Скільки калорій я повинен з'їсти саме для будівлі тіла?

Назва дещо двозначне. Але моя ситуація поміщає це в контекст:

Моя вага 60кгс і висота 5'6". Я почала тренування з обтяженнями для зміцнення тіла за останні 3 тижні. Його писати про те, де поїсти величезний. Так що я почав є величезний. Мій типовий раціон містить:

Курка 150-мішок 200gms
Рису 400-500gms
Яйця 1-2
Молоко 250мл
Масло/мастило/жир 30-40gms
Деякі овочі (100gms)
Капсули мультивітамін (покриває 30%-70% різних вітамінів і мінералів)
Кальцій (500mgx2)

Це становить близько 2800-3000 калорій. Я працюю 3 дні в тиждень в тренажерний зал (за 2-2.5 годин), а в іншому випадку я просто сиджу перед столом (так що інші 4 дні строго сидячи за столом). Ось мої тренування останні 4 тренування днів: http://pastebin.com/raw.php?i=2Q2be3Th

Хороша річ полягає в тому, що, як я набрала вагу. Мої руки, груди, широкі, стегна (заслуга присідання) отримав набубнявіли. Я щасливий, але я накопичив досить багато жиру навколо мого живота. Хоч я і дуже тонке тіло, я зовсім небагато жиру навколо моєї abodmen, особливо в нижній області живота (спадкове). Зараз в останні 3 тижні це зовсім трохи збільшився.

Це викликає сумніви щодо мого дієта. Я їм занадто багато? Слід мені знизити вуглеводи? Я досить їси? Скільки калорій я повинен з'їсти саме для будівлі тіла? Ще й тому, що я нічого не роблю, крім сидіння, протягом 4 днів в тиждень я повинен з'їсти менше протягом цих днів відпочинку?

+493
Elsa 27 трав. 2010 р., 07:51:13
30 відповідей

Прийнятої теорії (як мені здається) полягає в тому, що швидкі-twich (білий) м'яз відповідає за біг і піднімання тягарів і повільно-перемикач (червоний) м'язи на витривалість.

Ми знаємо, що дуже багато тренування на витривалість в м'язовій втрати. Великі м'язи завжди купи швидко-м'язові скорочення або ми повинні якось працювати, що інший тип м'язів.

+899
user56143 03 февр. '09 в 4:24

У мене є пара питань до вас:

 • Коли ви вперше прокидаєтеся, ви відчуваєте себе бадьорим? Іншими словами ви прокидаєтеся втомленим?
 • Наскільки спокійним буде ваш сон?
 • Ви коли-небудь розбудити себе хропіння?
 • Якщо ви спите з чоловіком/партнером, запитайте, якщо вони коли-небудь чув паузи в диханні або якщо ви хропете дуже голосно.

Коротше у вас може бути розлад сну, і якщо ви отримуєте 7-8 годин сну (прямо) на ніч, але ви не прокидатися так втомилася, коли ти ліг спати це зовсім інша проблема.

Тепер це може бути цілий ряд речей:

 • Безсоння
 • Апное під час сну (все-таки відбудеться, навіть якщо ви чудово виконані і мають нормальний або краще жиру)
 • Синдром неспокійних ніг
 • І т. д.

Для того, щоб дізнатися, якщо будь-який з цих проблем вам потрібно зробити дослідження, проведене сну. Коли ви поговоріть з вашим лікарем повідомте йому, що ви відчуваєте в ваш сон. Більшість лікарів намагаються лікувати спочатку з таблетками, скажи їм, що це не варіант. Якщо ваш чоловік/партнер чув паузи в диханні сказати своєму лікарю, що. Це ознака апное сну. Дослідження сну буде в змозі сказати, що відбувається з вами, коли ви повинні спати, і вони будуть набагато краще скажіть, чому ви не відпочили, коли ви прокидаєтеся.

+875
user3303881 1 трав. 2014 р., 20:05:41
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мій батько має багато біль у грудях останнім часом. Він пішов до лікаря, і здала аналізи на декілька речей. Тести були всі негативні (у хорошому сенсі), і лікар йому сказав, що біль повинна бути мускулистою, тобто від сидіння в кріслі занадто довго, з-за простою і т. д.

Я хочу купити деякі ваги, як ті, що нижче, що він може використовувати, щоб зміцнювати м'язи грудної клітки. Наприклад, роблячи деякі жими гантелей і т. д.

Dumbbells

Хто-небудь може порекомендувати деякі вправи, які б добре для нього зробити?

+857
Caden 20 квіт. 2015 р., 14:10:45

Ви збираєтеся збільшити споживання калорій, щоб заповнити калорії, які ви б спалити при розробці?

Якщо у вас є такий же рівень фізичної активності, але є точна кількість калорій, скільки потрібно, нічого б не сталося.

Якщо ви збільшуєте фізичну активність і збільшити калорії точну суму, яку ви отримаєте м'язи.

Якщо ви збільшуєте фізичну активність і зберегти калорії, які ви в середньому зараз, ви втратите жир.

Проблема в тому, що ніхто не може передбачити точно, що потрібно. Отже, ось чому культуристи споживають занадто багато калорій і жиру в "сухий". Краще з'їсти занадто багато, ніж не досить їдять і в кінцевому результаті спалювання м'язової тканини в якості енергії. Людський організм хоче зберегти запаси жиру на зиму і часи без їжі. Він буде спалювати м'язи, що він вирішує не потрібні, коли під час прийому збідненого калорій.

+852
Mokochie 7 січ. 2018 р., 11:30:24

Я вважаю, що найбільше випадання волосся через генетичної схильності. Якщо ви робите бодібілдинг запоєм чи ні...якщо ти повинен втратити волосся, ви.

+837
Werkov 9 бер. 2011 р., 08:07:03

Тривожність центру є кращий веб-сайт я знаю, щоб дізнатися усе, що потрібно знати про стрес і занепокоєння, і багато іншого. Вони спеціально пропоную вам зробити не більше, ніж світло помірні фізичні навантаження (наприклад, середній темп ходьби протягом 30-40 хвилин). Більше ніж це буде стресом для організму і зробити ваш стан стресу ще гірше.

+794
doubleE 18 серп. 2017 р., 19:43:01Якщо ви не бачите збільшення м'язи на руках, це або ти не працюєш м'язи досить сильно або ви використовуєте поганий форми. Ви не обов'язково повинні змінити свою рутину.

По-перше, перевірте ваші форми і переконайтеся, що ви піднімаєте належної ваги. Це може зажадати від вас дивитися відео і практикуватися для того, щоб використовувати правильні форми.

По-друге, збільшення ваги на даний момент Ви підніміть і постарайтеся виконати ті ж комплектів/повторень. З гарними формами, ваші м'язи будуть більш виклик і вони у відповідь стає все більше.

По-третє, всі вправи тіло краще, ніж ізоляція і близьких. Так що, продовжуйте робити ці. Якщо ви можете знайти вільні ваги еквівалентно машини, використовуйте їх.

По-четверте, угробити хрумтить; вони-марна трата часу. Замініть сухарики з постійного скручування і зворотні хрусти. Зробити як мінімум 20 повторень кожного з них.

По-п'яте, прийняти вага тіла вправи. Підтягуємося на турніку і підтягувався, щоб побудувати свою широта, плечі, трицепси і біцепси. Біля дошки (мости) і віджимання для побудови вашої основної і біцепси.

По-шосте, безумовно, збільшить вагу вашого штангою кучері і жими. Ті, хто безпосередньо впливає на ваші біцепси. Проаналізувати гоблет присідання (з обтяженням, звичайно) , щоб збільшити ваші трицепси, біцепси і стегна.

В-сьомих, поступове збільшення ваги, як ви розумієте, ваше тіло адаптується до нових Ваг. Великі ваги допоможе вам бути сильним, а також наростити м'язи.

В-восьмих, часто їсти білкової їжі. Якщо це можливо, пити білкові добавки після тренувань.

В-дев'ятих, не робити все це відразу. Змішувати і поєднувати, як хотілося б. Робити їх як можна частіше.

Десятого, ніколи не припиняти тренування :).

+690
Jai Hanuman Hanuman 9 бер. 2012 р., 09:08:27

З особистого досвіду, я можу сказати, що ви втратите якусь ізоляції, коли ви втрачаєте жир, але це не може сильно змінитися для вас. Я втратив близько 85 кілограмів жиру, і я можу сказати, що я отримую дуже холодно взимку. Мої руки майже завжди крижані кубики, але мої гормони перевірили ОК. Я повинен кнопка до моєї куртки, але тепер я можу так це нормально.

Я завжди трохи прохолодніше, ніж більшість людей, шукають способи, щоб зігрітися. Моя основна фізіологія трохи відрізняється від твоєї. Ви, ймовірно, все одно буде шукати способи охолодитися, але вам не доведеться працювати так старанно, щоб зробити це.

Ізоляції пастки тепла тіла, а також уповільнює впливу зовнішнього середовища. Те, що ви побачите, що менше жиру (ізоляції):

 • Якщо ви вже холодні, це займе менше часу, щоб зігрітися, коли ви виходите на вулицю.
 • Якщо ви вже жарко, це займе менше часу, щоб охолонути, коли ви йдете туди, де є кондиціонер.
+638
Siddika Fatima 8 трав. 2019 р., 08:05:05

Як ви віку, ваш метаболізм природно сповільнюється. Нехай це раковина протягом секунди.

Це означає, що якщо ви не зміните свій спосіб життя, що ваше тіло стане форми.

Існує безліч прийомів для схуднення; Багато з них, ви можете знайти в інтернеті; однак ніхто не допоможе вам в довгостроковій перспективі.

Змінюється ваш спосіб життя не повинен бути різким або коштувати ціле стан; це все про те, правильне ставлення і сталість.

Ось кілька речей, які ви можете почати робити, щоб допомогти зменшити ваш жир фізичне тіло (це ваша реальна мета):

Додати більше зелених овочів, щоб ваші страви. Немає необхідності йти на деякі програми модні дієти і така. Перевірте, які частини вашого страви є зелені овочі.

Додати більше фруктів (не соків) для вашого перекусу. Ці тримати вас ситими і зменшити тягу.

Пийте більше води. Якщо це занадто несмачно для тебе (одна з причин, чому люди п'ють соду), додати лайм (або якусь рідину смак) , щоб надати їй смак. Це дозволить скоротити спожита кількість цукру, а також збільшити ваше оводнение (що добре для схуднення).

Ваш витрата-це зазвичай перше, спосіб життя потрібно коригувати. Як тільки ви починаєте з простих речей вище, ви дійсно почнете бачити результати свою вагу.

Тепер, витрата енергії повинен зростати. Ви не повинні робити кардинальні речі.

Бути більш активною (це насправді легше зробити, ніж сказати).

Підніматися по сходах замість ліфта. Не квапте себе, йти в своєму власному темпі. Насолоджуйтесь відчуттям піднімаючись по сходах.

При паркуванні на роботі, магазинах і т. д., не паркуйтесь близько до входу. Парк далі і насолоджуйтеся прогулянкою.

Влада-гуляй. Замість того, щоб гуляти поспішаючи протягом 30 хвилин, харчування-прогулянка (ходьба, як швидко, як ви можете) і знизити швидкість, коли втомився.

Якщо ви можете, велосипед більше, ніж диск. Якщо це не варіант, більше ходити пішки.

Якщо вирішать на роботі, чергуються між стоячи і сидячи під час роботи. Якщо це дозволено, доповнювати свій стілець з м'ячем і перемикатися між ними.

Є ще більше речей ви можете зробити, однак, включивши ці кілька змін у вашому повсякденному житті, приведе в чудове перетворення вашого тіла (а також дасть вам більше енергії протягом дня.)

Я особисто вірю у здійсненні відразу після пробудження. Після пробудження, якщо ви можете розтягнути на 5 хвилин (або проаналізувати 10,20,30 віджимань), ви зрозумієте, скільки енергії ви раптом будете їсти вранці.

Спи спокійно. Витягнутися в ліжку, якщо ви можете; це весело.

Важливою Ласі Шматочки

Удачи з новим способом життя. Якщо ви змушуєте це і дуже незручно з кроком/план/процес, знайти альтернативу, яка дасть вам ті ж переваги. Ви не можете втратити вагу тривало не подобається те, що ви робите.

Їм пиріжки, піцу і газовану воду. Так, їх можна їсти......просто не кожен день. Їжте їх, коли ви жадаєте їх і, якщо ви розумієте, що це занадто часто, урізати. Якщо ви шукайте здорові альтернативи, щоб дати ті ж переваги, йти на них. Веселіться разом з ним.

Короткострокові програми втрати ваги ви робите багато різких речей відразу. Якщо це те, що ви хотіли б спробувати, я б рекомендував маразм або відео P90X. Ті, принесе ваш вагу швидко, однак, важко підтримувати інтенсивність протягом тривалого часу.

Загалом, весело провести час з якою програмою ви вирішите піти с. Частину втрати ваги насолоджується життям і веселиться з ним. :)

+601
Amer Aljarallah 19 лют. 2014 р., 03:07:05

Я відчуваю твій біль!

Думаючи, що я повинен бути готовий плавати ні при яких обставинах я минулого літа стрибав у воду зовсім холодною, припустимо 50 метрів вільним стилем і порвав міжреберні м'язи в моїй грудній клітці.

Не весело.

Прогрівається належним чином, перш ніж ви йдете плавання має купу переваг, не останнім з яких є попередження травм. Збільшення доставки кисню до м'язів, підвищує здатність дихальної системи, і багато іншого.

Ось що я зазвичай роблю:

1. 5-8 хвилин руки і махи ногами. Вперед і назад, зробіть малюнок 8, в бічних хитань рукоятки, махи ногами, щоб відкрити ваші стегна і підколінні сухожилля.

2. 400-600м легкого плавання. Нічого божевільного тут (на відміну від мого прикладу вище). Почергові удари, щоб відкрити плечі. Мені подобається чергувати вільним стилем та на спині на 25 або 50 в залежності від того, чи буде це короткий курс або курс басейн.

3. Додати в деяких помірною/високої інтенсивності матеріал у кінці. Побудувати близько 70-80% зусиль протягом останніх 100м, щоб отримати ваш тариф серця вгору та "Прайм" свій організм до майбутньої роботі.

Джерело: Національний плавець рівня, Олімпійські ігри кваліфікатор.

+555
Dimas Arkep 10 лист. 2012 р., 22:33:12

Я не рекомендую проведення бар з просто пальцями в будь-відпрацювання коли-небудь.

Все, що буде робити сильно тягне сухожилля з'єднані пальцями вгору через передпліччя і кисті.

З будь штангою Вправа, сильний міцний захоплення-це ключ, для розвитку передпліччя і панель управління.

+548
Zusor 5 черв. 2019 р., 11:04:29

Відмінності дуже тонкі, і вони можуть бути досить змінними наскільки цілей на навчання:

 • УДР починається з положення стоячи (штанга лежить на J-гачки між сетами)
 • Опори дл починається в нижньому положенні (бар лежить на землі між підходами)
 • УДР дозволяє більш зігнути в коліні
 • Rdl-це більше схоже на хіп-шарнір вправи
 • Опори дл роблять стегна трохи більше безпосередньо (тобто більше стрейч на стегна)

Акцент на стегна або стегна теж досить незначним.

+527
Kashiyal Ali 21 лист. 2010 р., 20:15:22

Ключ правильного харчування, які сприяють зростанню вправи і здорове ставлення.

Здорове харчування, мінімально оброблена їжа, що складається з цільнозернових, овочів і якщо ви їсте м'ясо, нежирне м'ясо допоможуть вашому тілу рости. Я настійно рекомендую триматися подалі від рафінованого цукру, особливо газованої води, оскільки вони можуть бути досить захоплююча, незважаючи на просте джерело калорій може увійти у звичку. Слід зазначити, Ви ще молоді і переживають період статевого дозрівання, тому ваш організм буде вимагати більше їжі і відпочинку, ніж зазвичай, тому переконайтеся, що ви добре харчуватися. Слід зазначити, що це дуже важко переїдайте овочів і цільнозернових продуктів, так як вони високі на волокні, так що не соромтеся потягнутися за другий овочів на обід.

Якщо ви хочете, щоб набрати вагу здоровим способом, слідуючи програмі тренувань вага буде стимулювати зростання м'язів, а не накопиченням жиру. Всупереч розхожій думці, набирають велику кількість м'язової маси досить складна і має великі органи наука позаду нього. Замість того, щоб зробити вас виглядати як Арнольд Шварценеггер, Коли все зроблено правильно вага-тренінг допоможе заповнити форму і поліпшити вашу здатність виконувати повсякденну діяльність. У самому справі, (з урахуванням невеликий сирої анатомічні відмінності між чоловіком і жінкою) багато великі м'язи підключень навколо стегон або грудей і верхньої частини спини, так що хороший вага-навчальні програми часто допомагає підкреслить фігури пісочний годинник у жінок або класичної букви " V " форми у чоловіків. У більшості випадків, із-за відмінностей в musclular потенціал і анатомії стегно між статями, ця програма може бути дико різні результати для чоловіків і жінок.

Є багато запитання на цьому форумі про різні ваги-програми навчання, так що подивіться і якщо ви не можете знайти той, який відповідає вашим потребам або обладнання у вас є доступ до, поставлю ще одне питання конкретно по цьому питанню.

Останній фактор, який необхідно враховувати, є розуміння того, чому ви хочете отримати (або втратити або підтримати) вага, як час іде. Що інші люди думають, що це привабливо змінюється в часі, і де ви знаходитесь, яке час доби або які ще знаменитості виглядають. Замість того, щоб зосередитися на тому, що інші знаходять привабливими, зосередитися на тому, як ви хочете виглядати, і що більш важливо, як ви хочете почувати себе і що ви хочете досягти. Подивися на спорт і фізичні вправи, як хобі, розвага, вам сподобається сам по собі, а не рутиною, яка є засобом для досягнення мети. Силові тренування, їзда на велосипеді, скелелазіння, спортивні команди або запуску все зробить вас здоровіше і сильніше по-своєму, тому вибирайте те, що вам подобається, тому що тобі це подобається, не тому що хочете виглядати певним чином.

Враховуючи ваш вік, вага, стать я б порадив проти використання харчової Tracker або постійне зважування, якщо люди стурбовані потенційної анорексії - принаймні, поки не поговорите з ваших батьків або опікунів і радити , чому ви не зважився.

+515
Dhawal Sanghvi 11 квіт. 2012 р., 23:29:48

Я недавно зробив змагань CrossFit і з'явилися компанії, що пропонують безкоштовні процедури відновлення. Одним з варіантів був перкуторний масаж за допомогою масажної гарматою. Він відразу ж допоміг розслабитися моєю спиною. Природно, я почала шукати різні ударні техніки масажу і виявили, що є два стилю. Одним з них є "пістолет" (виглядає як мозаїка), а інший-паличка.

Я можу тільки знайти інформацію, порівнюючи зброю пістолети і палички для палички. Жезли значно дешевше, ніж гармати. Я хочу знати, якщо зброя більш ефективні, ніж палички для відновлення?

+490
Guilherme Bahia 27 вер. 2017 р., 02:42:29

Я бігаю два рази в тиждень, в 7 км кожен раз і це займає рівно годину. Я зберігав цю процедуру на деякий час (наприклад, 5 місяців). Я очікував, що з часу я хотів би зробити швидше, але я, здається, не поліпшується.

Як я можу поліпшити свою швидкість? Мені, наприклад, частіше або працювати довше кожен раз?

+471
Riya Riyasothu 3 квіт. 2018 р., 12:33:15

Ви можете виразно працювати два рази в день, взагалі кажучи. Якщо ти про світло-до-вміру аеробні заняття і спліт-тренування з обтяженнями, ви не повинні сильно переживати.

Я припускаю, що ти не зосереджений на якийсь спорт-специфічний тренінг ефективності, або турбує нормально отримує налаштування для майбутнього змагального бодібілдингу. Якщо ти просто чувак хоче отримати/залишатися у формі, вашою головною турботою з двох днів слід уникати втоми.

Знову ж таки, це не звучить, як ви ризикуєте з типом програмування ви відмітили, але є кілька способів, щоб контролювати ваші центральну нервову систему (ЦНС), щоб переконатися, чи не занадто сильно навантажують:

 • Монітор серцевого ритму: візьміть ваші відпочиває годину щоранку. Якщо це 6-10 БПМ більше, ніж в середньому, ви не можете піти занадто інтенсивні; більш того, і ви, можливо, захочете розглянути питання про активне (або не активний) День відновлення.

 • Варіабельність серцевого ритму: один з найбільш точних методів проведення випробувань вироби ЦНС, але я не знайшов спосіб зробити це точно без приладу контролю, як OmegaWave або NatureBeat.

 • Зчеплення тестування: використовувати динамометр, щоб перевірити міцність зчеплення. Якщо ти ~5 фунтів слабкіше, ніж ваш середній базовий рівень, ви, можливо, наближається втома, і повинні полегшити цей день.

 • Теппінг-тест ЦНС: я недавно скачав версію цієї старої школи тест на Андроїд. Я не тримав його досить довго, щоб встановити реальну базового рівня, але за аналогією з іншими методами; якщо ви виграєте значно менше, ніж вдень, і трохи відпочити.

 • Загальне розуміння тіла: прислухатися до свого організму і бути чесним з тим, що вона говорить.

+469
user5838 9 квіт. 2015 р., 15:45:25

М'язи, що беруть участь у спускався вниз по сходах такі ж, як і при підйомі, але вони використовуються по-різному. Основна відмінність полягає в тому, що замість того, щоб ваші квадрицепси штовхає вас вгору ( концентричне скорочення), ваш квадроцикл опір гравітації, а це знижує ваше тіло вниз (при відцентровому стиску). При відцентровому стисненні є надзвичайно потужним, і якщо у вас є проблеми з кінетичної ланцюга вище і нижче коліна, то це може заподіяти вам біль у коліні, коли спускаюся по сходах.

У мене були деякі труднощі з Біль в коліні і знайшов роботу Майк Робертсон на коригувальні вправи, щоб бути вельми корисним. Ви можете прочитати кілька статей на своєму блозі про причини болю в коліні тут, і як це виправити тут.

+436
PLavigne 27 лист. 2018 р., 15:41:12

З різних питання я дізнався, що я, ймовірно, потрібно більше електролітів під час роботи. Я в даний час працюють 30 хвилин на одному диханні, можливо збільшення в майбутньому до години.

Поки я пив воду перед запуском та великою кількістю води після.

Як я можу поліпшити, тобто те, що я повинен пити? Я б хотів уникнути дорогих спортивний напій з великою кількістю маркетингу і замінити його чимось я можу зробити у себе вдома з більш або менш натуральних інгредієнтів (вода, соки, сіль ...).

Я також хотів би декілька порад про те, як пити? Пити до і після достатньо? Якщо ні, як ви носите ваш напій? Просто пляшку в руках, або рюкзак з водою?

+416
Peter Szepan 3 вер. 2015 р., 14:23:25

Я хочу мати шість пакетів, але я абсолютно ненавиджу кардіо.

Є набагато більше, що йде в досягненні "шість Pack" АБС, ніж просто робити кардіо. Генетика, дієта і послідовності навчання відіграють велику роль. Якщо у вас немає генетичної схильності до шість пакетів, ви, звичайно, можете поліпшити те, що у вас є, змішуючи кардіо з силового тренування.

По-перше, немає ніякої магії рутини або комплекс вправ, щоб досягти шість пакетів. Тонни хрускотів раптом не буду давати вам, що подивитися. Ви повинні бути готові покласти час, щоб тренуватися регулярно і їдять здорову худий (чистий) дієта. Великий АБС, як правило, вимагають купу дисципліна, і багато важкої роботи протягом певного періоду часу.

Більшість людей схильні виконувати вправи, які націлені на прямий м'язи черевної тільки. Згоден, це видно шість кубиків м'язів, але, ігноруючи зовнішні косі м'язи живота, зубчастої, а нижній прес прийняти для незбалансованого статури.

Нарешті, я думаю, що ви з видом на додаткову вигоду, що кардіо забезпечує за межами потенційно отримати шість АБС пакет. Кардіо, безумовно, зміцнить ваше серце і допомогти вам у житті набагато кращого життя при збереженні відповідного ваги тіла.

Мій голос-робити кардіо, незалежно від "шість пакетів" звернення АБ.

+410
Owen Sikes 7 січ. 2020 р., 11:35:30

"Я купив цей керівництво за методом пілатеса ..." з вашого питання, це звучить, як ви робите пілатес мат. Це не звучить, як ви робите апаратом пілатес. Апарат я маю на увазі буде реформатор, стілець Wunda, Кадилак, і стінка.

Якщо ви робите лише пілатес мат, я хотів би закликати вас, щоб знайти спеціальну пілатес-студія зі всієї апаратури, і дізнаєтеся пілатес на апараті. Якщо у вас є гроші, варто.

Історично склалося так, що вправи на килимках були створені тільки тому, що Джозеф Пілатес був іноді на дорозі без його обладнання, і він придумав вправи на килимках в якості заміни. Однак, коли Йосип був у його нью-йоркській студії, він працював виключно з апарату.

Тепер, я збираюся сказати те, що є спірним: пілатес на апараті-це реальна річ. Вправи матрац є поганою заміною. Особисто я не роблю вправи на килимках. Інші люди розходяться самим рішучим чином з такою позицією, і кожен має право на свою думку.

+363
MD JAMAL PATWARY 25 бер. 2015 р., 01:07:11

Чи є консенсус на максимальну кількість повторень необхідно виконати, перед поворотом?

Цікаво, як я вважаю, мені стає нудно, або починають говорити килимовий опік (присідання), якщо їх кількість перевищує сотню. Особисто я вибираю не робити більше 60-небудь, теж знайдете 60 корисних кількість часу. Знову ж таки, ще в мої студентські дні, я вже вдома товаришів, які з радістю зроблю 500 віджимань, відразу ж повернути на 1000 присідань, потім на багато присідань, в якості розминки перед кидком вчора пляшку горілки за найближчий припаркований автомобіль (не дізнався в парк), так що я думаю це дуже особисте/суб'єктивне, але є загальні рекомендації?

+353
Ron Trunk 30 черв. 2015 р., 09:51:38

Це не якщо ви здорові, але було б до лікаря, щоб визначити, якщо ви знаходитесь.

+306
Dima Mironov 17 квіт. 2019 р., 02:39:16

Я працюю кур'єром циклу, так що моя зміна включає в себе їзда на велосипеді, підйом по сходах і іноді ходити в очікуванні роботи.

Я хочу записати свої дії з чимось на зразок Страва або додатком, але не хочу постійно змінювати діяльність.

Якщо я використовую нагрудний кардіомонітор буде спалювати калорій розраховується виключно з цього? Моє розуміння полягає в тому, що вибране захід тільки для а) запису про те, що ви зробили і Б) щоб більш точно розрахувати кількість спалених калорій на основі часу/ швидкості будь. Це правильно?

Мій план полягав у тому, щоб просто записати зрушення як "інші" або навіть "перестрибувати" і пам'ятайте, що не все, що я зробив і спалені калорії все одно будуть (як) точний (як це може бути).

+273
idkn 6 жовт. 2012 р., 16:22:31

Мені 21 рік на наступному тижні. Я важу 41 кг (~90 кг).

Мій легкий вага тіла приводять мене до депресії. Я курю цигарки за останні 5 років, але я нарешті зробив мій розум, щоб отримати хорошу фізичну форму і зробив минулого тижня в тренажерному залі.

 • День 1 я зробив 40 віджимань,
 • День 2 я зробив 40 віджимань, поряд з іншими вправами і вага ліфти.

Я відчував хворобливість м'язів протягом 3 днів, але тепер біль у мене немає. Дивно, що я набрала 2 кг всього за тиждень без використання будь-якого білка, але

Я не в змозі зробити більше, ніж 3 Віджимання. Моє тіло не підтримує його. Чому це так?

Я навіть кинув палити, а через 1 або 2 нікотинові жуйки в день, він допомагає мені з тягу.

+255
Layne Burton 6 лип. 2017 р., 13:31:07

Я працюю п'ять або шість днів в тиждень, я в досить хорошій формі. Я не надмірна вага або. Однак я рясно потіти всякий раз, коли я роблю вправи, вже через кілька хвилин починати, і піт просто ллється з мого тіла. Це триває вже протягом років.

Вся інформація про гіпергідроз можу знайти фокусується на локалізовані пітливість в пахвових западинах, а не повне тіло потіти, як я переживаю. Єдине, що я можу думати, що так як я народився я не можу дихати через ніс з-за анатомічний питання. Чи може це бути причиною моїх пітливість?

+227
Ali Dandan 11 лист. 2017 р., 02:36:57

Ваш особистий тренер, відео з YouTube і праві, але все залежить від контексту. Розтяжка допоможе вам досягти нових діапазон руху, але в якийсь момент ваше тіло потребує адаптації до нових набрала діапазон руху. І там, де силові тренування допоможуть. Тільки не перестарайтеся розтяжка перед тренуванням, це може призвести до травми. Зробити кілька простих тягнеться до тренування, ніж після того, як ви можете перевірити свої межі. Погане згинання в основному обумовлені напружені м'язи, тому розтягнення повинні працювати. Іншою проблемою для бідних присідання можуть бути погана рухливість стегна або слабкі м'язи сердечника (тому дошки іноді може допомогти). Щоб перевірити це, перед будь розтяжкою, спробуйте зробити легкий завантажується присідати з пластин під п'яти (це допоможе виключити погане згинання). Ніж робити які-стегно тягнеться, і знову тест, якщо ви бачите поліпшення, це означає, що ваші стегна колготки, Якщо ви не бачите поліпшення, значить швидше за все проблема в слабких ядра.
І іноді потрібно просто дізнатися, як присідати, для цього ви можете використовувати стіни перед присіданнями. Моя порада така, перш ніж ви не відчуваєте себе комфортно з присіданнями не stroglift програми 5х5.

+121
bot 27 січ. 2010 р., 11:02:51

Футбол може вимагати досить багато працює. Іноді після виключно напружені моменти я коротенько можете наситити потребу в диханні, і в цей момент я задаюся питанням, якщо я роблю щось потенційно небезпечне для себе. Пульс може залишатися вище 200 під час таких епізодів (хоча я тільки зміряв його пару раз), що вище стандарту максимум зусиль для мого віку (28), але я відчуваю себе чудово, крім того, досить захекавшись – чого, звичайно, слід було чекати від багато працює.

Як я дізнаюся, коли прийшов час, щоб уповільнити? Я можу бігти, поки не впаду", образно кажучи, так довго, як я відчуваю, ОК? Мені не відомі які-небудь медичні проблеми, які можуть призвести до додаткових ризиків.

+101
user151144 30 січ. 2015 р., 14:04:54

У мене є іспит, який включає багато писати 50 сторінок 3 год , в дев'ять раз у 6 днів. Я можу збільшити мою швидкість, просто писати практику, але є тренажерний зал так, що моя писанина м'язи буде сильніший і живуча?

+92
1591jordan 19 квіт. 2015 р., 18:56:13

Я бачив кілька досліджень, які припустили, що хороша мішень для втрати ваги становить 1% від вашої ваги в тиждень. Це допоможе вам уникнути довільного дефіциту калорій або нераціональні втрати, а також дозволяє вашому тілу поступово звикнути до скорочення вам не провокуючи захисну реакцію (тобто ваш метаболізм сповільнюється)

+85
toan ho 20 жовт. 2018 р., 16:53:16

Хоча в різних мовах (можете використовувати Google Перекладач) в посиланні тут є фільм про підготовки (підтягування 92 фунтів цибулю 57 разів) і ціни різні вправи на уклін навчання. Ви також можете спробувати корейський метод для навчання стрільбі з лука. (читати коментарі на сторінці. Це може бути корисно) Я сподіваюся, що це допомагає.

+63
Stannis Baratheon 9 вер. 2015 р., 00:47:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil