ручного еквілібрування на тростях

За даними http://legendarystrength.com/hand-balancing-stands/ "[тростини] насправді зробити балансування простіше, даючи поява більш важким".

Це правда?

+186
DawnOfDestiny 31 трав. 2016 р., 10:43:45
37 відповідей

Це викликає вазоконстрикцію кровоносних судин. Як правило, ваші кровоносні судини звужуються в холодній і зменшує приплив крові.( Насправді навпаки збільшити приплив крові при використанні гарячої води мішки в запалені або хворобливі ділянки вашого тіла). Його нормальний механізм в нашому організмі!

Ви можете запобігти це за допомогою теплого одягу або пов'язки нога! Це буде корисно.

+981
Sana Mujeeb 03 февр. '09 в 4:24

На цьому сайті має бути все розтяжки можна собі уявити. Просто зробити пару кожен день, тримати на нього, будьте послідовні і в кінці кінців він покаже:

http://www.bodybuilding.com/exercises/finder/lookup/filter/exercisetype/id/3/exercisetype/stretching

+980
Korgan Rivera 16 трав. 2018 р., 01:06:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я був низьким пригоди гонщика і ультра-Бігун за останні 15 років і витратили багато часу на поїздки по ночах. Найважливіша частина, що робить його безпечним і приємним, хороше освітлення. Я вважаю, що невеликий, світлодіодні фари, які або не досить сильні, або відкидають тіні на Землю, які роблять його важко побачити. Переконайтеся, щоб отримати світло, ви можете переключитися галогену, або можете збільшити кількість люмен на. Це необхідно, коли ви не шукає, або потрібно отримати вплив на своє оточення. Я також бачив, як люди використовують червоний або синій світло в нічний час, яка допомагає вам побачити зміни в кращу місцевість. Деякі люди люблять носити світ навколо їх талії, інші на їхні голови, а деякі просто хотіли знести рука легка (або поєднання всіх трьох). Вам доведеться експериментувати, щоб побачити, що працює краще для вас. Мені подобається носити фара, але після багатьох годин, вага блоку батарей може дати вам головний біль. Я чергувати з легким вірний сили світла. Планують витратити трохи монет в цьому відділі.

Я рідко стають холодними вночі, поки я продовжувати рухатися. Не зупиняйтеся занадто довго, якщо ви можете допомогти йому, і завжди взяти з собою теплий одяг. Вітер, куртка, дощовик, шапка і рукавички повинні стати частиною вашого базового комплекту. Розшарування ключ.

Хороший трюк для боротьби з сонливістю, упаковка шоколад покритий еспресо боби або невеликі 5-год енергії пострілу. Просто майте на увазі, що кофеїн є сечогінним засобом, так що не забудьте, щоб уникнути зневоднення (навіть якщо тобі холодно і/або не пити). Деякі люди отримують важкий випадок "монстри спати", коли збираєтеся протягом тривалого періоду часу, інші ні. Це просто залежить від людини. Якщо ви вже впродовж 40 годин, це доведено, щоб бути більш ефективним, щоб взяти швидкий 10-15 хвилин поспати. Ви будете прокидатися бадьорим, і реорганізували. Більшість людей не потрібно спати, коли всю ніч.

Я рідко зустрічала дикої природи в нічний час, але не дивуйтеся, щоб побачити очі відбивали назад у кущі. В основному ви будете тільки бачити помилки.

Біг на ніч-чарівна. Це зовсім інший світ, що лише деякі люди мають можливість отримати досвід. Насолоджуйтесь!

+962
Bluebird 2 черв. 2011 р., 04:45:01

Я пропоную отримати собі перевірив. Ніколи не вгадати або припустити що-небудь, коли справа доходить до болю. Причиною буде що завгодно, але належної уваги в потрібний момент, будь-яке питання може бути виправлена. Не боротися з болем, просто отримати діагноз у лікаря і усунути її.

+941
kc m 16 лип. 2013 р., 02:36:10

Все,

Я почав працювати 5 / 6 днів в тиждень з попереднього грудня. Мій режим дня передбачає чергування днів вправ з власною вагою і біг. В цілому я задоволений своєю рутини і побачити помітний стабільні результати. На жаль, як моя сила росте, я починаю потрапило в межі гнучкості мого тіла при спробі більш складні рухи.

Ці питання випливають з грубо надлишкову вагу протягом багатьох років (23 каменю @ 6 футів), але я знаю, що вони можуть бути усунені з мого тіла і запустивши програму тренувань зробив чудеса для мого загального стану здоров'я та фітнесу.

Я досліджував йогу як спосіб поліпшити свою гнучкість, йога би бути хороший матч? Є певний тип йоги, я повинен дивитися, чи є інші форми гнучкого навчання людей мають досвід з?

Я включив мій нинішній розпорядок нижче. Я хотів би включити гнучкого навчання на всі 6 днів, якщо це можливо. Ура

Ваги Рутини (3 Дні)

 • 5 х атомні віджимання (трансивер)
 • 5 х випади (вільне положення)
 • 5 х Спайдермена віджимання (вільне положення)
 • 5 х невиважені присідання (вільне положення)
 • 5 х підтягування (трансивер)

Повторний набір до першого невідповідних повторень кожного вправи

Працює Режим (3 Дні)

 • День 1 : 5к до 35 хв.
 • День 2 : 5к будь-якому темпі
 • День 3 : 5к до 35 хв.
+921
Polyvinyl 10 лип. 2018 р., 08:41:25
Ергономіка пов'язана з анатомією людини, а також деякі антропометричні, фізіологічні і біо механічні характеристики, як вони ставляться до фізичної активності.
+920
Appintosh 28 лют. 2014 р., 08:51:28

5'11, 140lbs чоловік.

Округлі і опущені плечі, округлу верхню частину спини, злегка вперед шию.

Легкий сколіоз і помірний carinatum запалі.

Засинаю на боці, то спати на животі.

Багато години, проведені за столом.

Який режим я повинен слідувати, щоб виправити мою поставу?

Я шукаю щось подібне крок за кроком, що я можу бездумно слідувати, щоб отримати правильну поставу спини. Я можу мати правильну поставу, але не може тримати його довго, у мене немає сил. Чи можливо підтягнути назад досить того, що все повертається на свої м'язи?

Я сподіваюся, одного дня насправді виглядати у формі, і я думаю, хорошим першим кроком є фіксація пози.

+872
Salah Alshaal 9 вер. 2012 р., 17:23:14

Я думаю, це виглядає як типовий випадок плато. Є 2 речі, які потрібно зробити, коли хтось потрапляє на плато, ну дуже його одна річ, розділити на 2 частини. Ідея в тому, щоб шокувати тіло. Це означає, що ваше тіло стало комфортно рівень активності і споживання калорій і є не відпустити вагу. Це по суті те, що плато, тому 2 речі, щоб змінити для того, щоб прорватися через плато, змінити споживання калорій, а також змінити до тренування. Дозвольте мені пояснити. Змінити споживання калорій, всупереч поширеній думці, означає, щоб збільшити суму, яку ви їсте протягом тижня. Це не означає, урізати ще більше калорій, тому що це може бути просто небезпечно. Шлях до неї такий. Якщо скажімо ваша мета споживання калорій протягом дня 2000 калорій, так що ви могли б зробити, це почати тиждень їсти трохи менше, як, може бути 1800 калорій в неділю потім працювати ваш шлях до 2000 калорій в понеділок у вівторок ви повинні сказати, може бути 2200, а в середу знову 2200 і потім до кінця тижня поступово повертатися до твого звичайному 2000 калорій обмежує. Це називається Зигзаг.

Що стосується рівня вашої активності, ви повинні підняти інтенсивність ваших тренувань. Наприклад, якщо ви робите 5 підходів віджимань з 1 хвилиною відпочинку між потім спробуйте зробити те ж саме 5 набори тільки з половини хвилини відпочинку між підходами. Інша річ, яку ви можете змінити порядок тренування, скажете ви починаєте свій день з віджимань, а потім робити присідання, що ви можете зробити, це змінити його раз в деякий час і робити присідання, а потім віджимання, а потім поміняти назад завжди тримати ваше тіло зненацька. Ще одна річ, що я відчуваю, повинно бути сказано, що ви не звернете увагу на погоду чи не ви даєте вашому тілу можливість відпочити між тренуваннями, які ви повинні і ви, ймовірно, робити. Проте, на всяк випадок, ви не ви дійсно повинні почати, тому що тільки це може допомогти вам почати худнути знову. Тому що, якщо ваші м'язи не отримують на відпочинок вони вимагають, тоді ваш організм утримує більше калорій, щоб зцілити їх. Зараз я не кажу, що не до тренування, в дні відпочинку їм просто сказати працювати на різні групи м'язів так, що вчорашні м'язи можуть зцілити, а інші отримують побої.

Сподіваюся, це було корисно.

+806
Jason Okoro 17 жовт. 2018 р., 11:21:25

Шия-це частина тіла, на багатьох наземних і вдруге-водних хребетних, що відрізняє голову від тулуба або тулуб. Прикметник (від лат.), що означає "шиї" шийний (хоча це більш часто використовується, щоб описати шийки матки).

Вікіпедія: Шия

+761
Eric Schlichting 12 лист. 2010 р., 19:07:58

Я просто кинув палити місяць тому після 25 років. Я не думаю, що фітнес і харчування експерти це правильно, так як ви повинні бути курцем, щоб зрозуміти, що тут відбувається. Для великої частини вашого життя, вашої звичайної діяльності у поєднанні з курінням. Так що тепер, роблячи ці види діяльності самі по собі не задовольняють ваші звички. Перекушувати і палити одночасно дуже схожі заходи, і фізіологічно, сигнал про те, що потрібно покурити, і сигнал, що ви голодні, майже те ж саме - ви жадаєте поживних речовин. Проблема в тому, перекушувати не радувати вас, тому що ви жадаєте нікотину, а не продукти харчування.
Так, після багатьох спроб кинути курити, я думаю, що я можу сказати, що проблема для вас полягає в тому, що ви кинути холодна індичка, і вашу тягу до нікотину став апетит, і ви почали нову звичку. Я звільнилася з заміни нікотину, і це набагато простіше, тому що ви не відчуваєте сильний голод, і єдина задача, що вам дійсно потрібно зробити, це не палити.

Єдиний спосіб зупинити звичку просто не робіть цього. Це не легко, а тепер, що ви не маємо справу з фізичною залежністю, ваша проблема повністю психічного. Я думаю, що це може допомогти, щоб почути від інших наркоманів, які знають, через що ти проходиш... але суть в тому, що потрібно перестати так багато перекусів. Позбутися від легкої закускы, як ви позбулися від сигарет - це зведе вас з розуму на деякий час, але ви просто мати справу з ним.

Я замінив свою активність куріння з чимось ще. Дивіться мої відео на YouTube тут...

Вирізати кофеїн! Він робить тягу ще гірше!

+695
Annette Black 3 жовт. 2018 р., 02:42:16

Сказати, що ви виконуєте вправу, яке змушує вас мати відповідну форму і певну ступінь гнучкості, щоб правильно виконувати. Наприклад, пістолет/накладні/Передні присідання. Якщо я сильно акцентують увагу на збереженні правильної форми (повний діапазон руху, не йдучи навколо суглобів і т. д.) як я прогрес в напрямку більшої навантаженням, це діапазон руху "цемент" себе?

Я питаю, тому що розтяжка-це, на мій досвід, дуже тимчасові. Він добре працює як дриль перед тренуванням, але, тільки розтяжки не у мене. І я в розпачі певної гнучкості.

За підсумками: я розглядаю ідею розтягування протягом тривалого часу всі м'язи і просто зробити кілька глибоких присідань стійка і т. д. щоб дійсно мобілізувати цю форму. Досі я робив з посередньою формі (паралельним) і вона стала як бар'єр, який я не можу пройти. Навіть для легкої ваги.

+646
Ralf 25 груд. 2013 р., 01:42:38

Не всі анатомічні тексти згадати про це, але є багато особистих варіації в людських широта анатомії.

Ви, схоже, народилися з латів сидить занадто високо на хребет, з трохи відстань/порожній простір від гребеня клубової кістки (таз) до нижньої частини лат.

Отже, їх волокна мають тенденцію бути більш горизонтально орієнтованих і так досить неефективно тягнути-кут на руці для вправи, як підтягування/chinups (ідеальний кут 90°, де твоя рука). Або, кажучи більш просто, в основному ваші латів просто не можу витягнути "вниз" практично в будь-якому місці, а також, кажуть, тягне більше "в" Замість. Таким чином, ви просто повинні компенсувати з допомогою деяких інших м'язів (у цьому випадку ліктьовий згиначі!) замість.

+622
nandini deshmukh 6 лип. 2012 р., 04:49:54

Я почав робити ВИИТ з гантелями і з тим, що зробили багато читаю і досліджую. Одна річ, я читав, звичайно, з ВИИТ вам потрібно збільшити інтенсивність. При піднятті тягарів я повинен відправитися в анаеробну зону, яка становить 80%-90% вашого максимального серцевого ритму, і я повинен спробувати тримати пульс в цій зоні на час тренування. Я знаю, що 15-20 хвилин-це максимальна кількість часу, я можу залишитися в зоні.

І якщо я не відпочивати, я чекаю мого серця, щоб досягти нижньої зони, перш ніж повернутися в?

Я не особливо багато інформації з цього і потрібен якийсь путівник по інтенсивності для оцінки.

enter image description here

+566
Billie Morgan 1 серп. 2016 р., 07:26:50

У мене сидяча робота, яка вимагає від мене, щоб сісти на стіну 10 до 12 годин кожен день, включаючи вихідні дні. Я виконую тільки мінімум фізичної активності і фізичні вправи кожен день протягом приблизно півгодини або близько того. Які несприятливі наслідки це може мати на моє здоров'я і на мою спину в довгостроковій перспективі, якщо я продовжу цю практику.

Що я можу зробити, щоб мінімізувати його наслідки

Я чув поперекової підтримкою, це допоможе ??

+539
cggos 19 січ. 2012 р., 04:51:16

Ларс, а у мене протилежна проблема бачити тут, я думаю, ти можеш робити те, що я (спробуйте), щоб зробити під час подорожі. Спробуйте зупинитися в готелях, які можуть приготувати вечерю по вашій специфікації. На сніданок упакувати вашу їжу на обід. Ви також можете купити їжу в місцевих магазинах і готувати їжу. Я змушений робити це кожен раз, коли я подорожую, в іншому випадку я б отримав проблеми з моїм рівнем енергії.

+496
mitreech 21 лип. 2015 р., 11:39:36

Це буде виглядати так:

chart

Це в основному прямі лінії. Не брати відхилення від прямої лінії занадто серйозно. Є багато інших факторів (вітер, відстань, форма і т. д.) що не має сенсу намагатися виміряти його занадто точно. Графік вище на 30-річний чоловік з 70 кг і 1,75 м, розрахована з виправленою зустрів значень, взятих з збірника фізичних навантажень. Ви можете зробити свій власний графік з ваших особистих параметрів цієї таблиці.

Добре відомо, що ви спалюєте приблизно однаково калорій в км незалежно від швидкості. Вдалий чисельну збіг дозволяє спростити формулу і просто взяти швидкість в км/год, щоб отримати, скільки калорій ви спалюєте за кг в годину. Для прикладу: 100 кг людина працює на 12 км/год спалює близько 1200 ккал в годину і 50 кг людина працює на 20 км/год спалює близько 1000 ккал/год.

+489
DontFretBrett 10 черв. 2017 р., 12:58:18

Чим більше калорій ви споживаєте, і вуглеводи калорії у своїй найпростішої формі, менш швидко ви будете втрачати вагу.

Приклад : Якщо ви були споживати 1400 калорій в день і спалюючи 1750 калорій в день Ви будете втрачати 1 фунт 10 днів. Додавання 175 калорій в вуглеводів в день у вашому раціоні, ви будете втрачати те ж товкти в 20 днів. Це передбачає, що тільки зміна змінної у ваше тіло калорій і калорій з.

З точки зору математики, так ви повинні відмовитися від вуглеводів на вихідні, якщо ваша мета-схуднути на поточну швидкість.

Є багато інших факторів, можна стверджувати про вихід у вихідні вуглеводів.

Щоб додати ще один пункт сюди, білок є джерелом живлення, який допоможе вам побудувати і зберегти м'язову масу. Однак, споживаючи більше, ніж 2г білка/1 кг ваги тіла, навіть для елітних спортсменів, в основному даремно. Ваше тіло також обробляє Реальна білка (риба, курка, тунець, яйця і т. д.) краще, ніж купити порошок. Тим не менше, якщо ви відчуваєте, що ви не можете задовольнити ваші білка з реальної їжі, добавки, що ви повинні дивитися на.

+468
Pihu roy 29 січ. 2015 р., 18:49:15

Я почав працювати кілька місяців тому в будинок. Я будую свої власні програми навчання і використовуючи в основному супер-сети. (що стосується обладнання, я використовую гантелі, вправи групи і маси тіла).

В основному я використовую 5-6 комплектів 2 засобами антицелюлітного комплексу (супер набір). Я виконую кожен набір двічі.

Мета-повний-тренування тіла під час побудови ядра і м'язів.

Проблема в тому, я не знаю, якщо тренування занадто багато або занадто мало... як би дізнатися, чи що?

Іноді я не можу закінчити рутину і іноді це дуже легко. Іноді, якщо я не їм багато вуглеводів до тренування - я перерву в середині (відчуваю глибоку втому і не може рухатися).

Ідеї? :)

Спасибі!

Редагувати: Мене попросили детальніше розповісти про моєї мети.

Я дивлюся на яловичину і трохи підтягнутися. У мене є досить звичайне будова тіла - 1,81 м / 90кг (трохи більше вага).

Тому мета-скинути вагу (жир) і набрати більше м'язів.

Я хотів би отримати велике ядро (здоров'я, постава, м'язи) і більше сил з тонуванням (руки, груди)

+467
Sanul Raskar 6 вер. 2011 р., 19:00:04

До регулярних тренувань, в кінцевому рахунку зіткнутися застуді, поганий сон, і інший кривий кулі життя.

Робіть розминку і переконайтеся, що у вас є психічні можливості для обробки ваших координація та сила. У гіршому випадку, йди і зроби ~75% від вашої ваги або чогось подібного. Якщо у вас є реальна травма, я б просто скоротити вагу, але переконайтеся, що ви піднімаєте.

У мене були чудові дні, коли я відчував себе жахливо, і деякі жахливі дні, коли я відчував себе чудово. Сон впливає на мене (і напевно ви) більше на стороні одужання.

+403
A L 28 бер. 2011 р., 01:53:04

Чи замислювалися ви про 25фунтов тарілки?

(Поки є достатньо у вашому тренажерному залі, щоб піти навколо)

Вони легко надіваються.
Вони дадуть вам хорошу розминку вагу.
Вони хороший розмір прирощення для додаткових наборів. (а також пірамідінг вниз)
Вони менше, тому вони дають вам трохи більше діапазон руху, ніж 45lb плити.


+378
Rn2dy 28 лист. 2019 р., 21:23:32

Палиця з тим, що процедури, які ви використовували для вашого ЛСР/дистанційне навчання! Ви знаєте, це працює. "Якщо це не зламано..."

Це дуже поширена помилка переборщити всі підготовка до першого марафону... як правило, з менш-ніж-оптимальним результатам.

Я зробив це для мого першого марафону: їдять набагато більше пасти, ніж зазвичай (майже удвічі більше, ніж звичайний раціон на 28-30 км ЛСР), майже без м'яса і білка в останній день (я зазвичай просто з'їсти це на вечерю), встаючи дуже рано, щоб з'їсти сніданок за 4 години до гонки (я зазвичай їм легку їжу за 2 години до початку ЛСР), і т. д...

Кінцевим результатом було те, що я відчував себе наголосив, і дуже хвилювалася перед стартом гонки: зазвичай я дуже добре знаю, як мій організм відреагує на довгу дистанцію - але не тут, бо я фактично був у несудите води. І результат виявився очікуваним.

Так що просто дотримуйтеся свого звичайного розпорядку для ЛСР! Немає потреби в алкоголі, великі стейки, сало морозиво або пізні фільми, але крім того, що це звичайний бізнес. Таким чином це набагато простіше, щоб насолодитися гонку :-)

І удачі..

+347
Gowdhaman Raja 11 бер. 2016 р., 19:07:37

Я особистий тренер і працював з неабиякою кількістю клієнтів зі сколіозом. З тих діагностувати себе з нею тим, хто вже їх хребет зростається від T1 до Л4, протягом 30 років.

Моє правило з ними я просто більш обережні з будь завантаженням їх хребет до початку. Ми не можемо сказати, що ми не завантажуються взагалі, хоча їх хребта. Адже при ходьбі, утримуючи сумку, що навантаження на хребет.

Ось кілька прикладів того, що ми можемо зробити-

 • А чим присідання зі штангою, ми келихоподібних навпочіпки: https://www.youtube.com/watch?v=DXCBZe7j284 (ви можете побачити, що жінка, спираючись на її право. У неї були деякі сколіоз.)
 • А не станова тяга, ми зробимо тяга-трос: https://www.youtube.com/watch?v=hXlD1qCJOZo
 • З більшістю клієнтів я буду знімати щось на зразок додати 5 фунтів в тиждень, щоб їх ліфти. З одним із цих людей, я міг би зробити це 5 фунтів щотижня на що-небудь зі спини.

У мене немає ніяких жорстких правил, і не думаю, що ви можете мати їх, тому що кожна людина буде занадто різні, щоб малювати пензлем. Наприклад, я обіцяю, що дослідження не збирався допомогти мені розібратися клієнту з більшістю її хребет зростається, від операції, що було 30 років тому.

Деякі інші загальні правила, хоча в мене є,

 • Якщо людина був діагностований у дитинстві, я більш обережний з ними, ніж
 • Якщо людина говорить, що вони не знають, що вони були, поки вони були наприклад 30 років, то це може бути просто функціональний сколіоз (не фактичний кісткові аномалії), і в такому разі мене більше хвилює те, якщо можна "вирівняти"

Інакше кажучи, якщо людина був поставлений діагноз молодих, то вам доведеться прийняти деякі асиметричні рухи. Якщо вони були діагностовані пізно, то ви могли б тримати їх прямо під час роботи. Якщо ви можете тримати їх прямо, ви не повинні бути пов'язані з навантаженням на хребет.

(З мого досвіду, ще один простий спосіб відрізнити цих людей є ті, хто має вроджений сколіоз часто стоять. Очевидно, швидко глянувши на них. Якщо вам потрібен транспортир, щоб зрозуміти це, не варто турбуватися про що.)

Нарешті, немає жодних причин, щоб одружитися на певні вправи. Знову сівши, тяги, ці не потрібні ліфти, щоб бути в хорошій формі. Є багато альтернатив.

У багатьох випадках мені довелося уникати їх, тому що людині не комфортно з навантаженням їх у ті моди. Це не означає, що я збираюся спробувати і переконати їх тязі або присяд тоді. Якщо вони гарні при ходьбі випади або ноги натиснувши, я теж.

+335
KIMBO PARISH 18 вер. 2017 р., 20:20:05

чайник дзвін руками подвійний гойдалки це здорово, тому що вона дозволяє отримати правильне природне рух тіла для присідання і мертві підйомників.розмахуючи вага тримає ваше тіло контрольовані в правильні пози. так просто нехай чайник дзвін зробить свою справу. та все працювати ті ж м'язи.

+332
andysd 20 серп. 2011 р., 05:23:17

У мене фізична проблема вже близько 4 років, що робить прогулянки або просто стояв нестерпний (навіть на кілька секунд). Я не можу зробити будь-які фітнес-і це дійсно псує моє фізичне здоров'я (наприклад, я навіть мати важкий час йти спати, тому що я до сих пір не вичерпані в кінці дня). Так що я пішов на багато лікарів за ці роки, і я запропонував для зміцнення певної галузі ноги, роблячи розтяжку.

Моя проблема полягає в тому, що незалежно від того, скільки часу проходить в який я роблю тягнеться, мій фізіотерапевт сказав мені робити, я не бачу ніяких поліпшень б то не було.
Так що ходьба не менш боляче, ніж раніше, і я не можу витягнути ноги більше, ніж я міг би рік тому або навіть раніше, ніж я почав.

Для того, щоб уникнути моє питання занадто локалізована, так що ви повинні робити, коли ви тренуєтеся і бачите ніякої користі, і чому це могло статися.

С. П. Це важливо: кілька годин після розтягування я відчуваю, що я куточок розтягла це насправді дуже напружена. Це нормально чи я роблю щось неправильно?

+301
saif mahmud 6 черв. 2018 р., 04:27:12

Якщо ви не можете зараз виконати два підходи по 30 маси тіла (повітря) присідання, то так: повітряні присідання будуть будувати м'язи і сила досить добре.

Якщо ви шукаєте альтернативу для штанги для силового тренування присідання, Кубок присед-це, напевно, найкращий відповідь:

Goblet squat bottom position

Деякі спортивні зали також мають "сквот безпека-бари", які не вимагають досягнення за спиною, щоб захопити бар. Вага жилети також забезпечують спосіб додати вантаж без загострення проблеми плеча. Ці обидва могли бути хороші рішення для вас.

+261
BRUCE 4 трав. 2014 р., 23:00:35

Що б бути кращими вправами для розвитку верхньої частини грудей ?

Я знаю, що відповідь буде схильний руху преса, але деякі, як це не реально допомогти мені. Знаєте, скільки я роблю, я не можу отримати мої верхні біль у грудях. Може, до речі, я їх роблю моя анатомія плечі і трицепс робимо багато роботи, коли я роблю похилих рухів.

На горизонтальній лаві, я можу зробити 200+ фунтів в жимі лежачи.

Я чув, що віджимання є відмінним способом, щоб ізолювати верхню частину грудної клітки. Я планую включити їх в свій розпорядок.

Будь-які інші пропозиції у вас є.

+246
Sick Ofkk 28 вер. 2014 р., 19:22:51

Я дійсно не згоден з ударів проти сил програми, що вони нічого не роблять для розміру. Ви просто не можете накладні натисніть вашого тіла, або присідати в два рази більше вашого ваги, не будучи великий і потужний.

Я ніколи не робила завиток протягом десяти років і мої руки більше, ніж 90% людей в залі (який не говорить багато, якщо чесно). Тому що, хоча я не роблю кучері, Я займаюся штангою поспіль навколо 200lb і робити 60фунт зважений chinups.

Для майже всіх, і, звичайно, у вашій ситуації, я б порекомендував:

 1. Хороший штангою програму, як сильний ліфти 5х5. Стартова сила надто велика, але якщо вам сподобається СЛ 5х5, піти з ним.
 2. Дістатися до проміжного норм міцності. Чесно кажучи, поки ви не будете хоча б на середньому фізичну силу, це просто нерозумно, щоб зосередитися на чомусь ще.
 3. Після того, як ви дістанетеся до проміжної на всіх стандартів (може бути, вийняти очистити, якщо ви дійсно хочете), у вас є terrificaly збалансована програма навчання, багато хороших звичок, і підстави, щоб піти в бодібілдинг, силові змагання, або який-небудь формі загального атлетика.

Є багато тренажерний зал щурів, які відразу ж вибирають для будівлі тіла і вони майже завжди ті ж люди, через рік з стегенцями, видувається плечі, і слабкою спиною.

+153
Arthur Sotter 30 трав. 2018 р., 13:44:27

Оскільки ваша мета полягає у втраті жиру, я думаю, вам варто змінити свою рутину.

Якщо ви тренування 5 днів на тиждень виконувати кардіо-ВИИТ (не менше 50 хвилин) три рази в тиждень і важкої атлетики (близько години) кожні 2 дні. Нехай всі дні будуть знакозмінними, тобто(Пн/ми/ПН і Вт/Вт).

Це має запобігти болючість (якщо ви не піднімаючись вище свого потенціалу). Однак, відповідаючи на ваше питання:

 • Проаналізувати тягнеться , якщо ви дійсно болить. Йога-це дуже хороші вправи на розтяжку, які можна виконувати
 • Виконуйте гімнастику (підтягування, віджимання, chinups, зворотний сухарики і т. д.) Якщо ви злегка болить; вони насправді збільшити ваші сили, як ви робите їх часто (щодня, якщо це можливо).

Що б ви не робили, переконайтеся, що ви не ходите 2 дні, не виконуючи деякі форми інтенсивного тренування; в іншому випадку, ви збираєтеся зупинитися, не усвідомлюючи цього.

Якщо можна теж знайти тренування приятель.; заохочення (або виклик) допомагає.

+141
BETTY MILLAR 23 черв. 2019 р., 06:28:23

Як і всі присідання вам потрібна гнучкість в литках, ноги, стегна, таз, спину і плечі. Інші питання розглянули гнучкість, необхідну для присідань в цілому:

Для накладних сквот , де руки над головою, щільно latissimuss м'язи обмежують правильну накладні рукоятки позиціонування. Також, як ви згадали, верхня пастка герметичність буде обмежувати лопатки від обертання в положенні, і грудні м'язи герметичність і перешкоджає належному плече позиціонування, що важливо для запобігання травми плеча і ударів з верхнім позиціонуванням. Розтягнення цих м'язів допоможе тобі досягти хороших накладні позиціонування рукоятки:

 • У найширший м'яз починається від клубового гребеня та нижньої частини спини і переміщується вгору по спині і грудях, щоб вставити в плечі (передньої частини плеча). Герметичність латів буде обмежувати рухи плеча, а також спини і тазу, які важливо мати повний спектр з про присяд. Поза дитини-це хороша широта стрейч , вона тягнеться по всій довжині м'яза. Інші хороші широта тягнеться:

 • Верхня пастка герметичність будуть обмежувати спадний рух вашої лопатки або лопатки, що потрібно, як ваша рука тягнеться над головою. Щоб розтягнути верхню пастку, стабілізувати плече в пригніченому становищі і злегка розім'явши шию, нахиляючи голову в бік, протилежний пахву.

 • Грудні м'язи герметичність, як правило, тягнути плечі вперед з нейтрального вирівнювання. Двері стрейч хороший уїк натяжкою, але ця стіна плечовий пояс вправа розтягує грудні м'язи під час зараження протилежні лопаткової м'язи. Якщо ви можете тримати спину, плечі і зап'ястя до стіни під час цю вправу без праці, ви повинні володіти достатньою рухливістю плеча з охорони праці.

Як згадувалося раніше, робота з вагою, що ви можете контролювати з хорошій формі. І запам'ятайте, що статичний розтяг не рекомендується перед силовий тренінг Як тканини тимчасово ослаб після статичного stetches. Ці вправи для збільшення дальності слід проводити після того, як ви fininshed з тренування або коли ваші тканини повністю прогрітому.

+127
Boiling 15 січ. 2019 р., 21:05:25

Я дійсно адвокат для наклеювання з правом ліфти і отримувати форму набрав: сума вага дійсно не має значення, крім зручності, щоб бути здатним дійти до олімпійського 45lb бар і використовувати його чи більше.

Так ось що я зірка з:

 • Гоблет присідання. Ви можете використовувати гирями або гантелями, і таким чином, ви можете почати з такої ж вагу, як зручно для вас і циферблат у формі. Як тільки ви можете мати 20 фунтів гантелі в кожній руці ви будете готові, щоб перейти до олімпійський бар.

 • Почніть шукати в перевіреної міцності навчальні програми і емулювати ці ліфти як можна краще. Гоблет присідання до штанги задній присідання, гантелі преси до прес штангою над головою, і один заніміла нога станова тяга , поки ви не можете вирішувати весь бар. І тоді з повним баром, поставити на стояки (коробки, можливо, творчо) так що бар знаходиться на висоті, що ~9" з землі.

Немає нічого принципово інший силовий тренінг для чоловіків і жінок, більшість з них просто обертається навколо деякі прийоми на початку, поки ви не в змозі впоратися з повним баром.

+104
Jason Rogers 14 бер. 2016 р., 09:20:55

Я знайшов цей стаття в чоловічому здоров'ї дуже цікаві і сформували свої тренування на це за останні місяць або близько того. На сторінці Я пов'язаний ламає повторень/сетів комбінацій для різних цілей.

Я слабохарактерний слабак, і я працюю на зміцнення сили, щоб приступити до роботи. Я роблю 6 підходів по 4 повторення декількох базових вправ приблизно 80%-90% Макс ваги, і я виразно відчуваю опік, коли я зробити вагу правильно. Мої тренування не приймати все, що довго і було дуже приємно з малим числом повторень при високій вагу.

+103
lerner1225 17 черв. 2017 р., 20:45:23

Через травми у мене частковий параліч у лівій руці, обидва плеча і ліктя.

Це означає, що я не можу зробити самих верхніх вправ тіла. Єдине, що я можу робити однією рукою (гантелі/машина), кого - біцепс, трицепс розширень, жиму від плечей, Жим від грудей і т. д. Я можу зчеплення речі, але я не можу підняти будь-яку вагу.

Я хочу зосередитися на моїй основній і ноги. Для верхньої частини тіла, я хочу набрати вагу трохи на плечі, біцепс і трицепс, так що скорочення видимого, але не занадто багато, оскільки асиметрія буде виглядати дуже негарно.

Відповідно до ІМТ машина, мені потрібно втратити 4.9 кг жиру і набрати 2,5 кг м'язів. (Я 63 кг, 169см)

Мені потрібно зробити мої тренування 4 дні в тиждень, особливо які саме вправи мені треба робити і скільки кардіо.

+84
forsstromerik 11 квіт. 2015 р., 08:08:56

Ви можете підняти 16кг-КБ хоч раз? Потім ви повинні отримати 12 кг дзвін, він буде почувати себе набагато легше.

Припускаючи, що ви можете підняти це, ви також могли б просто змусити себе з 16 кг. Робота ваш шлях від набору 1 представник кожного цілком можливо, але це займе більше часу. Безпека від концентрації, напруги і правильне дихання. Ви повинні бути в змозі спокійно підняти дзвін, навіть якщо ви можете зробити це лише один раз, але спочатку навчання правильній техніці з запальничкою дзвін, як і раніше хороша ідея.

+76
geisshirt 20 лип. 2016 р., 03:13:08

Ви змішуєте два твердження. Одна полягає в тому, що багатьом віджимання не вимагають багато сил, а інший-що це не сила. Перша-це брехня, але другий-це правда.

Чим сильніше ви будете, тим легше стає і тим більше ви можете управляти. Якщо ви можете жим лежачи 100 кг, то це буде дуже легко реп з 20 бар кг. Однак, якщо ви 1ПМ становить 30 кг, то ви будете боротися, виходячи за 4-5 повторень.

Високого повторення схеми не будувати якісь сили, але набагато поступається низький-реп/високого опору у зв'язку з цим:

+73
user3881 5 трав. 2017 р., 00:49:35

Найпростіша відповідь: Ніколи не змушувати ваш шлунок просити вас погодувати його(не гроул). Годувати його невеликими порціями (6-7 порціями кожні 2-3 години). Ти залишишся худий і м'язами пакет з планом гідною тренування.

+54
Rex Mueller ESU3 27 серп. 2015 р., 22:16:21

Велосипед використовує ваші литкові м'язи так само, як працює у залежності від положення ніг. Я би від велосипеда, поки ви можете спокійно запустити свій зустрічає.

+48
Cai Allie 24 черв. 2014 р., 00:46:28

Я стираю у воді з фронтальним завантаженням пральна машина кожні кілька днів (1-2 рази в тиждень). Я також використовую масло чайного дерева рідина для мила. Я використовую попередньо миють циклу з чайного дерева в обидва рази і ніяких інших миючих засобів. Після цього вони вийшли і йдете прямо напроти вентилятора, щоб висушити. Я займаюся цим вже рік з моєї взуття і моїх двох донечок, і ми носимо їх весь час. Я маю на увазі весь день на роботі, будинку, двору працювати, і працює - що за весь день.

Коли не біля будинку, щоб зробити, що я піду сидіти в гарячій ванні або поплавати в басейні. Вміст хлору вбиває бактерії геть. Насправді вперше я зіткнувся з смородом, це те, що ми зробили, як ми були в готелі в іншій державі. Гарно працював.

Носіння шкарпеток допомагає зменшити швидкість розгойдування, так що якщо ви можете носити їх спробувати, що у додаток до регулярної їх очищення. Моя старша дочка намагалися, і це зменшило її. Вона могла піти з миттям раз в тиждень або так. Моя молодша дочка і я їх терпіти не можу, тому ми просто миюся два рази в тиждень. Після більше року, багато миль і миє, ні дня не носили мої Vibrams (Бикила ЛЗ) досі висить сильні лише деякі з світловідбиваючої стрічки злазити.

Інша справа, що я пробував-це ізопропіловий спирт, 70% розчин. Замочити їх на кілька хвилин, потім висушити перед вентилятором. Працює добре.

Сухий перед вентилятором я знайшов, щоб бути важливим. Часи, коли вентилятор не був доступний, вони б швидко запах назад.

+21
Jinnappa Narasagond 21 лист. 2016 р., 01:18:00

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil