Згоріла лише 225 ліцензій 25 хвилин робити кардіо. Це менше адекватну або на 5 футів 114 дівчата фунт?

Я робила тільки кардіо тренування в тренажерному залі сьогодні:

10 хвилин ходьби ухил 5.8 км / год з ухилом 4 - 50-го калібру
8 хв повторення ж ухил ходьби - 50-го калібру
еліптичний тренажер при інтенсивності 2 за 12 хвилин - 100 ліцензій
велосипед при інтенсивності 4 за 5 хвилин - 25 ліцензій


Спалених калорій вийшло 225 ліцензій. В кінці я відчував себе втомленим. Втім, я не дуже задоволений кількістю спалених калорій. Це нормально чи менше, ніж те, що я повинна бути орієнтована?

Я займаюся спортом з 5 років з 1,5-річної перерви з-за вагітності. Я регулярно роблю силові тренування.

+73
dlamotte 9 лип. 2012 р., 19:32:47
32 відповідей
Мотивація-це те, що робить вам досягти своєї мети. Це суб'єктивно.
+998
G4rfi3ld 03 февр. '09 в 4:24

Ви не можете ефективно замінити той чи інший в певний день, тому що раптом ви відчуваєте, як він. ВИИТ робіт різних метаболічних шляхів, ніж серцево. Ти повинен був вибрати одне або інше залежно від ваших цілей у фітнесі, і на заміну одним випадково, тому що відчуваєте, значить ви не дотримуєтесь вашій програмі тренування.

Якщо ви вирішили пропустити вашого HIIT навчання один день, можна робити кардіо на своєму місці, але є певна кількість хвилин, що дасть вам еквівалентне напруження адаптації.

+993
gjoris 5 квіт. 2019 р., 19:28:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Поки ваше питання виглядає дещо заплутаним, найпоширеніша причина для початківців захекався і втомився після дуже коротку відстань зазвичай з-за поганої форми і проблем з диханням.

Найпоширеніші помилки початківців:

 • Ногами від колін, а не на стегнах, з ніг, що не вказав, але замість цього указуючи вниз, на дно басейну. Це практично повністю нівелює будь-якого руху вперед з ударом і просто витрачає енергію.
 • Дозволяючи падіння ліктя початку, і "сповзати" руку назад, а не використовувати його, щоб просунути вас вперед.
 • Правильне дихання. Це дуже поширена, і одна з найбільших проблем початківців боротьбу с. Багато людей затримують дихання, коли їх обличчя у воді, а потім спробувати видихнути/вдихнути під час їх особи відкритими. Це призводить до гіпервентиляції і ранню втому.

Не будучи в змозі бачити відео, це загальні речі я бачив, коли вчать дорослих правильно плавати. Я б настійно рекомендуємо, що ви отримуєте з людиною, яка знає, як вчити плавати і вони оцінюють вас.

+957
Jason Minetto 16 груд. 2018 р., 21:57:26

У мене було особливо ефективні натисніть тренування Сьогодні тренування, і після двох сетів я був настільки отруєний газами і нудотним, що довелося лягти на лавку на кілька хвилин, щоб всі заспокоїлися. Я не просто їв і пив, і в той час як моє серце калатало, я не думаю, що це було , що високі і моє дихання було, як і раніше під контролем (хоча, звичайно, я була задишка). Я згадав розділ, присвячений цьому з тіла науки питання і відповідь книга (стор 237-240), і від того, що я хотів би додати ще одну потенційну причину в список @Айво.

Нудота, що людина відчуває, є результатом горіти стільки глікогену з м'язи, які організм намагається продовження м'язового скорочення шляхом виробництво більше глюкози з молочна кислота, яка накопичувалася усередині м'язів.

<Довгий хімічний процес пояснення>

У результаті цієї складної біохімічний процес в тому, що коли стажист закінчується глікоген в його працюючим м'язам і його тіло розкріпачується лактату в його крові, його рН рівень падає помітно, виробляючи сильний молочнокислий ацидоз і почуття нудота.

Цей ефект призводить до зниження артеріального тиску (часто сприймається як легке запаморочення), і недостатній приплив крові до живота виробляє почуття нудоти.

Кілька способів боротьби з цим почуттям:

 • Збільшити час відпочинку між підходами, щоб дати організму можливість йти в ногу з вимогами, які містяться на його
 • Споживати трохи цукру відразу після відчуття симптоми (або заздалегідь, якщо ви впевнені, що це буде проблемою).
+949
user2565148 26 квіт. 2011 р., 00:56:48

Я часто ходжу в громадський туалет, і крани табличка з написом "Не пийте цю воду" owtte. Я іноді пив воду від непитної крани, і треба сказати, що я не помер. Який ризик, і що сталося з водою, що ви не повинні пити?

+928
marciawilsono 19 лют. 2011 р., 18:51:43

Це може спуститися на кілька простих речей.

 • ваша форма
 • гнучкість
 • перенапруження

....ваша форма

Я піднімався тепер протягом восьми років і зараз готує для шанувальників шоу Нью-Джерсі в кінці цього року. Я підняв на міцність (футбол в УГ) швидкість (боротьба) і тепер статури і естетичної підготовки у коледжі для шоу. Всю дорогу протягом усіх років навчання у мене є тільки досвід біль, яку ви описуєте в початку шляху.. років 8 тому. Відверто кажучи, моя форма була повне гівно тоді, я був занадто важкий, і я не даю дупу щури про гнучкості.

Наскільки я розумію, ви говорите про постійну кучері з безкоштовним баром ? Носити футболку без рукавів у nextime ви їх і аналізувати ваші плечі. Якщо у BF% є досить низьким, ви побачите борозенки в плече, в той час як робити ці... із зазначенням, що вони дійсно працювали в цій вправі. Що я зробив, щоб вирішити цю проблему був

 • знизити вагу і переконайтеся, що ваша позиція повністю змінюватись протягом усього руху. Через деякий час плече буде рости привчити до ваги і руху і піде. Дозволяючи вам рухатися вгору у вазі.
 • І розтягнути це лайно... це дозволило мені повністю позбавитися від болю в плечі... не відчував це в роках.

Але що я знаю лол

+892
AsyncTask 19 квіт. 2018 р., 07:14:24

Стопи вражає (біг на носочках) так ми еволюціонували, щоб бігти. У районах, де люди не носять взуття, так все працює, як п'яти вражає без прокладки-боляче. Існує ряд доказів, що стопи вражає зменшує травми Гарвардського дослідження. Кращі роботи тренерів часто об'єднуються босоніж навчання, щоб заохочувати бігунів, щоб відновити деякі з цього природного руху.

Оскільки більшість людей носити взуття за все своє життя, вони навчилися п'яти, і м'язи, для більш природного кроку слабкі. Таким чином, якщо ви почати працювати таким чином, ви повинні працювати над цим, повільно працює дуже короткої відстані, і ви можете очікувати біль у литках і ахіллове сухожилля.

На мій погляд, робота і болю змінити форму варто. Мені працювати набагато легше, так як я перейшов близько 2 років тому. Мінімалістський взуття допоможе вам з переходом.

+839
Ayosh Maitra 11 квіт. 2011 р., 03:53:20

Ви не можете реально збільшити свій розмір зап'ястя, тому що це залежить від генетики. Ви все ще можете спробувати ВИИТ тренування верхньої частини тіла і подивитися, якщо це працює.

+779
Andrew DrewSki Loughlin 6 серп. 2013 р., 03:24:02

У мене розрив медіального меніска в лівому коліні, так завжди був в жаху від присідань. Однак після 2 років робити присідання нижче паралелі і працюючи над формою, я можу сказати, що я не тільки не було болю в коліні після присідання, але ноги насправді відчуваю себе набагато сильніше. У мене швидко синопсис , як уникнути біль у коліні після присідань тут.

+737
Anand Dubey Anand Dubey 16 груд. 2011 р., 22:33:31

Це може бути трохи пізно, але я думаю, що біль у зв'язки плечового суглоба, які можуть призвести до травм. У мене була така ж біль, в точності, як ви сказали, але легко виправити, дозволить запобігти/зупинити цю біль.

Тримайте лікті ховаються якомога ближче до вашого тіла, як це можливо, роблячи прес до. Думаю, продавлювання через пахву, як ви отжимаетесь, переконавшись, що ваші лікті не стирчать.

Сподіваюся, що це допомагає :)

+734
MilMike 11 вер. 2017 р., 23:21:14

Існують різні ідеї про стрибкових вправ. Я не можу показати будь-які посилання прямо зараз, але деякі люди вважають, ведення вибухових робіт збільшує вибухонебезпечність; у той час як деякі люди вважають тільки те, що росте сила-єдиний спосіб збільшити вибухонебезпечність.

Я вважаю, що чоловік повинен працювати по мірі необхідності. Наприклад, вам потрібно зробити вікно стрибає? Вам потрібно стрибати у вашу повсякденне життя? Вам потрібно зробити краще скакати і стрибати вище? Якщо немає, я не вірю, що роблю коробку стрибки принесуть вам додаткову користь, ніж звичайні силові тренування.

Тим не менше, ризик травми вище, з підстрибуванням, а значить, ви повинні бути більш обережні з ним.

+700
Akash Singh Sengar 13 лют. 2012 р., 16:30:52

Я приєднався тренажерний зал близько двох з половиною років тому (коли мені було 18 років), де я використовував для тренування на руки, плечі, груди і спину. В результаті важкі дні з моїм навчанням, мені довелося припинити мої рутини. Зараз минув тиждень, я повернувся, але я відчуваю, що я втратив більшу частину моєї витривалості. Поки я не виконав до тренування як мінімум 10 повторень у кожному підході з повним комфортом, тепер вона стає занадто важко для мене, щоб управляти 6 і 8 з них мало не вбив мене, навіть з набагато меншою вагою додається.

Це тривалий перерву мені подобалося, що моє тіло стало ліньки? Мені вдалося повернути те, що я втратив?

Примітка: будь-які пропозиції щодо витривалішими буде прийнята з вдячністю.

+675
kirya deina 24 груд. 2017 р., 01:23:59

Я збираюся дієтолога & втрата ваги експертів в останні кілька місяців, які допомогли мені втратити близько 20 кг, і він рекомендував 0.5 - 1 кг в тиждень.

+658
pedrozath 27 січ. 2012 р., 04:50:12

Виходячи зі свого досвіду, я можу тільки сказати, що ударно-хвильова терапія допомогла на біль у ногах від ПФ, але не достатньо, щоб допомогти мені почати все заново працює. Пізніше пройшло 9 місяців і дуже повільний запуск після цього. Зараз - два роки тому - я бігаю 40+ км/тиждень і брати участь у всіх напівмарафон можу знайти час... я до сих пір стрічка ногах (звичайні Т візерунок навколо п'яти) для тривалих пробіжок (15+ км), хоча я не впевнений, якщо вона потрібна (хоча у мене немає наміру, щоб перевірити це).

+641
Kumar Pratik 17 груд. 2012 р., 19:22:16

Я великий шанувальник йоги. Я шукаю, щоб почати практикувати щонайменше 3 рази в тиждень. Моя проблема-я не встигаю за тренером, як моя робота займає багато часу. Я намагався дивитися відео, але я дратуюся з духовними аспектами. Хто-небудь знає будь-який відео-серіал або книгу, яка вчить йога, в першу чергу, орієнтований на фізичні вправи, а не духовним керівництвом?

Шкода, я теж хотіла сказати, що я не хочу нікого образити. Це просто не те, що я шукаю у вправі.

+608
isak89 7 лист. 2018 р., 19:18:17

Коли я був в армії, ми зробили широкий-руки Віджимання, підвищених віджимань, Алмаз (поруч-руку) віджимання, Віджимання з опором (когось тиснути на спину або мішок з піском на спину) і віджимання на колінах.

Коливання опору, розраховані на різні групи м'язів, і домагатися вигорання-все це сприяло розрив м'яза вниз до точки, де вона буде рости ще сильніше, під час періоду відновлення.

І, нарешті, витривалість-це про цифри. Вам доведеться робити багато підходів і багато повторень, з перервою як мінімум 1 день між ними. Наприклад, ми робили віджимання в понеділок, середу і п'ятницю.

+566
kardan 3 лист. 2015 р., 03:54:49

Що має більше значення, ніж час на годиннику, коли ви їсте на зміст і періодичність. Розглянемо наступні факти про панкреатичної функції:

 • Вона займає 6 годин від останньої вуглеводів ви з'їли на підшлункову залозу, щоб перейти від виробництва інсуліну до виробництва glucogon. Glucogon є спалювання жиру гормон, і призначений для підтримки мінімального рівня цукру в крові і перетворює жир в цукор. Це протилежно інсуліну, який призначений для підтримки максимального рівня цукру в крові і пастки надлишок цукру у виді жиру.
 • Ваша підшлункова залоза розрахована на циклів виробництва інсуліну і glucogon.

Найпоширеніше час, коли у нас є більш ніж через шість годин між прийомами їжі, коли ми спимо. Якщо ми отримаємо запропонував 8 годин сну, і ми їмо вуглеводи перед сном, ви тільки мали 2 годин виробництва glucogon. Щоб поліпшити продуктивність вашого тіла, ви можете відкласти сніданок.

Якщо у вас є кілька невеликих прийомів їжі в 3 години, і всі містять деяку форму вуглеводів, ваше тіло буде виробляти інсуліну більшу частину дня. Пам'ятаєте, він призначений, щоб мати цикли інсуліну і виробництва glucogon.

Якщо у вас є ті ж невеликими порціями 3 години, але тільки два містять вуглеводів (сніданок і вечеря), ваше тіло переключається на виробництві glucogon в середині дня, а також.

Одна з причин, що багато дієти припускають харчування протягом 4 годин сном полягає в тому, що дві години після сну ваше тіло починає спалювати жир. Що дає, принаймні, за 6 годин спалювання жиру вночі, і більше, якщо ви їсте через годину або більше після того, як ви встаєте.

+536
Namrah 28 черв. 2013 р., 19:53:45

Тримати в розумі як такому поколінні молочна кислота насправді хороша річ - це просто прямо співвідноситься з іншими втомлює механізмів. Молочної кислоти (через "човник лактату") допускає можливість подальшого вилучення АТФ з допомогою аеробного механізмів.

Коли ви робите жорсткі кардіо, ви ресинтезу АТФ в анаеробних умовах, який виробляє лактат як продукт розщеплення глікогену в анаеробних умовах. Що лактат насправді досі тримають енергетичний потенціал, але ваш організм повинен отримати хороше в її використанні.

Іншими словами, великий покращує серцево-судинну форму покращує здатність вашого організму до порушення лактату, в аеробних умовах в АТП.

Все це в стороні, там є схеми, що ілюструють швидкість видалення лактату як функція інтенсивності вправ протягом довгого часу. "Оптимальної" інтенсивності відновлення становить близько 40% VO2max с.

Ходьба повинна бути нижче 40% від максимальної, але все-таки допомога у видаленні і просто стояв.

Краще в 1 хвилину безумовно можна так довго, як ваш лактату вибудувати не дуже великий (тобто поруч інакше VO2max зусилля).

+489
Ehsan Hmti 9 лип. 2012 р., 01:38:20

Пульсоксиметри розраховувати на приплив артеріальної імпульсу на рівні капілярного русла у вибірку, як правило, вказівний палець. Точні свідчення покладатися на те, наскільки добре ваш оксиметром визначає пульс. Я перестав використовувати шахти для піших і велосипедних прогулянок, оскільки зайва руху, високої освітленості на відкритому повітрі на площі зонда, і менше витрати на мій кінчик пальця (бо було більше крові на моїх ногах?) ускладнює для зонда в моєму Ульс для того щоб виявити сигнал і, таким чином, слабовыраженных сигналів і свідчення я не можу покластися.

+338
imruxin 27 черв. 2015 р., 01:43:43

Табата, як і біг, має значні анаеробних участі (спринтери виглядати м'язистим, виглядають вузькі). Ваші ноги, ймовірно, виглядати підтягнутим і вирізати, тому що ваші м'язи повинні були зробити значні успіхи (гіпертрофія) за останні два місяці на еліптичному. Якщо ви повинні були скласти витрачання калорій з кожної зони вашого тіла під час тренування, я впевнений, що ви знайдете ваші ноги складають тягар загального навантаження.

Крім того, це звучить, як ви недоїдання. Відчуваючи себе голодним і втомленим весь день, кожен день-це досить наочний показник цього. Дуже легко перестаратися про те, який дефіцит калорій створювати для себе під час дієти. Якщо ви терплячі про це, швидше за все, ви не будете задоволені своїми результатами, бо з мого досвіду, ви просто будете виглядати хіло/нездоровий. Тому, замість того щоб почати робити серйозні зусилля на визначенні загальної потреби в калоріях, рахуючи калорії точно, і їсть на незначний дефіцит калорій (може почати на 100-200 калорій в день). Не тільки ваша вага значно здоровіше, це також допоможе запобігти вас від катаболічних (де ваше тіло використовує свої м'язи для палива, а не жиру).

Що стосується вправи, є багато варіантів. Як ви знаєте, ви можете продовжувати використовувати метод Табата для будь-якої вправи. До 8 LBS гантелі не пропонувати великий опір, але ви могли б включити їх у вправи, як двигуни, віджимання рядків, обтяжені віджимання і т. д. Якщо ви можете робити підтягування, що б додати багато до вашого "блат" розвитку м'язів (найширші, біцепси і т. д.), і допомогти навіть з вашого тулуба.

Взагалі кажучи, втрати жиру при цьому набираючи м'язи (також званий рекомпозіціі) є досить непростим завданням, але ... цікаво кажу-це можливо. Особисто я, коли recomp, я їм на профіцит калорій.

Сподіваюся, що допомагає.

+328
Oprima Siete 3 січ. 2012 р., 10:49:26

Залучити до вашої основної. Постарайтеся зосередитися на збереженні головою, п'ятою і кісточки на поверхні води. При диханні, не брати величезні вдихи. Це одна із самих фатальних помилок. Розширення грудної порожнини падає на твої ноги. Ви хочете взяти достатньо повітря такий, що через 2-3 ударів ви вже спустошили Вашу грудну клітку.

Натисніть груди в воді теж. Я б порекомендував запою дивитися невимушене плавання на YouTube.

+319
Ron Hill 5 бер. 2011 р., 15:52:06

Це звучить як проблема м'язову витривалість. Тому що ти не готувався до м'язової витривалості (більше 20 повторень), ваше тіло ще не адаптувалася для цього. Існує два підходи до вдосконалення ваша здатність робити більше повторень, коли ти не можеш бити, що 20 мета реп:

 • Збільшення ваги (додати вагу на ваші плечі, або одягти жилет вага), і потім назад встановити тільки вагу тіла. Продовжуйте збільшувати вагу. Зрештою, ваша база сила допоможе влади більш довгі набори.
 • Просто збільшиться на 1 респ неважливо, яка вона бридка. Це змушує вас розвивати розумові сили духу, необхідної, щоб усунути цей камінь спотикання.

В залежності від того, наскільки вірним духу засудженого кондиціонер ви хочете бути, ви можете спробувати один або обидва варіанти. Це, безумовно, вірно, що якщо ви можете підняти вище максимальна вага, ліхтер ваги, простіше мати справу з, і ви можете зробити їх більше. Це також вірно, що найбільша перешкода, щоб пройшовши повз точки психічної втоми. Ви будете почувати себе, як кидали в рушник, але ви не можете дозволити собі таку розкіш.

+216
Rosie Garcia 17 черв. 2012 р., 02:30:11

Це називається рекомпозіціі, і це працює до певної міри. Більшість людей, ймовірно, може зробити це за кілька років, перш ніж він перестає працювати. Потім вони повинні зробити зсипати/різання циклу створення м'язової маси стає більш складним, як час іде.

Ще одна причина зробити цикл це більш зрозумілим для людей. Рекомпозіціі вимагає постійного відстеження й запису, щоб переконатися, що ви не йдете над або під бюджет, якщо ви дійсно добре присматриваешься до прийому їжі. Зсипати (особливо брудної навалом) простий. Ви їсте багато. Якщо ти не товстієш, то їж більше. Різання є прямою протилежністю. Основна/скоротити цикл-це перевірений часом метод, який працював для багатьох людей.

+194
user6333 13 груд. 2017 р., 03:50:40

Більшість підтягуючі Групи сайтів використовувати заплутаній схемі, але в реальності ремінець не має нічого спільного з вашим вагою, і ви повинні вибрати діапазон лише в "самостійного" підтягування ви плавиковий шпат робити.

Це Amazon продавець використовує дуже простий для розуміння графічний продукт зображення: http://www.amazon.com/dp/B00Z7IRAQ2/

Також див. розділ "опис товару", щоб зрозуміти трохи більше інших вправ, які можна виконувати з групою.

+165
redg 1 вер. 2013 р., 03:24:58

У мене теж ця проблема. Дві речі, які допомогли мені (звичайно, YMMV):

 1. Музика. Як вже згадувалося кимось іншим, енергійна музика може бути стимулюючим під час тренування, особливо кардіо тренування. Для мене, я знайти інструментальна танцювальна-клубна музика кращі. (Недавній приклад, просто щоб проілюструвати, що маю на увазі: я знайшов багато хороших пісень для цього альбому Прага '11 Маркус Шульц.) Інструментальна частина (а не музика з вокалом) має важливе значення в поєднанні з #2.
 2. Читання або перегляду відео. Навіть бухая рух-рух-рух-це музика в моїх вухах, я б скучити робити 45хв–1 година їзди на велосипеді на велотренажері або еліптичної велосипед. Що змусило його стерпно читає щось цікаве, або (при наявності апаратури) доганяє на ТБ-шоу на вашому комп'ютері. Я знаходжу це особливо зручно читати під час їзди на велосипеді на нерухомому лежачому велосипеді. У мене немає часу протягом дня, щоб прочитати матеріал, не пов'язаний з роботою, але я кажу собі, що моя тренування-це час, коли я можу читати все, що я хочу-я наздоганяю на журнали, я роздруковую статті, я хочу читати, я читаю книжки, і т. д. Як тільки я почав говорити собі, що це було моє вільний час для читання, я почав хотіти , щоб піти в спортзал.

Сподіваюся, що це допомагає,

Майк

П. С. Я ніякого відношення до творців цього альбому я згадав #1.

+137
TeMo JuNo 26 вер. 2010 р., 10:35:13

Я думаю, що ви на правильному шляху, оскільки, коли ви приймаєте на тренування днів.

Наскільки нетреніровочние дні йдуть, найкраще, що можна зробити, ІМО, є однією вранці за півгодини прокидатися і якщо ви хочете другий, піти на це. Я, чесно кажучи, не думаю, що час це важливо. Ви дійсно повинні слухати те, що ваше тіло хоче, якщо ви прагнете більше їжі. Ви хочете вуглеводів, цукру, і т. д... їсти здорову їжу, яка буде вирішувати ці потреби. Якщо ваш організм хоче білка ще трясти. Я не думаю, що ви будете отримувати всі переваги від харчова струсити просто приймає її, тому що ви думаєте, що вам потрібно. Їх краще всього вранці і після тренування.

+124
Gabe Rolon 24 лист. 2014 р., 05:22:30

Я знаходжу смак сироватковий протеїн неприродним, і було цікаво, якщо я міг би доповнити тренування з капустою, мабуть, вони містять 35% білка.

http://www.care2.com/greenliving/10-reasons-to-eat-sprouts.html?page=1

Б 200 г в день проростків дозволити 160 фунт тренер достатню кількість білка, щоб підтримувати м'язову масу?

+122
Foobatz 31 лип. 2016 р., 21:30:34

Фон: це питання був викликаний кілька зауважень від користувачів:Майкл Quote 1

Quote 2

Прочитавши недавньої статті Нью-Йорк Таймс , що належать до предмета запиту, щоб я довів ще на тему обмін речовин і як він впливає на тренування і втрата ваги.


"Найбільший невдаха" - це шоу, де учасники змагаються один проти одного, щоб втрачений вагу швидко. Він потрапив під багато критики за "гладкі наруги" і є багато суперечок навколо шоу. В недавній статті Нью-Йорк Таймс є свідчення, що деякі люди просто не можуть тримати вагу викл із-за змін в обміні речовин.

У статті, доктор Хол, експерт з метаболізму в Національному інституті діабету і травних і хвороб нирок, який є частиною національних інститутів охорони здоров'я цитує:

Це пов'язано з метаболізмом спокою, який визначає, скільки калорій людина спалює в стані спокою. Коли шоу почалося, конкурсанти, хоча і надзвичайно надмірна вага, мали нормальний обмін речовин в їх розмір означає, що вони горіли нормальна кількість калорій для людей їх вагу. Коли вона закінчилася, їх метаболізм сповільнилося радикально, і їх тіла не були горите достатню кількість калорій, щоб зберегти свої тонкі розміри.

Дослідники знали, що тільки про тих, хто свідомо худне — навіть якщо вони почнуть в нормальному вазі або навіть недовага — буде мають більш повільний обмін речовин, коли дієта закінчується. Так вони не були здивовані, побачивши, що "найбільший Loser" конкурсанти повинні були повільно метаболизмы, коли шоу закінчилося.

А роки йшли ... і цифри на шкалі піднялася, учасників обмінів не відновити. Вони стали ще повільніше, а фунти складати далі. Це було, як ніби їх тіла були активізувати свої зусилля, щоб витягнути учасникам повернутися на вихідні ваги.

Подивилася в інтернеті, є статті, які стверджують, що фізичні вправи можуть поліпшити ваш пан і навіть ваш BMR:

І навіть дивна стаття, що conclused протилежний висновок нити! Svetkey ЛП Стівенс ЮА, Брентлі PJ і співавт. (2008) вважає,

Висновки: Більшість людей, які успішно провів первинне поведінкової програми втрати ваги зберігається вага нижче початкового рівня. Щомісячні коротка особистий контакт передбачене скромне перевага в підтримці втрати ваги, в той час як інтерактивні технології-засновані інтервенції, що надаються рано, але скороминуще користь.


Питання:

Це відновлення ваги після дієти неминучий із-за змін в обміні речовин або постійної кращому способу життя, який включає в себе вправи змінити свій BMR, щоб довести його до нормального рівня для зниження ваги?

Бонус: найбільший невдаха індикатор більшого (вибачте за каламбур) проблеми з схудненням або це шоу стоїть осібно в силу своєї природи?

Примітки

Будь ласка, не зосередитися на тому, чому вагу набрала в першу чергу. Є багато причин, чому американці мають більш високий рівень ожиріння, але це питання не хочу обговорювати.

Будь ласка, дайте повні джерела для всіх заяв, зроблених в свої відповіді, і чітко вказати, що ви вірите, щоб бути відомо або ваших (або інших) думку. Бонусні бали за цитати, як я, використовуючи опису посилання.

Редагувати: Ця стаття була обговорена ще на реддит Р/фітнес https://www.reddit.com/r/Fitness/comments/4hhgjk/new_york_times_article_summarizing_longitudinal/

+121
CaptainObvious 22 трав. 2010 р., 02:21:41

Які травми, що може призвести до кінця регулярні заняття в тренажерному залі. Я читала, що грижа може стати причиною кінця життя тренажерний зал, як люди, у яких грижа не можу підняти (я маю на увазі важке підняття тягарів)

Є інші травми? та як їх запобігти?

Дякую

+102
user3475723 23 серп. 2018 р., 20:58:55

Я став консультантом в листопаді 2012 року. 4-годинний день їздити втомлює мене і залишає мене зовсім немає часу, щоб зробити що-небудь ще, набагато менше ходжу в тренажерний зал. Отже, я не пішла в тренажерний зал з січня 2013 року і з тих пір поставив назад всі ваги я втратив, і багато іншого, і втратив форму.

Я збираюся почати в 1 годині ходьби від завтра вранці, і мій план полягає в тому, щоб зробити вільний вага вправи гантелі після 1-годинної ходьби.

Я так звикла ходити в тренажерний зал, що я трохи не впевнений, якщо тільки пара гантелей буде достатньо?

Я можу втратити все вага, розвинути м'язовий тонус і повернутися в нормальному стані тільки пара гантелей?

Мій план полягає у наступному:

1) гуляти 1 годину протягом наступних 30 днів, тому що я не можу бігати або працювати з вагою, я набрала зараз.

Слід, що з невеликими гантелями вправи, такі як бічній піднімає, піднімає лобової, жим від грудей, жиму від плечей, молоток кучері, і концентрації локонів і всього тіла-силові вправи, як присідання, випади, Бічні випади, віджимання, підтягування, АБ хрумтить і розтяжку.

2) протягом наступних 90 днів, замінити на 1-годинну прогулянку з 40-хвилинної пробіжки. Потім гантелі і вага тіла вправи.

3) на частину року до 31 грудня 2013 року, замінити на 40-хвилинну пробіжку на 20 хвилин суміш бігу з короткими провалами в бігу (30 - 90 секунд провали). Потім слідувати, що з гантелями та боді-вага звичайної тренування так само, як я описав вище.

Я планую зробити цю тренування 5 днів на тиждень і планують втрачати вагу близько 57 кг і набрати близько 10 фунтів м'язової маси після цього.

Всі ходьба, біг та біг я планую буде на землі.

Я люблю тренажерний зал і досі тримають там своє членство, хоча я абсолютно не в змозі йти, тому що я йду з дому дуже рано і повертаюся дуже пізно вночі. Тренажерний зал теж досить далеко і в протилежну сторону.

Тому я планував просто роблю гантелі і ваги тіла тренування, які я виклав вище.

Це досить рутинний, щоб повернути мене на формі або мені потрібно, щоб приєднатися до тренажерний зал?

+100
Alamin Hasan Arfin 5 груд. 2016 р., 10:04:39

4 тижні до Залізної людини - я б не спробувати що-небудь нове.

Ви, ймовірно, будете в конусності в 2 тижні, а ви вже повинні бути на піку і готовий до гонки.

Так, гелі особистого (і деяких медичних) вибір, але просто продовжувати те, що у вас через півтора, і все буде відмінно.

Є гелі, смоли, порошки, таблетки (ймовірно, 20 тощо), бари і т. д. Це твій вибір, я не зможу зробити за 4 тижні до мого піку раси.

О, і удачі!!

+96
blented 28 квіт. 2012 р., 08:25:14

Це кілька пов'язаних з худне/набирає м'язову питання знайшов тут, але хотілося б дізнатися, чи є які-небудь дослідження і знання про втрату ваги, що перешкоджають фізіологічних адаптацій витривалість тренування.

Є певні пристосування, які виникають при тренуванні на витривалість, таких як зміцнення тип IIA і IIB волокон, який включає в себе зростання волокон і гіпертрофії. Кровоносні судини проростають у м'язи, щоб допомогти у транспортуванні кисню, тіло стає більш ефективним при використанні жиру і збільшує мітохондріальну розраховувати в самих м'язах.

Це дослідження дивиться на фізіологічні та метаболічні зміни, які відбуваються, і було б припустити, що не було ніякої втрати ваги у групі (З по2, не змінився, вага не змінився, а вага знаходиться в центрі VO2 від розрахунку), тому можна збільшити витривалість в короткі терміни без збільшення ваги/збиток. Крім того, можливо вам більше підходить при втраті ваги у нетренованих людей.

Проте, в довгостроковій перспективі існують певні фізичні зміни, які відбуваються. Характерні для велоспорту, верхній частині ніг і литок можна отримати досить великий. Ви бачите це найбільш помітно в спринтери, але і витривалості велосипедистів, просто не так яскраво виражені. Здоровий глузд і згаданий вище питання буде означати, що зростання м'язів пов'язаний з тренуванням на витривалість може бути ускладнене з втратою ваги, але це також впливає на зміни, які відбуваються всередині? (Збільшує щільність волокон, мітохондрій, збільшується, зростання кровоносних судин). І в разі непідготовлених людей, є золота середина, де немає більше фітнес/витривалості може бути досягнуто без набирає вагу в короткі терміни? Будь-яка інформація вітається, але дослідження переважніше.

+88
Lai Yuin Hong 22 лип. 2016 р., 05:04:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil