів може призвести до зміни ваги.

+886
Frank Triantos 13 бер. 2016 р., 10:41:29

Немає абсолютного "краще" або "гірше" для цього типу заміщення. Це залежить винятково на те, що проблему ви намагаєтеся вирішити і які харчові цілі ви намагаєтеся досягти.

Щоб відповісти на ваше запитання, у буквальному значенні — "так", ви можете задовольнити ваші щоденні потреби у воді з фруктовим соком. Існує достатня кількість води в практично будь-який фруктовий сік для вашого тіла, щоб добувати воду він повинен.

Але вода і фруктовий сік не те ж саме. Тільки ви можете вирішити, що цей баланс досягти ваших цілей (або надати більше деталей у ваше запитання, щоб вам правильно відповіли). Розгляньте також: Чому крайнощі? Чому це все вода або сік? Модерації.

Деякі відмінності, які потрібно враховувати:

 • Сік калорії (іноді багато). Води немає. Якщо ви заміните сік на воду, вам доведеться урізати калорійність раціону десь ще, або набрати вагу.
 • Сік містить вітаміни та інші поживні переваги. Води немає. Якщо ваш раціон містить достатньо корисних речовин, сік є хорошим способом, щоб отримати їх.
 • Сік містить багато цукрів; деякі, природно, відбуваються, деякі ні. Занадто багато цукру (неважливо, де вона відбувається) не є добре для вас. Без більш докладної інформації на ваше запитання, тільки ви можете вирішити, якщо сік-еквівалент ваших "вісім склянок в день" (плюс-мінус) містить надмірну кількість цукру.
 • Сік не прям один-в-один підміна води. Це займає певну кількість води для вашого тіла, щоб переварити сік. Ваше тіло не буде мати таку ж кількість води з соку, як це було з еквівалентною кількістю води. Але якщо ви живете на те, що гостро-на межі зневоднення, це не може бути проблемою. Пити, коли ви відчуваєте спрагу.

Фруктовий сік-це, по суті, їжа. Він забезпечує живлення. Він містить калорій. Ви повинні ставитися до нього, як будь-який інший їжі; ви повинні знати, що ви ставите в вашому тілі і чому.

+864
Sanwarmal soni 19 лют. 2019 р., 04:24:11

Це звучить як у вас є хороша аеробна база, щоб почати план тренувань зараз. Ви працюєте близько 25 миль на тиждень, що право на необхідну базових миль, щоб почати запущена програма марафону.

Є багато варіантів там для марафону програм. Але я дам вам мої 2 центи, а на що мені сподобалося найкраще. За ціною і якістю я не знаю, якщо ви можете бити марафон навчання академії програмами. У них також є хороший подкаст можна слухати з великою поради та спортивні поради.

Макміллан працює недавно підписала партнерську угоду з Strava і дозволяє побудувати програму через них, якщо ви є членом преміум-класу (це дуже хороший варіант для існуючих членів страва премімум). Це також дає вам перевагу лісозаготівлі ваших миль через Strava, яка мені дуже подобається!

У кінцевому рахунку, є досить багато хороших варіантів там. Я хотів би уникнути, що ви ніколи не запустити, принаймні, 20 миль... ті, що уникнути цих довгих виснажливих сесій, як правило, повинна бути спрямована на людей, які хочуть, щоб завершити марафон, але не виконується повністю (залежно від бази миль я відчуваю, що ви перебуваєте в категорії сходи).

Якщо це ваш перший марафон, майте на увазі, що ваші цілі повинні бути досить реалістичними. Неважливо, яку програму ви обираєте ваш перший марафон більше про повністю працювати, і отримувати досвід. Якщо ви любите його, ви будете хотіти зробити це знову, і ви можете адаптувати ваше навчання засноване на те, що ви дізналися!

Удачі!! І як Примітка боку, я не пов'язаний ні з однією з компаній, яку я запропонував. Просто я мав хороші результати з обома!

Додаток ґрунтується на коментар

Я завжди дивився на кілька безкоштовних навчальних програм марафону, але ніколи не використовував один. Тому я не можу повністю назад. Це, як кажуть, просто від перегляду їх вони, здається, мають бути побудовані на дуже схожих принципах, і, швидше за все, дасть хороші результати. Ви дізнаєтеся багато нового з вашої першої програми... багато про себе, і навіть тренування допомагають вам у різних ситуаціях. Я не думаю, що це погана ідея, щоб піти з безкоштовним один, а потім, можливо, робити нотатки та налаштування грунтуючись на вашому досвіді...

На стороні записки. Я думаю, щоб отримати найкращі результати, вам потрібен тренер. Вони здатні бачити і відзначити, що ви не можете. Хороший тренер, чесно кажучи, набагато ціннішим, ніж будь-навчальний план, тому що вони можуть адаптуватися в залежності від того, як ваше тіло реагує...

+813
Tony St 20 січ. 2017 р., 20:56:07

Здоровий-це нечіткий термін. Він, ймовірно, не має великого значення, якщо ви їсте транс-жири, Біг-Маків і протеїнові батончики, салати, кіноа і Туреччини, за умови, що макро поживних речовин дорівнюють.

Що має значення-це кількість білка. Крім того, є здорову їжу, якщо він дійсно здоровий, дозволить вам жити краще і довше.

+805
yierstem 30 січ. 2011 р., 21:33:43

Підняття тягарів, ніякого занепокоєння. Бойові мистецтва, якщо це не повний контакт, не стосується. Якщо це повний контакт, ви, можливо, доведеться турбуватися про це, але відшарування сітківки залишається проблемою для всіх, незалежно від їх зір. Якщо ви вже мали часткове відшарування сітківки, потрібно негайно припинити всі контактні види спорту (важка атлетика-це добре, біг може бути щось краще замінити на велосипеді). Якщо ваші ophthamolagist (бажано, хоча окуліст теж добре) і вам сказали, що ваша короткозорість через відшарування сітківки, то звичайно більшість єдиноборств не для вас питання.

Все, що сказав, я взяв удари в голову досить сильно, щоб дати мені риб'ячий хвіст, а також здійснили удари прямо в очі, але так і не отримав часткове відшарування сітківки. Це досить незвичайне явище.

+792
hschou 31 бер. 2019 р., 22:59:46

Про важковаговик Джон Гатрі звик робити 12 раундів 3 хв 1 хв відпочинок три рази в тиждень. Як правило, на ті ж дні він робить тренування опору та ваги.

Я б не став тренуватися на ній більше трьох разів на тиждень. Дуже важливо використовувати хороші якісні рукавички. 14 унцій із захистом великого пальця. Уникнути thumbless рукавички на важкий мішок робота. Також важливо, щоб обернути свої руки перед тим, як надягти рукавички. Щоб уникнути травми зап'ястя, переконайтеся, що ви удар мішок на правильному відстані. Варто закрити варення і банку зап'ясті і отвешивала удари занадто далеко гіпер-продовжити своє плече. Мішок повинен потиснути більше, ніж гойдалки. Якщо він хитається багато ваш занадто близько. Якщо у вас виникли болі в зап'ясті, негайно припинити. Плечі будуть хворіти спочатку. Основна проблема полягає в розвитку важкого озброєння з-за молочної кислоти. Чим більше ви тренуєтеся на ньому, тим краще Ваше тіло буде обробляти кислотою.

+762
pantelemon 7 трав. 2017 р., 00:44:46

Ваш організм потребує певних поживних речовин і збалансованого раціону ці поживні речовини в правильних пропорціях. Однак в рамках цієї загальної структури є велика широти. Візьмемо, наприклад, "дієтичні технічне обслуговування", яку мені дали, коли я закінчив свій раціон:

 • Сніданок: 1 порція вуглеводів, 1 порція жирів, 1 порція білка, 1 порція фруктів
 • Обід: 1 порція білка, 1 порція жиру, 2 порції овочів
 • Вечеря: 1 порція білка, 1 порція вуглеводів 2 порції овочів
 • Полудень: 1 порція протеїну
 • Один день в тиждень у вас є "вільний день", а потім не Carb день
 • Як мінімум 2 л води в день

Протеїн є: 2 цілих яйця, м'ясо землі 5 унцій, 7 унцій морепродуктів і т. д. Жир є: йогурт, сир, масло, насіння/горіхи Карбюратор є: цілісні зернові, крохмалисті овочі, як картопля чи кукурудза і т. д.

Це лише один з багатьох планів обслуговування, які будуть працювати. По суті ви будете їсти багато білка, багато овочів, які, ймовірно, два з найбільш важливих частин вашого раціону. Ви також отримаєте свої вуглеводи і жири. Вільний день призначений, щоб кинути метаболізм вашого тіла, так що вона не звикне до вашого раціону харчування і почати більше зберігання. Без вуглеводів день є для усунення зайвих калорій, які ви взяли на день.

Порівняйте це з тим, якої дієти, яка розроблена для важкоатлетів. Дієта для культуристів буде мати набагато більше білків і жирів. Також, щоб впоратися зі збільшенням білка набагато більше води (мінімум 1 американський галон на добу). На цій дієті у вас є 10% нездорової їжі (4 непотрібних прийомів їжі на тиждень). Ви будете їсти більше, але тільки набирають вагу, якщо ви їсте набагато більше.

Так що поки ви отримуєте білок та вітаміни і мінерали, що вам потрібно, решта залежить від вас. Поки у мене немає даних, щоб підтримати це, я думаю, що це розумна і гарна ідея, щоб забезпечити задоволення їжі. Якщо ви стежите за своєю вагою щотижня ви повинні бути в змозі отримати уявлення, якщо ваша вага йде вгору або вниз, і відповідно коректувати. Мій особистий досвід говорить, що якщо я урізати вуглеводи протягом дня я звичайно можу виправити 2-3 фунтами збільшення (підказка, це не всі жир, якщо він прийшов після всього один вільний день/прийом їжі). Я теж вважаю, що якщо я слабину на мій споживання води, моє тіло тримає на вазі трохи більше. Якщо я набрала пару фунтів жиру після тиждень на круїзі, я все ще можете легко виправити це шляхом розрізання вуглеводів (так що моя підшлункова залоза виробляє glucogon допомагають спалювати жир протягом тривалого періоду часу).

+642
eGregiousLee 21 лип. 2014 р., 22:14:09

Для спалювання жиру і максимальної м'язової маси вам доведеться робити комплекс вправ 3-4 рази на тиждень у поєднанні з правильним харчуванням. Погляньте на це вправа https://www.youtube.com/watch?v=Jih2uiAhl6A. Ви також можете виконувати наступні вправи з гантелями, однак ви, можливо, буде потрібно ще кілька гантелей з різними вагами для різних м'язів вашого тіла.

 1. Жим Гантелей
 2. Нахилився гантельний ряд
 3. Гантелі Flyes
 4. Арнольд Гантелі Прес
 5. Гантелі Альтернативний Кучері
 6. Альтернативний Кучері Гантелей Молоток
 7. Гантелі Присідання
 8. Гантелі Випади
 9. Гантелі румунська випади
 10. Гантелі Знизує Плечима

Вобще в гуглі пошук картинок" з представлених вище вправ, і ви зможете зрозуміти, як він виконується.

Поєднувати перераховані вище вправи з руху гирі з високою інтенсивністю і у вас є ідеальне поєднання для втрати жиру і отримати м'язи.

Пам'ятаєте, коли справа доходить до втрати ваги,в тренажерному залі це тільки 30% інше харчування.

+543
meestetieske 8 серп. 2016 р., 13:57:48

Минулого тижня я був в змозі бігати на біговій доріжці за 2 км з постійною швидкістю 6.0 (який знаходиться в 10 хвилинах милю ПАРЄ) в сер висоті 3 (я почала в 4 і впав, як я все більше і більше втомлюється).

Сьогодні я змогла пробігти 2 милі за постійне 6.0 і Kaspersky 4.0 (я почав у 4,0 і витримують 4,0 висота).

Значить, все інше постійно (тобто так само гнучкість, силу і серцево-судинної витривалості), що я набрала лише м'язову витривалість (в моєму каре) вірно?

Що більш важливо, я ставлю це питання, коли справа доходить до бігу я в курсі бігунів, які хочуть, щоб збільшити швидкість або відстань. У бігунів коли-небудь намагалися збільшити їх нахил/відстань по вертикалі? Чи є якась певна причина чи вигода?

Єдина причина, що приходить на розум, якщо хтось намагається бігати вгору великий пагорб або гору (не дуже крутий).

Примітка: Я додав на велосипеді в якості тега, як я в рівній мірі зацікавлені і питання ідентичний. Зазвичай велосипедист, спробуйте збільшити швидкість і відстань. Чому велосипедист буде спеціально тренувати на ухилі (наприклад, на машині, велосипедист до редуктора, але тримати темп і відстань фіксоване). І навіть є якась різниця чи це відповідь на велосипедиста збільшенням висоти ідентичні бігун збільшенням висоти. Мене цікавить як мені подобається користуватися біговій доріжці машина і велосипед, але більше-тому я використовую бігову доріжку.

+481
Lil Feisty 14 січ. 2014 р., 15:04:35

Я недавно купив пару Меррелл справжня рукавичка мінімалістський взуття. Не можу сказати досить про те, як сильно я їх люблю.

Зверніть увагу, як бігун у мене завжди були в основному стопи страйк, так як я був спринтером в школі і все моє навчання в мої спайки сліду. Далі у мій час в армії, і хоча в мене була запущена перерви майже 5 років, коли я почав бігти знову в січні я досі легше і природніше бігати стопи-в першу чергу.

Повернутися до істинної рукавички. Хоча мої кросівки не/не важкий, Merrells напевно відчуєте легкість в ногах. Я тільки бігати на біговій доріжці з ними досі, так як погода була погана, але справжній рукавички роблять посадку набагато більш яскраві. Кожен крок я точно знаю, що частина моєї ноги знаходиться в контакті з стрічкою. Фактична механіка мого кроку не змінилися, головна відмінність у тому, що тепер мої п'ятки лише злегка торкнеться землі.

Я багато чув про важливість пом'якшення в мінімалістський біг, і після 3 коротких (10 хвилин) проходить у своєму істинному рукавички, литках, безумовно, відчуєте різницю між роботою стопи перший і дозволяючи м'якою підошви мої Asics набере деякий вага і запуск стопи перша з м'якою підошвою сколів з системою поглинання удару.

+427
bheem singh 1 черв. 2012 р., 10:25:18

Так як це комутувати, ми схильні також хочемо, щоб наші швидкості повинні бути розумними. Як дістатися за менший час спонукає нас до циклу туди частіше. Навіть якщо ви живете поряд з роботою, туди і назад можна зробити їзду на відновлення досить довго для тренування напередодні. Приміський могли вирішити піти ненадовго за межами зони відновлення коротко, щоб не пропустити зелене світло. Кілька секунд раніше, ви можете заощадити до двох хвилин!

Якщо ми робимо 30 секунд все, було б ВИИТ хоча це коротко. Роблю ВИИТ кожен день може призвести до перетренованості. Цікаво, 100м спринтери вміють робити багато повторень в день і не перетренуватися, тому важливо, щоб намалювати лінію. Натиснувши занадто сильно робить її активному відновленню. http://sftrackandfield.com/track-workouts/

Я знаю, що навіть якщо потрібно час провів в зоні відновлення в інтервалах, робимо кожен день, мабуть, занадто багато.

Які рівні інтенсивності або частоти серцевих скорочень, що ми можемо зробити і як довго і досі вважається Днем відновлення?

Як довго я можу спринту, щоб зробити цей світ? Світло може закінчитися 5 до 10 секунд. Деякі світлофори мають більш короткі цикли, можуть бути активовані пішоходів або велосипедистів, не відображати, скільки часу залишилося, або їх вогні не заважали, роблячи їх менш передбачуваними.

В іншому прикладі, скажімо, є 20 секунд на зелене світло і він може пропустити від 5 до 10 секунд в легкому темпі. Я можу їздити на максимальній зони по2, до 20 секунд, щоб зробити це? Максимальна зона VO2 є більш ніж у два рази потужність цієї зони відновлення. Якщо ні, то я повинен їздити на порозі зони, який є лише приблизно на 20% менше, ніж максимальна зона по2, щоб зробити це замість цього?

+413
fauve 5 груд. 2011 р., 12:18:33

Я був, що ви могли б назвати 'важкої атлетики' я отримав 7 фунтів в 2 тижні після контролю споживання калорій і істотно підвищить його.

Я вірю, що це вниз, щоб люди не досить їдять.

Я знаю, що я збираюся отримати жир з моєї нинішньої дієті, але мені це потрібно.

Ось пік моєї макроси за останні 13 днів.

http://gyazo.com/8e050c79842221933b5528253cbf0d23.png?1354010931

+370
James Reeves 15 груд. 2013 р., 17:08:50

Це складне питання, і ніхто не має повної відповіді, але недавнє дослідження порівняно швидкості метаболізму мисливця збирач культури досі з метаболізмом сидячий західники і виявив, що "щоденний витрата енергії в традиційній Хадза мисливці-збирачі не відрізняється від західників". Крім того, дослідження показало, що обмін речовин огрядних малорухомих жінок був досить високим, спростовують припущення, що збільшення ваги зумовлено уповільненим обміном речовин.

Ми знаємо, інтуїтивно, що фізичні вправи можуть стимулювати апетит, але деякі люди отримують більший контроль над апетитом при здійсненні регулярно.

Більшість людей знає когось, хто схуд за допомогою вправ, і, ймовірно, той, хто набрав вагу, коли вони додали вправи. Я був навколо групи, яка готувалася до марафону, і серед цієї групи, деякі люди набрали вагу, деякі губляться, а деякі залишилися колишніми. Вони всі були збільшення їх відстані і намагаються харчуватися добре.

Ви отримуєте суперечливі відповіді, тому що є суперечливі речі відбувається в організмі і люди одержують суперечливі результати. Зрештою, ваше питання дійсно "чи я зможу Схуднути від занять фізкультурою?" і відповідь може бути; деякі люди роблять, а деякі ні. Що ви, ймовірно, не хочете зробити, це посилання якась точний витрата калорій на точне споживання. Є дуже багато гормонів, що відбувається, щоб зробити цей розрахунок.

+325
knokio 29 серп. 2016 р., 19:38:44

Я поняття не маю, скільки калорій їм судилося бути їжі в день, щоб схуднути... Деякі калькулятори скажи мені, мій мейнтенс становить близько 1400 1600, а деякі навіть 2200!

Я жінка, 141 фунтів (63 кг), 168см високий, 19 років. Було тільки підніматися на 2-3 місяці, так що проблема вже близько 5кг м'язової причини. (якщо це допоможе вам визначити свій склад тіла)

Мета: схуднути, набрати м'язову

Regimine: кардіо і підніміть вага, близько 4 разів на тиждень, але були розхитування геть так різко, як я боюся, що буде просто роз'їдати мої м'язи, працюючи з ними так важко і не годуйте їх достатньо?

Дієта: в основному хліб, протеїнові коктейлі, тунець, йогурт, вага Watcher lasagnes і т. д. Іноді смузі в день. Близько 1500 кал.

Я одержую достатню кількість білка і спати

Може хто-небудь сказати мені мейнтенс в тренувальні дні і не тренувальні дні? Як не навчання було б близько 1300? і дні тренувань 1600? хіба це правильно?

+182
DoubleYou 25 бер. 2012 р., 11:58:55

Я звик багато подорожувати, і бути в змозі їздити на велосипеді я подивився на готель з тренажерним залом на місці, що дозволило мені вже ввечері або рано вранці, у годину, залежно від мого графіка.

Для купання я завжди витратити трохи часу на картах Google намагається знайти басейн, в якому я міг вдарити під час обідньої перерви.

+179
Dickie Williams 13 серп. 2012 р., 02:03:26

Коли намагаєшся зробити плескати віджимання або будь віджимання, де обидві руки залишити на Землі є ідеальне сили розташовувати для максимальної потужності? Я зазвичай роблю їх своїми руками безпосередньо під плечима і дивуватися, якщо я повинен використовувати більш стійку позицію на підготовку/виконання.

+156
Torenware Networks 9 січ. 2014 р., 18:18:26

Я почала сьогодні новий перевернутий цикл поспіль за рахунок зниження на один крок в бар і намагається 3х3 і не вдалося. Це просто занадто важко. Повертаюся, піднімаючи планку на крок і 3x15 робить не має великого сенсу, я думаю, оскільки я вже в стані це зробити

Я думаю, що навчання змінні можна контролювати, є інтенсивність, обсяг, і м'язи працювали. Зі збільшенням інтенсивності (і трохи змінивши працюють м'язи, змінюючи кут) не працює, спробуйте збільшити обсяг ще більше. Спробувати 3х20 за самій легше кутом, або 3x15 з 10-другий тримає вгорі на останнє реп, або кожен п'ятий представник.

Інший варіант, який я хотів би спробувати одночасно збільшення гучності, щоб отримати якомога більше повторень, використовуючи складніше кут. Якщо вам потрібно зробити синглів, робити сингли. Якщо у вас є, щоб відпочити п'ять хвилин між сетами, ОК. Якщо вам потрібно зробити відбитки або негативи, ОК. Як довго, як ви отримаєте міцну основу кількість повторень (не менше 3x15) на легшу позицію-бар, все буде добре роблять мінімальним обсягом жорсткий варіант, який допоможе вам звикнути до нього.

+134
Amirgaziev 27 жовт. 2012 р., 03:39:21

Є фактично різні типи сили хвата, типу ви використовуєте при балансуванні на руки буде відрізнятися від типу ви використовуєте витягати важка станова тяга. Так, там будуть якісь перенести, але так як ви намагаєтеся виконати стоїть окремо сили стояти, специфічність вступає в гру.

По-перше, я б порекомендував простягаючи руки регулярно використовуючи в колінах передпліччя стрейч (на руки і коліна, поверніть руки назовні, поки лікті будуть спрямовані вперед, долоні і прислоняюсь акуратно розтягувати передпліччя). Коли ви робите це, зробити його більш активну розтяжку, м'яко опираючись стрейч.

Хоча це звучить як дивну пропозицію, розтяжки, як це може реально допомогти умовою передпліччя для того, щоб застосувати силу в такій манері (дуже схоже з тим, коли у вас є руки на підлогу в положенні стійки на руках).

По-друге, ви можете тренувати Ворона поза як прогресії в стоїть окремо, стійки на руках. Щоб зробити його трохи цікавішим, коли ви отримуєте досить добре виходить, акуратно натисніть через ваші руки, щоб рок себе назад і вперед.

Причина, по якій я дбайливо так багато, що, щоб почати з, ваші передпліччя може зовсім туго і ви не хочете ризикувати травми (я бачив, як скелелаз намагається позбутися передпліччя насос погано тягне щось, намагаючись розтягнути занадто сильно).

Не забувайте, щоб розім'яти зап'ясті і в іншу сторону, так як загальна рухливість зап'ястя і сила важлива для гідної квартира передана вільної стоїть рукою стояти.

І, нарешті, просто загальний рада стійку, розведіть пальці якомога більше, це допоможе з балансом і контролем.

+111
Plastefuchs 22 бер. 2017 р., 04:58:55

Те, що ви описуєте-це досить поширене явище. Пара це з тим, як легко організм пристосовується до фізичних навантажень (тобто тренування з обтяженнями) і результат страшний плато навчання. Один з кращих способів для підтримки продуктивності і, можливо, покращити-це не дозволить вашому організму адаптуватися до фізичних вимогам. Зробити це можна, іноді змінюючи кількість повторень, сетів, і порядок вправ. Різноманітність важливо в прийнятті збільшення міцності.

+86
user6237991 11 вер. 2014 р., 07:58:22

Важко сказати точно, скільки ви будете податок на суглоби, так як кожна людина індивідуальна, коли вони біжать - на основі вашого ваги, будете ви каблук-удар і т. д.

Однак, якщо ви хочете, щоб пом'якшити будь-які ефекти, що працює на суглоби, то ви повинні дивитися на отримання більш м'які кросівки - це допоможе пом'якшити кожен удар, за рахунок 'відчуття дороги'. Це може зайняти деякий проб і помилок, щоб отримати найкращу сукню для себе, але ви будете знати, коли ви знайдете правильні. Багато великі бренди "вікторини" чи запитальники, ніж може направляти вас до правильного взуття, що вони виробляють (наприклад, Мізуно, Брукс), в той час як існує цілий ряд інструментів порівняння на веб-сайти, такі як RunningWorld тощо.

У той же час, переконайтеся, що якщо ви відчуваєте будь-який дискомфорт в суглобах і м'язах, крім крепатура (презервативи), щоб ти відпочив. Якщо у вас є біль у м'язах, вам можуть допомогти для лікування, використовуючи рис (відпочинок, лід, стиснення, піднесення), проте, це часто корисно чергувати потепління та зледеніння (наприклад сумку замороженого горошку і теплий wheatie мішок), щоб допомогти стимулювати кровообіг.

Також переконайтеся, що ви не підете прямо на бігу з холодним м'язи - тобто, скажімо, це вигідно прогріву з 10 хвилин бігу підтюпцем, швидка ходьба або біг на зниженому темпі. Той же принцип слід використовувати і в кінці біг, повільний темп за останні 10 хвилин або так (як ви не хочете, щоб ваші м'язи охолоджуватися і стискатися, коли Ви різко зупинитися). На одній хвилі, стає звичкою проводить статичний розтяг після кожного запуску допоможе тримати вас подалі від шкоди, і переконайтеся, що кров тече рівномірно по всьому м'язи (профілактика 'вузлів' від формування) - наприклад, мета квадрицепси, біцепси стегна, верхня і нижня телят в різні відрізки (моя особиста розтягування займає близько 10 хвилин, після кожного запуску).

Важливим способом, щоб уникнути травм, переконайтеся, що ви не надто значно збільшити пробіг за тиждень або збільшити свій темп різко - ваше тіло буде звикати біг кілька разів на тиждень, з певного пробігу, який дозволить вам збільшити пробіг або швидкість (ніколи не як на один прохід!). Ви повинні прагнути збільшити свій щотижневий пробіг не більше ніж на 10% минулого тижня.

Я думаю, інший спосіб, що б бути корисним для вас, щоб спробувати вийти з бетону - на місцевих полях, полях, у громадських місцях, лісу і т. д. Не тільки це буде сприяти зменшенню ударних навантажень на ноги (на поверхні більш м'якою, ніж бетон), вам допоможе наростити силу м'язів, які не використовуються так часто, коли дорога-біг (м'язи, які допомагають підтримувати протягом пересіченій місцевості).

Я сподіваюся, що це допомагає, і зберегти хорошу роботу - ви досягнете ваших цілей у найкоротші строки :)

+68
Maulik Darji 28 січ. 2010 р., 06:01:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil