Нещодавно почалася фаза зсипати, чому мій шлунок постійно засмучений?

Я недавно почав свій чистий зсипати ділянки до зими і перші зсипати ділянки я коли-небудь робив. Я стартував 21 серпня і моя вага вранці був 164 фунтів. Зараз я вагою близько 178 і я дійсно не втратили набагато чіткості (набрав багато жиру).

Хоча останнім часом мій шлунок постійно засмучений. Я ніколи не хочу їсти і треба змусити себе зробити це. Нижче наводиться розбивка моя дієта. Є в моїй дієті або будь-які ідеї, чому я відчуваю себе погано так часто?

~5000 калорій в день enter image description here

*Всі несолоні горіхи

Трохи інформації про мій спосіб життя:

Я п'ю не менше 1,5 літрів води в день.

Я сиджу за столом весь день і взагалі, коли це найстрашніше. Поки я в спортзалі ніколи не засмучуватися, але сидячи на роботі це, як правило, досить погано. Я задоволений своїм зростанням, але їв такої кількості їжі дуже складно.

МОЇ ДОБАВКИ

+854
EASY EDUCATION 22 вер. 2016 р., 05:11:55
34 відповідей

Ви ставите себе на більш високий ризик. Завжди є ймовірність травми, відбудеться ти спав 12 годин чи ні.

Що найімовірніше відбудеться те, що ви будете почувати себе втомленою рано і не зможе підняти стільки, скільки ви зазвичай робите.

+984
Jonathan Mayer 03 февр. '09 в 4:24

Пити багато води, це дозволить зберегти систему гладко.

Ви можете помістити його в рідини категорії, якщо вам потрібен.

+940
Bill Rodman 20 лют. 2016 р., 07:24:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Чи є якісь вправи для підвищення гнучкості на своєму сайті.

Як підвищити свою гнучкість з плечей вивихи
Як поліпшити вашу гнучкість плечей для присідань
Як підвищити свою гнучкість кульшових для присідань

Я не знайшов нічого для гнучкості гомілковостопного суглоба, однак, як вправи хіп-використовує базові рухи присідання, це може виправити вашу аклес, теж.

Я вже давав відповідь на подібне питання. Я частково цитую:

Всупереч тому, що автор або пише про вивихи плеча] я б не рекомендував використовувати гнучку смугу. Це тільки робить це важче, щоб тримати руки паралельно один одному. [Це] те, що тренер у цьому відео говорить.

Особисто я гнучкість вправи до, під час або після моїх тренувань. Я не піднімаючись, але в основному роблю тіла-силові вправи, тому я можу включити динамічну розтяжку дуже добре, десь між моїх наборів. Наприклад, замість того, щоб нічого не робити в перерві я роблю вивихи плеча.

Будьте обережні, коли ви робите вправи на розтяжку, не рвати на шматки. Не штовхай її, коли вона болить. Ви не хочете підвищити рівень болю ваш організм може витримати. Біль-це хороший знак попередження для себе, коли потрібно зупинитися, якщо ви тільки вчитеся ігнорувати попереджувальні знаки. Я не зробив великі розтягування в минулому році, але коли я почав займатися спортом і вправ в цьому році я був не в змозі досягти вниз, щоб мої пальці, Тепер я.

+928
Alex Agyekum 30 квіт. 2013 р., 16:46:55

Один працює іноді :

ви починаєте присідаючи навколо 200lbs, може менше, може більше, вам адаптуватися !

1 реп
1 хв відпочинок
2 Репс
1 хв відпочинок
3 Репс
1 хв відпочинок
...
10 повторень
30 сек відпочинок
11 повторень
30 сек відпочинок
...
поки не вдасться.

він використовує тільки в цьому экзерсисе "день ніг", немає розгинання ніг і whatelse.. не збільшити вагу.

удачі

+912
player777 26 січ. 2015 р., 19:57:44

Останнім часом у мене було у формі. Я був кілька місяців тому якась жирна і я більше не (Спасибі трохи бігу, трохи спорту, як волейбол, і трохи краще). Тепер у мене є пристойний кузов, з хорошим ІМТ.

Моїм наступним логічним кроком буде отримати трохи м'язи зараз. Проблема в тому, що я намагався ходити в спортзали, але я борюся, щоб тримати мій темп, щоб продовжувати йти до них або практика моїх вправ. Однак я ніколи не боротися про заняття спортом, тому що вони весело. Так що я цікаво, якщо там може бути спосіб, щоб отримати розірвав на заняття спортом? Якщо так, що б бути найкращий вид спорту для цього? Спасибі!

+895
user35918 18 трав. 2019 р., 17:21:25

Ви можете надіти мокрий костюм або сухий костюм. Коли ви спочатку спробуйте його, є човен відправиться разом з вами, або плавають дуже близько до берега. Ви, ймовірно, хочете, капішон, рукавички і чоботи.

Якщо ви плаваєте незахищеними в холодну воду, ви можете отримати переохолодження, ваші м'язи можуть істотно перестане працювати, і ви можете потонути. Це не можливо, щоб генерувати достатньо тепла, щоб підтримувати температуру тіла при купанні в дуже холодній воді без захисту.

+882
vein 29 груд. 2019 р., 19:45:32

Я чув, ніж м'язи будує з різною швидкістю у людей старше сорока років, необхідно використовувати ваги в різних напрямках, зокрема, з меншою вагою і більш короткі набори - за цієї причини.

Але я не зміг знайти рекомендацій на цей рахунок в інтернеті. Якась правда?

+863
Kveri 9 січ. 2020 р., 12:26:05

Прикинутися, що між плечей і ліктів крила. Спробуйте і підніміть з цієї частини, і не стільки руками. Також з усіма вправами що з'єднання тіла розуму. Це те, що Кай Грін рекомендує. Сподіваюся, що це допомагає

+840
J Park 1 вер. 2017 р., 05:57:48

Дуже важко відповісти на ваше питання, не бачачи вас, або мають свої значення складу тіла. Однак, м'язи в тонусі, він може або зростати, або зменшуватися (гіпертрофія і атрофія).

Крім того, оскільки існує гравітація, ви не можете очікувати м'яз щільно весь час :)

+827
Rosemarie Pamon 4 трав. 2019 р., 03:11:01

Вибачаюся за загальним назвою питання. Я сподіваюся, що моє питання є досить конкретним, щоб бути корисним.

Я високий чоловік 6 футів, вагою 200lbs. Близько 4 місяців тому я важила 180lbs.

Останні 4 місяці я намагався побудувати деякі м'язи, роблячи вправи з протеїнові коктейлі і т. д.

Мої тренування, які я проводив протягом 4 днів в тиждень за останні 4 місяці:

Накладні прес, 3 підходи по 15 Трицепс кучері, 3 комплекти 15 Біцепса кучері, 3 комплекти 15

З гантелями, які важать 25 фунтів.

Як це стало для мене легко, я недавно перейшов на 35lbs гантелі, а тепер робіть 3 підходи по 10.

Моя дієта, як правило, повинні бути:

приблизно 8 скибочок цільнозернового хліба авокадо банку тунця бекон яйця банан 3 протеїнові коктейлі з цільним молоком сир потім на вечерю макарони або обруч або гамбургер або щось уздовж цих ліній. креатин пити

В останні 4 місяці я, здається, набрати м'язову масу, але я також, здається, поставили на якийсь товстий живіт.

Мої цілі, щоб отримати трохи сильніше/добре визначеними у верхній частині тіла, і звести до мінімуму відсоток жиру в моєму тілі.

Які зміни я можу зробити, що б бути найбільш сприятливими для цих цілей?

Крім того, у мене іноді невеликі болі в попереку, при виконанні пресів. Це ознака того, що я повинен перейти в легшу вагу?

+805
Shafeeq Lone 19 січ. 2015 р., 12:57:18

По-перше, це не скільки калорій, який визначає, якщо ви їсте занадто багато або занадто мало. Це баланс між вашим depenses і ваші доходи.

Щоб набрати вагу (і м'язи): доходи > depenses Втрачати вагу (і м'язи): depenses > доходів.

Уникайте брати занадто багато жиру, обов'язково мають доходи близько 200kcal (200 фунтів рису) більш depenses. Якщо ви тупцювати на місці, можна з'їсти трохи більше. Не будьте як всі відео на стероїдах, якщо ви їсте занадто багато і занадто швидко, ви берете сало (і чим більше ти товстієш, тим легше це прийняти. Хороший прогрес становить близько 2кг/міс починаючи. Тому фунт/2 тижні-це добре, якщо регулярно.

У вашому випадку, проблема може бути в тому, що ви їсте тільки один раз в день. Кількість величезна, тому у твоїх батьків є "нормальна реакція. Якщо ви могли б розділити в один прийом їжі можна з'їсти більше, перш ніж заповнити повний. Спробуйте заздалегідь приготувати ваші страви, наприклад приготувати на вечерю на вечерю + обід.

Інші варіанти, якщо ви не можете розбити їжу : 1. зменшити depenses, запустивши менше, наприклад. 2. харчуватися легко взяти: фрукти, горіхи, мигдаль..

Вибачте за мовний, я не носій англійської мови. Сподіваюся, я відповів на ваші питання :D

+742
r00m 8 вер. 2011 р., 02:59:03

РІЗНОМАНІТНІСТЬ-ЦЕ СПЕЦІЯ ЖИТТЯ. Спробуйте будь-яку діяльність, яка звучить весело. Якщо ви любите його, продовжуйте робити це. Особисто мені подобається, щоб включити біг, плавання, їзда на велосипеді, баскетбол і ваги в моїй щотижневої рутини, тому що всі вони приємним для мене.

Я пішов від кажучи: "мені треба бігати/плавати/тренажерний зал", і замість того, щоб просто піти і зробити те, що здається, як весело в цей час. Ви навіть можете купити скакалка для швидкої тренування.

Якщо ви хочете отримати трохи затонувати, додати в бурпи випадковим чином (через кожні .5 миль під час бігу, В-між стрибки через скакалку). Це дасть величезну перевагу в плані проживання.

+713
Alex Chaliy 4 бер. 2019 р., 22:40:53

Тренування в той час, що ви можете дотримуватися. Найголовніше полягає в тому, що ви можете розробити рутини і дотримуйтеся його.

+707
garron 2 січ. 2019 р., 04:43:51

Ви просто не звикли до нього. Обледеніння м'язи допоможе полегшити біль трохи, те ж саме з глибокий масаж м'язів і розтяжка. Я б порадив робити стоячи, маси тіла теляти піднімає кілька разів на тиждень. Ви можете зробити їх душ, 30 перед шампунем, 20 перед вами мило, 10, перш ніж змити. Ви можете збільшити сетів/повторень, Якщо ви хочете пізніше.

+698
Simon Schiff 17 квіт. 2012 р., 13:07:01

Звучить як різновид односторонніх роботи. Важливим аспектом одностороннього роботи, або нерівномірного навантаження, що ви поміняйте руки і виконайте те ж кількість роботи з іншого боку.

Припустимо, ви робите жими пліч з тими вагами. Ви хочете, щоб переконайтеся в наступному:

 • Навіть кількість підходів з однаковою кількістю повторень для кожної пари множин.
 • Кожен набір перемиканні рука, яка має більш важку гантель (або гантелей в односторонньому роботу)

Тому якщо ваша мета-3 підходи по 8, ви будете в кінцевому підсумку робимо 6 підходів по 8. Перший набір лівій руці важка гантель, другий комплект право має важкі гантелі.

Зрештою, це краще робити вірно одностороннього роботи, ніж використання нерівномірного навантаження.


Якщо предмет має нерівну вага на кожному кінці, додатки трохи більш обмеженим. Він може працювати для вправи, як завитки молотка, але тисне будь-якого роду може бути скинутий.

Будь-яка вправа, де орієнтація гантелі перпендикулярно підлозі повинна бути в основному без змін (загальна вага гантелі тягне же).

Будь-яка вправа, де орієнтація гантелі був паралельний підлозі будуть порушені (загальна вага гантелі тягне по-різному). Це може вплинути на проблеми з балансом, і потенційно більш сильну навантаження на суглоби, що не буде зі збалансованим гантелі.

+633
niclas197 1 лип. 2015 р., 15:33:18

Я б зробив внутрішні і зовнішні обертання вправи з смуги опору.

Для внутрішнього - виправлена смуга навколо нерухомої точки. Почніть боком до групи. З рукою ближче до групи, зафіксувати лікоть на талії. Візьміть руки/передпліччя по всьому тілу і назад, тримаючи лікоть на 90 градусів.

Зовнішнє обертання - знову відновити групу. З furtherest руку з групи. Почнемо з лікоть фіксованою на талії і на животі. Стрейч стійкі смуги, тримаючи лікоть на 90 градусів і на лікоть.

Є приклад ЮТУБ тут. Я тільки перший дивилася 2 згадані тут вправи, тому не можу прокоментувати іншу частину кліпу.

http://www.youtube.com/watch?v=EY2tNBOmvGs&feature=youtube_gdata_player

+620
Kreshnik 28 бер. 2014 р., 14:04:52

Я фанат наступні прогресії(1), який є найпростішим, я бачив, що б'є всі великі рухи (прес, тяга, присідання, шарнір). Краса вправи полягає в тому, що кожна вправа розігріває наступного. Він ніби так і виходить, додаючи вага до бар між і усередині кожного кроку:

 1. Чистий та прес-бар. (Ви можете присідати перед нею-до або після прес-в якості розминки до наступного кроку, якщо вам подобається.)
 2. Коли він занадто важкий для штанів, чистий і Передні присідання це.
 3. Коли він занадто важкий для очищення, станова тяга це.
 4. Натисніть на турнік.

Між 2 і 3, можна додати кілька присідання зі стійки, якщо присяд набагато сильніше, ніж чистий.

В останній раз я зробив це, я силою чистою і притиснув 45 фунтів в якості розминки, потім 95, потім 120 або так. Тоді я силою чистою і спереду навпочіпки 145 або так, то 200 чи близько того. Тоді я deadlifted в 300С, перш ніж робити три комплекти підтягуватися.

Я вам в "основних рухів" від амальгами роботи Марк Rippetoe і Ден Джон, останній з яких може рекомендувати додавання прогулянка фермера отделочником в кінці тренування. (Він бачить, носить як і інший фундаментальний руху.) Я думаю, що присідання, тяги, пресування, і підтягування охоплює всі основи підйому. Інші рухи людини (або "націлювання" інші "групи м'язів") може виходити від спорту або бігу.

З точки зору працювали м'язи, що я думаю, є відволікаючим маневром в цьому починанні, ви б'єте все. Присідання працюють майже всі у вашому тілі, як і станова тяга, і нічого їм не вистачає, тисне і підборіддя повинні зробити. Наскільки я знаю, ці вправи вимагають найширшого валка нашого тіла.

1 - на другий думки, це може бути більш явно списані з книги Дена Іоанна з Павлом, ніж я спочатку згадувала. Треба буде перевірити.

+598
peva11 10 серп. 2017 р., 03:23:23

Я не можу дати тобі відмінний відповідь, але я згоден з вами, що "інші" речі можуть відволікати іноді. Я подивився на це і знайшли, що якщо ти шукаєш "тренування" відео з йогою, то проти "йога" відео, тренування в них, ви можете знайти декілька, які знаходяться поруч.

Мій кращий пропозиція має бути розплавлення Джиліан йога. Це дешево, це знято в тренажерному залі, і це більше фітнес, ніж "досконалість" і все таке.

Амазонки посилання на йога Meltdown

+581
Everton Paiva 12 серп. 2016 р., 02:52:41

Може бути, є і інші способи зробити це, але коли я роблю високі інтенсивності тренувань, я працюю так складно, як я можу. Я не думаю, що є які-небудь точку, щоб турбуватися про частоті серцевих скорочень або перебуваючи у певній "зоні". Як і для інших, тільки якщо ви так втомилися, що ви не можете виконати наступний реп, займе дуже короткий відпочинок (наприклад, 2-3 вдихів) і повернутися після нього. Якщо ви вже інший, ви втрачаєте інтенсивність і роблять різного роду фізичних вправ-спробуйте зниження ваги або простіше вправи, Якщо ви не можете завершити тренування без відпочинку.

+529
throw away account 18 січ. 2014 р., 09:49:30

Я помітив після того, як тенісні матчі, спортсмени будуть носити пальто, хоча вони і спітнів.

Після важкої тренування, я помітив, що мені потрібно носити важкі светри, навіть якщо це 90 градусів.

Це хороша практика? У чому медична причина для цього?

+502
KoRoWa 17 груд. 2011 р., 15:09:45

Моя головна мета-скинути жир. Я борюся трохи, щоб втратити його. Я хочу чесний чиюсь думку з приводу цієї теми: я повинен бігати перед тренуванням або після силового тренування? Я читав деякі статті, але вони не задовольнили мене своєю відповіддю. Я зазвичай перед тренуванням, тому що після тренування я відчуваю втому. Якісь поради?

+495
nschulzke 28 лют. 2014 р., 03:48:30

Як екс-курця (курив протягом 10 років, 10 років тому) і бігун я пам'ятаю відчуття того, що задишка і насправді це був один із мотиваторів, щоб кинути палити разом з переглядом відео людей з емфіземою. Так я в першу чергу мати мету (напівмарафон) і спочатку зосередився на спринті на короткі дистанції ~ 100м (20-30 секунд) або 400 метрів з 2 спринтами. Інтервальний тренінг дав мені більше нагороди, ніж намагатися зробити довгі відстані, а потім не - Іншими словами щось дійсно легко досяжно. Бажано спринт на біговій доріжці, щоб зберегти зовнішній збентеження - або на парковій доріжці.

1/10-й кілометр становить близько 160М, так зменшити щось, де ви не збираєтеся бути в біль, скажімо 80м, і перерву на 2 хв. Після. Повторіть її 3-4 рази і збільшити дистанцію кожної пробіжки. Як правило, легше просто час спринтів, так що час вашого початкового спринт і працювати звідти.

Легше більш безболісним для початку буде купити PowerBreath і використовувати його два рази в день протягом декількох тижнів спочатку, а потім спробуйте знову.

+474
Mountain Sun Valley Treks 1 лист. 2014 р., 04:00:02

Що станеться, якщо народи тренування та не приймати досить протеїну або приймати менше білка, ніж у необхідній кількості і споживати достатньо вуглеводів і жирів?

Приклад : якщо людині потрібно 150г на день, як він працює для збільшення м'язи. Що станеться, якщо він візьме 100 г або 50 г білка ?

+464
MAHBUBUR RAHMAN FOYSOL 27 груд. 2017 р., 05:41:16

Але чого я не розумію, чому ці інші чинники не є суттєвими:

енергію через легені при диханні

Ви насправді не отримують енергію від дихання. Ви отримуєте кисень, який використовується м'язами, органами і т. д. в безперервному циклі переварюємо їжу і жири в корисну енергію або зберігання. (Думаю, це газ для організму). Основний шлях нижче, будівельні блоки йдуть енергетичний цикл, а з іншого боку йде енергія і відходи.

Їжа + вода + кисень --> цикл Кребса --> клітинної енергії, води та вуглекислого газу.

маси через рот, який буде вимірюватися в грамах не калорій

Вона вимірюється в обидва, насправді. Їжа має вагу, а також кількість калорій.

маса, яка виходить з мого тіла, коли я покакаю

енергія, яка виходить з мого тіла, коли я покакаю

потенційних відмінностей у цих двох величин, якщо, наприклад, людський організм "тримає" більше або менше того, що він їсть в залежності від його потреб, його уподобань, його загальної ефективності, і т. д..

ОК, на самому базовому рівні, ваш організм, по суті, працює на цукрі. Все ваше тіло робить в день, щоб просто залишитися в живих, потрібна певна кількість енергії. Ця енергія всього називається базальний рівень метаболізму (BMR). Якщо все, що вам зробити, це лежати в ліжку і дихати весь день (крім перерв), ви будете спалювати калорій х вартістю сховище цукру (глюкози/глікогену).

Якщо ви встаєте і очистити будинок, ви будете спалювати трохи більше калорій. Якщо ви щось їсте, ви спалюєте калорії пережовуючи і переварюючи. Якщо ви копаєте канаву, ви будете спалювати калорії. Додати все це, додайте його в свій BMR, і ви отримаєте загальний щоденний витрата енергії (TDEE на).

Якщо кількість потенційної енергії (калорій), що ви їсте більше, то ваш TDEE на постійній основі, ви будете набирати вагу. Він може бути швидким або повільним, але ви будете набирати вагу. І навпаки, якщо ви їсте менше калорій, ніж ваш TDEE, ви будете втрачати вагу.

Тепер для вашого грами/калорії, грами-це міра ваги. Ви можете мати 100 грамів брокколі, і має енергетичний потенціал 34 калорій. В основному тому, що це вуглеводи і трудноперевариваемые волокна. Чіпсів печива, 100 грамів, має 480 калорій енергетичного потенціалу. Деякі з цього втрачається в процесі травлення, але із-за вмісту жиру і цукру, він має більш високу калорійність.

Нарешті, причина, по якій люди товстіють, коли їдять занадто багато і занадто часто, що вуглеводи і білки приблизно 4 калорії на грам. Жиру близько 9 калорій на грам. Ви отримуєте трохи більше, ніж подвійна енергія для грама жиру. Так, якщо ви їсте в надлишку вашого TDEE на, ваше тіло буде зберігати хоча б частину цієї додаткової енергії у вигляді жиру. І навпаки, якщо ви їсте менше, ваше тіло буде зануритися в жирові запаси організму, щоб компенсувати різницю.

Це дуже спрощена вигляд дуже докладна тема, так що давайте мені знати, якщо вам потрібні якісь роз'яснення.

+378
Marco Ma 20 лист. 2017 р., 11:16:00

Що приводить до більше калорій спалюється в хвилину під час фізичної активності? Є список всіх основних факторів? В ідеалі відповіді повинні бути науково обґрунтовані або підкріплені, але якщо немає, то просто список / ідеї що це може бути нормально. (Просто для ясності, з активності я не маю на увазі, наприклад, їсть, але такі вправи, як ходьба, біг, велосипед, тренажерний зал, ... .)

Я припускаю, що найбільша (чи тільки ?) чинником є підвищене серцебиття, що даний вид діяльності.

Якщо є більше факторів, ніж це, то яке співвідношення, що вони сприяють спалювати калорії в одиницю часу?

+340
Shrikanth Buds 5 серп. 2019 р., 11:57:11

Ваше припущення #2-це неправильно. Типовий фітнес-трекери мають похибку між 30% і 90% при підрахунку калорій, а тренажери не краще.

+339
rexuss 29 трав. 2015 р., 15:07:12

Залежить, так, він повинен бути доглянутими.

Чим довше ви працюєте на м'язи, тим важче буде його втратити і тим швидше ви повернути його навчання після того, як ви його втратили.

Думати про нього як звичку, ви самі багато разів і вона автоматом стає і залежність, це важко припинити робити це для ваших клітин те ж саме.

+207
mzcarlos 12 трав. 2011 р., 05:00:29

Щоб спалювати жир, ви просто повинні їсти менше калорій, ніж ви споживаєте. Так що якщо вам потрібно 2000 калорій, їжте менше і ваш вагу (м'язи/жир) буде йти вниз. Використовувати опір, якщо ви хочете зберегти якомога більше м'язів, як це можливо. Це відповідь на опік-сало пов'язані тегом питання.

Що стосується кардіо, короткими чергами високою ЧСС буде добре. Тренажерний зал не найкраще місце для кардіотренувань. Це дуже дорого, якщо ви тільки там бігати. Спробуйте бігати або кататися на велосипеді на вулицю. Багато людей занудьгувати на біговій доріжці, через відсутність стимулу. На відкритому повітрі пропонує кращі декорації, якщо ви в це. Якщо ви живете в країні вічної зими, вам пощастило. Заощадити трохи грошей і почати розгрібати свій вхід, це досить добре вийшло.

Ще один варіант для кардіо HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки). ВИИТ шип буде ваш пульс протягом короткого періоду часу, а потім дати вам короткий час, щоб відновитися, перш ніж почати. Ці заняття можуть бути дуже короткими (моя тривати близько 12 хвилин, включаючи 2 хвилини прогріву і 2 хвилини, холодний-вниз).

Обговорюємо ВИИТ проти стійкого стану кардіо - це інше питання.

+168
MyongWalkins 8 лист. 2010 р., 02:53:03

Кілька днів тому, я слухав обговорення паркуру і вони згадали дві болючі падіння слід уникати. Я визнала, Скорпіоном, який в основному обличчям вниз, де у вас є достатній імпульс, який ви обмотує догори ногами йде вгору в повітря і в сторону вашої голови.

Scorpion fall

Інший був "валіза" осінь і це зводить мене з розуму по якомусь приводу, намагаючись з'ясувати, що вони говорять. Це як в "тако" на backfall для того, де ви приземлитеся на спину (або голову) і ноги сальто вперед і над головою?

Контекст був такий ParkourEDU відео, де вони зазначити, що особливу diveroll перевершує "валізу або скорпіона", коли відновлюється від кірки-аут. Я залишив повідомлення із запитом на роз'яснення, але я думав, що я буду тримати цей запит тут також.

+155
Mathias Lykkegaard Lorenzen 9 бер. 2015 р., 10:48:10

У цьому відео йдеться, що подовження стопи позицію збільшує сідничні навантаження. Однак, це також змушує лестити кут нахилу спинки, коли багато людей говорять, що дуже важливо тримати спину вертикально, коли робиш болгарські присідання.

Збільшується тривалість позицію і нахилившись трохи вперед хороший спосіб збільшити навантаження сідничних без впровадження Ваг, або є кращі способи зробити це? Або я повинен просто шукати різні вправи для тренування сідниць?

+146
Imran Naqvi 10 січ. 2010 р., 01:43:24

Ви жінка, тому за своєю природою ви не набухають так сильно, як чоловіки, оскільки у вас недостатньо тестостерону. Це великий міф буде громіздким, просто одні силові тренування. Ваші м'язи будуть рости в маси, але не стільки за розмірами (думаю, щільність).

Хороший приклад - Стейсі

Що сказав, підібрати гарну міцність будівлі рутина, як стартову силу, або-або.

+98
Progaros 3 серп. 2011 р., 10:08:40

Я також чув, що існують різні цикли навчання, зсипати циклів і циклів вирізування. Можна наростити м'язову масу без пройшовши через ці цикли?

Більшість напевно. Мене коробить, коли я чую відносні новачки використовують терміни "масова" та "вирізати". Особливо якщо вони не змагаються бодібілдерів. На мій погляд, "наповнювачі" і "різати" - щось схоже на "йо-йо" дієти. Навіщо морочитися, коли деякі останні дослідження вказує на те, що "зсипати" і "різання" - це не ключ до м'язової.

По-перше, ви повинні тренуватися, щоб досягти якихось успіхів. Пара, що споживав правильне кількість білка в кожний прийом їжі, і, у вас є хороший рецепт для отримання маси. Однак, це не ліцензія, їдять все підряд.

Дослідження Джейкоб Вілсон (кандидат в скелетних м'язів фізіологія) в Європейському журналі прикладної фізіології, показало, що це можливо, щоб отримати м'язи без прийому надмірної кількості калорій. У дослідженні розглядалася вплив "зсипати" на важкоатлетів. Дві групи людей годували "або помірним 800 калорій або Крайня 2,000 калорій в день протягом 45 днів". Вони виявили, що

Ми виявили, що обидві групи збільшили свою м'язову масу приблизно на 6-8 фунтів. Але, різниця, коли він прийшов, щоб набрати більше жиру вимовляється. У той час як поміркована калорія група втратила 2 кг жиру, екстремальна калорійність група набрала 2 кг жиру! Це говорить нам, що під час додаткові калорії можуть бути анаболічні, є стеля для їх позитивного ефекти.

Повз цього стелі, зайві калорії будуть зберігатися у вигляді жиру. Результат це займе у вас більше часу, щоб скоротити, і коли ви робите, що коштуватиме більше м'язову тканину від катаболічних руйнування.

У дослідженні підкреслюється, що ключем до процесу оптимізації ваших тренувань і споживання білка, не додаючи зайвих калорій. Нарешті, у дослідженні рекомендується

Є межа можливого анаболічного ефекту перегодовування, після чого ви не набирає більше м'язи, а тільки жир. Наш дослідження припускає, що будь перегодовувати повинні бути не більш 500-800 калорій в день.

Я б особисто волів домагатися росту м'язів поступово при грамотний підхід до маніпуляції калорій. Навіть якщо це означає, це займе більше часу.

+84
Garima kaushik 20 жовт. 2016 р., 11:55:56

Це більше коментар, але занадто довго, щоб поставити у коментарях.

Ваш графік є збитковою для початку. Ваше тіло складається з більш, ніж жир в м'язи. Я знаю, що ви не спрощувати речі і я це розумію, але у вас є набір "кістки"/вага органу і у вас є вага води, який буде різко рухатися з дня на день.

Інша справа, що помилковим є розрахунок відсоток жиру в організмі. Якщо ви не розчинитися у воді читача, шанси цієї точності дуже низький. Наприклад, якщо я біжу і швидко, за півдня я можу прочитати на 1% менше жиру. Я дійсно втратити 1% мого жиру на біг і не їси?

Наступний ваш фокус не правильно. Я не впевнений, що юридично-правової системи нової логіки тут, але у мене є навчені люди протягом 25 років і був коли-то піднімаючи величезні суми на мій вагу. Суть в тому що ви відстежуєте м'язи, коли мета повинна бути сила. Звичайно, ви не збираєтеся, щоб зберегти сили на йо-yoing споживання калорій і рутина весь час. І результати ви бачите точні результати, що майже кожен бачить цей шаблон. Нічого. Ви набираєте вагу, ви отримаєте більше "м'язів". Ви втрачаєте вагу, який ви втратите "м'язи". Подивися на ваші відносини - ви могли б також просто вимірювати свою вагу, як і інші дві змінні не рухаються самостійно.

Єдиний вихід з цього кола, щоб зфокусувати на вагу і калорії і зосередитися на силових тренуваннях. У короткостроковій перспективі споживання калорій слід збільшити на 20-30% і включає збалансовану дієту. Ви повинні отримати на стійкій підйоми, тобто високої інтенсивності з низькою прихильністю час можна робити 4-5 разів на тиждень. Він просто не роби цього і чекати тих же результатів протягом багатьох років.

Тренування повинні зосередитися на вашій основній, але, безумовно, може включають плечей, грудей і рук. Проблема у вас полягає в тому, що у вас немає підстави тіла, щоб ручка не силові тренування для Ваші очікування. Ви не зможете набрати 25 кг м'язової маси (робити математику ви хочете набрати близько 18 кг і втратити 7 фунтів жиру) не є тонни більше і нарощує intesity вашої ваги тренування.

Якщо ви робите помірні ваги тренування під час їжі більше, то менше, то більше, то менше... ви, по суті, саботують будь-яку можливість набуття сили.

Кроки

 1. Знайти програма для підняття ваги, яка працює для вас.
 2. Їсть на 20-30% більше калорій.
 3. Відслідковувати вас максимальний підйом, принаймні, 5-6 підйомників бази (присідання, станова тяга, поштовх, прес, лава, кучері, розширення трицепсів, підтягування тощо). Перевірити, чи змінюється відсоток на щомісячній основі. 90% вашого успіху повинні бути засновані на цьому.
 4. З'їсти зайві калорії, поки ви як мінімум 155-160. Масштаб назад повільно, якщо ви отримуєте занадто багато.
 5. Як тільки ви отримаєте 8-12 місяців в базу інтенсивна програма для підняття у вас є варіанти. Вас можуть отримувати гарний прибуток і хочете продовжувати - це найкраще рішення для вас. Ви могли б отримати стільки сил, що ви хочете урізати. Це може статися, і ви могли б переїхати в більш аеробну програму/респ, орієнтованих на підйом. Ви могли б дуже мало змінити. Тоді ви повинні оцінити, якщо ви можете витримати програму ліфтингу і, можливо, збільшити інтенсивність і час.

Довгостроковий реально - я не впевнений, де Ви рівень сили - ви будете мати, щоб збільшити ваші сили на 30-200% дістатися до 170-175, а потім повільно тихіше калорій, поки не досягнете своєї мети. Ви завжди будете втрачати силу при схудненні. Завжди. Тому ви повинні є "екстра-сила" розмістити минулі втрати ваги для підтримки м'язів.

Щоб дати вам приклад, 15 років тому в мене був 240 фунтів близько 13% жиру навпочіпки хороший 650 фунтів. Я хочу схуднути для баскетболу і просто вирубуючи закуски я був у 205 в 6 місяців. Я ледве міг сидіти 475 в цій вазі, хоча я як і раніше робить те ж інтенсивні тренування протягом. Вашого тіла співвідношення жир/м'язи безпосередньо залежить ваша сила. Ви можете бути рельєфним та худий, як пекло і робити те, що ви робите, ви можете отримати до 165 і жиру, але ви не можете зробити обидва.

+80
SoonerTexan 2 лип. 2018 р., 17:24:50

Є багато переваг для кардіо, деякі з яких є:

 • Зміцнює серце, тому вона не повинні працювати так важко перекачувати кров
 • Збільшує ємність легень

http://exercise.about.com/cs/cardioworkouts/a/cardio101.htm

Мені подобається думати про це так: тренування опору зміцнює руки, ноги і т. д. і кардіо зміцнює серце; це дійсно більш важливо, якщо вдуматися.

Якщо у вас є низькокалорійної дієти без фізичних вправ ви, ймовірно, втратите м'язову масу з-за свого палаючого тіла protien (м'язи), а також жир. Якщо ви взагалі хоч якісь помірні фізичні навантаження він буде тримати ваше тіло від підживлюючи м'язи (які можуть включати серце!)

+13
user177238 13 квіт. 2013 р., 17:31:00

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil