Як побудувати м'язову силу без фізичних навантажень?

Так що у мене є шість вісім років проб і помилок докази, щоб показати, що я не здатний міцність будівлі для будь-якої вимірної міри з будь-яким вправою. Я не показую результати і я став втомлюватися від роботи без причини. Я поклав все це до кінця і я шукаю альтернативні способи нарощування сил. Один чоловік сказав мені, що можна генетично змінити мою м'язових клітин і волокон для забезпечення більшої міцності без вправ - це можливо?

Інший спосіб я чув, як важко приймати анаболічні стероїди, які нібито можуть побудувати силу навіть без тренування. На даний момент я розглядаю стероїд зловживання, якщо це означає можливі результати я можу оцінити.

Я ніколи не оцінили і були задоволені результатами від будь-тренувальної програми або підпрограми за будь-який період часу, а не прогрес, незважаючи ні на що. Я навіть не хочу шукати експерта, як альтернативні підходи-це те, що я шукаю.

Будь ласка, дайте мені знати про будь-яких інших можливих способів, що сила може бути збільшена без тренування, так як вправи для мене не працює-я пробував все, ви можете думати і через 8 років я все ще, де я почав в 14 років.

22-річний чоловік, який підняв на маленькі підлітки, які ледве тренування ... мені шкода людини і людини в цілому.

+201
Bill Lefurgy 30 жовт. 2011 р., 00:12:28
38 відповідей

Немає. Дослідження Ви маєте на увазі , описуючи ті мікротравми, як викликати з сухожиль, а не як засіб зміцнення сухожиль.

Перевищення швидкості ексцентричній навантаження може заподіяти шкоду, а не запобігти його.

+997
Jingles 03 февр. '09 в 4:24
 1. Якщо ви хочете бути бігуном, то вправи для ніг в тренажерному залі-це не допоможе вам багато. Ви отримаєте краще працює питомою міцністю пристосувань, роблячи Хілл повторює. Однак, ваша мета може бути, щоб побудувати м'язи ніг і з інших причин.

 2. Деякі тренери вважають, що легко виконується вдень після тривалої пробіжки допомагає відновленню.

 3. Якщо ви дійсно збираєтеся на відстані, то нормальний метод навчання, щоб зробити спина до спини довгі. Це значить, навчитися бігати, коли ваші ноги втомилися, але напевно готує вас до ультрас.

Наука полягає в тому, що, коли ваші ноги болять, це тому, що у вас пошкоджені деякі м'язи трохи волокон. Вони будуть зростати ще більше і сильніше, але зайняти трохи часу, щоб зробити це. Якщо ви зробили дійсно суцільний тренуванням, то намагаюся робити які-небудь інші дуже тверді тренування на наступний день не так ефективний, як чекати день або 3.

+982
barony 15 черв. 2013 р., 17:29:32
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Біг на пальцях може бути гарною ідеєю, якщо ви хочете поліпшити свою здатність бігати на носках, або, можливо, інші заходи (стрибки через скакалку), які включають аналогічні рухи і групи м'язів.

Виконується на пальцях ніг краще, незважаючи ні на що, і краще, ніж звичайний біг для покращення вашого (стандартний) швидкість бігу, витривалість, здоров'я, і так далі? Немає, очевидно, немає. Біг на носочках-це неприродний вид руху і менш ефективний, ніж звичайний біг, тому він має сенс тільки якщо ви спеціально хочете тренувати себе для такого роду руху зокрема.

Перш ніж питати, чи треба щось "краще", важливо пояснити, що ваша мета. Якщо вашою метою є отримати сильні литкові м'язи, а не відмінний фітнес, витривалість, швидкість бігу, здоров'я серцево-судинної системи, працює економіка, і так далі, то відповідь може бути "так", але це буде дуже конкретна мета, як багатьох би на користь непропорційно сильні литкові м'язи.

+976
Marco Geertsma 7 груд. 2019 р., 22:20:09

Є кілька міркувань при роботі в нічний час:

 1. Зробивши себе помітним для інших, тобто автомобілісти, велосипедисти і т. д.
 2. Надання бачення для себе
 3. Де шукати при запуску

Ви не хочете бути дивлячись вниз на свої ноги. Як катання на гірських велосипедах або інші високошвидкісні погоні, ви хочете бути дивлячись в декількох футах попереду, так що ви знаєте, що йде за основу. Отже, ви хочете, щоб світло, яке може світити попереду вас, як і вниз, і дає достатньо світла, щоб освітити шлях попереду.

Моє улюблене поєднання (яке також є обов'язковим для події Рагнара, які 24 години на добу естафетний біг подій виглядає наступним чином:

 1. Фари - ви можете отримати ті, які надіваються на капелюх, або ви можете отримати їх встановлений на голові ременями. Знайти те, що зручно, якщо це не комфортно, ви не будете використовувати його. Моя особиста перевагу-це серія ліхтарі Petzl фар. Ви також повинні розглянути люмен або світловий потік. Я волію 50 люмен, а це дає мені близько 10 секунд видимість в 7 хвилинах милю темпами. Якщо ви біжите швидше, ніж це, вам потрібно яскравіше лампи, так що вам не обігнати світло.
 2. Задній червоний постійний або проблисковий маячок - практично будь-який бренд буде робити, ви просто хочете, щоб світло в задній частині для видимості
 3. Світловідбиваючий жилет/одяг - Ви хочете щось, що буде відображати як спереду, так і ззаду - мій коханий чоловік Натанса, як ви можете отримати досить мінімально структурований жилети, які забезпечують багато роздумів.

Поки у вас є базові елементи світла на передній для посилення світла в тил, щоб попередити інших, і якась передня/задня відбивна здатність, ви повинні бути в порядку, якщо немає освітлення.

+970
noy loeum 20 січ. 2012 р., 17:15:58

У мене був точно такий же питання, де я відчувала страх і трохи паніки під час купання в океані, хоча я плаваю по годині в басейні. Для мене, що допомогло просто робив це знову і знову, поки кажу собі, що нічого було боятися, що я був струнний плавець і легко міг би зробити його назад на берег. Я виявив, що під час купання на пляжі, поступово йому ставало все легше, і я був спокійніше, але потім, коли я пішов на новий пляж це почалося і поступово стало краще. Так що, якщо ви схожі на мене, просто практикуючи буде з часом.

Одному місці, зокрема, на Кюрасао, де острови різко падає. Усього в декількох сотнях метрів від пляжу дно опускається дуже круто йде. Ви будете купатися разом, бачу дуже чітко дно, і там раптом рядки, де йде повний чорний. Мені знадобилося кілька разів, щоб припинити паніку, коли плавання за що.

+970
SusanA 11 трав. 2012 р., 07:11:48

Я б сказав, що так, враховувати наступне:

 • Деякі вправи йоги може бути небезпечно, якщо погана форма з-за вас незаперечним вичерпані (як згадувалося раніше)
 • В залежності від того, скільки йоги ви робите, це також може бути досить утомливо і, можливо, ваша форма буде страждати, якщо ви робите тренування пізніше в той день
 • Це може зайняти ваше тіло деякий час, щоб звикнути до стільки тренувань в один день

Так дайте йому спробувати, уважно стежте за своєю форми і не здаватися до початку, якщо це здається важким на перший погляд.

+966
Richardshub 25 жовт. 2018 р., 19:58:58

З Будівлі Гімнастичних Тіла

'...наш найсильніший студент виграв віджимання конкуренції з 350 віджимань [немає], але студент, який прийшов другим, З 300 віджимань, був посереднім спортсменом в кращому випадку.'

Це змусило мене замислитися про те, скільки сил кросовери для м'язової витривалості. Я не кажу про марафоні, як витривалість (що силові навантаження покращують), але як, скажімо, жим лежачи 1ПМ корелює з кількістю віджимань ви можете зробити, навіть якщо ви ніколи не тренувалися віджимання на витривалість.

Яка величина надлишку, і механізм(и) сили збільшення м'язової витривалості?

+949
fls 21 лист. 2017 р., 19:42:58

Я пошкодив плече, так що на найближчі 2-4 тижні я повинен бути трохи обережним з моїх тренувань. Щоденний біг-це правильно, добре, як довго, як я тримайтеся подалі від найскладніших пробіжок, але добову дозу дошки необхідно замінити на час чим-небудь більш м'яким.

Але які гарні альтернативи на дошці, якщо це частина щоденної ранкової зарядки?

+938
zaking 22 трав. 2015 р., 19:58:37

Біль не показник хорошого тренування, це тільки показник вашої м'язової піддаючись то вони не звикли. Ні на є насос у ваших м'язах.

Питання ви повинні запитати себе, якщо ваші успіхи в наметах:

 1. Я правильно харчуватися для моїх цілей? Якщо ви хочете втрачати жир, ви повинні бути у дефіциті калорій, якщо ви хочете наростити м'язи, ви будете хотіти бути в невеликий профіцит
 2. Моя програма тренувань є якась прогресивна перевантаження? Буде більше ваги, повторень або наборів - ви хочете, щоб збільшити хоча б одна з цих змінних на регулярній основі.

Ви напевно не занадто старий, щоб набрати м'язову.

+924
Rowson Niroula 20 бер. 2012 р., 15:48:34

Я вважаю, що інтенсивність допомагає мені зосередитися. Якщо ви боретеся трохи через м'язової втоми або витривалості, важко відволікатися на інші речі. Одним із способів досягнення цієї інтенсивності, щоб спробувати зробити швидко свої набори. Замість того, щоб робити 5 сетів по 5, ви могли б спробувати зробити 5 підходів по стільки повторень, як ви можете в 10 секунд, з 10 секунд відпочинку між ними. Це також дозволяє мати ряд, щоб перемогти наступного разу ви тренування, виконуючи більше повторень в той же час, або таку ж кількість з великою вагою.

+885
user234109 1 лип. 2013 р., 02:24:17

Для максимізації росту м'язів(гіпертрофії) ви повинні переконатися, що ви тримаєте вище часу під напругою, яка буде включати більше м'язових волокон проти опору і стягується набагато кращого росту.

Тривалий час м'язів, що знаходяться під напругою, тільки коли втома веде до повного набору рухових одиниць, зачіпає гострі амплітуди синтез білка в м'язах і опосередковує ефект на показники синтезу протягом 24-30 год для відновлення. Якщо ваш споживання білка до точки. Час під напругою посилання

Таким чином, збільшуючи ваш час під напругою до 40-45С буде оптимальним. Причина ви не повинні шукати повторень, як правило, проявляється тут. Розглянемо ці три випадки для тренування біцепсів(це стосується майже кожна вправа):

Случай1:- 1 повторення: 1 сек концентричною(підйому ваги)+ 1 сек пауза для вичавлювання м'язів + 2 сек ексцентричні(опускання ваги) Час на респ = 4 сек. Повторень, необхідних для оптимального часу під напругою = 10

Варіант 2:- 1 повторення: 1 другий концентричній + 2 другий дивак Час на реп = 3 сек. Повторень, необхідних для оптимального часу під напругою = 13(~12)

Питання 3:- РЕП 1: 1 з концентричними + 1 сек пауза + 3 сек ексцентрика Час на реп = 5сек. Повторень, необхідних ФО оптимальний час під напругою = 8

На особистому рівні, я відчував більше задоволення тренувань після включення цих методів.

Сподіваюся, що це допомагає.

+814
jorney 20 черв. 2012 р., 20:15:05

Мені здається, втратити м'язової маси швидко , якщо не працювати якийсь час. Чому це відбувається?

Я так розумію, що ви відчуваєте зміни набагато швидше, ніж в порівнянні з друзями або колегами. Ви запитали: "Це просто мій тип тіла?"

Так що питання не обмежується загальними принципами. Якщо ви бачите незвичайні результати, це може бути стрес або відсутність хороших звичок способу життя. Ви отримуєте достатньо сну? Ти під психологічним стресом? - Це ваше розклад регулярних?

Психологічний стрес (навіть те, як будучи студентом в складних великих) може підвищити ваш рівень катаболічних гормонів.

Ви також запитали: "чи є рішення для цього?" Так. Зосередитися на тому, щоб побільше відпочивати, управління стресом і маючи регулярний графік. Ви можете побачити, що ви не втратите масу так швидко, якщо ваше зусилля йде вниз і ваш спосіб життя покращує.

+773
Sab Lemieux 23 черв. 2012 р., 12:20:39

Будучи в стані торкнутися пальців ніг головним чином залежить від двох речей:

 • жижки гнучкість
 • пропорції тіла (відносна довжина ніг, тулуба і рук)

Це не можливо, щоб змінити пропорції тіла, тому, щоб дістатися до ніг, хтось з більш довгими ногами і коротким торсом/зброї повинні мати більше гнучкості в стегна. Це можливо для будь-якого, щоб досягти такого рівня гнучкості. Див.:

Size matters (джерело)

Як жижки гнучкість вимірюється?

У жижки тест на гнучкість (також званий прямий підняття тесту нога, або SLR тест), максимальний кут згинання прямої ноги вимірюється в лежачому положенні:

Hamstring flexibility test

Звичайна класифікація:

 • негнучка Для нижче 65 градусів
 • нормальний близько 80 градусів
 • вище середнього гнучкість для 105 градусів і більше

Щодо віку?

М'язи, як правило, стають коротшими з віком, зберігаючи гнучкість досить легко без праці. Гнучкість набагато легше зберегти, ніж придбати. Літній чоловік, який придбав гнучкість, коли він/вона була молода, потрібно буде витратити набагато менше часу збереження, порівняно з молодшим, але негнучкий людина намагається стати гнучким. Що сказав, гнучкість можна поліпшити в будь-якому віці, я бачив людей у їх 30-х, 40-х, 50-х років набувають велику гнучкість.

Так, я можу звинувачувати факторів, які знаходяться поза мого контролю, моя нездатність досягати ногах?

Немає. Причиною є відсутність підготовки.

+745
Shubham Mittal 12 січ. 2019 р., 09:00:00

Що станеться з переднім присідань полягає в тому, що верхню частину спини і квадрицепси будуть ставати сильнішими порівняно з Тому в присяд (висока або низька планка). Це з-за трохи різних важелів, пов'язаних з ліфт. 225 фунт Передні присідання дуже добре.

Як для стиснення хребта, необхідно враховувати наступне:

 • М'язів ви будуєте брекети хребта на додаток до піднімаючи вагу. Це означає, що вага розподіляється так, що хребет не підтримувати весь вагу.
 • Хребет складається з дисків, поділ хребців, які призначені для обробки певним ступенем стиснення.
 • Тим не менш, є деякий стиск, але це має бути проблемою, якщо ваш хребет не здоровий, або ваша техніка неправильна.

Я б хотів уточнити, що я маю на увазі неправильної техніки:

 • Ніякі два присідання будуть ідентичні, так як окремі важелі впливають на те, як вони виглядають.
 • Поганий метод, де навантаження передається на хребет, а не підтримується м'язами.
 • Поганий метод, коли за рахунок м'язів барі ви причина розтягування або стиснення дисків за межі нормальної роботи.

Переднє сидіння на корточках має наступні переваги:

 • Назад у більш нейтральну позицію, яка вигідна для підшипника навантаження. Чим більше спинка вертикальна, тим менше шансів на травми.
 • Бар впаде з ваших плечей, перш ніж потрапити в таке становище, в якому спина буде в небезпеці.

В основному, як довго, як ви підтримуєте хорошу форму (що абсолютно необхідно для 225 фунтів передньому сидінні навпочіпки), там дійсно не так багато, щоб турбуватися про перспективу. Елітних важкоатлетів рівня здатні передній присед за 500 фунтів без побічних ефектів. Кількість пов'язаних травмах хребта залежить від силових видів спорту. Найбільший ризик бути спортом, що станова тяга, як з-за піднятої ваги і те, що він робить, Якщо назад пряжки ліфтера на всіх з-за втоми.

+715
acehutu 13 січ. 2016 р., 08:47:04

Моя мета-зробити 50 повторень (не опускаючись між ними, звичайно).

Це більш вигідно (швидше для мене, щоб вразити свою ціль), виконавши 1-постріл стільки, скільки я можу або це більш вигідно, щоб розділити його на 5 комплектів, але в 5 разів менше?

Наприклад, зараз у 1-го пострілу я можу керувати 20.

Але якщо я зроблю 1 і спускайтеся вниз, пауза, і 1 і спускайтеся вниз, пауза, я можу зробити сотню (а можливо і більше, якщо я просто перенесу його)

Побічний питання: легше йти до 50 підтягувань, 50 chinups, або 50 на 1-руки-перед-1-ручний-ні ?

+637
neverov 27 лист. 2014 р., 01:23:25
Важкий м'яч з ручкою, що використовуються для силових тренувань.
+629
Syfer Polski 10 серп. 2019 р., 04:04:52

На жаль, немає вправи для підтяжки шкіри але ви можете використовувати такі продукти, як кокосове масло, алое віра і інші такі актуальні продукти, щоб відновити еластичність шкіри.

Це, як кажуть, належної гідратації, правильного харчування з точки зору поживних речовин і уникання прямих сонячних променів допоможе зберегти ваші рівні колагену високою, так, що шкіра буде швидше реагувати на втрату ваги.

У гіршому випадку, є процедури косметичної операції з видалення зайвої шкіри із-за швидкої втрати ваги.

Моя рекомендація-взяти довгий шлях. Пам'ятайте, що потрібно якийсь час, щоб дістатися до ваги, ви... втратити її в здорову сторону повинен зайняти якийсь час теж. Думав, на щастя, не так довго, як вам знадобилося, щоб дістатися туди.

+599
Faz 11 січ. 2014 р., 08:30:53

Стандартна рекомендація щодо відповідних пропорціях споживання макро конфлікти з моїми переваги в їжі: я волію їсти більше жиру (у вигляді масла, і кокосове/оливкова олія наприклад) і менше вуглеводів у порівнянні зі стандартним співвідношенням.

Можна збільшити споживання жиру, скажімо, на 20-30% при зниженні споживання вуглеводів на той же відсоток без шкоди для м'язової маси прогресії?

+585
user850323 28 лют. 2012 р., 21:45:25

У той час як м'язова сила і м'язова маса не мають прямого відношення один-до, є, безумовно, зв'язок між двома. Щоб зрозуміти, що саме цей зв'язок і наскільки велику роль вона грає, це допомагає мати трохи фону на принципах м'язової фізіології...

М'язи складаються із зв'язаних пучків м'язових волокон, які бувають двох видів: повільно скорочуються і швидко скорочуються. Повільно скорочуються волокна вважаються витривалість волокон, тому що вони дуже стійкі до втоми, але не так швидко і не так сильні, як їх колегу. Швидко скорочуються волокна є сила або влада волокна, тому що їх втома швидко але володіти вибуховою швидкістю і силою. Більшість м'язів-це суміш з повільних і швидких волокон (які в свою чергу складаються з білка під назвою пучки міофібрил). Точну суміш повільно/швидко, по більшій частині, фіксованою в момент його народження і залежить від безлічі факторів, включаючи тип м'язів і генетика.

Силові тренування збільшують розмір і кількість міофібрил, а потім збільшити розмір цих м'язів; цей процес називається гіпертрофієюі це призводить до великих і сильних м'язів.

Все це фізіологія з шляху, давайте повернемося в наш фокус назад на вихідні питання:

Я чув його часто, що розмір м'язів, наприклад біцепс, не пов'язані з як сильний хтось. Це правда?

І так, і ні. Як ви помітили, бодібілдери, як правило, мають значно більше м'язової маси, а (здебільшого), інші-значно слабший пауерліфтерів; це має багато спільного з типами вправ, що виконуються, як ви визначаєте силу і генетики. Однак, я хочу підкреслити, що акцент на нарощування маси не означає, що ви забули міцність.

Який зв'язок між розміром м'язи і сила?

Розмір м'язів і сила обидва прийшли в результаті силових тренувань через процес гіпертрофії. З будь-яким типом силові тренування вправи ви побачите збільшується в розмірі і сила, хоча і різною мірою в залежності від тренируемой м'язи і тип вправ.

Чи може людина набрати м'язову силу, не набираючи м'язової маси?

Ще раз, відповідь так і немає. Строго кажучи, ні не можна, тому що сам акт силова тренування призводить до гіпертрофії, яка збільшує розмір та кількість міофібрил, які фактично збільшує розмір і силу м'язів. Крім того, це ще раз залежить від того, як ви визначите сили, тому що в м'язах є помітна різниця між силою та витривалістю, хоча обидва однаково дійсні метрики для вимірювання сили.

Все це, як кажуть, є способи, ви можете значною мірою зосередитися на одному проти іншого, і це повертає мене до питання про повільно і швидко скорочуються, м'язові волокна.

Тренування на силу

Редагувати: Є дві школи думки до ладу міцності м'язи без маси.

Перша школа думки, які я рекомендував раніше, зосереджений на виконанні вправ на витривалість, які є низької інтенсивності з високою повторюваністю. Ви будете дотримуватися діапазону 13-20 повторень, на відміну від діапазоні 6-12 повторень, яка найбільш поширена в силових тренувань. Робити це призведе до збільшення сили і маси, але з упором на витривалість.

Друга школа думки обертається навколо робить дуже низький об'єм 1-5 повторень такого, що ви тонізувати і зміцнювати м'язи (з допомогою генерації актиновых і миозиновых ниток хреста), але ви не зусилля м'язи так, що ви спричинити гіпертрофію. Я не бачив жодних досліджень на це і це прямо суперечить тому, що я провів в якості поширеній думці, так що, сподіваюся, хтось з більш знання могли б бути в змозі пролити світло тут.

*Одне заключне Примітка: це важливо, що ви розглянути питання про різницю між масою тіла і м'язової маси. Наприклад, ви могли б побудувати м'язової сили і м'язової маси в руках, все при одночасному зниженні вашого зброї загальної маси за рахунок зменшення надлишкового жиру. Просто щось розглянути.

+569
fhunter 27 вер. 2014 р., 12:14:40

Ставлячи посуд з посудомийку в шафі, мої руки втомилися! Так що час, щоб повернутися в тренажерний зал і займатися спортом! Якщо я хочу розпочати протягом перших декількох тижнів з помірний біг в цільовій зоні серця мого віку (32-му), близько 1 або 1,5 милі, а також зробити деякі набори підняття важких речей, що я можу зробити, 20lb, щоб 25фунтов, правильно робити ці два разом в один день? або я повинен збільшити біг до 3 км і один день тільки й роблять, що на 3 км біг, інший день точно такі ж, як у півмилі біг для розминки, а потім просто робити більше підніматися?

+532
imran mirza 14 квіт. 2017 р., 13:32:11

Це все залежить від того, як ви виконуєте вправи (скільки вагу, скільки повторень, скільки відпочивати між підходами, скільки відпочивати між сесіями...). На основі ваших коментарів, моя відповідь-ні, вони не будуть негативно впливати на ваш біг.

Якщо ви були виконувати ці вправи для тренування максимальної сили або енергії (наприклад. більшу вагу, низький-середній повторень, від помірного до повного одужання) вони тільки позитивно позначається на вашому дистанції здібності, але які можуть бути компенсовані шляхом додавання більшої кількості м'язової маси, що зробить вас менш ефективним бігуном.

Робити їх з меншою інтенсивністю (менше вага, вище повторень) і менш відновлення буде більш корисним для вашого працює на підвищення сили і силової витривалості ваших ніг і ваш основний.

На іншій ноті плавання не самий ефективний спосіб поліпшити свій біг на витривалість. Він допомагає поліпшити серцево-судинну витривалість, але це не потяг, сили і аеробних можливостей м'язів, які використовуються в управлінні.

В кінцевому рахунку, ваш план тренувань буде залежати від ваших цілей. Якщо ви тренуєтеся, щоб бути конкурентоспроможними бігун на довгі дистанції це не самий ефективний підхід. Якщо ваша мета загальної фізичної підготовки, то це може працювати для вас.

+482
MYLOGOS 3 жовт. 2017 р., 11:41:19

Для домашнього використання я не в курсі всього, що треків на ніч, і клінічно (це був би перебір, так як це серце монітор трасування) є холтерівський монітор, який стежить за своїм серцем кальки і їх запис для подальшого перегляду та аналізу. Холтер також потрібен лікар, щоб ставити, якщо ви поговорите з кардіологом про те, чому він може бути заінтригований достатньо, щоб брати участь.

+456
Kavontae Vanderbilt 21 груд. 2016 р., 22:26:37

Спробувати вони LQD+ (або вимкнути альтернатив бренд) - в основному ароматизаторів з низьким вмістом калорій.

Хоча зелений чай (без цукру) буде краще і може допомогти з втратою ваги мало з-за кофеїну.

+396
Paulo Avelar 6 черв. 2019 р., 16:06:15

Я робив цю процедуру на деякий час і висока інтенсивність і концентрується на живота жир:

 1. 30 секунд злітати віджимання
 2. 30 секунд планка
 3. 30 секунд розкряжування хмелю
 4. 30 секунд бічна планка (ліва і права)
 5. 30 секунд собаки птах
 6. Я підтягуюся, поки ви не можете тягнути вгору.

3 або 4 комплекти

+344
masloft 27 лют. 2014 р., 09:40:08

Я думаю, що тунець є дуже гарним джерелом для не багато грошей. Типу я у воді, звичайно, а це 90 калорій на олово, з 20 грамів білка. Є тільки 1 грам жиру, при всьому тому, що білок, а потім зайві калорії від чогось ха-ха.

Мій обід 2 банки тунця плюс сендвіч з близько 30 г білка в ній. Так я вам 70 г білка просто від мого обіду.

+271
Fedir Katushonok 4 бер. 2013 р., 06:01:58

Ви ніколи не повинні робити одну і ту ж рутинну два рази поспіль. Перший раз, коли ви робите будь-яку рутину, давайте припустимо, що ви м'язи на 100% оскаржена. Якщо ви робите ту ж процедуру наступного разу, ваші м'язи будуть тільки 90% оскаржена. Наступного разу, коли ви робите ту ж процедуру, ваші м'язи будуть тільки 81% оскаржена. І т. д. і т. п.

З іншого боку, якщо у вас інший розпорядок кожен день, ваші м'язи будуть завжди бути оскаржена по максимуму. Вони ніколи не зможуть звикнути до цієї рутини, тому що вона постійно змінюється. Це буде стимулювати ваші м'язи постійно зростають. Є достатньо вправ, досить різних способів, щоб зробити їх, і досить різні замовлення робити їх у тому, що ви повинні бути в змозі піти протягом багатьох років і років, не повторюючи одну рутину.

Візьмемо для прикладу жим лежачи. Є квартира, лава, похила лава, зниження лавці, навіть у військовій печатці, і Арнольд прес. Всі вони працюють ті ж групи м'язів. Тепер додайте широким хватом, звичайним хватом, так і вузьким хватом. Робити їх з невеликою вагою і високим числом повторень або з великою вагою і малим числом повторень. Додати ланцюга, використовуйте гантелі замість штанги, кинути в деяких 21-х і т. д. Є дуже багато варіацій просто до того, що базова вправа, якщо ви використовуєте трохи фантазії.

Не повторюйте тренування, змініть його і ви постійно будете виклик вашим м'язам рости.

+250
cgg5207 26 вер. 2018 р., 08:58:46

Це буде, тому що, коли ваші тренування на відкритому повітрі або в тренажерному залі, ваш пульс швидше за рахунок температури вашого тіла, так виховали, де, як, коли ви плавати, вода тримає ваш температура тіла регулюється.

Це ні добре, ні погано, це просто відбувається. Плавання-це дуже гарні та корисні вправи.

+234
iOS Developer 24 серп. 2016 р., 09:32:34

Мені подобається бігати на вулиці і тому потрібна взуття для бігу. Тим не менш, існує величезний ринок для кросівки і я гублюся в усіх варіантів. Які рекомендації у виборі хорошого взуття для бігу?

(Примітка: Я не шукаю "що краще", а скоріше, які технології або функції я повинен шукати)

+213
sinapan 12 вер. 2010 р., 01:18:54

Я працюю на 3 роки і перебуваю в хорошій формі. Моя єдина проблема полягає в тому, що у мене є незвичайний величезна любов ручки і трохи жирку, що я не можу здатися, щоб втратити!

Я тренування вранці на 3-5 днів в тиждень. У мене є доступ в басейн і я можу робити кардіо. Я був на дієті протягом досить тривалого часу, але я не втрачаю талії куточок жир. Я 6 футів у висоту і важить 93 кг. Я планую дістатися до 87кг - 83кг, а люди кажуть, що я близький до мезоморфному типу статури.

Яка дієта і вправи допомагають у втраті жиру в області талії (живота і талії)? Існують продукти, що мені потрібно, щоб зупинити або брати більше?

Мій нинішній раціон, який я на дієтах 2 місяці втратила 8кг, є:

 • середнього розміру тарілка білий вівса з медом і горіхами
 • банан або цільнозерновий бар
 • салат з тунцем або салат з 2 курячі грудки
 • яблуко або дати
 • курка заснований або рибні страви
 • близько 2 пляшок пива в тиждень

Мої тренування, яке також включає в себе 15-30 хвилин плавання після кожної сесії, є:

 • Зброї (7 тренувань) + АБС(2)
 • Груди (5)
 • Нога (6)+ АБС(2)
 • Тому (6)
 • Плечі (4) + АБС (2)

Я перейшла на силові тренування минулого тижня.

+210
Shivakrishna Kunta 29 лип. 2013 р., 22:13:49

Неважливо, в який час ви їсте їжу. Поки ви не перевищуєте рекомендовану дозу вашого тіла калорій в день, Ви не зможете набрати вагу.

+199
Ilya Rusin 10 січ. 2020 р., 06:39:27

Що ви збираєтеся через звуки, схожі на досвід, який я мав. Я був спортсменом в коледжі, я грав у баскетбол і теніс кожен день і піднімається кілька разів на тиждень. У мене була дуже сильна біль в обох колінах, і це було пов'язано з тендиніт вище і нижче колінної чашечки. Я лікувався від цього, але біль складалися. Я, нарешті, пішов і отримав мою ноги перевірив. Лікар знайшов, що я складала трохи всередину на ліву ногу, а це призводить до разрегулированию всієї моєї нижньої частини тулуба. Це було пов'язано з постійною зміною напрямку на баскетбольний майданчик та тенісний корт, так само, як те, що ви робите, коли ви грати у футбол або теніс. Я отримала вкладиші для туфель і біль значно зменшилася. Я запропонував би піти і отримати ваші ноги перевірили, тому що рішення може бути також просто, як отримувати вставками.

+198
feyjane 22 лют. 2016 р., 19:12:33

Це часто корисно для мене в цій області:

 1. Вправи
 2. Правильне вітаміни, такі як B і магній
 3. Зменшити або виключити вживання алкоголю, так як це може діяти як інгібітор
 4. Правильне харчування (дробове харчування частіше)
 5. Включають в себе короткі сплески інтенсивної діяльності, зниження активності інтенсивність тренувань кілька разів в тиждень
 6. Переконайтеся, що ви не позбавляєте свій організм калорій, правильне і збалансоване харчування

Я знайшов цю цікаву статтю, що стосуються впливу алкоголю та метаболізм.

"Вживання алкоголю негативно вплив на метаболізм організму особливо в аспекті жирами обмін речовин.

Кількість енергії, що жири можуть дасть ваше тіло через процес обміну речовин обмежений ефекти алкоголю, які ви приймаєте в ваше тіло.

Здатність вашого тіла, щоб принести на перекисне окислення і спалювання жирів буде сильно заважати навіть просто невелика кількість алкоголю. Це було висновки дослідників і як опубліковане в Американському журналі Клінічні Дослідження.

Подальші дослідження з цього питання виявлено, що при вживанні алкоголю проходить через печінка, утворюється ацетат. І тіло, замість того, щоб спалювати жири для енергії буде спалювати ацетат замість жирів.

Інший поганий ефект алкоголю в тіла полягає в тому, що воно перешкоджає належному обробка вітамінів і мінералів які необхідні в природних функція обміну речовин.

Це відбувається з-за процесу що печінка перетворює алкоголь ацетат. На цьому етапі, мінерали і вітаміни, які повинні бути обробляється печінкою закінчиться тіні системи детоксикація і будуть витрачені даремно через цей процес".

Посилання

+190
Lucas Bernardi 25 жовт. 2013 р., 08:26:10

Де ви знаходитесь? Я працюю з людьми, які в біль з поставою на основі коригуючих вправ, і може допомогти вам повернутися в допомогою ваг. Якщо ти не в моїй області, я можу привести вас в правильному напрямку. Інший аспект запалення суглобів є ваше харчування, так як це грає велику роль в позбавленні організму від таких питань, особливо якщо у вас є аутоімунне захворювання.

Як довго, як це зроблено в належної еко-системи, рішення незалежно від дисфункцій і компенсацій ваше тіло, можливо, піднімаючись хороша для будь-якого. Я не тільки розглянув низку травм себе від аварії на мотоциклі, що викликало багато проблем, які я зараз біль, але я бачив, як багато людей отримують за допомогою таких захворюваннях запалення. Моя сестра, наприклад, вилікувати себе від лупи через правильне харчування. Один мій колега ревматоїдний артрит і конкурує в будівлі тіла малюнок змаганнях (без ліків). Все це дуже можливо для вас, щоб повернутися до того, що ви любите, поки у вас є правильні інструменти і напрямки, як є виділити поганий і невірної інформації.

Не соромтеся звернутися. Я буду рада допомогти.

+152
Ricky Brown 30 серп. 2016 р., 19:23:57

Приблизно в 12 тижнів я йду на альпійській альпінізму відпочинку з друзями. Я впевнений, що слюсар я, тим більше я буду насолоджуватися цим. Я почав робити диван, щоб 5K програми, щоб покращити свій фітнес, як я сказав, що біг-це найбільш ефективна форма фізичних вправ.

Я хотів би знати, які вправи я можу робити між моїх поточних днів, щоб отримати фітнес-швидше? Є тренажерний зал, я можу використовувати локально, але більшість ЧВ вправи типу зв'язані ноги, гребля або плавання можуть бути альтернативи? Це гарна ідея, або я просто не відновити?

+108
Stefan Basson 26 січ. 2013 р., 04:54:05

Я думаю, що це зводиться до переваги тих пір, як він приймає точно свій пульс. Я віддаю перевагу Мсвр, які надають ремінь, який йде навколо грудей. Більшість машин буде забрати на це, так що ви не завжди потрібні ваші годинник (якщо у вас немає таймери, встановлені на них).

Ви можете перевірити годинник, знайти свій пульс (в руку) на стороні великого пальця передпліччя біля зап'ястя. Відчувати свій пульс і рахувати. Якщо вважати за 15 секунд помножити на 4 і потім подивитися на монітор і побачити, якщо він знаходиться дуже близько! Рахуючи до 60 буде більш точним (не потрібно множити на що-небудь з тих пір як ти нарахував за хвилину).

+107
Abdelfetah 2 квіт. 2019 р., 02:59:50

По-перше, більшість рекомендацій про частоту прийому їжі і час їжі не має скільки-небудь помітного реальну користь. Ви отримаєте всі ваші щоденне харчування на 3-разове харчування або тільки 6 питань, в те, що допомагає вам дотримуватися вашого плану харчування. Якщо у вас краще їсти невеликими порціями протягом дня, зробіть це. Якщо у вас краще з кількома великі страви, піти на це. Довга коротка історія:

Будь-яка рекомендація не є як мінімум N годин перед сном підозрюваного.

Єдине місце, де я бачив щось інше, коли ми говоримо про хороше інсуліну. Вона займає близько 7 годин для вашого тіла, щоб перейти від спалювання вуглеводів до спалюванню жиру. Якщо вас турбує спалювання якомога більше жиру, бути стурбовані, якщо ваш останній прийом їжі, що містить вуглеводи. Оскільки ви говорите про те, протеїновий коктейль перед сном, реакція інсуліну не достатньо, щоб викликати ваше тіло, щоб повністю переключитися, коли він тягне її енергію. Якщо ви не щасливі з вашої композицією тіла, немає нічого, щоб хвилюватися про всіх-за винятком того, що ви повинні мати на увазі, що протеїнові коктейлі також містять калорії.

Дослідження, що показують ефективність протеїну мають змішані результати.

Що це означає по-лей полягає в тому, що він не має значення, як багато , коли ви споживаєте білка, як сума, яку ви споживаєте. Хоча було доведено, що ваше тіло може обробляти тільки білка так швидко, і вправ готує м'язи, щоб використовувати білок у вашому раціоні, це не доведено, ви повинні споживати білок тільки після того, як ви їсте. Якщо у вас є свій протеїн перед тренуванням, він як і раніше потрібен час на обробку, і вона буде присутньою, коли ваш організм готовий до цього.

Довга коротка історія: не має значення, що ви виберете. Якщо ваш шлунок розбудовується вживати його в їжу після тренування, спробуйте його перед тренуванням. У будь-якому випадку він все одно буде робити те, що йому потрібно.

+76
Brian luke 22 лист. 2018 р., 18:57:01

Я отримав подрібнення дієта від професіонала, і він радить, що я повинна їсти кожні 2-3 години, не так вже й важливо, в який час я їм, поки я їм те, що я припускаю?

+55
cypark 7 лют. 2012 р., 16:57:57

Чому кросівки не відмінно підходить для скелелазіння, тому що вони, як правило, підходять трохи вільно (так як нога здувається при запуску), вони не мають твердої підошви, і досить міцні для важких дорожніх, гума не дуже липкий. Скельні туфлі зазвичай мають липкі гумові, облягаючі і досить жорсткою підошвою, так що ви можете дотримуватися меншого розміру. Якщо у вас є будь-які інші туфлі, які виправити одну з проблем, які я згадав з кросівки, вони будуть краще. Часто піші прогулянки чоботи є набагато легше, ніж піднятися в кросівки.

Якщо ви хочете взуття, яку можна залізти, але як і раніше використовувати в якості "повсякденному" взуття, ви можете купити підхід, сходження взуття. По суті, це спеціально розроблений слід черевика, який може бути використаний для альпінізму/скремблювання. Я іноді буду використовувати їх, коли я лізу В2 проблем валун або 5,8 маршрутів за межами замінила свої скельні туфлі. На жаль, підхід взуття може коштувати майже стільки ж (а іноді і більше), ніж взуття, спеціально призначені для лазіння. Хоча вони забезпечують хороший компроміс між скельні туфлі і взуття ви можете використовувати скрізь, вони не є заміною для скелелазіння взуття. Це просто важко перевершити довіру, яку ви отримуєте, коли через певний сходження взуття, особливо, коли ви починаєте.

Я б порадив взяти напрокат скельні туфлі якщо ви можете; вони дають вам кращий досвід і уявлення про те, що скелелазіння-це як. Плюс, ви не будете руйнувати ваші кросівки при отриманні в спорт.

+40
dfieler 18 лист. 2010 р., 12:25:24

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil