Як знайти, які групи м'язів зміцнити?

Без певної спортивної на увазі, є хороший общецелевой вправ або рухів, які можуть показати мені, що груп м'язів або областей потрібно більше працювати?

Я намагаюся переконатися, що моя загальна сила знаходиться в рівновазі, щоб збільшити його практичну користь у вирішенні повсякденних проблем.

 • Що базові процедури для тестування такі речі?
 • Є тести-до невдач, які можуть викрити цих (наприклад, ліфти або руху)?
+689
user270064 26 бер. 2018 р., 04:39:34
27 відповідей

Отже, постає питання, чи існує така річ, як навчання?

Коротка відповідь: так. Ви можете натиснути себе далі і далі в втоми, що ти стаєш слабкіше, чим більше роботи ви поклали ст. За навчання буде мати ознаки депресії, негативно впливає на показники здоров'я, такі як кров'яний тиск, загальне запалення організмі, збільшення жирових відкладень, і багато іншого. У найгірших випадках можливе виникнення рабдоміолізу.

Наскільки складно за поїзд?

Це насправді те, що люди повинні бути стурбовані. Багато новачки швидко турбуватися про перетренованості, коли вони дійсно не можуть тренуватися достатньо, щоб дістатися туди. Деякі люди плутають втому з істинним перетренованості.

Люди в Джаггернаут навчальних систем люблять використовувати аналогію, що ваша працездатність як чашка. Роботи, які ви поклали у заповнює чашку з втомою. Що ви робите для відновлення спустошує чашку. За навчання відбувається, коли більш-наповнить вас Кубок.

Стаття під назвою "втома пояснив" розглядається ряд фізіологічних проблем, пов'язаних з втомою і що ви можете зробити про це:

 • Виснаження субстрату--виснаження енергії ваші м'язи функціонувати.
  • М'язи використовують АТФ безпосередньо, і це може бути поповнено протягом декількох секунд, як тіло використовує креатин фосфат (СР) для перетворення АДФ в АТФ.
  • Коли ваш рівень ХП виснажуються, вона займає кілька хвилин для вашого тіла, щоб справити більше глікогену.
  • Нарешті, коли глікоген витрачений, вам може знадобитися кілька днів вживання вуглеводів, щоб поповнити їх.
 • Нейроендокринні зміни, як втома триває протягом тижня:
  • Продукція тестостерону знижується
  • Рівень кортизолу рости
  • Симпатична активність стає більш помітною (боротьби або втечі гормони), які catabolize м'язи для створення палива.
 • - Висока інтенсивність мікротравми (важка вага) і високий обсяг тренувань створити microtears або розриви в м'язової і сполучної тканини. У короткостроковій перспективі це не проблема, але в довгостроковій перспективі:
  • Ріпи можуть бути повторно розірвав і зробив більше
  • Великі ріпи можуть стати тягне і напружує
  • Більшість сльозами відновити протягом тижня, але як і раніше високий обсяг і висока інтенсивність навчання без перерви збільшить кількість сліз, які переносяться на наступний тиждень.

Якщо ви не елітний спортсмен, він приймає більшість слухачів давно дуже важко по-справжньому потрапити в місце, де ви могли б сказати, що вони більш підготовлені. Існує кілька способів боротьби з втомою, а також письмових навчальних програм буде побудувати деякі з цих функцій для вас.

 • Їдять добре. Насолоджуйтеся вуглеводів після тренування, як це допомагає вашому тілу підготуватися до наступного тренування.
 • Інше добре. Сюди входять сон і відпочинок між повторень, набори, дні тренувань. Ви повинні мати достатній відпочинок, щоб отримати наступний шматок роботи потрібно зробити.
 • Змінюють свій об'єм. Обсяг навчання є номером один внесок у сукупний втому.
 • Використовувати deloads, щоб дозволити своєму організму більш повне відновлення.

Багато успішні програми розрізняються як за обсягом та інтенсивністю. Ви починаєте з більш низькою інтенсивністю і великим обсягом, і щотижня збільшувати інтенсивність, а робити менше повторень в цілому. Після важкої тижня зазвичай підступ роду, щоб дозволити вашому тілу час, щоб більш повно відновити і, по суті, створити велику чашку. Коли почнеться наступний цикл, ви використовуєте трохи більш важкими вагами.

+975
Jequester 03 февр. '09 в 4:24

Хто-небудь з роботи, і сім'я, ймовірно, відчуває те, що ви описали, і є один і той же питання. Які кращі процедури для часу. Я особисто думаю, базові рухи і вправи, щоб врівноважити повторюваний характер роботи (довгі години сидячи, стоячи, неправильна постава тощо) В поєднанні з розтяжкою краще не спортсмен може прагнути. Добре округлені здібності.

Там, ймовірно, не срібна куля. Тренуйте свої слабкості і підтримувати ваші сильні сторони на час хрускоту тижня. І зробити більше, коли у вас є час

+922
jzyken 29 лист. 2019 р., 20:17:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Всі штангетки мають одне спільне: нестисливої підошва. Більш недорогий взуття використовувати жорсткий пластик, і більш дороге взуття з дерева. В один момент часу були пауерліфтингу взуття, яка має плоску підошву. Я не міг знайти будь-який з них останнім часом, і майже всі на підборах.

Буде каблук допомагає чи ні, залежить від ліфта, а також, скільки від каблука. Наприклад:

 • Станову тягу краще виконувати без каблука. Потягнути з каблуком збільшує відстань, яку ви повинні тягнути, і ви опинитеся в невеликому скруті кредитне плече-мудрий.
 • Присідання працюють краще з каблуком, особливо Передні присідання.
 • Лава для преса може використовувати каблук для поліпшення привід ноги, але це не обов'язково.
 • Будь швидко тягнути, як очищає і ривками, уривками і т. д. найкраще робити з п'ятою.

Зрештою, це справді може бути особистим перевагою. Я знаю багатьох людей, які знімати взуття для тяги. Поки ви знаходитесь на твердій поверхні, ви будете мати краще використовує цей спосіб.

Якщо вам потрібен каблук, використовуйте штангетки. Якщо ні, то ходіть босоніж.

Примітка: робити не використовуйте Ваші штангетки робити пліометріка і коробка стрибає. Підошва не повинна бути гнучким, і вони не призначені для цього типу роботи. Візьміть важка атлетика взуття і зробити це босоніж або з різним набором взуття.

+893
user42866 13 бер. 2012 р., 00:42:59

В принципі, якщо я повинен дати одну відповідь лінія: глютамін допоможе вашим м'язам швидше відновлюватися, і не дозволю тобі так легко втратити м'язи. Так, ні, це не допоможе вашій продуктивності.

Однак це читання може бути цікавим.

На основі культуризму сайті, який я повністю секунди на ось кілька важливих речей, про глютамин:

Що Таке Глютамін?

Глутамін утворюється в тілі людини, коли замінима амінокислота, кислота глутамат (або глутамінова кислота) розщеплюється і зв'язується з азотовмісними молекулами аміаку. Думаю, глутаміну як своєрідна губка азоту. Він витирав аміаку і човників азоту між тканинами, де вона може бути використана для росту клітин і відновлення тканин, серед багатьох інших функцій. Повідомляється, що приблизно 30-35% від всього азоту при розпаді білків транспортується у формі глютаміна. Глютамін також може бути розбита, щоб повторно синтезувати глутамат, який робить глютамін найважливіший джерело аміаку і азоту.

Близько 70 відсотків внутрішнього глютаміна в організмі виробляється в скелетних м'язах, звідки він переміщається в тонкий кишечник, нирки і лейкоцитів. Вони є домінуючими сайтах використання глутаміну.

Внутрішні рівні цієї амінокислоти залежить від різних факторів. Вагітність та годування груддю істотно виснажити глютаміна в організмі, а не є вичерпним, вправа, хвороба, хвороби, голоду чи голодування, швидкого зростання і розвитку, і інших умовах Крайньої фізіологічного стресу. Ось деякі з умов, у яких зростає споживання глутаміну або з урахуванням добавок є доцільним.

Що Він Робить?

Глютамін—як і інші альфа-амінокислоти, бере участь у регуляції синтезу білка і руйнування. Тим не менш, є набагато більше, ніж це. Глютамін істотно впливає на метаболізм амінокислот, кишечнику, ремонт бар'єр, нормальної функції імунної системи, утворення глюкози, водного транспорту, нейротрансмісії, і багато іншого.

Ваші нирки є основним споживачем глютамін це, де розщеплюється аміаку з глутаміну працює для підтримки вашого організму кислотно-лужний баланс. Ніде ви не знайдете аміаку, ви знайдете глютамін. По мірі росту—метаболічного ацидозу у відповідь на інтенсивний тренінг або високо-білкова дієта—ниркова поглинання глутаміну парить. Справді, одне дослідження показало, що всього чотири дні з високим вмістом білка, високим вмістом жирів, було достатньо, щоб викликати на 25% падіння рівня глютаміна в плазмі і м'язової тканини.

Якщо всі ці конкуруючі починають випереджати здатність вашого організму виробляти глутамін, тоді ви можете почати проявлятися ознаки дефіциту, в тому числі атрофія м'язів, виснаження енергії і підвищену сприйнятливість до інфекцій.

Які характеристики та фізичні застосування?

Незважаючи на різні функції глютамина, мало доказів припускає, що це призведе до збільшення м'язової маси, зниження жиру, або приріст м'язової сили або потужності в нормальних, здорових людей. Однак, враховуючи, наскільки стресових інтенсивних тренувань на людський організм, спортсмени можуть побачити певні переваги, доповнюючи значний рівень глутаміну, або від укладання його з іншими добавками.

Одне дослідження показало, що, коли спортсмени постраждали від легкого зневоднення, додатковий глютамин підвищує продуктивність тренування, і посилюється поглинання рідини і електролітів у поєднанні з глюкозою і напої електроліту. Добавки також було показано, щоб підвищити рівень гормону росту у відповідь на велосипеді до знемоги.

Концентрації позаклітинного глутаміну також було показано, щоб активувати передачу сигналів mTOR шлях, який, як відомо, відповідає за збільшення розміру м'язів. Проте, тут, знову ж, користь від прийому глютамина вимагає інших умов: в такому разі, передачу сигналів mTOR-мабуть, необхідно присутність амінокислот з розгалуженою ланцюгом (лейцин, саме головне), а також певний пороговий рівень клітинної гідратації.

В іншому випадку, колезький легкоатлетів, які вживали чотирьох грамів глютаміна в день протягом восьми тижнів, разом з навантаження і підтримуюча доза креатину, бачив великих успіхів у м'язової маси тіла, ніж ті, які використовували креатин поодинці. Це може здатися незначною, але важко робити висновки лише вісім тижнів на такій низькій дозування. Чи є більш високі дози або більш тривале дослідження призвело б до суттєвих відмінностей можна тільки здогадуватися.

+885
Bradley Geldenhuys 30 лип. 2014 р., 11:56:59

Подумайте про це так:

Картина м'язи, як цегляна стіна. М'язові волокна цеглу та сполучної тканини в ступці. Тепер біля стіни, у вас є величезний шматок глини, яка є еквівалентом білка.

Для білка, щоб бути корисним, він повинен бути перетворений в цеглу. Це те, що ваше тіло робить з білками, це денатурує їх, їхню розбивку на амінокислоти, які проходять через печінку до м'язів, які потребують ремонту. Як тільки він туди потрапляє, конструкцій в м'язові клітини беруть амінокислоти і сплести їх в м'язові волокна (цегла), які вони потім використовують для відновлення стінки (м'язи). Все це вимагає енергії (глюкози), а інші елементи (вітаміни, мінерали тощо) Також використовуються, щоб допомогти побудувати/зберегти сполучної тканини.

Так в найсуворіших, самих елементарних сенсі, так, білка-це те, що використовується для ремонту/Ремонт/будувати собі м'язи. Однак все це відбудеться без інших елементах.

+736
Perleques 16 січ. 2019 р., 02:07:19

Ви могли б спробувати гоблет присідань, де ви тримаєте один вагу перед вами.

Чи можна просто з власною вагою присідання, і працювати на мінімум (в ідеалі, ви хочете, щоб ваші верхні ноги паралельно підлозі або трохи нижче. )

+723
Querier 18 жовт. 2016 р., 06:11:15

Рекордсмен світу на 1500м сонце Ян, аналіз його ходу в довжину і хід якій можна знайти на Сунь Ян. Його частота (або частоти) 0.96 (майже удар в секунду) і його ударів в 50м довжина становить 27.

Ваш хід якої становить 0,85 (48 ударів за 56 секунд) або 51 ударів в хвилину, тобто повільніше, ніж Сунь Ян (58 ударів в хвилину), і вам потрібен 48 ударів (1,04 м/хід), де він повинен 27 (1,85 м/інсульт).

На рис. 1, я вже нанесені дві точки і один з моїх власних вимірювань: {{1.85, 0.96}, {1.04, 0.85}, {1.78, 0.68}} а також - за умови постійної швидкості ходу частоті як функція довжини ходу, тобто швидкість = частота інсульту * довжина ходу

Тут ви можете побачити, що якщо Сунь Ян був коротше довжини ходу (наприклад, не мати довгі руки, як у нього), він повинен збільшити частоту інсульту плавати з тією ж швидкістю. Для мене швидкість Сонця (швидше за все не відбудеться :-)), моя увага повинна бути збільшення частоти.

Fig1

Рис. 1. Постійною швидкістю в залежності від частоти ходу і довжини ходу

Якщо ви хочете змінити швидкість або тримати швидкість постійною і працювати з тактовою частотою, комбінація довжини, залежить від ваших спільних цілей для купання. Два посилання, які можуть допомогти вам:

Припускаючи, що ви хочете йти швидше, я експериментувала з темпу, наприклад, через отримання темпо тренер, наприклад Фініс темпо тренер. Проте мій особистий досвід майже початківців, полягає в тому, що якщо я збільшити зусилля у порівнянні з моєю технікою, я дуже втомлююся дуже швидко.

+683
qinking126 15 січ. 2012 р., 11:21:32

Я сподівався отримати деяке уявлення про вітаміни і добавки, які я приймаю. Я боюся, що я занадто багато або приймають їх неправильно. Я роблю собі добро або завдати шкоди своєму організму?

По-перше, мені 21, близько 5'9, 140 фунтів, мінімум жиру і спортивне. Я працюю майже кожен день тепер намагаюся підготувати себе для базової підготовки ВПС США. Я намагаюся побудувати м'язи.

Тепер, що стосується вітамінів і добавок, я беру:

 • Мега чоловіки спорт мультивітамін
 • дитяча вітамін
 • Вкладка кальцію/магнію
 • Олія насіння льону (1 або 2)
 • Ртуть риб'ячий жир (2)
 • Оксид азоту (2, тільки перед тренуваннями)
 • Bromelian (ананасовий ензим)
 • 1-2 сироватковий протеїн трясе
 • Креатин

Я теж тільки почав сьогодні ДГЕА і купив L-аргініну, який я ще не пробував.

Я беру ці 6 днів на тиждень, багато рідини, і їсти пристойно. Я повинен зізнатися, я відчуваю себе прекрасно і енергії, гарний настрій і т. д. з моменту початку цього. Я відчуваю себе краще, ніж я є протягом тривалого часу. Немає жодних ознак пошкоджень, ніяких симптомів сечі, відсутність симптомів кишечника або що-небудь. Я порівняв інгредієнти кожна мітка один до одного, так що я розумію, що окис азоту і аргінін є аналогічними, а також вітамін подібності.

Я выгадывал так сильно, як думаю я, або я викликаючи небувалий шкоду?

+669
Jay Finley 12 лип. 2018 р., 07:45:24

Досить довгий час зараз я займаюся Білл Зірка 5х5 тип рутини.

Вага ~85кг з Макс жим 130кг, присед 160kgx5 але тяга низька, я іноді гострий біль в нижній частині спини, коли нічого важче 100 кг або 120кг. Нещодавно, у мене злегка розширений мою позицію і мої руки йти всередину (як в сумо) і болю більше немає, і, здається, легше для мене, щоб тримати спину прямою.

У мене склалося враження, що він повинен бути, як мінімум, навпочіпки від того, що я бачу, більшість тих, хто робить.

Моя хватка також розпушує дуже легко і передпліччях відносно слабкий. На даний момент я кину 140кг. Я намагаюся з'ясувати, чи зможу я подолати цей або якщо у мене травма, що робить боляче, коли я станову тягу. Що таке хороший метод для збільшення сили хвата, якщо це проблема? Або може бути, це просто, що мої ліфти не coventional пропорції?

+644
ruhnet 22 бер. 2017 р., 04:28:47

Я бігун і завершили P90X і P90X2. Я б настійно рекомендуємо P90X2 для задоволення ваших особистих цілей поліпшення вашої зовнішності і вашої бігової формі.

У той час як P90X призначений для загальної фізичної підготовки, P90X2 більше орієнтований на спортивний результат. Є кілька ключових аспектів P90X, що робить його краще підходить для вас:

 1. Зміцнення серця - Існує безліч вправ, розроблених, щоб допомогти вам розвинути сильнішу і більш стійку основу. Вони виходять за рамки нормального "Ab вправи", розвитку м'язів нижньої частини спини і косі м'язи живота. Це дасть вам більш сильний вигляд, а також зробить ваш біг більш ефективний, адже чим менше ваше тіло закручується з кожним кроком, чим більше вперед у вас буде.
 2. Вибухова сила - P90X2 використовує методики навчання, призначений для збільшення скільки швидкість і силу м'язів може генерувати. Це буде прямо перекладати, щоб бігти швидше, в будь-який момент зусиль.
 3. Правильна розминка і відновлення - останні спортивні дослідження показують, що розминка і розтяжка, як ті, яким навчали в P90X і Insanity може фактично призвести до травм і зниженню продуктивності. P90X2 вчить піни прокатки та інших методів розігріву і відновлення, що останні наукові показали, щоб бути більш безпечним і більш ефективним.

Обидві програми допоможуть вам знайти силу, витривалість і рельєфність м'язів, але з зазначених вище причин, я б пішов з P90X2. Маразм занадто зосереджені на високій інтенсивності кардіо тренувань, щоб допомогти вам отримати м'язи. Він прагне показати кращий результат з тих, хто хоче скинути вагу.

Майте на увазі, що працює занадто багато або занадто швидко зменшить кількість м'язів ви можете побудувати. Однак, вам не треба повністю зупиняти. Коли я зробив P90X2, я навмисно працює менше днів на тиждень, і працює в більш повільному темпі. Я задовольнив мої цілі більше м'язів і набирає силу і стабільність. Це призвело до поліпшення ходових характеристик після того, як я закінчив програму, і повернувся в свій звичайний пробіг.

+631
Mortaza G 15 жовт. 2017 р., 18:43:06

Відчуття втоми і нудить після тренування - це нормально, особливо якщо ти продаєш себе. Ви, ймовірно, згорів через багато енергетичних запасів, і ваш адреналін буде збій. Якщо це відбувається кожен раз, навіть після легкої тренування, я рекомендую до лікаря, на всякий випадок щось не так, може бути ендокринна проблема.

Що стосується нудоти, після дуже інтенсивного тренування, ваше тіло було маршрутизації крові на більш важливі вправи біти, так що ваш шлунок буде трохи нудити деякий час. Це природно.

+559
William Robertson 16 груд. 2019 р., 14:20:45

Організм кожної людини трохи відрізняється. Присідання та станової тяги можуть використовувати ті ж м'язи, а якщо у вас руки довше і сильніше заднього ланцюга, є хороші шанси, що ви буде пропорційно краще станової тяги. Аналогічно, після жиму лежачи більше фокусується на грудях, в той час як верхній прес спеціалізується на плечі, в залежності від того, де ви сильніше, ви можете легко відключити.

Однак, як вже було проведено, то exrx норм міцності (також знайдені в різних Rippetoe книги), принаймні, відправну точку.

+558
BFC BFC 15 бер. 2012 р., 19:34:02

Як правильно виконувати кубинські обертання з однією гантелей?

Я експериментую з кубинськими обертання в якості вправи допомогу для Олімпійських піднімаючись і противаг гімнастичні руку. Мій поточний план тренування 3 рази на тиждень олімпійський піднімаючи стійку плюс навик роботи кожен день (не структурований) плюс деякий світло йоги вранці. У мене немає травми плеча або проблеми з рухливістю, я хочу використати цю вправу в першу чергу, для збільшення міцності.

Я бачив, що кубинські обертання виконується різними способами:

 • Стоячи зі штангою: бар йде з шлунка за голову на 180 градусів.

 • З dummbell, лікоть не підтримується: такі ж як вище, з 1 або 2 гантелями стоячи або сидячи, на 180 градусів руху

 • З гантеллю, Лікоть підтримав: з 1 гантеллю, лікоть спирається на коліно, а всього лише 90 градусів (опустивши гантель з вертикальної на горизонтальну і назад)

Які переваги/недоліки кожного варіанта? В даний час я волію один гантелі версію, адже навіть незаряджена штангою здається занадто важким для цього вправи, і у мене тільки один гантелі будинку.

З однієї гантелі, я повинен мати мої лікті підтримали чи ні? Якщо діапазон руху бути 90 або 180 градусів?

Підтримувані версії з диска більш ніж на 90 градусів відчуває себе ніяково і іноді дуже злегка болючий в моє плече. Я повинен знизити вагу і спробувати проаналізувати в повний діапазон руху, або на 90 градусів добре в довгостроковій перспективі?

+520
Ralph Tandetzky 23 січ. 2016 р., 10:11:14

Нічого насправді.

Маючи здоровий рівень тестостерону означає, що тільки ви не маєте будь-який розлад у вашому Hypotalamic-гіпофізарно-Гонадної осі.

При виконанні вправи у вас транзиторне підвищення рівнів деяких гормонів: тестостерону один з них.

Він регулює гомеодинамического стану м'язів і деяких сигнальних закономірності, пов'язані з певною молекулярної акторами ( акт-mTORC1 ).

Жінки також здатні збільшувати м'язову масу, навіть з їх практично неіснуючий рівень тестостерону. Базальний рівень цього гормону не є хорошим предиктором ті, потенціал для зростання маси, але вони лише впливають на фактичні початковий рівень жиру маса ( і, очевидно, інші змінні, пов'язані з статевими відмінностями ).

+501
dalight13 3 лист. 2012 р., 17:06:42

Я 19-річний хлопець і на цьому тижні мені один ПМ-передній присед покращено з 72,5 кг, до 85 кг, але ноги не ростуть в ширину взагалі.

Процес повільніше, ніж якщо я або я роблю щось неправильно? Розглянемо мій раціон складається з 4574 калорій кожен день тижня...

+498
Abdul Malik 4 квіт. 2019 р., 22:48:00

Якщо я правильно зрозумів ваше питання правильно, у вас є мета виглядати рельєфним і хочу показати чіткості у ваші м'язи, а також поділ. Я думаю, що ваш шлях повинен пару динамічних змінних варіюється від вашого втрата ваги/методи різання на зміни процедури.

В цілому, моя порада буде наступним:

Повинні зробити, це:

 • Складіть план, який складається з твердотільних мішеней і графік виконання робіт в таблицю (статистику, як вага, вміст жиру %, лимбовым вимірам, коефіцієнти тощо)
 • Створити етапах підготовки (сила-гіпертрофія-витривалість цикл з прогресивної перевантаження 4 тижня кожного циклу)
 • Навчіться бути терплячим і послідовним. Перевірити самодисципліни відео Брайана Трейсі на YouTube, яка допоможе вам, якщо ви включаєте декілька порад з приводу звички.

 • Отримати копію "спали жир, нагодуй м'язи" і вивчити його. Ця книга обов'язково змусить вас бути більш обізнані про харчування і його вплив на ваш виграш. Також Ця книга може навчити вас планувати свій раціон в різні сезони.

 • Отримати копію "принципів Polinquin", щоб отримати уявлення про ефективне навчання, яке дасть вам інший кут зору, коли справа доходить до планування тренувань
 • Переконайтеся, що ви дотримуєтеся у вашій формі і зосередитися на вашій формі, а не вагу (якщо ви хочете зробити вашу фігуру в хорошій формі, потрібно робити повторень в хорошій формі)
 • Відпочити і добре відпочити. Переконайтеся, що ви спите.

Додаткові допоміжні: якщо ви хочете зробити ваше тіло жиру нижче, щоб показати, що м'язи у вас є, ви можете робити два рази на день як кардіо в голодному стані вранці і тренування у вечірній час.

Найважливіший з усіх:
Дізнайтеся, який тип тіла у вас є (ви близькі до ектоморф, мезоморф або ендоморф) і зробити план адепта на свій раціон харчування. Це встановить вам на правильному шляху. А також ви можете шукати ефективні методи навчання, на якому ваше статура реагує взагалі. Але він для кожного різний, так що вам доведеться з'ясувати це самостійно.

Дізнайтеся, як виміряти ваш відсоток жирових відкладень з шкірної складки супорт і створіть таблицю з вашою статистикою щотижня в такій же ситуації (вимірювати свою вагу щодня відразу після пробудження і відвідування томилися в голодному стані і всебічна жиру раз в 5 днів). Також не довіряйте дзеркалу. Переконайтеся, що ви робите стандартна поза фотографії, щоб побачити різницю. Я б порадив використовувати той же номер в один і той же час з тими ж правильне освітлення.

Вимірювання прогресу і прораховував-це єдиний спосіб для вас, щоб отримати уявлення про те, які частини ви повинні зосередитися, щоб досягти своєї мети.

Я б порадив попросити вашого лікаря зробити повний спектр аналізів і після того, як ви наблизилися до вашої мети і перездати тест, щоб побачити, чи є щось інше. Це не обов'язково, але приємно мати, якщо ви хочете, щоб перевірити ваш гормональний дзеркала і переконайтеся, що у вас немає недоліків мінералів, вітамінів, ферментів або надлишків. Це також буде свідчити про те, що ви перебуваєте на правильному шляху з точки зору вашої стресового навантаження і подорожі.

Експеримент і з'ясувати, що працює для вас краще і бачити, як ви реагуєте на харчування і фізичні вправи. Не бійтеся нових речей. Але не приймайте все на віру. Якщо щось не зрозуміло, питайте з тих, хто може зараз, але і запитати чому це так. Тому що те, що працює для мене може не працювати для вас на всіх.

І останнє: пам'ятайте, що у вас є мета, і це буде пекельна поїздка. Переконайтеся, що ви насолоджуєтеся їм, у противному випадку вона перетворюється у відходи. Закінчити кожен з ваших тренувань і всякий раз, допоможе вам тримати кінець вашого набору на увазі. І коли упретеся в плато або відчуваєте, як здаватися, думати про те, де ви почали і подивитися, як далеко ви насправді.

+452
Tewa Palatta 18 лист. 2016 р., 20:49:27

Як хто-то, хто є досить жорсткою і дивлячись на підвищення його гнучкості деякий час я, ймовірно, може допомогти вам.

Щоб дати вам мій фон і якась надія, я спортивна людина, так як я 7 років. Я завжди був досить активним з тих пір (змагання за легка атлетика, ...) і мені зараз 29 років. Однак, гнучкість ніколи не була моя увага і ніколи не був моєю силою. Це стало проблемою, коли я почав займатися важкою атлетикою: він ударив мене в обличчя досить складно, що я не зміг виконати деякі рухи відсутність гнучкості. Тому я шукав рішення.

Ефективне рішення я знайшов (я дійсно істотно поліпшив свої мобільності) є наступним :

 • В першу чергу, зрозуміти, що мета розтяжки-зробити вашу центральну нервову систему (ЦНС) розумію, що новий діапазон руху (ROM), який є бажаним і безпечним. Він (до моєї віри) нічого спільного з власне подовження м'яза. Старі вірування так сказав. Нове дослідження припускає змін, в основному неврологічні. Мабуть, якщо ви ставите себе під загальним наркозом, тобто видалити вашу ЦНС з рівняння, ви повинні бути в змозі зробити повний розкол без будь-яких проблем. Як тільки ви зрозумієте і прийміть це, тоді ви зрозумієте правильну техніку, щоб отримати гнучкість і мобільність

 • По-друге, включити в щоденний гнучкість роботи, де ви можете наприклад, досягти над головою, досягнення у ваших ніг, присідання, ... робити як можна більше рухів, які ви хочете досягти, а не сидите протягом тривалих періодів часу. Коли вдома, спробуйте включити мобільність роботи, при перегляді телевізора, грати в ігри, грати з вашими дітьми, ... визнати, що потрібно більше рухатися. Крім того, якщо ви не професійний спортсмен, 1ч добової активності немає (на жаль) скасувати 8 годин+ сидіння (офіс, автомобіль, літак, диван, ...)

 • По-третє, зробити одну (або більше, якщо ви можете підтримати його) гнучкістю тренування в тиждень з правильним зосередитися на диханні і з використанням методів ПНФ (Google, яка при необхідності). Правильне дихання, тобто дихання животом дуже важливо, так як (див. Перший пункт) гнучкість, в основному, пов'язані з неврологічною адаптації, тобто роблячи ваше тіло зрозуміє, що новий диск є безпечним. Це досягається за допомогою правильного дихання, яке дозволяє вам з'єднуватися з вашими ЦНС і кажу йому "цей диск є безпечним, йдіть туди" Методики ПНФ дозволяють використовувати рефлекси тіла швидко збільшити ваші поліпшення. Також, якщо ви можете, стрейч з партнером. Це дозволить вам отримати більш глибоке розтягнення і більше розслаблятися з партнером допоможе вам увійти в посаду, тобто ви використовуєте менше напруги і дуже корисно, щоб отримати потрібні пристосування. Розтягування з використанням ваги також може бути дуже корисно, наприклад, Кубок присідання для поліпшення присідання глибина, навантаженого згинання плеча. Просто переконайтеся, що у вас є правильний малюнок руху, і ви правильно мобілізувати свої суглоби. Тренер, утворений одного або колегіального огляду (викладу відео на Reddit запитувана для оцінки формі), може допомогти.

Ресурси, які я рекомендую, MobilityWod з К. Старрет (м'які тканини і окантовані відволікатися, модель рол з Джилл Міллер (багато на дихання) і стрейч-терапії від Кит Лофлин. Звідти і з цим знанням, ви зможете точно налаштувати ваші власні рутини, вивчати передові прийоми і орієнтуватися в численних відео на цю тему.

Сподіваюся, що це допомагає !

+422
selasie 10 серп. 2017 р., 01:15:53

Досить багато тих, хто не регулярно піднімати тяжкості на середньому рівні повинні бути зосереджені на основних складових ліфтів в тренажерному залі. Ці ліфти дасть ваше тіло на тренування, так що ви можете розвивати всі групи м'язів.

Я б порекомендував або стартову силу на Rippletoe або 5х5 або Мехді. Документації на кожному з них величезний і позитивний.

Для нижньої частини тіла:

 • Станова тяга
 • Присідання

Для вище талії:

 • Накладні Прес
 • Нахилився поспіль
 • Жим лежачи

(* Примітка: я классифицирую середнього рівня, як: вам тренуватися 4-6 днів на тиждень в тренажерному залі і закінчив стартовий програму 5х5 або стартову силу)

+407
Jordi D 2 лист. 2019 р., 07:44:20

Я читав на інших форумах з харчування, що сирі яйця містять інгібітор білка, який заважає людині правильно засвоювати білок. Кажуть, коли ви варіть яйце руйнує цей інгібітор, що робить приготовані яйця хороше джерело білка, але сирі яйця це поганий джерело. Чи є правда в цьому?

+401
Zackkenyon 14 жовт. 2013 р., 22:16:58

Я нещодавно дав почав ходити в спортзал і я займаюся груди вправи. В той час, як роблячи це, я дав знайшов свій трицепс ліміт мені сильніше, права рука може підняти набагато більше, ніж моя ліва були у мене дуже мало трицепсів м'язів. Чи Можете ви допомогти з цим питанням, як і я не впевнені, чи можна трицепсів м'язів може стати чинником для цього.

Вправи я роблю включають жими штангою, гантелями/кабельне летить і похилій лаві преси

+396
RedDree 8 трав. 2014 р., 02:47:01

Щоб наростити м'язи, краще робити безліч повторень. Немає ніякої магії чисел, при якому ваш хребет буде хворіти (особливо як біомеханіка не призвести до травми). Спробуйте зробити один сеанс на тиждень більш сильний опір і 4-8 повторень, а на іншій сесії з повторенням від 8-12 і вище, як ви робите зараз. Таким чином, ви будете будувати більшого обсягу частіше ураження різних м'язових волокон.

+391
HipHopGerais 1 лют. 2010 р., 12:30:20

Я працюю над моєю власною структури тренування на деякий час тепер, намагаючись знайти правильне поєднання розминки і вправи.

Я завжди починаю з розминки, працюючи на м'язи я буду бити цій сесії.

Потім переходьте на вправи я повинна бути свіжою, наприклад. будь-які стрибки, стрибки коробки і т. д.

Тоді я буду працювати на вправи опору, закінчуючи біговій доріжці або працювати на велосипеді.

Є наукова теорія побудови тренування у правильному порядку?

+295
Cannon Adams 3 січ. 2011 р., 05:43:26

У мене є горбистий бігу/ходьби, які я роблю майже кожен день. Більшість днів я відчуваю, що це правильний рівень тренування для мого помірного рівня фізичної підготовки, але час від часу, я в кінцевому підсумку важко дихати і моє серце б'ється швидше, ніж у звичайний день.

Які деякі поширені причини для добової варіабельності те, що здається чисто фізіологічного рівня фізичної підготовки? Я не встиг помітити яких-небудь явних зв'язків з чим-небудь відбувається в моєму житті.

+206
Synexis 30 січ. 2015 р., 04:42:48

Зазвичай я отримую в спортзал по понеділках, середах і п'ятницях і спробувати підняти трохи більшу вагу, ніж я робив раніше.

Сьогодні все пішло не так, і я не збираюся бути в змозі зробити це в спортзал.

Біологічно кажучи, що зі мною відбувається зараз?

Мої м'язи скорочуються швидко і мій скелет руйнується повністю руйнують усі надії у мене підніматися знову? Або це досить нешкідливий, і мої м'язи залишаться такими ж, може навіть виграти від додаткової решта?

Скільки разів мені доведеться працювати, перш ніж він починає серйозно моє розвиток?

+195
Mohsin Falak 7 груд. 2012 р., 01:32:43

Я люблю ходити довго-я маю на увазі, десять миль-прогулянки. Частково це тому, що я вчився на Сьюзен Б. Комен 3 дні ходити близько року тому, і я внадився брати дуже тривалі прогулянки з-за цього.

Однак, деякі мої знайомі кажуть, що я повинна почати працювати, тепер, коли я йшов на І геть протягом року. Я чула різні суперечливі відомості про ходьби і бігу, тому я вирішив запитати Тут.

Припускаючи, що відстань є константою (тобто, що я ходити або бігати, скажімо, п'ять або десять миль, незалежно) і що час-не фактор (якщо це займе дві години або чотири, не так вже і важливо для мене), як ходьба і біг порівнюємо? Тобто, які плюси і мінуси, медичні і фітнес-мудрий, ходити і бігати?

+147
ArabelaSc 19 бер. 2011 р., 20:05:14

На жаль, просто беручи участь у якому-небудь виді спорту не може допомогти вам з визначенням (внутрішня стійкість) сам по собі. Я пробував альпінізм, біг, айкідо і йоги, і кожен з них може допомогти з цим завданням, якщо у вас є правильне стан душі, але кожен з них може зробити вас ще більш слабких (морально), коли ви займаєтеся з неправильними думками.

Мій власний метод, щоб поліпшити визначення є державною цілі для себе, які лише трохи вище свій навик/сила, як ви відчуваєте його. І успішного досягнення цих цілей. Наприклад, якщо ви перебуваєте в середині (скажімо, 10 км) пробіжки і розтягла ногу, ви можете вибрати, щоб бігти додому (хоч і повільніше) або навіть взяти трохи довший маршрут, замість того, щоб кликати на допомогу. Я маю на увазі не мучити себе, а просто бореться з труднощами, які складно, але не мають ніякої реальної небезпеки (я була в такій ситуації пару раз, останній раз вчора, і все було добре після цього, але "ваш пробіг може варіюватися").

Перебуваючи на горі і доводилося підніматися далі і далі, тому що буря/ніч насувається, ви виявите, що ви можете піти далі (і навіть приймати правильні decitions) навіть коли свій останній сон був 30 годин тому.

Все це може змусити вас повірити, що ви можете впоратися з великою кількістю складних ситуаціях, і показує вам, що ваші зусилля дають свій результат, навіть якщо це займе час. Так що в такій важкій ситуації ви просто більше не воювати - це внутрішня сила духу.

З іншого боку, це "ходіння на голові", якщо зловживати, може бути небезпечним і привести вас в неприємності (або просто змушують вас відчувати себе слабкіше, якщо ви не зумієте знову відпишуся і знову). Тут ви повинні використовувати свій здоровий глузд і мудрість.

Ви можете почати експериментувати з цим, тренуючись довше. Зокрема, коли ви відчуваєте, що більше не витримаю, даю собі обіцянку вправи +10% від того, що ви вже зробили. Біг ідеально підходить для цього типу експериментів.

+95
Hemal 1 січ. 2013 р., 04:58:36

Якщо зверху і нишком ручки як боляче, я не можу нічого придумати інший спосіб тримати його, що б допомогти. Так може краще запитати, який інструмент можна використовувати, щоб полегшити біль:

 1. Час і рішучість. Ніщо не замінить старої доброї жорсткість шкіри.

 2. Боксерські рукавички. Прокладений виправити саме цю проблему. Є багато варіантів на ринку.

 3. Рушник/футболку/і т. д. Менш ефективна, ніж #2, але дешевше. Може бути досить хорошим, особливо в поєднанні з #1.

+70
jaire williams 16 лют. 2017 р., 01:50:14

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil