Я можу зробити велоспорт і присідання з болем в колінах?

Я чую тріск під моє коліно, коли я йду вгору/вниз по сходах, але без всякої болі.

Я можу зробити присідання і їзда на велосипеді з цією проблемою?

Також є вправи, Лікувальна для коліна, пов'язані з проблемами?

+324
Curt Gorsuch 2 жовт. 2012 р., 15:33:11
37 відповідей

Коли в сумніві: лід

Я - Лід

З - стиснення - упаковка (злегка) допомагає зменшити набряк

Е - висота - у цьому випадку обмеження руху (Taping в самий сильний палець - середній)

(деякі люди ставляться до нього як рис - де R-залишок)

Не ігнорувати травми і не затягуйте плівкою. Реальний відповідь залежить від тяжкості травми, якщо ви сумніваєтеся лікаря, не тягніть пальцем - це хороший потенціал робити більше шкоди. Значить, це якась комбінація, що у вас вище. Для жінки (так, це сексизм) і особливо для жінки палець кільце - докторові, якщо набряк, синці не проходять протягом кількох днів.

Ось посилання на більш детальну інформацію:http://www.sports-injury-info.com/jammed-finger.html

+989
davidjryan 03 февр. '09 в 4:24

Мені цікаво знати, що змушує його (і пішоходів я бачив) "посадка" - де його витривалість приходить? Він був ручки тонкі, як у мене, так що я думаю, м'язи не грають величезну роль в цьому. Я можу тільки припустити, що це вниз до серця та ефективність легенів?

Ну, побіжний погляд на тіло людини може і не дав вам досить точну картину складу тіла. Він подивився палицю, то, як ви, але скільки його худоба була м'язи (особливо м'язи ніг) і скільки твій вісцеральний жир? Там зараз популярний термін, "худий-товстий", значить, той, хто виглядає тонким, але в будь-якому випадку трохи жиру і мало м'язової маси у порівнянні з навченим людиною. Навіть невелика різниця, де вашій жирової маси-це його м'язової маси, може дати йому суттєву перевагу.

Крім росту скелетних м'язів, деякі фізичні пристосування з-за фітнес-тренування є:

 • Більш ефективних серцевих скорочень, значить, викид великої кількості крові при кожному скороченні (і зазвичай набагато менше ударів на хвилину, з кожною сутичкою виконує набагато більше роботи).
 • збільшується капілярне кровопостачання м'язів
 • збільшення числа мітохондрій, "енергетичних заводів" клітин.
 • підвищує гемоглобін і міоглобін, носіями кисню в організмі.

Виходячи з того що я знаю про біології, ймовірно, є ряд інших змін клітинному рівні, що пов'язано з рецепторами на клітинах і навіть експресію генів. Ці ймовірності впливають такі речі, як регулювати рівень цукру в крові і безліч інших функцій, які будуть корисні при фізичному навантаженні.

+981
georgewhr 30 вер. 2013 р., 22:16:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

З 14 я б не турбуватися про отримання м'язи. Просто роби кардіо (біг, їзда на велосипеді, плавання) протягом часу до 1ч або більше. Почніть з 20 хвилин і працювати ваш шлях вгору.

Ви можете почати будувати м'язи, коли ви знаходитесь 16-18. Рівні тестостерону низькі у вашому віці, яка не дасть помітних результатів, тому що м'язи навіть в оптимальний віковий діапазон дуже повільний процес.

+977
Zhebeer 31 трав. 2013 р., 07:50:19

Завжди перевіряйте з вашим лікарем перед початком нової програми вправ, особливо якщо як у вашому випадку у вас проблема. Хоча у вас є "плоскостопість" ви можете також мати й інші проблеми, які викликають біль і набряк нижньої частини ніг при ходьбі або бігу. Ваш лікар дасть вам діагноз і може рекомендувати лікар-ортопед (ортопед) або фізичної терапії, щоб допомогти виправити проблеми.

Фізичний терапевт (або лікар-фізіотерапевт) може аналізувати вашу ходу, подивіться для будь-яких спільних або м'язові обмеження і дати вам відповідні зміцнення і вправи на розтяжку. Вони також можуть рекомендувати відповідну взуття.

Зміцнення сідниць і інших м'язів стегон також може допомогти зменшити проблеми з нижню частину ніг, забезпечуючи більш проксимальних сила і контроль. Якщо як ви кажете плоскостопість-це проблема, а ось два питання, що адреса плоскостопості:

 1. Плоскостопість і біг
 2. Арки зміцнюючі вправи

Розтягнення литкових м'язів - Якщо ваші литкові м'язи напружені, злегка розтягуючи після тренування може допомогти.

Серцево - хоча ви кажете, що ви хочете запустити, ви, здається, бути в змозі отримати хороший кардіо тренування на еліптичному. Якщо ви можете зробити це без болю і набряків, то еліптичний би бути кращим способом для вас, щоб тренуватися. Інший варіант, який не повинен турбувати нижню частину ніг буде біг у воді.

Прогулянка перед запуском - якщо ви дійсно хочете працювати, я б порадив ходити першим. Пара палиці для скандинавської ходьби можуть допомогти взяти вагу від ваших ніг і щиколоток. Починайте поволі і поступово збільшуйте дистанцію. Пам'ятайте, що правильне харчування в правильне порцій йде разом з хорошим вправою. Удачі.

+948
aidars 6 вер. 2017 р., 03:58:27

Часто, коли сперечаються про машини для згинання ніг погано (наприклад. болять коліна у багатьох випадках), люди ставляться до глют-Хем-рейз як краще (менше шкідливо) альтернативи.

Для мене поведінка машини згинання ніг і глют-Хем-рейз виглядає дуже схожі. Доводи машина скручиваемости ноги погано для колін також може частково застосовуватися для глют-Хем-рейз:

 • коліна фіксовані -> суцільне сил на коліна
 • стегна не бере участь в русі (залишається прямою у разі лежачи згинання ніг)

Єдине помітне відмінність для мене особисто, що в глют-Хем-рейз, ти піднімаєш своє тіло і згинання ніг тягнути руку з автоматом у бік своєї дупи. Так, ще раз для мене, вони дуже схожі.

Де одеситам різниця між цими двома, і чому глют-Хем-рейзи часто говорять, що набагато краще варіант?

+894
jjdsodos 5 бер. 2016 р., 02:55:35

Так я новачок, коли справа доходить до тягнути ДБЖ і я навіть не можу зробити один. В даний час я роблю підтягнути підготовку до першої підтягнути \о/

Вчора я прийняла нову зупинити метод навчання. Цей метод в основному вимагає від вас зробити 2 речі-

1) мертві зависання- підстрибнути до перекладини, утримувати її і тримати висить на 5-10 сек, потім повернутися вниз і стрибати вгору знову, зробити це 10 разів, потім протягом 11 та 12 реп висіти так довго, як ви можете. Потім відпочинок і знову встановити.

2) Мінуси - тримати стілець/лавку трохи віддалік від турніка, наступити на неї обома ногами і тримати планку. Потім підстрибніть , щоб отримати ваш підборіддя над підтягнути бар і спускався так повільно, як ви можете назад у крісло. Повторити.

Зараз я думаю, що стрибати вгору в обох цих вправ дуже важливо, тому що, коли ви стрибати вгору і утримуйте рядок в повітрі, спускаючись ви повинні протистояти проти імпульсу, щоб досягти висячому положенні. І ось де проблема виникає. Ось пік моєї підтягнути бар

My pull up bar

Я не міг знайти підтягнути бар або знайти місце, щоб вписати його де-небудь, так як я використав сходи мого попереднього двох'ярусне ліжко :P я не відчуваю, як покупкою, так як я б все-таки піти в тренажерний зал на кілька місяців.

Але як бачите, мої імпровізовані підтягнути бар і два бара на ньому. Тепер зазвичай, коли я роблю підтягнути навчання я використовую нижній моє тіло досить гарно вписується в це і не треба піднімати / стрибати, щоб дістатися до бару. Але зараз, у цей новий метод навчання, я повинен стрибати і за що я повинен використовувати верхній бар. Але коли я намагаюся робити ці вправи на верхній бар, зі сторони моя рука по лікоть зіткнення з нижньої панелі і її дійсно для мене, щоб зробити тягнути ДБЖ, як це складно. Також моя постава зіпсована цим.

Так, це проблема. Я повинен перейти планку трохи вище, так що я можу стрибнути вгору на нижній панелі, або я сам себе накручую і підхоплюючись насправді не так важливо? Я питаю це тому, що в більшості підручників з YouTube кажуть "стрибати вгору і утримуйте рядок". Вони дійсно не дають наголос на "вскочити", але все ж..я хочу бути на безпечній стороні. Вибачте, якщо це питання звучить трохи дивно...

Ось посилання на відео лише у разі, якщо ви хочете, щоб подивитися його і отримати краще уявлення про те, що я кажу. Його довго 6 хвилин https://www.youtube.com/watch?v=bAEua0zu_74

Дякую за допомогу :Д

+811
Dubu 20 трав. 2014 р., 05:46:59

По-перше, це мій перший пост на форумі так що вибачте, якщо я не роблю щось правильне.

Буду дуже вдячний за допомогу в пошуку гарної домашньої тренування. Я закинув тренування, тому що план не був хороший. Я можу купити бар підтяжки, якщо це необхідно.

 • Вік: 15 з половиною років
 • Обладнання: 2х0,7кг і мотузку, але я змогла купити іншого обладнання, якщо це необхідно для кращого поліпшення
 • Спорт: я не спортивний, я йду на моєму велосипеді щоранку в школу і назад, щось на зразок 8км в день.
 • Physich: я зробив деякі вправи в минулому, мій стан це нормально
 • Поточна висота: 5"8 - 174 см

Цілі: зміцніти і поліпшити витривалість. Та тому, що я занадто худий і хочете змінити це.

Я дуже ціную допомогу!

Тхом

+781
John Greenway 12 груд. 2015 р., 12:42:41

Коли бігом в магазин, ви все ще можете використовувати концепцію розігрівається, починаючи від повільно, поки ваше посилюється кровообіг, м'язи розминаються і ваші суглоби змастити.

Бігла, щоб встигнути на автобус індивідуальний і вимагає, що ваше тіло може обробляти спринт. Швидше за все травма ось потягнув литковий м'яз і ахіллове сухожилля, травма від раптового максимальне скорочення, як ви відштовхнутися. Для того щоб допомогти запобігти такого роду травми, спільні тренування програма працює і щоденна розтяжка-хороший спосіб піти. (Див. Цей Q/A для теляти тягнеться. розвиток ікри і стегна згиначів гнучкість). Збільшивши загальну фізичну форму, організм краще підготовлений, щоб впоратися з раптовою зусиль.

Специфічність можна включати спринти або високої інтенсивності інтервали в вашу програму тренування. HIIT є ефективним та дієвим способом навчання, ЕСП. кардіо. Якщо ваші суглоби не в кращій формі, ви можете знайти спринти або HIIT легше почати у воді.

+778
Amewarashi 4 лип. 2017 р., 06:26:35

Не "стрейч"

Роблю статичні тягнеться до тренування не є добре. Це охолоджує і розслабляє вас, який є протилежністю того, що ви хочете, коли ви напружуватися. Що ще гірше, розтягуючи свої м'язи, ви зменшите кількість сили, що ваші м'язи напружуватися, і зробити себе вразливим для травм, як м'язи тягне.

Статична розтяжка-де ви поклали ваші м'язи в стрейч і утримуйте його там протягом декількох секунд або довше-це не дуже хороша ідея, перш ніж підтягування.

Розминка

Замість цього, робити ретельну розминку і деякі динамічні тягнеться. Що я роблю перш ніж тягнути-ДБЖ від Тома Курця простягаючи науково. В принципі я коротко розкачати суглобах (зап'ястя, лікті, плечі, стегна, гомілки, шиї), потім рухатися протягом п'яти хвилин. Іноді я йду на пробіжку, іноді скакалка, іноді тіні. Деякі люди використовують велотренажері--це не має значення, що ви робите, поки це не дуже напруженою і вибухонебезпечною, і він отримує вашу кров накачування. Тоді я зроблю три комплекти гуртків руку вперед і назад, щоб переконатися, що мій плечовий суглоб готовий підкреслити. (Якщо моя тренування включає в себе менше роботи, я роблю махи ногами для стегна.)

+747
Evan Benn 7 квіт. 2016 р., 01:47:51

Які вправи ви можете зробити, щоб визначити кожен поріг між вашим зон серцевого ритму?

Наприклад, поріг лактату ПАРЄ можуть бути визначені як можна більш швидкий біг протягом 30 хвилин навіть темп.

Чи є щось подібне для кожного порогового пульсу і що це? Прямо зараз im через 90 хвилин, працює для визначення серцевого ритму як аеробний проти анаеробного, але я не знаю, наскільки точні це не відчуваю, що це дуже хороша міра. Дійсно потрібно щось на кшталт цього знати поріг між аеробним та спалювання жиру (або легко) зон.

+709
Sdj 6 лист. 2015 р., 00:16:54

Я думаю, що ви знайдете протягом тривалого часу, що одне вправу краще, ніж інші "V" форму ти після. Сказавши це, я хотів би додати, що ми всі, як правило, мають одну або кілька вправ, що правило дійсно працює для певної частини тіла. Це тільки частина генетика та індивідуальне. Я б дотримуватися того, що працює для вас, в той же час застерігає вас, щоб переконатися, щоб додати різноманітність у ваше тренування. Це далеко, щоб легко плато роблять в той же день руху за днем. Якщо ви цикл свій раціон на регулярній основі, ви можете виявити, ви будете робити успіхи, ви після.

+698
sifxtreme 22 бер. 2014 р., 18:24:42

Я в даний час після R4FL програму тренувань для бігу. Він тренує мене, щоб працювати до 60 хвилин, але останні два тижні в основному інтервали, спринти і фартлек працює.

R4FL calendar

де:

 • Стійкий = 70% ЧСС Макс
 • 8х3 хв швидко = інтервальні тренування: чергуйте 3 хвилини високої інтенсивності з 2 хв легкого відновлення.
 • Інтервали 3х10 = спліт тренування. Ці 10 хв напади інтенсивної роботи. Повинна бути близька до максимальної навантаження на рекомендований час. Стягнути з ходьбою між ними.
 • 150:30 інтервалів = спринтів: чергуйте 30 секунд дуже високої інтенсивності з 150 сек відновлення світла (15х)
 • 45 хв фартлек: фартлек біг. Використовувати довільний період інтервали високої інтенсивності. Поєднувати періоди майже максимальні зусилля по відновленню. Використовуйте свої здібності, щоб визначити, як довго кожен період

Як тільки я закінчу програму, які типи трас я повинен зробити, щоб зберегти той же рівень підготовки? Я повинен просто зробити 60 хвилин або використовувати інтервали? Якщо так, то які і як часто?

+682
Cheng Zhang 8 черв. 2011 р., 20:15:08

Необхідно виконати розрахунок, щоб визначити ваш загальний щоденний витрата енергії (TDEE на). Цей розрахунок буде підрахувати, скільки калорій вам потрібно щодня для підтримки ваги, і, таким чином, переходячи в результаті твій вага зростає, а відбувається під призведе до зниження ваги. Розрахунок TDEE на будівництво з урахуванням вашого рівня активності на інші індивідуальні фактори, складові базальний рівень метаболізму (BMR). Хоча це часто досить точний, важливо пам'ятати, що розрахунок TDEE на оцінки, засновані на середніх показниках. Чим точніше ви надасте інформацію в калькулятор, то швидше за все ваш розрахунок буде точним для вас (БФ% і рівень активності, особливості).

Я б вас застеріг завищуючи цінність танці з повагою, хоча для вашого загального фітнес. Це, безумовно, має переваги, але навряд чи стільки будувати, якщо які-небудь м'яза, а поки ви знаходитесь в дефіциті калорій, цього може бути недостатньо стимулів, щоб навіть зберегти м'язову масу. М'язової маси дуже важливо, тому що це прямий фактор вашого жиру у відсотках, а також є більш метаболічно активні, ніж жирові тканини (це спалює більше калорій, просто існуючих). Ох, і ваше порівняння РДР сеансів бути порівнянна з біг 400 метрів кілька разів, здається неймовірно неправильно, до речі.

Так як ви плануєте свої тренування для того щоб схуднути і падіння вашого жиру у відсотках? Ви враховуєте їх у свій TDEE на і з'їсти пару сотень менше калорій кожен день, чим він дає вам. Ось один такий калькулятор.

+662
Nizar 13 квіт. 2016 р., 09:58:03

Я б сказав, що під час роботи з вагами в руці, ймовірно, не поділяють ті ж згубні наслідки спільного впливу, як працює з вагами щиколотки, Це менше, ніж ідеальний спосіб для створення верхньої частини тіла м'язи. Я б підтягуватися, віджиматися, підтягуватися, та/або накладні штангою жими замість, до або після або під час бігу, або в окремій тренування.

+644
21xhipster 1 січ. 2018 р., 13:58:19

Так, ви будете продовжувати робити успіхи на інші вправи, Якщо ви дієта на точці. Хоча, якщо ти не присідання і тяги, прогрес і приріст буде сповільнюватися. Навприсядки більш ніж достатньо тяги ініціює гормональний відповідь в організмі, як тестостерон і гормон росту.

+638
uniomni 28 бер. 2018 р., 11:02:47

Як ваше питання держави, ви не хвилює, як довго ваші тренування приймає.

Стійкого стану буде горіти найвищий % жиру.


Примітка: як ви повторюєте ефективним у вашому пості. Я не беру ефективності в розрахунок, просто навантаження і субстрат використання.

еф·інтернет·ента

Визначення: досягнення максимальної продуктивності праці з мінімальними трудовитратами і витратами.


На графіку показана інтенсивність вправ, пов'язаних з % жиру використовуються в якості джерела палива.

Чо = вуглеводи
КНС = симпатичної нервової системи


enter image description here


Джерело зображення: http://leanitup.com


Оновлення

Точка на графіку, де перетинаються лінії, де ви перемикач основного субстрату використовується (з вуглеводів у жир або навпаки) - це відповідає приблизно з порога лактату. Ця точка не є фіксованою і може змінюватися при належній підготовці, як ви стаєте більш і більш обумовленою настанням цього порогу затримки (ви можете скористатися вже складніше).


Це вводить в оману графіку, так що це легко зробити неправильний висновок. Всі діаграми показує % калорій, спалених "жирів", в залежності від інтенсивності. Щоб застосувати цей унікальний план тренувань, це ключ, щоб зрозуміти різницю між відносною та абсолютною інтенсивності.

Ось більш спрощений спосіб думати про це...

Чоловік біг при інтенсивності 25% протягом 10 хвилин. Користувач Б працює при інтенсивності 75% протягом 10 хвилин.

Людина спалює 100 калорій під час тренування, 75% жиру і 25% з вуглеводів. Особа Б горить в загальній складності 400 калорій, 25% жиру, 75% з вуглеводів

Людина в цей спалювати більше REALTIVE калорій з жиру (75%) Однак багаточленів стовпчиком абсолютна кількість спалюваного жиру калорій становить всього 75 калорій в 100 калорій.

Людина Б був тільки картавить 25% своїх калорій з жиру (це відносна величина) У багаточленів стовпчиком абсолютна кількість калорій з жиру спалюється на 100 калорій з 400 калорій.

Так ви спалюєте більший % ваших калорій з жиру на низьких інтенсивностей, але ви також спалювання менше калорій в цілому.

Якщо ми зробили більш реалістичний (і у людини Б зробити інтервали – як вони знадобиться відновлення) вони б ще більше картавлячи абсолютної калорій і жиру і, отже, втратити більше ваги (але важко показати це на графіку....)

+631
Mathis Petrovich 17 вер. 2017 р., 21:12:26

Хм, я не думаю, що ви побачите плоди після 1 місяця носити наручі. Я думаю, щоб привести тіло назад в правильному шляху, потрібно час. Розтягування, тонізуючи м'язи і носити наручи-це протиотрута. Може бути, ролик гак. foem зможуть допомогти вам. Удачі!

+612
Fuzzymonkey 13 січ. 2013 р., 21:13:44

Плавці розвинути чутливість в руках, так що вони можуть тримати більше води ефективно, використовуючи відчути напір води, щоб визначити висоту їх сили. Три підказки, які я бачив, є:

 • натисніть пальців однієї руки на кінчики пальців іншої
 • притисніть кінчики пальців проти басейну під час відпочинку
 • потираешь руки або на терасі біля басейну.

Виконуючи ці дії перед вашим служити, може зробити вас більш обізнані про відчуття в пальцях, так що ви можете краще дізнатися у них.

+586
nirosys 27 лют. 2011 р., 09:51:34

Він, ймовірно, буде залежати від вашої машини, але я знайшов це.

Еліптичні машини обчислити середню швидкість на основі тисяч свідчення, зняті протягом всього тренування. Більшість машин виміряти швидкість кожні кілька секунд і запишіть інформацію на еліптичні за комп'ютер. Середня швидкість, як правило, доступні в реальному часі і кінцевий підсумок вашого еліптичні тренування. Швидкість-це нормально позначається в милях на годину і здійснюється до одного знака після коми-для наприклад, середня швидкість 5.2 км / год.

Детальніше: http://www.livestrong.com/article/396841-the-average-speed-on-an-elliptical/#ixzz2OB9id5Is

+546
user628544 5 груд. 2013 р., 00:09:02

Я розробник програмного забезпечення, а також сидіти весь день. Я бачив деякі поліпшення в моїй позі робить чайник-дзвін гойдається 3 рази в тиждень.

+541
gg4u 10 серп. 2013 р., 21:58:00

Я підвернула ногу пару років тому. В даний час, якщо я роблю постійно важкі фізичні вправи на пару днів, це заглушка і мої зв'язки починають хворіти, і я не можу обтяжувати його. Зазвичай це відбувається після якоїсь неправильний першому контакти/штрих-Даунс.

Чи Можете ви дати якісь вправи, щоб зміцнити її?

+504
Anastasija 27 серп. 2010 р., 12:54:25

Я особисто expeirneced це коли я йду на дуже важко виконати і не зробив поки що.

У мене біль у коліні настільки погано, що я не міг зігнути праве коліно, щоб піднятися по сходах, або принаймні не скривившись. Лікар прописав мені протизапальні ліки, і очистив його прямо вгору. Я думаю, ви повинні спробувати приймати деякі ліки без рецепта себе, щоб побачити, якщо це допомагає біль у коліні. Якщо це так, то я б запропонував (хоча я не лікар, це просто моя теорія) приймати дозу за лічильник протизапальні medice перед запуском.

Я думаю, що біль в коліні, швидше за все, походить від одного або обох з наступних двох речей. Перша погана форма і друга-погана взуття. Типові кросівки сприяють приземлення на п'яту, хоча, природно, ви повинні бути посадки на кулях ваших ніг. Приземлення на п'яту створює велике навантаження на коліно. Таким чином, коли ви біжите, намагайтеся бути свідомий про те, як вам посадки, щоб зменшити вплив на коліна.

Я раніше щільно гомілки від бігу. Це може бути запалення окістя, але, ймовірно, її просто ваші м'язи, перебуваючи в шоці від вправи. У моєму випадку, це завжди пішли протягом декількох днів. Я завжди просто зробити деякі розтягування, щоб послабити його. Яка б сторона відчуває себе міцніше, тягни носок як можна більше і зробити гуртки з вашими щиколотками. Зазвичай відпускає їх небагато.

Так ось мої 2 центи :Р

+462
glomad 19 квіт. 2014 р., 18:05:22

Я новий раннер (кілька тижнів) і не з-за, щоб почати свій термін ще на тиждень. Мені довелося зупинитися в милі на сьогодні, тому що я отримав духа корчі з нізвідки і дуже хотіла вікодин. (Він думав-отримувати в плода-положення-у центрі міста-у-слід болю, типу) я думала, що у мене почалися місячні. Звичайно, я був приблизно на півдорозі кульгає назад до моєї машині (10 хвилин?) це пройшло, і я відчувала себе абсолютно нормально. Тоді я поплив назад до моєї машині, щоб я міг зробити його додому до наступного періоду. Справа в тому, що це був привид судома. У мене не почалися місячні. Що це дає? Я завжди добре зволоженою, так що я знаю, що це не так.

На додаток до йти до лікаря, я просто хочу знати: Це нормально? Чи можна уникнути? Я повинен почати приймати знеболюючі, перш ніж я біжу?

+450
Folook1939 20 лют. 2014 р., 16:21:41

Існує ряд факторів, щоб розглянути: -Максимальна і мінімальна ставка Харт індивідуальний -Ви повинні варіювати свої тренування між довгими повільними і коротше, більш інтенсивний біг. Коли ви робите інтенсивних, такі як інтервали, ви повинні тримати очі на, як швидко ваш коефіцієнт Харт падає в паузах. - Це важливо для новачків, щоб "побудувати базу" перед виконанням інтенсивних сесій. Це означає місяців від низького до помірного сесії, перш ніж будь-більш інтенсивне навчання може бути зроблено. Це дозволить створити ваше тіло, щоб бути в змозі отримати вигоду з більш інтенсивних тренувань без травм. Більшість працюючих травм відбувається від збільшення суми та/або інтенсивність надто швидко.

Ваш відпочиваючи тариф Харт-хороший вимірювань перетренованості. Якщо ЧСС Харт (ви можете виміряти це вранці) збільшується з плином часу це ознака перетренованості.

+436
Willian Koarata 20 лип. 2014 р., 16:53:51

Я б сказав, спробувати різні комплекти і побачити, що працює краще для вас. Всі люди різні і різні процедури призводить до різних результатів у різних людей. Спробувати і перевірити результати. Що ви вважаєте ефективними, дотримуйтеся його.

+400
Andrew Tuimaseve 19 бер. 2010 р., 06:47:20

Я в даний час працює 5-6 днів на тиждень, зазвичай 3 дні і ваг по 2-3 HIIT/Табата. Мою увагу на силу і тренування на витривалість (не розмір). Коли я відчуваю втому я беру вихідний...кілька днів я тренуюся двічі. Мої питання: Які ознаки перетренування я повинен бути на видивлятися? Досі, я задоволений своїм прогресом і здоров'я в цілому.

+395
Hazel W 25 лют. 2012 р., 21:09:48

Я працюю 1 годину в день вранці. Мій тренер сказав мені, щоб зігрітися, тобто тримати м'язи в теплі, протягом дня (або хоча б більшу частину часу) тому, що він допомагає набрати м'язову.

Тобто, він хотів сказати, що після робити вправи, замість того, щоб носити половину сорочки, я повинна носити повний сорочки або куртки, щоб уникнути прямого контакту з холодним повітрям так, що мої м'язи будуть залишатися тепліше, що мене підтримають набирає м'язи.

Коли я попросив уточнити, він сказав мені, що його тренери порадили йому подобається. Таким чином, це дуже корисно і чи є якась різниця, чи це просто черговий міф?

+287
Clinton Pittman 6 жовт. 2013 р., 00:48:40

Навприсядки ізолює квадріцепс і glutei. Сильні стегна корисні, якщо ви хочете досягти вибухової сили ніг.

Тяги не тільки працює квадріцепс і glutei, але також зміцнює ікри, стегна, м'язи живота, а також трапецієподібної.

Я думаю, що це хороший баланс, щоб не тільки позайматися на станову тягу, але зробити групи індивідуального м'язи там. Це дозволить вам цільові зони вашого тіла краще, що дозволяє більш енергійні тренування без втоми все тіло.

Чи є в цьому сенс?

+241
Prabhjot Rai 6 вер. 2017 р., 19:58:06

Коли я роблю дощок в тренажерному залі, я можу попросити кого-небудь перевірити мою форму і переконатися, що я не провисати або підніматися мій живіт до максимуму. Але я не можу завжди ходити в тренажерний зал, а потім я роблю дошками будинку. Я, здається, не мають гарне почуття для погоди я роблю це правильно навіть в тренажерному залі, а так як я часто не болить після того, як роблять дошки вдома я думаю, я роблю їх неправильно. Чи є спосіб, щоб сказати, якщо ви робите правильно дошку, не маючи когось ще подивитися?

+177
user2809967 10 лип. 2015 р., 08:43:09

Вітаємо, ви знайшли секретний м'язові групи, технічно відомий як "всі".

Будучи трохи більш серйозною, завантаженої несе одне з кращих вправ, які ви можете зробити, щоб поліпшити міцність, м'язової маси і загального атлетизму (за даними Ден Джон)

Ви праві в тому, що ваше ядро буде працювати, але, ймовірно, набагато більше, ніж ти собі уявляєш. Якщо ви думаєте про офіціанти прогулянки (ходьба з вагою проходила над головою в одній руці) з кожним кроком м'язи вашого тіла, від ваших ніг до ваших рук, доводиться вогонь, щоб тримати вагу від руйнується прямо на голову.

Тобі доводиться тримати все туго, щоб продовжувати йти.

Благо навчання закріпленість це, по-моєму, забувають досить часто на випадкових будівельників. Навіть якщо вам туго з наборами вправ, ходьба протягом тривалого періоду, маючи, щоб тримати своє тіло туго, напевно що-то ваше тіло незнайоме.

Так, ви відчували просто в шоці, а потім, напевно, незнайоме вправа (або кілька незнайомих вправ), так що вам доведеться стомлення в ЦНС і спроби адаптації, а також серйозні тренування всього тіла.

+168
Regor Baradulin 17 черв. 2017 р., 22:37:16

Так як я не можу прокоментувати відповідь вище, ось мої зауваження:

Це не буде особливо корисно для втрати ваги, і він не буде особливо шкідливий для вашого тіла на тривалий термін. Але це буде шкідливо для ваших зубів.

Так що це не випадок "не буде ніяких негативних довгострокових ефектів", тому що там буде, для ваших зубів.

+141
user2879403 14 бер. 2013 р., 00:31:48

Коротше, ні, ви не повинні змушувати себе важко (на всіх) на не-тренування днів. В ідеалі, ви повинні прагнути до 80/20 баланс, в тому, що 80% ваших миль легко, а 20% - це важко (тобто сесії).

Ваші легкі траси повинно бути зроблено просто легкому темпі. Такими темпами, з якими ти можеш поговорити з ким побігати, повними реченнями, або декламувати вірші або пісні. Ідея полягає в тому, що, приймаючи легкі дні дуже легко, ви можете натиснути на сесіях жорсткий і збільшити їх. Це поширена проблема бігунів, що вони біжать занадто швидко/сильно на їх легкі дні, і тому не ходять на заняття в оптимальному стані.

Однак, не знаючи, що твій тренінг, як, з точки зору основних/приклад заняття з темпами і загальний пробіг, важко сказати, як швидко в тебе повинна бути своя база пробіг. Якщо вам доведеться тренуватися по частоті серцевих скорочень, і знаєте свій максимум (що не 220-вік...) - тоді окупаційні 70-75% від максимального серцевого ритму є хорошим орієнтиром для зручного бігу.

Будь ласка, не соромтеся, щоб додати деякі з ваших тренувань, і, сподіваюся, ми допоможемо інформувати вас трохи краще!

+119
SERGIO LUIS GONZALEZ CRUZ 8 лют. 2015 р., 18:33:51

Я б погодився пориві людини повинна бути можливість відносно легко зробити 4-5 сетів по 8-12 стрибків випади з коротким періодом спокою.

Без відео ви робите вправи, ми не можемо сказати, якщо ви робите це неправильно, але, схоже, ви просто слабкі.

Вважаючи реп-це те, що ви робите це, на мій погляд (і погляд кроссфіт) кожен раз, коли ви переміщаєте ваші ноги вважається реп. Якщо ви робили стоячи, випад може підняти до 8 на кожну ногу.

28 повторень віджимань є досить хорошим, і досить висока, я не особисто не буду їздити вище 20 повторень, які ви не тільки м'язову витривалість, які я дійсно не піклуватися.

Рішення: використовувати легше масштабується руху. Замість того, щоб стрибати, просто випад з положення стоячи, а потім повернутися в Стоячи прямо (крок випад). Чим більше ви практикуєте, тим краще ви станете.

+111
WSouBar 12 лют. 2012 р., 09:11:52

Номер один річ, яку ви повинні зосередитися на вашій дієті. Ви можете піти в тренажерний зал і запустити все, що ви хочете, але не знаючи точно, що ви поклали у вашому тілі немає ні єдиного шансу вас бачити найближчим часом будь-АБС. Шістьма пакетами вбудована в кухню, кінець дискусії. Існують тисячі переглядів, якщо ви шукайте як зробити гарне тіло і багато з них будуть спрямовані на підготовку і часу не вистачає на дієті.

 1. Повторно evalute свій раціон. Вам потрібно записати все, що ви їсте (Якщо ви вкусити його, пишу його), а потім створити дієту за загальним правилом якомога менше вуглеводів. Ідея про те, що Яблуко не має значення, потрібно їхати, всі питання. Подивися на проведення кетогенної дієти , оскільки це дасть результати досить швидко. Я не можу підкреслити досить, наскільки важлива дієта, Дієта 80%-90%, а решта-тренування.

 2. Знайти свій TDEE на якому вам доведеться зробити правильне харчування (знову ж таки про важливість дієти). Ось гарне пояснення TDEE на базальний метаболізм

 3. Не поспішайте. Дійсно, піти в магазин, витратити коли, дивлячись на їжу та харчова цінність. Не поспішайте, щоб реалізувати план як сам план дуже важливий.

 4. Дозволити щомісячні обдурити день. Вас будуть обманювати, так що ви могли б також планувати його. Більшість людей буде мати потребу в цьому, як вони підуть в божевільний інакше.

 5. Візьміть щотижневі фотографії та зважуйтеся раз в тиждень. Не зациклюватися на кожен день, як ви можете змінити вага 5 фунтів за ніч.

 6. Бути чесним із самим собою. Якщо вас обманюють, запишіть його, визнати, що це сталося і рухатися далі. Не намагайтеся відремонтувати його менше їсть на наступний день, так як це тільки зробить речі гірше.

Дієта, дієта дієта це те, де чари.

+94
user83286 25 серп. 2017 р., 15:53:43

Ремонт

Просте правило: людини вміст калорій, тобто скільки вони їдять для підтримання їх поточної маси тіла,

 • вага у фунтах * 15

Наприклад, 200 фунт людина їсть 3000 калорій в день для підтримки, що 200 фунтів.

Це не Броненосець, як деякі люди є більш активними, щоб вони могли більше з'їсти, або деякі з них дійсно сидяча, тому вони їдять менше, але це дуже хороша відправна точка. (Я не можу згадати, звідки спочатку це взялося, але це один з тих старих фольклорних вправ наука, яка має свої плюси.)

Втрата Ваги

Від того, що вага тіла * 10 є гарною відправною точкою для втрати ваги. Як ви бачили, ваші тіла, 171 кг, помножене на 10, отримує вас ~1700 калорій, що калькулятори вже говорив вам.

Майже кожен мій клієнт, я вже це з вашої первинної реакції, "це здається багато калорій."

Хоча це не дивно. Цифри скачуть туди-сюди, але в середньому люди недооцінюють, скільки вони їдять так багато, це не науково обґрунтованими, щоб навіть запитати у людей в дослідженні, за їх власною оцінкою.

 • Одне дослідження показує людей може призвести до заниження десь від 300 до 800 ккал в день

Простіше = менше шансів обдурити себе

Це довгий спосіб сказати, що я б не став навіть намагатися зробити що фантазії з вашою їжею. Як намагатися змінити його день у день, залежно від тренування.

Тому що тоді інше питання правильно оцінити, скільки калорій ви спалюєте від тренування.

Це де знову народ глибоко помиляєшся, але на цей раз в їх завищення.

Наприклад, багато калькулятори запитає, скільки хвилин чоловік працював і в якої інтенсивності.

Люди незмінно недооцінювати того, наскільки інтенсивного тренування був в абсолютному вираженні. З ними він може відчувати себе важко, але калькулятор версія жорсткий може означати, що межує з професійним спортсменом по інтенсивності.

Далі людина ставить, наприклад, одна година підняття тягарів. Звичайно, вони були в тренажерному залі протягом години, але вони насправді не підняття тягарів все це час.

Нарешті, є тільки так багато калорій ви можете спалювати у день від активності. Після близько 400 калорій, організм починає компенсувати іншими способами, щоб мінімізувати, скільки калорій протягом дня, які будуть спалені.

Є всі види способів ми обдурити себе в їжі. Говорити людям, батончик мюслі з низьким вмістом жиру насправді буде в кінцевому підсумку змушує людей є більше, ніж якщо б вони не сказали, що. Люди, знаючи або підсвідомо кажуть собі "це з низьким вмістом жиру, тому я не доведеться турбуватися, як багато о, як багато я їм." (Дітер парадокс.)

Практичність

Нарешті, зосередившись на тому, скільки вуглеводів, білків, жирів, калорій, маніпулюючи його день у день, це для багатьох надто складно.

Коли ви фактор в роботі, чи в школі, громадських заходів, що особливо дістається дуже важко.

Це просто, набагато легше з'їсти певну кількість кожен день. Це краще навіть не відкривати двері "Ну, я працював сьогодні багато, так що я можу з'їсти..."

+62
LarrikJ 3 трав. 2018 р., 00:02:12

Несучі вправи в поєднанні з правильним харчуванням були продемонстровані, щоб зменшити, а в деяких випадках зворотна щільності кісткової втрати. Жінки особливо повинні бути в курсі цього, оскільки зниження щільності кісткової тканини може призвести до остеопорозу, який впливає на жінок більше, ніж чоловіків.

Крім того, одним з головних предикторів госпіталізації та поганий стан здоров'я в подальшому житті здатність стояти без сторонньої допомоги з підлоги.

Тому для вашого здоров'я тільки опір навчання є життєво важливим для хорошого здоров'я.

Крім того, купуючи "рвані" вимагає більше, ніж просто з низьким вмістом жиру тіла, але і для м'язів, щоб хвалитися. Вправи на опір-це єдиний надійний засіб для стимулювання росту м'язів. Навіть при дефіциті калорій ви будете нарощувати м'язи, це буде відбуватися дуже, дуже повільно. Харчування в профіцит буде рости м'язи швидко, але людський організм-дуже складна система.

Якщо ви любите силові навантаження, продовження на нього. Пам'ятайте, зміни не відбудуться через кілька днів або тижнів. але довгостроковий завзятість допоможуть вам досягти ваших цілей.

+55
guest1010101010 4 лют. 2015 р., 10:33:06

Я роблю інтервальні тренування на біговій доріжці протягом досить тривалого часу. Мій режим дня почалося з простого хвилина-хвилина передвстановлених режиму на недорогу бігову доріжку, яку я так убитий з надмірним і замінена вищої. В хвилину-хвилинним інтервалом, побачивши мене через багато втрата ваги і різко збільшила фізичну форму.

Нова бігова доріжка має 'інтервал' стиль, який обчислює інтервали залежно від тривалості тренування увійшли. Так, за одну годину тренування кожен інтервал становить чотири хвилин (чотири хвилин, чотири хвилини пішки). Сорок п'ять хвилин у мене є три-три і т. д. Програма просто половинки запуску-швидкість перезарядки, так що якщо я біжу на 12км/год затримки на 6км/год

Приблизно через місяць це зробити програмі 3-5 разів на тиждень, я відчував, що я не працював досить важко, просто тому, що період відновлення здалося занадто довгим, тому я вирішив на "переключення всіх систем ручного". Моє ручне управління режимом тепер складається з двох частин: сорок п'ять хвилин або один час довгої перерви сесія працює в 12-13км/год за 1 км, а потім три хвилини ходьби від 6 до 6,8 км/сек. Я намагаюся робити це щодня.

Головне питання: чи Може мій нинішній режим як і раніше бути класифіковані як ВИИТ? Я читав так багато суперечливої літератури на цю тему за останні два роки, що я насилу креслення твердий висновок (підсвідомо я хотів сказати "Так", але я вирішив, що це буде місце, щоб отримати більш змістовну відповідь).

Бонус: що є ефективним способом поступового збільшення інтенсивності тренування? Наприклад, скільки я повинен бути 'підколоти' середня швидкість і як часто? Або я тільки повинен бути 'підколоти' швидкість бігу, зберігаючи при цьому час відновлення інтервали на прогулянку? Я повинен бути налаштування інтервалів часу?

Я глибоко збентежений.

Примітка: Я роблю силові тренування як мінімум два рази на тиждень, так що немає ніякої необхідності для будь-якого скит на швидко/повільно скорочуються м'язових волокон і т. д.

(Вибачте за довгий читання)

+40
rom58 4 лют. 2016 р., 22:05:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil