Підставляючи добавки BCAA з вареними яєчними білками до тренування постиш

Я читав цю статтю тут.

Про те, що глутамінова амінокислоти можуть бути замінені, споживаючи білки двох варених яєць до тренування.

Я був на переривчастий режим голодування протягом більше ніж одного місяця тепер, але ніколи не пробували споживаючи ВСАА до тренування (або будь-які доповнення, перед/після тренування, це важливо).

Буде включати 2 зварених круто яєчних білка покращити мої тренування, синтез білка і т. д. В довгостроковій перспективі?

Я боюся, що вживаючи білки заздалегідь виробити, можливо, я "відкриваю рот" годин, перш ніж я навіть хочу, щоб почати їсти мій пост відпрацьовують їжу.

+209
RebeliousInterlectual 29 січ. 2019 р., 04:20:00
40 відповідей

Єдиний нюанс-я б запропонував, трохи ступенькоход себе, щоб переконатися, що ваша форма-це добре, коліна за ноги в усі часи, гарне кількість ноги на сходи тощо. І як мінімум слід одного боку вздовж перил, так що ви можете захопити його для підтримки. Падіння на сходах-це не пікнік, і це легко, особливо, коли ви починаєте втомлюватися, щоб пропустити один крок або тільки на його пальцях. У мене кривий мізинець на одній з рук в результаті падіння в коледжі, який вивихнутий суглоб.

+967
Machel Odhiambo 03 февр. '09 в 4:24

Крива швидкість-сила-це відповідь: https://www.youtube.com/watch?v=WlHjg8tHfzU

Тому для максимальна потужність: 30-80% від 1 ПМ.

Якщо ви хочете бути сильним в одному сегменті чинності швидкості кривий; потрібно тренуватися в цьому сегменті, або, як Френк висловився: якщо ви хочете бути вибуховим, потрібно тренуватися з вибухом.

+922
Massacra 1 трав. 2019 р., 05:23:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мені було цікаво, якщо масаж може допомогти відновити і наростити м'язи швидше. Чи це просто для розслаблення? Я хочу піти в масажний центр в ці вихідні після місяця тренувань.

+918
Yahor Ivanou 25 лют. 2017 р., 12:36:14

У мене слабкий хребет.

Я сиджу за комп'ютером цілий день. У мене постава лордотический. Мій distends живота.

Так що я почав робити дошки. Я не робив жодних основних вправ місяців. Перші дошки я зробив були 3 представники 60 з дошками з 3 хв паузи.

Я відчував, що це було легко. Техніка-це добре. Немає болю в м'язах.

Що відбувається?

+905
lsa 25 черв. 2011 р., 06:58:22

Коли я бігаю, після того, як я достатньо, щоб відчувати себе втомленим, якщо я зупинюся, навіть трохи, це буде неймовірно боляче, щоб перезавантажити. Біль-це біль у м'язах, у всіх м'язах, що я використовую для запуску.

Я часто буваю в змозі достатньо пригальмувати, щоб отримати інші без зупинки і перезавантаження. Якщо я зроблю це, я не відчуваю ніякого болю.

Чому це відбувається? Є що-небудь, що можна зробити, щоб пом'якшити його?

+856
Jose Antonio Benitez Montero 5 квіт. 2012 р., 10:26:54

Деякий час тому я грав танець танець революція і, нарешті, вдалося зробити це через найінтенсивніше пісню Я в даний час здатний, не вмираючи. Тобто, бігти здоров'я метр в грі. Але я не помер фізично. Я носити кардіомонітор під час гри і в кінці він показав 203 БПМ. Мій вік на той момент (приблизно місяць тому) було 30. Мій максимальний пульс "повинні" були 190. Чому я живий?

Приблизно рік і 4-5 місяців тому (кінець 2014-початок 2015) я зробив зовсім небагато кардіо, щоб схуднути. Коли пробіжки мій пульс зазвичай плавають близько 175. Те ж саме при плаванні. Потім я підняв інтерес до важкої атлетики і незабаром стає сильнішою все, що було в моїх думках, і кардіо в основному з вікна. Маючи виростили хороший шар жиру з їжі для набору м'язової маси я почав дефіциту калорій і поступово знову збільшується кардіо приблизно з місяць тому. Я повністю чекав, щоб штовхнути мою дупу після того, як на ньому сидить, коли не підйомно для більшості року, але замість цього я одразу ж зруйнував моє кращий час на 1 км, плавати на першій сесії. І на диво, мій пульс буде залишатися нижче для того, що відчував такою ж інтенсивністю, як у попередній рік. Отримувати його до 175 та обліку активно там, як раніше, тепер вимагає набагато більше зусиль, до точки, де я не відчуваю, що це варто, якщо я хочу отримати будь-яку відстань. Я в основному сиджу близько 162 тепер, що відчуває достатньої інтенсивності.

Я тільки одна точка даних, але це показує дві речі. Це насправді можливо, щоб підштовхнути серцевого ритму в те, що буде вважатися "небезпечної" зони, принаймні на короткі проміжки часу, не падає замертво на місці. І в самоті твоєму віці-це поганий показник для співвіднесення ЧСС для інтенсивності. Роком стає все сильнішою, короткочасно підвищується артеріальний тиск (різко) з допомогою маневру Вальсальви на ліфти, збільшення м'язової маси тіла і залишив мене в стан, де ж зусиль вимагає більш низької частоти серцевих скорочень.

В "220 - вік у роках" формула є найбільш поширеним зустрічаються. Це був, швидше за все, придуманої лікарями Вільям Haskell і Семюель Фокс. А не є результатом дослідження на них, насправді це був результат мета-аналізу 11 інших досліджень. Вона не повинна бути використана як серйозний орієнтир для тренування або навчання, а швидше спостереження на лінії тренда через точки даних. Дослідження показали велику власну похибку від 7 до 11 БПМ. Однак простота формули і цитує призвели до неї частіше використовується, в результаті чого в даний час вважається стандартом і загальними знаннями, підкріплене будучи намазати на кардіотренажерах і рекламували лікарі.

При всій повазі до професії лікаря, але, незважаючи на тривале навчання не всіх лікарів можна очікувати, щоб досягти успіху в ньому. Вони теж вчать всі інші, повинні прийняти його в якості аксіоми і не всі з них є критичними достатньо, щоб питання все, що представлено, чи матиме час і бажання навчатися далі на кожен шматок інформації, який вони повинні забезпечувати своїм пацієнтам. Лікар дбає про вас, не падали і вмирали, не обов'язково з дозволяючи , можливо, ставить під загрозу ваше здоров'я заради досконалості у досягненні спортивних результатів або , можливо, отримати деякі переваги від оптимізації вашого пульсу під час кардіо тренування. Вони хочуть, що працює для більшості, а 220 - рекомендації за віком, здається, безпечне один.

Багато інші формули виникали, і в списку, представленому на Вікіпедії: https://en.wikipedia.org/wiki/Heart_rate#Maximum_heart_rate. Інтерес представляє графік, що показує їх відмінності. Хоча це може здатися вражаючим, зверніть увагу, як деякі є чисто лінійними, а інші йдуть за кривою, а різниця між крайнощами перевищує 10 ударів в хвилину.

Навіть так, всі вони ґрунтуються на вік. Тільки що один шматок інформації, щоб йти далі, навіть не вага або процент жиру в організмі або секс, це може бути корисно. Там будуть величезні індивідуальні відмінності. Як довго ти тренувався? Якої інтенсивності? Ви зробили для розвитку сили? Що ваша ємність легень? Як адаптувати свій організм до оксидативному стресу і скільки ефективність накопичений у метаболічні цикли, забезпечуючи енергію? Саме серце піддається гіпертрофії в умовах зростаючого попиту.

Так що з формулами самі виявляються істотно недостовірної, хто може сказати, що представляє собою "небезпечне" або буде мати згубні наслідки в довгостроковій перспективі? Пошук для "тренування серцевого ритму" на Pubmed середньої врожайності 82000+ результати. Ви можете знайти дослідження, які малюють якісь страшні висновки щодо можливих несприятливих структурних змін серцево-судинної системи, як результат частих фізичних навантажень (як короткострокові, інтенсивні напади і витривалість). Є дослідження, які викладають переваги для здоров'я серцево-судинної системи.

Це виглядає в точності декілька формул щодо людей з надмірною вагою: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3081386/ (максимальний пульс прогнозування у дорослих, які мають надлишкову вагу або страждають ожирінням, Шон С. Frackowiak і співавт., Дж Сила Рез. Конд 2011 Травень; 25(5): 1407-1412). Є істотні недоліки в залежності від вікової групи і рівня ожиріння. Танака і співавт. рівняння (208 − 0.7 × вік) показала найкращі результати. Але, дивлячись на рис. 1 я все одно скажу вимірювання у всьому магазині та індивідуальні відмінності досить значні, щоб не покладатися на ковдру рівнянь.

Шукав інформацію про шкоду навчання в різному процентному співвідношенні зон запропонованих максимальна частота серцевих скорочень дає в основному статей жадібно стрибає на ряд досліджень останніх років показують, що занадто багато або інтенсивні фізичні вправи можуть надавати несприятливий вплив. Потім ці закрутки попередніх висновків дослідження (заснованих на марафонського бігу), Що "робити кардіо може бути погано для вас", тому що заголовки, що підтверджує прагнення людей до ліні, ключ до здорового продати життя. Якщо Ви читаєте цю статтю, починаючи з чим уздовж ліній "(а) нове дослідження/дослідження показують(З), що" і не посилання каже, вчитися в будь-якому місці, закрийте його.

Іншими словами, Я не можу знайти будь-яку гідну консенсусу з питання підготовки близький до 100% від розрахункового максимального пульсу-це насправді небезпечно на короткий або тривалий термін (при відсутності раніше існуючих умов) і розраховані максимум сам по собі дуже сумнівний.

Якщо ви хочете мою думку? Довіра відгуки вашого тіла. Багатьох сотень мільйонів років еволюції, які призвели до цього дав йому деякі з біса гарні інструменти.

+854
qk4 3 лист. 2018 р., 03:23:44
 1. Ви праві, що це дуже важливо, щоб охолонутипісля вправи. Охолонути повинна складатися з трьох етапів: ніжний вправи (щоб поступово зменшити частоту серцевих скорочень і запобігти запаморочення), розтяжка (щоб розслабити м'язи), та заправки. Ось ще одна корисна стаття на охолодження.

  Загалом, як xpda вказує, багато бігунів нехтувати круто тому що вони так втомилися в кінці гонки (я знаю, що я винні в цьому час від часу). Охолонути призначений для повернути свої тіла перед вправами умовах, але він як і раніше займає зусиль. Розтягнення може бути кілька болючим, якщо ви дійсно працювали ваші м'язи.

  У відео ви пов'язані, проте, Бігун був відразу прокотилася на святкування після гонки, так що він точно не має можливість охолонути.

 2. За даними цієї статті - краще дихати через обидві ніс і рот під час бігу. Так що, можливо, це непотрібно відкрийте рот дуже широко, Якщо ви також дихання через ніс.

+756
Aamir Mushtaq 11 вер. 2011 р., 03:20:36

Коли навколішках, спиною дуже горизонтальної (вперед). Барі йде вперед моїх ніг. Що я повинен зробити, щоб виправити це? Це обумовлено не моєї попереку досить щільно?

Також: я не перевіряв, але він відчуває, що, коли в барі важче, це менше проблем - як ніби в барі штовхає себе вниз, де він повинен бути.

Як я повинен впоратися з цим?

+717
Choo 13 лип. 2011 р., 06:59:23

Часто неправильно розуміють термін, який часто використовується поряд з низькою інтенсивністю низького опору вправи. Багато хто вважає, що виконуючи ці вправи, ви формуєте м'язи, щоб виглядати більш "певними", змінюючи нічого іншого.

Тонування насправді відбувається, коли ви або набрали м'язову масу під шаром жиру, а потім приступити до зниження товщини жировий шар за рахунок дієти і вправ. Це призводить м'язи більш помітно на вигляд під шкіру і показує їх визначення.

+711
lilienc 30 бер. 2010 р., 09:56:13

У мене є своя відповідь! Ви хочете, що називається STRIALE СР 907:

Примітка: цей гребний тренажер продається багато різних брендів імена і цифри. Насправді більшість машин гребний продаються з різними торговими марками та номерами.

Дуже багато Гребні тренажери є насправді зробив великий маловідомої азійських компанії під назвою "Догляд", і тоді всі вони мають різні імена додаються бренду. Бренд-імена, як "Йорк" і багато інші буквально не більше, ніж наклейка, яка говорить "Йорк" або що-застряг на верхній частині машини. Якщо вас цікавлять азіатського виробництва, ви можете побачити CAREFitness сайті. Якщо ви зондируете навколо ви отримаєте ключ до розгадки багатьох брендів вони дотримуються.

"СР 907" саме те, що ви хочете, тому що:

 1. Будь-яка машина дешевше, ніж це повне лайно. Не купуйте його.
 2. Будь-яку машину дорожче, ніж це марна трата грошей, якщо ви потрапите в професійні машини за €1000.

Якщо гроші не об'єкт, то купити Oartec слайдер або адррес rowperfect або Concept2-динамічний. "Традиційний" професійний гребний тренажер Concept2 є, але новий слайдер машини ще краще. Продукт слайдер Concept2 називається Concept2-динамічний. Особисто я віддаю перевагу Oartec-слайдер. У будь-якому випадку це все не має ніякого відношення, якщо ви хочете витратити мінімум 1500.

Так що знову як у пункті (2), Якщо ви не пройти весь шлях до Oartec або Concept2 (скажімо $1500), вам краще отримати SR907. Що-небудь між ними-це справді марна трата грошей.

Щось ще, щоб розглянути: навіть якщо ви вирішили купити дорогий Oartec або Concept2, ідіть вперед і купіть спочатку SR907, і використовувати його протягом декількох місяців. Тільки тоді ви точно знаєте, чого хочете від дорогого весляр, якщо ти цього хочеш.

Ще раз повторіть пункт (1), що дешевше, ніж SR907 є небажаною, тому, на жаль, що ваш найдешевший вибір.

Деякі факти про SR907:

 • Ви повинні мати ніяких проблем, пов'язаних із висота. Я 6' навіть і це прекрасно. Я б сказав, що це буде без проблем до 6'6". Деякі з дешевих машин може тільки дійсно бути використані дітьми. Так що якщо досить велика - перевірити.

 • Це типу ремінь, а не ланцюг типу. Особисто я думаю, що тип ремінця набагато краще. Досить просто послуги є надзвичайно гамірно. Наприклад, спробуйте Concept2, яка має мережу. Деякі кажуть, що ланцюг згинається менше, але це просто нерозумно - футуристичні матеріали, використовувані для лямки у ремінець в ці дні не тягнуться. Адже нова модель Concept2 (динамічний) ремінь, а не ланцюг, тому ви позбавляєте себе від безглуздих шуму. Ця машина ідеально тихо. Отже, SR907 має ремінець, який є те, що ви хочете ... добре.

 • Двигун магнітний, а не повітря-тип. У слові повітря-тип коліс опір обісралися. Звичайно, найкращі з них працюють добре, але в цілому повітря-типу опір колеса просто хрень. Не придбати повітря-тип машини, якщо вона становить €1000+. У вас також є "опір води" типу. Особисто я вважаю, що вони обісралися. Тип magnetique просто так набагато зручніше. І звичайно, ви можете легко регулювати опір при повороті ручки. Зверніть увагу, що магнітний двигун опір просто-таки простий механізм, який існує в мільярдах недорогих велотренажерів по всьому світу; це дуже надійний, безпроблемний частини, які були зроблені мільйони разів. Тому SR907 має правильний магнітний тип опір двигуна, який ви хочете -- перевірте.

 • У SR907 є досить міцним. Ви не будете мати ніяких проблем. Він не такий сильний, як 1000+ машин, але це абсолютно твердим. Дешевші машини жарт. Таким чином, перевірити.

 • Електроніка проста, чого і тобі бажаю. Слава богу. Звільнити будь-якої машини з ідіотськими складні дисплеї, і т. д. Зверніть увагу, що, як і будь-яка машина, ця машина має веселий "спалені калорії" - дисплей. Звичайно, як всім відомо, ці абсолютно ідіотські і нічого не означають. Це просто одна з тих дивних речей, які можна знайти на кожному тренажері, хоча абсолютно марно і безглуздо. Так проста електроніка - перевірити.

 • Сидіння легко і спокійно ковзає і є досить зручною і міцною. Перевірити Х3.

Мінуси:

 • Ви повинні зібрати машину. На жаль це так з кожної машини, крім дуже найдорожчий 1000+ машин. Він упакований дуже добре з допомогою болтів на пластиковій обгортці, з кожен болт пронумеровані правильно. Не поспішайте і ретельно зібрати (15 хвилин) слідуючи інструкціям точно. Не тягніть, що "пластикові керівництво" до тих пір, поки він говорить вам! Ви повинні використати його, щоб витягнути через провід! Хех! Знову ж таки, вже зібрав лише по-справжньому шикарної машини, так що Ікеа-етап неминучий.

 • Нога стоїть, як правило, хороше. Тим не менш, вони дозволяють робити скручування вперед. Іншими словами, ви можете, якщо ви хочете, щоб підштовхнути ваш нога вперед, за аналогією з натисканням на акселератор в автомобілі. Я дійсно не знаю, якщо це хороша річ чи ні; нам потрібен професійний весляр, щоб сказати нам. Це просто життя, я думаю. Ця машина набагато краще, ніж у всіх інших недорогих машин, так що це просто, як це здається. Ви можете легко мод на ніжки з шматком дерева або болт, щоб виправити їх на місці.

 • Єдиний реальний альтернативи розглянути можливість покупки вживаного Concept2. Однак він, ймовірно, буде близько 600+.

 • Якщо ви живете в США, Concept2 в даний час відчайдушно намагається позбутися від своїх старих моделей. Ви можете придбати один досить дешеве "зі старшим екран" (я думаю близько 900-1000, а не 1500). Однак не забувайте, що вони є ланцюговим приводом машини і, отже, незалежно від того, як добротно зроблені і надійні, вони дуже галасливі.

 • На мій погляд це безглуздо купувати вживану машину дешевше: вони будуть зруйновані. Можна, звичайно, купити старий Oartec або Concept2. Іноді ви можете знайти їх на продаж наприклад, коледжів, шкіл і т. д.

 • Що стосується SR907, я поведу його за один повний годину (що складно :-/) кілька разів на тиждень. Я великий хлопець (хоча стає все менше!) і це цілком достатньо жорстким, щоб взяти. Зверніть увагу, що магнітний двигун стає дуже жарко через годину, але ніяких проблем.

Це жорстка машина, яка дозволить вам зробити всі гребете ви хочете, протягом багатьох років.

Я інженер і детально досліджено всі машини доступні, тому що я був занадто жадібний, щоб просто купити Oartec!

Я сподіваюся, вам сподобається Веслування, це неймовірно складно (я маю на увазі, вкрай важко). Це абсолютно важливо, що ви отримаєте правильну форму - подивися все відео в режимі онлайн, звернутися до експертів і т. д. і т. п. Це абсолютно безглуздо гребти, якщо ваша форма досконала.

Це дійсно дуже втомлює. Саме дивне, що в перший час (скажімо 10 хвилин) у вас є почуття, ви могли б піти весь день. Але почекати ще кілька хвилин ... :)

enter image description here

У SR907, зроблений великої азіатської компанії і продаються під різними торговельними назвами. Це тільки "помірною ціною" rameur варто купувати. Будьте обережні, не купуйте машини, які схожі, але перестрашені.

+672
Nazil Perveen 21 січ. 2012 р., 13:34:00

Це так близько, як я знаю, з 2001 дослідження.

Коли всі предмети були об'єднані разом, абсолютний РМР значно збільшився на 7% (5928 +/- 1225 проти 6328 +/- 1336 кДж.Д-1, Р < 0,001). Крім того, Сент-збільшення абсолютного РМР на 7% в обидва молоді (6302 +/- 1458 проти 6719 +/- 1617 кДж х р(-1), P < 0,01) і старшого (5614 +/- 916 проти 5999 +/- 973 кДж х р(-1), Р < 0,05) випробовуваних, без істотних взаємодія між двома віковими групами. На відміну від цього, було значні гендерні х взаємодія (Р < 0,05) абсолютного РМР з чоловіків зростає РМР на 9% (6645 +/- 1073 проти 7237 +/- 1150 кДж х р(-1), П < 0.001), в той час як жінки не показав істотного зростання (5170 +/- 884 проти 5366 +/- 692 кДж х р(-1), П = 0.108). Коли РМР була скорегована для жиру маса (фактів) з допомогою ANCOVA, з усіх предметів об'єднуються, там ще було значне збільшення РМР з СТ. Крім того, є ще гендерний ефект (Р < 0,05) і відсутність значущих вік ефект (П = Н), З тільки чоловіки, як і раніше, показує значне висота в РМР. Крім того, EEPA і трійник оцінені з Tritrac акселерометр і трійник оцінками Стенфордського семи-денного фізичного Анкети Нагадаємо, активності не змінюються у відповідь на СТ для будь-якого групи.

Я думаю, що ви можете піти з цим, сказавши, що чоловіки мають на 7% більше.

+618
V Vini 10 серп. 2017 р., 13:00:27

Я знаю, що є вікно для п'ю протеїновий коктейль після підняття тяжкості, близько 15-30 хвилин після завершення сеансу.

Але якщо після моєї сесії, я роблю 45 хвилин кардіо, то як це вплине на ефект протеїновий коктейль є?

+587
Derbe Hafenschiffer 30 квіт. 2013 р., 00:29:33

Ви повинні спробувати і зробити свій циркадний ритм, нормалізується. Це швидке рішення, воно вимагає терпіння і зусиль, але повинні бути вашим кращим вибором.

Перший замовлення бізнесу є елементарної гігієни сну.

Постарайтеся лягати спати в той же час кожен день. Уникати всього, що заважає вашому сну, такі, як

 • кофеїн в кінці дня
 • їли поруч з ліжком, або в їжу трудноперевариваемой вечеря
 • фізичні навантаження близько до ліжка, вона займає близько 3ч на ваш метаболізм, щоб заспокоїтися
 • синій світло у вечірній час. Світла з низькою колірною температурою-це нормально.
 • Прийом мелатоніну може допомогти вам почувати себе сонними, але повинні використовуватися лише тимчасово. Не жартуй з гормонами.

У Зео або відвідавши лабораторії сну може допомогти вам виміряти якість вашого сну і виявити проблеми.

Крім того, постарайтеся правильно прокидатися. Це зробить його набагато легше піти спати пізніше, і згодом поліпшити якість вашого сну.

 • Не піддавайте себе блакитний світло вранці. Сонячне світло-це найкраще, світлотерапії прилади працюють, теж.
 • З'їсти сніданок. Перший прийом їжі-це сильний сигнал до вашого тіла, що новий день вже почався, особливо якщо ви не їли протягом 16ч або так.
+504
Geodoctor 24 бер. 2010 р., 06:20:39

Навіть якщо ви не плануєте постійно підраховувати калорії, просто роблю це протягом тижня чи так і будете збільшити вашу обізнаність про те, скільки калорій містять продукти. Наприклад, один цільний волоський горіх містить 28 калорій - так їсть результати кучкуються в досить калорій! Я використовую FitDay для підрахунку калорій - це безкоштовний і простий у використанні.

Хороша альтернатива фаст-фуду-нести кулер з вас у вашій машині і/або на роботу. Наповнити його здоровим, але задовольняють продукти і пакети з льодом. Світло сир, цільнозернові крекери, томатний сік, овочі і хумус, і т. д. Я також зробити це з залишками їжі - ще один стимул, щоб не забирати мою тарілку за вечерею - я буду вільний завтра в обід.

Якщо ви п'єте газовані напої, просто різати, що поодинці, ймовірно, привести до деякої втрати ваги протягом декількох тижнів. Зробити перемикач для води або несолодкий чай з льодом, і ваш організм буде дуже задоволений.

Також, якщо ви маєте тягу до їжі, шукати здорові замінники. Я люблю шоколадне морозиво, але, на щастя, я виявив, що змішуючи порошок какао з 0% грецького йогурту і невелика кількість кленового сиропу задовольняє мою тягу.

Ідіть маленькими кроками і не позбавляйте себе всі продукти, які ви любите. Просто зменшити обсяги і смакувати їх, як ви їсте.

Що стосується вправ, жонглювання немає-вплив кардіо-активності і ідеально підходить для людей, тільки знайомитеся з тренування. Ви навіть можете зробити це, сидячи в кріслі безрукий. Для докладної інструкції, перевірте пост я зробив на фітнес-стека обмін блог.

+449
user779522 16 лют. 2019 р., 11:45:30

Коли я відновлююся після травми, я шукаю:

 • люди, які мали травми і були агресивні у поверненні до обраної діяльності
 • спортивних лікарів (ортопеди, терапевти), які є агресивними повернення в спортсменів у стані продуктивних
 • тренери, які А) мають високі очікування і Б) знайомі з реабілітаційної техніки для моєї конкретної травми

Це, як правило, включає в себе багато проб і помилок: я намагаюся одну-дві сесії з конкретної людини і задавати багато конкретних питань про довгострокових очікувань щодо повернення до діяльності. Багато медичних професіоналів скажуть: "ви ніколи не будете робити знову х", тому що вони просто не знайомі з необхідною технікою. Я не вважаю, що якоїсь конкретної модальності практиці (наприклад, спортивний мануальний терапевт, сертифікований тренер в X, що завгодно) гарантує результати.

+442
w1d3m0d3 9 квіт. 2011 р., 20:24:03

Я думаю, що це найкраща практика, щоб використовувати ідеї та аналогії, які були перевірені часом, але також важливо, щоб спробувати придумати свої власні. З деяке уявлення, як краще спілкуватися з вашим клієнтом, можливо, ви кращий компендіум після того, як всі, однак, це буде залежати від декількох факторів, у тому числі знання, свій клієнт і свій власний досвід у цій галузі.

Що сказав, в міру моїх знань, немає компендиума, який обертається навколо зовнішнього цілевказування.

+436
Asfodel 11 лип. 2019 р., 14:47:26

Існує недавнє дослідження в Журналі прикладної фізіології, де вони взяли когорти 96 огрядних людей і почали їх в різні режими тренувань, а також адресний 30% дефіцит калорій у день.

Вони були або щілинні в чотирьох різних програм, як описано в цій рецензії:

Всі випробовувані виконували свої вправи три рази на тиждень протягом такого ж відрізка часу і при тій же інтенсивності (51 хвилину на 50 відсотків інтенсивності протягом тижня 2-5; 50 хвилин на 60 відсотків інтенсивності в тижнях 6-14; 60 хвилин на 60 відсотків інтенсивність тижня 15-22.

Те, що вони виявили, що втрата ваги була однаковою, незалежно від активності, як пише дослідницька команда:

"Це дослідження показує, що, коли дотримується поряд з гіпокалорійної дієти, різні вправи, програми тренувань (витривалість, сила, або їх комбінації), або після фізичної активності рекомендації однаково ефективні в плані підвищення ваги тіла і складу тіла змінних при ожирінні управління".

Враховуючи, що там вже давно суперечки про "кращої" вправи, щоб схуднути, як я можу як професіонал придатності використовувати цю інформацію, щоб допомогти людям, з якими я працюю?

+434
Alejandra Paola Rozo Chiquiza 5 лист. 2018 р., 18:52:08

Я студентка CS і, отже, проводити довгі години, сидячи на моєму столі. Я намагаюся встановити режим, орієнтованих на кардіо (так як у мене була астма в минулому) і нарощування м'язової маси(так як моя верхня частина тіла досить вузькі).

Мій нинішній режим в основному :

 • Кардіо

  • М'яка Розтяжка
  • Пішки 1,5 км, 15 хв
  • Бігом, почав з 5-хвилинної пробіжки, що охоплюють близько 950м. Додати 15-20 секунд кожні кілька днів, з пропорційним кроком на відстань.
  • Пішки, навколо >1км, залежить від відстані бігом
 • М'язи

  • Хрусти, набори з 10, додавши в нього безліч раз у кілька днів. В даний час на 5 комплектів.
  • Присідання, набори з 10, додавши в нього безліч раз у кілька днів. В даний час в 3-х сетах.
  • Віджимання, комплекти 10. В даний час на 2 комплекти.

Я зазвичай роблю кардіо і м'язи в різні дні. Іноді, якщо я це, я роблю їх разом. Я намагаюся триматися подалі від спортзалів, а зараз немає спортзалу поблизу.

Що я повинен додати до будь рутини, щоб зробити їх більш ефективними? Загальна тривалість розминки і затримки в ідеалі має бути ~1 годину.

+358
Rose Kumari 1 січ. 2013 р., 16:53:35

Після довго просити, я купила Вей Руї важка атлетика взуття. Але я виявив, що моя тяга в них стало набагато гірше, не краще. Подруга розповідала, що високий каблук у них руїни станової тяги. Він сказав мені, що я краще тяги (і самозахоплення, якщо на те пішло) босоніж, ніж у взуття з каблуком.

(Він сказав, що каблук хороший для Олімпійських підйомників, де ти ловиш. Я просто роблю загальні Стартова сила присідання, станова тяга, прес, лава).

Чи правий він? Я повинен позбутися Вей Руї і просто підняти босоніж? Або іншу пару? Як мені знайти взуття, які працюють на програму моєї (для початківців)?

+346
vermorel 1 квіт. 2012 р., 18:02:46

Не знаючи нічого конкретного про ваш стан здоров'я і таких, я підозрюю найгірше, що могло статися, ви б у кінцевому підсумку запор, якщо ви не отримуєте гарний кількість волокна з вашим стейк, а також. В залежності від того, як давно ви зробили перемикач, він також може бути ідея, щоб полегшити себе в ньому, так поетапної відмови від використання добавки протягом 1-2 тижнів і більше жере стейк, курка, яйця і як за той же період. Я теж прихильник традиційних джерел, але різка зміна може (знову ж таки, в залежності від вашої конкретної ситуації) бути трохи більше шок, ніж конкретно, скільки ви їсте.

+326
opHASnoNAME 4 квіт. 2019 р., 05:04:03

В буфеті на моєму робочому місці має різні види пластівців продукти харчування, які можуть містити деякі сухі ягоди або висівки або ..., і добре виглядати. Він не пропонує квасоля, макарони або рис.

Я знаю, що каші-як їжа зазвичай їдять як сніданок. Тому я цікаво, якщо це здорово, щоб з'їсти пластівці-як їжа, а не квасоля, макарони або рис по три рази на день, 5 днів на тиждень?

С. С. В буфеті не салат, але Морква свіжа, селера, чорниця, чорна малина, полуниця, банан, яблуко і апельсин. Вона також має яйця, йогурт, сир, бари змішаних горіхів. Я три рази в день в коморі.

Спасибі.

+324
Jeckson666 20 бер. 2014 р., 19:28:02
 • Присед (спина присед, фронтальний сидячи, сидячи над головою)
 • Станова тяга
 • Поштовху
 • Урвати
 • Випад
 • Крок вгору
+308
Jeremy John 1 черв. 2019 р., 03:11:30

Яка нормальна швидкість втрати жиру? Вона змінюється в залежності від того, скільки людині залишилося нормальним ІМТ (враховуючи, що він/вона не хоче зайвих м'язової маси).

+275
Tony Legrone 13 трав. 2011 р., 16:11:17

Якщо ви не можете знизити споживання калорій, може бути, ви повинні спробувати збільшити ваші тренування трохи.

Особисто я вважаю, що 0,5 кг в тиждень, вже дуже невибаглива в моє тіло, особливо коли я роблю це кілька місяців, як я роблю зараз. З мого досвіду, 0,5 кг/2 тижні-це набагато більш реалістичним, хоча 2 кг/місяць-це легко. Але потім, я запускаю більш ніж на 60 км у тиждень, що вимагають більше 4000 ккал/день. Все, що я повинен зробити, це тримати моє щоденне споживання трохи нижче 3600 ккал або близько того, Іншими словами, з'їдять нормальних, але не більше.

Навіть так, я не поступово схуднути. Вона йде уривками. Я очікував, що може трапитися з вами також. Бути більш терплячим з результатами і не зациклюйтеся на день розвитку занадто багато. Краще побачити загальну картину, поставивши свою вагу протягом року графік.

+261
user230779 27 квіт. 2012 р., 19:33:45

Мої бігу в холодну погоду основи:

1) у першу чергу, я купив неопреновий костюм я боявся бігати на холоді. Тепер мені більш комфортно, ніж влітку.

2) Ця Балаклава тримає мою голову, вуха, і ніс теплий. Він також допомагає з надмірно холодного повітря.

3) нарешті, ці рукавички тримає руки в теплі і мій плейлист змінюється.

+247
kan 7 квіт. 2017 р., 23:13:41

Я намагаюся наростити м'язову масу/спалювати жир/взагалі привести себе в форму за останні два місяці, але я не помітив великої різниці в моїй зовнішності. Я не очікую, що втратив нижче 10 фунтів, але я можу принаймні сказати, я роблю успіхи, тому що я можу підняти трохи більше або трохи довше.

Я не заморочуюсь вагою сама, оскільки я думаю, що, так як я обидва намагаєтеся спалити жир і наростити м'язову масу, моя вага не може бути точним поданням про прогрес. Деякі люди можуть намагатися виміряти свою талію і стежить за цим, але більшу частину мого надлишкового жиру насправді не сидять на моїй талії.

Чи є якісь інші методи я можу використовувати, щоб спробувати відстежувати моє фізичне прогрес?

Оновлення:

Деякі нові контексту полягає в тому, що я зрозуміла, що моє опір інсуліну може вплинути на мою здатність спалювати жир. Так, я можу бути м'язи, але не сильно втратити жир, що робить його важко, щоб бачити прогрес. Маючи це на увазі, що я можу зробити?

+231
davidhooau 28 серп. 2017 р., 23:34:19

Якщо ти про крепатура (презервативи), там це питання і відповідь, які можуть допомогти вам. Спеціально для того, щоб відповісти на ваше запитання хоча з Домс вам потрібно розбити його на профілактику, а потім після керування він показує. Зокрема, пов'язані хоч на масаж:

Робить масаж реально допомогти болі в м'язах?

Це дослідження 2005 говорить так, як справа доходить до набухання. Якщо ви хоч подивіться на дизайн дослідження, ви помітите, що це був звичайний масаж, а не тільки один раз. Він також був досить невеликої групи м'язів (рука).

Масаж був ефективним у боротьбі з Домс приблизно на 30% та щоб зменшити пухлину, але вона не впливає на функції м'язів.

У цьому 2003 році дослідження квазі-допоміжна масаж:

Аналогічно, масаж показала різні результати, які можуть бути віднесені до час застосування масажу та техніка масажу використовується.

Так що це трохи некоректно говорити "масаж допомагає Домс", так як є багато змінних. Ушкодження, групи м'язів(и), тип масажу, частота масажу, інші навчальні факторів, і практикуючий масаж всіх змінних.

Презервативи повністю не вивчені, але , як зрозуміло, прямо зараз ви можете використовувати наступні поради для управління (до і після):

 • Ексцентричні вправи (подовження) відомі постачальники Домс. Доброго ранку, дробарки черепа, і все, де ти знижує вагу в контрольованій манері майже завжди забезпечують Домс.
 • L-глутамін, порівняно дешеві добавки, як було показано, щоб зменшити тяжкість Домс.
 • Великі стрибки в обсязі і, зокрема, нові вправи можуть викликати Домс.
 • Більшість методів управління (постфактум) носять тимчасовий характер.
 • При умові, що ви можете зберегти гарну форму, це не повинно тримати вас від тренування, хоча ви можете збільшити вашу розминку.

Довгостроковій перспективі найкращий спосіб боротьби з Домс є використання правильна програма силових тренувань, дотримуватися найбільш важливих (і цінні) вправи, і знати, що ексцентрик піднімає залишить вас біль протягом кількох днів.

+230
zeyneb hale eroglu sager 27 лист. 2018 р., 06:44:25

Ви дійсно задаєте два питання. Ваш перший запитання "який план навчання я повинен використовувати для поліпшення моєї запущеної 5К раз?" Є багато різних планах онлайн, вони будуть призначати діапазони частоти серцевих скорочень, як правило, залежить від вашого віку. Це не особливо точні, але вони непогане місце для початку.

Також можна встановити полігонах з використанням випробувальний полігон, де ви виходите, запустити призначають стрес-тест і виміряйте свій серцевий ритм, але це не те, що я рекомендував би для тих, хто тільки почав бігати.

Я рекомендую знайти хорошого бігу-форум специфічний, і задаючи їм питання.

+224
user2373210 21 серп. 2017 р., 04:48:42

Я читав книгу, видану в 80-х роках (Кеннет Купер, доктор медичних наук, Аеробіка, в якій доктор Купер пропонує свій спосіб отримати придатний без ризику для серцево-судинної здоров'я. Він розробив систему, в момент тренування на основі фітнес-рівня (спочатку визначається тим, скільки ви можете працювати в 12мін, Купера 12-хвилинний тест) і вибір фізичних вправ (ходьба, біг, плавання і т. д.). Для тих, хто в перший рівень (не підходять), наприклад, він встановив 16-тижневої програми, щоб отримати посадку в "безпечний" шлях. Його система була заснована на дослідженнях з участю збройних сил США, і здавалося, що його система був якийсь "клінічний" основі.

Хто-небудь з вас стикався з програмами вправ на основі подібних спостережень з великою групою людей? Мене особливо цікавить біг або ходьба, так що, можливо, дослідження, пов'язані з цими б допомогти мені поліпшити мій аеробні.

+215
Holly just 27 квіт. 2017 р., 07:57:40

У разі, якщо ви не бачили, є ще три майданчики, на саму сторінку або спрямована на підвищення мобільності.

З тих, кого я тільки робив вивихи плеча. Всупереч тому, що автор говорить, Я б не рекомендував використовувати гнучку смугу. Це тільки робить це важче, щоб тримати руки паралельно один одному. Звичайно, я не придумав сам, це те, що тренер у цьому відео говорить.

+200
luckyreed76 24 серп. 2010 р., 19:44:55

Не знаючи ваших цілей, ваш навчальний план, час, який ви проводите в тренажерному залі, навантаження ви вкладаєте в тренажерному залі, це буде складно прописати все, що буде 100% працювати. Тим не менш, є кілька принципів, якими ви можете піти:

 • Встановіть короткострокові і довгострокові цілі і працювати, щоб перемогти їх.
 • Аналогічні програми включають в себе сила, гіпертрофія, кондиціонування і мобільність. Якщо ви конкурувати в спорті, то навик роботи також застосовується.
 • Є кілька видів сили: здатність пересувати предмети на відстані (сила), здатність швидко переміщати ці об'єкти (силові), і здатність до опору руху (ізометричні).
 • Вашому тілу потрібно досить відпочивати, щоб відновити м'язи, але може зробити набагато більше роботи, ніж ви думаєте.
 • Якщо ви відчуваєте, що вас збив вантажівку, і ваша сила йде назад, вам потрібно більше відпочивати.
 • Якщо ви прогресує до ваших цілей, продовжуйте робити те, що ви робите.
 • Ваше тіло дивно адаптивними. Він може обробляти фізичної праці на програми навчання.

Якщо ви запускаєте програму новачка як стартову силу, або, або AFP, ви будете в кінцевому підсумку врізався в стіну, де він відчуває, що ви збираєтеся в зворотному напрямку. Це нормально, і в програмах всі способи боротьби з ним пищати кілька більш швидкі успіхи. Після цього, вам потрібна програма яка рухається трохи повільніше і більш гнучкий. Що ще більш важливо, це дозволяє вам робити більше речей. Також, якщо ви свіжі в програмі Новачок, ви будете мати набагато більше нервової енергії, який можна спалити, але якщо це починає заважати свою порцію сили, ви, можливо, доведеться конусності.

Оцінювати свої програми й цілі

Підвести підсумки того, що ви робите, що ви хочете зробити, і чого не вистачає. У всіх нас є цілі. Вони можуть бути естетичним, як, бажаючи отримати великі і рвані, або вони можуть бути більш легко виміряти, як я хочу лавці моя вага тіла в 5 разів. Якщо ви не стає сильнішою, але працює захекався, піднімаючись вгору по сходах, ви можете розглянути питання про роботу.

 • Ваше тіло зазвичай добре з кондиціонер працюють навіть у вихідні дні. Варіювати інтенсивність в залежності від того, як ви себе відчуваєте. 30 хвилин мінімум серце ставка може робити чудеса для активного відновлення і позбавлення від Домс.
 • Ви завжди можете працювати на мобільність, і завжди є щось, що трохи міцніше, чим він повинен бути.
 • Ви можете працювати на допоміжних вправ, як кучері, підтягуванні і т. п. Однак, якщо ваша основна робота страждає із-за цієї додаткової роботи, вам може знадобитися, щоб вирізати його.

Як для основних груп м'язів, що може зайняти стукати і повернутися до більш, який-небудь з ваших основних м'язів є ігри. Що включає в себе м'язи живота, спини, косі. Можна робити планки кожен день без шкоди для вашої основної ліфти-поки ви не зробите їх прямо перед головним ліфти. Якщо ви використовуєте стартову силу, або-Небудь, вони не мають жодних кучерів і вам кажуть, що підтягування краще, бла, бла, бла. Як важкий хлопець, я ще будучи в стані зробити одне підтягування, і штам вона кладе на мою сухожилля-це забагато. Додаючи локонам раз в тиждень по 3 підходи по 10 можуть допомогти зміцнити сухожилля і баланс ваша сила у ваших руках, так що ви не отримаєте ліктьового тендиніту (або ви можете це виправити, якщо у вас вже є). Це просто ласий шматочок, я дізнався зовсім недавно, і це дуже допомагає.

+175
Moving Man 23 січ. 2017 р., 21:14:18

Кілька речей:

1. Вам потрібно налаштувати ваш раціон

Найважливіше про схуднення (на мій погляд) харчування. Причина, по якій ви набрали таку вагу є, ймовірно, поганим харчуванням, тому я раджу вам почати їсти здорову їжу і скоротити продукти з високим вмістом калорій.

2. Розробка

Ви не повинні негайно почати ходити окіст на ваші тренування. Вашому організму потрібно звикнути працювати. Навіть йдучи за 1 годину прогулянки будуть мати істотне значення не тільки зменшення вашої ваги, але і відновлення здатності робити обидві сили - і кардіо-тип навчання.

Коли ви зробили це на деякий час ви можете почати робити більш інтенсивні тренування. Вам потрібно дізнатися, коли цей момент настане для вас, це може бути протягом тижня або 2, але це може зайняти трохи більше часу.

3. Щось вам сподобається

Для того, щоб досягти успіху у втраті ваги і залишатися на вагу цілі ви могли б встановити, вам потрібно знайти те, що ви робите. Якщо вам подобається їзда на велосипеді, зроби це, якщо вам подобаються тренування з власною вагою, зробити це! Поки що це якийсь вид фізичних вправ вам подобається, ви будете втрачати вагу, стає більш здоровою і зроблять це :)

4. Не турбуйтеся про цифрах

Останнє, але не менш. Я не думаю, що ви повинні бути дивлячись на цифри, щоб визначити, якщо ви успішним чи ні. Якщо ви відчуваєте себе краще, ти молодець. Якщо вам подобається, як ви виглядаєте? Ти молодець! Там немає необхідності, щоб сказати "я хочу важити х-сума" або "я хочу пробігти 10 км в X-час" і не бути щасливим, поки ви не досягнете цього числа.

І додаткове обладнання, знайти тренування партнера!

В деякі дні це просто важко знайти мотивацію. У ці дні він може допомогти тонна мати партнера, який може отримати вас з дивана і в спортзал! Напарник також може допомогти, якщо ви не знаєте, як робити певні вправи, правильно, тому що ви не завжди можете бачити все, що ви робите. З-за цього я великий прихильник для партнерів тренування.

Я сподіваюся, що це допомагає!

+136
Adel Shahrezaei 4 лют. 2019 р., 03:12:28

Я помітив в моєму місцевому магазині бар харчування я не бачила раніше ... FullBar. Я був заінтригований концепції "науки ситості", який описаний на їх сайті:

http://www.fullbar.com/science-of-fullness/

 • Fullbar це натхненний принципами втрати ваги хірургії. Коли людина піддається або бариатрическая бандажування шлунка, пристрій встановлюється стискатися шлунок. В результаті, коли їжа потрапляє в організм, вона простягається у верхній частині живота, каже мозку, що ви повні.
 • Коли ви використовуєте продукти fullbar, ваш шлунок заповнюється на менше їжі, в результаті чого вам відчувати себе задоволеним з меншою кількістю їжі, так що ви споживаєте менше калорій під час їжі, допомагаючи вам схуднути.
 • fullbar працює найкраще, коли вживати за 30 хвилин до обіду і вечері або в якості заміни для щоденного перекусу. Зробити його частиною вашої повсякденної рутини, і завалити будь-все природно, fullbar продукту і 16-унція склянку води.
 • Перед їжею дійсно помічаєте, що ваш рівень ситості. Це ключовий момент. Призначити голоду число від 1-10. Тоді при плануванні вашого страви, стежити за тим, скільки їжі ви робите і приготувати невелику порцію, ніж зазвичай. Не хвилюйтеся - навіть якщо це тільки частина того, що ви зазвичай їсте, ви все ще будете почувати себе ситим.
 • Як ви їсте, зверніть пильну увагу на те, як ваш голод зменшиться, як ви їсте. Зупиніться, коли ви будете задоволені, коли ви станете опудалом.

У мене є деякі питання з цього приводу.

 1. Вони повне лайно? Я розумію, як операції зі зменшення шлунку працює, але є інша наука, що підтверджують його як дієвої Принцип дієти?

 2. Є інші дієти, які використовують це "зробити живіт відчувати себе повним на порівняно низькій калорійності, але і розширюють шлунок їжу перед їжею повноцінне триразове харчування принципом"?

 3. Якщо #2 Так, які недорогі, смачні продукти можуть бути використані для використання цього принципу.. крім покупки FullBars звичайно. :)

+105
user45868 4 вер. 2017 р., 03:33:34

Що жир зникне, якщо ваш відсоток жиру досить низький. Немає людини з 8% жиру (або жінка з 15% жиру), який має подвійне підборіддя.

Ви, напевно, не треба так низько, як ці цифри, щоб позбутися від подвійного підборіддя, але просто продовжувати працювати в даному напрямку. Це повільний прогрес... ви можете навіть не помітити різницю, якщо ви фотографуєте прогрес.

+103
Troy Perez 17 вер. 2015 р., 07:18:47

"Я десь вичитала, що людина повинна зосередитися на одну річ за один раз, якщо він або вона хоче зробити це звичкою"

Після того, як ви встаєте вранці, ви приймаєте душ і чистити зуби. Ви їсте сніданок і робити інші речі, як зачісуватися і готуватися до роботи чи школи. Ніхто не говорить вам робити так. Коли ви практикуєте стільки звичні речі на щоденній основі, чому не працює і медитації? Я знаю, що це може не належить вам, але деякі люди не мають шкідливих звичок, як алкоголізм та інші матеріали Для в той же час, а в деяких звичок, таких як вправи, читання і здорове харчування. Всі люди різні і немає єдиного правила на практиці речі. Якщо ви постійно робите так, там прибуде час, коли вони перетворяться в звичку. Тримати таймінги окремо як посередництво вранці і біг ввечері, або в іншу сторону. Якщо ви могли б об'єднати їх і пробіжка по парку, де ви посередником і потім бігати назад, це навіть краще. Побачити, що працює для вас краще, а потім почати практикувати.

+86
Jeremy Barnes 30 черв. 2010 р., 08:45:19

Скільки часу потрібно тренуватися, і скільки днів на тиждень ви можете тренуватися?

Ти говориш, як відносний новачок, так що ви можете очікувати досить швидкого поліпшення від катання більше. Частота ударів тривалість на даний момент. Намагаюся забиратися як можна частіше, і їздити, поки у вас є час.

Коли ви відчуваєте себе в стані стагнації (яка, ймовірно, відбудеться досить швидко, з низькою інтенсивністю), або якщо у вас вже є непоганий рівень фізичної підготовки, це час, щоб включити деякі інтенсивності.

Як правило, чим менше годин щотижня ви повинні їздити на велосипеді, тим важче ці години мають бути. Ви повинні зосередитися на підвищення ваш поріг лактату (максимальний момент Ви можете їздити протягом тривалого часу) як можна більше. Якщо у вас є довгий пагорб неподалік від поїзда, я б настійно рекомендуємо використовувати це. Спробуйте їздити на 15-за 30 періодів на жорсткому темпі. Наскільки важко? Досить жорсткий, що в кінці інтервалу, ви сумніваєтеся, чи варто чи не ви будете в змозі закінчити останні пару хвилин - трохи легше, ніж це нормально. Ви можете включити деякі більш тривалі інтервали, а також при трохи більш низької інтенсивності, де ви можете завершити близько 45-90 хвилин, не бореться надто багато, але це повинно вимагати певного ментального фокуса, щоб підтримувати темп.

Переконайтеся, що є достатньо для відновлення протягом тижня. Я б порекомендував як мінімум два дні (як мінімум). Графік їзда кожен день, ймовірно, буде працювати відмінно підходить для вас, і забезпечити вас належним чином відновлені перед кожним тренуванням. Як ваш фітнес збільшує можна включати більш часті поїздки і структури тижня в блоках, для того, щоб накопичити більше загального стресу. Блок може бути вівторок, середа, четвер. а потім субота, неділя.

зараз, хоча, зразок плану може бути щось на зразок цього:

 • Понеділок: 2х15 хвилин в жорсткому темпі близько 5-10хвилин в відновлення між ними.
 • Tusday:
 • Середа: 2х20 хвилин в темпі, трохи легше, ніж у понеділок.
 • Четвер:
 • П'ятниця: 90 хвилин в такому темпі трохи легше, ніж у четвер.
 • Субота:
 • Неділя: довга поїздка, чи просто перезапустити цикл, роблячи те ж саме розминки як ви робили в понеділок.

Так от, це досить простий, і ви, ймовірно, досить швидкий прогрес в цьому плані. Ви можете змінити його трохи, як додати додаткову інтервалом в деякий час, ускладнюючи або роблячи більше інтервал. Ви навіть можете спробувати на конях днів поспіль.

+83
Viswanathan Marasamy 22 серп. 2017 р., 22:13:37

У мене немає автомобіля і найближчий тренажерний зал знаходиться досить далеко і коштує кожен місяць 80 доларів. Я б волів, щоб використовувати тренажерний зал квартира (яка знаходиться в 30 хвилинах ходьби від готелю, а "вільний"), якщо це можливо!

Ось що це:

Крім того, він часто абсолютно порожній, так що я можу зробити досить легко схема речі.

От деякі вправи , які рекомендуються на тросі машину (але я не зовсім упевнений, які з них дійсно варто включати)

В даний час, що я роблю-це суміш з наступних (тренування на все тіло 3 дні в тиждень):

 • Зважений chinups/підтягування/соуси
 • Болгарські спліт присідання
 • Степпер для HIIT
 • Кабель LAT витягає вниз
 • Кабель кросовер
 • Кабель біцепса кучері
 • Віджимання
 • Порожнисте тіло хрумтить/колесо Ab

Одна проблема, яку я маю, що я хочу бути в стані, щоб додати ваги в певних вправ, але я не впевнений, як. Як можна легко застромити гантель між ніг на chinups і провали, але як би я зробити це за віджимання? Я думаю, мені просто потрібно купити жилет на що?

Крім того, я турбуюся про масштабуванні вправи. Як тільки я отримаю останні 50 фунтів гантелі в кожній руці для тренування як верхній прес і спліт присед, тоді що?

Нарешті, я не впевнений, що я нехтую. Чи є якісь вправи ви всі думаєте, що я повинен додати або відняти для більш всебічної тренування?

+64
Paul Hagan 7 лип. 2013 р., 19:40:38

Тепер я відчуваю себе погано, моя пропозиція щодо формулювання питання був грубуватий і змінила свою спрямованість. Розрахунок ІМТ показує ваш раціон не був мінімальним вмістом калорій-ви не недовага-просто білка. Якщо біль у суглобі-це наслідок вашого організму споживання білків, що зберігаються в синовіальній рідині, він повинен видужати протягом декількох тижнів.

Щоб відповісти на ваш вихідний питання, будь-яку вправу, яке не зашкодить вашій суглобів допомагає їх, тому що сильніше навколишні тканини підтримує суглоби. Якщо лікті болять віджиматися, знайти вправа, рука, яка не. І переконайтеся, що ви не проливаєте свій власний суглобах через Брінк список типових помилок:

 1. рідко зігрітися адекватно
 2. поїзд занадто довго і/або занадто часто
 3. використовуйте надмірно важкі ваги/низький повторень частіше, ніж вони мають,
 4. не отлынивай, щоб їх суглобів, сухожиль, м'язів і ін щоб оговтатися від важких тренувань,
 5. використовувати менш досконалу форму під час важких підйомників
 6. не беріть в достатній кількості поживних речовин, або
 7. все вищесказане!
+63
Sawo Cliff 4 трав. 2018 р., 20:32:45

Якщо змінюється ваше дихання шаблон допоміг, немає причин йти до лікаря, так як стібки від стиснення діафрагми, абсолютно нормальні. Чому ви отримали ці коліки менше при заняттях спортом-це, напевно, тому, що ви часто зупинявся й починав, що, природно, дав тобі відпочити, а також порвала ваше дихання шаблон. Твій організм буде звикати до постійного ритму бігу з плином часу, і змінюючи своє дихання, як ви описуєте стануть більш природними, а також.

Одна річ ви можете зробити, щоб збільшити ефективність зміни дихання-дихай животом, так як це розширює діафрагму і зменшує деякі з відмов у вашому ядрі.

+28
tom drum 14 бер. 2011 р., 06:39:04

Я б хотів поставити це питання на деякий час, і я сподіваюся, що це в рамках даного сайту питання і відповіді. Близько півтора років тому або близько того, я ходжу в тренажерний зал приблизно 5 разів на тиждень, тренування спини, грудей, рук і ніг. Останнім часом, я вступив в клас ВИИТ, що я знаходжу дуже приємним. Там заняття кожен день, але я особисто приєднатися три рази в тиждень, два рази в мої дні відпочинку і один раз на день руки.

Моє питання: припустимо, що я на 10% дефіцит калорій при активності вище (я використовую цей). Буде HIIT навчання вбити мою прибуток?

Чи існують якісь дослідження, які підтримують/йти проти цієї ідеї, що кардіо вбиває вигоди?

Поточна статистика: мій зріст 186 сантиморганов (6 футів 1 дюйм) і я важу 77кг (169.756 фунтів). Я споживати не менше 1 г білка на фунт ваги по доброму старому правилу broscience, і 5 г креатину щодня.

+11
nuimshaan 10 лип. 2012 р., 22:42:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil