Не розуміючи, бар робить задню присіданнях зі штангою

Я вирішив почати важкої атлетики, використовуючи початковий силові програми.

Image of a how to hold a barbell in a back squat

Зображення вище показує штангою позицію для Тому в присяд (зап'ястя не в правильному положенні).

Я не можу отримати мої руки в тому ж положенні. З вузьким хватом мої руки на мої плечі. Щоб отримати мої руки за мої плечі, мені потрібно розширити мій зчеплення до точки, де я чіпаю ваги на 7 бар.

Які вправи на розтяжку можна зробити, щоб збільшити свою гнучкість, так що я можу правильно тримайте барі?

+998
Leah Stauffer 28 трав. 2012 р., 21:26:57
33 відповідей

Моя перша думка була, що ви тримаєте ваше дихання. Оскільки ви кажете, що це не так, було б краще, щоб перевірити з вашим лікарем, тому що, як ви вказуєте, у вас може бути підвищення артеріального тиску, який викликає симптоми, коли робити віджимання. Так що, було б краще, щоб перевірити його.

Ви також можете спробувати зробити поштовх вгору трохи легше, і подивитися, якщо ви все одно отримаєте симптоми. Наприклад, від підлоги на пару сантиметрів, щоб побачити, якщо це зменшує навантаження. Сподіваюся, що це допомагає і удачі.

+918
PetrosP 03 февр. '09 в 4:24

Ваше питання дуже незрозуміло. Це залежить від того, чи збираєтеся ви для втрати жиру, або бодібілдинг, або в цілому фізичну форму. Оскільки співвідношення вага/зріст трохи висока я припускаю, що ви збираєтеся для втрати жиру. Якщо це так, ви повинні обов'язково включати в себе 3 км пробігу в свій графік тренувань, який згодом може бути розширений до 5 км біг і так далі. Будьте впевнені, щоб розтягнути, перш ніж хоча. Я також рекомендував би збільшення віджимань мінімум 50, 5 сетів з 10 віджимань

+790
Stephanie Stalls 7 серп. 2014 р., 02:23:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б порадив або ремені або пояса. Ваші ручки і нижньої частини спини здається, слабких місць; ви хочете працювати на зміцнення їх і ці частини обладнання роблять навпаки, приймаючи на себе тиск. Ви будете в кінцевому підсумку з ще більшим дисбалансом сили.

Замість цього, працювати навколо вашого плато на деякий час і зосередитися на методах, які допоможуть ці проблемні ділянки. Кілька пропозицій:

 • Вичавити штангу важко, коли ви тримаєте його і стискайте всієї вашої набір.
 • Не використовуйте рукавички, так як це може призвести здавлювання. Якщо руки сирі (і вони, ймовірно, будуть у цій вазі), використовувати крейду.
 • Фокус на жорсткий сердечник під час вашого підйому: вичавити (внутрішньо) ануса до пупка, і переконайтеся, що ви не дивлячись на ~45 градусів і, не округлюючи спину.
 • Тримайте планку у верхній позиції на кілька секунд, перш ніж кинути його на останнього представника з кожного набору.

Якщо у вас є ручка і нижня частина спини сильніше, то ви будете розвивати нові слабкі місця (квад сила, наприклад) і ви можете ще раз попрацювати над збільшенням і збільшенням ваги без милиць обладнання.

+760
Dima Petruniak 28 січ. 2017 р., 17:57:46

Я почав довгий шлях з майже патологічним ожирінням з тестом близько 320 нг/дл, де я зараз-худий, 13-14% жиру і перевірки зафіксовані в 800 -- рекордна рекордну для себе рано вранці. Я помітив нуль різниці від 320 та 800, коли справа доходить до побудови м'язів. Наприклад, важка атлетика на низькому рівні тест показав такий же строк і доходи, як вони роблять тепер з більш високих. Я тренування свято і роблять все правильно ... але я нарощування м'язів болісно довго-менше 6 фунтів стерлінгів в рік-і дуже inconsisent результати (сильний як чорт, за один тиждень-дуже слабка наступна). Наприклад, я можу підняти 315 2 рази менше, ніж за місяць ... зараз я борюся, щоб зробити 275 двічі. Я вам добре відпочити і відчувати себе втомленим або стомленим-я просто погано наростити м'язи здається. Я вважав, що високий тестостерон б зробити величезну різницю, але це не ... принаймні не для мене. Майже 500 нг/дл, збільшення і практично ніякої різниці у синтезі білка/і т. д. Я дуже швидко відновлюватися, велика не велика маса. Я отримую неймовірне насоси, але через 1-2 дні я повертаюся до нормального розміру. Мої руки застрягли в 13.5 дюймів на 2 роки, хоча я додав 10-15 кг. на мій біцепса кучері в ці терміни. Я спочатку припустив, "генетика", але і всі користувачі стероїду високої проби, і вони легко набирають розмір, так що я подумав, природним чином підвищуючи мій рівень тестостерону буде працювати те ж саме-тільки на більш низькому рівні. Я помітив, що мій підборіддя видно ... я неймовірно високим лібідо ... моя самооцінка покращилася, все по суті. Мені не потрібен ТРП, як бета-самець, і я виразно альфа-самець ... я просто не можу виглядати ідеально одне з мускулистість.

Я просто приймаю генетики? Я намагаюся до мого тестостерону природним шляхом? Я можу переглянути раціон харчування і більше відпочивати або займатися сексом ще й боротися (всі речі, які нібито підвищують тестостерон).

Я просто хотів би подивитися як ідеальний альфа-самець, коли справа доходить до м'язи. Я дивлюся занадто малий для моєї худорбі і я намагаюся зробити рвані, але я не можу поставити на великий розмір навіть в профіциті протягом декількох місяців. Я відмовилася від наповнювача, коли я просто розтовстів і сканування DEXA показують практично ніяких змін в м'язової маси протягом місяця постійно перевіряючи час зсипати. Я вобще стійкий ре-комп і спробувати втратити/придбати, але, здається, я продовжую втрачати вагу, але навряд поклав на м'язи, зсипати або немає. Які у мене варіанти?

У моїй нинішній мускулатури я буду виглядати миршавий марафонського бігуна або велосипедиста на розірвані стану.

Я намагаюся зробити (щось подібне) це кузов, але з трохи менше жиру, природно:

enter image description here

Може генетики дозволив мені добитися успіху? Я можу порушити якісь генетичні обмеження, я і без наркотиків?

Чи це можливо?

+756
nhann 5 січ. 2012 р., 00:33:15

Я думаю, що самий універсальний плеча вправи є стійка на руках пуш-ап (HSPU) або його варіації. Благо це рух полягає в тому, що жодне обладнання не потрібно. Я розумію, що в якості персонального тренера, ваші клієнти можуть не мати можливості виконати цю вправу, таким чином, є чимало варіантів для масштабування на основі рівня фізичної підготовки учня.

Ймовірно, самий доступний варіант HSPU-це щука пуш-ап з ногами на ящику (або дивані, стільці і т. д.):

enter image description hereenter image description here
**Зверніть увагу, що ця вправа може бути змінений, щоб зменшити або збільшити діапазон руху (див. наступні вправи для ідеї)*

Інший варіант, що може бути трохи більш складним є щука пуш-ап:

enter image description hereenter image description here

В руках тримати і інший варіант. У цій вправі спортсмен піднімає на стіну і тримає стійку на руках на час, на кількість комплектів:

enter image description here

Нарешті, існує ряд способів масштабом самого HSPU, таких як:

 • Частковий асортимент HSPUs, де блок або килимок розміщується під головою:

       enter image description here

 • Дефіцит приміщень HSPUs, де діапазон руху більше:

       enter image description here

 • Киппинг HSPU, де стегна і ноги задіяні для того, щоб залучати імпульс руху, який розганяє спортсмена вгору:

       enter image description here

+748
Vaidyanathan KM Ezilavan 31 лип. 2016 р., 21:12:53

Я голову вниз, якщо я хочу неупереджену інформацію добавок. Проблема в тому, що він майже завжди доводиться робити в контексті хвороби, так що їх писати-до, здається, щоб бути ефективним в контексті остеоартроз:

Артроз. Більшість досліджень з глюкозамін сульфат зміряв його ефективність на артроз коліно. Проте, є деякі докази що це може також допомогти артрозу стегна або хребта.

Деякі дослідження показують, що глюкозамін зменшує біль артроз в коліном про як також більш-лічильник болю пітчер ацетамінофен (Тайленол). Це також, здається, зменшує біль про як скільки нестероїдних протизапальні препарати (НПЗП) ібупрофен (Мотрин, Адвіл) і Піроксикам (чому ми тут). Але є різниця між глюкозамін сульфату і ці препарати під час щоб зменшити біль. НПЗЗ, такі як Мотрин, Адвіл, і чому ми тут, полегшити симптоми і зменшення болю зазвичай протягом приблизно 2 тижнів, але глюкозаміну сульфат займає близько 4-8 тижнів.

Глюкозамін сульфат не здається зниження болю в кожен, хто бере він. Деякі люди отримують ніякої користі. Деякі дослідження показують, що глюкозамін сульфат може не дуже добре працювати люди з більш важкими, давно артроз або для людей, які старше або важче.

Крім зняття болю, глюкозамін сульфат може також повільно руйнування суглобів у людей з артроз, хто приймає його в довгостроковій перспективі. Деякі дослідники сподіваються, що глюкозамін сульфат може тримати від артрозу погіршується так швидко, як це в іншому випадку може. Є деякі доказів того, що люди, які приймають глюкозамін сульфат може бути менше ймовірно, знадобитися повна заміна колінного суглоба хірургії.

Коли я хочу знати речі, пов'язані зі спортом, я використовую Британському журналі спортивної медицини, майте на увазі, більша частина контенту знаходиться за платний доступ. На щастя, це дослідження на глюкозамін не є:

глюкозамін добавки можуть забезпечити деяку ступінь полегшення болю і покращена функція у осіб, відчувають регулярні болі в коліні, які може бути викликана до хряща травми та/або артроз. В тенденції в результатах також пропоную , що в дозі 2000 мг на добу, більшість поліпшень після восьми тижнів.

+740
user283691 26 січ. 2018 р., 09:43:45

Що ваша дієта виглядає? Скільки ти їси? Втрата ваги-це на 90% харчування, 10% вправи. Ви можете тренуватися цілісінький день, але якщо ви їсте ці калорії назад це марно. Якщо ви не відстежуєте ваші калорії, зробити це. Відслідковувати все, що ви їсте, все, що ви п'єте. І будьте обережні про розміри порцій.

Я також настійно рекомендую зважування їжі, принаймні на деякий час. Недооцінивши скільки ви їсте, може привести вас дико звичайно, особливо з жирною або жирних продуктів, як арахісове масло. На кілька ложок, можна додати пару сотень калорій!

+722
fuckvomit 4 вер. 2016 р., 03:49:15

Я почав цей план http://www.runnersworld.com/getting-started/the-8-week-beginners-program.

Мені комфортно в 4-й від нього. З початку я бігати з цими "Філи верстальник кросівки"

enter image description here

Кілька днів тому на пошук більше бігти я знаю, що є різні типи пристроїв у світі:

 1. Underpronator
 2. Нейтральний
 3. Overpronator

Я хочу бігти з правильного взуття для себе. Але я заплутався і в мене є кілька запитів:

 1. Коли я біжу повільно (не спринт, а не марафон) Моя ліва нога йде в середню лінію мою сторону працює, тобто Underpronator(крім підошви пасеться з боку п'яти). Але коли я на повну швидкість (спринтерський біг) у мене попаданням п'яти в першу і ноги залишаються в нейтральному напрямку. Я все ще Underpronator Бігун?
 2. Це хвороба або якась погана Анатомія, моє тіло/ноги не призначені не народжені, щоб бігати? Якщо так, то це виліковне, з вправи, або практикуючи правильне(нейтральне) працює?
 3. Там про бігунів у світі це Underpronators?
 4. Я тільки збираюся бігати 30 хвилин в день, мені дійсно потрібна дорога взуття, призначена для underpronator бігунів?

Про Мене:
Я 5'8"
172 фунтів
Використовуючи "фітнес-світ: Зетта комерційно моторизований ТРЕТБАН"


+705
taher badnawarwala 19 черв. 2012 р., 16:12:59

У мене було 2 дітей, ні недавно. Мій 2-ої вагітності викликало крайнє збільшення ваги і сильні розтяжки на нижній частині живота між пупком Н лобкової кістки і від обох стегнах з найбільш важкими близьких дна н з боків.

Я втратив зайву вагу і живіт не повернувся в нормальний.

Я особисто думаю, що це із-за розтягнутої шкіри, хоча деякі "любителем фітнесу" мої друзі кажуть, що це не можливо, щоб не бути в змозі отримати мій шлунок в норму. Генетично я схильна до розтягування і я потім дізнався, що там були деякі недоліки, які, ймовірно, віднести до нього.

Я додав у вазі і її заповнив обвислій шкірою, але тепер у мене є зайвий рулон під більш загальне дно мішка. Коли я стискаю м'язи живота, він піднімає і витягує жир і шкіру, що робить його виглядати краще, не добре, просто краще і це насправді примітно різниця.

Що я можу зробити, щоб отримати це, щоб бути постійним? Є певні м'язи, які я міг би мета?

По-друге, додатковий рол, це так близько до мого лобка, що це дуже незручно. Навіть повертаючись до мій вага prepregnancy не усунути його, так що я цікаво, якщо єдиним варіантом буде животика за що?

Я б хотів почути, що я міг позбутися від нього на моєму власному тому що я не хочу зробити пластичну операцію. Я ношу стягуюча білизна на регулярній основі, але я занадто збентежений, щоб вам в купальнику, навіть животик контролю не досить добре.

Будь-які поради про те, де я повинен почати і на що я можу розраховувати будуть з вдячністю!

+687
Dynamite Media 12 черв. 2019 р., 21:13:56

Керівництво охорони здоров'я Великобританії показують, що дорослі повинні прагнути прийняти 10000 "кроків" у день, а це менше, ніж 5000 слід вважати малорухливий спосіб життя.

Я пішки і на велосипеді, а не взяти машину для більшості подорожей і думав, що мене легко цієї цілі. Кілька місяців тому я отримав деякі програми крокомір включений в новий смартфон і був вражений, виявивши мене в середньому лише близько 7000.

З тих пір я робив дефіциту на біг на місці, коли у мене немає нічого продуктивного робити - чекаю, коли чайник закипить, або почистити зуби, наприклад. Я відчуваю себе занадто краще для нього: я схудла, і мої аеробні здібності покращилися.

Однак, друг, який трохи набігалися нещодавно сказав мені, що це був "обман" і "не враховувати". Вона не змогла з'ясувати, чому, коли оскаржується.

Це здається абсурдною: під час бігу на місці не вистачає компонента інерційна фактичних працює і, очевидно, менше вправ, ви все ще піднімаючись на ноги і працює аеробна система в якійсь мірі.

Отже: я правильно розумію, що біг на місці є цінним вправою? Це більше або менше тренування, ніж еквівалентна кількість швидкій ходьбі? І, якщо все це правда, де, можливо, когось взяли, що це "обман"?

+665
scoobadood 24 трав. 2017 р., 23:28:51

Встановити LAT витягує машину до 80кг, не ставте ноги під наколінники. Виконують двома руками LAT витягає вниз. Якщо ваше тіло піднімає з землі, а потім потягнувши широта потягніть ручку вниз, тобто явно зайвий опір тертя на машині. Знову спробувати на 85кг. На 85кг ваше тіло повинно відірватися від сидіння, але пулдаун машина ручка повинна також трохи рухатися вниз.

Якщо ви визначили вагу Пуї є правильним, Ви повинні бути обман трохи і, використовуючи імпульс, щоб допомогти вам з одноруким Chinup. Я зараз 81кг і може робити 75кг однією рукою LAT витягує, але я не можу зробити однією рукою підборіддя-вгору

+662
Kay Lewis 14 лип. 2014 р., 23:34:27

Все про дієти і фізичних вправ. Для початку почніть вести щоденник, що і коли ви їсте (і скільки). Буде простий короткострокової дії.

 • піти в місцевий магазин живлення (ДНЦ наприклад) і отримати сироватковий протеїн на щоденній основі
 • вітаміни
 • для отримання "маси" вам потрібно піднімати тяжкості - отримати кілька гантелей для вашого будинку - я б порекомендував 10 фунтів, 35lb і пар 50 фунтів - і лава для роботи з
 • базові вправи, в тому числі: присідання, жим/плече Преси і рядків повинні бути частиною вашої 3-4 дні на тиждень будні.
 • вам дещо почитати: нові правила ліфтингу Для прикладу - щоб отримати ідеї щодо тренувань та приклади вправ
 • відкладіть від 45 хвилин до 1 години 3-4 рази в тиждень на тренування.....(вставати трохи раніше)
+609
Het Trivedi 1 квіт. 2011 р., 09:01:52

якщо ви тільки починаєте не турбуватися про ізоляцію м'язів і незвичайні вправи, просто дотримуватися основ харчування і розмір, а потім, коли у вас є розмір і сила ви можете зосередитися на ізоляції. день 1 Груди -Жим штанги лежачи і нахилу штанги в жимі лежачи і в дні відпочинку

дня 2 назад - мертвий-ліфт і закрити-ручка лат тягнути падіння і дні відпочинку

3-й день ноги просто робити присідання і днів відпочинь і починай знову

+589
mjacek 4 серп. 2019 р., 15:30:44

Продовжуйте рухатися навколо. Я б порадив ходити в тренажерний зал або використовуючи бігову доріжку, щоб просто погуляти. Розтягнення, щоб тримати вільні і тримати перекачування крові теж хороший рада.

+586
vishal gupta 25 вер. 2010 р., 08:31:14

Навантаження з вагою хрумтить не життєздатною, тому що в кінці руху вага насправді тягне вас вперед, роблячи руху набагато легше, ніж без ваги, вона тільки стає життєздатною, коли робиш половину повторень 15% градусів або менше, так що це скоріше в животі пульс, ніж черевної хрускіт.

І роблячи нескінченні набори з хрусти-це не варіант, після 150 я зазвичай просто набридне і здасться.

Я пробував догори ногами хрумтить але з якихось причин руху, це просто неможливо, я намагаюся хрускіт мого хребта, але я в кінцевому підсумку робить сісти стискаєш мої стегна, майже як якби мій мозок не міг прийняти зв'язку для того, щоб зрозуміти рух.

Тому в якості альтернативного варіанту, зважуються віджиматися достатньо, щоб викликати черевної гіпертрофії? Чи є більш близький варіант ланцюга?

Дошки виключаються за замовчуванням.

+496
Lajos Molnar 30 жовт. 2013 р., 12:16:55

Я думаю, що чіпляння за повітря після 50м працює цілком нормально, коли ти ніколи не робив цього. Я почав бігати близько місяця тому, і як насправді працює повільно, може бути, 100 метрів, чим трохи ходити, потім бігати за 100 метрів на загальну травня 2 км за 20 хвилин. Тепер через місяць я біжу до 40 хвилин і в 5,5 км до цих пір. Так, як тільки ви починаєте тренування, ви будете швидко удосконалюватися.

Виникли проблеми з диханням досить, як ви описали звучить трохи як астма для мене. Я думаю, що симптоми астми часто збільшується холодне повітря.

+412
illustribe 18 черв. 2010 р., 05:42:48

Є кілька речей, щоб розглянути, враховуючи поточну ситуацію:

 • 90 хвилин сконцентрувався на один день не багато, але, принаймні, новій мамі не здаватися повністю
 • Є інші речі, які ви можете зробити, які не вимагають у тренажерному залі, щоб підтримувати себе у формі
 • Їй доведеться бути творчим, щоб вести активний спосіб життя, а не в тренажерному залі

За 90 хвилин в тренажерному залі, я хотів би зосередитись на речах, ви не можете зробити вдома, такі як силові тренування або задоволення, але складний предмет, як зумба або щось ще вона може сподобатися. Насправді, клас міг би допомогти з потребами дружини, щоб бути з людьми, які можуть утворювати цілі речення після того як вони були з дитиною весь цей час.

Вдома у вас є такі опції, доступні для вас:

 • Жвава 20 хвилинах ходьби штовхає дитину в колясці. Поки це не дуже гарячою для дитини (влітку може бути дуже жарко, тому будьте обережні), і дитина має якісь тіні, Ось приблизно так довго, як вони можуть впоратися.
 • Доброго розтягування в домашніх умовах також допоможе повернути гнучкість. Знову ж ми говоримо 20 хвилин витрат часу.
 • Вкладати в коляску, щоб вона могла побігати з дитиною. Діти отримують рада легко, так що це не буде довга розлука.
 • Пліометріка або тіла тренування з обтяженнями вага також може допомогти. Ми говоримо скручування, віджимання, підтягування і т. д. Додайте трохи смуг опору і ви можете отримати багато пробіг з нього. Просто встановіть розпорядок і дотримуйтеся його.

Діти будуть спати і далі протягом дня, і це все, щоб легко відпочити з дитиною. Інвестуючи 20 хвилин в день, Ви можете робити вдома, що буде стимулювати вашу енергію і зробити вас сильніше. Деякі з цих заходів включають дитину з вами. Деякі з цих заходів потребує дитина або спить або грає в люльку. Ви можете чергувати ходьбу/біг з плиометрикой кожен день.

Пам'ятайте, дитині не потрібно буде проходити весь час, але ви дійсно повинні знати про дитину. Якщо ви починаєте тренування в присутності дитини вони можуть почати плакати, тому що їм завидно, що ти не приділяєш увагу на них. Просто переконайтеся, що немає ніяких інших потреб (зміни пелюшки, голодний, чи болить). Це насправді добре для дитини, щоб дізнатися, що ви не стрибати тільки тому, що вони плачуть. Крім того, плач-це форма фізичних вправ для дитини. Якщо дружина ще не дізналися про відмінності у тому, як дитина плаче, вона скоро буде. Нехай дитина поплаче трохи, вони зупиняться, коли вони втомлюються від очікування і врешті-решт буде добре з ним. Просто переконайтеся, що витрачаєте час турботливою на дитину потім і як мама і дитина будуть щасливі.

+395
Holden Mercurio 28 бер. 2012 р., 03:26:55

Я думаю, що для того, щоб розповісти свій біцепс рости , треба шокувати м'язи.

Повністю змінити ваше тренування.

Дивіться відео

Спосіб 1. Від 1 - до 10 Спосіб

Спосіб 2. Спосіб Зачистки

+337
PCjabber 14 лют. 2019 р., 06:46:08

Я читала сьогодні статтю, в якій є дуже цікава частина:

Втрати жиру і отримати м'язи можна зробити, але не разом.

Однак, якщо ми підемо від малих таймфреймах і почати думати про нашому раціоні протягом тижня або місяця, тоді ми починаємо є інші варіанти. Наприклад, припустимо, що ви тренування 3 дні тиждень. Ви могли б організувати свої рутини живлення, щоб мати надлишок калорій у ті дні ви тренуєтеся (тобто м'язи), а потім дефіцит калорій прон у дні відпочинку (тобто схуднути). Таким чином, до кінця тижня, це можливо для вас, щоб провели 3 дні набирає м'язи і 4 дні втратити жир.

Це можливо (купувати м'яз і втрачати сало на тому ж тижні)? Якщо я повинен більше в дні відпочинку, а не в дні тренувань? Я думав, що м'язи набирають відбувається в дні відпочинку.

Для допитливих людей: ось це у статті.

Зверніть увагу на мій план тренування:

Я займаюся важкою атлетикою рік тому вже більше року і я перезавантажив його 4 місяці тому. Так як у мене вже є досвід роботи з ним, я найняв тренера, щоб скласти план для мене, який складається з 3 тренувань в тиждень (B і C), так що кожна м'яз переміщається раз в тиждень. Досі мені вдалося покласти на деякі м'язи, але і деякі жири. Я хотів би оптимізувати свою дієту/тренування.

+306
Jayann subion 13 вер. 2015 р., 05:27:55

Я згоден з відповіддю JohnP по. Я теж фітнес-інструктор, і я викладаю в приміщенні класу на велосипеді протягом багатьох років. Для мене, коли я кажу темпу (що не часто), я намагаюся використовувати ці терміни як синоніми в моєму класі, але це тому, що я завжди чітко дати їм знати, що зони або рівня інтенсивності я хочу, щоб вони цільові, та посилаються на те, що інтенсивність іншим способом.

Вам дійсно потрібно звернутися до інструктора, щоб уточнити його сенс - якщо вони не можуть, це може бути знайомий цей інструктор повинен зробити деякі додаткові дослідження в то, що він/вона говорить. Темп зазвичай використовується як інша назва ПАРЄ, будь то біг або їзда на велосипеді, але там, як правило, пов'язаний з інтенсивністю (наприклад, біг на 10к темп темп або в 2 годинах їзди на темп, витривалість).

+298
casso 9 січ. 2020 р., 06:30:26

Так, напевно. При запуску, ваші ноги/суглоби знаходяться під постійним стресом. Кращий спосіб пом'якшити потрясіння, вони страждають від бігу по асфальту або іншій твердій поверхні, щоб використовувати кросівки. Вони спеціально призначені для цієї мети. Не тільки це, але вони також дають вам право на свободу пересування і дозволяють правильно бігати.

+291
user241536 13 серп. 2019 р., 09:36:41

Я не впевнений, чому Стартова сила каже робити тільки 1 комплект спеціально, але або 5х5 має пояснення і він може відповісти на ваше запитання. Основи його полягає в тому, що станова тяга працюють ті ж м'язи, як присідання і дуже втомлює на центральну нервову систему (ЦНС)

Або: чому тільки 1×5 тяга, а не 5×5?

Станова тяга-це тільки один набір з п'яти повторень, а не п'ять наборів з п'яти, як і інші або 5×5 вправ. Це відбувається тому, що тяга зайняти більше з вас.Ось чому:

 • Станова тяга і кожного повторення, починаючи з мертвої зупинки
 • Станова тяга використовується більше м'язів, ніж будь-яке інше вправу
 • Станова тяга дозволяє піднімати більшу вагу, ніж інші вправи

І

Майте на увазі, присідання і станова тяга працюють м'язи. Стає сильнішою в присіданнях допоможе вам сильніше в тязі. Ви рідко потрібно більше, ніж один набір з п'яти повторень, щоб збільшити вашу станову тягу в 180 кг (400-фунтовий).

+268
ash47 24 лист. 2012 р., 06:48:40

Після місяця тренувань у тренажерному залі і тиждень поту на підтягнути бар мені вдалося зробити перші мої м'язи. перш ніж я зробити мої м'язи, я пішов в спортзал, щоб зігрітися моє плече і зробив кілька помилкових зчеплення підтягнути за допомогою підтягнути бар є при певній підтримці з машини близько 30хв.

Коли я закінчу розминку, я пішов на підтягнути бар і спробувати розтяжки і висить використовуючи підроблені зчеплення на хвилин. Перш ніж я спробувати потягнути себе, щоб зробити м'язи. перша спроба провалилася. Згадуючи те, що підходить Хреста інструктор сказав мені, що мій лікоть занадто широкий. Так що я спробував знову змушуючи лікоть близько до мене і я пройшло гладко, я зробив м'язи без праці.

Так що я відчуваю м'язи більше про тактику, роблячи це швидше те, наскільки ми сильні, скільки підтягнути можна зробити. Тактика штовхати і помилкове зчеплення-ключ до м'язи для новачка так краще робити обидва одночасно. Я не один мускул, хоча моє помилкове зчеплення як і раніше слабкий.

все ще потрібна допомога в якусь пораду для зміцнення свого помилкового захоплення.

+241
rasen58 10 січ. 2011 р., 17:15:42

Я можу пробігти 10 км за 50 хвилин, якщо я намагаюся важко, але я, як правило, запустити його в одну годину. Я бігла 10 км щоранку. Я не намагався піти далі, ніж 10К.

Я планую змагатися в 10к після 2 місяців навчання. Враховуючи моє поточний час, я задаюся питанням, як покращити швидкість.

Я відчуваю, що я повинен пробігти марафон на 10 км кожен день протягом наступних 60 - 65 днів без перерви, а потім приймати по 2 або 3 дні перерва перед гонкою. Я трохи на велосипеді, але я не впевнений, якщо це допомагає. Крім того, я повинен спробувати збільшити дистанцію до 20к чи так?

+195
Hemant Nagpal 20 груд. 2014 р., 16:36:49

Як вище - фіксованих ваг, як правило, включають в себе бар, немає вільних ваг.

Кращий спосіб з'ясувати, насправді-це зважити його. Більшість залів мають шкали, виконайте такі дії.

 1. Зважуйтеся за шкалою тренажерний зал.
 2. Зважуйтеся тримаючи штангу.
 3. Відняти свою вагу з комбінованого і у вас є маса штангою.

Як правило, один і той же тип/марка штанги буде слідувати тією ж схемою. Так що, якщо ви важите 250lb, не намагайтеся зважуватися зі штангою 120фунт, просто виміряти з 30 або схожі, щоб побачити, якщо бар включений чи ні.

+192
Michael Muszynski 30 трав. 2018 р., 09:09:08

Я роблю змішані тренування призначені для нарощування м'язової маси та загальну фізичну активізації і хочу зрозуміти, як страва розмір це впливає на цінність цієї тренування. Тут представлені актуальні факти:

Тренування: привіт повторень Жим лежачи, підтягування, кучері, потрійний пуш-Даунс, капоейра, біговій доріжці. Досить інтенсивний, 2 ч, ~3x/тиждень. Спалити ~1000 калорій, за оцінками.

Їжу час: моя тренування складається з ~5:40вечера--7:40вечера. Я їм без сніданку, крім кави W/ соєве молоко (9 ранку) і потім ще 500 калорій обід (опівдні) і 200-400 калорій снек-пізно (3 вечора). Моя дієта трохи з низьким вмістом білка з-за частково вегетаріанка, тому я порошок добавка, хоча і не строго.

Новий Datapoint: однак, вчора, незважаючи на обід, я взяв участь в день заходу і скоріше обіжрались безкоштовні курячі палички, фрукти з вершками топпінг, сир і крекери і печиво! Я відчув себе трохи повній на 4:30, і очікується, що мої тренування на відставання з-за цього. Але, мої тренування, потім пішли дуже добре- я підняв і побіг щось на зразок особистих рекордів за цей період часу.

Питання: чи є докази або поширена думка, що своєчасним прийомом їжі може підвищити в спортзал і/або вигоди, які виникають в результаті його? Що відомо про це?

+172
Mohini Patil 5 жовт. 2013 р., 02:11:05

Деякі переваги, які ви насправді вийти з карбюратора на велосипеді, стверджуючи, що метаболізм, як правило, коли ви знаходитесь літр дефіцит ваш метаболізм починає сповільнюватися, ви помітите, що ваше тіло почне спалювання жиру менше, і ви можете навіть увійти в режим голодування, де ваш автобус або ваш організм починає розщеплювати м'язи замість використання жирів як джерела енергії, але з карбюратора на велосипеді твої шипи і калорій або Спайк і вуглеводів допомагає підтримувати ваш метаболізм на конях протягом тижня, замість того, щоб просто падати вертикально вниз до розрізу,

Він падає на низьким вмістом вуглеводів днів і знову піднімається і падає і знову піднімається ви також зможете зберегти м'язи, інсулін маніпуляцій ваш організм буде м'язи шкодуючи ви збираєтеся використовувати легкодоступної енергії, а також використання жирів як джерела енергії, а тут ще послідовного спалювання жиру ваше тіло замість того, щоб використовувати ті вуглеводи, тому що ти не и у них це відбувається, щоб використовувати жир, щоб отримати вас через ваші роботи, ваші тренування, щоб отримати ваш дає вам через день просто залишитися в живих.

+150
Elizabeth Peter 15 бер. 2014 р., 09:42:01

Швидкий пошук в Google дозволив мені ознайомитися з різними зважений жилети та сорочки, які ви можете використовувати під час тренування, але я сподіваюся, що моя природна добова активність можуть замінити звичайні тренування, якщо я ношу тягарів. Це, як кажуть, я сподівався на що-небудь більш дискретним.

По-перше, чи буде це працювати - враховуючи що я з недостатньою вагою, і є більше/право на виріст, чи я зможу набрати м'язову масу?

Є зважений сорочка або схожі, які можна використовувати для повсякденної шкарпетки, мабуть, один, який виглядає майже як звичайний сорочка? Чи є більш дискретний варіант для цього?

+132
Nette71 22 трав. 2017 р., 15:40:50

І так, і ні.

Якщо ви турбуєтеся про необоротного пошкодження, біль часто є індикатором, який дозволяє дізнатися, що щось не так. Тому ви не повинні приймати препарат, який пригнічує біль. Замість цього, ви могли б дати 5к удар, але перервати, якщо біль стає дуже значним.

Але якщо, як ви підозрюєте, це справді лише незначні травми, то біль, звичайно, може бути упускається з виду, що вона є; забій. У цьому випадку, ви можете полегшити біль за допомогою аспірину, щоб пройти через запуск, або просто доукомплектувати і запустити незалежно.

+105
Optimistic Realistic 15 бер. 2019 р., 16:09:49

Кваліфікований персональний тренер тут. Після тренування, ваш організм виснажує свої запаси глікогену. Для того, щоб поповнити їх, він повинен використовувати макроелементів, вуглеводів, білків і жирів (засвоюється саме в такому порядку). Метаболізм вашого тіла отримує серйозний імпульс після інтенсивної важкої тренування, тому макроелементи засвоюються в прискореному рівні. Оскільки перший макрос, щоб бути поглиненими, вуглеводи, поглинаючи їх в поєднанні з білком годувати буде вкрай швидко і ефективно м'язи, допомагаючи їм відновити і будувати. Бажано споживати 2:1 співвідношення вуглеводів до білку (наприклад, 40г вуглеводів до 20 г білка). Не турбуйтеся про упаковки на зайву вагу - ваше тіло буде спалювати паливо з вражаючою швидкістю. Сподіваюся, що це допомогло прояснити будь-які питання. Бажаю вам всього самого найкращого для ваших цілей у фітнесі.

+58
mvujk 27 черв. 2019 р., 23:43:33

Моя цільова ЧСС для тренування витривалості, засновані на мій вік становить близько 135 ударів в хвилину. Треба враховувати, що у мене низька ЧСС або це неактуально. Мій пульс в стані спокою складає всього 45 ударів в хв. Це також нижче моєї цільової пульс?

+55
hamomilay 26 лип. 2019 р., 23:31:57

У дитинстві я багато років занять плаванням. Я виявив, що навчитися плавати, поняття, залишаючись на плаву, - це психічне майстерність, що ніхто не може навчити вас. Страх потонути змушує вас боротися. Борючись причини ви тонути. Тому, щоб не потонути, ти повинен перестати боятися, так що ви не боріться. Для мене, в той момент я зрозуміла це, я моментально перейшов від використання дошки Бугі Кідді, щоб бути в змозі плавати. Це була мить одкровення. Це був поступовий процес навчання, де я міг хоч якось збільшити свою плавучість. Ви або тонути або плавати - ні.

Якщо ми говоримо про те, як технічно плавати, то так, вам потрібен інструктор. Інструктор навчить вас всім стилями: брасом, задній хід і т. д... він виправить вашу форму для максимальної швидкості та ефективності. Він покаже вам, як покладіть руки і форма вашого тіла, щоб відрізати воду акуратно на стрибок, наприклад.

+54
mpoletto 14 квіт. 2012 р., 16:52:16

Який обсяг буде у мене працювати, щоб побачити позитивний ефект?

Якщо ви збираєтеся включити вправи в частих повсякденної рутини, тоді вам потрібно саме, бути малій гучності, інакше ви за стрес свій організм, не даючи йому час, щоб відновити і побудувати м'язи. Ця концепція малого обсягу вправ протягом дня називається "жирування Груву".

Для простоти припустимо, я не роблю будь-який інший вид навчання.

Фокусування робити жодного вправи ізоляції, а не підготовка будь-яких інших груп м'язів, це вірний спосіб створити м'язовий дисбаланс і отримати травму.

Від того, що ви описали, я бачу два варіанти:

 1. Почати робити тренування всього тіла один - три рази на тиждень, щоб допомогти збалансувати ваші поточні ізоляції плече рутини.
 2. Замінити плече Прес з більш здоровою тренування з'єднання, яке не викличе яких-небудь м'язових дисбалансів. Іншими словами, присідання. Присідання назвав дідусь всіх вправ, і по праву вважаються одним з кращих вправ ви можете зробити.
+45
bendataclear 23 січ. 2014 р., 03:34:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil