Як я можу побудувати рутинну навколо вежі енергії?

Інтро:

Протягом декількох місяців, я не збираюся мати доступ до моєї тренажерний зал. Що у мене є доступ до:

 • Силовий вежі.до.підборіддя вгору станції/Діп
 • 2 х 8кг гантелями
 • У тренажері
 • Деякі пуш-ап ручки

Коли я кажу "Вежа влади", це вид обладнання, про який я кажу. Однак, у мене є дві ручки, коли долоні дивляться один одному в середині, без середньої частини, щоб на турнік.

A power tower

План програми

Раніше більшість моїх тренувань традиційно силою зі штангами і гантелями. А не те, що я звикла тіла-вага лише (переважно) тренування протягом декількох місяців, здається, цікавий виклик.

Я планую на велосипеді через 3 дня, роблю комплекс вправ на Пн-Ср, повторюючи на Пн-Сб, а потім відпочиває/працює в неділю. Зазвичай я прагну до такого роду номери/вправи я планую побудувати до [Репс х комплектів]:

Назад - Пн/Чт:

 • Підтягування Широким хватом - 10 х 3
 • Підтягування - 10 х 3
 • Нейтральним хватом, Підтягування - 10 х 3
 • Бент-за бокової піднімає - 10х2 + 1 сет до відмови (для задніх дельтоподібних) (можливо?)

Груди - Вт/Пт:

 • Стіни підтримували сили стояти віджимання - 8х5
 • Діпи - 10 х 5
 • Широка рука віджимання - 10 х 3
 • Бічній піднімає - 10х2 + 1 сет до відмови

Ноги/Ядро - Ср/Ср:

 • Пістолет присідання - 10 х 3 (за ногу)
 • Хула-хуп - 10 х 3
 • Висить криво хрускіт - 10х2 (з кожної сторони)
 • Птах-собака - 10 х 3

Обмеження:

Я не наблизяться до деяких реп діапазони, перераховані (крім соусів). Я ніколи не робив стійку на руках у мого дорослого життя. У мене немає задньої ланцюга працюють на стегна/сідниці/поперек. Я хотів би трохи більше різноманітності на спині день тільки, щоб тримати все збалансовано.

Цілі:

 • Зберегти або поліпшити м'язову масу (особливо в руках і латах)
 • Гіпертрофія для преса/косі/зубчаста для покращення 6-пакет (так, це в основному дієта, але у мене все під контролем)
 • Збільшити максимум повторень для суворих підтягувань
 • Прогрес в одному-збройні підтягувань
 • Прогрес стоїть окремо, стійки на руках і свободн-стоячи віджимання

Питання:

Якщо я хочу зберегти або поліпшити моє загальне статури, без шкоди для здоров'я, плеча або поза, як я міг би поліпшити цей план тренування на основі мого враховуючи обмеження?

+449
texmex5 1 жовт. 2019 р., 13:39:43
28 відповідей

Я зараз після цього бодібілдинг тренування :

 • День 1 : Ноги/АБС
 • День 2 : верхня частина тіла

6 днів на тиждень, з 1 днем відпочинку.

Це було здорово за останні два місяці (я новачок), але зараз у мене додому кожен день і коли я для тренування ніг і АБС, у мене ще є презервативи на ноги і ABS, те ж саме для верхньої частини тіла, навіть після дня відпочинку.

Хіба погано завжди мати презервативи і не потяг "свіжі" м'язи ? Це індикатор, який показує мої м'язи треба більше відпочивати ? Я повинен змінити до розколу рутини ?

PS : Я хотів би продовжити 6 днів в тиждень, тому що я кинув палити і дійсно допомагає мені не курити, це набагато складніше, на день відпочинку.


Оновлення

Я редагував питання, щоб бути більш конкретним на те, Домс щодня, завжди і ніколи поїзд "свіжі" м'язи. Я не думаю, що це дублікат.

+984
XxCrazyGamer 19725xX 03 февр. '09 в 4:24

Я на сноуборді ще кілька років тому, коли я поміняв на гірських лижах. Я пам'ятаю, що це було дуже важко на ядро, особливо якщо ви високий, як я (191 см). Тому я б зробив основні вправи: планка -> swissball дошку і sideplank майже кожен день. Також, якщо ви можете знайти великий босо м'яч; ви можете стояти на плоскій стороні цієї імітуючи сноуборді.

+956
user915666 9 січ. 2011 р., 04:14:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Завжди тренуйтеся протистояти групи м'язів для кращої спроби на підтримання балансу. Іншими словами, якщо ви тренуєте м'язи, що ваше тіло рухається в одному напрямку, тренувати м'язи, які будуть рухати його назад у вихідне положення.

Біцепс згинає вашу руку - трицепс розширити їх. Передпліччя зігніть зап'ястя - ваш розгиначів підняти їх назад на місце. Этсетера.

Ця протидіюча сила силового тренування буде тримати певні невідповідності. Однак, ви також повинні розтягнути всі групи м'язів добре. Це дозволить уникнути травм і дисбалансу.

+948
user2063553 10 січ. 2015 р., 04:31:23

Я просто купила набір з 3 смуг опору: жовтий 5# Зелений 15#, & синій 15#. Мені цікаво, це кількість кілограмів, які вони представляють, коли повністю розтягується? Я бачив ще один пост і хтось прокоментував про те, як вони побачили ряд в групі і хтось інший пояснив це і це мало сенс,-- наприклад, червона смуга 50-100 фунтів, і вони сказали, що на початку розтягнути його становить близько 50 фунтів, на півдорозі близько 75 фунтів і повністю простягнув її 100 фунтів, що склало сенсі, але ті, що я купив не було діапазону, так що мені цікаво які у вас думки?

Заздалегідь спасибі!

+931
user7768 4 бер. 2014 р., 07:27:59

Бачив документальний фільм про це і вони увійшли у велику наукою щодо цього. Їх висновок-у армію. Вони тренувалися, люди протягом тисяч років.

Просто пийте, коли вас мучить спрага.

+920
Brandon D 14 груд. 2012 р., 21:35:40

У найширший м'яз спини розгинає плечовий суглоб - значить, це приносить лікті зверху, щоб поруч з тілом. Коли ти тяги, найширші, дуже важка робота, тому що треба тримати планку ближче до тіла. Якщо ваша форма правильна, Лата буде сильно постраждали.

Якщо біль, яку ти відчував, м'язи горять, а не що-небудь пов'язане з травми, це нормально. Але, можливо, бар трохи занадто далеко від вас на початку руху. Спробуйте встати на позиції тієї частини ніг, де ваші шнурки під бар, і ваш Син чіпає небагато. Переконайтеся, що ваша спина пряма і верхню частину спини щільно. Ви не "потрібно" робити якісь вправи, а станова тяга-це відмінний приклад, тому що він працює величезна кількість м'язів.

Щоб відповісти на ваші запитання:

 1. Станову тягу зазвичай класифікується як вправу знову, хоча я б сказав, що це буквально "спина вправа" тому що вона працює кожен м'яз на задній частині вашого тіла від ніг до голови! Все там отримує добру прочуханку. Але я ніколи не скажу, що це вправа ногу, або на формуванні ніг. Причина, головна вантажники спинного монтажників (нижньої частини спини), сідниці і підколінні сухожилля. Тільки стегна дійсно частину ноги, і вони могли б бути краще з румунською тязі, наприклад. Немає жодних сумнівів, станову тягу дасть вам потужні стегна, але це в основному буде дати вам великий спині.

 2. Ви не. Ремінь тут, щоб тримати весь ваш основний жорсткий, але ви можете зробити це на свій власний. Якщо ваше ядро не жорсткий, ви могли б отримати грижу. Але вам дійсно потрібно піднімати важкі ваги для того, щоб це сталося. Я ніколи не використовую пояс собі.

+848
entropicgestalt 20 груд. 2010 р., 21:16:17

Можна отримати пік пристойний біцепс, навіть якщо у вас довгі руки. Я 6'2 з дуже великим вильотом і люди часто говорять, що мої біцепси виглядають пристойно.

Багато питань, працюють біцепси не отримують повної усадки через вправи ви виберете - такі речі, як стоячи або сидячи, гантелі кучері насправді не що добре, бо як тільки гантель у верхній частині реп (передпліччя вертикально), то ваш біцепс не під напругою більше, тому що весь вага йде вниз по руці і ефективно його плече і м'язи тулуба, утримуючи його на місці.

Які краще вправи для підтримки напруги на піку скорочення:

 • Стоїть кабель кучері.
 • Тісне зчеплення підтягування
 • Бент-за концентрації кучері
 • Однією рукою кабель кучері

Ви також можете спробувати робила кучері з лікті далі назад (не в перед або всередині вашого тіла) так як це буде гарантувати, що у верхній частині реп ваші біцепси як і раніше займається.

Крім того, обертання зап'ястям може допомогти підкреслити коротка головка біцепса - ви, напевно, помічали, коли ви напружуєте їх, що, якщо ваші долоні вгору пік більш помітні, ніж якщо долоню вниз або вбік. Коли робиш кучері можна зробити "молоток кучері", де гантелі збоку (долонею всередину, великий палець вгору), який працює довга головка біцепса, або ви можете завити долонею вгору великий палець від тіла). Якщо дуже постаратися і зробити вашу долоню минулому горизонтальна у верхній частині реп, ви відчуєте додаткову вичавити на піку.

+835
Gawronsky 18 лип. 2016 р., 17:47:57

Ексцентричній фазі підйому в класичному складі набирає масу, але є й інші практики, які пропускають практично всі ексцентрикові навчання і виробляти великі маси. Одна група-Олімпійські важкоатлети, які кидають велику частину своїх підйомників. Їм не вистачає маси! http://assets1.tribesports.com/system/challenges/images/000/035/655/original/20130128140347-klokov-complex-50kg.jpg Іншою практикою є ексцентрик-менш додатковими тренуваннями зробили стилів Вестсайд пауерліфтерів. Пропуск ексцентричній фазі може призвести більш загальну роботу б/у як вже зазначалося вище, це найбільш руйнівними. Для одного про те, як концентричність-тільки випустив велику масу (і силу!!!!!!!!) виграш, от взяти від Гленна Pendlay, навчання багатьох кращих важкоатлетів: http://bastardolifters.blogspot.com/2010/03/mass-gain-theory-by-glenn-pendlay.html

+833
Karlene Grelck 11 серп. 2017 р., 23:44:41
Конкретні питання підготовки або марафон (42.2 км/26.2 миль).
+830
Nkosithandile Nondlazi 23 груд. 2011 р., 18:56:09

Мені вдалося знайти дослідження (http://jap.physiology.org/content/89/1/81), де вони виміряли м'язову масу нижньої і верхньої частини тіла. Їх зразок був "великий і різнорідний" (468 осіб) так що це, ймовірно, безпечно сказати, ця таблиця показує середнє число ("Всі жінки" і "всі чоловіки" рядків):

Skeletal muscle mass distribution

*См картону для скелетних м'язів.

Однак, я не зміг знайти середню м'язову масу даних для невеликих м'язових груп або навіть окремих м'язів.

+790
Chris Ali 16 жовт. 2019 р., 01:23:56

Там не обов'язково прямий зв'язок між потовиділення і відчуття втоми, і витративши багато калорій, але вона, безумовно, витрачає більше, ніж просто відпочиває.

Особисто я віддаю перевагу використовувати загального рівня споживання калорій, який враховує всі мої дії. У мене є дві причини для цього. По-перше, діяльність збільшити використання калорій протягом тривалого часу, підняття тягарів збільшує його протягом не менше 24 годин. Тоді вам треба запитати себе або додати активності на сьогодні, завтра або в обидві?

По-друге, вона запрошує вас, щоб обдурити себе, даючи вам більше енергії бюджетні, ніж ви є насправді. "Так, але я підняв сьогодні Ваги тому я можу з'їсти 500 ккал більше", а потім на наступний день ти більш голодними із-за підйому і ви будете мати важкий час, залишаючись строго в свій енергетичний баланс.

+783
user101614 11 черв. 2013 р., 03:56:03

Добрий вечір!

Я біг у спортивний клуб протягом двох років. Я просто помітила, що у мене буде 10 км біг на два тижні (насправді 4 червня). Я сказав, що два тижні говорити в цілому і зробити це питання керівництво для майбутніх спортсменів читаєте цей пост.

Я шукаю методи навчання та поради для підготовки до 10 км за два тижні, і, кращі пози і стратегія на день гонки.

Я роблю 5 хвилин 7 секунд на 1500м і зробив тільки дві 10 км у змаганні. У мене немає часу на 10км прямо зараз.

+752
Laras Amar 25 бер. 2012 р., 18:39:12

Ймовірно, те, що ви просите-це формула для розрахунку вашого базального метаболізму. Ось рівняння Харріса-Бенедикта для BMR:

Жінки: БМР = 655 + ( 9.6 x вага в кг ) + ( 1,8 х зріст в СМ ) - ( 4,7 х вік у роках )

Чоловіки: з BMR = 66 + ( 13.7 х вага в кг ) + ( 5 х зріст в СМ ) - ( 6,8 х вік у роках )

Ваші фактичні потреби в калоріях є досить суб'єктивним. Хороший спосіб, щоб отримати оцінку оцінка рівня активності. Ваша оцінка рівня активності заснований на тому, як ви працюєте (сидите на стільці весь день? Sedentarty, гуляючи навколо складу? Індикатор активності. Підйому і переміщення речі навколо складу? Помірної активності. Дві серйозні тренування на день? Висока фізична активність.)

 • Сидячий Рівень Фізичної Активності = 1.1
 • Легкий Рівень Фізичної Активності = 1.2
 • Помірний Рівень Фізичної Активності = 1.3
 • Високий Рівень Фізичної Активності = 1.4

Як тільки ви маєте ваш BMR помножити його на ваш рахунок рівень активності, і це дасть вам ваш АМР (активний метаболізм або деякі кажуть, що реальна швидкість обміну речовин). Використовувати його в якості відправної точки. Відстежувати Ваші калорії і вагу протягом декількох тижнів і подивитися, якщо вони залишаються на рівні. Якщо так різати приблизно від 500 до 700 калорій з вашого щоденного споживання. 500 калорій в день-це теоретично приведе до втрати ваги в один фунт на тиждень. Ви можете бути різною, тому це може зайняти деякий експериментування. Ви будете в кінцевому підсумку вдарив плато і потім можна скоротити ще 500 до 700 калорій (або більше, якщо потрібно).

+747
3x89g2 18 лют. 2016 р., 16:32:41

Я не можу знайти цю інформацію в будь-якому місці.

Припускаючи, що у мене є "Чарівна миля"

Якщо я використовую Джефф Галлоуей спосіб бігу/ходьби, як повільно ти повинен йти? Якщо мій інтервал запуску 2, 1 прогулянка, як повільно ця прогулянка повинна бути чи дозволено? Я не намагаюся нічого виграти, але я не хочу обманювати самого себе або припинити свою здатність терпіти довше рас.

Я думаю, те ж саме можна запитати і про управління. Як швидко він повинен бути?

Мої 5к становить близько 43 хвилин. Повільно, але я не дуже турбуюся про це. Я ходової частини, коли я буду готовий.

5к на даний момент. Але це змінює для 10k і напівмарафон?

+726
user3767013 16 лют. 2011 р., 05:40:31

Нещодавно я записалася в тренажерний зал, і я вже зробив два тренування. Тренер в спортзалі сказав мені, які вправи потрібно робити, і я просто виконувала їх. Я сумніваюся, що він буде разом з подарунком для моєї третьої тренування, і я хочу з'ясувати, що мені слід робити з максимальною користю.

Тренер відзначив, що працювати 3 рази в тиждень (це мій план), я повинен зосередитися на окремих частинах верхньої частини тіла, двоє з тих днів, і нижня частина тіла, на третій день завжди закінчую тренування з кардіо. Це робить на 3 окремі тренування, хоча він поставляється тільки мені з двома.

Перший режим: до цих пір, я зробив у нижній частині тіла тренування, які включали жим ногами, розгинання ніг, згинання ніг, присідання куля, прямо станова нога, крок UPS, хрусти, і (дуже скорочено) стіни сидять. Я вважаю, що ці офіційні назви для вправ.

Другий день: тільки зараз, я зробив тренування верхньої частини тіла, включаючи груди, прес, лат тягнути вниз, клюють літати, похилій друку (принаймні, я спробував зробити це), і зворотним хватом ряд.

Які вправи потрібно включити в мій наступний тренування (третє планове), щоб покрити м'язових груп, не охоплених тренування верхньої частини тіла просто виконував? Припустимо, що у мене є доступ до добре обладнаний тренажерний зал з різними автоматами і мені не комфортно користуватися ще вільними вагами.

+706
Brazen Spirituality 20 жовт. 2018 р., 20:37:15

Інструмент Скринінгу:

ІМТ-це насамперед інструмент скринінгу. Це може бути зроблено швидко і легко з простою рулеткою і масштабу. Виміри виконуються за допомогою формули, яка дає вам номер, щоб визначити, де ваші вимірювання потрапляють між недовага, надмірна вага і графік. @Informaficker дав вам формулу і графік. Ось ще одна формула: ІМТ = (вага у фунтах/( висота в дюймах )х (висота в дюймах) )х 703 і посилання на ЦКЗ калькулятор ІМТ і калькулятор ІМТ для підлітків.

Дії:

Хоча це хороший інструмент скринінгу, вона не може визначити, наскільки здоровий ви. Наприклад м'язисті люди, може з'явитися надмірна вага з-за їх більш важкої м'язової маси. Літні люди, люди з надмірною вагою можуть з'являтися як зазвичай через м'язової атрофії.

Інші Вимірювання

В доповнення до вашого ІМТ, з талії і стегон будуть додати більше інформації про вашому здоров'ї оцінка. Є й інші способи розрахувати відсоток жиру в організмі більш безпосередньо.

+704
Pothuri yaswitha chowdary 8 серп. 2015 р., 09:15:38

Минулої п'ятниці я зробив свій перший забіг: 6.2 км я втік 35.58 хв (35.10 Нетто часу), що є моїм особистим рекордом.

Що я знайшов досить дивним, що, хоча я був вже виконується швидше, ніж я коли-небудь робив, перш ніж на відстань, я розігнався трохи за останні 800 метрів або близько того, і навіть серйозно швидко (за моїми мірками) на останніх 200м. Тому я зміг обігнати багатьох інших бігунів, які не бажають або не в змозі прискорити в кінці.

Мені цікаво: я повинен працювати трохи швидше протягом повного гонка досягнувши ще краще всього часу?

Чи всі решта просто приймаючи його легко, не спромоглися спринт в кінці?

Або я просто натисніть його ідеальним, і більшість інших було просто збирається постити під час гонки і не міг прискорити наприкінці більше?

Давайте перефразуємо його, щоб зробити його незалежним від моєї особистої гонки:

Для того, щоб домогтися найкращого часу ми повинні

а) працювати на такій швидкості, що дозволяє нам ледь фінішу на майже постійною швидкістю?

або

б) працювати трохи повільніше, і спринт в кінці до фінішу і повної знемоги?

+538
AllenSH 6 трав. 2011 р., 07:48:24

У мене були робочі місця, які вимагають весь день на ногах, тому у мене вже давно нападів стоячи, з тільки деякими короткими перервами, і по більшій частині все нормально. Єдине, ви повинні бути обережні про поверхня, на якій ти стоїш. Ідеально рівній поверхні, як дерев'яний або лінолеумний підлогу, стане вбивцею. Ви безумовно хочете зробити анти-втоми килимок, щоб стояти на.

Я б також бачити про те, як уникати носити туфлі. Якщо вони все-таки повинні виглядати офіційно, водіння взуття, ймовірно, зробити трюк і дати ногам трохи свободи.

+504
Luciano Rinaldi 2 бер. 2010 р., 00:55:15

Доповнюючи мій працює з роботи додатковий м'язових груп, я можу збільшити мій метаболізм? Я думаю зробити близько 30 підйомів корпуса 30 віджимань перед запуском та поступово нарощувати. Я міг би додати деякі додаткові вага/базової підготовки в міксі.

Припустимо, заради аргументи я спалити 25 калорій, виконуючи ці вправи. 25 калорій застосовується в різних м'язових груп, підвищити свій обмін речовин ні тим більше потім, якщо б я просто згоріла 25 калорій, робити більше працює? Працюють різні м'язи, краще всього, використовуючи ті ж м'яза, над-і-над?

+477
Calvin Broadus 13 січ. 2012 р., 20:15:23

У більшості випадків, так, трицепсів може вплинути на вашу продуктивність на вправи грудей. Будь-яка вправа, яке вимагає якогось натискання на вагу від вас буде використовувати ваші трицепси в якійсь мірі. Однак, чим ширше ваш хват, тим більше акцент буде зроблений на грудях.

Летить-приклад тренування грудей, що місця дуже мало упором на трицепс (за винятком изометрически, а лікоть повинен залишатися під певним кутом).

Залишаючись послідовним ваш жим буде кращим варіантом для збільшення розмірів трицепса і сила. При виконанні односторонньої роботи (гантелі або машини з окремими важелями для кожної руки), ви завжди повинні обмежувати кількість повторень, що ви можете зробити з вашої більш слабкій стороні, щоб не викликати ще більший дисбаланс.

+475
Manisha 4 лип. 2010 р., 17:09:50

Пояснення бэрин хіти на купу серйозно хороші моменти, але як діабетик, яка дуже зацікавлена в причинах і наслідках моєї хвороби, я думаю, що я можу заповнити деякі прогалини.

По-перше, важливо розуміти, що всі вуглеводи ви їсте в кінцевому підсумку зводяться до цукрів. Особливості змінюватись в залежності від типу карбюратора, але я почну з основ і перейдемо до конкретики.

Збільшення споживання вуглеводів неминуче призведе до підвищення освіти у віці просто тому, що є більш глікемічний матеріали для того щоб зробити віку. Виникає питання, скільки споживання вуглеводів доступний як глікемічний матеріал? Це стає трохи складним. Ви можете отримати уявлення, подивившись на глікемічний індекс продуктів, які ви їсте. Чим нижчий індекс, тим менше глікемічний матеріали, які виходять з продуктів харчування. Отже, столового цукру і білого рису дасть вам багато, але житній хліб збирається дати вам багато менше.

Тепер, волосистої дані: глікемічний індекс-це повністю залежить від того, що ви їсте разом. У мисці сухі пластівці буде відносно високим глікемічним індексом, але миску вівсяні пластівці з цільними або сире молоко (яке має багато жиру в ньому) буде мати набагато більш низький глікемічний індекс, тому що вміст жиру і білка в молоці буде буфер, як вуглеводи швидко засвоюються, і навіть скільки засвоюється зовсім. Це не має сенсу, щоб перестати їсти тарілка каші на сніданок якщо ви все ще перекушувати на Снікерс на обід. Доступні глікемічний матеріалу у вашому тілі не будуть істотно порушені. Основне правило полягає в тому, що чим більше жиру і білка ви споживаєте вуглеводів, тим повільніше ці вуглеводи будуть вам поглинені.

Крім того, втомилися підшлункової залози теорія дійсно добре відоме серед діабетиків; ми називаємо це виснаження підшлункової залози. Це є основною причиною діабету 2-го типу і навіть в деяких випадках діабету 1-го типу, коли підшлункова залоза повністю вичерпані. По суті, орган, будучи втомленим приблизно такий же, як втомлені м'язи. Якщо занадто багато вимагали від органу занадто довго, він буде не в змозі йти в ногу з вимогами і просто заглохне. Відмінність тут не між "хорошим" і "поганим" інсуліну, а здатність інсуліну. Здорова підшлункова залоза може виділяти велику кількість інсуліну в короткий проміжок часу, щоб належним чином реагувати на високого вуглеводів їжі. Втомлений підшлункова залоза може виділяти менше інсуліну, тому він займає більше часу і довше, рівень цукру в крові, щоб повернутися вниз. Абсолютно виснажена підшлункова залоза може виділяти майже немає або майже немає інсуліну, тому для практичних цілей рівень цукру в крові ніколи не зійде, так як людина буде мати, щоб поїсти знову до глюкози з його/її останнього прийому їжі можна заглибити.

+353
utrescu 6 квіт. 2017 р., 15:58:39

Як @Дейв зазначає, турбота про своєму домі та дворі буде тримати верхню частину тіла активний. Однак, якщо ви хочете більше у верхній частині тіла тренування, особливо для зміцнення, вироблення більш конкретних і ефективно.

Деякі конкретні види діяльності, способу життя, які можуть допомогти вправи верхньої частини тіла (у тому числі і деяке зміцнення) може включати справами:

Двір і зовнішніх робіт: косити, копати, посадка, обрізка, тягають сміттєві баки і тачками, рубає, рубає, і підмітає патіо або під'їзний шлях, переміщення патіо і садових меблів, мийка вікон вручну, вощіння/полірування автомобіля

Роботи всередині приміщень: пилососити, рухати меблі, перевертаючи матрац, драїти, драїти, полірувати

При виконанні будь-якої з перерахованих вище повторюваних дій заради вашого тіла, спробуйте вимкнути руки, так що ви не тільки працюєте вашої домінуючою стороною.

Вид спорту: додавання вид спорту, який використовує верхньої частини тіла, такі як теніс і плавання-це хороший спосіб життя, активність.

Крім того, щоб отримати деякі вправи з вищезазначеної діяльності також будуть популярні навколо вашого будинку!

+335
nav 2 лист. 2016 р., 06:03:37

Якщо ви дійсно туго, лежав коліна до коліна стрейч буде відчуватися в стегна, а також. Так що якщо вам потрібно більше гнучкості в цій області, ви зможете зробити це, хоча це не зовсім "розтяжка біцепса стегна" в чистому розумінні цього слова.

Я відповідав на подібне запитання кілька тижнів тому, і рекомендую читати, що один, особливо однієї ноги станова тяга частина.

Варто відзначити, що більшість внутрішніх обертання стегна здійснюється через сідничні м'язи і тензорного. Я був би дуже стурбований переборщують ізоляційними роботами в стегнах: це не область, яку ви хочете створити дисбаланс (наприклад, що в даний час у вас є). Як здійснювати допомогу в поєднанні з більш збалансовані силові тренування, це нормально.

Якщо б я хотів побудувати вгору по міцності у внутрішнє обертання стегна, я б такий фокус на зміцнення мого заднього ланцюга через повний діапазон руху. Це розтягне і зміцнить вас у здорової манері.

 • Станова тяга. Важко бити, зосередитися на внутрішньо обертаючи стегнами, особливо в останній половині підйому, щоб дійсно активізувати ті сідниці.
 • Одиночна станова тяга ноги. Відмінно підходить для виявлення дисбалансу і змушує вас... баланс.
 • Лежачи молюсками (з групи) як часто вони займаються багато стегон і не обвиню тебе в іншому.
 • Група-в-шкарпетках-рівень сумо та монстра.
+277
venugopal santhosh 22 жовт. 2011 р., 01:06:20

Ніколи не роби максимальний вагу, коли ви не відчуваєте себе комфортно з рухом вправа! Як насправді не вагу взагалі.

Ось що ви робите: Ляжте на лавку, візьміть в барі або довгу дерев'яну паличку і практика! Зробити 1000 жимів з гантелями кожен день, і ви відчуєте різницю. Якщо ви не знаєте, не 2000. Задати профі в тренажерному залі, щоб подивитися вашу форму, ви робите їх, вони знають речі, і це спрацювало для них. Не зупинити це, поки три або чотири успішних спортсменів розповісти свою роблять добре(вони будуть раді поділитися знаннями і допомогти вам). Причина, повторюючи рухи допоможе вам це неврологічне: неврологічний шляху при русі буде "посилити" з використанням, координацією для цього конкретного руху буде збільшуватися, і він почне відчувати себе природним для вас. Коли я почав займатися боксом, мій тренер зробить мені крок і удар по 50 хвилин кожен вечір. Поступово він додав більш складного футворка та інші удари. Я зробив це протягом декількох годин, тому що я довіряв йому. Воно того варте, тепер я можу завдати удару в будь-який момент, і я знаю, що мої ноги знаходяться в правильному місці і збалансованим. Він перетворився в неприборканого руху. Звичайно з вашого столу, вона не така радикальна.. пару днів, може бути, двох тижнів і ви вже відчуваєте значне поліпшення.

Ви повинні розуміти, що це не про те, що це весело і приємно - не на початку. Це буде нудний і часто розчаровує(без ваг взагалі форма-це часто більш важко підтримувати), але іноді це необхідно для вас, щоб залишатися здоровим і мати гарну продуктивність надалі. Ви повинні залишатися зосередженим. Пауз протягом 1000 пресів, звичайно, можна важкі(навіть один бар зробити це).

Не будьте одним з тих людей, які думають, що вони можуть просто стрибати в спортзал і піднімати або бігати або на велосипеді, як профі. Не кваплячись, прийняти труднощі, присвятити необхідний час і в підсумку ваш стенд буде теж потренуватися.

+241
Jake Natasha 15 жовт. 2015 р., 06:54:03

Більшість людей припускають, щоб тренувати один навик за один раз, але хіба не прекрасно працювати, роблячи один навик за частини тіла?

Навчання кілька навичок одночасно

Стегна= скандинавські кучері Чотириголового= Матриця присед

Або

У процесі навчання скандинавської Curl і потім матриця присідання і так далі.

Що краще?

+229
Truvek 16 жовт. 2017 р., 09:23:00

Вибачте за дивна назва, я не міг знайти кращого способу сформулювати його. Також не найкращий англійською мовою, але я буду намагатися з усіх сил.

Про мене: 23 років Чоловік 178~ см 82kg 20%+ жиру

Просто Коротка історія про мене, так що буде дуже актуальне на моє питання, я зроблю це як можна швидше, я обіцяю:

-Надмірна вага з дитинства до 16 років, де я була на 120кг

-Втратив 50кг від 16 до 17 років, через жахливого голоду (в буквальному сенсі їли близько 300-500 калорій, майже немає білка)

-Не міг би зберегти звичайно, але хотіла схуднути

-Продовжувала спробувати так з крайніх підходу, не маючи уявлення ні про що. У підсумку обжерливості і отримують психологічні проблеми із-за цього.

-Дбав ні про що і пішла режимі повного 'самознищення'

-Пішли від 70 кг до 140 кг від 17-19 років, в основному починав з створення звички до випивки (по дієті, що крайня) + психологічне відчуття повної поразки

-Зупинялися у цьому важать від 19 століття до століття 20

-Зрозумів, що це не спосіб жити, знову з екстремальною дієті у віці від 21 року до 22 років, все йшло добре, поки я не вдарив по 90кг

-Є крайній підхід був просто не працюю, і у мене обжерливість в черговий раз, який закінчився в жахливому цикл крайнє обмеження, а потім переїдання

-Все-таки зумів дістатися до 75кг, як і раніше вельми dieting. До того часу я був через ТОВ, так це було більш "розумні", досі було багато запоїв, але я спустився, що худий і був досить худий (щось на зразок 15-17%). Я дійшов до 75кг близько 6 місяців тому.

-Звідти я не міг підтримувати ще раз звичайно і тримається на йо-йо дієти, зараз я до 82kg. 8 тижнів тому я збільшила калорії і пішов з меншим дефіцитом(500-1000 може бути), досі не може дійсно стверджувати, що. Був засмучений і знову вирушив з ТОВ після 4 тижнів, на менший дефіцит + переїдання. Зробила це за 2 тижні, зрозумів, що я просто не міг більше цього робити, і він стає мені нікуди. Це було 4 тижні тому.

4 тижні тому я збільшила калорії до технічне обслуговування, перші 2 тижні я був насправді під ним я думаю. За останні 2 тижні я їла кілька днів за ремонт (думаю 2000-3000 калорій) і кілька днів просто навколо нього. Я просто не міг більше терпіти голод. Це відбувається до сьогоднішнього дня, і я боюся, що я б зробити деякі серйозні пошкодження для моїх гормонів, апетит і т. д. по моїй історії. У мене все ще є бажання об'їстися на наступний день, хоча я була в 14,000 надлишки калорій за останні 2 тижні.


Тепер питання та питання: Як я можу відновити мою обмін речовин без знову сало? Так що я можу грамотно налаштувати підхід, щоб отримати здорового жиру.

Моя мета-зробити здорового жиру, але станом на зараз, мій голод раніше здається підвищеним, і я повинен чесно сказати, що це дійсно переважною і страшним.

У мене значно покращився за останні 2 тижні, у мене краще самопочуття, не холодно весь час, насправді відчуваю, що я живий і у мене немає бажання мати що-небудь на зразок тих 10 000 калорій запої більше, але в той же час, я був надлишок близько 14000 калорій в останні 2 тижні. Я далекий від 'одужав' я думаю, але придбали помітний жир. Був на 78 кг 4 тижні тому, зараз близько 82kg, води набрали, але жир теж, без сумніву. Боюся, мені доведеться отримати більше жиру, щоб відновити належним чином, але ця думка, здається, не прямо до мене, так як я вже якийсь нездоровий жир і я відверто не хочу худнути, тому що не може бути добре (фізіологічні та психологічні coursy теж)

Так що, я думаю, щоб відновити мої гормони на здорову вихідні дані і потім продовжити дієту, на цей раз хвацько, з дуже невеликим дефіцитом, refeeds, перерви і т. д. Я рахувати калорії теж робили так протягом останніх майже 3 років. Піднімаючись приблизно на 1 рік.

Як би ви йти у все це? Що ви думаєте про моєму випадку?


Я не чекаю, щоб хтось прочитав, що я писав, він отримав набагато більше, ніж я хотів, і я зрозумію, якщо ти не відчуваєш, що знайшли час, щоб прочитати все це.

Я дуже вдячний за всіх, хто готовий допомогти тут, оскільки я відчуваю себе дуже самотнім, з цього і хвилююся, тому що воно завдає мені зовсім трохи стресу, я повинен визнати.

Спасибі!

+183
ThisIsNoZaku 26 квіт. 2015 р., 00:28:53

Я роблю запуску програми Сила, і я йду в моє рідне місто на Різдво. Я не зможу відкрити там тренажерний зал. Що я можу зробити замість цього? Мені не подобається ідея нічого не робити на тиждень, особливо, що я, ймовірно, їм багато там.

Я завжди можу робити віджимання, присідання, присідання. У вас є якісь інші ідеї, як я можу замінити регулярні тренування на тиждень?

+177
mnhmilu 17 лист. 2019 р., 03:50:03

Правило з намагається схуднути, щоб спалювати більше вправи, ніж те, що ви їсте. Здорове харчування зменшує ймовірність того, що ви над їжею і приймають більше калорій, ніж ви б спалити.

Я шукаю, щоб спробувати збільшити обсяг роботи мені потрібно зробити для моїх щоденних 15 хвилинах ходьби. Якщо я носила сумку або рюкзак і зважив його книг, так що я буду носити більше ваги, коли я йду, буде це підвищення, скільки я спалив би просто ходити? це (додавання зважені мішки) працювати при будь-яких фізичних вправах?

+137
vopiso 27 серп. 2017 р., 07:30:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil