Програмне забезпечення для планування ультра марафон для Windows?

Я знайшов програму під назвою UltraRunner 3 для Mac, мені цікаво, якщо існує щось подібне, але для Windows. Я хотів би знати, якщо існує програма, яка дається GPS маршрут, то можна створити план по запуску всьому маршруту, я маю на увазі програмне забезпечення буде розбити маршрут в малі частини, тоді, якщо є ІК позитивних висот, то сказали б, що ви haceto працювати на 10 мім/км. Потім програмне забезпечення дозволить вам змінювати інтенсивність всіх ділянках маршруту, РВП існує щось подібне для Windows?

+45
Netcomi 5 серп. 2017 р., 16:28:20
27 відповідей

Болючість пов'язана з мікро-розриви в м'язових волокнах. Напруженої діяльності, будь це цілеспрямовано зроблено через тренування або через інший спосіб не актуальне. Як тільки ці сльози виникають, взяти в макроелементи та відпочинку, щоб відновити м'язи і прив'язати ці мікро-розриви. З часом і посвята через дієти і фізичних вправ ваші м'язи будуть ставати сильнішими і більше. Однак, як здоровий глузд підказує, вам доведеться збільшити навантаження [повторень, вага і т. д.], Щоб утримати сльози, що набігали та цикл.

+953
Jacob Macallan 03 февр. '09 в 4:24

Я постійно роблю запуску програми Сила Rippetoe кожен понеділок, середу і п'ятницю протягом двох місяців. Сьогодні (у четвер), у мене призначена зустріч з інструктором, пройти якусь техніку, яка буде, ймовірно, включати в себе багато повторень з помірними вагами у всіх основних підйомників.

Я повинен зробити в п'ятницю тренування в суботу, а?

+858
Krxldfx 30 груд. 2014 р., 17:19:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви праві, Джон, не можна розтягнути зв'язки. Крім того, приймаючи НПЗП на регулярній основі-це не дуже хороша ідея, НПЗЗ (більшість вчених) сприяє стан, який називається синдром підвищеної кишкової проникності, враховуючи їх здатність змінювати кишкової прохідності. Тепер від цієї проводки і звичайно не оглядаючи вас, я б сказав, що ваша проблема виникає частково з суміші дисбаланс м'язів (мається на увазі не тільки однієї групи м'язів). Ви повинні мати кваліфікованого спеціаліста виконувати повне м'язове тестування вивчити, щоб знайти свої слабкі сторони і працювати з вами, щоб виправити їх.

Я сподіваюся, що це допомогло вам в деякому роді. Д-Р К

+848
Shahan Sha 15 вер. 2013 р., 08:36:25

Мені 22 , моя вага становить 77 кг, я 170 см завдовжки.

Останні два роки я був [працює] близько 4 днів в тиждень. Я втратив близько 21 кг з 92 до 71 в минулому році, як я роблю дієту. Цього року я продовжив на тому ж рівні працює [ у мене багато покращеного ], однак я набрала 6 кг назад.

Тепер моє питання : Як звільнити мої ноги і стегна жиру. Хоча я, в основному, навчати їх [ під час роботи ] я досі не можу спалювати своє сало. Я був успішним у спалюванні жиру на животі, і все моє тіло в цілому, але я застряг з ноги і стегна жиру

будь-які поради будуть дуже вдячні

+787
user70410 28 груд. 2014 р., 15:23:16

Враховуючи вам вік і вага враховувати наступне

Ви будете мати одне вікно, де ви збираєтеся зробити більше гормонів і бути без травм. Це час зараз. Після цього вікно починає закриватися, і ви отримаєте декілька миль на ваші суглоби, що все зміниться.

Поїзд

 1. Дізнайтеся, як правильно тренувати великими ліфтами
 2. Великі ліфти будуть присідання, станова тяга, підряд, накладні прес, підтягнути, опустити, і так як ви збираєтеся робити це в будь-якому випадку жим лежачи
 3. Майстер цих лівих і отримати сильний AF в їх хорошій формі.
 4. Стріляти в присяд в 1,5-2 рази ваги, тяга та ж, жим за 200, 10-20 підтягувань і т. д.

Ви не можете присідати або верхній прес великими числами з АБС, щоб підтримати вас.

У нас був 16-річний присяд більше 500... Так у нього АБС.

Харчування Враховуючи все вище... вчіться харчуватися... як деякі вже говорили, ви, швидше за все, не вистачає їжі. Ніяких дієт. Якщо ти приймаєш правильні рішення, харчуванням і тренуватися і зосередитися на стає сильнішим, ви будете мати АБС.

Вуглеводи 1 грам глікогену (спасибі читачеві, що зловив цю помилку і запропонував корекції) залучає 3.75 грам води... чи ні. М'язи на 70% складається з води. Якщо ви повністю урізати вуглеводи, ви не будете виглядати дуже худий і певними. Замість цього ви будете виглядати плоскою або, як я часто кажу клієнтам, як жир плаває.

Навчання АВ Якщо ви дочитали до цього місця, ви думаєте... питання було про АБС... і ця відповідь не має жодної згадки про необхідність підготовки або навчання АБС... що це дає?

Шість пакетів м'язи або прямий черевної м'язи і косі м'язи живота буде зробити багато роботи, якщо ви робите великі ліфти вище. Чому не пряма робота, як хрумтить, бічні хрумтить, велосипеди, росіяни повороти тощо (до вашого відома я просто перерахував самі шість кубиків вправи)... відомості і в полі досвід показує, що багато й багато багажник згинання погано позначається на попереку. Дослідження доктор Стюарт Макгілл підтримує це, не чув про нього...його погуглити. Мій досвід особисто і з деякими... зауваж, я не сказала Все... дзеркал.

Найкраще Навчання АВ

 1. Прес-Pallof 12 повторень
 2. Планка 30-60 секунд
 3. Макгілл завитка до 15 повторень
 4. Птах собака 15 повторень
 5. Кішка верблюд 15 повторень

3 комплекти кожного з них в супер сет, 3 рази в тиждень.

Навчання сердечника таким чином переконайтеся, що ви безпечно робити великі ліфти. Безпечна робити великі ліфти означає, що ви зможете продовжувати додавати вагу на штанзі.

Більшу вагу в бар і АБС доведеться зробити великий (не я не говорив товста) міцним, щоб витримати навантаження.

Зробити кращий вибір їжі...і ви будете шоковані тим, що ви АБС виглядати.

Сон Це халява... отримати 7-9 годин за ніч.

До вашого відома... у нас був 16 присед 5 купюр...

Зберегти здоров'я своїх суглобів і що вікно я вже говорив, що буде повільно почати закривати тільки може залишатися відкритим трохи довше в плані травм і які ліфти ви можете або не можете зробити чи змінити.

+785
Veneto 2 вер. 2015 р., 01:11:31

Більшість migranes є спадковими. Біологічні держав може призвести збільшення вільних жирних кислот і ліпідів крові, підвищена агрегація тромбоцитів, зниження рівня серотоніну і підвищення рівня простагландинів, які можуть викликати розширення судин, що передує мігрені. Однією з можливих причин цього є те, що частина фізичною реакцією може бути підвищення артеріального тиску (важливо). Іншою можливою причиною можуть бути фізичні навантаження на організм під час тренування, і раптове падіння цукру в крові, який є тригером для вашого вправи-індукованої головного болю.

Що ви можете зробити? пити воду і вам добре зволоженою, мати хорошу розминку перед тренуванням, почніть повільно, потім збільште інтенсивність, вибирати менш жорсткі і більш низькою віддачею вправи (до речі, важка атлетика, здається, більш імовірно, щоб викликати мігрені, можуть спробувати профілактичні засоби під час або після тренувань, зменшується інтенсивність вправ поступово.

Є деякі дослідження про це Профілактика вправи індукованої мігрені кількісними розминки

Вплив фізичних вправ і вправ, пов'язаних із зміною в крові рівня оксиду азоту на головний біль мігрень

На хороший сайт, оксиду азоту, що виділяється під час фізичних вправ може допомогти зняти біль (більше інформації: будь ласка, прочитайте статтю вище)

+758
cdignam 26 груд. 2012 р., 05:42:39

З початком Рамадану, я буду поститись в протягом приблизно 12 годин в день (без їжі і води). Є втрата ваги вигоди для бігу в кінці дня?

Мої думки, мої запаси цукру буде змінюватись тоді. Крім того, я вегетаріанець, так що я повинен спробувати, щоб отримати більше білка, коли я "відкриваю рот"?

У минулому, я бігати або на велосипеді після тривалого голодування на 40С днів, так що я знаю, я можу зробити це.

+677
Avoid 15 трав. 2013 р., 13:19:29

Я шукаю хороший трекер активності, який я можу використовувати, щоб визначити, скільки калорій я витратила, катаючись на ковзанах.

У Fitbit заряд HR здається дуже перспективним, це дешеві (відносно), серцевий монітор вбудований, відстежує витрачені калорії (на основі серцевого ритму я вважаю), але, схоже, це будуть великі довжини, щоб виміряти ваш "крок" для бігунів і я не можу знайти інформацію, якщо вона буде працювати для катання на ковзанах та/або їзда на велосипеді. Я не хочу витратити £120 на ньому, щоб з'ясувати, не підходить для катання.

Є пристрої, які можуть виміряти, скільки роботи я зробив, з точки зору витрачених калорій? Він не повинен бути дуже точний... але ближче тим краще..


Деяка довідкова інформація:

Я намагаюся набрати вагу (і не завжди). Я думаю, що це пов'язано з тим, що я не дуже люблю їсти і будуть ображатися, коли я можу, в поєднанні з високим рівнем метаболізму + висока активність. Я вирішив, що це рік, що я, нарешті, дати йому мій кращий постріл.

Єдиний спосіб я знайшов, що працює для мене, щоб встановити калорії і з'їдати до цієї мети кожен день (перш ніж давати на їжу) і навіть якщо я змушую себе, щоб уразити ціль, це працює досі і, можливо, він буде навіть легше стало.

Я люблю кататися на ковзанах, і, отже, скейт багато. на мою додаток, в середньому 20 миль на вихідні та AVG. 3 милі на день по буднях. Я хотів би дізнатися, скільки калорій я витратила. Оскільки я не знаю на даний момент, мене вибило на ковзанах досить багато, тільки кататися по вихідним і, можливо, не більше 10-12 кілометрів. Але це робить мене нещасним і ненавидить весь процес набрати вагу більше.

Існують різні періоди швидкого бігу по інерції, швидкий темп повільний темп і середній темп. Отже, я шукаю трекер активності, який я можу використовувати, щоб приблизно визначити, скільки калорій я витратив, так що я знаю, скільки треба з'їсти в той день.

+675
Nestor Doria 18 квіт. 2017 р., 05:35:35

Спочатку, що ви робите-це просто чудово для початку, але проблема буде виникати, що вам не йде далі певного моменту.

У вас є набір гантелей і це здорово, але що ви будете робити, коли ви повинні збільшувати вагу? Ви вже керуючий 10-20 повторень з вагою у вас є, але для того, щоб стимулювати прогрес в силі і розміром, ви повинні збільшувати опір, додавши більше ваги.

Якщо ви просто робите те ж тренування з такими ж вагу знову і знову, ви дійсно швидко тупцювати на місці, тому що ваше тіло просто звикне до прохідним. Для прогресу, різноманітність-це альфа і омега. Будь то різноманітність вага/опір, або встановити/реп схемою.

Якщо ви хочете продовжувати працювати поза домом, я настійно рекомендую отримати ваші руки на деяких додаткових гантелі, що означає, що вони дозволяють додати/видалити вага коливається. Але навіть тоді, це дуже обмежений інструмент.

Крім того, є проблема усі м'язи, ви не отримуєте ізолювати. Я ненавиджу за цей відповідь стільки негативу, а тренажерний зал дозволить вирішити всі ці проблеми, а враховуючи, що ти в такому юному віці, ви будете дякувати себе за це досить скоро.

+665
user307957 14 квіт. 2013 р., 16:04:44

Я б порекомендував книгу "Ніколи не Gymless" для когось у вашій ситуації, ІМО це ресурс для навчання без обладнання. Він має 100S вільного обладнання вправи для розвитку всіх аспектів фітнесу, включаючи міцність. Деякі з вправ, перерахованих нижче.

Силові Вправи: Віджимання, алмазні віджимання, Віджимання ударами, віджимання однією рукою притискає щука, стояти руки Віджимання, теля піднімає, присідання, одноногий присідання, присідання, підтягування, м'язи піднімає.

Основні Вправи: Дощок, л-сидить, chinnies, Ab колесо розкачати (я знаю, що це обладнання, але дуже дешево), дракон піднімає прапор.

Вправи Кондиціонування: Бігом, Бігом, Віджимання

Створення програми виходячи з ваших цілей також висвітлені в книзі і дуже важлива частина навчання. Будь-яка людина може здійснювати, але різниця між тренуванням і вправи, які мають конкретну мету і пошиття свій режим тренування для досягнення цієї мети.

+642
MrCrow LittleCrow 29 січ. 2011 р., 12:18:37

Я б другу рекомендацію www.myfitnesspal.com чи схожі, і я також рекомендував би підбираючи базові книги по харчуванню. Я також хотів би застерегти вас від перегляду свого раціону таким кардинальним чином, поки ви не зрозумієте ваші потреби трохи краще.

Дієти ви перерахували-це одне, що я боюся представить недоліки, і я не думаю, що вона буде підтримувати заходи, які у вас в іншому пості. У вас є мінімальний білків і жирів, і дуже важкий на вуглеводів.

Можу я запитати, чому ви хочете йти вегетаріанець? Вегетаріанець-це не "рецепт" для схуднення. Я знаю багато повних вегетаріанців, і якщо ви справді йти цим шляхом, що вам дійсно потрібно знати харчовими макіяж, а є тільки два вегетаріанських джерел повноцінного білка (квіноа та...ім'я вислизає від мене), так що ви повинні бути обережні, знаючи, що амінокислоти знаходяться в різних продуктах харчування, щоб отримати повноцінні білки для свого організму.

+622
Srimathi 27 бер. 2010 р., 05:29:14

Я недавно шукала ідея кетогенної дієти і знайшли його дуже цікавим. Я зрозуміла основні принципи, але може хтось будь ласка, підкресліть, що важливо для того, щоб відчувати себе досить енергійним?

Якщо хтось пробує застосувати дієту поступово, так що побічні ефекти у початку не такі інтенсивні?

+590
WantsToKnow 2 бер. 2017 р., 05:36:37

Моя рекомендація полягає в тому, щоб створити здорову дієту і працювати, щоб побудувати м'язи і спалювати вагу на талії. Немає необхідності йти "мертвий сезон" в скаже, коли ви тільки починаєте. Вам не вистачає м'язової маси, щоб позбутися від нього ефективно. Є багато культуристів, які навіть не додати більше їх споживання калорій, але тільки для підтримки, але це далі по дорозі. Зараз, дотримуватися здорової дієти і вага поїзда і дізнатися, що працює з вашим тілом. Вправа може працювати в одному місці, чим в іншому. Завдання полягає в тому, щоб пройти ваше тіло звикає до будівлі м'язової активності і витягуючи ще одна вправа, щоб отримати його, щоб рости трохи більше. Майте на увазі, що ми можемо досягти великих фізико природно, не вдаючись до протиприродним способи зробити це. Отже, ми не можемо перетворитися в Ронні Колеман, але ви все ще відчуваєте себе більше, і на цей раз, це буде не ваш шлунок.

+582
Alramir 5 вер. 2014 р., 14:44:01

Можна активно запобігти або виправити/вилікувати плоскостопість з допомогою вправ (розтяжка, зміцнення м'язів і т. д.)?

Пасивну профілактику або ремонт означає Ф. х. супінатори / ортопедичні устілки - це не те, що я маю на увазі.

+540
khou ship 1 лист. 2016 р., 21:49:25

Поточне подання в ультра-біг по колу полягає в тому, що НПЗП і невелике зневоднення часто присутні в довгих прийняти ризик рабдоміолізу занадто висока, тому вони, як правило, не береться.

Раніше вважалося, ібупрофену було так звичайно, що він був названий вітаміном В. станції швидкої допомоги чаші, повні їх для бігунів, щоб взяти.

По електронній пошті список ультра, Дженніфер Jurynec сказав:

Проблема, як я розумію, з допомогою НПЗП не безпосередньо викликає рабдоміоліз. Рабдоміоліз у бігунів є наслідком недостатнього енергії для задоволення завищених вимог призводить до пошкодження м'яза, що викликає витік міоглобіну ( на додаток до інших внутрішньоклітинних компонентів) у крові. Міоглобін, зокрема, може мати кілька шкідливий вплив на нирки і призвести до ниркової недостатності, якщо досить глибоко.

Питання з НПЗП полягає в тому, що вони інгібують обидві cox1 і cox2 pathyways. Ці pathyways, серед іншого, беруть участь у прийнятті простагландинів. Простагландини відіграють важливу роль у збереженні ниркової артерії кровотоку. Простагландини, в нормальних умовах, присутні в низьких кількостях і тому не найголовніше, що регулюють ниркової перфузії. Де вони стають більш важливим є, коли-небудь хвороби або нормальне оточення нирки оскаржується минущі фактори. Ці фактори можуть бути зневоднення і електролітний баланс серед інших.

Моя думка, що є кілька образ в нирках, що не після ultrarace. Вони, ймовірно, включати, рабдоміолізу, зниження ниркової перфузії застосування НПЗП та зневоднення та електролітний дисбаланс. Я думаю, що вони всі об'єднуються для формування несприятливої ситуації в результаті ниркової недостатності. НПЗЗ ізоляції не призведе до ниркової проблеми, якщо у вас немає базових нирок хвороба або яка-небудь фізичний стан, що призводить до зниження ниркової перфузії (такі як серцева недостатність).

Є приклади спортсменів отримати рабдоміоліз, таких як Ерік Скеггс або Дон Девіс.

Проте, є деякі дослідження, які показують, що НПЗЗ можуть бути захисні нирок.

 • Наука Щодня

  Міжнародна дослідницька група на чолі з дослідниками в Університеті Вандербільта медичний університет повідомляє Центр в Працях Національної Академії Наук, що ацетамінофен запобігти оксидативное пошкодження і відмова нирок після травми м'язів на щурячою моделі. Результати підтримують подальше вивчення ефектів препарату у хворих з тяжкою м'язової травми.

 • Європейський журнал прикладної фізіології

  Наша мета полягає в тому, щоб визначити, чи є рабдоміолізу з myoglobinemia існує протягом 48+ ч пригодницька гонка а якщо є кореляція з використанням НПЗП, час гонки і сприймається біль або напруга. Були зібрані зразки крові для аналізу на міоглобін (MB), і сприйняття навантажень і болю зареєстровано в Борг-РПЕ і Ваги ЧР, з 20 пацієнтів (3 жінки, 17 чоловіків) пре-, середньо - і після гонки. Випробовуваних просили про застосування НПЗП у кожного забору та протягом 12 год перед гонкою. В результаті спостерігається значне зростання в Мб на протязі всієї гонки, з НПЗП групи (N = 6), мають значно меншу Мб-пост, ніж ні-НПЗП групи (N = 14). Висока Мб-до і після корелюється до скорочення часу гонки і високого Мб-до зниження болю після. Час гонки також співвідноситься з використання НПЗП, з групи НПЗП значно більше часу гонки, ніж ні-НПЗП групи. Рабдоміоліз з myoglobinemia, яка може бути зменшена за допомогою НПЗП, існує протягом 48+ ч пригодницька гонка. Ознаки того, що високого Мб-рівні корелюють з більш короткими час гонки і менше болю, і причини НПЗП групи більше час гонки, гарантує подальше розслідування.

+519
Kyaw Shin Thank 12 серп. 2015 р., 10:17:38

Є таке поняття як залишковий жир? Це означає, що жир, який залишиться у вашому животі, стегнах або інше місце? Ваше тіло зберігати жир тільки в екстрених ситуаціях?

Це може звучати як дурне питання, але це досить демотивуючі думки мої під час дієти або виконанні фізичних вправ. Я завжди думаю, що мені не вдасться мати плоский живіт, неважливо, наскільки сильно я намагаюся. Може бути, моє тіло дозволяє мені зменшити мою жиру до Х% перед захворює і залишає мій живіт жир недоторканим.

+517
Jismon James 4 груд. 2016 р., 19:11:48

Як держави-питання, на які цілі були деякі громадські плавальні басейни, побудовані як 33м в довжину? Був там конкретної вимоги фітнес або подію це означало, що цей дизайн був кращий, ніж 25м або 50м довжина басейну?

Питання конкретно пов'язані з КК басейни, але якщо інші басейни в інших країнах також 33м в довжину, з тієї ж причини може застосовуватися.

+499
George Thompson 20 лип. 2010 р., 21:30:26

Єдиний раз, коли я успішно працював в групах був в армії, в структурованою програмою під керівництвом унтер-офіцерів.

Після виїзду з сервісу, я намагався працювати з іншими кілька разів, але зазвичай вони в кінцевому підсумку залишити корабель. Іноді графіка просто не правильно. Інший час, інша людина просто не був присвячений.

Єдиний спосіб, який я закінчив тим, що результати повинен був піти на це в поодинці з хорошими, ритмічну музику і навушники.

+483
slyfish2502 22 квіт. 2014 р., 18:54:43

Мені потрібно набрати м'язову. Тому я кажу про вправи для збільшення м'язів, такі як віджимання, підтягування, поштовх, підйоми і т. д.,

Мій метод робити це, зберігаючи відносно більшу вагу і робити дуже повільно. Для вважаю, що одним пуш-ап на півхвилини. Як мудрий я роблю інші вправи. Хоча ніхто з моїх друзів не суперечити йому. Я не бачив нікого робити як я.

Так що, мої сумніви, що занадто велика повільність при виконанні фізичних вправ викликає жодних питань або рекомендовані?

+377
bloodiris0312 31 трав. 2011 р., 18:54:50

Я працюю на деякий час тепер, я думаю, близько року, крім цих останніх місяців я постійно кожен день. Отже, моя мета в минулому році, коли я почав було бігти 5км. У мене не вийшло. Я все ще роблю інтервали кожен раз, коли я біжу.

Тепер, я відчуваю, що я міг зробити, 5км витривалість мудрий, тому що, коли я повинен припинити бігати, я не надто виснажена або нічого. Його просто, що після того, як 1,5 - 2 км колінах, стегнах і телята почнуть псуватися супер багато.

Я купила кросівки деякий час назад, так що справа не в цьому (у мене Асикс ГТ 2000 взуття для тих, цікаво)

Я просто дуже хочу, щоб я міг бігти швидше, я роблю щось неправильно? У вас є які-небудь поради для мене?

+368
RAHUL KAUSHIK 8 лют. 2018 р., 06:26:50

Я підняття тягарів протягом останніх 1 року або так, і мої м'язи майже не показують, я бачу якесь зростання, але не більше того, те, що.

Перед початком підйому я був худий жиру(в основному навколо талії),а також після збалансованої дієти(співвідношення 1:1) я трохи зменшив свою вагу на 18 кг у 3,5 місяці і моя вага залишається незмінним протягом року після цього.

Так що я дійсно плутають, що навіть після хорошого живлення, сну і тренування в залі мої м'язи не ростуть.

Цікаво я придбав багато сил за той же проміжок часу.

Так хто може дати пораду чи зазначити будь-які помилки, які я може бути роблю що заважає моєму зростанню.

Редагувати

Я 24 років, 6 футів і, перш ніж почати, щоб підняти мій вага була близько 106 кг і через 3,5 місяці моя вага знизився до 87 кілограмів .

І зараз у мене вага близько 85 - 86 кілограмів

План Харчування

Я після план втрати жиру, як у мене є ще жир навколо моєї талії http://www.gurumann.com/Muscular_8_eBook.pdf

+325
Haresh Shah 18 лист. 2015 р., 03:47:41

Я недавно читав, що Ленс Армстронг брав еритропоетин, щоб виграти чемпіонати по велоспорт. Я хотів би покращити мої здібності швидко бігати на великі відстані. Буде приймати ЕПО підходять для цього, і є негативні побічні ефекти?

+266
Mike Bounds 17 січ. 2017 р., 02:50:01

Немає "кращих" вправ, щоб втратити живота жир. Насправді, немає вправ, які конкретно орієнтовані на втрату ваги в будь-якій частині вашого тіла. Єдиний спосіб втратити жир в області живота скинути жир в цілому.

Кількість одна річ ви можете зробити, щоб втратити вагу, це подивитися на свій раціон. Втрата ваги так само простий, як спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте. Найпростіший спосіб зменшити споживання калорій-це є здорову їжу. Крім того, ви можете з'їсти ті ж самі продукти і просто їсти менше з них.

Їжа, яку ви купуєте в продуктовому магазині і приготувати самостійно, є більш здоровими, ніж те, що ви отримали б у фаст-фуді, тому що вони не були оброблені стільки. Для багатьох людей, вирізавши більшу частину цукру в своєму раціоні (явно не цукор з фруктів і інші здорові джерела) - це відмінний спосіб скинути вагу. Ви можете розділити ваші 3 великих прийомів їжі в 5 менше, але переконайтеся, що ваш 5-харчування підрахунок калорій всього дійсно менше, ніж ваше 3-Харчування загальне.

Як тільки ви отримаєте свій раціон кондиційна, то ви дійсно починаєте бачити переваги твоєї тренування. Я б порадив робити багато різних вправ на початку і є багато, щоб спробувати. З'ясувати, що ви хочете зробити і працює краще для вас. Є хто-небудь, ви могли б працювати? Партнер-це завжди великий плюс для занять спортом.

Пам'ятайте, вам знадобилося 10 років, щоб отримати невелика зайва вага у вас зараз. Здорова втрата ваги рутини б ви втратити максимум 2 фунтів в тиждень в середньому. Якщо ви хочете спуститись до 190, ви дивитеся на близько року або більше виділеного змінити спосіб життя для того, щоб домогтися цього.

+263
Froust 6 бер. 2014 р., 19:10:44

Це буде сильно залежить досить багато різних факторів, і сайти, на яких є калькулятори, які будуть відрізнятися в залежності від того, який алгоритм вони використовують на задньому кінці.

Наскільки "здоровим", які можуть бути як мало, як 30 хвилин фізичних вправ (наприклад, помірна ходьба, їзда на велосипеді, плавання і т. д.) 3-5 разів на тиждень, або більше, якщо ви збираєтеся конкурувати в якій-небудь спортивну подію.

Це може бути трохи більш корисним, якщо б ви дали нам деякі основні статистичні дані (НТ, Нд і т. д.) І які ваші цілі (тобто втратити 30 фунтів і т. д.).

+191
User133713 3 лист. 2013 р., 01:59:01

Часто це не тільки стегна, що проблема, а лише симптом. Якщо інші м'язи вкорочені (зазвичай з-за тривалого сидіння), вони викликатимуть тягнуть на стегнах і болях.

Йога чудово підходить для забезпечення того, щоб всі ваші м'язові групи регулярно розтягуються. Ви можете зробити ці ділянки в послідовності вранці і ввечері і це буде швидко усунути болі в стегні. Гугл наведені нижче пози - інструкції дуже легко знайти.

 • Баддха Konasana (поза шевця)
 • Paripurna Navasana (Повна Човен Поза)
 • Ардха Matsyendrasana (половина Повелитель Риб поза)
 • Uttanasana (Нахил Вперед Стоячи)
 • Sucirandhrasana (голкове вушко поза)
 • Триконасана (Поза Трикутника)
 • Natarajasana (поза танцюриста)

Ще один, який я підозрюю, що таке йога, але я не впевнений, повинен лягти на спину з стегнами менш ніж на один фут від стіни, а ноги вгору, спираючись на стіну. Повільно і контрольовано, розсунь ноги, дозволяючи гравітації ноги. Не перестарайтеся в кут, часто повторюємо вправу, і прогрес.

+160
Mdmclean88 1 бер. 2018 р., 12:49:00

Після 6-місячної перерви після закінчення 10 тижнів (5 днів на тиждень) фітнес-програма, я перезапустив її на минулого тижня.

Минулого тижня я пішла в тренажерний зал 2 дні з п'яти (понеділок і п'ятниця) і на цьому тижні весь шлях з понеділка по п'ятницю. Моя рутина-це кардіо (бігова доріжка вівторок і четвер) та інших основних груп м'язів в інші дні.

Після робити груди і спину в середу я відчула трохи болю в грудні м'язи, а нормальний насос в моїх грудях. Після кардіопрограма Thrusday ж (20 хвилин на біговій доріжці - прибл. 1.8 миль, я змусив себе трохи) моя груди стала дуже накачаний (майже в два рази більше за розміром, ніж до середовища).

Я б не турбувався про це, але в грудях не було таким настроєм приблизно на півтора дня зараз, і я ніколи не відчував це раніше.

Насоси у мене був останній раз, коли я зробив цю програму було нормально і тривати не більш дні (день тренування), але почали рости в intesity один день (четвер) і триває до сьогоднішнього дня (все-таки закачали).

Я не впевнений, що це привід для занепокоєння, але я ніколи не відчував нічого як це раніше, і я зробив деякі веб-пошуку, але не знайшли будь-яких відомостей про "розширеної" насоси.

Я також почав робити в 15-16-годинний цикл голодування, я не впевнений, якщо ця інформація корисна або вона має які-небудь наслідки для мого стану.

Хто мав подібний досвід і/або насос повинен тривати так довго?

+156
Chris McKinnel 11 серп. 2017 р., 19:19:23

Ну, це дійсно залежить від вашої офісної середовищі. Наприклад, ви маєте свій власний офіс, де ніхто не може бачити Вас, або ви в офісі?

Якщо ваш офіс культурі добре з тобою подрімати, а потім просто покласти голову на стіл. За даними дослідження, НПД повинен бути 15-20 хв. від 1-3 вечора.

Якщо він схвалюється, то ви можете подрімати в машині. Можливо, вам доведеться проїхати і припаркувати машину там, де вас не видно.

В якості альтернативи можна використовувати інші методи, щоб повторно порушити себе. Беручи прогулянку або питна вода може допомогти. Більше трюків можна знайти тут.

+39
Aditya Thombre 22 лип. 2017 р., 01:38:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil