Масове подвоєння для здорового чоловіка від тренувань (літо) на силові тренування (зима)? Нормально?

Я тренував різні види спорту, такі як футбол, плавання, катання на лижах, і пізніше в університеті захопився важкою атлетикою. Я займаюся 6 місяців, спалювання жиру тренування, такі як марафон і т. д. (літо) і 6 місяців маса-жир-м'язи-підвищення кваліфікації (зима). Моя маса подвоюється при підйомі тягарів сесії. Я просто роблю те, що почуває себе добре: я намагаюся як симетричних м'язових груп, як можна тренуватися і не зловживайте ні одним м'язом. Мій вік 25 зараз, зріст близько 175см. В минулому циклі моя вага збільшився з 70 кг до 100кг так 30/70, 43% збільшення маси.

Моя мета-просто підтримувати здоровий фітнес-профілю, я відчуваю себе набагато краще, коли вирішив інвестувати в навчання. Тепер хотілося б зрозуміти її планування.

Хіба це нормально, що масовий парний 6 місяців для здорового чоловіка від тренувань до тренувань з обтяженнями? Є пропозиції на цей вид графік тренувань для маси?

Профіль

 • важкі тренування футболу, 65кг (2007)

 • припинити важкі тренування, 55кг (2008)

 • університет, невелике навчання, 70кг (2010-2012)

 • університет, біг, плавання, їзда на велосипеді і т. д. 65-70кг (літо 2012)

 • піднімаючись вага: біцепси, АБС, стегна, згиначі пальців соттишз, 100кг (зима 2012-2013)

 • марафон, Біг, трекінг, каноє, packrafting подорожі: 74 кг (влітку 2013 + грудень)

 • підняття тягарів (великих грудних м'язів, трапецієподібних, дельтоподібних, трицепсів), 82kg-->(ЕСТ. 120кг) 2014

+638
Shay Tsadok 14 груд. 2016 р., 08:48:22
27 відповідей

Немає правильного способу відповісти на це питання, бо відповідь буде залежати від вашого підходу до важкої атлетики.

Кращий рада, яку я можу чесно назвати це "не перестарайся".

Взагалі кажучи: як довго, як ви зробити правильний вибір вправи правильно і з достатньою інтенсивністю, результати не змусять себе чекати.

Дивитися на те, як розробили пауерліфтер ноги, на своєму прикладі, що вправи угрупування не треба.

+960
kjs3 03 февр. '09 в 4:24

Кроссфіт прагне збільшити придатність у багатьох областях одночасно. Це включає в себе навчання різних метаболічних шляхів і підвищує загальну силу і спритність. Crossfitters б сказати, що елітний марафонець, який не може підняти середню кількість ваги не дуже підходить. Аналогічно, елітний важкоатлет, хто має проблеми з 5к теж не підходять.

Хоча він не згадується, як багато в ці дні, однією з рушійних ідей CrossFit був як отримати як можна відповідати з найменшою кількістю роботи. Постійно змінюючи тренування, кроссфіт сподівається отримати від фізичної адаптації, перш ніж ви станете дійсно хорошим у чому-то, ваше тіло є більш ефективним, і це займає більше часу, щоб зробити менші вигоди.

Кроссфіт прагне перетворити людей в дуже хороші універсали, які можуть робити добре в більшості ситуацій. Кроссфіт-це не методологія, яка створює елітні спортсмени в тій або іншій дисципліні по собі (хоча він використовується на олімпійських веслярів, УФК конкурентів, НФЛ спортсменів, та інші), оскільки вона не є специфічною. Але це допомагає забезпечити дуже сильну підставу, щоб будувати на практично будь-якого виду спорту.

Немає офіційного шаблону, як зайнятися кроссфитом, але в середньому 1 Класний годину може складатися з 30 хвилин цілеспрямованої силові тренування (присідання, мертва тяга, прес, олімпійський підйом), потім метаболічний кондиціонування тренування, що поєднує в собі декілька типів меншою вагою працювати.

Частина сила тренування можуть слідувати такі методики, як "Вендлер" 5-3-1 або західній стороні штангою. Підходів і повторень в моєму спортзалі може бути 3х[email protected]%, 3х[email protected]%, або [email protected]%, час відпочинку між підходами.

Метаболічний кондиціонування тренування буде змінюватись в довжину від 2 хвилин розганяється до 60+ хвилинні тренування на витривалість, які навмисно тренувати різні шляхи метаболізму та різних аспектах м'язової сили і витривалості. Ці приурочені тренувань, які порівнюються для поліпшення або збільшення ваги, кількості виконуваних повторень або часу виконання. Деякі класичні тренування включають куплет 21-15-9 95lbs двигуни/повторень, 3 кола бігу 400М/21 гирі гойдалки/12 повторень, 1 км пробіг/100 підтягування/200 віджимання/присідання 300/1 км ходу.

Хороші тренери кроссфіт йти в ногу з поточною тренуванням дослідження і цикли використовувати, щоб побудувати базу, збільшити силу, збільшити швидкість, і підступ. Це одночасно і сила і слабкість кроссфіт, тому що тренери мають контроль над методологією, вони можуть адаптуватися і вдосконалюватися, але погані тренери можуть також робити погану роботу з програмуванням.

+837
Faustino Gallego 18 лист. 2015 р., 14:29:50

По-перше, це відмінний вибір на бере своєї фізичної форми. 6-9 місяців може здатися складним, але насправді, якщо ви набираєте своє харчування у поєднанні з ефективною програмою тренувань ви побачите чудові результати. Я постараюся кришити своє питання трохи:

Але я завжди чув (у моєї повної безграмотності), що ви не повинні робити вага вправи щодня, але слід робити перерви між днями. Буде що застосувати навіть ці базові вправи?

Є стрес-адаптації циклу, що відбувається. Вправи, які просто трохи більше, ніж ви можете впоратися розіб'є тканин тіла вниз трохи (підкреслюю) і тоді ваш організм буде відшкодувати збиток, плюс додати небагато із запасом, щоб бути безпечним (адаптації). Адаптація є специфічним, він маленький, але це ключ до всієї фізичної форми.

Тому конкретно відповісти на питання, яке ви хотіли спочатку потрібно тренування кожен день, напевно, тільки тому, що ви будете хворіти. Якщо ви зупинилися на тому, що рутина, пов'язана, ваше тіло буде підтягуватися, і це ніколи не потрібно пристосовуватися, тому що ти більше не складно. І оскільки вам не треба адаптувати, вам не потрібен ніякий відпочинок. З цієї ж причини ви можете пройти х відстань кожен день, день за днем. Це стрес ваше тіло може впоратися.

Взагалі, які проблеми можуть виникнути з цими вправами? Я Повинен слідкуйте за напруги від гантелей?

Найбільша проблема полягає в тому, що "рутина" вони поєднали є вкрай неефективним. Я зробив деякі колупатися на Рік Бредлі універсальний програма (ТОВ). Ви можете вірити мені чи не зараз, але через 6-9 місяців, коли ви ставите питанням, чому будь-який прогрес, якого ви зробили ледь прощупується в кращому випадку, будь ласка, поверніться до цієї відповіді і прочитав наступний абзац.

Вам потрібна програма. Не "рутина", що деякі продаються сміття, які вивергають "фітнес-експертів галузі", щоб заробити гроші. Вам потрібно прийняти той факт, що ваше тіло був розроблений, щоб зробити дивовижні речі, і ви дійсно можете, досить швидко, став неймовірно потрібне. Це не займе багато часу, але все це не вимагає модифікації. З'єднання ліфта, хорошого харчування, і прогресивна завантаження.

Я приблизно у вашому ж віці (насправді більше), у мене є сім'я з малими дітьми, повний робочий день, і звичайні атрибути життя. Я пройшов цей шлях сам, я допомагав іншим, і я обіцяю, що якщо ви зробите це, ви будете штовхати себе не робити це на десять років раніше.

 • Отримати абонемент в тренажерний зал зі стійкою для присідання, або купити/побудувати. Немає машини Smith: нам потрібен реальний окремо стоїть присадкуватий стійку, яка тримає стійку.
 • Або - або 5х5 або Стартова сила початківці програми. Обидві відмінні. Я волію, щоб починаючи силу, тому що це в поєднанні з іншими відмінні парадигми навчання Марк Rippetoe по.
 • Зробити ваше харчування ввели. Лайл Макдональд bodyrecomposition.com це великий ресурс. Ваші жирові відкладення ~80% контролюється (або більше) на те, що ви їсте.

Це не повинні бути справою всіх день. Хороше харчування і якісне навчання буде у вас тренування три дні в тиждень може більше години: це еквівалент дивіться довгий-іш кіно щотижня. За винятком того, що один-це безглузді розваги і інший робить вас сильніше, здоровіше, і підвищує задоволення від кожного аспекту вашого життя.

+821
TonyB 27 січ. 2014 р., 20:22:21

Люди, напевно, називають "хіп-прес" під іншою назвою:

 • Гантелі Натисніть Поверх

Це ім'я, яке включає в себе розкльошені лікті, долоні звернені, і в середині (хіп-прес).

Маючи це на увазі, я знаю кількох людей, які використовують:

 • Підлогу Штангою Прес
 • Зворотним Хватом, Жим Жим

Обидва є дійсними вправи. Особисто я отримую більше активація грудей з гантелями.

Ефективність

Просто красиве слово, щоб сказати, як корисні вправи для його прямим призначенням.

Ви можете отримати хороший опік в груди виконуючи вправу, яке ви описуєте. Якщо я його уявляла в голові, це штангою зворотним хватом від підлоги натисніть. Єдине, що могло б запобігти його від бути корисно, якщо вага ви використовуєте занадто світлий.

Що б встановити схема/реп ви виберете, ви повинні зосередитися на максимальну кількість повторень, викликаючи втому для нарощування м'язової маси. Це означає, що ви повинні працювати з вагою, досить важким, щоб сказати вам, що немає у Вас, або в кращому випадку 1-2 повторень лівої.

Безпека

Як довго, як ви використовуєте ваги, ви не підете у відмову, тут більше нічого сказати, крім як поважати бар. Однак, якщо ви хоч трохи сумніваєтеся, встановіть стійки безпеки трохи нижче, Де бар буде відпочивати з лікті на підлогу. Точки зору безпеки є запобігання бар від ковзання і падіння на груди, шию або особа.

Сказати " ні " летить

Я раджу робити щось інше, ніж груди летить. Основна проблема з ними в тому, що це дуже легко, щоб перетворити його в сухожилля плеча розтягнути, а не тримати його зосереджені на Печ. Жим гантелей з розкльошеними лікті набагато безпечніше (не переносити ризик на плечах) і ви все одно можете отримати, що глибокий стретч "Век".

Зворотний флісу, або задня дельта піднімає, це добре. Вони допомагають створити задніх дельтовидних і не представляють небезпеки для плеча.

+808
Cashik 28 квіт. 2011 р., 17:22:24

Бодібілдинг-це індивідуальне заняття, вимагає певного розуміння людини. Звичайно, загального новачка буде настільки ж просто, наскільки і марно - немає сенсу в написанні тіло-будинок гід на середній зріст дорослих самців до 60 кг, вони мають набагато більш фундаментальних проблем. Крім того, 120 кг середній зріст жінки не повинен починатися на тіло-будинок, звичайно, поки вони трохи нормалізується їх вагу за допомогою відповідних заходів.


Ось мій підсумок корисний контент, що звичайно, такі як вона буде містити: Добре поїсти і отримати пристойну Базова сила (слід прийняти 3-6 місяців, CA. 90% дорослого населення).


Я вважаю, що ви повинні стежити за такими програмами, як починаючи силу, поки не досяг середнього рівня міцності. Як тільки ви досягли проміжної стадії ви дізналися досить про власному тілі, щоб почати пошиття конкретної бодібілдинг програма, яка працює для вас. Потім ви можете прочитати не новачок теле-будівлі керівництва, і вони будуть здаватися актуальними для вас.

Немає сенсу в бодібілдінг для початківців програма застосовна для всіх. На початковому етапі бодібілдингу-це базове розуміння фізичного здоров'я.

+786
Charles penney 15 трав. 2016 р., 00:20:44

Як @AlexL, я боюся, що ви не їсте достатньо, і що ваше тіло адаптується шляхом замикання якихось процесів, а не спалювання жиру.

Ви повинні зрозуміти, що для того, щоб бути здоровим, ви повинні мати здорову дієту. Занадто багато людей намагаються схуднути, пробуючи дієти, які виключають і це. Проблема тут полягає в тому, що вони крім важливих поживних речовин, вітамінів і мінералів, просто тому, що їжа теж має, скажімо, цукор.

Ви, схоже, в звичку підраховувати калорії, і це дуже добре! Але спробувати, щоб переконатися, що ці речі;

 • Ваш раціон включає в себе цукрів. Гарними джерелами є фрукти. БАД-джерела, я думаю, ви знаєте.

 • Ваш раціон включає жири. Гарними джерелами є риба, горіхи, насіння, і на вечерю, використовуйте оливкову олію, коли ви м'ясо смажити.

 • Ваш раціон включає в себе білки. Гарними джерелами є м'ясо і риба. Знову ж, вечеря повинна охоплювати це.

Якщо ви покриваєте все це, і відслідковувати Ваші калорії, ви зможете налаштувати його. Наприклад, якщо ви спробуєте споживаючи 1500 калорій в день на місяць(*), а ваша вага залишається тим самим, знизити до 1400, і спробувати, що за місяць.

(*) Коли я кажу місяць, тому що помітні зміни потрібен час. Будь-які коливання у вазі від тижня до тижня не слід використовувати в якості статистика, тому що вона занадто багато факторів.

І як завжди, будь-яке підприємство, щоб змінити Ваше тіло не дасть результат через кілька місяців. Я завжди кажу, дати йому в рік. Це звучить як багато, але якщо ви не можете бути дисциплінованим протягом року, що ви виконуєте в один місяць, будуть втрачені в наступний. Для того, щоб зміни були постійними, потрібно тримати дисципліну. Це стосується всіх нас, то ми втратити або набрати вагу.

Я щиро бажаю вам всього найкращого, але ти єдиний, хто повинен принести.

Бесіда закінчилася.

+672
3mix 23 лист. 2015 р., 10:37:52

Якщо ви тренуєтеся пізно, особливо якщо це кардіо сесії, це ОК, щоб пропустити будь-який прийом їжі, а лягти спати прямо. Переконайтеся, що ви будете мати, хоч і здоровий сніданок вранці.

+672
Arlene Ramirez Lopez 28 лист. 2012 р., 09:58:24

Центр ваги сильно відрізняється. Найбільш очевидним наслідком є те, що втрати та падіння з гантеллю означає, що ви падати близько 3 футів до вагу зупиняється на поверсі. Падаючи зі штангою за голову означає, що ви зупиніться, коли ваше обличчя падає на підлогу.

Мені подобається гантелі присідання особливо в гаражі, коли нікого немає, щоб врятувати мене. Я вирізав штангою в половину і змінити його з ручкою 90 градусів до стійки для комфорту та доданої довжиною півтора-бар для Ваг, щоб очистити мої коліна, коли йде вгору і вниз. Це набагато безпечніше домовленості.

Повна довжина стиль штангою, станова тяга не буде працювати, тому що коліна встати на шляху, коли поперек опускається на підлогу. У мертвих піднімати крижі і гомілки вертикально, так що в барі очищає. Не так з присіданнями, таким чином, гантелі рішення для безпеки. Втрата є необхідність розвивати рівновагу, коли вага за шию.

Я б вважав за краще не робити особи заводу, якщо я коли-небудь в непритомність. Або отримати травму від скручування недотримання нахилу, щоб зберегти контроль. (Не знаю, хвороба, вік і т. д.)

+664
Yuri R C 10 бер. 2013 р., 03:26:08

Все зводиться до калоріях дійсно (чисті або немає). Якщо ви їсте більше, ніж витрачаєте, ви отримаєте. Якщо ви їсте менше, ніж витрачаєте, ви втратите масу.

Ви можете з'їсти всі здорові або "чистого" їжі, яку ви хочете, але якщо ви їсте занадто багато, то надлишок калорій, і ви отримаєте масу (жир, якщо ви не зробите тренування з обтяженнями).

Тому, якщо ви знаходитеся в профіциті калорій, незважаючи на кардіо, ви все одно наберете.

Якщо ви робите силові тренування і хочуть "накачатися", в тому числі кардіо є гарною ідеєю в будь-якому випадку, потрібно просто підвищити споживання калорій трохи компенсувати.

+605
Maxim86307 10 січ. 2013 р., 01:45:27

Я думаю, що ви підходите неправильно. Ваші запитання слушні, але ви повинні почати знизу вгору, а не навпаки.

Щоденні Потреби В Калоріях

Насамперед визначити ваші щоденні потреби в калоріях. Я написав невеликий пост про це вчора докладно, які змінні беруть участь і як розрахувати свої потреби в калоріях. Коротше: розрахувати свій ПОВ, потім використовувати активність множник , щоб визначити свій щоденний витрата калорій.

Ваш витрата калорій буде змінюватися з дня в день, так що це гарна ідея, щоб збільшити споживання калорій у дні тренувань і зменшити його в дні відпочинку. Це також вірно, якщо ви робите будь-який тип незвичайної активної діяльності.

Мета Калорій

Як тільки ви знаєте, скільки калорій вам потрібно для підтримки вашої ваги, ви повинні вирішити, чи хочете ви, щоб отримати, зберегти або втратити вагу. Тому якщо ви хочете набрати вагу і ваш ремонт коштує 2200, ви можете робити 500 калорій надлишків і прагнути до 2700.

Ваше тіло досить добре регулювати кількість калорій і надішлемо вам сигнали, щоб сказати вам, якщо ви недоїдання/переїдання і т. д.

Я хотів зробити +500 калорій в дні тренувань і -500 у вихідні дні. Це зміни складу дієти, що означає, що ваша вага залишається приблизно такою ж, але ваш склад (м'язи/жир) підвищує коефіцієнт.

Макрос Спліт

Що стосується макро-спліт. Високим вмістом вуглеводів є великим, якщо ви не дуже активний. Але якщо ви просто робите легкий/помірний підйом ви можете зберегти ваші вуглеводів близько 30-40% від загального споживання.

Так що ваші макро-спліт можна що-то на кшталт 40% вуглеводів, 35% білка, 25% жиру.

Частота Прийому Їжі

Є деякі різні думки на цю тему, але з усіх досліджень я зробив, немає ніякої значущого зв'язку між частотою прийому їжі і ваш метаболізм або виділення калорій.

Я віддаю перевагу харчуватися 4 рази на день, так як я їм кожні ~4 години.

+582
Melissa Glidewell 22 груд. 2014 р., 22:32:58

М'язи можуть бути навчені і вирощені. Розтяжка може запобігти травми м'язів, суглобів і сполучної тканини.

 1. Але сполучні тканини (сухожилля, зв'язки) бути навченими та як зміцнити м'язи, в будь-якому випадку?
 2. Окремі, але пов'язані, чи існують які-небудь продукти або добавки (наприклад, глюкозаміну?) це досить відомо, щоб бути ефективним для сприяння здоров'я сполучної тканини, міцність, та/або відновлення (схожі на постріли стероїд для травми, хоча надані добавки було б не так ефективні)?
+559
George Picton 2 жовт. 2011 р., 11:56:19

Дихання в будь дратівливий шкідливо для загального здоров'я легенів. Я пропоную наступні інформації @cbll на виявлення забруднення повітря і рекомендації для вашого місця розташування.

З точки зору "...бігові доріжки досить?" І так, і ні. Біг на місці завжди важче, ніж на біговій доріжці. Будучи в змозі більше бігати по біговій доріжці не прирівнюють до загальної аеробної витривалості... тільки не в масштабі 1:1. Ви можете спробувати, щоб точно імітувати курси З клас (хоча узвозу потребує спеціалізованих імітує бігову доріжку, що вниз по схилу); але, в кінцевому рахунку, бігова доріжка допомагає вам в деякій мірі. Визначення далекі відстані теж важливо... підлозі-марафони, марафони, ультра-відстань марафони вимагають подібних, але різних тренувань, які також включають в себе строгу дієту і графік сну.

Якщо ви серйозно про становлення довгі дистанції спортсмен, було б гарною ідеєю, щоб знайти місцевого тренера для отримання додаткової консультації. Також, проконсультуйтеся з вашим лікарем, щоб переконатися, що нічого у вашій історії хвороби contraindicates довгі дистанції/тренування витривалості.

+533
Corrie Bekker 8 черв. 2016 р., 00:38:41

Так!! Так! Так!

HIIT є галузевим стандартом для безпечного і високоефективного втрата жиру при збереженні м'язової маси. Будь-який тренер варто його солі призначають його для натуральних спортсменів, які хочуть скинути жир, минаючи тупість і безглуздість звичайного кардіо.

Початкова домосід за "високою"інтенсивності протягом першого тижня буде посміховиськом свого майбутнього. Ваш перший "високий" сеансі інтенсивність буде Вам лісопиляння разом, хрипя і задихаючись. Гарна новина полягає в тому, що наше тіло-це дивовижний адаптивний організм. Ваш пульс буде більше або менше те ж саме, навіть, як ви отримуєте більш потужний і сильний. Ось краса HIIT кардіо. Як ваше тіло пристосовується до більш ефективного потужна машина, ви отримаєте більше від вашого серця ударів в хвилину. Якщо ваші БПМ знижується протягом найближчих тижнів, потім інтенсивність (швидкість) не будує.

 1. Знайти ділянку землі не менше 80 метрів (ярдів) або так довго
 2. Почніть з 5 хвилин розтяжки з особливим акцентом на ікри радіоаматори
 3. Розминка з кілька вигинів вперед і назад, щоб розігріти м'язи
 4. Тиждень 1, почати з 'спринт' 5 80-100 довжини метр
 5. Додайте ще одну довжину щотижня (або кожні кілька днів, поки ви не отримаєте до 10
 6. зробити свій спринт сесії 2 або 3 рази в тиждень

Як ваше тіло адаптується, ваш 100% стане швидше і сильніше. Ваше тіло буде пролити жиру і ви будете будувати м'язи у верхній і нижній частині тіла.

+528
Ivan Gabriele 22 бер. 2012 р., 16:06:27

Я б порекомендував схему тренувань спочатку, щоб отримати кращий удар для вашого долара. Поєднувати вправи, серцево-судинної системи з підняттям тягарів і у вас буде як спалити жир і трохи підтягнути м'язи, яка також допомагає вам спалювати жир.

Оскільки у вас виникли труднощі в підтримці режиму ви були, спробуй три-чотири дні в тиждень - це допоможе вам добитися швидкого і дасть вам баланс.

Очевидно, що чим довше тренування, тим більше калорій ви будете спалювати, але ви можете зробити прості речі, як поєднання верхньої та нижньої частини тіла вправи, щоб збільшити ваш опік калорії. (Наприклад, додати присед в свій біцепса кучері.) Переконайтеся, що ви чергувати кардіо з цими силових вправ, і ви дійсно починаєте бачити деякі зміни.

Як ви почнете одержувати більш сильні, переконайтеся в тому, щоб збільшити вагу або змінити свій раціон - ви хочете тримати своє тіло гадати, так що ви не плато.

Є купа посилань, там і з простий веб-пошуку, ви можете знайти широкий вибір зразок схеми тренувань. Просто як приклад перевірити цю ланцюг посилання.

+482
Jianqiang Liu 6 серп. 2010 р., 17:26:01

Як інші запропонували, ви повинні бачити лікаря, я б порадив фізіотерапевт або остеопат.

Я думаю, що це навряд чи бути запалення окістя, і більш імовірно, щоб бути синдром хронічної відсіку. http://orthoinfo.aaos.org/topic.cfm?topic=a00204 Це коли ви збільшити обсяг тренування і м'язи ростуть швидше, ніж м'язи приладової панелі. Це може бути надзвичайно болючим. Але гарною новиною є те ви можете відновити набагато швидше, ніж від запалення окістя. Серія дуже глибокий масаж, допоможе багато. Остеопат дійсно допоміг з моїм. Це не слід плутати з гострого компартмент-синдрому, який є невідкладної медичної допомоги. См. посилання вище для кращого пояснення. У мене багато працює/працює тренерський досвід, але я не з медичною освітою, тому, будь ласка, отримати консультацію фахівця.

+434
Shawn Diamond 20 лют. 2014 р., 09:30:58

Я згоден з людьми вище: ймовірно, занадто багато для вас, щоб стрибати прямо зараз. Я другої точки, починаючи з харчування та лісозаготівлі калорій і фізичні вправи.

Роботи з поліпшення вашої дієти: більше білка, менше вуглеводів, більше клітковини, менше цукру.

Спробуйте потрапити близько 500 дефіцит калорій кожен день (з'їсти 500 менше, ніж ви спалюєте), є всякі сайти там, щоб допомогти вам відслідковувати це. Один я використовую, називається Fitclick.com.

Нарешті, ви праві, щоб бути скептично ставляться до ефективності післяопікових. Він існує, але як показало це дослідження, ви можете очікувати менше, ніж зайві 200 калорій спалити після 45 хвилин досить інтенсивної (73% від VO2 Макс) вправи: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21311363

Тримати...повільний і стійкий виграє в боротьбі жирок! Тримайтеся подалі від "дієт" і процедур, які обіцяють великі результати (за свої $$).

+374
clyfish 8 лист. 2019 р., 01:25:18

У мене була пара забігів останнім часом, які домагаються моєї витривалості (змагальної напівмарафон і біг 20+ стежка миль за задоволення-працювати). У ніч після цих подій я прокинувся з холодному поту--сильно потіти уві сні (так, це безумовно піт).

Пошук в інтернеті вишукати різні згадки про нього і припускав пояснення. Мені цікаво, якщо є який-небудь об'єктивній інформації про те, чи буде це звичайний побічний ефект від наполегливих тренувань, або, якщо це показник або буде занадто важко або роблю щось неправильно (наприклад, деякі стверджують, що це побічний ефект від прийняття занадто багато солі).

+354
tres 29 вер. 2014 р., 11:18:25

Є дві основні недоліки у вашій програмі.

Для початку немає жодної згадки про дієту. Особливо якщо у вас товстий живіт ви хочете бути на дієті і їдять в чистоті, щоб побачити результати.

По-друге, ти пропускаєш руки і ноги під час тренувань, я рекомендую робити один із найпоширеніших шпагат

1)спина і біцепс

2)Груди і трицепс

3) плечі

4) ноги

Або щось вздовж цих ліній, ви не потрібні гроші, щоб дозволити собі тренера, щоб зробити результати. Вся інформація вам потрібно, це онлайн.

+345
Dawn Drappeaux 11 вер. 2018 р., 06:55:37

Існують різні дихальні вправи для початківців з kickboard: Якщо ви правша і волію дихати праворуч, потім тримати лівою рукою, простягнутою до передній частині дошки, а праву руку зігнути і нижню сторону, то дихати права з нормальними ногами візерунки, повернувши голову праворуч. Ключовим моментом тут є постаратися не нахиляти почув вгору, тільки крутити вправо, в той час, як половина вашого обличчя буде поза води, і ви можете потім повільно дихати. Якщо ви лівша, то просто перейти на іншу сторону.

+318
dfour 15 бер. 2014 р., 07:55:03

Це залежить від того. Якщо ви робите 1-5 підтягування, швидше за все. Якщо ви робите 6-15 підтягування, може бути. Якщо ви робите 20+ підтягування, лат pulldowns є більш ефективними, тому що ви можете регулювати рівень ваги. Це стосується обох спини і біцепси сила розвитку.

+279
techgenius101 1 січ. 2018 р., 06:05:56
Працюючи з метою, в досягненні мети.
+276
namugwere peace racheal 5 квіт. 2012 р., 04:54:36

Кіста Бейкера часто виходять від інших умов, таких як набряки через артриту або травми коліна. Переважна думка в джерелах я читав, що немає ніякого відомого способу запобігти кісти Бейкера відбувається; проте, лікування основного захворювання може допомогти запобігти кісти. Наприклад, цей сайт припускає, що якщо хлібопекарі кісти пов'язано з артритом коліна, зміцнення м'язів близько колінного суглоба може допомогти. Згідно із статтею, "Чим сильніше м'язи, тим менше навантаження йде на кістки робить його менш імовірно, що коліно буде набрякати які, таким чином, запобігає кісти коліна з країн." Якщо ви робите вправи, які націлені на квадрицепси, підколінні сухожилля і литкового м'яза (ікри), ви потрапили в основний колінно-зміцнення м'язів. ExRx - це хороший орієнтир для пошуку вправ для конкретних груп м'язів. Відновлення завжди повинно бути зроблено під керівництвом фізіотерапевта/лікаря до мети, хоча ваші конкретні потреби. Штовхаючи коліно занадто сильно або неправильно може тільки викликати більше запалення і кісти.

+274
Himodyuti Bardhan 28 лип. 2010 р., 08:42:06

ТЛ; ІН: незавернутые позиція називається "захоплення самогубство". 'Nuff сказав.

А ви стверджуєте, що якщо у барі роли, великий палець не зупинить його, великий палець дає достатнього контролю над поперечиною, що ви набагато менш ймовірно, щоб скоротити його. І реально, якщо ви на всі стурбовані тим, що ви можете втратити контроль бару, ви повинні використовувати принаймні один корректировщик. (Ви ніколи не лавці без нагляду, вірно?)

Анатомічно кажучи, розгорнув рукояткою вміщується більша кількість стресу на зап'ясті. Щоб тримати планку на долоні, ви повинні розширити своє зап'ясті, щоб сформувати невелику поличку в руці, щоб помістити в бар. Якщо ви обернути палець навколо, це дозволяє робити жим лежачи (або інші вправи) з вашого боку, а передпліччя розташовані, так що вага переноситься прямо через передпліччя, а не на кут зсуву.

Крім того, великий палець є основним компонентом міцності зчеплення. Ви просто не можете візьміться за бар з такою ж силою у відкритій зчеплення як можна закритим хватом.

Що говорить доктор присед (засновник Ісса)

Чи що Хейворд говорить (бодібілдер і тренер)

Аргументом випадкової братан #1

Інший тренер (ПСС, ЦОК, мед)

+251
rickcnagy 28 жовт. 2013 р., 13:22:12

Всього місяць залишається до вашої цільової події, і не працює протягом останніх 3 місяців ви збираєтеся мати труднощі з отриманням в дуже хорошій формі. Як правило, при навчанні будь-якому випадку займає кілька місяців базової підготовки і кілька місяців більш спеціалізоване навчання, щоб отримати кращі результати.

Однак, це не зупиняє вас від спроби ваш кращий з часом у вас. Я б запропонував наступне:

 • Бігаю 3 рази в тиждень, 4 рази якщо ви відчуваєте, що поправляєтеся
 • 2 в 3 довше працює (45-60 хв) трохи повільніше, ніж ваш цільовий темп
 • Одна короткостроковій перспективі (~30 хв) з твердою 5-хвилинними інтервалами, що перевищують ваш цільовий темп.

Чим довше працює-це пріоритет, щоб отримати милі в ноги, але йде досить повільно, щоб не створювати занадто багато втоми. Якщо відстань не є проблемою для вас, то ви будете відчувати себе фізично і психічно впевнені, щоб підштовхнути темп в день гонки.

За один короткий сеанс, щоб побудувати вашу швидкість і фітнес, який допоможе обрізати ті кілька хвилин, які ви шукаєте.

+251
Mikant 21 черв. 2019 р., 10:43:28

Я підозрюю, що у мене багато дисбалансів в моє тіло, завдаючи біль.

Як мені оцінити і виправити їх?

Я очікую, щоб проконсультуватися з фахівцем, який професіонал-це частина питання. (Регулярні індивідуальні заняття вище мого бюджету. Я збираюся зайнятися пілатесом).

Вправи/лікування повинно бути специфічним для моєї проблеми, тому не будь-клас пілатес-просто тому що це добре для балансування мого тіла.

Я дивлюся трохи на функціональні руху скринінгу/ системи

+104
Mirna Berry 3 жовт. 2011 р., 03:02:36

Ось мої 50 копійок.

Я б сказав, читаючи ваше запитання, що йому зручно пам'ятати, що 3 наступних речі абсолютно різні:

 • Коли на дієті, математично поглинаючи меншу кількість мінералів, вітамінів і ефірних масел
 • Перебуваючи на зниження активності (не рухається = consumming менше енергії, != зниження ваш метаболізм)
 • Маючи фактичне падіння обміну речовин.

Ці 3 елемента є взаємодоповнюючими, а не necessarly взаємопов'язано.

Пам'ятайте, що ви будете мати проблеми з тілом, навіть на високій калорійності дієти, якщо ви не звернете увагу на те, що ви їсте.


Отже, тепер, коли це ясно, дозвольте мені бачити, чи можу я отримати довідку про метаболізмі.

Ваш базальний метаболізм, якщо я не помиляюся певними енергією ваше тіло consumming, коли відпочиває (продовжений на ліжку, наприклад). Це включає в себе безліч різних аспектів, які я не повністю контролювати, але основними є:

 1. Ваше тіло буде споживати енергії, щоб нагодувати ваш мозок
 2. Ваше тіло буде споживати енергію, щоб підтримувати його температуру
 3. Ваше тіло буде споживати енергію для підтримки вашої м'язової маси
 4. Ваше тіло буде споживати енергії, щоб годувати центральну систему (головним чином, нервової та ендокринної систем).

Коли ви опустіть свої енергії (їжі) споживання, ви все правильно сказали, що не так багато речей можуть бути скориговані. Але напевно перше, що падіння вниз буде ваш центральний рівень системи якості (спати менш хорошої якості, гормональний стан трохи вниз, менше сила...) і тоді ваша м'язова маса, отже, зменшення енергії consummed кожну секунду. Ось чому, коли деякі люди йдуть на довільній дієті не тільки схуднути, але падіння вниз їх метаболізму, роблячи його дуже легко потім набрати вагу знову.

Сподіваюся, я допоміг трохи. Ура!

+63
llklkk 14 бер. 2014 р., 13:28:30

Я чув, як люди кажуть, що якщо ти серйозно тренувався і взяти невелику перерву, ви можете втратити силу, але можливість одержати його назад, виходить, що менш підготовлені особистості. Іншими словами, якщо ви берете кілька тижнів, ви можете, ймовірно, повернутися туди, де ви були в один тиждень максимум.

Фітнес теж в цю сторону? Якщо ви були коли-то дуже підходить, простіше стати в рівній мірі як підійде ще раз?

Тому що деякі люди обговорюють, як важко вам підходить з кроку один. Якщо б Ви були і були вельми потрібне все своє життя і взяти назад за кілька місяців, можна знову підтягнути в більш короткі терміни, ніж коли ви, скажімо, вперше став відповідати? Я знаю, тому що я читаю людей, які відновили м'язи швидше.

В принципі, ніби як м'язи здатні швидше адаптуватися, якщо вони використовуються протягом тривалого періоду часу.

Питання, який стверджував, що подібний не впливає на серцево-судинну аспект навчання. Я очікував проникливі відповіді, що стосуються адаптації серцево-судинної системи, а не м'язової адаптації.

+54
xserch 2 бер. 2011 р., 23:40:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil