Дивно серцевого ритму під час роботи

Я пішов в 4-мильний пробіг сьогодні і контролювати мій пульс набагато уважніше, ніж зазвичай. Те, що я знайшов, було дивно. За перші 10-15 хвилин бігу, який був трохи в гору, мій пульс був близько 88-90 ударів в хвилину. Але, на кілька днів поїздку додому (останні 10 хв ходу), мій серцевий ритм був дивно високий – середній-160С. Нормально, мій час, здається, не зламати 170 навіть під час нападів інтенсивного кардіо, такі як ВИИТ на стаціонарному. На протязі всієї роботи, я підтримувала досить стійкому темпі і сприймають навантаження (не інтенсивний, трохи швидше, ніж зручно), в середньому 7:45 хв/Мі.

Я почала підозрювати, що монітор серцевого ритму спочатку було тільки збирання биття серця, оскільки первинні свідчення були приблизно половину наступних читаннях. Але я перевірив багатьох з цих свідчень, перевіряючи пульс вручну, тому я знаю, що вони справжні.

Крім того, у мене було трапиться щось подібне інколи з іншими кардіо діяльності. Після того, як я вручну взяв мою кілька разів пульс після складних наборів віджимання і був дуже здивований, отримавши млосні імпульсів у 50-ті роки, враховуючи, як сильно я відчував, що я працював.

Якщо це важливо, я не бігун. Я не сталий темп працює лише зрідка – скажімо, 3-4 рази/місяць, хоча я в іншому випадку досить активно. Мій пульс в стані спокою складає близько 45 ударів в хвилину.

+244
Mitch Bird 10 квіт. 2017 р., 18:25:34
39 відповідей

Якщо ваші піклуються про своє здоров'я, то ви повинні бути дуже обережні у відношенні калорій, що ваші щоденні.Насамперед, ви повинні знати, що, скільки калорій вам потрібно в день, щоб підтримувати своє здоров'я.Її стара приказка, що здоров'я-це багатство.Тому потрібно підвищувати свою обізнаність про те, що ваше тіло потребує.Ви повинні мати знання про те, скільки калорій в їжі та напоях, прийнятих на кожен день.Втрата ваги ресурси є інструменти для підрахунку калорій вам потрібно в день.

+1000
Micky Nozawa 03 февр. '09 в 4:24

По-перше, я не новачок у світі фітнесу і бодібілдингу. Я тренувався протягом 4 років поспіль. Я пропустив днів тут і там, але ніколи не пропадав більш ніж на 3-4 дні. Я можу підняти багато і я завжди робив це.

Однак, нещодавно я почав втрачати значну кількість енергії півдорозі через мій тренування (через годину роботи, так як я зазвичай відпрацьовують за 2 години 5-6 днів на тиждень).

У цей момент Ви можете припустити, я ніколи не мав жодних енергетичних напоїв на все життя. Я, чесно кажучи, я не в курсі що це таке і як вони виконують свої завдання, і я не беру нічого я не знаю.

Що я намагаюся з'ясувати:

 1. що треба враховувати робите (чи використовуючи енергію бустери або ще що-небудь)?
 2. Які побічні ефекти від цих енергетичних напоїв рекламованого тут і там?
 3. Я повинен розглянути питання про прийняття будь-якого?

Я не знаю, якщо мій вік має значення, але у випадку, якщо це відбудеться, мені 24 роки.

+998
LindaW 5 жовт. 2017 р., 11:57:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Роздягальні зручні місця для більшості чоловіків, і страхітливе простір для деяких.

Якщо ви знаходитесь в останній категорії, не використовувати в роздягальні або використовувати його, але не душ.

Хороша новина-поки ви не дивіться важко порушити священні правила, бо їх немає.

Після душу в десятках різних роздягальні, макети розрізняються. Незалежно від типу душ (в наметах або відкритого), основної процедури така ж.

Ви залишаєте свою спорядження в шафку і піти позайматися. Коли ви не обідаєте ви повернетеся до шафки, і роздягатися, укладаючи свої спітнілі шестерні в свою спортивну сумку/рюкзак. У мене посипалися в тренажерні зали від 4 до 7 днів в тиждень вже більше десяти років і з-за поїздки я ходжу багато тренажерних залів. Я бачив багато хлопців пропустити душ, але я ніколи не бачив, надіти купальник, щоб прийняти душ.

Коли ви не роздягнені, більшість хлопців покладіть рушник навколо своєї талії, як вони ходять в душ. Інші просто тримати його перед ними. Деякі тримайте рушник на свою сторону або покласти його через плече. Немає ніякого правила.

Як тільки ви отримаєте в душ, там зазвичай гачки в районі біля ларька, поряд із загальною душовою або іноді в душовій кімнаті на стіні навпроти душовою. Є кілька місць, де є гачки всередині великою душовою кабіною. Ви просто подивіться навколо і покласти свій рушник, де інші.

В душі немає ніяких особливих правил, крім не дивлячись. Не дивився, не означає, що ти не можеш дивитися на людей. Ви повинні виглядати як вашій душі товаришам в очі. Якщо це відкрита душа ви повинні забрати мене відкритим душем голову, як далеко від інших користувачів. Це дає іншим простір, але це не непорушне правило, один хлопець у моєму залі з якоїсь причини, мабуть, повинен збігатися з душа, і якщо душа порожня, за винятком мене, при вході він буде брати в голову поруч з моєю, якщо це та, яку він любить. Я зрозумів це в якийсь момент і якщо я бачу його в тренажерному залі і очікуємо, що наші душі будуть перетинатися, у мене голова на інший номер.

Ви можете і повинні принести свій власний шампунь і гель для тіла. Дуже мало принести в мило.

Поїздка назад в шафку, такий же, як похід в душ. Якщо ви хочете, ви можете поголитися і т. д. Деякі хлопці роблять це в рушник. Деякі роблять це тільки в нижню білизну. Деякі роблять це в штани, але без сорочки. Деякі роблять це повністю одягненим. Кілька хлопців подобається робити це голою. Це вибір.

+988
Cavin 25 січ. 2017 р., 15:47:22

"...він відчуває, як вони застряють/відпочинок зігнута на початку і тільки коли вся моя рука майже відкрив їх відклеїти/дуже unflexed раптово і жорстко".

Те, що ви описали схоже на те, що палець на курок. Це досить поширений синдром надмірного використання, і може мати деяку причетність зап'ясті.

З Клініки Майо...

“Люди, чия робота або хобі вимагає повторюваних захоплюючого дії на високий ризик розвитку клацання пальця".

Це може статися в будь-який палець на руці. Це результат запалення сухожилля, що переміщує пальцем. Коли він запалюється сухожилля не може вільно переміщатися через оболонку, яка його оточує. Зазвичай це призводить в палець почуття, як вона "ловить". З мого досвіду (у мене було таке стан), є два засоби. Відпочинок і/або укол кортизону, щоб заспокоїти сухожилля. У будь-якому випадку, ви повинні розглянути питання про надання ураженій руці можливість відпочити.

+985
Ivan Ivanovich 1 січ. 2016 р., 07:56:56

Моя вага становить 115 кг і хочу схуднути. Деякі люди припустили, що я займаюся бігом і бігом і сказати, біг може пошкодити коліна за мого ваги.

Якщо бігом і бігом можуть боліти коліна, я повинен просто зробити на велосипеді?

+979
Murwa 29 трав. 2012 р., 19:22:58

Я збільшив кардіо на мінімальну суму і почувати себе менш голодним ....

Це добре для різання закуски, але я відчуваю, як ніби я змушую себе з'їсти повний сніданок, середній обід, легка вечеря.

Будь-які поради про те, як отримати нормальний апетит, необхідне для прийому їжі?

+916
jdhurst 28 серп. 2017 р., 11:04:52

Велика частина важливою частиною молока після тренування приходить від рідини і білків, тому це не марна трата. Що стосується цукру, пов'язані з лактозою, ви могли б, ймовірно, замінити його на шматок плоду, який також є й інші поживні речовини.

+914
Andrea Rimicci 27 бер. 2013 р., 13:55:41

Я планую використовувати нанесений BCAA і сироватковий ізолят від MyProtein

Так що якщо хто може сказати мені, будь ласка прийняти його?

Або я повинен розглянути BCAA і сироватковий від будь-якої іншої марки, які дуже добре?

+900
Carlos Miguel Salamat 11 бер. 2012 р., 03:05:34

Після цього вельми обширні дослідження, схоже, потрібного товару просто не існує. Краще веслярів коштувати набагато більше, ніж Р25. Модель, яку я був би щасливий, щоб зробити це Кеттлер Кадетт - може бути, це не зовсім так добре, як Р25, але він менше і добре, мені не потрібен топ, якщо діапазон весляр.

Ой, зачекайте, це насправді дорожче, ніж Р25, але не так добре - так що це виключено. І всі інші невеликі поршневі веслярі не забезпечують достатній опір і не досить хороша якість збірки для кого-то що рядки стільки, скільки я роблю.

Поняття весляр є кращим, але занадто дорого. Єдиний варіант-Тунтури Г60, але, чесно кажучи, я дуже сподівалася, що "оновлюватися" до більш компактні моделі.

Я думаю, що я пришлю Р25 назад і виправити гігантський шматок заліза я використовував протягом багатьох років, поки щось не виходить.

Дуже прикро.

+897
Jared Dunham 2 жовт. 2010 р., 22:47:28

Схоже, [1], що Fitbit заряд HR не підходить це споживання калорій на серцебиття. Так що я думаю, він буде працювати у вашому випадку. Я хотів відправити їх по електронній пошті і запитати.

Що стосується обміну, взагалі кажучи, було досліджень про народи сприймається обмін речовин і звички харчування, в результаті виявилося, що худі люди більш-оцінити своє харчування і продукти їх метаболізму, в той час як заможні люди роблять навпаки. Так що, в основному, тонкі люди їдять більше, а огрядні люди повинні їсти менше :)

Крім цього, природа також працює проти тебе, якщо ти, звісно, тонкий, їдять більше буде насправді збільшити свій несвідомому рівні activily, для деяких людей, це вплив дуже помітно.

Якби я був тобою я б поставив амбітну мету калорій, переконайтеся, що ви їсте мінімум на 500 ккал більше, ніж потрібно, щоб переконатися, що ви не горите занадто багато дорогоцінного калорій. Їжте більше їжі з високою калорійністю, і їжа з комбінації вуглеводів і жирів. Деякі люди вважають, що пити свої калорії легше.

[1]

Ваш трекер і приладова панель показують приблизну кількість спалених калорій на основі вашого BMR (базальний метаболізм), який ми обчислюємо, використовуючи зріст, вага, вік, рід інформації, яку ви вказали при налаштуванні обліковим записом Fitbit. Якщо ваш трекер вимірює частоту серцевих скорочень, оцінити кількість спалених калорій і серцевий ритм бере до уваги. Зверніть увагу, що підрахунок калорій на наступний день починається опівночі і включає калорій ви спалюєте під час сну.

+849
user314246 4 черв. 2010 р., 08:10:14

У мене є кілька питань, що стосуються вживання алкоголю, паління і вітаміни.

Про мене:

 1. 5'5", 136 кг
 2. Переживає важку вагу набирає програму в тренажерному залі у вечірній час.
 3. Пили серйозні мас - двох ложок в день приріст маси добавки. Одна між прийомами їжі і ще одну перед сном.
 4. І я впевнений, що я їм більше і важче, ніж те, що я витрачаю так як я, не дайте мені відчувати себе голодним весь день.

Питання:

 1. Якщо я вип'ю пару пляшок пива в день відпочинку(в основному в неділю в моєму випадку) або 2-3 доз спиртних напоїв на будь-один з днів(на вечірку), це вплине на синтез білка і ріст м'язів?
 2. Якщо я курю 3 до 4 сигарет на день, але не по-крайней мере 2 години, перш ніж я потрапив в спортзал. Який буде ефект?
+845
MR ISKANDAR 7 трав. 2011 р., 01:10:48

Я збираюся в Іспанію на 2 місяці.

Місце знаходиться в 1 км від моря.

Моє питання в тому, що ранкового тренування ви пропонуєте для мене?

Я встаю регулярно в 6:05 ранку кожен день і потім у мене є час до 8:00.

Яке поєднання діями вранці ти пропонуєш?

Я повинен бігати по пн, ср, пт і плавати по вт, чт і, можливо, на вихідні?

Я хотів би мати вільних вихідних, якщо це можливо (може бути, крім невеликого плавання).

Я не цікава інтенсивності, але більше про те, коли робити.

Я маю на увазі, якщо я повинен працювати більше або плавати більше.

Поєднання цих двох в один день досить складно, тому що працює "мокре" - це трохи небезпечно.

Але якщо ви знаєте кілька порад, як запустити після купання (зауважте, я не хочу бігати з голою ногою або в шльопанцях ;)), то дайте мені знати.

Редагувати:

Я не культурист, ні Тріатлон спортсмена. Моя мета-залишатися у формі і сексуально ;) тому 45 - 60 хв максимум на ранкове тренування. Моя головна турбота полягає в тому, що біг може призвести до коліна/травми щиколотки, тому що у мене 93кг і я 187 см заввишки. Але я не хочу втратити багато ваги, мені подобається як я виглядаю зараз. Може вагу бути проблема тривалий час? Я бігала 3 рази на тиждень (пн, ср, пт) протягом 5 місяців, і я цілком звик, що, незважаючи на те, що іноді я йду на деякий час, а не бігти всю дорогу (особливо якщо я простояв до пізнього вечора попереднього дня). Але я виразно бачу певний прогрес. Я бігаю не дуже великі відстані лише близько 5-6 км і я зробити деякі віджимання, присідання, підтягування і т. д.

+830
Charles Moody 5 трав. 2010 р., 15:42:24

Я планую почати працюючу процедуру за допомогою програми, перераховані тут , щоб поліпшити загальну придатність.

Які продукти і – якщо необхідно – добавки будуть рекомендовані для початківців бігунів? Тобто "початком бігуна дієтичні програми", якщо це можливо, у тому, що з'їсти, коли і в якій пропорції.

Мій нинішній щоденний раціон в цілому:

На сніданок: в основному кукурудзяні пластівці + молоко;
Обід: в основному роті, смаженою рибою і овочевим асорті;
Вечеря: такий же, як обід-


Оновлення:

Дієта для початківців бігунів

за MelissaW, сайт eHow вкладником

Щоб отримати максимальну віддачу від вашого бігу, важливо правильно харчуватися. Якщо ви новий бігун з графіком, то краще, щоб відповідати ваші звички в їжі з роботи розклад. Ви можете зробити це, вживаючи менше їжі в ті дні, вживаючи продукти, багаті білком, вживання правильних вуглеводів і пити багато води.

Їжте Менше Їжі Кращий спосіб почати дієту для нових бігунів, щоб навчитися їсти менше їжі кілька разів протягом дня. Таким чином, ви не будете відчувати себе занадто повною, коли прийшов час для запуску, але ви будете мати необхідну енергію. Думати про їжу закуски протягом дня, як селера і арахісове масло, йогурт, мюслі і каші з фруктами.

Список (закуски): селера, арахісове масло, йогурт з мюслі і вівсянка з фруктами

Мій вибір: крекери з арахісовим маслом

Вуглеводи
Вуглеводи ваш друг, коли справа доходить до бігу. Але, важливо вирішити між здоровими вуглеводами і не дуже здорові. Для здорових вуглеводів, дотримуватися яблука, банани і моркву. Також спробувати коричневий рис, вівсянка боби і сочевиця-корисні вуглеводи, які дадуть вам енергію.

Список: яблука, банани, морква; коричневий рис, вівсянка і сочевиця боби

Білка
Білок допомагає вам відчувати себе більш повними довше. Таким чином, ви не будете отримувати будь-яких муки голоду, коли ви починаєте свій новий робочий графік. Білок є також великим, тому що ви, як правило, мають почуття ситості під час їжі менше калорій. Кращі протеїни для початківців бігунів включають нежирну курку та яловичину, рибу, як лосось і консервами з води упаковані тунця.

Список: пісна курка і яловичина, риба (наприклад, лосось, консерви, вода упаковані тунця)

Пити Воду
Як і будь-який план, щоб поліпшити своє здоров'я, ви хочете, щоб випити принаймні вісім унцій. води в день [мій акцент] коли ви починаєте працювати. Це допоможе дати вам енергію, тримати вас гідратованих і очистить ваш організм від будь-яких токсинів. Але, постарайтеся не пити занадто багато води дуже швидко до або після початку бігу. Це може дати вам спазми шлунка або змусити вас почувати себе нудотними.

(Реф: http://www.ehow.com/facts_7251798_diet-beginning-runners.html)

Моя нова дієта:

Ранок: кукурудзяні пластівці + молоко розбавлене; два банана
Обід: роті, курка / риба, сочевиця, (додатково?: банан? якщо корисно)
Вечеря: -те ж, що вище (плюс банан?)

Це було б гарною дієтою?

+774
nurul amin 16 лист. 2012 р., 00:10:05

обидва великі джерела кардіо. Все зводиться до вашої мети. з цим, як говориться. Обидва джерела кардіо крана в окисної системи, тому що вони низького енергоспоживання і тривалого вправи. який 1 з 3 енергетичних систем, які ми використовуємо при взаємодії у певній діяльності? Окислювальні системи оцінюється спалити 10 калорій у хвилину. Ця система використовує набагато більше кисню і витрачає більше жирів в якості палива.

Сподіваюся, що все це має сенс.

+766
Lexiy 2 квіт. 2014 р., 04:52:38

Вони можуть допомогти вам

1. Перебування Гідратованих

Ваше тіло буде мати багато рідини, щоб піт і, отже, змащуючи області; зниження тертя.

2. Одяг

Це дуже важливо, уникнути одяг, яка вже багато, здається, що вільно. Носити правильне нижню білизну, яка має щільну посадку. Я б волів бавовна внутрішній одягу.

3. Залишитися Сухим

Якщо ви потієте, то змащуйте куточок, в іншому повністю тримати область сухий.

4. Мастило Якщо ви не пітливість тримати, що зона змащується, так що не буде солі(з поту) депозитів, що може призвести до тертя і натирання.

Лікування

Вимийте область з милом і прохолодною у теплу воду. Нанесіть трохи антибактеріальної мазі або антисептичним спреєм і накрити пластир. Для отримання додаткової інформації.

+752
rooot 4 січ. 2019 р., 22:10:38

Арнольд Шварценеггер зараз 66 років, і я знаю, ви можете побачити всі останні відео з ним працювати, його розмір рукоятку ще вгору, і т. д.

Я молодий хлопець, 22 років. Я не займаюся бодібілдінгом, і тренування тільки сила.

Я відчуваю, що я можу перемогти Арнольда Шварценеггера в армрестлінгу, і я хотів би почути Вашу думку про те, є чи не ви думаєте, що я міг.

В даний час я можу це зробити, хоча й не ідеальним, не так вже погано:

 • Жим лежачи 135 кг х 1 респ.
 • Присед 135 кг х 1 вага, ГПТ.
 • Біцепсів 40 кг. для одиночних (зліва; 45 кг. за один праворуч), 80 фунтів. для подвійних, кілька повторень (близько 3-5), загиблих-повісити форму (руки повністю висять прямо, без ривка, імпульсу, відкинувшись назад, і т. д.; 100% жорсткі).
 • Я можу зробити 3 загиблих-повісити підтягувань і важить 195 кг; не можу зробити жодного мертвого-вішати підтягують, хоча, але не може наблизитися.
 • Я можу тязі близько 315 кг. Макс, і я відчуваю, що я міг, принаймні, дати йому балотуватися на свої гроші на повну, в повну силу, ніяких поблажок поєдинок з армрестлінгу.

Що ви думаєте? Пам'ятайте, ми говоримо Арнольд прямо зараз, а не Арнольда в його розквіту.

+721
Itch 25 лист. 2016 р., 20:16:38

Я б не рекомендував використовувати поліетиленову плівку або будь-подібний тип обруча в спробі позбутися від жиру. Це допоможе вам спалювати більше калорій (не знаю скільки) за рахунок додаткових інтенсивність тепла, але результати люди стверджують, щоб побачити всі вода/рідина зниження, а не жир. Ти в принципі закоротити спроба організму охолонути шляхом уловлювання тепла - не хороший підхід для загального здоров'я. З усіх, що я читав, є якийсь рівень шкоди і прибутку тільки в короткостроковій перспективі 'скорочення' - на 99% вода.

+678
Gulyas Leves 26 вер. 2014 р., 07:52:26

Є суперечки про те, наскільки вигідна насправді розтяжка, але для них важко розтягнути областей поролоновим валиком (або аналогічні інструменти для досягнення невеликих областях, таких, як спайки яйця) може бути дуже корисним для випускати напруга короткого терміну, схожі на масаж. Вони досить прямо вперед у використанні, але гіди можна знайти в інтернеті через швидкий пошук.

Поєднавши валик піни з легкі вправи, щоб зосередитися на взаємодії та зміцнення м'язів, які виробляє "біль", повинен дозволити йому відпочити.

Завжди переконайтесь, що "біль" не з-за травми, перш ніж робити що-небудь.

+677
googoobear 9 вер. 2013 р., 12:54:39

Я хочу знати, як досягти ідеальної попки для чоловіків. Будь ласка, поясніть, що це?

+656
TheKnife2006 30 груд. 2017 р., 18:19:24

Це абсолютно неможливо для того щоб пристрелть огрядні втрати якої-небудь конкретної частини вашого тіла.

Ще раз, це абсолютно неможливо до мети, в якій худне.

Це, принаймні, одного шматка досить добре встановлено наукою.

{У виносці, крім, мабуть, поняття своєї статі, гормонального балансу, які можуть вплинути на загальну форму тіла жінки і чоловіки мають різні візерунки жиру - але це абсолютно не має значення те, як "жир на стегнах".}

Все, що ви можете зробити, це розбити свій споживання вуглеводів і жирів на вашому тілі зникнуть, тиждень за тижнем. Але це абсолютно неможливо цільове, де зменшується жирова тканина.

Я поняття не маю, якщо ви (а) починає набирати вагу, і це відбувається в стегна або (B), у вас якраз є дуже мужні великі стегна (як деякі високі, деякі люди мають великий ніс і т. д.).

Якщо ситуація (а), просто розбити споживання вуглеводів і фізичні вправи більше, і ви будете втрачати жир з вашого тіла, в кінцевому рахунку, в тому числі і цей жир на стегнах, (повторити от тільки якщо це випадок (а). Якщо це (Б) немає абсолютно нічого, що ви можете зробити, крім генетичного подорожі в часі.)

До речі, у мене теж величезний, досить непривабливий, стегон! Хех! вони відмінно виглядають в кілті (якщо вам трапиться бути шотландцем), але це єдина перевага. Або, я міг би легко грати сказати ковзаняра в кіно :)

+647
Pasi H 6 груд. 2019 р., 10:12:49

У мене плоскостопість, і я пішов в магазин за рекомендацію взуття. Потім хлопець рекомендовані фірми Nike і я носив протягом декількох років. Зробив кілька марафону, тиждень працює і так далі.

Як вершник хвиля помирає, я шукав заміну. На цей раз, в магазині мені сказали, що я невідповідна взуття і плоскостопість, як я повинен носити Мізуно надихати, оскільки це дає мені велику підтримку. Так я і зробив, думаючи, що перший хлопець зробив помилку.

Однак, коли я робив перший запуск, ноги болять страшенно. Здавалося, ніби щось штовхало в середину мого єдиного шляху, і я навіть не міг закінчити свій біг.

Це нормально для людей, щоб відчувати себе такою, коли вони змінюються в підтримку/взуття стабільності? Я дійсно не є які-небудь проблеми з наїзником хвилі, але в магазині сказали, що це буде погано для мого коліна, Ось чому я вирішив змінитися. Я зробив поганий хід?

+634
akrolsmir 27 лют. 2011 р., 06:36:01

Суть в тому, що вам потрібно, щоб спалити калорії, і є спосіб вимірювання калорій ви горите. Якщо у вас є пульсометр, який відкалібрований для того, де ви знаходитесь прямо зараз, ви будете мати досить пристойний показник прогрес.

Що сказав, найбільша кількість калорій я спалив за одну сесію був близько 1400 калорій протягом 1,5 години. Відповідні заходи включені важку роботу з складовими ліфти, і після його виконання мого ката для кондиціонування. Це не те, що я можу робити кожен день, але я можу робити це близько 3-4 разів на тиждень.

Я не можу сказати вам, скільки віджимань потрібно робити в день. Я можу сказати вам, що ваш пульс має бути протягом тривалого періоду часу, щоб спалити багато калорій.

В цілому, фунт жиру становить 3500 калорій. Якщо ви не змінити те, що ви їсте, і ви спалюєте 1000 калорій на день за допомогою вправ, ви можете втратити фунт кожні 3-4 дні. Однак, щоб зберегти його, вам доведеться або коригувати те, що ви їсте, чи робити виснажливі тренування з сьогоднішнього дня і до вічності.

+580
zaihasriah 21 бер. 2010 р., 11:31:08

Для гонок, які досить довго, що середня швидкість падає нижче максимальна швидкість досяжна за допомогою ходьби' стиль руху, це більш енергоефективно ходьби в тому, що швидкість на відміну від бігу на такій швидкості?

Якщо немає, є якісь посилання, чому запущений стиль воліють? Багато сайтів заявляють, що працює споживає більше калорій, ніж ходьба на таку ж відстань, що дозволяє припустити, що це, в цьому сенсі менш ефективним.

+510
Squagem 27 квіт. 2017 р., 06:42:15

Порівняйте кут свої сили у вашій руці стискаючи гострий край проти захоплення бар. Я думаю, ви знайдете ви не гнути зап'ясті далі назад (може бути, навіть "дна" в суглоб) при захопленні гострі краї і збільшивши навантаження.

+476
Mihai Alexandru Manolescu 27 вер. 2016 р., 17:20:51

Як було написано раніше, 3 тижні не так вже й довго. Пробуйте знову й знову і продовжувати займатися спортом.

Також це залежить від виду віджимань ви робите. Існують сотні різних видів. Якщо ви застрягли на одному, можливо, спробуйте переключитися на інший вид. Широкий руку, закрийте рукою, Алмаз, підвищений рівень...

Крім того, подивіться на вашу форму. Ваша спина пряма, живіт прикривало, твої руки, як вони повинні бути для такого виду віджимань?

Коли я почав займатися спортом у той час я міг зробити 20-30 віджимань. Але я намагався, наприклад, засудженого кондиціювання, де ви починаєте робити віджимання від стіни. Це здається простим і дурним, але якщо ви зробите повільно і, якщо ви концентруєтеся на те, що часу на всі ваші рухи, ви значно підвищите свої навички. потім я переїхав через один або два місяці проти стіни робимо віджимання від столу. Все ще досить легко зосередитися на вашій формі, і так далі.

Є багато різних ваги книги і програми там. Засудженого кондиціонування це всього лише один з них я спробував і насолоджувалася цим. Подивіться, що вам більше підходить.

Тл;ін: подивіться на вашу форму, спробувати різні стилі, але продовжую робити віджимання :)

+474
Jakub Maciej Chmielewski 16 лист. 2013 р., 05:03:12

Я бачив, тренажерні зали з бампером плитами і підйомні платформи, чітко розроблені і призначені для стандартних важкої атлетики стиль краплі від грудей або над головою, поруч з написом, що потрібно завжди налаштувати безпеку так, що зал не впав на землю. Це, звичайно, пошкодження барі, величезна кількість більше шуму, і збільшити небезпеку для ліфтера. Що я намагаюся сказати, що правила в тренажерному залі не має ніякого сенсу.

Це цілком розумно відмовитися бампера-плити-завантажений олімпійської штанги від грудей або над головою, в керованому режимі при використанні олімпійська платформа: направляючи його вниз з руки, переконавшись, що він не відскочить в стіну, і так далі. Це не означає, що всі в залі зрозуміють і не приймуть це нормальне життя. Це може навіть бути технічно і химерно проти правил у вашому тренажерному залі. Це грубо визначається тим, наскільки обізнаний ваш хлопець в тренажерному залі-глядачі з олімпійської підйому, який повинен сказати, що це не піддається поясненню і схемою. Хлопець, який не вивантажити його жим лежачи, голосно співає разом до нього навушники, кучері на стійки для присідань, краде у людей ваг, у той час як вони сидять і відпочивають протягом тридцяти секунд між підходами, і отримує його поту, по всій підлозі можуть порахувати це грубим для вас, щоб кинути 1ПМ у ривку або виручити з ладу максимум поштовху. СЕ ЛЯ ВІ.

Скинувши бар стає тільки проблеми, коли немає зайвих або непотрібних. Відпускаючи кожен становій тязі, включаючи розминку, це один приклад. Скинувши легкі накладні Прес-це інше. Грюкнувши або штовхає штангу на підлогу на святкування-це інше. Опускаючи бар повинно бути зроблено, тому що це не безпечно для склопідіймача в іншому випадку, який є спільним в Олімпійських піднімаючись, а іноді і з іншими підйомниками. Гублячи бар, щоб уникнути підвищеною болючістю, що відбувається з його зниження, а також підвищення це розмита область, що слід враховувати порушеннями іншими спортзал товаришів, але знижується бар для безпеки є те, що люди повинні звикнути, а частина перебуваючи в місці, де Вагами вам підняв над головою.

+470
tasan punjab 31 серп. 2017 р., 21:03:26

Ви, ймовірно, опускаючи штангу до грудей, яка викликає лікті, щоб спалахнути. Спробуйте перемістити штангу на груди по дорозі вниз, так що ви можете зберегти ваші лікті більше розташований у (можливо < 45 градусів до вашого тіла, а не 90). Це дозволить переконатися, що жим лежачи це груди і рука тренування і не небезпечний тренування плеча.

Очевидно, його неможливо знати, якщо ви робите це, не бачачи вашу техніку, спробувати порожню штангу в тренажерному залі в наступний раз і попросіть кого-то посидіти ліктьову позицію.

+454
master 4 лист. 2013 р., 16:33:40

Я ніколи не думав, що скажу це...але мені потрібно їсти більше. Нещодавно я перейшла на новий препарат, який пригнічує мій апетит до такої міри, що я можу йти весь день без їжі. Я змушую себе просто, щоб отримати 700 калорій в день, і навіть це складно. Я втратив 15 фунтів за два місяці у результаті, який є великим, але не обов'язково здоровим. Я 5'7" і важив в цей ранок у 185фунта.

Я навмисно їв нездорову їжу, щоб спробувати підняти мій споживання калорій і приймати мульти-вітаміни, але мені потрібно знайти здорову їжу. Так що я можу з'їсти, що ЗДОРОВИЙ, але все ще має досить високу щільність калорій, щоб тримати моє тіло з режиму голодування'? Я хочу, щоб втратити вагу, але я боюся, що моє тіло збирається почати спалювати м'язи замість жиру.

Крім того, що я можу зробити, щоб стимулювати апетит до прийнятного рівня?

Бонусний питання: це легше для мене, щоб поїсти рано вранці або пізно вночі. Я знаю, що звичайна мудрість-це є часто і невеликими порціями, але як погано це, щоб зробити більшість моїх калорій на початку/кінці робочого дня?

+392
Evehorizon 17 серп. 2011 р., 03:38:46

Отже, мені 20, нещодавно я почав курити марихуану і я зараз роблю це під час моїх тренувань(під час відпочинку між вправами, наприклад). Коли я роблю завиток, я міг підняти однією рукою і палити з іншого боку. Я ліфт в підвал мого друга(ми обидва ніколи не ходив в коледж, але все-таки закінчив школу, якщо це має значення), так що ми не потрапити в неприємності або що-небудь. Чи є ризики для здоров'я, пов'язані з цим?

+392
obi 31 бер. 2014 р., 11:37:05

Відповідь так, і ні, але в основному немає. На деякий час ви будете мати значний дисбаланс між верхньою половиною тіла і нижньої частини тіла, тому що у молоді роки ви зосереджені на одній групі. Тепер, що ви працюєте ногами так само вони почнуть наздоганяти. Може трапитися, що за той час, як ви підніміть, ви побачите прибуток в обидві руки і ноги, а ноги, ймовірно, мають більший рівень благоустрою в нижній частині тіла, тому що вони недорозвинені. Ваші поліпшення в жимі прийде більш повільно. Так що в якийсь момент, якщо ви будете працювати досить довго, вони почнуть вирівнюватися.

Це, як кажуть, деякі люди генетично сильніше верхня частина тіла, ніж нижні тіла (ймовірно, не те, що відбувається у вашому випадку)

В цілому збалансований план тренувань верхньої та нижньої частини тіла є хорошим способом, щоб іти в тому, що ви зможете чергувати групи м'язів і відпрацьовувати частіше.

В цілому це добре, навіть в спеціалізованих спортивних тренувати все тіло. Навіть високого класу бігунів є деякі розвитку верхньої частини тіла в цілях поліпшення біговій форми і краще обробляти кисень. Якщо ви перевірити Велодром, велосипедисти вони ще, як правило, мають досить м'язистий торс.

Це не прокляття-це коротка версія.

+345
kawa 16 лип. 2014 р., 14:02:42

Це звучить як класичний перетренованості. Я б спробував взяти тижневу відпустку від всіх напружених тренувань. Замість тренування, просто розігріти і розтягнути або піти на прогулянку. Заспокойтеся протягом семи днів і подивитися, як ви відчуваєте себе в тренування після перерви.

У спортсменів, перетренованості тісно пов'язана з недоїдання. Це погані новини для когось працювати на довгостроковій втрати жиру, але це може бути необхідно збільшити кількість калорій, жирів або вуглеводів, принаймні тимчасово. Він може бути продуктивним, щоб зменшити ці макроелементи для тіла рекомпозіціі, але ваше тіло може бути дуже багато. Можливо, вам доведеться внести корективи у свій раціон для того, щоб продовжувати працювати продуктивно.

+345
user1332994 28 лист. 2011 р., 21:57:46

Має порожнисті, порожнисті скелі, зважений порожнисті тримає/порід (рюкзак або гантелі бовталися на ноги наприклад). Невдача-це коли ви не можете тримати нижню частину спини в контакті з землею. https://youtu.be/Ln4P4WQ7EWU

Проводить: одноногий л-сидіти, тук-присісти, л-ЗВТ в себе, манну (гімнастичне рух) . На підлозі, paralettes, і паралельні бруси. https://youtu.be/GbZeD4q_cSE

Коліно піднімає, ноги піднімає, пальці в барі, пальці в бар з щиколотки ваги (всі суворе, без замаху). Ви можете зробити їх в коло, а не тільки вгору і вниз, щоб націлені на косі м'язи живота теж

Передній важіль роботи ви АБС теж добре (крім латів, спину і сідниці)

Прапори Дракона, Людини Прапорів

+334
Anton Sachko 12 черв. 2014 р., 04:28:18

Я займаюся або протягом приблизно місяця тепер, але вдалося підхопити грип на цьому тижні. Були горизонтальні для приблизно тиждень.

Як я повинен вчинити?

 • Почати з нуля?
 • Перейдемо до наступної вправи, як якщо б це був просто більш тривалий період відпочинку?
 • Повторіть останні два вправи (А і Б), а потім продовжиться в звичайному режимі?
 • Підступ якийсь суми?
 • Іншими способами?

Звичайно цікаво в моєму конкретному випадку, але більше узагальнені відповіді було б дуже добре. Звичайно, я буду вболівати знову, в той час як робити як я планую спробувати його на деякий час :)


Вага: ~85кг зріст: 179см підняв останній: з 37.5 кг, БЖ 27.5 кг, ББР 37.5 кг, ПОГ 27.5 кг, дл 55кг

+330
user3598542 8 черв. 2010 р., 11:13:54

Я зрозумів, що слабких м'язів черевного преса призводять до поганих присадкуватою формі і тим самим обмежуючи мої успіхи в Або 5х5. Як я можу інтегрувати і програми додаткових тренувань живота для моєї програми небудь?

+306
Harris Mj 27 лют. 2015 р., 04:37:22

Це залежить від того, що ви маєте на увазі, коли говорите процідити. Ймовірно, вам просто не вистачає гнучкості у спині/назад. Послідовна розтяжка і зміцнення вашої спини, ймовірно, скоротити або навіть виключити яких-небудь істотних складнощів. Однак, якщо ви вже "у формі" і відчуває напруга або напруга гострої або раптової, він буде свідчити про травму якійсь мірі.

Наскільки ваш хребет стирчить, я буду вважати це нормальним. Анатомічно кажучи, для людини середнього низький відсоток жиру в організмі немає нічого між хребтом і шкіри, щоб приховати або прикрити. Стрункішою людина, тим більше м'язи і кістки стають видимими.

+267
tjeloep 9 серп. 2019 р., 11:17:39

Будь-яка розмова, який безпосередньо не стосується загальної signifigance вашої дієти та харчування буде неправильним. Набагато простіше не з'їсти 200 калорій, ніж спалювати їх. Як приклад, в 6 хвилинах милі згорять (для 180lb осіб) приблизно 190 калорій: це колосальний обсяг роботи за порівняно порівняно невеликий витік калорій.

Хоча конкретно відповідаючи на ваше запитання, я хотів би подивитися на це так:

Силова тренування показала, особливо для чоловіків, дуже високий зміна в РМР (відпочиваючи метаболічно тариф) як видно в цьому 2001 дослідження:

РМР РМР з чоловіками збільшується на 9%

Так що якщо ваш РМР було 1500 калорій, це зараз 1650 через силових тренувань. Цей ефект зберігається: це відбувається навіть у ті дні, коли ви не силові тренування, весь день і ніч. За умови, що ви хоча б підтримувати свій рівень сили, збільшити РМР зберігається. Це підкріплено ще в 1994 році дослідження, в якому було трохи більш низьких темпів росту, а також дослідження різних параметрів.

РМР, виміряних методом непрямої калориметрії, збільшився на 7,7% з міцністю навчання

Математика навколо аеробної активності набагато більш прямий: ваш організм активно споживає енергетичний ресурс із-за підвищеного навантаження. Цікаво я б додав, що у важкій аеробної активності, як правило, роблять більшість людей досить голодних, заперечуючи численні переваги незалежно від калорій може бути споживаним.

Ще одна щілина в "аеробіка для втрати жиру" броня останніх стукати в давню теорію ТОЦ (надлишкового послетренировочного споживання кисню) в результаті чого ваш організм вступає у "тривалого періоду втрати ваги після аеробної діяльності" (2006 дослідження).

Незважаючи на вищесказане, попередні дослідження оптимізму щодо важливу роль для ТОЦ в втрата ваги зазвичай необґрунтованими.

Коротко, я б ці пункти:

 1. Зрозуміло, що аеробне навантаження призводить до збільшення споживання калорій, ніж у стані спокою, при виконанні діяльності.
 2. Силова тренування призводить до збільшення метаболізму ставки, що призводить до збільшення споживання калорій, під час і після активності.
 3. Ваш раціон харчування має найбільший вплив на склад вашого тіла.
+233
Crane 3 лип. 2014 р., 06:48:08

Я мав успіх, використовуючи комбінацію Гармін прилад Forerunner 405 (з пульсометром) і SportTrack 3.

Годинники мають усі звичайні можливості, а також уміння "виконати" розширений цілеспрямованої тренування. На жаль акумулятор годиться тільки на 6-8 годин активного використання, яке може обмежити деякі типи вправ і гонок.

SportTracks поставляється з великою кількістю плагінів може зробити практично все, починаючи від відстеження використання вашого обладнання, вашої ваги/тіло далеко, погодні умови під час бігу, ваше поточне ЛКИ/АТЛ, навчальні плани, інакше VO2max, ваші записи і т. д. і т. п.... Після 3 років з SportTracks, у мене досить всебічний щоденник всі мої кардії вправи - крім плавання :-)

+150
drhundertwasser 7 черв. 2014 р., 02:22:17

Коли різні люди набирають вагу, жир має властивість накопичуватися в різних частинах тіла на основі індивідуальних. Деякі люди отримують в їх животі, сідницях, стегнах і т. д.

Якщо я шукаю, щоб спалити жирові відкладення на животі, наприклад, я б краще приділяти більше часу на свою АБС? Або я міг би отримати аналогічне благо від усього мого тіла, нарощування загальної м'язової маси?

По суті, при спалюванні жиру, робить розташуванні м'язів ви працюєте має ніякого значення, де жир може залишитися?

Так, я розумію, що кардіо корисно/обов'язково для маси/втрати жиру, а також. Я не зацікавлений в кардіо аспекти цього питання, однак.

+114
Ken in AZ 10 вер. 2012 р., 10:22:42

Я не досвідчений в хорошому вранці, але я хотів би закликати до обережності з 5-10 фунтів лінійної прогресії і 3-набори-з-5 Схема реп з цієї вправи. Багато ліфтери вважають хорошим вранці якось використовувати досконалу форму і помірна вага, щоб не кинути виклик собі з майже максимальними вагами.

У Rippetoe і Кілгор починає сила 2-е видання, стор 247:

Будьте обережні, використовуючи велику вагу і генерації високих швидкостях; в сім'ї-це вправа допомогу, а не основний ліфт, і його потрібно поважати, так як його корисність і потенціал для травм. Найрозумніший з найсильніших чоловіків у світі ніколи не використовуйте більш ніж 225 фунтів. для goodmorning, а так як це просто вправа допомоги, вони використовують набори від 8 до 10 повторень.

Там ніколи не буде поважної причини для використання більш ніж на 35% в присяд для комплектів 8-10, і немає ніяких причин, щоб робити їх до 35% в присяд становить 95 фунтів.

Якщо присідання не турбувати лікті, безумовно, тримати навприсядки. Я не бачу, як величезна проблема, так як Ріп може знайти важко-але-дуже-безпечний вага для хорошим вранці і робити.

Глют-Хем розробник робота звучить як відмінна ідея, як зважуються зворотні розширення, але я не грав з ними дуже багато.

+104
user149920 4 черв. 2016 р., 07:53:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil