Розминка проходила з діагнозом гіпермобільність суглобів

Мені сказали, щоб гіпермобільність суглобів і мені не подобається ідея робити що-то тягнеться, якщо мова йде про розтягування щільної м'язової тканини після тренування. Мої суглоби як правило, мають вищу ПЗУ, що робить мене вразливим до травм навіть при нормальній активності і зміцнення м'язів, ймовірно, допоможе мені впоратися.

Є що-небудь ще я можу зробити, розминка для режим тренувань вага без необхідності робити динамічну розтяжку, особливо, що стосується нахили назад або скручуванні хребта?

+589
Clay Stephens 12 лист. 2018 р., 04:06:09
32 відповідей

Я б хотів, щоб збільшити мій шлунок вакуумнийрежим. Які є альтернативи і відмінності для вакуум вправа живота?

+962
ubenta 03 февр. '09 в 4:24

Минулого тижня я почав помічати деякі будівельні біль у правому стегні після моїх ранкових пробіжок, що завершився минулої середи, коли я ледве могла ходити без сильної болі в другій половині дня. Я взяв кілька днів відпочинку, а вчора пішла до лікаря, де він сказав мені, що найбільш імовірною причиною був бурсит вертлюгової.

Я досі нормально запустити, хоча я повинен взяти його легко, і він дав мені список хіп-тягнеться і вправи, щоб допомогти з моїм хіп-міцність і гнучкість.

Я намагаюся запустити Рагнар реле Уошетч ще в червні, і я хочу ще бути в змозі зробити це. Є що-небудь ще я можу зробити, щоб тримати біль вниз (або позбавитися від нього), щоб мати можливість ефективно готуватися до гонки?

+953
LordDamionDevil 29 лист. 2016 р., 13:47:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Дивіться "трицепс" провали повністю полегшити біль у плечі? про біль у плечі при зниженні ціни. Моя порада для підтримки плечової зовнішньої ротації (не впевнений, що офіційна назва), коли робиш якісь вправи або потягнувши або штовхаючи плечової кістки "вгору" на плечі (плечолопатковий) суглоб (наприклад, присідання і підтягування). Використовувати пастки для стабілізації лопатки по мірі необхідності ці добре.

+883
Samson Fashakin 10 груд. 2016 р., 22:15:00

Ваше серце ставка буде залишатися досить високою протягом деякого часу після вашої високої інтенсивності інтервал, це абсолютно нормально. Період часу вона буде залишатися високою, буде знижуватися в міру поліпшення вашої фізичної форми. Коли я роблю інтервальні тренування, я буду шукати мій пульс, щоб повертатися вниз приблизно 65-70% від максимуму перед початком чергового інтервалу високої інтенсивності. В основному на нижній межі аеробної зони. Якщо я падіння вниз нижче я знаходжу, що я фактично "пригріли" і занадто багато високої інтенсивності інтервал витрачається отримувати мої годину тому в анаеробній зоні.

Сподіваюся, в цьому є сенс?

+868
Adewale Hanson 19 лют. 2017 р., 07:41:22

Я 14-річний хлопець, і я теж худа. Мій нинішній розпорядок: 1) 20 хв. бігова доріжка (3-4 Мп/сек, нахил 1.0)

2) 35 віджимань (наборів з п'яти з 3 хв перервами між ними)

3) 25 повторень на кожну руку 4кг гантелями.

Чи є спосіб я можу поліпшити це більше/краще м'язової маси/збільшення? Я намагаюся зосередитися на моєму біцепсі, але forarm і основні пропозиції також допоможе.

Спасибі!

+848
Gregory Warren 17 лют. 2012 р., 09:42:55

Насправді навпаки.

З поліпшенням здоров'я фасції ви насправді структура під назвою обтискні, який знаходиться в молодою і здоровою сполучної тканини.

Це гарант оптимальної передачі кінетичної енергії через м'язово-скелетної структури і підвищення стабільності вашого.

Коли ви простягаєте, ви не тільки міофібрили, але частина м'яза ви змінити цитоскелет ( як вся структура ) і сполучної тканини ( в складі сухожиль ).

+795
Mary Hickson 10 лист. 2017 р., 20:20:00

ОК. Ну, враховуючи характер рутини, це питання трохи неоднозначний. Ремонт в цьому випадку можна вважати підтримання певної ваги (так як процедура припускає, що це втрата ваги рутини), або це може означати, кондиціонер рівні (так як ця процедура включає в себе значну кількість метаболічних кондиціонування). Чи, може, це як.

Давайте розглянемо можливості.

Після того як ви закінчили свою рутину, і ви досягли ваги, який ви хочете зберегти, ви могли б просто виріжте кондиціонування і зменшити калорійність харчування, щоб відповідати потребам вашої статури. Можна помітити атрофію м'язів, так як ви не салон більше, і вам доведеться конусності відповідно споживання калорій.

Навпаки, ви могли б спробувати бути шаблонним, про свій кондиціонер, щоб відповідати споживання калорій за останні кілька тижнів R4FL рутини. У цьому випадку, ви повинні спробувати, щоб зберегти свій раціон якомога більш постійною, а також.

Давайте припустимо, що це так: ви продовжуєте з вашої поточної дієти, а за відсутності ідей, ви продовжуєте повторювати останні кілька тижнів звичайної роботи. Якщо ти кидаєш тонн рафінованих крохмалю і цукрів у ваш організм при кожному прийомі їжі, ви, ймовірно, продовжують втрачати вагу. Ці типи інтервального тренування є надзвичайно вимогливими. (Якщо мені буде дозволено помітити мого власного досвіду, я бачив 1000+ калорій протягом 20 хвилин високої інтенсивності інтервали.) Крім того, я думаю, що це буде важко для вас, щоб повторити з інтервалом рівно в інтенсивності, проведені ним в попередній раз, просто тому що ви будете в кращій формі. Ви будете виконувати їх краще, швидше, і більше калорій. З інтервалом також ввести анаеробний елемент вашої підготовки, ви будете покласти на м'язи. М'язи вимагають більше калорій, щоб "володіти і управляти".

Важко відповісти точно на це питання. Я думаю, в кінцевому рахунку, коли ви закінчите цю процедуру, ви будете хотіти вирішити, що ви хочете зробити. Який вид вправ ви любите займатися? Ти просто не хочеш бути жирним? Ви просто хочете, щоб бігти 60 хвилин? Ти любиш робити інтервали? Ти хочеш зробити? Ви хочете робити? Якщо ви тримаєте його догори, жир залишиться ... і швидше за все сходить. Якщо ви не тримаєте його, ви будете мати, щоб грати в гру, Ваг і противаг, щоб з'їсти потрібну кількість. У довгостроковій перспективі (якщо ваша мета-суворо естетики), тип рутинну вас почне формувати ваше тіло в різних напрямках. Відстань бігу дасть більше "тягучий" статури, де інтервали дадуть вам більш "худий" або "придатний" статури. Якщо вам нудно бігти, може бути, спробувати робити щось подібне після crossfit.com головна сайту щоденні тренування (там досить багато чого нового та цікаво кожен день-реєстрація тут на масштабовану версію тренування в день). Я можу уточнити моя відповідь вам дали зворотний зв'язок.

+676
tomaspavlic 25 лют. 2012 р., 14:47:30

Різні методи

 1. Парафін-стиль речей, таких як ClimbOn (як показано в питання) діє як хороший засіб для масажу і захисту

 2. різні примочки, такі як крему і лосьйони, щоб вилікувати його швидше: одержання жирів/інгредієнти зовнішньо навколо пошкодженої області, шкіра поглине його, і він може зцілити швидше.

 3. Дратує/масування: злиття рубцевої тканини здорової тканини, інструкція тут. Будь ласка, зверніть увагу, що рубцева тканина заживає набагато повільніше з літніми людьми.

 4. Більше вправ: ви можете збільшити швидкість відновлення, виявляючи більше (більше припливу крові)

+673
user202453 30 січ. 2010 р., 08:04:04

Мені 16, дівчина і я не можу набрати вагу. Перш ніж, я дійсно не дбав, що я був занадто худий, я, природно, худі і їдять все, що хочу і коли хочу. Зараз я працюю в спорті і все ще їм все, що завгодно, але п'ю в основному воду і молоко. Я не люблю бути Боні, я не вважаю його привабливим, ні хто-небудь ще і деякі люди навіть думають, що я анорексичка. Я 5'8 і важить 115 фунтів. Що я можу зробити, щоб набрати вагу?

+656
Legit 30 груд. 2012 р., 10:32:49

Зазвичай у мене є партнер по тренуваннях, так що це не проблема, але іноді мені потрібен хтось в тренажерному залі підстрахувати на жимі лежачи.

Я вимагають, щоб людина, щоб допомогти мені unrack стійки бару і в кінці сету, не допоможете мені завершити реп.

Після з'ясування на місці, я зазвичай кажу: "просто допоможи мені unrack і для одягу, не полегшує для мене реп", але всякий раз, коли вони бачать мене, пригальмовуючи через останні кілька повторень, я відчуваю в них підступ вагу. Тоді як мені віддячити, я повинен вгадати, чи я б завершив сам чи ні.

Чи є кращий спосіб? Я повільно, але вірно дістатися до верхньої частини плеча преса на інший день, коли хтось проходив повз і допоміг, так що я думаю, це може бути складно.

+648
Marcus Vinicius Oliveira Silva 20 трав. 2014 р., 14:41:36

Немає нічого особливо поганого в тому, що ви плануєте зробити, але нормальні при роботі на витривалість 3 комплекти 12-20. Потім, коли ви можете виконати 3 підходи, ви збільшуєте ваги і повернутися в 2 сетах. Вам би тільки насправді не так багато наборів, якщо ви тренування на силу/потужність, велику вагу, мало повторень, але багато наборів.

Як на коліна перед Зод каже, Я не можу думати про якихось довгострокових негативних наслідків

+646
Abu Hanifa 27 квіт. 2019 р., 13:51:43

Коли я займався бігом мій тренер говорив нам, щоб з'їсти пучок спагетті в день перед великою гонкою, тому що вона дає нам енергію. Нещодавно я готовий дослідження, яке говорить, Коли ви їсте складні вуглеводи, ваше тіло автоматично зберігає його у вигляді жиру, тому що його не може зламати. Я намагаюся звести до мінімуму жирові відкладення в той час як набирає м'язову масу. Це вимагає багато вуглеводів з дуже легко отримати у формі крохмалю. Так що я повинен уникати цих продуктів чи ні?

+600
user1707414 29 груд. 2017 р., 19:13:35

Ти з тегами ваш пост з власною вагою-вправи ви можете подивитися на цей великий план тут, як і для гіда, я пропоную вам пройти через /Р/тіла Часто задаються. Якщо ви хочете отримати більше інформації про вправи і тренування, перевірити exrx.net, який є чудовим джерелом для багато тренувань та інформація про харчуванні.

+593
niren 7 січ. 2011 р., 01:00:59

Я досить завзятий гірський байкер і я хочу забрати свою фізичну форму і навички на наступний рівень з ним. Коли я йду на атракціони за 1,5 години, мої ноги відчувають себе досить побили і почнуться судоми (у квадрациклів і телят).

Що б бути деякі хороші вправи, щоб збільшити свою силу і витривалість і зменшити судоми? Здебільшого він відчуває, як мені квади не вистачає в силу і витривалість.

+573
logicray 11 лист. 2017 р., 15:15:07

На підставі цього положення заяву від Американського Коледжу Спортивної Медицини, відповідь на обидва питання-так.

По АКСМ, набори 15-25 повторень (з допомогою легких навантажень) є найбільш ефективними для збільшення м'язової витривалості, а також було показано, що збільшення міцності в помірно навчені люди. Висока реп набори можуть також доповнювати звичайну навчальних програм:

Гото і співавт. показали, що додавання одного підходу для кожної вправи (в звичайні тренування РТ), що складається з навантаження світло по 25-35 повторень призвело до зростання м'язів ЯК [хрест площа перерізу], тоді як звичайні тільки силові тренування (наприклад, кілька наборів 3-5 РМ) не збільшити м'язову ЯК. Додавання великих обсягів призводило до більш гострі підйоми в GH [зростання гормон]. Однак, один наливу світлих може бути недостатньо, так як Кампос і співавт. повідомили, що 8 тижнів навчання з двома наборами 25-28 РМ не результат типу I або типу мускул II волокна гіпертрофія.

Включивши якийсь реп набори рекомендується для досвідчених гіпертрофії (збільшення) навчання:

Для підвищення кваліфікації, це рекомендовано для завантаження діапазону 70-100% від 1 ПМ використовуватися для 1-12 повторень у кожному наборі трьох до шести набори у вправі склав наступну періодизацію в порядку таким чином, що більшість навчання присвячена 6-12 РМ і менше присвячена 1-6 навантаження РМ

Якщо ви робите силові тренування (тренування, щоб застосувати силу швидко; важливі для багатьох видів спорту), ви повинні включити деякі більш швидкі набори. Ці набори повинні мати відносно низьке число повторень:

Рекомендується в додаток до типова програма силових тренувань, а компонент харчування включені складається з одного до трьох комплектів вправа з використанням легких до помірних завантаження ... від трьох до шести повторень

+552
Wong Siwei 25 трав. 2012 р., 23:29:27

Я трохи (дуже?) анал тут, але це 10к не марафон і не чверть марафону.

У будь-якому випадку, тиждень-це дуже короткий час, щоб підготуватися!

Вам потрібно, щоб почати працювати на реальному дороги або стежки. Це тому, що бігові доріжки не працюють всі ті ж м'язи, як справжня дорога. Машину веде у бік штовхає вас на всі часи так що ви можете зіткнутися з поясом і є "дати" проти на дорозі, де земля не "видавати" на кожному кроці. Так само апарат підтримує постійним механічним ПАРЄ проти ходу дороги, де потрібно подумки підтримувати його.

Ви можете помітити це при першому запуску і відчувати себе труять, і трохи поболює в деяких частинах ніг. Отже, почати легко, тому що ви не можете бути в змозі вразити такими ж темпами, як на біговій доріжці, принаймні спочатку.

Переборщують так скоро може зробити вам боляче в цей день працювати.

Інша частина є те, що ви ніколи не запустите безперервний 10к. Це означає ето бути дуже різними. Ви не можете запустити 10к такими ж темпами, як 5к як ВИ будуть зношуватися дуже швидко. Наприклад, якщо у вас 5к за 30 хвилин, ви, ймовірно, не робити 10к в 1 годину. Не поспішай брати більше, напевно 1:15 до 1:30. Далі, як ви йдете через ви можете подумки переглянути свій стан і регулювати вашу швидкість. Краще в цей час на навчання, щоб заощадити трохи газу для пізніше.

Ще одна річ-психологія/дисципліна. Ці траси мають багато людей зазвичай, тому тримати свій темп і спрямованість дуже важливі. Не психував, намагаючись наздогнати когось працює швидше, ніж ви, так як вони можуть мати інший план на гру і кондиціонування. План і тримати прямий курс, щоб мінімізувати витрату енергії, намагаючись ухилитися людей і яких-небудь перешкод

+539
Anis Ben Hajji 25 трав. 2014 р., 21:47:05

Я збираюся почати з того, що немає універсально кращого рутини. Тільки те, що найбільш підходить для вас, враховуючи ваш рівень підготовки, фізичного розвитку і ваших цілей. Поради в світі бодібілдингу (тобто гіпертрофія роботі), думки настільки сильно розбита, що навіть важко скласти список процедур. Це, ймовірно, пов'язано з тим ряд бодібілдерів ходжу в тренажерний зал з приблизне уявлення про те, чого вони хочуть досягти, а решта ніби стає на свої місця після цього.

Найкраще, що я можу порадити це найняти тренера, який має хороші результати від своїх клієнтів, і подивитися, якщо ви можете отримати 3-ї партії думки про його результати коучинг і стиль. Вони допоможуть вам з'ясувати точно, що буде працювати для вас.

Однак, для цього мені потрібно позначити кілька речей:

 • 5x5 процедури-це гідний компроміс для стають сильнішими і трохи більше. Однак, вони є загальними програм, і ви отримаєте в загальні результати.
 • Більшість людей бачать тільки швидкі результати, коли вони новачки, так що тільки що-небудь дасть їм результати. Є деякі люди, які не бачать цього, але після кількох років напруженої роботи вони все ще отримують результати.
 • Чим більше ви тренуєтеся, вам потрібно більше варіацій для тренування стимул.
 • Навіть якщо ваш акцент гіпертрофії, вам потрібно буде зробити блоки підкреслюючи міцність, так що ви можете побудувати більше маси пізніше. Також вірно і зворотне.

Суть в тому, що розробити процедуру, яка працює для вас, ви повинні бути дуже розумним:

 • Журнал вашої роботи, підходів/повторень/часу/виду робіт, а також, як ви себе почуваєте (втома), масштаб і розміри.
 • Коли ви отримаєте більше результатів стиль навчання, тримати на нього, поки ви не почнете гальмувати.
 • Коли затихне, змінити фокус вашого навчання, щоб підкреслити інший аспект. Тобто, якщо ви пройшли навчання для розміру, починайте тренуватися на міцність. Це називається періодизація.
 • Підхід до будь-якої нової претензії ви чуєте зі здоровим скептицизмом. Якщо аргументи здадуться звук і не конфліктують ні з чим конкретним ви вже знаєте, ви можете вирішити, щоб дати йому спробувати. Просто переконайтеся, що він підходить для ваших поточних завдань, і не соромтеся вносити зміни, щоб зробити його працювати краще для вас.

Немає кращого. Ця концепція є маркетинговим ходом у фітнес-індустрії. Є те, що краще для вас дати ваше навчання зрілість і як ви реагуєте на фізичні вправи, але немає однозначного підходу до навчання для кожного. Ви можете знайти те, що працює дуже добре для кого-то нічого не зробив для вас. Там може бути будь-яка кількість причин, починаючи від підготовки погашення для особистих генетики. Просто потяг, і зробити невеликі зміни, як ви йдете вперед. Після десяти років або близько того, ви будете мати дуже гарне уявлення про те, як тренувати себе краще, ніж хто-небудь інший.

+514
Waquo 23 бер. 2019 р., 13:28:35

Коли я роблю будь-яку вправу, яке вимагає від мене, щоб тримати мої ноги на 90 градусів, як і передові виточки передні важелі, пістолет присідання, і висить-присісти тримає, я відчуваю, що моя тензора faciae м'язів м'язи, які з боків моїх стегон, кілька прогинаючись у себе, і вони сильно болять. Це із-за тісноти або нестачі сил? Як розтягувати і зміцнювати м'язи, що необхідно виправити цю проблему?

Спасибі.

+487
star4e 12 квіт. 2016 р., 15:46:27

Примітка: нижче загальної деформації/розтягування лікування. Ваше лікування може відрізнятися, ви повинні бути інформовані про власного болю і звернутися за медичною допомогою у разі необхідності.

Рис - відпочинок, лід, стиснення і висоти. Це те, що ви хочете зробити у перші 24-48 годин для напруг і розтягувань. Після цього ви можете почати робити легкі фізичні вправи, як ви можете витримати. Лід після активності, і чергуються з вологим теплом, щоб допомогти вести зайву рідину із тканин.

Телята складно, так як під час бігу і стрибків, вони є основними амортизатори для ніг, тому легко повторно травмувати їх або відкладати їх зцілення буде дуже важко, дуже скоро так що будьте дуже обізнані про те, як ви і ваші ноги відчувати.

+456
Manoj Potnuru 9 груд. 2010 р., 11:40:48

Хоча я брав уроки плавання, коли я був дитиною, я ніколи не був дуже сильним і не освоїв хорошою вільній формі стилі.

Зараз 50, і намагається виконати з триатлону (спринт). Як людина з часткової інвалідності, це дуже важливо для мене.

Одна річ, яку я помітив, полягає в тому, що я, здається, не вистачає повітря на вході, дихання при правильній вільній формі стилі. Моє тіло, здається, хоче використовувати набагато більше повітря те, що я здатний приносити. Крім того, якщо я высуну голову з води, щоб дихати, я можу ходити тільки на коротку відстань, а повертаючись до моєї улюбленої економічного ходу: бічний удар.

Відчуття, що від повільного задухи, як мені здається, не маю можливості взяти дійсно гарне дихання.

Будь-які поради щодо подолання цього відчуття? Будь-які поради про те, як стати зручними для суми, отримані з повітря?

+452
Yarramalong 26 вер. 2014 р., 22:05:58

Виродок,

Пару думок з приводу цього дня: один полягає в тому, що це не багато (більшість новачків не зможете виконувати підтягування або провали), і полягає в тому, що робите максимум повторень для кожної вправи-не кращий спосіб почати будь-які вправи, тренування або процедури. Ви знаходитесь на більш високому ризику для травми (найчастіше тендиніт і крайня хворобливість м'язів, які можуть тривати протягом декількох днів).

Я працюю з гімнастів вищого рівня і спортсменів коледжу протягом 10 років, і одна моя спеціальність полягає в розробці і реалізації підпрограми calisthenic вправи для всіх спортсменів всіх фітнес-рівнів.

Щоб відповісти на ваше запитання конкретно, я розбив тренування, включаючи частоту і тривалість для вас. Я думаю, що так як ви робили СС вже більше року послідовно, ви повинні розглянути себе як середній рівень, не новачок, на мій погляд. Так що ось це:

Тренування протягом перших 2 тижнів:

 1. Підтягування
 2. Віджимання
 3. Перевернуті Рядка
 4. Діпи
 5. Присідання

Тренування 3 дні в тиждень з одним днем відпочинку між ними. Спробуйте 3 комплекти 10-15 повторень. Відпочинок 45-60 секунд між підходами і між вправами.

Найближчі 2 тижні

 1. Підтягування
 2. Гатор віджимання
 3. Перевернуті Рядка
 4. Діпи
 5. Стрибки У Присяд

Тренування 3 дні в тиждень з одним днем відпочинку між ними. Спробуй 4 підходи по 10-20 повторень. Відпочинок 45-60 секунд між підходами і між вправами

Наступні 4 тижні

 1. Підтягування
 2. Plyo віджимання
 3. Перевернуті Рядка
 4. Діпи
 5. Виточки Стрибки

Тренування 3 дні в тиждень з одним днем відпочинку між ними. Спробуй 4 підходи по 10-20 повторень. Відпочинок 45-60 секунд між підходами і між вправами

Ділянку обслуговування: ви можете робити ті ж вправи, що і вище (підтягування, plyo віджимання, перевернуті рядка, провали і живота стрибки), намагається на 4-5 комплектів максимум зусиль, відпочиваючи 30 секунд між підходами і між вправами. Головне те, що ви тільки повинні зробити це тренування 3 дні в тиждень, а не 6 днів в тиждень.

Я сподіваюся, що це корисно. Дайте йому спробувати і дайте нам знати!

Удачі!

+440
BleedingRaindrops 23 бер. 2018 р., 05:53:18

Я товста і я вже намагаюся менше їсти і харчуватися здоровою. Я зрозумів м'язової маршрут, щоб бути кращим способом, щоб зробити мої м'язи показати(мій організм здатний спалювати жир і набирати м'язи одночасно).

Я не працюю, але я б вважав за краще бути м'язистим, ніж товста, як я зараз.

Я не впевнений, який м'язи почати. Я не хочу втратити стільки жиру, що мій менструальний цикл не зупиниться, але в той же час, я хочу рельєфність м'язів.

Я пам'ятаю, як одного разу я успішно втратив вагу і знайти м'язи. Це було, коли мій АБС починали показувати(верхній прес).

Отже, які м'язи слід починати? Я знаю, що в ідеалі ви хочете зробити всі з них, але я не можу цього зробити. Я повинен почати з ABS, як в минулий раз(перший прийшов, перший атрофуватися, схильні до травм)? Або я повинен почати з інших м'язів спочатку? Я думаю, що я повинен зробити останню руками і ногами, оскільки вони будуть здійснюватися опосередковано весь час. З тієї ж причини,мені не потрібно багато чого зробити для моїх грудних м'язів(всі вправи на прес і вправи на груди).

Ось чому я думаю, що мій АБС має бути зроблено раніше, хоча це займе більше, щоб зробити визначення. Але є маленький недолік для мене, Що стосується АБС. Неважливо, скільки я роблю,я не можу отримати мій нижній прес, щоб показати. Верхній АБС, легкий, нижній прес, супер жорсткий. Вправи для нижньої частини живота(наприклад, підйом ніг), не допомагає.

Так що я повинен робити АБС перша чи ні? Якщо так, то чи буде мій нижній прес коли-небудь з'явиться? Якщо ні, то що робити в першу групу м'язів мудрий? У мене немає ваг або яких-небудь конкретних м'язів вправи машинами, тому вправи з тими з мого списку.

+404
vogtp 12 серп. 2013 р., 18:03:10

Ви можете сказати, що всі випадки, коли м'язи будуть розібрані? Я чув про двох випадках буде пожирати м'язи, але я до сих пір не зовсім розумію.

Аеробні Вправи

Арнольд Шварценеггер говорить в нову енциклопедію сучасного бодібілдингу:

Занадто багато аеробіки також закликає тіла метаболізувати м'язової маси тіла ... м'язи, щоб створити додаткову енергію. Тіло насправді може розкуркулити м'язової тканини, особливо білі волокна "силові" м'язи для палива аеробні вправи.

Чому людське тіло розвиватися, щоб розкуркулити м'язів під час кардіо? Чому б просто не брати енергію з їжі в шлунку (за умови, що у вас є залишки їжі)?

Худі Люди

Скубі з YouTube каже, що в організмі енергії триярусною харчування > жир > м'язи. Якщо енергії не можуть бути отримані з одного рівня, тіло прагне до наступного рівня. Оскільки м'язи-це остання сходинка, і практично кожна людина має певну кількість жиру, як м'язи або рівня досяг? Я припускаю, що м'язи щабель буде досягнута для Людей, які страждають на анорексію, як щодо всіх інших?

Висока Інтенсивність Навчання

Jamez сказав про це в статті про оптимальному діапазоні повторень:

Пам'ятаєш процесі нарощування м'язів описані в рости маля, рости? Мікротравми стимулює збільшення синтез протеїну та зростання м'язів позитивно впливає цілий ряд гормони, які виділяються після навчання ваги. Великий обсяг, кілька набір програм викликають мікротравми і більше гормону-так кінцевий результат більше м'язів!

Це, ймовірно, пояснює, чому я був невпечатленный натисніть. Хоча хіт використовує велику кількість повторень, ви виконуєте тільки один "хардкор" за тілу. Я фактично втратили м'язи і почав відчувати як я навіть не поїзд!

Його логіка не дуже зрозуміла. Щодо потрапляння призводить до втрати м'язової маси?

+362
user3202642 8 вер. 2017 р., 11:41:32

У день моєї тренування в залі я беру близько 60-70 хвилин в тренажерному залі. Так от, з цього, 10 хвилин (виправлено згідно з таблицею) кожен береться в теплих і прохолодних вниз.

Я взагалі ні один з крос-тренажер, тренер дуги, бігової доріжки або гребного; в залежності від того, який день мій графік я перебуваю.

Я хочу знати, наскільки це ефективно. Я просто хочу, щоб гіпертрофія м'язів (більше м'язової маси), і я дуже зацікавлений у силі, витривалості і т. д. Так, я якось відчуваю, що так багато часу (20 хв з 60) йде без мене набрати м'язову масу.

Щось мені не вистачає в моїх розрахунках? Або я цілком могли б скоротити час, проведений в таких кардіо вправи, не зачіпаючи м'язову гіпертрофію.

Редагувати

Конкретно, я хочу знати тривалість слід витратити на розігрів, тобто вправи без обтяжень. Я особисто хотів би, щоб це було якомога менше.

Я початківець етапі важкої атлетики. Я підігріваю частину я збираюся зробити.

Зокрема, коли я роблю нижню частину тіла (від мого 3-й день циклу верхньої частини тіла, нижньої частини тіла і преса) в першу чергу я роблю дугового тренажер (10 хвилин) і потім безкоштовно присідання (3 підходи). Це здається зайвим для мене. Я повністю нагрівається (ЧСС 150-160, коли я прибираю тренер дуги), і я можу зробити те ж саме (такий піт і серцебиття) в 5 хвилин.

+345
Murray Hertz 13 квіт. 2010 р., 19:40:59

Передпліччя виросли найбільше за тренування хвата. Важка станова тяга-це відмінний спосіб тренувати передпліччя, фермер несе тренувати передпліччя важко. Функціональна сила для передпліччя може виходити від вправи, як гойдалки кувалдою або видавлювання піску у відерці.

Для загального списку улов-всі вправи для передпліч вид ExRx: http://www.exrx.net/Lists/ExList/ForeArmWt.html

Моя пропозиція полягає в тому, щоб об'єднати функціональні вправи, згадані вище тренування хвата.

Хороший початківець рутини, щоб побудувати базу для більш складних зчеплення навчання: http://www.davidhorne-gripmaster.com/basics.html

Оскільки програма не включає будь-які фото/відео Ось відео , яке демонструє перші два вчення, дві руки дрібку (можна використовувати вільні листи або затиснути блок, але ідея та ж) і штангою палець роли. Тут представлені наручні кучері і зворотний зап'ясті кучері.

Обладнання

Як тільки ви створили будь-Базова сила з основами вище, ви можете почати гілкуватися. Можна взяти багато маршрутів і спеціалізацій, але ось деякі хороші в цілому 'вибирати', крім основних інструментів тренажерний зал.

 • FatGripz/товстий бар - знімний fatgripz економічний спосіб, щоб додати відкриту проблему для підйому штанги. М'який ПВХ труби також працює для ваги до 60 кг.
 • Завантажуємо затиснути блок з/навантаження пін - дозволяє меншим кроком
 • Блок Ваг - це відпиляли кінці шестигранні гантелі і тренувати руку в різних ширину. альтернативних варіантів звичайні шестигранні гантелі, завантажити двійковий об'єкт, або взявши в руки пачку 5 або 10 фунтів пластини для імітації блоку Ваг.
 • Захоплення - невеликий портативний розчавити стисненням навчання у фіксовані або регульовані сорти, див. нижче для отримання додаткової інформації
 • Зчеплення автомат - трохи дорожче, ніж захоплення, але багато плити завантажувані спосіб збільшити міцність на зминання, переваги включають в себе низькі витрати на навчання і не підвищуючи стійкість як ти близько, як ви отримаєте з гриппер-Спрінгс
 • Затискачі поні - Ці пружинні хомути-відмінний дешевий спосіб для тренування динамічного Пінч сила (тобто пальцем). додавати і видаляти звичайні гумки з хомута для поступового збільшення/зменшення опору
 • Титану телеграфного ключа - собі дорожче plateloaded можливість тренуватися прищемити (палець) сила в динамічному переміщенні, до речі, перевага тут-це навіть опір кривий

Звичайно, ви можете побудувати велику частину цього обладнання якийсь трубою, дерево і деякі тарілки/води глечики.

+295
catherine rawson 9 лип. 2016 р., 09:44:21

Мені 35 років.про'. Жінки. Тренування 4-5 разів на тиждень. В основному на велосипеді, плаванням і інтервальними тренуваннями ланцюга або Терезів. Я це все дуже інтуїтивно. Не програма або план тренування. Я хочу підвищити свій загальний рівень фізичної підготовки, так що я з триатлону в жовтні, і я дотримуюся спінінг уроки 3 рази в тиждень, але я дійсно не знаю, якщо я вдосконалююсь мій фітнес або якщо я просто убиваюсь потіє все, але не моє серце. Я додаю деякі скріншоти моїх годин на останніх класах.

Я занадто багато часу витрачаю на зону 5? Я повинен зробити більш менш інтенсивного тренування? Я дуже хотів піти і дати йому все при роботі, в іншому випадку я отримую дуже нудно.

Це все, що я роблю, марно?

Спасибі! enter image description hereenter image description hereenter image description here

+217
Uzair Adeel 8 жовт. 2010 р., 02:30:41

У той час як більшість це було охоплено в тій чи іншій формі, я також рекомендую науки паркур відео на Гонконг склепіння. Єдине, що я думаю, не повністю прихована в попередньому відповіді тут полягає в тому, що це дійсно параболічного руху. В дайв-Гонконг, ви приземлитеся ваших руках, як ви спускаючись з вершини стрибка, що, природно, тримає ноги вище.

+180
Weldon 7 лип. 2017 р., 00:50:24

Скільки яєць це прийнятно, щоб бути з'їденим протягом дня?

Примітка: у мене є трохи зайвий холестерин.

+168
dezmeana 9 серп. 2015 р., 13:21:22

Стрибки Box-це один з видів пліометріка вправи, яке засноване з високим імпакт-джампінг процедури. Планка-це типу Ab тренування, які зосереджені на збереженні посади, спиною вгору, лікті на підлозі, підтримуючи тіло, зберігаючи спину прямою, зберігаючи пряму лінію від плечей до стегон, до коліна, а ходиш на напівзігнутих. Поки ви на дошці упевніться, щоб тримати дихання. У самому справі, тримати щільна малюнок дихання при виконанні будь-якої вправи. Тримати ваш живіт, сідниці і м'язи ніг міцніше під час навчань.

+122
Epoc 3 бер. 2019 р., 19:04:06

Мені 15 і я 6 футів висотою, я важу щодо 145 фунтів (останній раз я перевірив), я зараз роблю приблизно 35-40 віджимань і близько 50-60 присідань кожну ніч. Потім, кожну середу я ходжу на крав-мага, на дуже масштабному рівні, з випадковими вправи, як ножиці, велосипед, сценка, підтягування, присідання, віджимання долоні, кулаком, віджимань і опору.

Моє питання, чи Є це хороший режим, я худий, але м'язи грудей прикриває, і чи вплине це на мій зріст у кращу або гіршу сторону? (краще бути вище)

+120
pravn0993 19 черв. 2015 р., 11:51:52

Я працюю, щоб отримати шість пакетів і як у приказці "Все починається з кухні", тому я почала шукати дієти на Google. Дивно знати, що різні сайти мають різні плани дієти.

Один сайт стверджує, що яєць, купити протеїни та варені овочі достатньо.

У той час як інший сайт стверджує:

Але якщо ви не досить їсте протягом дня, ваше тіло переходить в режим голодування і уповільнює його метаболізм, що робить його ще важче втратити вагу.

Мене бентежить що дієта хороша, щоб втрачати жир так само допомагають мені синхронізувати з моєї тренування в тренажерному залі для набору м'язової.

Отже, що таке правильна дієта для зниження жиру і набрати м'язову масу?

 • Менше жерти й більше зосередитися на білок (за посиланням на сайті 1)
 • Достатньо харчуватися так, що обмін речовин організм може працювати належним чином ( згідно посиланням на сайті 2)

Інформація

Я додаю нижче у розділі, Якщо хтось може допомогти мені визначити правильний план для мене
Я вегетаріанець, я відкритий для овочів, фруктів і молочних продуктів. але не для яєць [причина: це не вегетаріанське - з мого попереднього питання]

+81
Shadowbob 8 черв. 2018 р., 14:50:32

Ось відмінна книга на цю тему.

+60
Babicaa 29 груд. 2019 р., 04:15:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil