Зростання розміру руки і зупинити

Між тим я працював 2 місяці тому, я побачив зміни в моїй біцепса частина рукоятки зміни, зміни обхват і здається більше, я був приймати добавки,але я сказала багато це занадто багато. Поки я бачив зміни, і я був вражений. Я повинна приймати його. Моя мета-наростити м'язи і втратити жир. У супп була надана мені від тренера, якого я найняв.

list of supp I took during one month

+599
mikeatlarge 14 січ. 2014 р., 09:27:39
27 відповідей

Мені 51 рік, 6', 205 фунтів і тренуватися 4-5 днів в тиждень (програма 5/3/1). Я в даний час: мульти (ДЖИЭНСИ для людей похилого віку), D3, кальцій/Magnisum/цинк і риб'ячий жир і волокна. Я теж спробую зробити приблизно 130-150 грам білка в день. Я відчуваю себе добре, гарне відновлення, але хочу побачити, якщо є які-небудь зміни я можу зробити, щоб поліпшити загальну витривалість/сила.

+913
Guilherme Andrade 03 февр. '09 в 4:24

Якщо я кладу сирі вівсяні пластівці в моєї ранкової протеїновий коктейль (я просто думав: овес, молоко і совок) для мого сніданку трапези, вони просто проходять мимо, хоча моє тіло без бути поглинутим? Чи вони насправді отримати розщеплюється і використовується? Є велика різниця в приготуванні овес?

Крім того, хтось пробував це, і якщо так, яке воно на смак?

+910
user2723910 16 лип. 2010 р., 12:03:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вважалося, що підняття важких предметів може пошкодити ваш природний зростання молодої людини, тепер це вважається міфом або в кращому випадку застарілу інформацію. Тренерів у вашому тренажерному залі, ймовірно, дізнався "важка атлетика для молодих людей-це погано", не знаючи, чому вони так вважають. Немає ніякої реальної різниці між виконанням вага тіла вправи і зважений вправи.

Єдиним винятком з вищесказаного є те, що багато 14-літні є незрілими, більш імовірно, спробувати з допомогою ваг, які могли б травмувати себе, з іншого боку, багато дорослі однаково незрілі і дурні і не повинен бути дозволений в тренажерний зал :-)

+908
NuOne 2 бер. 2010 р., 05:59:03

Я використовую гумку з написом "60 кг". В ході навчань, я простягаю його з 100% довжина (де вона не чинить ніякого опору взагалі) може, довжиною 200% (що не є його межа розтягування, оскільки у мене повільний, але постійний прогрес тут).

Моє питання: на яку довжину вона має свою номінальний опір 60 кг?

+898
Efrain Papo Rodriguez 10 лип. 2012 р., 05:53:23

Як ви звикнете до вправа, ваш організм отримує адаптовані до цього рівня роботи. З цієї причини, "відчуття опіку" - це дуже неточний спосіб визначити, коли збільшити.

 • Якщо вашою метою стає сильний-збільшити, коли ви можете впоратися з вагою. Додати 5 фунтів кожен раз, поки ви не зможете робити все повторень.
 • Якщо ваша мета-отримувати більше--збільшити повторень.
+861
JAKI 22 жовт. 2015 р., 14:01:53

Я володію Fitbit сили, і хотів би знати, якщо я повинен був носити його під час бігу, еліптичні або ступенькоход це конвертувати миль/підлога для спалених калорій? Якщо я буду використовувати платну милі/калорії двічі? Крім того, якщо я вручну ввести в дію і носити браслет воно також подвійний підрахунок калорій. Просто хотів побачити, якщо я повинен носити мій браслет, а на еліптичні та інші заходи, і просто вручну ввести дані. Спасибі!

+816
linuxnoob 14 лип. 2019 р., 21:54:16

Це загальне питання:

Як часто і як довго потрібно робити м'які аеробні вправи літній чоловік у свої 40 років, за умови, що він здоровий, але з форми? Якщо можна, будь ласка, фокус вашої відповіді конкретно на швидка ходьба як фізична вправа


Тепер, після того, як загальне питання, я хотів би додати деякі конкретні деталі, які можуть допомогти читачеві краще зрозуміти, що я хочу знати:

Мені 41, зовсім у формі, але у мене є дозвіл від лікарів робити аеробні вправи. Тому що кілька місяців тому я повернувся до тренувань вага неправильно після 18 років сидячої роботи за комп'ютером, а потім посилив його неналежним чином, розтяжка грудей і носить мою дочку 16 кг завжди на одній руці, я ще не оговталася від декількох тендиніт в обох плечах.

У той же час, я роблю деякі аеробні вправи кожен день. Але, після того, як поранився так сильно, на цей раз я хочу бути впевнений, що я роблю аеробні вправи правильно і що я не помру, раптом посеред вулиці, тому що я був підкресливши, моє серце занадто багато, або хто знає, що може трапитися на цей раз...

Це саме те, чим я займався останні 11 днів:

Я почала ходити дуже швидко, буквально в темпі, коли здається, що я повинна почати працювати. Але я не тікаю, я всього зупинитися пішки. Я роблю це безперервно до 45 хвилин. Я ношу досить хороші кросівки. Я перевірити мій пульс, принаймні, двічі під час прогулянки, і він завжди залишається між 120 і 150 ударів в хвилину (я ніколи не відпускати більше 14 ударів за шість секунд). Я правильно дихання. Я не відчуваю, що це втомлює, але трохи складним. Я думаю, що я міг би сказати кілька фраз вголос під час ходьби, доки вони були короткими і їх було достатньо пауз, щоб дихати між ними. Я потію трохи, але не надто багато. Зрештою, я розтягнути мої квади небагато.

Я записав, як довго я роблю це кожен день. Це час до вчорашнього дня: 25, 30, 36, 45, 45, 41, 45, 45, 43, 42 і 45 хвилин.

Що не так? Я повинен вставити решту днів або що-то?

Якщо це питання здається занадто локалізовані, оскільки деталі, які я дав, будь ласка, не соромтеся відповісти тільки на загальні запитання на самому початку, і я постараюся, щоб отримати адекватну адаптацію до моїх особистих обставин. Тим не менш, я думаю, що, пояснюючи правильний спосіб почати м'які аеробні ходьба програма для середнього віку безумовні люди спільні інтереси, і особисті дані, які я додав, є цінним прикладом, як треба (або не має) бути зроблено.

+754
Damian Blanc 31 бер. 2015 р., 21:44:58

Нещодавно я розмістив питання про запаморочення після присідань, було відзначено, що приземкуваті набори не повинні бути прийняті на провал.

Я можу оцінити присідання можуть бути небезпечними, якщо одна впала і вирубалась без барів безпеки. Жимів можна опустити планку на себе. Чорт, що сталося з цим хлопцем робити біцепса кучері?

Але це стосується тільки безпеки або є інші вагомі причини не брати набори на провал? Для біцепса, наприклад, кучерики, мій останній повний реп потрібно 10 секунд, щоб дістатися до вершини, то кожен наступний не може, близько 20% за рахунок скорочення незважаючи на всі мої зусилля (при збереженні форми), щоб тримати його переміщення. Загальної м'язової недостатності. Це не рекомендується?

+718
bladerunner 26 груд. 2011 р., 21:04:00

Ви стаєте сильнішими, і, ймовірно, більше, якщо ви їсте більше. Все інше-домисли.

Це дуже загальне питання і не можу відповісти лаконічно.

Існує безліч форм проведення піднімаючись на змагання з важкої атлетики або пауерліфтингу, для естетики - Бодібілдинг, для загального здоров'я/задоволення, або з інших причин занадто багато, щоб перерахувати.

Будь-який вид спорту, проводив достатньо часу змінити своє тіло, і так, ризик травми, але подивися на тривалий термін ліфтерів у вашому тренажерному залі, в інтернеті і побачити, як вони роблять. Вони покажуть вам багато шляхів, ваш підйом може прийняти вас в сторону. Отримуйте задоволення, старанно працюючи і ви будете винагороджені.

+707
Richpar 18 бер. 2013 р., 09:08:35

Цей відповідь згадує, що ви не повинні робити присідання вправи в кросівках. Чому?

Я не відчуваю, що виконуючи присідання і станова з кросівок створюючи жодних проблем для мене, але це також менше, ніж півроку тому, так я додав з важкої атлетики на мої тренування в залі. Я не пам'ятаю, ніколи не бачачи інших людей на комутаторі тренажерний зал взуття від підйому тягарів і кардіо підпрограм, але, можливо, я не звернув увагу.

Б почавши кросівки бути життєздатною альтернативою, або при виборі між, що і кросівки, буде тримати кросівки На бути краще?

+687
John Ever Ortiz 25 лист. 2017 р., 21:22:42

Проблема тут в тому, що ви визначаєте свій "відхід" як.

Думаю, ви знайшли калькулятор, чарівний ремонт, включив у свої дані і отримав номер? У тому випадку, якщо ви хочете додати калорій за рахунок тренувань на вершині цього. Що вам потрібно турбуватися про витрату калорій в день. Якщо ви йдете вище, що ви набираєте вагу, якщо ви йдете нижче цього, ви втратите.

Однак реальність не так просто. Будівництво м'язів це не точна математична формула (це не просто "якщо я їм над обслуговуванням я можу наростити м'язову масу, інакше я не можу"), ваше тіло постійно одночасного нарощування м'язової маси і розбити його як безперервний процес. Коли ви робите тренування ваги вам сигнал вашого тіла, щоб побудувати більше, ніж він зламається. Коли ви їсте надлишок сигнали сильніше. Якщо ви знаходитесь в загальну дефіцит норма м'язової маси або ж, як і зазвичай трохи нижче, ніж швидкість втрати м'язової маси. Також, це означає, що ви їсте, навіть якщо ви їсте в цілому під ремонт протягом дня, на той момент після їжі ваш темп приросту вище, ніж темпи втрати. Як тільки приплив калорій іссякнут все змінюється. і т. д.

Якщо ви хочете змінити склад тіла, думайте про нього, як доглядати за садом. Ви не можете змусити зміни відбуватися, коли ви любите незалежно від того, що ваші калорії робити. Просто зосередитися на тому, щоб всі умови правильно, і ваш організм зробить все інше, як і коли він відчуває, як він, дуже випадкових, а іноді і незрозумілими способами (ви не можете отримати м'язи протягом місяця, потім один місяць раптом набрати 2 кг тощо).

Тримати на нього протягом тривалого періоду часу = успіх.

Кілька порад:

 1. Як на надмірна вага новачка, це дуже ймовірно протягом короткого періоду часу, ви можете побудувати м'язи в той же час як втрати ваги.
 2. Калькулятор калорій це дуже неточно, а лише корисним в якості відправної точки. Кращий інструмент, щоб визначити ваші потреби в калоріях-ваги. Зважуйтеся щодня і щотижня проходитимуть в середньому. Якщо шкала йде до Вас тижня до тижня профіцит, якщо вона йде вниз, ви не. Відрегулюйте кількість калорій тільки один раз кожні кілька тижнів, і перевірити результати.
 3. Не намагайтеся контролювати те, що відбувається, це буде неприємно і не вигідно. Просто зробити правильні умови.
+632
user2118125 10 бер. 2010 р., 20:06:53

Використовуючи лічильники калорій для атлет/спортсмен/-навчання

 1. Якщо ви хочете дуже точний підрахунок калорій, потрібно використовувати калькулятор, який не тільки зростання/вага/вік на основі. Він повинен бути висоти (допомагає оцінити скелету, органів і рідини вага), вага (за коефіцієнтами), а % жиру в організмі (так що ви можете отримати якусь оцінку м'язової маси). Ви не повинні отримати свій % жиру кожен день, але ви повинні перевірити його протягом інтервалів оновити ваш лічильник.

 2. Ваша м'язова маса буде мати величезний вплив на кількість калорій, які ви спалюєте за день. Не знаючи, це лічильник калорій є тривіальною задачею для спортсмена або ліфтер. Більшість лічильників калорій як рахувати % жиру або вони припускають, що все, що більше певної ваги на заданій висоті можна віднести до жирності (за ознакою статі).

 3. При використанні лічильника спалених калорій за тренування, дуже і дуже важко оцінити для підняття важких предметів. Є кілька гідних оцінок для основних речей, як біг, ходьба, діяльності. Ці припущення, як правило, виходячи з вашого ваги. Вони нормально використовувати. Вони можуть бути на 10-30%, хоча для тренування калорій. Для кого-то 160-180 фунтів підніматися на 45 хв. Я б дав як мінімум 200 калорій. Чому не 250 для вас, оскільки ви шукаєте, щоб набрати вагу.

 4. Продовжуємо реальна справа. Чим інтенсивніше ваші тренування, тим більше калорій ваш організм буде спалювати після тренування (в той час як ваше тіло, як і раніше, приготування їжі) і під час відновлення. Є дослідження, що велосипедисти спалити до 700 калорій після поїздки - в той же день. Навіть не враховувати весь процес відновлення. Якщо ви намагаєтеся скинути вагу, то ви можете просто ігнорувати цей послеожоговыми - ви будете тільки втрачати вагу швидше. Але якщо ви намагаєтеся набрати вагу, вам доведеться використовувати ваші кращі рішення. Якщо ваша вага тренування дуже високої інтенсивності протягом 45 хвилин я міг бачити, додавши десь від 400-1000 калорій на основі вашого ваги/м'язової маси. Але тут така справа. Це не один день додатково. Коли я працюю з одним з моїх спортсменів і лікарів-дієтологів у нас, як правило, атрибут 60% після спалити калорій в день тренування і викладати інші через тиждень (зроблено так, що ви правильно живити свій організм у періоди відновлення). Ви працюєте 3 дні. Отже, припустимо, ви розрахувати ваш загальний за тренування післяопікових бути 600 калорій - досить інтенсивні. Так ви отримаєте не менше 360 калорій на 3 тренування днів. А потім 240x3=720 розділити на 7 днів = 103 додаткових калорій на день. Таким чином, додаткова 463 калорій в дні тренувань та 103 на не-тренування днів. Простий, але легкий. Ви можете поширювати калорій трохи більше, якщо ви хочете баланс, але ви повинні враховувати їх (і ви повинні їсти/пити більше калорій в дні тренувань).

 5. Якщо ви не сидячий за столом більшу частину дня, а потім вибрати дуже низький рівень активності. Але якщо ви йдете на прогулянку або що-небудь на регулярній основі, ви повинні додати його в тому, що вона є точною. Ходити в магазин кожен день може здатися нормального життя, але він може бути на 100 калорій в день, який додає (можливо з 1 калорія післяопікових теж).

+578
cathytyler 12 лют. 2011 р., 18:32:27

Судоми, особливо у нічний час, може бути відповідь на низьким вмістом кальцію. Є побічний симптом, який вказує на низький кальцій, його називають божевільним ноги. Ваші ноги не хочуть зупинятися. Якщо у вас є як збільшити свій кальцій.

+535
sirik 15 лист. 2018 р., 12:39:18

Коли я тренував станову тягу, мені порадили, що перший дюйма це найважливіше, потім-відстань до лінії коліна. Останнє, що ти взагалі у відкритому вигляді. Це анекдотично, але це було вірно для мене та більшості людей, з якими я говорив. Відповідаючи на ваше питання показав мені, що на (або близько) посилання, квадроцикли стають менш очевидними і навантаження переноситься на біцепс стегна і сідниці.

Якщо ви подивитеся на exrx сторінку на становій тязі, вони перераховують купу м'язів, які беруть участь, і це правильно. Але підбір і змін участь як смуга рухається на північ. Це запозичене графік з 1999 дослідження в журналі міцності і кондиціонування дослідження показує миограф результати негнущейся ноги станова тяга. Верхнє поле-це набір біцепс м'язи стегна, знизу - полусухожильная (а.до.а. підколінні сухожилля). Кожна вертикальна лінія сітки півсекунди, так що приблизно п'ять секунд станова тяга.

enter image description here

А потім ось це з червня 2013 року журнал фізіологія тренування (ВЛ будучи латеральної, а.до.а. квадроциклів):

ВЛ м'язи мають пік активності протягом перших 20° с фаза піднесення його ролі в гомілці і побічно стегна розширення (в тому, що рух-замкнута кінетична ланцюг вправ).

Це графік того ж дослідження, але, коли її прочитання усвідомити, що точка знаходиться у вертикальному положенні і завершується станову тягу, дальній правий кінець траси спуск і розстановка вага назад на підлогу. Це ясно показує, що VL (квадроциклів) дуже цікавим, коли кут тазостегновий суглоб-це найширший (перші кілька сантиметрів), і звужується.

enter image description here

Так що відповідь на твоє питання, я думаю, ви повинні розуміти, що взаємодія м'язів дуже різні і кардинально зрушень в барі ходи. Ваші сідниці і підколінні сухожилля працюють протягом усього підйому, але на початку це ваші квадрациклів і поперекового як головної рушійної сили. Знаючи, що це вправа, яка змінює її основною рушійною силою (в більшу сторону) протягом усього підйому, він робить повне відчуття, що певні аспекти ліфт будуть більш складними, ніж інші.

Від потенційного безпеки я все-таки радив би кожному, щоб зосередитися на першому дюймів, якщо ні з якоїсь іншої причини, ніж, щоб зафіксувати форму і центрування.

+530
Trond Noren 5 вер. 2018 р., 07:04:34

Ні, немає необхідності носити його. Це не заважає грижа.

Навіть один лікар сказав мені одного разу, щоб не носити його, бо яєчка проходять дуже близько до тіла. Це не добре, тому що, коли наша температура тіла підвищується, вони повинні триматися подалі від тіла. При виконанні тренування наша температура тіла сильно піднімається, так що це погано, щоб носити його під час тренування.

+496
Rajiv Kapoor 29 лют. 2016 р., 07:26:19

Я вважаю, що це зводиться до простої фізики. Коли ваші руки стоять на землі, енергія тіла рухається вперед переноситься в нижніх кінцівках, і руки на землю стати опорної точки. А при спробі зробити перекид, не торкаючись землі, все тіло рухається як єдине ціле, тому що немає жодної опорної точки на землі.

Ви повинні рухатися ваше тіло таким чином, що точка розвороту знаходиться ваш центр ваги, а не в точці (головою або ногами).

+454
Matthew Taijeron 25 лист. 2014 р., 07:21:44

Віджимання насправді досить складні

Там зовсім небагато відбувається під час правильного пуш-ап. Просто дивлячись на горизонтальній відведення / приведення в плече або (гр суглоба) - це лише маленька частина картини. Це може звучати дивно, однак пуш-ап технічно не початківців вправи. Правильно зробив пуш-ап-це набагато більш просунутий, ніж більшість людей думають.

Більшість людей можуть виконувати купу несправних віджимання. Але при виконанні правильний шлях, навіть найсильніші люди можуть боротися. Вправи потрібна значна сила, функція, стійкість, основні стабілізації, постуральний контроль, кинестезии і кінестетичного усвідомлення. Розуміння взаємозв'язку суглоби беруть участь більш важливіше, ніж просто "далеко йти".


Стегна

Коли справа доходить до позиціонування стегна, краще бути занадто високою, ніж занадто низькою. Занадто висока просто свідчить про надмірної активації м'язів, що протистояти силам розширення. Насправді, це ставить вас в більш складне становище, не легше. Вона не може бути ідеальної позиції, але принаймні це не небезпечно.

На відміну від цього, низький або провисання стегна (найпоширеніша проблема) вказує на відсутність іннервації праворуч мускулатури, збільшує навантаження на хребет. Це осідає ледачий пуш-ап позиції з надмірно скорочено інтервал руху, що дуже легко обдурити за допомогою, дозволяючи людям, щоб провернути десятки потворних повторень. Так що якщо є сумніви, утримує стегно вище.


enter image description here

Лікті

Розкльошена ліктьову позу (руки на 70 до 90 градусів від тулуба) можна проводити як гострі, так і хронічні травми суглобів і тканин. На щастя, багато тренерів зараз рекомендують під кутом 45 градусів руку, але це все одно неправильно.

Хоча 45 градусів являє собою поліпшення порівняно з екстрім-ліктьовий відблиски, це не ідеально. Плечі і лопатки ще є додаткова кімната для переміщення в більш зосереджена і запаковані позиції. Коли лопатки повністю відмовитися, натисніть, і повернути досередини до хребта, як вони повинні, руки і ліктьову позицію буде набагато ближче до тулуба – від 10 до 20 градусів.

enter image description here


Плечі

Правильне положення плеча і ліктя безпосередньо пов'язані: одне впливає на інше. Втягуючи і відпускаючи плечі, маючи лопатку медіально до хребта обертатися буде виробляти "велика груди" або "груди" позиції.

Тримаючи груди колесом допомагає забезпечувати належне плечолопатковий ритм, плечового суглоба, центрацию, і ідеально підходить osteokinematics в плечовому суглобі. Відсутність "великих грудей" позиціонування, як правило, стимулює зворотне, витягаючи плечі зі свого ідеального вирівнювання.


Глибина

Хороший пуш-ап включає в себе руху, де тіло закінчується міліметрів над підлогою. Це, очевидно, більш складним, але він робить значні зрушення у функціональній гіпертрофії, тому що ти фактично стимулює приріст сили, а не просто обманює свій шлях через тренування.

Через обертальний рух, ти будеш вести з верхньої частини грудей і головою, а не нижньої частини грудної клітки, зона Ab, або стегна. Так що, якщо є який-небудь частини тіла, які торкалися підлоги, він буде самим верхніх кінцівок і ніде більше. Однак, при правильній техніці, ви насправді не зовсім стосуються підлоги. Заблокованою в osteokinematics виробництва високостабільних спільної структури, що робить його практично неможливо занадто глибоко і досягти Землі.


Джерела

+422
Ali Cenah Karakol 17 вер. 2019 р., 07:56:49

Мій друг і я беру 5-15 хвилинні перерви кожну годину під час навчання. Ми хочемо бути продуктивними протягом цих перерв. Більшість днів, ми робимо віджимання під час цих перерв. Проте, в ті дні, коли наші верхні м'язи тіла болять від віджимань, ми хочемо зробити щось на кшталт: швидка і легка тренування ніг.

Що це пропозиція для "пуш-ап як" тренування ніг, що ми могли б зробити протягом 5-15 хвилинні перерви без якого-небудь устаткування?

+399
cheecheeo 24 лист. 2011 р., 20:26:04

В даний час я відвідувати спортзал 3 рази на тиждень протягом приблизно 1,5 годин на моїй верхньої частини тіла. Моя мета полягає в тому, щоб отримати м'язи і додати трохи чіткості. По вихідних я ходжу на льодовий каток близько 2 годин фрістайл катання на ковзанах, щоб отримати мій кардіо зроблено.

Для релаксації, зняття напруги м'язів і особливо для отримання більш гнучкий, я планую включити посольство Султанату Оман тайський масаж не менше двох разів на місяць в моєму графіку. Цей вид масажу спрямований на розтягнення м'язів і представляється цінним доповненням до моєї звичайної вправи на розтяжку. Тепер мені цікаво, якщо це робить різницю, коли я роблю це.

Це, безумовно, менш болючим, коли мої м'язи не болять, але вона також може допомогти з регенерацією цих м'язів. Це було б гарною ідеєю, щоб піти на масаж в день, коли я відвідую тренажерний зал і льодовий каток або у вихідний день? Якщо в тренувальний день, краще їхати до або після тренування?

Будь-які інші дані про посольство Султанату Оман тайський і переваги, а може навіть і недоліки фітнес-тренування і розтяжки теж оцінили.

+371
iabw 21 серп. 2017 р., 18:46:08

Ви будете спалювати жир, створюючи дефіцит калорій. Ви хочете стріляти на дефіцит в 500 калорій в день, або 3500 калорій в тиждень, щоб спалити 1 фунт. жиру. Простіше намагатися робити це хоч щодня, ніж один великий позайматися у вихідні фест.

Використовуйте цей калькулятор, щоб оцінити, скільки калорій ви спалюєте за вашу активність. Якщо ви не хочете мати справу з монітором серцевого ритму, не говорити тест , щоб виміряти рівні інтенсивності.

Помірні - можна ще вести розмову, дихання "світло" на "нелегко"

Сильний - не можу говорити, дихання "жорсткий"

Перемикач рівня інтенсивності під час прогулянки (тобто 3 хвилини від помірної до 1 хвилини енергійною, повторити). Ви будете спалювати більше калорій таким чином.

Щоб бути успішним:

 1. Створити щоденник харчування і рахувати калорії
 2. Створити твір-щоденник і розраховувати свої напрацювання. Це допоможе вам відстежувати ваші поліпшення.

Удачі!

+368
Marc Hammond 31 січ. 2018 р., 00:53:58

Асоціація погано вивчено, але це дослідження приходить до висновку, лібідо і концентрації Т тісно пов'язані на рівні населення. Проте значення окремих звітів пацієнта знижується лібідо, а показники низького рівня Т під питанням. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16670164

В цьому є сенс, тому що сексуальний потяг залежить від різних психологічних і фізіологічних факторів депресії, самооцінка і т. д.

Існує очевидний зв'язок між рівнем тестостерону і здатністю набирати м'язи, але немає жодного дослідження, безпосередньо співвідносячи розмір м'язів libedo.
Варто відзначити, що вправи однак корелюється з більш низьким лібідо https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28195945

+250
MikiRaven 13 жовт. 2016 р., 21:02:46

Коліно є дуже складним, і це може бути важко сказати, що це добре/погано для твого конкретно. Що зовсім добре/погано залежить від вашого стану і рівня міцності. Щоб зробити справи гірші, навіть фізіотерапевтами можу не погодитися (в залежності від того, де і коли вони дізналися, і скільки вони йти в ногу з їх наукою). Наприклад, я вже сказав, Деякі лікарі та фізіотерапевти, що велоспорт буде добре для мого коліна (у мене хондромаляция надколінка), коли насправді було шкідливим.

 1. Присед: якщо ви можете зробити повний присед ваги безболісно, то це те, що ви повинні зробити. Досвід показує, що люди, які присяд сильніше коліна і мають менше травм.

 2. Якщо ви не можете зробити повний присед з власною вагою, прагнути до досягнення цієї мети:

  • Ви можете почати з лежачи (прямі) ноги піднімає. Є купа вправ для активації ВМО, який може бути корисним, наприклад. стискаючи м'який м'яч між колінами і підніміть стегна. Крім того, є пара нюансів, натиснувши на м'яч ногами вперед і повернувши ступні трохи назовні, щоб активувати внутрішню частину стегна.
  • Тоді до роботи над Жим ногами сидячи в повний діапазон руху, і поступово збільшуйте вагу і кількість повторень. Робота на вагах, які досить легко, так що ви можете зробити повторень 3х10 без болю.
  • Якщо ви можете присідати досить глибоко, так що ваші стегна у верхній частині коліна, а потім повільно почати додавати вагу.
 3. Розтяжка, рухливість і розслаблення: робота на стегна і рухливості щиколотки і гнучкість. Рухливість прилеглих суглобів це дуже важливо для здорових колін. Піна прокатки жорсткіше, м'язи ніг можуть бути корисні.

Не пристають з підготовчих вправ, робота поступово до повної ваги присед. Але завжди виходить безболісно. Уникайте вправ, які не працюють в повний діапазон руху. Наприклад, я вже сказав, Деякі фізіотерапевти навпочіпки, але не зігнути ноги в колінах менше 90 градусів, і не дозволяйте коліна над щиколотками. Такі часткові присідання, разом з велоспорт, внесли важливий вклад в мою біль у коліні. Оскільки я працюю на повному присідання, мої проблеми з колінами повністю пішов. Моє коліно почувається краще після спини на корточках з 80кг!

+248
dejo 21 лист. 2017 р., 18:44:55

Абсолютно так!

Один, він постійно піднімає ваш серцевий ритм, спалювати більше калорій.

Дві, віджимання роботу всього тіла (збільшення повторень з плином часу буде ідеальним, так як дозволяє ваше тіло, щоб стати сильніше).

Три, робити це кожен день, і люди почнуть думати, що ти на стероїдах з-за постійного енергетичного рівня ви будете розвиватися.

Чотири, як довго, як ви не намагаєтеся вичавити з вашого тіла максимум в будь-який час, ви не повинні відчувати будь-яких (набагато) втома.

П'ять, це дозволить вам включити вправи у вашої звичайної тренування і тренувати своє тіло, щоб постійно хочуть тренування.

Круто! Піти на це.

Розум вашого харчування, як робив це не дає вам ліцензію, щоб погана дієта.

Крім того, не робіть їх замінники для регулярних тренувань.


Тепер, впасти і дати мені 10 віджимань :).

+231
Barb Delprete 1 бер. 2019 р., 02:06:08

Я також зробив марафон два рази в тиждень. Я почав з трьох, але не встиг або ще простіше тренуванні травми. З двома працює, короткостроковій перспективі близько 13,5 км і довгостроковій перспективі починаючи з 20 км і збільшується приблизно на 2 км у тиждень до 34 км.

Я зробив помилку, щоб бігти занадто швидко, протягом всього мого навчання (близько 11 - 11,5 км/год). Під час марафону я підтримував швидкість близько 10 км/год, але в підсумку регулярно потрібно якийсь час, щоб випити.

Оновлення:

 • Краще мати довгий і маленький пробіг... я використовував невеликий пробіг 13,5 км, але може бути 10 км теж, як ви пропонуєте.
 • У довгостроковій перспективі ви повинні прагнути як мінімум 2-3 траси, які перебувають у 30+ км, перевагу одній із 35, щоб звикнути до "психологічної" ефект триває, коли ви втомилися. Не робіть занадто багато 30+ км трас, так як вони можуть призвести до травм/перетренованості.
 • Кожні 3 або 4 тижні, знизити вашу суму, обмежуючи довгостроковій перспективі, наприклад, 12-15 км, а не 20+ (або на далекі відстані на цьому тижні).

 • -
+215
HL Slim Pro 23 вер. 2014 р., 23:29:51

Я зазвичай намагаюся бігати на 8 хвилин міля. Сьогодні я kayaked для близько 2,2 км і це зайняло 40 хвилин, так що я думав про це питання.

Наскільки важко буде подивитися записи тренінгів і сказати: "я краще, ніж я в г"? Якщо ви вирішили, біг, плавання, їзда на велосипеді, і гребля, що б співвідношення швидкості або темпу бути для кожного виду діяльності для "нормального" спортсмена і які проблеми з дивлячись на це з іншого боку? Що б бути краще (після навчання не менше або менше) діяльності на інший кажуть про чиюсь фізична форма або тип тіла?

+131
Erika Agustin 25 груд. 2019 р., 00:01:52
Паркур-це акт переміщення з точки "А" в точку "Б" через перешкоди на вашому шляху, щоб збільшити вашу ефективність.
+64
HotJard 8 січ. 2010 р., 21:52:43

Я не знаю скільки, так як я постійно чую різні теорії чисел і змінюється протягом року. Доброю новиною є те, що виявляти 65% або вище, досить простий. Коли ви можете почати чути себе дихати, ваш пульс становить понад 65%.

Коли ви більше не зможете підтримувати бесіду з ким-то ви не вище 85%, так що в принципі залишатися в діапазоні, у якому ви дихаєте важко, але може говорити, і ви дуже близько до тому, що спалювання жиру діапазон, а не HRM або віджети потрібно.

+39
Melfc 7 лист. 2012 р., 15:10:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil