Це безпечно для мене, щоб запустити 8К за 30 хвилин?

Я ніколи не працював в організації або в команді раніше. Я пробіг милі один раз в 5 класі і одного разу в 8-му класі. Я скейтбордингу 1+ години в день, 5 разів на тиждень протягом останніх десяти років. Сьогодні я намагався втекти, і бігли 5 км в легкому темпі, щоб подивитися, як я буду робити. Виявляється, це теж вважається "8К" і я побіг в 42 хвилини.

Якщо б мені довелося знову запустити 8К, завтра вранці, це "безпечний" для мене, щоб наростити свою швидкість, так що я закінчу на 30-й хвилині? Я не хочу мати серцевий напад або поранюсь.

Мені 17 років, між 5'8" і 5'11" і важить трохи менше 120 фунтів. Я їм багато круп і червоне м'ясо, яке я розумію, не сприяють гарному бігуна дієта. Я теж чоловік, якщо це впливає на що-небудь взагалі.

+19
nektonet 31 бер. 2017 р., 16:22:30
39 відповідей

Підтримання збалансованого раціону дуже важливо для вас, щоб залишатися здоровим. Регулярні середньої інтенсивності тренування( всі вправи ви можете робити на даний час) на щоденній основі допоможе. Вирушаючи на регулярні прогулянки в парку під час ранкової буде дуже вигідно, так як ви будете отримувати натуральний вітамін Д, а також мотивації побачивши інші люди ходять. Вам потрібно спочатку навчитися, щоб спробувати ходити без палиці. Ви дуже сильна і ви можете зробити це з повсякденній практиці. Як тільки ви освоїте це, ви будете вільні для тренування, як ви хочете. Взяти гарне кількість відпочинку та взаємодіяти з людьми, особливо тими, хто може заохотити і підтримати вас, як це буде мотивувати для досягнення своїх цілей. З якою силою волі ви зможете досягти бажаної мети. Я впевнений, що це допоможе. Все найкраще.

+956
Rose Lockwood 03 февр. '09 в 4:24

Всі інші відповіді, плюс багато тягне в тренажерному залі - ряди, підтягування, станова тяга - все це дозволить зміцнити вашу спину. Прямо зараз, ваша груди щільно і тому груди буквально тягнуть ваші плечі вперед. Вам потрібно, щоб розтягнути груди і зміцнити спину, щоб почати витягувати їх назад на місце

+944
Ofek Jerasi 2 жовт. 2019 р., 06:54:33
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Люди піднімають з багатьох причин: щоб додати м'язи або схуднути. Ігнорування цих причин, що наука говорить про скасування для довголіття?

Я бігаю, я ходжу в тренажерний зал на рік два, але я вже втомився від нього і питаю, чому я повинен турбуватися.

+929
jottbe 24 лют. 2019 р., 22:07:28

Якщо ваша мета полягає тільки в тому, щоб набрати вагу на шкалі, то я згоден, що ви повинні з'їсти більше калорій. Однак, я думаю, ви хотіли б отримати м'язи, а не жир. В цьому випадку, дуже важливо, походить воно від білків, вуглеводів або жирів.

Це допомогло б знати, скільки ти важиш, і скільки ваги ви хочете набрати. Також, якщо ви тренуєтеся, роблячи кардіо і/або підняття важких речей.

Щодо вашої дієти... курки, арахісове масло, ростбіф, сир і кокос не є взаємозамінними. Курку і ростбіф є білками. Арахісове масло, кокосове, сир і жири. Чорний хліб не кращий джерело вуглеводів. Я б запропонував замість коричневого рису і/або солодка картопля. Я пропоную отримувати білок з кожним прийомом їжі для м'язової маси.

+906
pointbazaar 4 жовт. 2011 р., 14:41:52

Я планую запустити марафон Провіденс на 5 травня, чотири тижні і один день 3 червня-це критий міст наполовину. У травні цього року я проїхав на 1:55 половина, а вчора я побіг 20:05 крос-кантрі 5к.

Якщо я перейду з бігових 5к до марафону навчальних середині листопада (18-20-й або близько того), і включити напівмарафон швидкість сегментів в моїх пробіжок під час спорт тренувань, це було б правдоподібно для мене, щоб отримати адекватний відпочинок між повним і половиною, щоб додати в двох тижнів тренувань і, сподіваюся, піар половину?

+879
user107150 23 лист. 2012 р., 05:15:52

З початку цього року я поставив собі за мету, щоб тримати світло-lifiting школа до 6 місяців, так що це 6 місяць і я почав бути трохи важче. Отже, моє запитання, мій особистий trainner в тренажерному залі каже мені, щоб зробити, наприклад, підняти штангу фронт 3 серія з 10 повторень, і я думаю, що вага-це круто, не дуже важким, але моя рука не може тримати на 10 повторень, так що я зупиняюся в той момент, я думаю, що не буде робити це до кінця, тому я роблю як 8-7-6 повторень замість 10-10-10 як мій особистий trainner сказав мені. Є в цьому якісь проблеми?

+861
user17985 8 трав. 2011 р., 03:34:12

У пілатесі ми використовуємо тільки діафрагмальне дихання. Це дихання з допомогою ребер. Якщо ви хочете правильно дихати, ви можете покласти руки на ребра з боків. Коли ви робите вдих, ребра йдуть в сторони. Груди не піднімається, плечі нерухомі і не піднятися на вершину. У цей момент ваші легені одержують більше кисню. Коли ви видихаєте, намагайтеся тримати ребра до центру і вниз. Якщо ви зробите це правильно, ви можете побачити ваші руки на ребра на вдиху в сторони (вдих через ніс) і назад в центр в видих (дихати через рот).

+838
user993502 23 груд. 2014 р., 18:42:15

Спробуйте поглянути на прості і зловісні програми Павла (не пам'ятаю, якщо це безкоштовно чи ні).

По суті, це гойдалки і турецької вставай на основі програми, яка використовує гоблет присідання як частина розминки.

З пам'яті, періоди відпочинку заснований на тому, як ви відчуваєте, так що якщо ви отримаєте через першій гойдалками і відчувати себе трохи захекався, потім зробити друге. Павло також рекомендує не зупинятися під час відпочинку, прогулянки, стрибки зі скакалкою і бій з тінню, щоб тримати себе рухатися, що має запобігти деякі з нудьги :)

Як тільки я звик до цього, я думаю, це зайняло у мене близько 20 хвилин, щоб пройти через процедуру щовечора після роботи. Тому що він використовує суб-максимального навантаження зі збільшенням частоти тренувань (щодня або через день), є елемент мастила в паз, особливо з турецьким отримати бонуси.

+815
CRThess 25 трав. 2014 р., 01:41:22

"Босоніжка" відноситься до босоніж. Це по суті працює через Немає взуття або прості тонкі туфлі, такі як Nike безкоштовно або взуття Вібрам п'ять пальців лінія.

Популярні книжки відомих для пропаганди це Народжений бігти від Крістофер Макдугалл.

+765
contact411 18 серп. 2015 р., 06:19:01

Ви не розповідаєте нам про вашу дієту або графік сну. Обидва ці чинники є важливими при розгляді хвороби. [Ця частина повинна бути коментар, але я ще не може прокоментувати]

Відповідь: Якщо це безпосередньо пов'язано із ходити в спортзал, ви могли б хотіти переконатися, що ви миєте руки ретельно після сеансу в тренажерному залі. Тренажерний зал-відмінне місце для мікробів для розповсюдження.

Я радий, що ти отримав аналізи крові і звернення за медичною допомогою, що, ймовірно, ваш кращий курс дій.

+755
user3231262 7 вер. 2011 р., 14:41:00

Як правило, ваша ліва нога слабкіше правою. Біль і судоми ви відчуваєте занадто велика кількість молочної кислоти. Спробуйте зробити деякі щиколотки кола будинку або всякий раз, коли ви сідаєте, на роботі, просто щоб зробити ваші ікри, щоб позбутися від кислоти, пийте багато води, щоб позбутися від кислоти в сечі а потім в тренажерному залі, спробуйте використовувати штангу усаженное підвищення ікри машину, щоб розігріти м'язи, дати собі розтяжку до тренування і після, прийняти ванну, де можна і масаж литок 5 хвилин кожного теляти.

+748
elwood 26 жовт. 2013 р., 17:07:43

Йога є, мабуть, єдиним видом вправи, яке зачіпає всі залози організму: залоз внутрішньої секреції, зовнішньої секреції та змішаної секреції (підшлункова залоза,колишнього залоз ). Таким чином, природно, коли вам досягти гормонального балансу баланс, свій внутрішній і зовнішній вигляд значно покращиться (в втрата ваги може бути одним із поліпшень). Крім того, прискорюється процес обміну речовин, особливо з допомогою дихальних практик, а також киснем кров рухається інтенсивно і рівномірно по кровоносних судинах, несучи всі необхідні поживні речовини для всіх органів.

Крім того, ряд асан (поз) покращують травлення, стимулюючи внутрішні органи. Більш того, при харчових звичок йога, природно, зміниться, апетит і тягу до нездорової їжі поступово зменшиться. Зокрема, як напруга опір збільшується, вона стає простіше для вас, щоб запобігти переїдання.

Таким чином, йога допомагає скинути зайву вагу, бореться з чинниками, які його викликають.

+674
Josh Earl 6 квіт. 2010 р., 21:49:33

Я спала лише 5 годин і спав погано із-за гніву стрес Анс. Відчуваю, що сьогодні поганий день і я відчуваю, що у мене немає енергії і я не вмотивованим. Я тренування 6 днів в тиждень, але що я можу зробити фізично і психічно, щоб підвищити себе і дати краще, навіть якщо я все ще відчуваю втому?

+659
Dennis Cote 20 лют. 2013 р., 13:04:53

Бій з тінню, або пробиваючи мішок буде працювати. Ви просто повинні бути готові вдарити по досить високою частотою протягом тривалого періоду часу.

Якщо ваша мета тільки спалювання жиру, і ви отримали травму, хоча, це може бути гарна можливість з'їсти набагато менше, і нехай ваше тіло спалювати жир.

+555
THEIN MINSOE 2019 15 квіт. 2017 р., 17:44:13

Це прекрасно, щоб нахилитися. В залежності від інших факторів, ви можете втратити декілька ватів потужності, якщо ви не на крайньому худий, але так як ви не гонки або що-небудь подібне, це не фактор.

Що буде важлива ваша висота сидіння, і в якійсь мірі положення колін над педалями. Коли у тебе педаль в самому низу ходу педалі, ногою плоский ви повинні мати трохи зігніть в коліні. Занадто прямі, то ви повинні рок вашого стегна або носити підбори дуже високі, і якщо вона занадто низька ви робите навантаження на коліна.

Те ж саме з вперед спинку сидіння, коли ви знаходитесь в нижній частині інсульту знову, коліно не повинно бути більше вперед, ніж ваші пальці, або за шпинделем в педаль. Занадто багато так або інакше також розміщує навантаження на коліна.

І скажи своїм друзям, щоб поглянути на будь гонці велосипед, і подивимося, скільки з них сидять, як у вертикальному положенні (коли не їсть і не мочиться).

+540
Josh Zltyn 1 вер. 2011 р., 00:13:22

Я хотів би працювати довше працює (наприклад, половина марафонів), але після 15-17 км мені часто потрібен якийсь енерджайзер крім води ви отримуєте за маршрутом.

Тоді питання-Що ж саме брати, так як там, здається, кілька різних видів стимуляторів доступна.

Я знаю про гелі та енергетичні напої, але, на жаль, ці часто вимагає, щоб пити багато води в той же час. Я чув про деяких фруктів смолами (наприклад, з писклявій), але ще не пробували ці.

Але що є кращим джерелом нової енергії на ці довше працює?

+514
dshaw 10 січ. 2015 р., 09:12:07

Змішаний хват сильніше і дозволяє нести більш важку вагу. Це взагалі "за замовчуванням" ручка для тяги і запобігає зчеплення з обмежуючим фактором з точки зору якоїсь вагу можна підняти. (Зауважимо, що це гарна ідея, щоб перейти на разнохват навіть для розвитку.)

Зверху ручка слабкіше в цілому, але може бути використаний для посилення складання зчеплення і за такий "тюнінг" роботи.

+495
jlettvin 15 серп. 2019 р., 00:17:00

Це важливо для збільшення м'язової маси для важкої атлетики. Жир не піднімати тяжкості, але більш високої загальної маси може забезпечити більш міцну основу для ліфтів. У випадку, якщо вам цікаво, ви можете отримати занадто товстий, щоб виконати правильно підйоми. В ідеальному світі, ви почнете схилятися (10-12%), і набрати речей, коли ви краєм вгору в бік 15% жиру в організмі, як людина. Додати принаймні 5% жиру, якщо ви жінка.

Що сказав, різні діапазони реп націлені на підвищення частки різних видах м'язової адаптації. Всі вони необхідні для стає сильнішим, а з часом ви, ймовірно, альтернативний вашу увагу.

 • 1-3 повторень: діапазон потужності. Як правило, з 90% від 1 ПМ або більшою інтенсивністю, цілі в першу чергу miophibrilar гіпертрофія. Плюси: це де ви дійсно збільшити суму, яку ви можете підняти. Мінуси: тривалий час у діапазоні 1-3 повторень з інтенсивністю 90% або більше від максимальної може зруйнувати ваш організм (травма, втома і т. д.).
 • 4-6 повторень: збалансований асортимент: трохи більш низької інтенсивності, цілі досить збалансована суміш miophibrilar і саркоплазматическая гіпертрофія. Це великий асортимент реп для новачків, тому що він дає їм все необхідне, щоб почати роботу. Це також дуже добре для просто нарощує обсяг роботи.
 • 8-12 повторень: діапазон розмірів. Як правило, у 70-80% діапазону, призначений в основному для саркоплазматическая гіпертрофія. Це дає вам добру основу корисної розміру, щоб побудувати більше сили.
 • 16+ Репс: діапазон витривалості. Як правило, інтенсивність 70%, націлений на здатність м'язів до виточувати повторень.

Всі вони відіграють важливу роль у збільшуючи свій максимум, щоб допомогти вам стати сильніше. Як новачок, ви побачите безліч підвищену міцність без істотної зміни розмірів ваших м'язів. Це тому, що ваше тіло має великий невикористаний резерв, який зараз готується для вас, щоб використовувати. Врешті-решт, закінчаться. Як ви підніміть вага стає важче, ви починаєте мати більше втому, що займає більше часу, щоб відновитися. От коли ви повинні структурувати ваші тренування по-різному.

 • Miophibrilar гіпертрофія - це хліб і масло сили. По суті, це більш скорочувальної пар білок, який по суті означає більше влади.
 • Саркоплазматическая гіпертрофія - це енергія системи, щоб годувати свою скорочувальних білків. По суті, слаборозвиненою енергетичної системи буде обмежувати вашу здатність штовхати або тягнути важкі ваги, тому що м'язи вибігає з газу, перш ніж ви закінчите. Це також, як правило, займають набагато більше простору, тому він збільшує м'язову масу помітно. Культуристи навмисно скористатися цим фактом.
 • Витривалість - це здатність продовжувати роботу у втомленому стані держави. Іноді ваш один ПМ-це справжня м'ясорубка. Різниця між ліфт і відсутній його здатність тримати заточку за рахунок спотикання.

Нижня Лінія

Вам потрібно набрати м'язову масу з плином часу, щоб підняти більше і більше важкими вагами. Це займає час, щоб працювати до цього моменту, і працювати через нього. Кілька років відданої і розумною роботи допоможе вам побачити ваші цілі. Як правило, ви не побачите когось З 400-фунтовий або вище лава для преса, яка має стрілецької зброї. Його просто не буває, якщо тільки в рідкісних винятках. Те ж саме справедливо і для людини, який може присідати 600lbs або більше. Вони просто великі, але не обов'язково жир. Вони витратили час під бар, збільшив їх розмір, і збільшив свої максимуми.

Один спосіб думати про це є те, що м'язовий розмір представляє силовий потенціал. Це до вас, щоб покласти в зусилля, щоб перетворити цей потенціал в реальність.

+482
ibennour 28 лист. 2012 р., 11:16:46

Ви можете спробувати віртуальний тренер кал (додому) додатка. це безкоштовно і отримав понад 100 оффлайн відео Вправи для хорошої домашньої тренування.. повна платна для тренажерного залу.

iOS посилання

Посилання В Google Play

Добре позайматися!

+397
Judith Blackburn 13 січ. 2015 р., 12:28:21

Мені подобається робити Бент-більше рядків. Однак, я швидко переросла мої 50 фунтів гантелі, і я не досить сильна, щоб робити підтягування. У мене немає іншого обладнання.

Що ще я можу зробити, щоб дістатися до точки, де я можу робити підтягування?

+395
iHackerMe 29 бер. 2016 р., 05:10:46

"Ваша нервова система стане більш ефективної доставки електронні сигнали, щоб ваші м'язи скорочуватися. Ви зможете набирати більше м'язових волокон, напружені м'язи, а потім більш низький і ось, ви зможете більш ліфт"

Якщо сила нервової, тому що м'язи одні лише рядки, приладами, м'яса, очікують активації нервової системи, то теоретично наші тіла не стають сильнішими, просто ми вчимося робити те, що вже в наші межі всі більш та більш ефективно, вірно?

Це може означати, що максимальна міцність вже був встановлений і визначений день, коли ми народилися від нашої генетики і важелі і тільки чекаючи, щоб бути активований через роки навчання і адреналін постріли. Поправте мене, якщо я помиляюся.

Якщо це правда, то як же спортсмени, що вага 140-160 кг близько 40% жиру, неймовірно сильні, їх сила з-за кількості калорій, або є важлива перевага такий товстий?

+394
magister 17 черв. 2011 р., 14:42:20

Якщо ви знаходитесь в поганій формі, то ваш високої інтенсивності буде адекватно нижча, ніж у тренованої людини. Просто використовуйте стаціонарний велосипед ризик отримання травми практично нульовий. Якщо ви все ще сумніваєтеся, тоді просто залишуся під вашим сприймають обмеження на початку і повільно рухайтеся в бік його. Я б сказав, хоча це не обов'язково. Майте на увазі, ці інтервали зазвичай менше хвилини відновлення. Якщо це був ризик завдати фізичної шкоди індивіду потім зі сходами на 3 поверхи в швидкій манері зробив би те ж саме. Це насправді один спосіб зробити хіт.

Д-р Майкл Мослі і цитував наукові джерела у своїй книзі "швидку зарядку", що придивився на питання нетренованих людей робити натисніть навчання і прийшли до висновку, що немає ніякого додаткового ризику. Почитайте його книги, якщо ви ще не встигли цього зробити. Це дуже добре.

+385
madhobika madhuja 13 серп. 2012 р., 05:55:02

У контексті бігу, Одна з найбільш обговорюваних тем за останні багато років, мабуть, були "природний плин" дозволить уникнути травми або навіть бути джерелом травм.

Я подивився на багато, багато посилань можна знайти в інтернеті, якщо ви пошуку для "природного бігу тілесних ушкоджень", і для мене це виглядає як ви можете з легкістю підтвердить будь початкових уявлень або припущень, що б ти не думав на цю тему.

Іншими словами, надзвичайно важко знайти об'єктивне розслідування, не кажучи вже дослідження на цю тему.

З обговорень на моїй місцевої команди, генеральна угода здається, що природний біг-це добре для ваших ніг в цілому, особливо гомілки, коліна і стегна - але це погано, коли справа доходить до підошовний фасциит. Який вигляд має для мене значення, так як ваші кроки стають коротшими, але арки під ногами повинен обробити більший тиск.

[А у мене майже суцільні проблеми з гомілкою спринти, я задаюся питанням, якщо я повинен спробувати перейти. Але у мене також були деякі досить серйозні проблеми з ПФ у минулому, що я, дійсно не хочу повторювати..]

Таким чином, питання: чи є (конклюдентні) дослідження в цій області? Хто-небудь розібрався, якщо природний біг-це добре, погано чи просто однакові?

+364
BobbyC777 4 січ. 2020 р., 23:51:43

Інші відповіді дасть вам багато технічних деталей (дуже цікаві речі). Я можу дати вам точку, відомості про сприйманих фітнес.

Я їжджу кожен день в офіс. Це 30 км в день в "хвилясті" довкілля (не плоский, але без складних ділянках небудь). У мене є швидка частоти педалювання і я купання в піт, коли приїхавши в офіс або на будинок, але, не будучи дуже втомленою (після душу я готова, сповнена енергії)

Я не дуже потрібним (трохи зайвої ваги), а також граю в волейбол і навчання Кунг-Фу протягом багатьох років. У мене сидяча робота, в іншому випадку.

Після двох або трьох років велосипедом мені довелося зробити прокол. У мене не було часу, щоб її виправити на місці, тому я сховав мотоцикл в лісі і зрозумів, що Супермен мені після всіх цих років крутити педалі буде легко запускати на 1 чи 2 км, відділяє мене від офісу.

Після того, як близько 200 метрів мої легені були у вогні.

Я думаю (і хотілося б мати реальну інформацію про те, що людина може бути відносно ефективним у конкретній діяльності, і нічого тощо (скажімо, біг-велосипед-плавання - не велосипед-шахи або їзда на велосипеді, підняття важких речей)

+356
lukwuerz 9 черв. 2016 р., 06:39:01

Іноді спалювання є неминучим, але ви повинні уникати його, якщо ви можете. По суті, він витрачає енергію на і без того важкий підйом. Гарні налаштування для накладних стоять печатки наступним чином:

 • Пальці в барі, поки ви новачок
 • Руки хапають тільки за плечима (це призведе лікті трохи)
 • Бар через дельтоиды (плечі), а не ключиця
 • Лікті злегка вгору, але не всю дорогу
 • Тримайте ваш основний жорсткий
 • При русі голови назад, щоб очистити бар, вивести лікті безпосередньо під зап'ястями, як ви йдете
 • Засунути голову в барі біля лоба рівня
 • Фініш в створі Rippetoe (бар лопатки по середині стопи)

Основні налаштування-це зі статті, яку я читав від Білла Старра, який сильно вплинув Rippetoe і повідомлення досить регулярно на стартовому майданчику сила. Ключові моменти для це не те, що з розміщенням рук, лікті змушують в правильному положенні старт, і там не так багато місця, щоб відблиски від них. Це дозволить поліпшити вашу силу трицепсів, і поставити вас в положення, де суцільні лати допоможе бути стабільна платформа, щоб штовхнути штангу вгору. Все ваше тіло повинно бути щільно протягом усього підйому. Ваш ABS-велика частина це бар, а не перенапружуючи поперек.

+330
DenisRadchenko 30 січ. 2012 р., 03:07:26

Погляньте на "постійні зусилля" таблиця калорій біг і ходьба на сторінці FellRnr.com. Цей сайт є джерелом всякого роду запуску даних про

+324
Darker 11 вер. 2017 р., 11:34:13

Проблема в тому, що нігті на ногах Занадто довгі і носком взуття занадто малий. Це означає, що ніготь постійно врізалася у стіни черевика. Дана фізична травма, в кінцевому рахунку, призводить до nailbed втратити зчеплення з нігтем і ніготь відвалиться.

Виправлення:

 1. Переконайтеся, що ваша взуття підходить і в тому, що носком досить місткий для ваших ніг, без них настільки великі, що ваші ноги занадто багато рухається всередині взуття.
 2. Тримайте ваші нігті короткі - край нігтя пальця ноги не повинні висіти над носом. Потім використовувати цвях файл та файл ваші нігті, так що немає ніяких шорсткостей, вивішування зловити на шкарпетки. Ви подаєте в напрямку ніг зверху.

За всю інформацію, яку ви коли-небудь хотіли знати про догляд за ногами для далеких спортивних подіях читайте фіксації ноги Джон Vonhof.

+306
Himanshu Yadav 15 жовт. 2013 р., 11:12:06

Я займалася гімнастикою і акробатикою, рухається недавно і наткнувся на це відео, цей хлопець робить якийсь передній вертикальний однорічний важіль?

Я ніколи не бачив цього ніде, і я не впевнений, як це називається і який тип навчання ви могли б зробити такий крок.

Ви можете подивитися відео про те, що цей хлопець робить або подивитися на скріншоті нижче.

enter image description here

Мені цікаво, якщо це "традиційний" гімнастика рух / поза чи ні, і як можна було б навчити за такий дивовижний подвиг!

+295
rbom 14 квіт. 2011 р., 21:16:31

Одного разу я чув, що основні дефініції серцево-судинних вправ "Вправи, які підвищують пульс на певний час"

Це правда? Якщо так, я можу вибрати будь-які вправи(наприклад, торкаючись носком,піднімаючи ноги і т. д.) Для втрати ваги?

+279
user1030639 13 лют. 2015 р., 02:49:45

Важливість навчання ваги, як він ставиться до втрати жиру, конкретно залежить від ваших цілей. Навчання ваги, коли все зроблено правильно, буде нарощувати м'язову масу. Збільшення м'язової маси означає більш високий метаболізм, я.е більш швидкий метаболізм. Це робить втрати жиру і тримати його набагато легше, я.е ви можете з'їсти більше калорій щодо, у вас є більше місця. Навпаки, коли ви знаходитесь в дефіцит калорій, щоб втрачати жир, ви, безсумнівно, втрачаєте деякі м'язи в процесі. Коли ви втрачаєте м'язи, ваш метаболізм також сповільнюється, і, отже, спалювання жиру буде ставати все складніше і складніше з плином часу. Для того, щоб мінімізувати втрати м'язової тканини під час програми втрати ваги, необхідно, щоб сигнал м'язам що ви маєте потребу в них, щоб ваше тіло не спалює їх для отримання енергії, а це досягається за допомогою силових тренувань. Ви також поліпшити вашу чутливість до інсуліну, яка в основному визначає, як ефективно використовувати вуглеводи. Більш високу чутливість до інсуліну означає, що людина має більше шансів зберігати вуглеводи у вигляді жиру, а, отже, ви можете побачити, як навчання ваги приходить сюди.

Кардіо саме по собі досить для втрати жиру, і більше того, вам навіть не потрібно кардіо, щоб схуднути. Вам просто необхідно мати дуже хорошу дієту, а точніше, дефіцит калорій. Але кардіо і силові тренування-це інструменти, які допомагають зробити цей процес набагато швидше і простіше. Зміна способу життя є великою частиною цього.

+218
Jefecito 25 квіт. 2012 р., 08:00:21

Як ти просив, Як уникнути, усунути болі і збільшення сили, для тих причин, що я не можу нічого сказати не бачачи що ви робите. Звичайні підозрювані вже охоплені відповіді на Еріка і Алек ... гнучкість і чи слабкі плечі, і я згоден на рекомендації (я особисто не люблю мух, а я не бачу особливої вигоди від них). Я хотів би дати вам деякі ідеї про додаткових вправ, які можуть допомогти у вашій ситуації.

 • Однією рукою жим лежачи (важкий) з Макс диск
 • Віджимання на брусах з вагою (закрити і ліктів завширшки)
 • зважені віджимання
 • Нахилився над рядами з однаковим зчепленням з вашого стенду (намагайтеся тримати тулуб якомога ближче до 90°, як ви можете, не втрачаючи форми)
 • суворої військової преси (лікті спереду і помилкові зчеплення - робить його більш дружелюбним наручні)
 • група Тягни повертає (багато їх після wprkout)
 • особа тягне (багато їх після тренування не важкі!)

Я сподіваюся, що допомагає отримати деякі ідеї.

+174
Gevor 26 квіт. 2011 р., 23:46:17

Я на рослинну дієту і приймати 5 г креатину моногідрата щоранку, щоб компенсувати відсутність природного споживання. Я працюю 4-5 днів в тиждень, але тепер я скоро збираюся у відпустку на 8 днів, що означає, що там буде близько 10 днів без тренувань. Я повинен приймати креатин в цей період, щоб підтримувати навантаження"? Чи це зайве?

+172
Joe Privat 17 трав. 2017 р., 11:56:37

Судячи з інформації в вашому пості, і особливо з тим, що ти розмовляв з ПТ і він дав зелене світло, немає нічого, щоб запобігти вас від тренувань у тренажерному залі. Завдання-з'ясувати, що ви можете зробити. У цій відповіді я з презумпцією, що проблеми балансу пов'язано з силою і м'язовою стабільності, а не проблеми з внутрішнім вухом типу запаморочення.

Почніть З Малого

Якщо ви не можете стояти, ви не можете присідати або станову тягу, так що деякі з кращих нижнє варіанти роботи з тілом. Я б рекомендував не більш 2 рази в тиждень, коли тільки починаєте. Коли ви відчуваєте себе впевнено з цим, можна переходити до більш типовим 3х тижневий план. План я лежу тут є відносно простий, і лише стартовим майданчиком:

 • Жим ногами 3х5
 • Згинання ніг 3х5
 • Міст глют 3х5
 • Для похилого жиму (гантелі чи штангу) 3х5
 • Кучері 3х8-12

Почнемо з найлегших установка на прес ноги і скручуватися машини ноги. Глют мостів слід проводити тільки вагу тіла. Якщо ти не можеш їх просто немає, працювати над тим, що ви можете, поки ви зібрати достатньо сил для глют мости. Якщо ви можете, затримайтеся у верхній точці на секунду на глют мости. Те ж саме з нахилом і завитками-початок світу і будувати.

Якщо ви потрапили всі 3х5, ви можете додати 5 фунтів. Якщо ні, залишайся в цій вазі, поки ви можете. Причина для початку на легкі параметри або вага нарощувати оберти. Там, напевно, багато стабілізатор м'язи, які не використовувалися більше, так легше вага буде для них першим. Чим більше у вас м'язів ніг і сідниць, тим легше стояти.

Побудувати звідти

Коли ви відчуваєте, як це можливо, ви будете робити деякі зміни до основного плану:

 • Жим ногами 3х5
 • Назад розширення 3х8-12
 • Чергуються: жим лежачи/сидячи накладні прес 3х5
 • Кучері: 3х8-12

Ви можете дотримуватися з ухилом, якщо ви хочете, але це дасть вам трохи більше різноманітності. Задня розширень працювати трохи більше вашого заднього ланцюга, ніж глют мости і скручиваемости ноги.

Коли ви можете жим ногами вагу тіла на кількість повторень, ви повинні бути набагато більш стабільним, ніж раніше. В ідеалі, ви хотіли створити, щоб бути в змозі зробити гоблет присідання, а потім штанги, присідання до вашої ваги тіла. Однак, ваша подорож швидше за все, буде відрізнятися. Можливо, вам доведеться внести деякі зміни в ідеї, які я виставив для вас, грунтуючись на здатності. Якщо ваше питання балансу-це скоріше проблеми з внутрішнім вухом, а не сила, ви ніколи не можете бути в змозі сидіти навпочіпки, але є речі, які ви можете зробити.

+119
SME Group 25 черв. 2018 р., 17:45:13

Я використав, щоб регулярно працювати близько 35 хвилин кожен день. Це був проміжок стиль роботи з 30-секундні спринти кожні 7 хвилин або близько того. Я зберігав це протягом приблизно 2 років. Моя витривалість значно збільшується, але я не втратити будь-яку вагу.

Нещодавно я вирізав біг і початку циклу роботи, що на 20 хвилин в кожну сторону, і всього за 2 місяці я втратив купу ваги.

Хоча я роблю 5 хвилин вправ на велосипеді, я б подумав, що біг буде більш інтенсивної роботи, що з підтримкою власної ваги, а не накатом.

Мені просто цікаво: чи є причина, чому їзда на велосипеді здається мені більш ефективним?

+98
Blondie 103 29 вер. 2017 р., 02:30:07

Чесно кажучи багато це для людини (наприклад вас)

Загальні рекомендації, як правило, схиляються до споживання білка приблизно на 0,8 - 1 г на кг ваги тіла, тому якщо ми говоримо вам вага 178lbs, то щоденне споживання білка близько 142 - 178 г, що відштовхнути у бік більш високого кінця, якщо ви робите важкий вага підйому.

Для вуглеводів і жирів, я б почав з ще розділити в залежності від ваших залишилися калорій (так, якщо припустити, що 2500kcal споживання і 170 г білка (680kcal), потім ви захочете 910kcal вуглеводів і тих же жирів, що дорівнює приблизно 230 г вуглеводів і 100 г жирів).

Я кажу почати з, Тому що різні люди по-різному реагують на різні співвідношення вуглеводів / жирів. Деякі люди дійсно добре високим вмістом жиру / низьким вмістом вуглеводів, інші знаходять кращі результати на більш високому вмістом вуглеводів / низьким вмістом жирів.

Виберіть співвідношення, спробувати його протягом декількох тижнів і подивитися, як ви себе почуваєте на ньому, то спробуйте підштовхуючи його тим чи іншим способом.

Одна з стратегій, яку я хотіла б з'ясувати, яким чином налаштувати-зробити собі три ланчі, збалансоване (як вище), високим вмістом жиру / низьким вмістом вуглеводів і низьким вмістом жиру та високим вуглеводів, одна, один на обід кожен день і подивитися, як ви відчуваєте себе вдень. Якщо високим вмістом вуглеводів / низьким вмістом жиру Обід залишає вас, згорнувшись калачиком, спить під столом, але високим вмістом жиру / низьким вмістом вуглеводів дає вам лазерний фокус і змушує вас відчувати, що ви могли б пробігти марафонську дистанцію, то швидше за все, ви відповідь краще високим вмістом жиру / низьким вмістом вуглеводів.

Що є більш важливим, ніж ваше точне макро-поживних речовин коефіцієнти, знаходить дієтична стратегія ремонтопридатні для вас, що складається в основному з цільних продуктів (м'ясо, риба, яйця, овочі, фрукти) з дуже маленьким упаковані або оброблені харчові продукти.

Я видужаю, тому що, чесно кажучи, найважливіша частина всього цього, якість їжі, яку ви їсте набагато важливіше те, що стирчить саме до певного макро-поживних коефіцієнт.

+77
lagunacomputer 2 січ. 2017 р., 08:02:02

Я можу сказати вам, що мій фізіотерапевт порадив вправи після люмбаго. Якщо це дійсно адекватний вашим потребам, я не можу знати. Однак я, здається, страждають від слабкого ядра. Я можу зробити 100 скручувань, але зовсім не в дошку. Мені порадили робити наступні вправи - я думаю, вони досить безпечні навіть з попередніми травмами, адже там так мало рухів, але я і близько не професіонал.

 • Утримуючи планку
 • лежачи на спині, ноги спрямовані вгору, підняти ноги до стелі, не використовуючи обороти і тільки нижньої частини черевного преса
 • лежачи на спині, ноги зігнуті, tighs вказуючи вгору - натисніть ліву руку на праве коліно з Максом. Force, переконайтеся, що натисніть ви нижній частині спини з му поверсі, повторіть вправу кілька разів для обох сторін
 • Ваги розгинання спини
 • у чотири-feeted положенні (на руках колінах), по черзі переносити вагу на ліву коліно + права рука і заступник

Крім силових тренувань, мені порадили розтягнути нижню частину спини і передньої tighs.

Якщо ви хочете довіряти випадковим незнайомцем в інтернеті, дивитися на ті вправи (та інших, які, ми сподіваємося, буде запропоновано). Тренування можуть бути досить коротким, може бути, 10 хвилин. Особливо один і три досить невибаглива, добре підходить, якщо вам нудно.

Або ви weant поговорити з професіоналом, враховуючи ваші попередні травми. Ваш дзвінок.

+53
Arjun Dhiman 5 серп. 2019 р., 08:12:41

Якщо ви не цикл більше 10км в одну поїздку, я думаю, ви не готові для їзди 90км. Швидкий велосипедист в середньому 30kph займе три години такої їзди, повільніше, можливо, доведеться залишитися на сідлі 5 годин або більше. Такі проблеми буде поверхня для випадкових велосипедистів:

 • судоми ніг
 • біль у спині
 • страшний Бонк , якщо не їсти/пити адекватно
 • натирання проблеми

Я б рекомендував вам поступово нарощувати тривалість вашої поїздки до мінімуму 50км перед вашим 90км. Це не схоже на тебе це не вдасться взагалі, якщо ви спробуйте, це просто, що ви, ймовірно, не багато в зв'язку з зазначеним вище питань. Спробуйте слідувати план тренувань , Якщо ви не знаєте, як структурувати ваші тренування. Удачі.

+52
Tomas Jablonskis 24 трав. 2013 р., 03:11:15

Не впевнений, що це буде правильне місце, щоб поставити це (можливо, з математики або фізики?).

Скажімо, у мене є деякі діапазони опору (щоб робити підтягування).

Зелена смуга позначена як можливість допомогти з 50-100 фунтів Пурпурова смуга позначена як можливість допомогти з 30-70 фунтів

Якщо ви були на Overlay або "об'єднати" ці дві групи і використовувати їх як один, було б справедливо припустити, що сила допомоги-це просто "додавання" два разом, щоб отримати допомогу від 80-170 фунтів? Або як це розрахувати, мабуть, набагато складніше, ніж що?

+31
ntahoang 11 черв. 2018 р., 16:04:16

Які є хороші вправи, які використовують вільні ваги, щоб збільшити силу ніг?

+18
Saanu 1 лют. 2013 р., 18:01:30

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil