Чому я заробляючи більше nikefuel, ніж інші люди?

Я використовую в Nike+sportband на (крокомір) і я отримав близько 262 nikeFuel за кілометр. У мого друга є Nike+запуск програми (відстеження за допомогою GPS) в його телефон, і він отримує 207 nikefuel за кілометр.

Він має різну вагу (я на 20% важче) і він працює швидше (на 20%). Я пробував сьогодні встановити різну вагу і працювати швидше, і я отримав стільки ж очок nikefuel, як раніше.

А в чому різниця? (Мені просто цікаво і плутати).

+343
George Dewar 5 лист. 2010 р., 03:48:53
36 відповідей

Ну, я не знаю багато про вас, так що це може бути недоречним, але є речі, звані "столи бігова доріжка", яка дозволяє працювати стоячи і ходити. Спробуйте погуглити "біжучий робочий стіл" і ви повинні вловити ідею.

https://www.google.co.uk/search?q=treadmill+desk&hl=en&btnG=Google+Search&sourceid=Mozilla-search&start=0

+996
Maximilian Schmidt 03 февр. '09 в 4:24

Я думаю, що у всіх нас є генетична схильність, коли мова заходить м'язів. Я знайти його дуже важко збільшити груди, але і без проблем нарощування м'язової маси в інших областях.

Якщо буде продовжувати сидіти на корточках і виконувати інші вправи для нижньої частини тіла, я б урізати за обсягом зовсім трохи і підтримувати інтенсивність (вага/напруга). Не знаючи, що ваша нинішня програма складається з, це важко для мене, щоб дати вам які-небудь конкретні параметри. Інша можливість, щоб виконати вправи для нижньої частини тіла тільки з тіла. Без зайвої напруги, що ви повинні побачити деякі атрофуються.

Наступна річ, яку ви хочете зробити, це додати обсяг і інтенсивність тренування тіла. Виконувати руху суміші, а саме жими, накладні преси, діпи, підборіддя, рядків і т. д. Для кожного нижніх тіла вправи ви виконуєте, виконуйте 2 або 3 верхніх вправ тіла. Найшвидший спосіб зробити ваші ноги виглядають менше, щоб зробити вашу верхню частину тіла виглядати більше. Сподіваюся, це принесе тобі якусь подобу симетрії.

+983
calmcajun 6 трав. 2013 р., 00:20:40
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я знаю, що є й інші питання, схожі на цей, але Читайте і побачите, що шахта має більш заклопотаність з приводу нарощування м'язової маси та побудови жиру.

Це звичайна справа в культуризмі: зсипати і вирізування. Мантра за зсипати, що один "повинен прийняти життя для того, щоб наростити м'язи". Ідея вирізати і сухий: це взагалі вважається в бодібілдингу кіл, що одним доводиться набирати жир, щоб набрати м'язову, і що не існує простого способу навколо нього (у бік від стероїдів і інші альтернативи, які не будуть обговорюватися тут).

Тому, якщо вважають, для того, щоб товстіти для того, щоб отримати більш м'язистим, як стабільно і ефективно набрати м'язи, а не набираючи жиру? Проблема з формула така:

1.Надлишки калорій потрібно щоб набрати м'язову.

2.Надлишок калорій додає жиру.

3.Ерго, набирає м'язову означає, набирає жир гарантовано.

Та ж формула працює в зворотному напрямку і не сексуальна як:

1.Дефіцит калорій потрібно, щоб схуднути.

2.Дефіцит калорій означає втрату м'язів.

3.Отже, спалювання жиру означає втрату м'язової маси гарантований.

Якщо ми підемо по калорій В-і-поза і елементарного розуміння людського тіла термодинаміки, як можна точно розробити програму оточенні м'яз постійно (анаболічні) і схуднення (катаболічний), коли всі знання у нас є програми, які ми, як правило, слід проповідувати, що:

1.Нарощування м'язової маси та втрати жиру неможливо.

2.Ви не можете наростити м'язи без жиру.

3.Ви не можете втратити жир без втрати м'язової маси.

В цьому і полягає народжується поняття зсипати і вирізування. Це факт чи є ще тут? Якщо це все правда, то всім, хто хоче побудувати деякі м'язи повинні теж товщі?

Хіба це не протиріччя для спортсменів?

Ви можете собі уявити, що це не має сенсу для спортсмена буде копати вниз надлишок і повільно товстішає, якщо метою спортсмена є, як правило, залишаючись худий і причини, займаючись нарощуванням м'язової маси, витривалість і сила + швидкість.

Я зараз намагаюся знайти Святий Грааль: робити одночасно, або одночасно, як це можливо.

Я намагаюся зробити "свою справу", але боюся, що це дійсно не працює дуже добре, і це здається майже неможливим для мене, щоб тримати розкриваючи мої шість кубиків за рахунок втрати жиру, а переконувати я будую самих м'язів можна.

Незалежно від того, дано відповіді, я не "стоп", намагаючись досягти своїх цілей, є вони нереальні чи ні. Я б швидше померти, намагаючись дістатися до Святого Грааля, ніж жити в незручне тягар гіркий смак.

+971
odedbd 19 січ. 2016 р., 08:58:21

Я думаю, що це може бути дійсно хороший спліт, якщо грамотно підійти. Це справді схоже на те, що я роблю і мені подобається.

Деякі міркування: Твоє роздвоєння днів повинен бути важким і великим обсягом, в той час як ти весь день організм повинен бути більш легкий вага і менший обсяг за ліфтом. наприклад День груди - може бути, в день грудей робити 4 комплекти похилій лаві 4 комплекти нахилу і деякі гантелі праця, причому важка вага на 8-12 повторень. Це буде ваш день обсяг. Схожі на ноги і назад, більше сетів і високою інтенсивністю.

Повний день теле - я б взагалі жодного з'єднання руху для кожної частини тіла, і лише близько 3-4 комплектів (напевно все-таки 8-12 повторень). Це дає вам можливість вдарити кожну частину тіла двічі на тиждень, які часто рекомендують. Ваш повний день тіло буде мати приблизно такий же обсяг і інтенсивність як твоє роздвоєння днів, просто розосередилися по всьому тілу. Просто бути розумним про те, які вправи вибрати і замовити. наприклад, станова тяга вихлопних нижній частині моєї спини, так що я б не став робити станову тягу і присідання спина до спини, може бути, покійних, лавки, pulldowns, присідати...

Якщо б ви могли зробити 6 днів в тиждень, то просто робить черговий виток вашої частини тіла розпадається могли б працювати, але ви могли б також отримати деякі унікальні переваги від цього цілий день організм. Немає нічого спочатку поганого з планом, який ви запропонували, просто використовуйте здоровий глузд, не перенапружувати свій організм на те, що в п'ятницю, якщо на шпагат залишилося, ти дуже втомився. В залежності від вашого тіла, вам може знадобитися для перемикання порядок (наприклад, я б зробив ноги в понеділок, тому що якщо я зробив ноги на СР. вони досі б стріляли по п'ятницю).

Деякі інші переваги.

 • Ви, напевно, більше часу, в п'ятницю і досяг повної тренування тіла. Це, швидше за все, займе більше часу.
 • Тренажерний зал є, напевно, більш порожній в п'ятницю, так що ви зможете легко перемикатися між обладнанням.
+874
victorx66 22 серп. 2010 р., 02:31:13

Як не дивно, ні болю, ні вигоди. Тому будь-які тренування ти погано зазвичай стає великою кардіо тренування. Як Карл Фостер, професор Вісконсинського університету, одного разу сказав під час презентації:

Коли ви хочете позайматися, не покататися на це:

enter image description here

Замість цього використовуйте:

enter image description here

Сенс в тому, що виходить не про те, як швидко ваш велосипед їде. Його про те, як швидко ваше серце б'ється і ваші легені вентилювати. Тому, коли ти говориш, що ти поганий плавець, це може бути хороша тренування, так як його гарантовано коштувати вам багато енергії.

Як для хорошого тренування для підошовний фасцити, можна спробувати на велосипеді, так як це вважається великою реабілітаційні вправи , коли у вас є плантарний фасциит. Інші альтернативи, будуть ходити в спортзал або щось на зразок веслування.

Невелика примітка: Я знаходжу дивним ваш підошовний фасциит постійно повторюються, навіть при ходьбі нормально. Крім того, якщо устілки не відняти проблему, не забудьте знову відвідати фахівця, тому що він не може працювати правильно.

+864
B10NAYRY 16 січ. 2011 р., 19:19:24

Я великий шанувальник Exrx сайті, ви можете переглядати цей сайт на основі які м'язи і які ваги тіла форму для роботи.

Є кілька варіацій віджимань я можу зробити в роботу біцепси і плечові м'язи? Ілюстрації або фотографії будуть оцінені, як добре.

Я буду підсумувати деякі вправи для роботи м'язів плеча тут заснований на обох моїх улюблених сайтів:

Віджимання стійку

Handstand push ups

Щука Прес

Pike Press

Зниження Пайк Прес

Decline Pike Press

І кілька вправ для роботи з біцепсами тут:

Дозвольте мені ІНС

Let me ins

Дозвольте мені ДБЖ

Let me ups

+863
Mohammad Suleman 26 трав. 2017 р., 15:47:14

Слідуючи порадив фізіотерапевт для роботи в напрямку спереду спліт, тому що я майже не можу підняти мої ноги після сидіти 24 години за столом, я недавно почав розтягуватися і протягом перших тижнів відчувала, що, подорослішавши, я розумію, як робити це добре, відчувати своє тіло. Я повинна знати, що нормальної м'язової релаксації займає близько 10-20 сек. Я помітив, що я можу ще розтягнути по закінчення цього часу. Я намагаюся відчути розтяжку, але не біль, так що я можу тримати мої ноги розтягується протягом тривалого часу. Якщо була біль, я зменшив тиск до прийнятного, не дратує і не шкідливо рівні і зауважив, що 10 секунд розслабляється і нога сама тягнеться без болю, що було 10 секунд назад. Це було чудове.

Крім того, я помітив, що мені потрібно повернути ноги вліво або вправо, коли нога витягнута вперед (лікар порадив, щоб розтягнути одну ногу, піднімаючи її на певну підтримку і трохи кланяючись) бо нога яка тяглася вперед, цілком може статися, нерастянутая на все під іншим кутом.

Таким чином, мені вдалося розтягнути задні м'язи ніг дуже добре, і міг би поставити ногу на високі столи/підтримка. Однак, останнім часом, я помітив, що вона йде так легко, якби я зберегти мій таз, якщо я не перетворити його при піднятті ноги. Я відчуваю хворобливу втому навіть при низьких піднімаючи ноги.

Це цікаво, тому що я не можу використовувати мій підхід: я не відчуваю вищезгаданий задоволення, коли робиш такого роду розтяжки. Це дратує біль навіть при практично повній відсутності тиску. Замість розтягнутих м'язів, я відчуваю втому. Це дратує і я хочу негайно припинити. Цікаво також, що я відчуваю, що втома У уздовж центральної бігти ноги не знизу, а м'язи, які повинні бути найбільш розтягнутої і робити, коли я подаю таз вперед. Розтягнута нога теж починає "кільце" досить швидко в цьому режимі.

Я знаю, що почуття втоми і дзвін зазвичай виникає, коли кровоносні судини не можуть доставити досить свіжої крові до органу. Може бути справа і яка позиція тазу для розтяжки ніг вперед і вгору?

+835
lapmer 4 черв. 2016 р., 08:52:48

Я практикую танець лева як частина традиції і культури моя система бойових мистецтв. Це танець, в якому два виконавця мімічні рухи Лев усередині костюма. Як частина Лева танців (в цілому), різні трюки можуть бути виконані з двома людьми.

Є один конкретний трюк, коли я піднімаю особа (у кого голова лева) на талії і на голові. Підйом людини з левиною головою не особливо складно для мене. Підтримання ваги після установки обличчям вниз на мою голову як правило, ставлять акцент на шию і плечі, і тому, коли я ходжу навколо, як я намагаюся тримати поставу і не звалиться.

Ось фотографія, яка нагадує про що я кажу.

lion dance - full stack
танець лева - повний стек
Фото Скотт Свигарта.

Я морально комфортно з підшипником вагу на голові (від практикуючих знову і знову), але фізично я відчуваю, що все-таки є межа того, як довго я можу тримати вагу. Робити це занадто багато раз і призводить до набагато болючість. Мені цікаво дізнатися, чи існують вправи і розтяжку, що б привести мене в мою шию і плечі, так що я можу виконати цей крок довший.

Ось один приклад мене і мого партнера танцюємо (ми знаходимося в "Золотий лев"). Якщо ви хочете побачити деякі дійсно цікаві і вражаючі речі, хоча, перевірте Лев танцювальний конкурс відео на YouTube.

Я додав тег "черлідінг", оскільки це, напевно, самий аналогічного типу фізичного тренування. Сподіваюся, це приверне людей, які розуміють, що я описую і може забезпечити деяку проникливість.

+809
Eagle Tdw 27 груд. 2012 р., 15:48:38

Спить, а не лежачи (наприклад, в поїзді або в машині) не так добре, як спати, лежачи в ліжку? Як ви порівнюєте 1 годину сну в машині проти додатковий 1 годину нічного сну в ліжку?

+775
Marvin Ward Jr 9 лют. 2015 р., 07:49:46

Так що я повинен був зробити трохи історії і статистики або два, щоб дати певний контекст.

Я маленький-іш чувак, 5'8, нічого особливого, і важив 180lb, коли я дійсно намагався стрибати почати свій "фітнес-як спосіб життя" (ака підняття тягарів, щоб просто залишатися в міру здоровий), я робив так, нічого вражаючого, але цілком природний чувак, який не робить нічого особливого з дієтою, крім просто з'їсти трохи більше вдома і менше на ходу, я пролити вага, дійшов до 159lb, але я знаю, що мені треба скинути більше, так як живіт ще не зовсім плоский ще. Я або 5х5, який був абсолютно новим для мене в свій час став до 250 кг 5х5, а потім, на роботі, де тренажерний зал був в тренажерний зал закритий на зимові канікули(це коледж). Я взяв відгул зі спортзалу(велика помилка), і т. д. і т. п. перенесемося на рік пізніше, і тепер я повернувся, набрав кілька зайвих кілограмів, і мене просто дратує того, щоб почати все заново.

Один з моїх найбільш дратівливих перешкод, всякий раз, коли я кинув ходити в тренажерний зал і спробувати заскочити назад до речі, у мене було щось на зразок депресії легко, коли вага насправді не злетіти. Я ніколи не був хлопець на корточках 4 тарілки, то це не значить, що я опускаючись від 405lb присідання до 3 250lb і "повернення", це більше схоже, я знімаю з жалюгідні максимум з 250lb присідання для 135lb або навіть менше, залежно від того, що я відчуваю. І це жахливо, тому що я хвора ФП протягом перших декількох тижнів, і я не зовсім впевнений, якщо я повинен просто стрибати прямо в, коли-небудь методики додаючи вага кожного виходить. Я повинен зайняти кілька тижнів, щоб просто "теплий резервне копіювання" на все? Чи це нормально, просто сильно вдарився?

Так ось у чому справа. Я був надмірна вага все моє життя. Не надмірна вага, і відносно-те, що багато, але все одно надмірна вага, ніколи не було великої естетичної і т. д. і т. п. Я просто хочу бути худою і добре вписуються в одяг, мати плоский живіт, можливо, АБС один день. Але що я дійсно не зацікавлений в тому, зсипати, додавши на тонни маси, присідання 4-5 плита, etc. Я маю на увазі навпочіпки для мене 3 пластини, ймовірно, буде великим досягненням і одним я був би повністю задоволений, якщо б я був худий хлопець, який не зосередитися на "наповнювач" або "єм за ремонт", і багато іншого. Я знаю, що дружній, який буквально пожирає все навколо себе, тому що він "на масу". Хлопець сидить навпочіпки 405lb 1ПМ, але він також, як 6'2.. Чесно кажучи, я дійсно не можу змиритися з думкою, що їсть тільки, щоб поїсти або зсипати, і, я знаю, що ти думаєш, це дивно, враховуючи мій нинішній статус. Я просто визнаю, що я зробив поганий вибір способу життя, які приводять мене в цей стан. Я просто хочу, щоб вирізати та зробити тонкою, позбутися від цих б!цицьки ТСН і т. д. Я не хочу Навального, я не хочу бути популярною важкоатлетом, або що-небудь подібне.

Так що, я думаю, що я намагаюся зрозуміти, підйомно програми, як-небудь і Шейко судилося мене підставили за відмову, коли моя мета-бути "вічно різати" або просто бути менш або навколо змісту калорій? Я знаходжу, що коли я намагаюся нарізати і дієта на справжні програми, як-небудь, що я просто не вистачає енергії, щоб вибити всі 5x5s изо дня в день, додаючи ваги в день, відпочиваючи лише 60-90 секунд. І це тільки займає психологічне навантаження, бо, як я вже сказав, Я не наполягала, що велику вагу на всіх. Які поради ви можете дати мені для підйому, як інтенсивність, обсяг, або програми, стурбовані тим, що допоможе зберегти розум і нервову систему в узді, де я можу досягти мої цілі просто стати тонкої, нормальної маси тіла чувак, але не повністю приладдям моєму мозку в тренажерному залі? Я просто не впевнений, якщо я повинен просто тримати його просто з сильною ліфти, і просто обслужити його до моїх потреб. Кардіо би бути кращий спосіб для мене, щоб досягти своєї мети?

Сподіваюся, що це все має сенс. Вибачте за запис в ЖЖ.

+771
KOLO 20 квіт. 2015 р., 15:12:08

Матчі himanshu,

По-перше, вітаю вас з вашим здоров'ям і фітнес-серйозно. Беручи час, щоб здійснити це велика справа, і я сподіваюся, ви зробите це довгострокова мета.

Багато фахівці рекомендують ранкові вправи як кращі, особливо перед сніданком.

Особисто я не вірю, що час доби має значення. Головне-це послідовність і інтенсивність. 1000 калорій в день-це ж як 1000 калорій в нічний час. Якщо ввечері тренування вписується в ваш графік і ви будете послідовні, ви побачите оптимальні результати. Якщо твоє день тренування, ви побачите однакові результати.

Я не читав жодної статті про здатність організму спалювати калорії в залежності від часу дня. Проте, багато людей вправи вечорами, тому що це дуже зручно для них, щоб зробити так. Вони є більш комфортними, з'явилося більше часу, або відчувають труднощі при виконанні вранці.

Так, як довго, як ви послідовні у своїх програмах тренувань і підтримки хорошого харчування, ви повинні бути здоровими і сильними.

Не менш важливо, не змушуйте вашого часу тренування єдиний час, коли ви тренуєтеся. Постарайтеся включити вправи у вашому повсякденному житті. Швидкий 10-присідань після сидячи в кріслі на деякий час може дати своєму організму швидко спалювати калорії (менше 20 секунд). Так швидко 10-реп пуш-ап.

+751
Nobbie 17 груд. 2010 р., 13:35:26

У мене був вага-тренування протягом майже 2 років. Я роблю це тому, що я люблю його. Це була єдина причина, по якій я тренувалася, але у мене є нова мета: перемогти в місцевих змаганнях з пауерліфтингу. У мене немає інструктора або тренера. Як мені тренуватися, щоб збільшити свою силу? Я 63кг жінки. Мій 1ПМ у становій тязі-це 94kgs (минулого тижня). Поради по збільшенню сили від досвідчених людей цінується дуже високо.

+669
Curse 19 січ. 2011 р., 08:01:06

Якщо наша головна мета-збільшити нашу владу (удар ногою або попадання м'яча, наприклад), які ваги ми використовуємо?

Може легкі ваги використовуються баллистически бути краще, ніж, скажімо, велику вагу + низьке число повторень?

Ви можете навчати вибуховий рух (спорт в основному) роблять повільно вага вправи?

+668
shinyford 27 лист. 2010 р., 14:45:29

Всі ваші м'язи розрізняються за ступенем опірності до навчання. Наприклад, ви використовуєте свої ікри кожен день, але вам не доведеться чекати 24-48 годин, щоб знову їх використовувати. Вони набагато більш стійкі до тренувань. Те ж саме стосується вашого черевного преса.

Інша річ, щоб думати про те, як ви тренуєте м'язи черевного преса. Як правило, АБС навчаються в комплекті з високою кількістю повторень і без додаткових ваг. Як працює кожен день, ці низькі інтенсивності тренувань не податок на ваші м'язи, як важкі жими або присідання робити. Ваш організм здатний набагато швидше відновлювати.

+647
Nikolay Dema 18 серп. 2019 р., 12:45:12

Здається, що присідання пістолетом легше з вашими руками перед вами, ніж вони своїми руками за вами. Чого я не розумію, чому.

Як з переднім важелем або планш або що перекинутий легше, тому що вони скорочують довжину тіла і, отже, крутного моменту. І присідання з вагою за шию складніше, ніж маючи його на очах, тому що здається, що якщо це на очах ви можете покластися на м'язи грудей, щоб підштовхнути її вгору, якщо ви не можете, якщо у вас за спиною.

Але як щодо присідань пістолета і положення рук? Я просто не розумію.

Спасибі!

+620
Misagh Emamverdi 24 лют. 2017 р., 17:53:56

Є така тенденція в сучасному фітнес-лякати людей про небезпеку цього занадто багато, занадто важкий або не досить добре підготовлений, ... Зрештою, люди витрачають більше часу на підготовку до навчання, ніж власне навчання. Це нудно і контрпродуктивно.

Навчання ваги-це добре. Просто зроби це розумний спосіб, прагнучи до правильної техніки і правильної завантаженні. Крім того, всі ефективні методи для досягнення мобільності і збільшення фактичної зміни структури тіла (наприклад, щоб виправити свої нахилу тазу або плечей) використовують певний вид навантажень. Статична розтяжка-це старий спосіб. Йога може допомогти, але завантажується розтяжка більш ефективна. І вгадайте, що ... гирьовий зроблено належним чином не може бути завантажена на розтяжку і поставу :)

Просто застосувати простий принцип : прогресивна перевантаження. Почати консервативне, прислухайтеся до свого організму відповідь і відповідним чином змінити (збільшити стрес, зберегти її постійним або зменшити його).

+512
JG Estiot 28 лип. 2013 р., 22:43:23

ОК - я знаю, що це обговорювалося і обговорюється тут, і в усьому інтернеті - але для мене, я не можу здатися, щоб знайти будь-які рішення. Я сподіваюся, є або професіонали, або родинних духів з такою ж проблемою, хто може запропонувати деякі висновки, поради або рішення.

Проблема в тому, що я виходжу з дихання або втома ніг = особливо коли біг (або ходьба) який-небудь похилій поверхні чи драбині. Те ж саме відбувається, коли я роблю будь-який вид присідання-як тренування.

Коли я бігаю, по суті, відбувається те, що я можу пробігти кілька кроків (20?) і тоді або ноги просто втомлюються, або захекався, і я повинні пройти 10-20 кроків. На абсолютно рівній поверхні я можу їхати до 100 метрів без зупинки.

Перш ніж я отримаю хоч потоп колінних поради, Кілька фактів:

 1. Я в моєму кінці 40-х років, і в дуже хорошій формі і здоров'я.

 2. Ця проблема була з тих пір, як я пам'ятаю (в мої 20).

 3. Я мав ретельного медичного дослідження - стрес-тести тощо - з клініки Майо. У вчинене здоров'я. (Моя дружина і багато друзів кардіологів).

 4. Я вже протягом 15 років або більше ... в останні 5 років я займався в середньому на 8-11 миль, 3 рази в тиждень.

 5. За останні 18 місяців я провів кілька 10ks і напівмарафон.

 6. Мій час не покращилося (з-за цього дихання/проблема втому ніг. Тривалість донезмоги погано (для кого-то, хто працює так багато).

 7. кожен день я працюю з вагами, і робити розтяжку.

 8. Я також спробував комбінації вітамінів і альбутерола інгалятор ... без реального ефекту (я вимірюю майже все про мою біжить ... від температури, висоти, щоб споживання кофеїну, сну і т. д.)

 9. Може бути, в 1 з кожних 30 працює, у мене є кілька хороших безперервно тягнеться на дистанції (100-200 кроків) ...

 10. у напівмарафоні в минулому році (плоска поверхня) я був в змозі працювати безперервно 1200 кроків в одній ділянці.

 11. В цілому, це проблеми з диханням/ноги не дійшли за останні 5 років ні краще, ні гірше, крім того, що нещодавно я переїхав в район, де мій працює завжди на якийсь невеликий нахил. (до речі, мій працює не поліпшити всі, що багато йде на спад!)

Я дійсно кінчаються рішень і дістатися до точки, де я не хочу більше тікати.

Будь-які висновки з досвідчених бігунів? недосвідчений? інструкторів? знахарів? Я хочу спробувати в будь-який даний момент!

Спасибі!

+419
runcyclexcski 8 черв. 2015 р., 01:38:04

Я залишаю мої на сонце (на моєму тире) після. Вони трохи вицвіли, але вони не смердять.

+410
Saurajyoti Kar 18 квіт. 2019 р., 20:32:41

Я хочу збільшити мою витривалість з вправами, в тому числі підтягувань, віджимань, присідань і т. д.

Було б краще використовувати прогресивної перевантаження і починаються, наприклад: 3х4 повторень для підтягувань та прогрес на респ за кожен день, поки я не доберуся до своєї максимальної (припустимо 3х8), а потім відпочити протягом дня і відновити...

або...

змастіть ПАЗ: зробити єдине низьке число повторень (наприклад, 3 Повторень йти) на протязі дня. Так, наприклад, кожен раз, коли я йду в мою кімнату, зробити 3 Підтягування.

або...

комбінація з двох: змастіть ПАЗ з 2 підтягувань йти в перший день, 3 Підтягування на другий день, 4-на третій і так далі. поки я не досягну точки, де я роблю 1 під моїм Максом кожен день, а потім день чи два відпочинку і резюме?

Також, з того що я читав про жирування ПАЗ, це робить ваші м'язи більш ефективно, тому, звичайно, ГТГ буде працювати лише протягом певного періоду часу, перш ніж ти м'язи так ефективно, як вони можуть бути - може бути, тоді час замінити для прогресивної перевантаження?

+347
anonymous37242 18 жовт. 2013 р., 21:32:38
День відпочинку також відомий як "день". Це період відновлення, але обов'язково неактивності.
+295
Kristin Hogue 27 лип. 2013 р., 09:09:34

Є багато глют вправах ви можете обійтися без того, щоб зігнути ноги в колінах дуже далеко або покласти занадто багато тиску на коліна.

Затерплі ноги Deadlift - в першу чергу підколінного сухожилля вправа, вона також цілей, сідниць і нижньої частини спини.

Глют міст - також може бути зроблено з штангою глют міст, або зроблено з піднятими ногами на босу м'яч або крок.

Приклад бластера більшість залів мають глют ізоляції машини. Як варіація, ви також можете виконувати цю вправу, сидячи спиною вперед на 45 градусів жим ногами, машина і віджимати вагу з однієї ноги.

Хіп викрадача машини цієї exericse буде працювати боків ваших сідниць і стегна викрадачів.

Відмінна варіація відводять стегно, а не сидіти в машині як на відео вище, на коліна на верхній частині відводить колодки тому (з прикладом від автомата). З вашого тіла у вертикальному положенні, натисніть викрадач колодки відразу. Це дивовижний варіант, який буде дійсно ізолювати сідниці. Як тільки ви зручні за формою, ви можете підштовхнути вагу за допомогою цієї тренування. Це може виглядати дуже ніяково, але нехай це тримати вас від цього. Це вправа вбивця.

Ніжка завитка машина стикового бластер просто не дозволяйте вашої нозі зісковзнути з килимка :)

Тросова Трос

Еліптичний тренажер , Якщо ваш тренажерний зал має еліптичні кардіотренажери, які пропонують похилій режим, використовуйте його. Експеримент з ухилом (або наполовину або повністю), включити опір високо вгору, нахиліть тіло назад, так що ви повністю хребет у вертикальному положенні і проштовхнути свої підбори. Це дуже рекомендується і дуже низьким рівнем впливу на коліна.

Тренажері, Це може зажадати від вас, щоб зігнути ноги в колінах дуже багато, але ви можете дати йому спробувати на високий опір, хребет вертикально вгору і проштовхування своїх підборах.

Інші вправи в цьому відео поєднуються вправи глют, деякі, які будуть працювати відмінно підходить для ваших обставин, і інші, можливо, не виконують. Але його варто дивитися.

+268
Strike The Blood Lover 8 черв. 2014 р., 10:10:33

Я зазвичай біжать після роботи, але перед вечерею. Я виразно помітив, що у мене менше енергії, ніж коли у мене не було полудня. У мене часто, коли я був голодний, але рідко паморочиться голова після бігу. Я зазвичай голодніше після запуску. Я думаю, що я роблю, коли я бігаю близько 1,5 години після їжі. Це досить довго, щоб не бути нудно, але є гарне кількість енергії від їжі. Я вважаю, що мій графік і контроль над погодою, коли я бігаю більше, ніж все інше.

+256
Yann Merk 13 жовт. 2010 р., 05:24:07
 1. Ти не повинен робити що-то неправильно. Може бути, що ви відчуваєте тривалу втому через довгострокового дефіциту калорій. Як ваша вага? Ви здобуває або втрачає вагу?

Крім того, у всіх нас є вихідні дні. Ти не повинен завжди піднімати важче, чи навіть такий важкий, як в останній раз. Може бути ти просто був особливо гарний день.

 1. Я думаю, що ви повинні були тренування з вільним вагою весь час, і машини використовувалися тільки в якості додаткових вправ. Хоча я згоден, що робити це під керівництвом кваліфікованого тренера-це правильний шлях в самому початку. Вивчення правильної техніки й форми, це важливо, особливо коли ти формуючи звички.

 2. Є багато вправ, які ви могли б зробити замість того, щоб гуляти, але я б вважав за краще зосередитися на тому, щоб в правильній тренування вага по-перше, перш ніж мікро-управління. Я відчуваю, що на такій ранній стадії, важливо влаштуватися в емпіричних правил, перш ніж турбуватися про налаштування деталі. Це легко отримати перевантажені, якщо ви стрибати прямо в глибокий кінець басейну, як кажуть.

Так що Так, я думаю, що два тижні-це дуже короткий термін, щоб оцінити прогрес, але якщо ви вже піднімаючи весь стек на всіх машинах, ви повинні робити замість вільних ваг, під наглядом.

+232
jaredmpeterson 21 бер. 2019 р., 03:59:06

В першу чергу, попиваючи протеїновий коктейль не збільшує ріст м'язів сам по собі. Зростання м'язів більше про підняття тягарів і щоденне споживання білка.

З іншого боку, так протеїнові коктейлі можуть допомогти у втраті жиру. Але пам'ятайте, що це всього лише добавка і не може замінити собою цілісні продукти.

Білка має складну структуру, яка викликає термогенний ефект на організм і призводить до спалювати більше калорій.

Також споживати потрібну кількість білка щодня допоможе вам зберегти м'язову масу і втрачати жир, а не втратити м'язову масу.

Просто невелике нагадування; втрата жиру і втрата ваги абсолютно різні.

+223
John Mendes 17 трав. 2010 р., 11:51:09

Слабкі середні і нижні трапецієвидні щодо грудні м'язи і передні дельти-це досить поширена проблема, яка причини округлі плечі, Горбата постава і біль в плечах.

Рішення полягає в зміцненні середні і нижні трапецієвидні м'язи з допомогою горизонтальних тягових рухів, таких як усаджена рядами і штангою рядків. Стіни Ангелів через день також відмінно підходить для зміцнення цих і розтягнути грудні м'язи. Ви, ймовірно, слід також посилити задні дельтоподібних роблячи facepulls.

Багато людей мають цю проблему. Я ніколи не чув, хто не має протилежна проблема, тому що ви не можете піти неправильно на зміцнення цих м'язів.

Ви також можете використовувати настінні ангели в якості діагностичного тесту.

Benchpressing неправильна форма також може викликати біль у плечі. Не переміщати плече під час benchpressing. Це грудні м'язи і трицепс вправи, а не передніх дельтоподібних вправи.

+204
Mark Meckes 20 лют. 2016 р., 13:57:13

Як і передбачає назва, мені було цікаво, як людина повинна йти про побудову правильної оброблення дієта і план тренувань? Я буду закінчувати з зсипати рутини в кінці серпня, і я хотів би почати незабаром після цього-процес повернення 1 фунт жиру в тиждень і заощадити стільки м'язової маси, як це можливо. Як же можна йти про робити це?

Моя статистика:

Пол: Чоловічий Вік: 29 Висота: 6 футів Вага: 185 фунтів (до кінця серпня) БФ %: 18 відсотків (flucuates)

Я хочу скоротитися до 12 відсотків жиру, якщо це можливо.

Спасибі!

+181
Quizzed 9 жовт. 2016 р., 03:39:44

2lbs в тиждень-це трохи тупим інструментом, і, очевидно, маленька жінка вагою 100фунта буде відрізнятися від людини вагою 260lb

20lbs в 7,5 тижнів становить 2,6 кг/тиждень, так що ви не далекі від 2lbs в тиждень. Це приблизно 1% ваги вашого тіла. Так що я не хвилювався б про це.

+132
user53243 15 груд. 2014 р., 16:13:56

Ще одна річ, щоб дивитися на те, що зазвичай називають "сувій ганьби". Особисто я не думаю, що назва дуже вдалий, так як це дуже хороший спосіб контролювати барі, коли прийде трохи ближче до провалу, ніж очікувалося...

Те, що ви робите, коли ви не можете достатньо отримати вага вгору, ви кладете її на живіт, ролл-бар вниз на стегна, і сидіти. Звідси ви можете рухатися ноги і ставити бар, щоб відпочити на лавці. Будьте обережні, якщо вам треба видалити ось вагу, як підтримка в середині, і це простіше в бар, щоб перевернути.

Звичайно, якщо ви маєте вага вище вашого максимуму, ви не зможете зробити це легко, але знову ж таки це не ситуація, яку ми зараз дивимося.

Це може бути гарною ідеєю, щоб практикувати переходити кілька разів з субмаксимального навантаження, просто щоб отримати повісити його.

О, і ще одне - уникайте машина Сміта. Ось де можна реально застрягти, якщо ви не і не вийде з кріпленням бар. Досить велика кількість серйозних аварій сталося в Сміт.

+111
Shrihari Rathod 31 січ. 2010 р., 20:39:31

Не існує "нормального" рівня за дуже багатьох факторів, включаючи стрес, кількість сну, віку, обміну речовин, статі і т. д. Однак, як правило великого пальця, я виявив, що агресивна втрата жиру для чоловіків, як правило, можуть бути 1 - 2 відсотків від їх маси тіла, а для жінок-0,5 - 1,5 відсотка. Це означає, що за 300 фунтів, втратити 3 - 6 кілограмів на тиждень для чоловіків і на 200 фунтів, втратити 1 - 3 кг в тиждень для жінок можна.

Як правило, я виявив, люди можуть втратити більше ваги, ніж на тиждень, але коли це швидше, ніж ті принципи, зайва вага часто вага води і м'язової маси. Вага води-це ілюзія - це дійсно не допомагає вам з вашими цілями, так що при першому включенні з низьким вмістом вуглеводів, наприклад, і втратити 8 фунтів в тиждень, ти тільки спалили кілька кілограмів жиру, а потім долили воду з ваших м'язів. М'язової маси або те, що ми називаємо "м'язової маси" теж не добре втратити, тому що це буде сповільнювати ваш метаболізм і насправді зробити це важче, щоб спалити жир.

+99
Marni 8 жовт. 2011 р., 15:49:16
 • Спочатку давайте розглянемо енергетичний аспект:

Ваше тіло має три енергії: глікоген, жир і м'язи. Вільна глюкоза є не накопичувач енергії.

Глікоген поповнюється з вуглеводами, і ви можете зберігати 200-400г в печінці і м'язах. Він звикає до швидкі сплески енергії (анаеробні), для постійних енергії та для підтримання рівня глюкози в крові (в основному потрібен для мозку). Ви можете досить легко руйнують весь магазин протягом дня.

(деякі люди (включаючи мене) сприймайте це як знак того, що вуглеводи не повинні бути основною частиною вашої дієти)

Наші запаси жиру, навіть коли худий, провести десятки і сотні тисяч ккал, буквально місяць або більше енергії. Це забезпечує енергію в більш повільному темпі, ніж глікогену робить для того ж споживання кисню.

Я список м'язів для повноти. Тіло буде розщеплювати м'язи для енергії та/або білка, так що якщо ви, як ваші м'язи обов'язково з'їдати хоча б 20 г білка/добу (МСИО).

Коли ви їсте тільки один прийом їжі в день, ваш метаболізм буде дуже жирний-домінуючою, що цілком нормально. Якщо ви дуже активні, ви можете виснажити свої запаси глікогену, перш ніж поповнити їх під час їжі. Максимальна потужність буде трохи менше, і ви не зможете бути як пульсуючого. Ваша печінка починає робити глюкозу з білка. Якщо немає білка, розпад м'язів буде відбуватися.

 • Тепер давайте подивимося на аспект здоров'я:

Коли ви постите для більш 12-16 годин, ваші клітини починають робити прибирання. Це добре з багато користі для здоров'я. См. Також тут.

 • Підсумок:

Якщо ви відчуваєте себе нормально, продовжуйте робити це. Після важких тренувань, вважають банан для поповнення глікогену.

+93
arcolife 12 квіт. 2015 р., 22:42:43

Я почав стежити за цією вантажопідйомне рутини і скорегували моє споживання білка відповідно. Я повинен бути їдять більше калорій в цілому, або мені тільки подумати про кардіо для цього?

+56
user605495 21 січ. 2020 р., 12:47:27

LarissaGodzilla,

Значення і анекдотичний досвід показав, що самозахоплення вага допомагає при болю в колінах.

Поки я не можу дати ресурс-обґрунтовану відповідь на даний момент, моя теорія полягає в тому, що:

 • Навприсядки підвищує міцність вашого тіла, включаючи стегна, ноги в цілому, і тіло. Тому що ноги стали сильнішими, м'язи здатні більше підтримувати вагу ніг і знижує тиск на колінні суглоби.

Якщо я можу знайти ресурс, щоб підкріпити цю теорію, я буду оновлювати мій відповідь з ним.

Тримати на корточках :).

+49
Smile99 26 черв. 2015 р., 11:43:12

Це залежить від ваших цілей. Особисто мої цілі-набрати вагу.

Моя дієта відповідає багато культуриста дієти досить добре. Я не надто хоч і суворий, він легко здійсненно.

Ранок

 • 6:30 ранку - зона "відмінний бар" білка і 1/3 склянки вівсяних пластівців (цільнозернових) (в суміші з яблучним) - Це дає хороший баланс білків і здорових вуглеводів і цукрів. Сніданок-дуже важливий прийом їжі в день! Не передати його. Я б subsitiute яйця тут, Якщо у вас є час, щоб зробити їх!
 • 8 ранку - банан
 • 9 ранку - арахісове масло, бутерброд (хліб з цілісної пшениці з 1,5 порції арахісового масла)
 • 11 ранку - індички, курки, шинки, 3 аркуша салату Ромен (трохи жиру і смак - це бутерброд з дуже високим вмістом білка)

Вдень:

 • 1 вечора - (те саме, що 11 ранку)
 • 4 вечора - порція арахісового масла
 • 5 вечора - 6-8 унцій курячої грудки на хліб з цілісної пшениці

Час тренування! - (Час варіюється в залежності від мого розкладу на день)

Вечір:

 • (Не більше 30 хвилин після тренування) - після тренування Шейк
 • 8 вечора - 6-8 унцій курячої грудки на листя салату
 • (Перед сном) з арахісовим маслом на цельнозерновом хлібі - це дуже важливо, тому що ви перебудувати багато Ваші м'язи поки ви спите!

Просто підтримувати високопротеиновой дієти, подібної до цієї, і я вважаю, ви будете задоволені!

Субота: (або день відпочинку)

Редагувати: я повинен також значно підкреслити важливість пити багато води.

 • Їж, що хочеш! Не обов'язково здорові.

Я бачив багато особистої вигоди, використовуючи цю дієту. Я придбав 40lbs в останні 2 роки. (від 120-160) мені 20 років і 5' 11".

+31
SNO 23 жовт. 2014 р., 08:14:55

Як тобі 15 років, ти вже на порозі, коли ви в змозі додати м'язової маси. Це означає, що ви повинні почати навчання розмір навпочіпки / жиму і тяги в 15 років?

Може так, може ні, оскільки є інші речі, щоб розглянути, як добре.

Зростання Кісток

Зростання кісткової тканини не припиняється приблизно до 20 років. так що у вас ще є якесь зростання ще на 15 років. Питання: ви хочете, щоб покласти ці види навантажень на скелет, який ще не дозріли?

Багато медичні професіонали кажуть немає, але багато тренери сили ігнорують цю раду і почати тяги і присідання в підлітковому віці. Ні, ці ліфти не трюк вашого росту, але травма викликає занепокоєння в скелет, який як і раніше росте.

Координація

Ще одна проблема-це координація, робили складні вправи, як присідання і станова тяга, вимагає багато координації для належного виконання, і погана форма може призвести до травми. Підлітки, як правило, менш скоординовані, тому що їх тіла змінюються розміри і пропорції швидше, ніж мозок може вигадати, як контролювати все.

Неврологічне Розвиток

Останнє питання, яке необхідно розглянути при прийнятті рішення почати тренування для маси / розмір в 15 років-це зрілість і розсудливість. Для більшості підлітків, мозок має тенденцію відставати від тіла в плані розвитку. Є причина, що законного віку для дорослої людини становить 18, тому що до цього часу судового навички ще не повністю розвинена. У віці до 18 років, значно більше шансів не намагатися щось небезпечне в тренажерному залі - наприклад, підняти більшу вагу, ніж ви зможете благополучно.

Нижня Лінія

Розкол, який ви виклали-це нормально. Оскільки ви новачок в тренуваннях ваше тіло буде реагувати на майже будь-які тренування. Як ви не кажучи вже про конкретних вправ, які ви робите. Я б дотримуватися базових, вага тіла зосереджений вправи. Я пропоную розміщення вашої основний акцент на розвитку хорошій формі – звички розвинених тепер буде важко змінити вниз по дорозі. Розглянемо консультуючись з досвідченим тренером, щоб допомогти з цим.

Я б радив чекати, поки ваш зріст буде завершена (приблизно 19-20 років) і координація / постанова знаходиться під контролем, перш ніж робити більш складні вправи, такі як присідання і станова тяга.

Це, як кажуть це до вас. Зробити свій власний (або з одним з батьків) ризик / користь аналіз і вирішити, що є правильним для вас.


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2029881 http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1053811913010094

+28
penny wiens 16 вер. 2019 р., 17:57:19

Іншим важливим моментом є те, що сідло має бути достатньо широким для тих кісток підтримки і не ширше. Місце надто широкою для вашої анатомії обов'язково викличе роздратування, і місце, яке є занадто вузьким зобов'язаний викликати дискомфорт через плоті-між тазовими кістками підтримує більше навантаження, ніж він призначений для. Також, розглянемо деякі коригування кут сідла -- найбільш зручні позиції схильні бути ідеально рівною, або з передньої частини сидіння під кутом вгору трохи (який може бути трохи нелогічним).

Хороший буквар на цю тему можна знайти на сайті Шелдона Брауна.

+21
Sercan Kibar 24 лют. 2011 р., 04:34:50

Загалом, для того щоб збільшити якість вашої тренування, ваше тіло повинно бути максимально свіжим і відпочив, наскільки це можливо. Таким чином, ви повинні або відразу після запуску, або запуску на дні відпочинку між силовими тренуваннями. Я пробувала бігати вранці і в другій половині дня, але це не спрацювало для мене, тому що я ніколи не відчував себе на 100% підходить в день, коли я бігала вранці.

У разі вашого навчання ваги включає в себе вправи для ніг, а також переконайтеся, що ваші ноги отримати достатній відпочинок. Уважно вибирайте швидкість руху в залежності від ваших цілей. Наприклад, якщо ви робите лише кардіо для спалювання калорій, ви повинні прагнути до повільному темпі, так як біг не заважає, що багато з вами сила ніг навчання.

Ваша поточна тиждень виглядає якось ніяково мені, як ти силові тренування Пн, Вт, СР, (без днів відпочинку між ними), а не силові навантаження під час решти тижня. Навіть якщо ви робите спліт тренувань, це, ймовірно, неоптимальною. Ви швидше повинні поширювати свої тренування рівномірно протягом тижня.

Зверніть увагу, що вам не обов'язково потрібно кардіо, Якщо вашою метою є втрата жиру і набуття/збереження м'язової маси (якщо ви хочете збільшити продуктивність роботи). Якщо ви хочете робити кардіо на додаток до вашої тренування, я б порекомендував 3x повний тренування тіла вага (включаючи ноги) і 2 рази кардіо (низькоінтенсивне!) в тиждень: Навчання ваги на Пн, Ср, Пт, кардіо або відразу ж після, або на два з чотирьох днів, що залишилися. Іншою можливістю було б зробити спліт тренування вага (у верхній/нижній частині тіла) 4 рази на тиждень і робити кардіо у дні до вашої роботи ніг.

+20
Sujon Ahmed 5 серп. 2019 р., 19:15:10

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil