Зменшення розміру без втрати м'язів

Я в досить дивній ситуації. Я займаюся гантелями вже близько року; вона була добре з-за хорошого тренера (мій брат), хороше ставлення та інше. Я був в змозі продовжувати йти 4 дні в тиждень з дуже небагатьох затримок інші, ніж напружені періоди роботи, таких як іспити. Я роблю все моє тіло, груди і руки, ноги, плечі, спина, за тиждень. В цілях стислості, я зазвичай роблю близько 8-10 повторень будь-якого вправ, і я виразно стала сильнішою, наприклад, відбувається з ~40 кг, до 70 кг у жимі лежачи за останні кілька місяців. Тон збільшилася, груди тепер видно, пояс Адоніса, тоновані ноги і т. д. Це добре... вірніше, була до недавнього часу.

Істина полягає в тому, що у мене були деякі гендерні питання протягом досить довгий час. Вони довго ховатися у фоновому режимі, оскільки кілька років тому, але вони дуже швидко в цьому році (з липня 2013), тим більше в останні пару місяців. Я почала своє навчання ваги у вересні минулого року. Це значно допомогло з моєї депресії; я завжди хотів, щоб мати можливість тренуватися, але коли я був молодшим, я мав масивні психологічні проблеми, роблячи це, і тепер це для мене легко. Однак, незважаючи на моє зростаюче бажання виглядати як дівчина, я тримав на верхній частині тіла вправи, які точно не допоможу (я не дуже дівчатка природно), тому що:

 • Я не хочу, щоб скасувати мої труди, хоча я не впевнений, якщо я хочу більше... сил корисно (я займаюсь іншими видами спорту, як бокс і фехтування), і навіть якщо це не так, як я хочу виглядати зараз, вона добре виглядає на хлопця, і я виразно пишаюся цим. Я розумію, це, напевно, хороший приклад неповоротні витрати оману, але все-таки це заважає прийняттю рішень.

 • Це тільки недавно (тобто в останні пару місяців я відчула сильне невдоволення своїм тілом. В минулому році, я хотів відчувати себе дівчатка, але я не звертав на моїх руках стільки. Мені просто подобається одягатися в дівчину одяг і з допомогою макіяжу тощо. Я дійсно не думаю про те, щоб пройти так багато, як зараз, так як я ще дуже багато думав про себе, як хлопець, і я не був упевнений, що це був лише етап або, якщо я серйозно про це або ж я буду більш серйозно ставитися до цього в майбутньому, я зробив план на отримання в корсет, так що моя талія буде вже, але я не наважилася видаляти мою руку тренування, тому що я вже був дуже хороший, але жорсткий режим, і я відчував, що це все одно не вплине на мій зовнішній вигляд, що багато (порівняно з іншими речами). Однак, зараз я дивлюся на фотографії себе і засмучуючись, що на моїй верхньої частини тіла виглядає; мої руки виглядають масивними, груди занадто велика, це просто не красиво взагалі. І це навіть раніше, ніж я думаю про моєму обличчі, але це вже зовсім інше питання.

 • Я також в даний час навчання з моїм братом (він не був тут протягом більшої частини року, але тепер він повернувся), і я не збираюся кидати половину моєї тренування повністю перед ним; я не хочу, щоб він почував себе розчарованим або щось.

Це починає ставати для мене напряжно, частково тому, що він передбачає таке складне рішення, як можна бачити вище. Як час іде, будь перехід стане складніше, інші речі можуть виникнути, і в будь-якому випадку буде більше прогрес пропаде, якщо я не зупинити його (тренування верхньої частини тіла тобто) повністю. Я б краще почати робити прогрес я віддаю перевагу виглядати як можна швидше, але це глухий кут, це нерішучість.

Проте подальші дослідження показали мені, що силу м'язів без збільшення Навального можна (мінімум повторень, велика вага). Особисто я думаю, що це буде хорошим компромісом для Тепер, я не відчуваю, як ніби я втратив прогрес, якщо я не моя сила, а мені потрібні мої руки, щоб бути в хорошій формі (для боксу). Я запитав навколо і, мабуть, якщо б мені довелося почати ходити на повністю міцність будівлі, тобто будівлі м'язи швидше себе, ніж саркоплазма, що збільшує розмір якщо не помиляюся - моя зовнішність просто перестануть рости, а не стає менше... що, звичайно, небажано.

Я повинен також зазначити, що я, ймовірно, буде відбувається гормональне лікування на якийсь час у майбутньому, яке, звичайно, гальмують ріст м'язів (зниження тестостерону), але я не впевнений, який ефект це матиме на поточні м'язи.

Моя ідея про зменшення розміру зберігаючи деяку силу утримувати воду? Чи є інші способи зменшення розміру, зберігаючи при цьому деякий прогрес? Я про це повною неправильний шлях? Мені потрібно просто все зупиниться повністю? Я просто ще одна жертва канула оману коштувати? Будь ласка, допоможіть, мені вже дуже переживали з цього приводу і я дійсно не знаю достатньо про всі входи і виходи з цього прийняти рішення у строки, я хотів би, тим більше, що це досить дивні ситуації, викликаної швидкою зміною обставин.

+33
Robbert Hofmando 31 груд. 2015 р., 15:01:53
34 відповідей

Хоча сила і розмір м'язів прив'язана, її не одне і те ж повністю. Queastion те, що ви хочете більше? Для розміру, зробити гіпертрофії вправи, для міцності ви хочете робити менше повторень і сетів з великими вікнами, з більшою вибухової сили і швидкості. Наприклад: присідання 100 кг повільно, і робити стрибки присідання зі 100 кг, присідання, стрибки вимагають набагато більше сил.

+983
Yanoff 03 февр. '09 в 4:24

Ні, м'язи не призводить до організмі не вистачає тестостерону. Організм виробляє тестостерон сам, і коли це порушення (з допомогою вправ і дієти) більше буде вироблено і використовується у відповідності з тілесними потребами.

+940
fsi 2 жовт. 2018 р., 19:05:57
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Крім цукру переконайтеся, що ви п'єте достатньо що означає, що в залежності від вашої ваги і інтенсивності тренування, ви повинні бути близько до 3 літрів, щоб бути безпечним.

Я був дуже втомився протягом дня і пообідній сон. Тепер я ніколи не роблю, ось мої поради:

 • з'їсти 60гр вівсянки і молока на сніданок (без цукру)
 • кава кожен зараз і потім (але будьте обережні, це зневоднює вас, як чорний чай)
 • коли ви починаєте відчувати втому з'їсти банан для швидкого цукрів
 • в основними прийомами їжі триматися подалі від нездорової їжі або занадто багато білків або смажений матеріал
 • забудьте безалкогольних напоїв, життя набагато краще без (не люблю дивитися на молодих видів виховуються питну воду з додаванням сиропів)
 • тримайтеся подалі від перероблених продуктів харчування: якщо вона не виглядає як тварина або рослина не їж
 • за умови, що ви достатньо випили протягом дня кинути пити за 2 години перед сном, ваші нирки теж повинні відпочивати
 • перестати їсти за 3 години перед сном
 • не їжте стейк на вечерю
 • якщо ви хочете розслабитися після тренування відпочиньте в сауні або джакузі. Я особисто не дуже добре спиться дні я тренуюся

Тепер, я буду слідувати правилам я не відчуваю, що я скажу: я досі їдять шкідливу їжу, коли я дійсно хочу, але, як правило, не тому що це змушує мене відчувати себе набагато більш фізично краще, якщо я дотримуюся цих простих правил

+915
gavingeng 31 лип. 2011 р., 18:19:40

В останні дні я прочитав тут і є деякі зауваження з приводу ЦНС (центральної нервової системи), виробленої втому, важку роботу, і про можливості відновлення на ЦНС, а не тільки м'язи.

Це, здається, не цілком зрозумілий. Я розумію, що мозок віддає накази і нерви несуть сигнали від м'язів. Я не розумію, як вони можуть потребує відновлення, оскільки робота виконується за рахунок м'язів, а не кабелі транспортування сигналів або хлопець у командному машини.

Може хто-небудь пояснити трохи про це, або, можливо, дати кілька посилань?

+816
Kwang Choenram 13 груд. 2018 р., 23:08:03

Я б припустив, що ви робите трохи дослідження (Гугл), перш ніж йти у вашій поїздці. Ви будете здивовані, як багато міст мають спортзалів. Я знайшов тренажерні зали в таких містах, як Бангкок, Кейптаун, Амстердам ви називаєте його! Також перевірте з вашим готелем, щоб побачити, якщо він має тренажерний зал.

Пам'ятайте, що якщо ви збираєтеся готель, швидше за все, це буде тренажерний зал або хоча б басейн. Плавання є відмінним cadio. тренування і не робить ніякого впливу на ваші суглоби.

Або купіть собі скакалку - це ви можете зробити у вашому готельному номері.

Якщо в готелі немає басейну ви можете також плавати в морі. Якщо ви збираєтеся куди-небудь в Грецію, там практично немає хвиль, так що його відмінно підходить для плавання!

+816
Mohan Chowdary 23 лют. 2018 р., 11:22:04

Ось кілька вправ, які будуть корисні для широкої стегна/м'язи ніг:

 • Випади - гарне штапель стрейч вправ, які можуть розтягнути gluteous Maximus і (зад), квадрицепси і підколінні сухожилля. Перевірте це відео на YouTube для базового випаду. Є багато різних варіацій.

  • У бічній випад, також показано на відео вище, розтягує дупу, а також thights.
 • Глют розтягується на попі, як говорить назва. Можна робити стоячи, сидячи, або лежачи.

 • Литковий м'яз тягнеться - знову тягнеться особливо литковий м'яз. Найпростіший, щоб зробити, це, ймовірно, стоїть варіант, але ви можете зробити це сидячи , використовуючи обладнання, або, потягнувши за край ноги руками, якщо достатньо гнучким.


У відповідь на коментар @Бэрин тут, Якщо ви хочете, щоб розім'ятися для присідань я б рекомендував робити те, що Ripptoe передбачає, у свою стартову силу книги: робити присідання без ваги взагалі, просто в якості розтяжки. При цьому, майте на увазі наступне:

 • Присідання слід робити з носами стикається приблизно 30 градусів.
 • Коліна повинні бути паралельні з ніг у всі часи під час присідання.
 • Повні присідання; йти вниз, поки ваші квадрицепси (верхня частина ноги) будуть паралельні з підлогою.
 • Внизу, коліна повинні бути над пальцями ніг; якщо вони занадто далеко вперед або назад, підняти дупу ще більше.

Якщо у вас виникли проблеми з підтриманням вашого квадрациклів по пальцях, які знаходяться в 30 градусів, він припускає, що коли ви отримуєте на дно покласти лікті на ширину в колінах і з'єднайте долоні. Що повинно штовхати коліна один від одного приблизно на потрібній відстані. Стверджують, що протягом 10 секунд або близько того, а потім повернутися і зробити це знову.

+815
Alexandru Daniel Raduca 21 квіт. 2019 р., 05:26:24

Розрізняють первинний і вторинний вантажники вантажники. Ви не будете мати ніяких проблем з цим розкол. Мета м'язи працювати :)

За цією логікою, ми не повинні підніматися по сходах після того, як ми тренували ноги. Не потрапити в такі подробиці, просто піти зі здоровим глуздом.

+788
Charles DeJohn 29 лип. 2014 р., 19:25:39

Насправді є дуже простий спосіб перевірити силу і тренованість вашого серця з допомогою монітора серцевого ритму: виміряйте ваш пульс у стані спокою. Все що нижче 60BPM краще, ніж в середньому. Нижче 40BPM наближається до елітних рівнів спортсмен із серця силу і фітнес.

20 хвилин часу судового розгляду на велотренажері, який вимірює вихідну потужність-це ще один простий спосіб вимірювання міцності серця і фітнес. Середня вихідна потужність протягом 20 хвилин-це показник вашої роботи. Це насправді краще перевірити, ніж перший, тому що якщо ви можете зробити 20 хвилин часу судового розгляду з хорошим середню вихідну потужність, ваше серце, безумовно, сильна. Можна було б мати низький пульс з-за певних захворювань, які не мають сильне серце.

+748
zadmka 7 лип. 2017 р., 02:55:13

Якщо працює для вас, я кажу, продовжуйте робити це. Головною перевагою кардіо взагалі що ви можете зробити це протягом тривалих періодів часу без носити себе або отримати травму. Як довго, як ви змусити себе трохи (який може бути що завгодно-від зміни рельєфу біг трохи, щоб просто ходити трохи швидше), ви будете продовжувати покращувати ваше здоров'я.

Справжня проблема-це вправа, що вам неприємно, або що змушує вас активно відчувати себе погано (як в старому анекдоті йде, здоровий спосіб пробігти марафон-підготовка до неї, а потім пропустити гонку).

+740
Steve Freeman 2 квіт. 2019 р., 18:19:59

Їм старші (42), але мій пульс спокою в даний час 63 БПМ теж. Дивно, 140 ударів в хвилину-це ще один збіг: у мене дуже важко їхати більше, ніж на велотренажері. Я останнім часом вдалося досягти 150, Але мені довелося штовхати так сильно, що мої коліна боляче протягом днів і я взагалі припинила велосипедах.

Я думаю, що це хороший знак, що ви не можете досягти більш високої ЧСС. Це означає, що ваше серце пристосувалося і стало дуже ефективним. Ви повинні привітати себе.

Однак, якщо ви дійсно хочете, щоб побачити ваше серце битися швидше, спробувати абсолютно нова вправа, яке вимагає великого зусилля від декількох великих м'язів одночасно. Присідання або станова тяга добре, що якщо ви не зробили їх раніше. Якщо ви бігун, спробуйте швидко пливе (або навпаки). Але через кілька днів ваше тіло може адаптувалися до нових виконати ваше серце знову буде бити не дуже швидко. Поки ви не здатні нормально здійснювати, пульс під 140 БПМ не про що турбуватися. Більш того, це ідеальне стан багато хто з нас бажали для себе, щоб бути щасливим про це.

+730
user2098267 2 січ. 2016 р., 13:56:10

Я не думаю, що вони допоможуть Ахілл.

Моя порада:

Вам не потрібно зупинити виконання обов'язково, але ви не хочете, щоб стало гірше. Почніть з активного розтягування (працює дрилі), починайте повільно працює і не працює в темпі, на який ви претендуєте. Ви також можете спробувати нагрівати ваш Ахілл перед тим, як піти працювати. Потім перевірте PNF розтягнення, або базовій статичній розтяжки, поролоновий валик.

Піди до фізіотерапевта, почати працювати над розтягуючи Ахілл, як теля. Якщо фізичний терапевт і навчається використовувати його, мати його/її використовувати кинезио тейп на ахілл. Якщо ви не можете дозволити собі ПТ, перевірити рок-Стрічка, ви можете знайти його від $15 до $20 в залежності від сайту. Матеріалів робіт.

+716
holy fak 29 лип. 2010 р., 03:55:09

Я думаю, ви вже потрапили в плюси цього, як очікується.

Мінуси буде обертатися навколо фази реституції вашим м'язам не потрібно, якщо ви плануєте зробити які-небудь вигоди від цього.

Ви повинні мати на увазі, що під час відпочинку, що ваші м'язи стають більше і сильніше. Так довго, як ви дозволити адекватний відпочинок і достатнє харчування, єдине, що залишилося зробити, це дати йому шанс.

Ви будете вчитися з перших рук, як ваш організм буде боротися з цим навчання, і воно може відрізнятися від всіх інших. Будьте впевнені, ви послухайте, що ваше тіло говорить вам. Якщо в один прекрасний день ви дійсно, дійсно не хочу робити це, робити щось ще, і дайте йому день або два. Це може бути ознакою того, що ви перестаралися.

І в той час як інші питання, можливо, не зовсім збігаються з вашими, відповіді досить всеохоплюючим. Наприклад, Дейв Liepmann відповідь тут: https://fitness.stackexchange.com/a/4776/8828

+691
kelyanovaolga 13 черв. 2013 р., 01:11:54

На роботі мій обід зазвичай складається з курки/риба (скумбрія/тунець) і наповнювача у вигляді пасти/коричневий рис. Я хочу почати різати більше вуглеводів зі свого раціону, а вечеря в більшості випадків складається з вуглеводів у вигляді картоплі і овочів. Я зараз за розкладом тренування, щоб втрачати жир в той час як набирає м'язи. Є здорова низкоуглеводная альтернатива традиційним макаронів і рису, що ви можете порекомендувати, що переважно поширений в супермаркетах і не дуже дорого?

+621
rob bezzi 3 вер. 2015 р., 22:12:37

Пост навіяний які суперсети і навіть не варто робити?

Відео джерел, припускаючи, що antagonistc суперсети перевершують нормальні набори в плані м'язового зростання і збільшення міцності.

Для досягнення максимального ефекту слід надмножество потягування з кільцем діпи або з підвісним клавішею?

Джерело мого замішання: і провали і накладні пресів вертикальних моделей, які працюють на передній частині тулуба.

+618
martinsugden 9 січ. 2012 р., 15:43:43

Я часто чути нових досліджень як погано присідань і хрумтить (приклад). Так що безпечні способи тренування м'язів живота? Наприклад, дошки опинилися в безпеці?

+592
SteveS 5 лист. 2015 р., 13:03:36

Що значить потиличника чи врізався у стіну під час бігу чи їзди на велосипеді?

У витривалості видів спорту, таких як їзда на велосипеді і біг, "битися об стіну" або "Бонк" - це стан раптової втоми і втрати енергії, яка обумовлена вичерпанням запасів глікогену в печінці і м'язах.

Може це може бути досить серйозна річ, тому які наслідки цього, що робить це так серйозно?

З точки зору логістики, на велосипеді ви схильні до найбільшого ризику. Ви можете втратити рівновагу, звернути на дорогу, чи не бути в змозі ООН-кліп з ваших педалей. У цьому випадку ризики відрізнятися від ображене его до смерті зустрічної вантажівки.

З точки зору вченого, у вас буде менше вихідна потужність:

В одному дослідженні, "зниження preexercise м'язового глікогену з 59,1 до 17.1 ммоль х г-1 (п = 3) пов'язано зі зниженням на 14% в Максимальна вихідна потужність, але ніяких змін в максимальне споживання О2; в будь-який момент вихідна потужність споживання О2, частота серцевих скорочень, та вентиляція (ве) були значно вище, викиди CO2 (VCO2) був схожий, а дихального коефіцієнта був нижчим при виснаженні глікогену порівняно з контролем". (1)

Це говориш те ж, що і впертися в стіну?

Так. Термін Бонк на втому, мабуть, походить від первісного сенсу "бити".

Цей термін використовується в розмовної мови як іменник ("удар по Бонк") і дієслово ("в Бонк на півдорозі через гонку"). Умова також відомий на довгі дистанції (марафон) бігунів, які зазвичай ставляться до нього як "битися об стіну". Англійці можуть називати її "збити голод", тоді як "Бонк голод" був використаний Південно-Африканської велосипедистів у 1960-х роках. Вона також може згадуватися як "підірвати".

Будь ласка, поясніть, що викликає Бонк відбувається, що ви відчуваєте до, під час, і після.

Спортсменів займаються фізичними вправами протягом тривалого періоду часу виробляти енергію за допомогою двох механізмів, як полегшується кисню:

 • через метаболізм жирів
 • через розпад глікогену в глюкозу, з подальшим гліколізу.

Коли ви біжите з глікогену ви працюєте під жировий обмін і вихідна потужність буде зменшуватися. Ви будете почувати себе, як ви швидко втратили багато енергії протягом короткого періоду (1 миля біг або так, залежить від індивідуума).

Після цього ви все ще відчуваю, що у вас немає енергії, але це де ментальної міцності/визначення витривалості біг стає більш важливим.

Чи є пільги говориш?

Технічно так, Ви є більш ефективними при спалюванні жиру після говориш, тому що це все залишилося.

Однак, як правило, немає. Ваш організм не здатний працювати без глікогену протягом тривалого періоду і, таким чином, ви не повинні прагнути до Бонк під час тренування.

Як я можу запобігти говориш?

Існує кілька підходів до запобігання виснаження глікогену:

 1. Навантаження вуглеводу використовується, щоб гарантувати, що вихідний рівень глікогену є максимальними, тим самим продовжуючи вправи. Ця техніка становить збільшення складних вуглеводів протягом останніх декількох днів перед подією.

 2. Вживати їжу або напої, що містять вуглеводи під час тренування. Це є абсолютною необхідністю на далекі відстані; передбачається, що Тур де Франс конкурентів отримувати до 50% від їх щоденного споживання калорій на велосипеді добавки.

 3. Зниження інтенсивності тренування на так званий 'рівень жиру максимум' (аеробний поріг або "Аэт") дозволить знизити частку енергії, яка надходить з глікогену, а також кількість енергії, яка спалюється в одиницю часу.

(1): Хайгенхаузер, Р. Ж.; Саттон, Д. Р. Джонс, н. Л. "ефект виснаження глікогену на ventialatory відповідь на вправи". Журнал прикладної фізіології. Американське Фізіологічне Товариство. 54 (2): 470-474. Номер ISSN 1522-1601.

+586
M F 5 трав. 2017 р., 01:34:22

Я не впевнений, про посилці тут. Бувають звичайно випадки бігунів, які мають велосипедиста, як рівень по2.

Крім того, велосипедистів набагато більше випробувань свідомості. В тому-то і справа, елітний велоспорт є в значній мірі технологічно вид спорту, в той час як еліта marathoning немає.

Ленс Армстронг ставав аеродинамічній трубі протестували в день. Між тим, кенійці -домінуючий марафонці - забіг на треках зразок цього:

kenyan track kenyan track 2

Ось їх тренажерний зал,

kenyan running gym

Все вище-від Бі-бі-сі спеціальний Давид Рудіша, рекордсмен світу в бігу на 800 метрів.

(До речі, це не принижувати кенійці. Є багато, щоб бути сказаним для їх підготовки, і вони часто навмисно уникаючи інтернет-технологій.)

Але давайте працювати з ним і сказати, наприклад, топ-100 велосипедистів краще середній максимум VO2, ніж топ-100 марафонців.

Ну, у нас є одна потенційна причина вже пройдене - старі ділові фраза "Ви отримуєте те, що вимірюєте". Велосипедисти зосередитися на кількість більше, вони в лабораторії більше, таким чином вони отримують найкращі значення. Його часто забувають, VO2 Макс не надто добре корелюють з експлуатаційними характеристиками. Багато бігуни не турбуватися про це. Це найбільш яскраво проявляється на рівні еліт. Ось чому Ланс, тільки на рік відсторонений від перемоги на Тур, з високою VO2 Max, описані марафон як найважче подія в його житті.

Bodysize

З VO2 Max, ми зазвичай говоримо відносних показників. Тобто ми отримуємо значення по2, тоді ми ділимо на вагу тіла, для нормалізації. В іншому випадку, все просто: більше тіла => більше VO2 max (за умови, що все інше таке ж). Тому що більше тіла = більше> м'язи => більше кисню тече.

Однак нормалізація не зробити трюк.

М'язова сила добре корелює з площею поперечного перерізу. Маси тіла добре корелює з об'ємом тіла.

 • Площа-це довжина * відстань.
 • Обсяг дорівнює довжина * відстань * глибина

Якщо ми розглядаємо м'язи як прямокутна ванна, тоді як ванна збільшує його розміри, обсяг збільшується швидше. Наприклад,

 • Зона починається на 2 * 2 = 4
 • Обсяг починається 2 * 2 * 2 = 8

Якщо ми збільшуємо довжину, ширину і глибину на 1,

 • Площа = 3 * 3 = 9
 • Обсяг = 3 * 3 * 3 = 27

Обсяг зростає швидше, ніж площа. Площа зросла приблизно в два рази, де обсяг більш ніж в три рази.

Ось що відбувається, коли люди стають серйознішими, їх відносна сила йде вниз, тому що вони додають більше м'язів, ніж сили. Звичайно, більше м'язів не завжди шкідливо -спринтерів змучений, але в цілому важче людина носити більш мертвим вантажем.

Крім того, як ми стаємо важче, це стає все важче, щоб мати той же відсоток жиру в організмі. Настання шляховий обхідник в НФЛ широкий приймач і може працювати пліч-о-пліч, але це буде неможливо обхідник, щоб мати той же відсоток жиру в організмі.

Таким чином, спортсмени отримують більш важкі, такі як веслярі порівняно з бігунами, їх відносної VO2 Макс йде вниз.

Марафонців менше, ніж велосипедистів. Наприклад, Кріс Фрум важить ~150 фунтів, у той час як рекордсмен світу в марафоні Денніс Киметто, важить 120 фунтів. Ланс був 175 фунтів в свій бойовий вагу. Ви не знайдете (еліта) марафонців, що важкий.

...Що ми тільки що зробили, зробити сильний випадок марафонці повинні мати вищу VO2 від Максів, ніж велосипедистів!

Тут ми повертаємося до інтро - захоплення велоспортом з технологій не може бути відірвана від своєї горезвісної проблеми з наркотиками. Що в одну сторону на 280 фунтів хлопець, все ще розпатлане і АБС? Наркотики. (Тестостерон.)

Що один спосіб збільшити свій VO2 Max, незалежно від підготовки? Наркотики. (ОПВ.)

Хто зараз у розпалі скандал з наркотиками? Кріс Фрум.

Елітні бігуни не святі, але якщо пройтися по історії, у них немає нічого поруч з рівнем легування питання велоспорт має. Тур, зокрема, має шалений, хоча й цікава історія.

Я чув, як Ленс сказав, Хлопці, зав'язувати ліску (погано видно), в пробки, прикріпити його до мотоциклу перед ним, пробку в рот, і на тебе покластися.

Чи це, "є фотографії з вершників тримав ефіру-мочили носові хустки в рот, або залишаючи їх зав'язують під підборіддям, так що дим б заглушити біль у ногах."

+569
millserd 9 черв. 2013 р., 04:21:45

Я займаюся Купер траси (1,5 км) як швидко можна додати 2-3 рази в тиждень, після тренування верхньої частини тіла (я знаю, друзі не дозволяють друзям пропускати день ніг).

Як я можу визначити, що являє ВИИТ? Це просто функція серцевого ритму і тривалість? Якщо так, то які параметри?

+544
Samuel Anderson 19 вер. 2017 р., 06:36:28

Мені от цікаво, якщо тулуба / спини скручування вправи (наприклад, скручування з боку в бік, з вагою або без ваги) можуть бути шкідливі для спини. В основному, якщо б у вас грижа міжхребцевого диска - б скручування, вправи погіршити стан? Якщо ви здорові, чи можуть такі вправи створюють травми?

Приклади вправ:

http://www.mmmglawblog.com/wp-content/uploads/2013/03/10.-Spine-Twist.jpg

http://urbanwired.com/health/wp-content/uploads/sites/2/2014/08/Kettlebell-Workouts-for-Russian-Twist.jpg

спасибі!

+537
Fonda Davis 19 черв. 2011 р., 21:37:56

Изометрию на шию, руки, ноги, живота і нижньої частини спини. Ви також можете перейти напруженою, потім відпустіть. І ручки ви теж запропонували роботу.

+497
megastruktur 15 квіт. 2018 р., 10:35:35

Я пропоную поставити цілі і здійснити план разом, так що ви можете тренування в прогресивному порядку, без отримання травми або зневіру. Роблю 2 підтягування і болить протягом декількох днів-це ознака того, що вам потрібно для створення вашої основної та назад (а можливо і всі інші) основних м'язових груп. Не турбуйтеся, організовуватися, ставити цілі і планувати його.

+465
Angel13 21 черв. 2016 р., 06:17:40

Здравствуйте, я готуюся до сезону сноубордингу.

Я взагалі в пристойній формі, але хочете, щоб цільова вправ, що б підготувати мене, щоб комфортно сноуборд протягом багатьох годин.

У минулому сезоні особливо ноги кинув на мене раніше, ніж я хотів би в день. Плюс приблизно на півдорозі вниз по схилу мені доведеться зупиниться, поки ноги перестали горіти. Хотілося б поїхати на 4,5,6+ годин і без необхідності, щоб зупинити на півдорозі вниз по схилу. Сноуборд на швидкості і роблячи складні повороти, але не робить стрибків, приблизно на 500 підніжжя пагорба.

Я впевнений, що головне вправу я повинен додати до мого звичайні присідання, але скільки я повинен прагнути, щоб бути в змозі зробити? З вагою? Інші вправи або речей, щоб розглянути?

Спасибі!

+398
Larvasapiens 8 вер. 2019 р., 08:54:22

Без відпочинку, ви будете будувати м'язову масу швидше, ніж ваші підтримують органи можуть створювати і настроювати для забезпечення їх належного використання. У цей момент ви потрапили на плато, яке ви не зможете перетнути. Однак це не справедливо для аеробних вправ, де Клініка Майо передбачає 30 хвилин щодня. Це більше для нарощування м'язової маси і силових тренувань.

+362
jsphpl 29 серп. 2017 р., 11:38:31

З іншого боку, ми можемо задатися питанням, які побічні ефекти приймати додатковий білок , за умови гарантованої якості продукту.

Я звертаю вашу увагу на це дослідження, опубліковане в липні 2013 року та розглянуті побічні ефекти цього доповнення на так багато різних аспектів. Цей документ відповідає на наступні питання

Дослідницькі питання

Дослідницькі питання були сформульовані у співпраці з іншими відповідних експертних груп. Наслідки або організацій, відмічені * повинні бути переглянуті у співпраці з або відповідних експертних груп (наприклад, дітей, літніх людей, вагітних і годуючих жінок).

 1. Що таке харчові потреби протеїну і білок з різних харчових джерел для нормального росту, розвитку і підтримка функцій організму, головним чином на основі N-балансових досліджень?
 2. Що таке асоціація і які наслідки різного споживання, терміни і частота білок і різних харчових джерел, а з урахуванням споживання інших енергетичних давати поживні речовини в той же час, на: добре відомих маркерів або індикаторів функціональні та клінічні результати, такі як сироватки ліпідів, глюкози та інсулін, артеріальний тиск (ат), складу тіла і кісткової тканини щільність (БМД)? функціональні та клінічні результати, у тому числі

  -вагітність* або результат пологів* ріст, розвиток і саркопении

  -серцево-судинні захворювання, тяжкістю наслідків, рак, цукровий діабет 2 типу (СД2), переломи, ниркові результати, фізичної підготовки, м'язової сила і смертності

 3. Не споживання і дієтичний джерело білка (в тому числі вегетаріанська дієта) впливають на лактацію/виробництва молока в Скандинавських країнах щодо щоб лактація тривалість, потреба дитини і зростання?

Як ви дізнаєтеся, прочитавши відповіді на ці питання, особливо щодо негативних наслідків білкових добавок на нирки, результати оцінюються як непереконливі.

Якщо довіряти папері і сподіватися, що це не обійти або приховано фінансується за рахунок добавки компанії я був радий, що не яких-небудь істотних/основних побічних ефектах знайшли на цьому рівні на здорових дорослих.

Посилання> вплив на здоров'я споживання білка у здорових дорослих: систематичний огляд літератури

Педерсен, Агнес Н., Дженс Kondrup, і Елізабет Børsheim. "Здоров'я наслідки вживання протеїну у здорових дорослих: систематичний літератури огляд". Їжа та наукові дослідження з харчування 57 (2013).

+352
missya 27 січ. 2018 р., 07:12:21

Минулого тижня я пробігла свій перший марафон. Я тренувався протягом декількох місяців, поїли і відпочили добре, і читати Харукі Муракамі Про що я кажу, коли кажу про бігу за тиждень до гонки. Отже, я був дуже задоволений своїм часом 3:46:23. Насправді, я був навіть радує, що я можу стати добрим бігуном в протягом найближчих декількох років.

Я планую мій наступний марафон в березні, але мені цікаво, як тренуватися під час зимових місяців. Є досвідчені бігуни там з деякими порадами з цього приводу?

Крім того, я розглядаю участь у деяких коротких дистанціях протягом що залишився не дуже холодною тижня сезону. Я ніколи не робив цього раніше, я хотів би знати, як підійти до змін в полк і мислення, що (я передбачаю) погодитися із зміною у разі. Знову ж таки, я покладаюся на досвідчених бігунів: що ви можете сказати?

Велике спасибі!

+319
sridhar s 16 січ. 2017 р., 17:52:26

Є кілька відповідей тут за травми плеча, ви можете шукати "плече", щоб отримати багато хорошої інформації. Ось кілька.

Тумак Обертача

Справа з травмою

+299
TaylorR137 28 черв. 2011 р., 19:36:45

Короткий відповідь

Не турбуйся про це.

Більш докладну відповідь

Вага паски не збираюся давати вам ніяких проблем, якщо ви упакувати на неймовірну кількість ваги. І це "виверт-22" в будь-якому випадку, тому що вага потрібен, щоб прив'язати їх до себе набагато більше, ніж ви коли-небудь зможемо зробити підтягування або віджимання на брусах с.

Ви завжди повинні вибрати для ременя, який може бути затягнутий досить щільно навколо вашої талії. І чим більше площа поверхні пояса охоплює, тим краще, тому що він розподіляє тиск.

Рюкзаки, у мене менше досвіду з точки зору провалів і повторень. Але в армії, ми побігли 30К (~18.6 км) з досить солідні рюкзаки, крім каски, гвинтівки і бронежилети. Ми також зробили велику перешкоду курси з тієї ж речі, нав'язані нам. У мене важкий час, бачачи, що ми будемо робити це, якщо б це було відомо, викликають проблеми зі спиною.

Це, звичайно, якщо не виникнуть проблеми, ви вже що може бути погіршився через фізичні вправи.

Про дітей спостерігалися грижі

У мене пупкова грижа (яку я ще не вибрав лікувати, тому що це не викликає яких-небудь проблем), і у мене було кілька візитів до лікаря тільки, щоб отримати деяку інформацію про нього.

По-перше, існує великий набір різних способів грижа може виникнути. Фізичні вправи зазвичай не викликають , але це може зробити існуючу дітей спостерігалися грижі більш опуклі і більш помітні.

Особисто я помітив, що у мене, коли роблю роботу в животі, але це тому, що шахта знаходиться на пупок, і я вважаю, що піддається якомусь тиску, коли у мене живіт згинати.

+268
Iasmin Mendes 25 черв. 2018 р., 11:47:30

Я про змінити мій режим дня (наступного тижня), і хочу спробувати поштовх/тягнути розкол. Я ніколи не тренувався в цей розкол, але хотів би спробувати, я б подивився на онлайн режим, але, здається, мета для тих, хто потрапив в тренажерний зал 4 рази в тиждень, або ставлять ноги в різні дні, що я не хочу.

У мене є дні понеділок, вівторок і четвер тільки, тому я б ПТ: С, Вт: ь, Чт: а, Пн Б і так далі... Мої цілі, щоб поліпшити поставу і зробити більше зброї. Я також знаю, що надмірна вага і трохи високі на БФ, я виправлю свою дієту, так як в даний час я їм дуже багато шкідливою.

Моя статистика: я 24yo, у 5'9 (1,75 м) і 213lbs (97кг), більш або менш 22%БФ (вимірюється близько 2 місяців тому)

День:

 • Станова тяга 12/10/8/5/5/5 (постараюся зробити лінійну прогресію ваги)
 • Лежачи підколінного сухожилля завиток 4х10
 • Широкий хват для веслування сидячи 3х10
 • Гантелі одностороннього поспіль 3х10
 • Підборіддя вгору 3х6
 • Похила гантелі кучері 3х8
 • Скотт гантелі кучері 3х8
 • Планк 3x30 сек

День Б:

 • Присед 10/10/10 (lightweigth з-за страху і проблеми з коліном в минулому)
 • Жим ногами 10/10/10 (постараюся зробити лінійний вага прогресії)
 • Лавка 12/10/8/6/6 (постараюся зробити лінійну прогресію ваги)
 • Довбати колоду 3х10
 • Віджимання 3х10
 • Лежачи трицепсів (H-подібна штанга) 3х8
 • Шків трицепс 3х8
 • Стоячи телят розширення 4х12
 • Присідання 3х12

Мої побоювання з приводу планового балансу, обсяг і порядок/підбір вправ. Я, наприклад, можуть бути відсутні деякі працюють плечем, і це нормально робити планки і присідань на Б?

+261
Simon Schiff 27 лип. 2019 р., 10:22:16

ОК. Так. Я перезавантаження запущена близько року тому робив звичайний parkruns З та управління 3 дистриб'ютори в кваліфікації 5k в тиждень. Однак, мій робочий день і потрібно щось робити для моїх дітей перестав все це - я просто не можу виправдати (не важливо, як важливий мій власний хіт) прийду додому тоді йти протягом години або більше в загальній складності, коли мої діти потребують їх вечерю. Плюс, я був пошук працює дуже втомлює, буквально не в силах поставити одну ногу на іншу, кожен крок це суцільне убозтво. Ніколи не здавалося, щоб отримати ендорфін удару (який був великою частиною з кожного запуску, коли я був 40, але я, здається, не отримати його тепер, коли мені буде 50 (не чесно!)).

Тому процедури ВИИТ будинку, здається, шлях. У мене є ваги і груп, які я міг би використовувати. Тим не менш, це моя проблема, і чому я не підписувався на клас.

У мене такі проблеми в порядку 'тяжкості': Щось не так з моєю нижній правій спини - крижово-клубові так, не повністю стабільний Праве коліно трохи сміття - я не можу і не буду робити міст (той, хто робив хатха-йоги знають, що один) М'який грижі на лівій стороні викликана надзвичайно завзятий фітнес-індукція в моєму місцевому тренажерному залі, де мені дали неправильно складно Ab вправу робити - я насправді відчував грижі трапляються, так що я повинен проявляти велику обережність з тим, що гортати, тому я не зробити гірше Тоді я теж вже майже повністю зажила (після 4 років) пошкодження обертає манжети на лівій руці - так що я повинен бути трохи обережним з цим.

В принципі, я вже майже готовий до шкуродери дворі!

Це сила рухів, стрімкий стрибок звідси, присідати, вставати, стрибати через які хвилюють мене знову колінах і спині, і плюс, якщо я піду в клас, я буду робити все, щоб деякі речі, які, здається, складають популярні процедури, як стрибки панібратства рюшечки я просто не можу зробити.

Не зовсім певен, які вправи я можу робити, що потрапляють в цю категорію влади, але не буде робити погані речі до спини і коліні. Я можу дуже добре керувати плеча, але спина і коліна більше турбуватися.

Будь-які ідеї для комбо вправ було б дуже вдячністю.

+247
N4d 6 лип. 2013 р., 01:16:35

Це арифметика, що ти є? Вам просто потрібно визначити, яку дозування ви хочете використовувати і зважити великої партії все це.

Наприклад, давайте подивимося на практичному розмір порції для кожного інгредієнта,

 • 02.00 грам, бета-аланін
 • 06.00 грам, цитрулін Mallate
 • 15.00 гр, ВСАА

Тепер, якщо ви хотіли 30 день поставки, вам просто необхідний великий контейнер, який можна запечатати і струсити. Потім вам буде важити в 30 разів більше, ніж розмір кожної порції. Це означає, що ви повинні додати 60 грамів бета-аланін, 180 грамів цитруліну Mallate, і 450 грам BCAA. Раз у вас все в великий контейнер, ви б енергійно струшуйте її, поки все добре не перемішається. Потім ви повинні додати вагу вашого індивідуального обслуговування дозуваннях і що б вагу окремих порцію дозування суміші перед тренуванням по. Який в даному випадку буде 23 грама.

+186
J Homan 7 бер. 2014 р., 06:55:16

Може чи 45-річний чоловік, який тонкий і еластичний освоїти базові паркур руху, такі як стрибки через перешкоди? Це добре для його тіла (кісток, суглобів, хрящів і т. д.)?

+130
Domates 29 груд. 2013 р., 20:02:21

Було кілька разів в моєму житті, де я вважаю, що я відчув явище, зване "бігунів високої", або у стані ейфорії під час бігу, коли ви відчуваєте, як ви можете бігати вічно.

Моє запитання два рази:

 • Що саме це за відчуття?
 • Чи є способи "поїзд" ваше тіло, щоб увійти в цей стан швидше?
+125
Oss 15 лист. 2014 р., 00:28:41

Кофеїн поліпшить ваш психічний стан, а не ваш фізичний стан. Якщо це все, що є неправильним, то це допоможе.

Однак ви повинні зрозуміти, чому ви втомилися. Фіксуючи його з кофеїном-це нерівний бій. Вам потрібно більше і більше, як час іде.

Прості і зрозумілі, якщо ваш втомився:

 • Спати більше
 • Більше їжте
 • Стресу менше

Ваше тіло потребує відпочинку і багато їжі, і як маленький стрес, наскільки це можливо, коли ви намагаєтеся побудувати як багато м'язи як можливий.

Так ні, це не марно. Якщо у тебе був поганий день, але їла мало, спала мало, то цілком розумно мати деякі кофеїновмісні напої, щоб додати деякі "живчики" для тренування. Але не покладайтеся на це все час.

Також пам'ятайте, що ваше тіло потребує відпочинку від інтенсивних тренувань кожні кілька тижнів, щоб кожні кілька місяців. Якщо у вас немає мотивації, щоб підняти навіть з великою кількістю їжі та сну, вважають, беру тиждень відпустки, і повернуться до тренувань після цього. Під час тижневої перерви ви все одно повинні їсти і спати, як якщо б ви тренувалися.

+125
Behnam Mamlooki 5 серп. 2018 р., 01:07:20

Спробуйте цю дієту

Я прочитав це, я знаю це складно, але це звучить як хороша дієта, щоб допомогти вам швидко втратити жири. Як на мене я б нічого не зрозумів 100%, але я виграв з якоїсь точки, і я втратив певний вагу.

Спробуйте додати деякі вправи, щоб допомогти вам втратити більше ваги.

+43
user2601228 3 вер. 2019 р., 17:26:35

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil