Підняття тягарів негативно впливають на м'язи живота?

У мене є друг, який раніше ходив у тренажерний зал протягом декількох годин кожен день, і у нього було чудове тіло.
Потім він раптом почав відчувати болі в області живота. Так він відвідав лікаря, який сказав йому, що є "кулі" біля нашої області пупка, який був 'зрушених' трохи з підняття важких речей. Ще гірше те, що він не може бути виправлено шляхом хірургічного втручання.

Так що йому довелося витратити місяць на спеціаліста табір, де вони зробили деякі масаж, лікування після чого проблема була вирішена. Але через місяць він втратив всі свої м'язи і був дуже слабкий. Тепер він не ходить в спортзал. Я теж в шрамах трохи і я планую вийти зі спортзалу. Це доведене явище на міжнародному рівні?

ЗИ: він тренується під керівництвом експерта.

+837
Aliwa 8 бер. 2018 р., 15:33:21
28 відповідей

Коли я підходжу до ланцюга в моє навчання, я більше турбуюся про те, як одна вправа буде протікати в наступному році, а не в зокрема, того, вправи на, Можливо, групи м'язів. Я також використовувати схеми в якості інструменту для кондиціонування, а не міцність будівлі конкретно (іншими словами, Я в кінці тренування з ланцюгом, а не робити мої тренування в ланцюги).

Суперсети, які ти використовуєш тут, є абсолютно законний спосіб вирішення вашої підготовки. Ви навіть можете отримати деякі вигоди від кондиціювання supersetting, зберігаючи ваші інші короткі інтервали. Як коротке буде залежати від вашої здатності відновлюватися між вправами і кількість ваги ви використовуєте.

При проектуванні ланцюга для себе, я намагаюся обмежити число унікальних вправ до 4 - 5 рухів, так що це легше відстежувати, де я перебуваю, Коли я змушую себе так сильно, як я можу аеробно. Як я вже казав, мені подобається їх дизайн, як одну вправу плавно переходить в наступний. Приклад одного, що я використовував у минулому:

 • Нахилився поспіль
 • Повісьте чистої енергії
 • Військова печатка
 • Передній присед

З цієї схеми, я вибрала вага, який був обмежений мій армійський жим в діапазоні 6-8 повторень, і потім почав всі рухи з такою кількістю повторень, а потім додатково купуються аж до 1 респ в рух.

У підсумку, схеми насправді залежить від вашої креативності.

+971
Mindaugas Jaraminas 03 февр. '09 в 4:24

(1) У вас є два дні інтенсивної м'язової тренування будівлі, які знаходяться у верхній частині тіла і ніг. Я б не назвав ядро-день як день м'яз (якщо ви робите тягу на день!?). Основний регенерує досить швидко, так що вам не потрібно більше відпочивати у цей день. Для ніг і верхньої частини тіла, вам дійсно потрібен відпочинок. Але день відпочинку більше призначені як день, де ви не раз тренувати м'язи важко. Це не означає, що ви не можете зробити будь-які види діяльності, як плавання, пропуск і т. д. насправді заходів у дні відпочинку є надзвичайно корисний для регенерації та відновлення. Нічого не робити в дні відпочинку і сну протягом усього дня буде просто уповільнити ваш метаболізм (я зробив це вже давно не так). Пам'ятаючи про вашої м'язової діяльності, а не призведе до поліпшення результатів у наступному тренінгу. Так що ви робите дуже добре.

Але... (2) Ви робите дві половини-ноги заняття (плавання) перш ніж ваша нога день. Так ти, напевно, втомився в п'ятницю і не можете принести всю вашу силу у ваші тренування. Значить не будуть шокувати ваші м'язи ніг так сильно, як ви могли б зробити, якщо ви не зробили б дві кардіо тренування в дні перед. Це може означати, що ваші ноги не встигнуть відновитися. Тим не менш, ви, ймовірно, зробити сильніше, але це може закінчитися в екстремал втому. Але з плином часу ваше тіло буде звикнути до нього.

(3) Таким чином, щоб завершити це абсолютно ОК, щоб активувати м'язи між м'язом-будівлі днів. Але не перестарайтеся, щоб ваші м'язи можуть йти з повною силою, на наступному тренуванні. Бо якщо ні, то ваша мета набрати м'язову масу буде займати набагато більше часу.

+948
Afetter 22 вер. 2017 р., 03:43:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Скелелазіння-це діяльність, в якій учасники піднімаються вгору, вниз або поперек природних каменів або штучних кам'яних стін. Мета полягає в тому, щоб досягти зустрічі на вищому рівні освіти або кінцеву точку заданого маршруту без падінь. Скелелазіння-це фізично і психічно вимогливим видом спорту, який часто відчуває силу для альпіністів, витривалість, спритність і баланс разом з ментальним контролем. Поки не олімпійський вид спорту, скелелазіння визнана Міжнародним олімпійським комітетом як вид спорту.

+930
NonyNo3lle 27 груд. 2013 р., 10:29:35

Є наукові докази того, що ЗМА (цинку монометіонін і аспартат і аспартат магнію) є ефективним в якості доповнення до навчання? Це повинно допомогти у відновленні м'язів і сон. Мені запропонували спробувати ЗМА, але я не бачу ніякої реальної різниці. Я шукав тут і в інших місцях в інтернеті, але я все ще не впевнений, чому вірити.

+857
AHbKA1 3 лип. 2019 р., 08:11:14

5 тижнів тому я почала 8-тижневої програми навчання, яка складається з навчання концептуальні 3 рази в тиждень.

Після довгих років застою я відчуваю реальний прогрес у всіх великих груп м'язів. Проте, ймовірно, з-за сильно збільшеного навантаження у мене зараз болять коліна вже близько тижня. Коліна здаються вам краще через день, але коли я їх на наступний день здається ще гірше, ніж раніше. Це не боляче, під час тренування, і я думаю, що я досить гарна форма.

Мені здається, що зв'язки просто ще не адаптувався до підвищених навантажень, але я не хочу травмувати себе.

Мені здається, що я повинен дати мої коліна додаткових вихідних, але мені не хотілося б розбити зараз мої тренування, коли тренування повинні бути важкими.

Більш докладно на наступний день навчання я повинна присідати тільки 2 підходи по 18 повторень, так що це буде досить легкий вагу (60 кг в моєму випадку). Однак обсяг досить високий.

+787
enaz 4 серп. 2013 р., 23:22:01

Я б додав до великим відповіддю Лего, що бокс і муай тай часто вважаються незаперечним добре для вашої спини, тому що ви тренуєте основний і часто рухатися весь ваш торс. Я отримав це від численних друзів, які в свою чергу чули це від своїх лікарів.

Що стосується мене, протягом тривалого періоду мого життя муайтай була єдиним видом спорту, що я міг зробити для вже не нудно, це з тієї ж причини спорті я можу зробити з найбільшою інтенсивністю. Якщо ви більш дисципліновані, ніж мені, що не буде застосовувати звичайно - але це може бути розгляд.

+754
Cerin 20 черв. 2013 р., 00:26:58

5 години будь-тренування буде вимотувати вас для решти дня. Тепер щодо того, що робити далі? Їжте їжу, щоб допомогти вам з вашої потреби в калоріях і, якщо можливо, подрімати. Що не може видалити всі знемоги, але дати вам достатньо енергії для інших справ.

+749
nilfric 11 жовт. 2019 р., 19:22:02

Я в стороні з тендиніт ахіллового сухожилля протягом 8 місяців зараз. Я не можу бігати або кататися на велосипеді або; єдине, що я можу зробити, це плавати.

Плавання працює добре для мене, я дуже рекомендую його. Ви не зіпсуєте ваш подальший ахілла, але ви збережете кардіо фітнес. Будь хід робіт, і плавання-це досить м'який, що ви можете зробити це протягом декількох годин, якщо ви хочете.

Слова з обережності, коли ви починаєте знову звичайної діяльності: їзда на мотоциклі може посилити Ахіллес тендиніт так само погано, як біг, особливо якщо сідло занадто високу або низьку, або ви їдете на велосипеді по пагорбах. Зверніть увагу на ці речі і робити тільки трохи спочатку. Повторно поранивши себе, занадто складно ці перші дні може бути навіть більш психологічно болісним, ніж оригінальний травм, в моєму досвіді.

+713
Accolade55 5 бер. 2012 р., 15:20:48

У роботі над повним стійку, я збільшив починаючи на стіні і тримав свою форму як можна довше. У мене є питання по техніці стійку, особливо ліктьовий замок. Є точка, в якій я відчуваю, що мої лікті зафіксуйте на місці, коли вони абсолютно прямі, не боляче і робить тримати мою форму протягом тривалого періоду часу значно легше. Однак, я не впевнений, якщо це збільшує потенціал для травми або впливу плавний перехід в стійку на руках віджимання. Цікаво почути ваші думки щодо того, чи не фіксувати на цьому шляху-це хороша ідея.

+699
Matthew Grima 11 серп. 2010 р., 14:30:24

Я знаю, що є вже прийнятий відповідь на ваше запитання, але я думав, ви могли знайти за наступним посиланням дуже корисні:

Нижньої частини тіла розтяжка

Деякі з них по посиланню вище, що я віддаю перевагу:

 1. Розтяжка Біцепса Стегна

  Ляжте на підлогу з зігнутими колінами. Випряміть одну ногу і повільно тягніть її до тебе, обхоплюючи стегна, гомілки або щиколотки. Тримати злегка коліно Бент. Перемикач ноги.

 2. Розтяжка Чотириглавих М'язів

  Ляж на бік, використовуючи лікоть для рівноваги. Використовуючи іншу руку, повільно опустіть ногу до сідниці, тримаючи обидва коліна разом і зігнуті в коліні, указуючи вниз. Перемикач ноги.

 3. Внутрішньої Поверхні Стегна Стрейч

  Сидіти на підлозі з ноги притиснуті один до одного. Підтримка АБС в плече вперед, поки не відчуєте ніжне розтягнення у ваших внутрішньої поверхні стегон.

Вийшовши з кікбоксингу фон, гнучкість нога була дуже важлива. Я особисто знайшов перешкоду, стрейч, фантастика. Я знайшов його відмінно підходить для підколінного сухожилля м'язів і нижньої частини спини. Однак, як зазначив у коментарях є кілька аргументів проти цієї вправи. Хоча я особисто ніколи не мав жодних проблем з ним. Я зробила це двічі на день 5 днів на тиждень вже близько 3 років і вона ніколи не дав мені ніяких проблем.

+643
Hamza EL HANNA 29 бер. 2017 р., 20:24:08

Поки немає особливих розбіжностей, що вага повинен бути доданий після певної кількості повторень досягається (зазвичай 15), насправді потрапити туди-це інша справа. Один з підходів, спочатку популяризированный Павло Tsatsouline (див Цю статтю для отримання додаткової інформації), називається "жирування ПАЗ". Павло стверджує, що "специфіка + часта практика = успіх", то треба як можна частіше тренуватися", а бути як можна більш свіжими". Хоча це може бути витлумачено кількома способами, це зводиться до того, не буде провалу на кожен набір і роблю кілька комплектів в день. Звичайно, ви повинні мати в легко доступному турніка для цієї роботи.

Я особисто стежив за такий підхід до роботи з моєю 2 підтягування до ~12 досить швидко - мені на моєму шляху в туалет і моє правило було стрибати і робити кілька підтягувань кожен раз, коли я ходив під ним. Звичайно, на початку я обдурив, стрибала, не пройшовши весь шлях вниз, але я поліпшив досить швидко. Пізніше, я спробував змінити хватку і зробити їх більш строго. Найголовніше, я ніколи не пішов повністю на провал, просто роблю скільки я міг у той час як я відчував себе "сильним".

У статті я посилався вище кажуть, що це може бути застосоване для інших вправ, хоча це напевно не дуже хороша ідея (побоюючись перетренованості), хоча воно приходить до висновку, що роблю це з провалами може бути хороший матч (який у відповідності з моїми власними думками та досвідом, вважаючи мене немає паралельних брусах під рукою, тому я не міг перевірити це).

+632
nwly 8 лют. 2010 р., 01:42:04

Це дійсно залежить від того, що ви шукаєте. Як xiaohouzi79 сказав, Якщо вас влаштовує ваш нинішній зростання руки робити інші вправи, це прекрасно. Однак, якщо ви шукаєте додаткове визначення (не зростання) ви, швидше за все, принаймні є один добре провести час у вашому циклі піднімаючись з упором на руки. Я рекомендував би, щоб ви переконаєтеся, що ви працюєте з обох боків руки (біцепс і трицепс) через інші вправи. Найгірше, що може бути, з одного боку ростуть швидше/більше, ніж інша. Це не тільки виглядає дивно, це може призвести до травм надалі.

+619
IGORK 2 вер. 2013 р., 16:14:46

Певною мірою так. Ви не заперечуєте, якщо я запитаю, як довго ти тренувалася? Якщо ви ще не тренувався дуже довго, насправді там немає поняття тренування для розміру проти тренування на силу, оскільки робити що завгодно(в межах розумного) буде викликати навчальний відповідь.

+602
Jagath Silva 26 серп. 2016 р., 16:35:59

Що ви звертаєтеся також відомий як коркова ремоделювання.

Людське тіло постійно переробки кісток, в розмірі близько 10% заміни в рік. Впливу і навантаження спорт (футбол, єдиноборства, важка атлетика, біг, і т. д.) відомо, щоб допомогти зберегти щільності кісткової маси (МПКТ), а не вага підшипника спорт (плавання, велоспорт) не мають ті ж переваги. Це БМД благо було показано, збережеться протягом циклів дорослий/старіння, навіть якщо людина не брав участі в легкоатлетичних колишнього рівня молоді.

Велика частина вигоди від коркових ремоделювання за рахунок спорту походить від стресів, розміщені на кістки від м'язів (через сухожилля), які приєднані до них. Я не в курсі (і не зміг знайти через базу даних PubMed) опубліковані статті, які стосуються безпосередньо впливає на ріст кісток у районі, хоча є деякі виміри, які показують лікоть регіони з більшої щільності кісткової тканини, у зв'язку з неодноразовими ударами ліктя, але чи є це з-за удару або навантаження на сухожилля/м'язи не показані.

Бити ноги, засунувши руки в пісок, ударяючи щитами (маківара) не обов'язково призначені для збільшення щільності кісткової тканини, але щоб збільшити м'язову силу, щоб безпосередній вплив і, щоб заглушити відчуття болю у цьому районі.

Особливо для молодих спортсменів, це не рекомендується. Прямий вплив на невеликій ділянці (наприклад, наїзд шин на дерево) може вбити окістя, в результаті чого буде не більше зростання кісток у цій області. Якщо ви відчуваєте гомілки спортсмена, які грають наприклад у футбол, ви будете часто знаходити "ями" в краю кістки, де зростання вплинуло.

Для величезної, переважної більшості людей, які тренуються в бойових мистецтвах, немає ніякої реальної необхідності, щоб почати перекручуючи ваші ноги або бити невинних дерев. Коли у нас не було захисні прокладки, треба було заглушити себе вплив, щоб мати можливість ефективно боротися, проте це не зовсім так, якщо тільки ви маєте намір боротися конкурентоспроможним в Муай-Тай/кікбоксинг/ММА тип об'єктів.

+529
Wichobass 28 черв. 2013 р., 03:57:58

Звикнути до ідеї працює повільно. Якщо ви спробуєте продовжити темпі 3-4 км на марафонській дистанції у 12 тижнів ти просиш за травми (як вже неодноразово зазначалося).

Якщо ви повільно вниз приблизно на 20%, або навіть більше, там набагато менше ймовірність отримання травм, але це займає величезну кількість самодисципліни, щоб працювати повільніше, ніж ви хочете.

Удачі, але, будь ласка, будьте обережні.

+440
Jerry Tian 5 січ. 2012 р., 22:35:09

Я шукав в інтернеті, і більшість припускають, що підтягування не вимагають прогріву. Але це порада для "нормальних" людей і професіоналів, хоча у мене слабке тіло. Я можу в кращому випадку вдається зробити два підтягування, а потім це буде боляче протягом декількох днів. Може хто-небудь дати мені деякі пропозиції про те, як зробити правильний прогрів до підтягувань?

+431
sachin khairnar 21 вер. 2014 р., 15:55:57

Є кілька рішень, які я хотів би розглянути для цього, обидва з яких є досить легко.

 • Змінюватися - Ви говорите, що Ви робите велику відстань тріатлон, я припускаю, що ви маєте на увазі більше, ніж на олімпійській дистанції, де час перехідного процесу більш вирішальне значення, наприклад, половину і повну дистанцію Айронмен. Я б взяв зайві пару хвилин на велосипеді/біг переходу намет і переодягнутися у вільну сорочку.
 • Гоління - йти вперед і поголитися. Ви можете голитися досить близько, що ви не повинні мати справу з короткими волосками тертя, та/або поставити пластир на цю область. Він також пропонує перевага в тому, що якщо ви не волохатого, загальна гоління у всьому може мати дисипації benenfits тепла. Крім того, ти вже голиш ноги (а якщо ні, див. В цій статті. Ви могли б витрачати 4-5 хвилин часу), так чому б не трохи більше?

Якщо ви вже пробували bodyglide і подібні кошти, я думаю, що ці два може бути вашим кращим варіантів не залишилося.

+395
Heyner Marmol 22 груд. 2016 р., 15:27:56

Я завжди вважав, що це хороша практика, щоб робити кожен день гімнастику, якщо бути хорошим в художній гімнастиці-це ваша мета. Взагалі кажучи гімнастикою корисні для поліпшення серцево-судинної витривалості, і найкращої практики, що робить їх часто. Може бути, ви розлучилися, які вправи ви робите, в який день, тобто chinups і схильний міст один день, віджимання ноги виникає інша, і не одна група кожен день.

+380
Dominik M 3 січ. 2016 р., 17:01:42

Розтяжка насправді вирішальне значення для поліпшення здоров'я фасції тканини. І це буде насправді поліпшити свої м'язи. Я поясню вам, чому.

Насамперед, ви повинні розуміти, що hypetrophy відбувається по двох різних подразників, і одне з цього механічного гіпертрофічних стимулів: якщо ви хочете повного пояснення гіпертрофії ви можете знайти його в мій відповідь на це питання прямо тут.

Механічне напруження distribuited протягом м'язового цитоскелета, і ця структура є thightly пов'язані з фасцією/сполучної тканини самої м'язової клітині. Коли ви простягаєте ви насправді поліпшити здоров'я ця тканина за рахунок збільшення обороту в колагенових білків і зміна структури самої тканини текстури ( що зробити те, що називається "обжимний" структура ).

Якщо передача кінетичної сили є оптимальною, ви зможете не тільки мають цілу купу переваг в плані профілактики травматизму, та ефективності, але і дозволить напруга передається на Z-дисків і базальної пластинки з фізика сарколеми, які знають, що утримувати mechanotransductor білків , таких як Марк.

Ці білки переводити механічні подразники справді білковий синтез сигналів і поліпшить hypetrophy особливо в sarcomere і структура міофібрили.

Це відбудеться тільки якщо у вас гарна передавальні поперечної сили costameres цитоскелета і обжимний-як здоровим фасції, щоб підтримати його.

На верхній частині що брати до уваги, що механічні подразники ( ексцентрична фаза ) також є фундаментальною в паракринной секреції ІЛ-6 макрофагами. Інтерлейкін 6 є потужним стимулятором супутникове м'язової диференціювання, і це має вирішальне значення для ремонту і росту м'язів.

Ви хочете оптимізувати пасивні і активні передачі зусилля зі здоровим фасції, і ви можете зробити це через розтягнення.

+328
radu 25 бер. 2016 р., 00:57:32

Я зробив це, і я виявив, що він допоміг покращити мої накладні витрати натисніть по п'ять або десять кілограмів за місяць. Він також підкреслив мій плечового суглоба (за допомогою надмірного використання і прогріву) до точки, де мені довелося відпроситися навчання.

+295
Lanecie 20 трав. 2019 р., 07:05:12

Спробувати Бікрам йогу :) це настільки щиро, що за ту ж суму, яку ви хотіли б розбиті коліна від бігова доріжка!

+281
Giunter 9 січ. 2018 р., 01:26:06

Все залежить від тренера, однак погана форма дозволить вам піднімати більш важку вагу. Якщо що, форма важливіша з підйомною силою, де метою є, щоб мати високий загальний на платформі.

Тим не менш, є досить широкий діапазон, що є гарним тоном, і все зводиться до пошуку тренер, який може допомогти вам знайти свою оптимальну форму. При купівлі тренеру необхідно враховувати наступне:

 • Хто ще їх тренує?
 • Які були результати у них були на платформі? (доказ від конкурсу до конкурсу)
 • У спортсменів тренера реально конкурувати?

Якщо ви знайдете тренера, який готує конкурентоспроможних пауерліфтери, і ті, пауерліфтери стають сильнішими від конкурсу до конкурсу, швидше за все, вони є хорошим тренером. Якщо спортсмени дійсно не поліпшується, або тільки додавання 5-нижче 10 фунтів на їх підсумки, коли вони не поруч, де елітний підсумки, то я б передав тренер.

Якщо у вас є кілька кандидатів, візьміть один з них і подивитися, наскільки добре вони працюють з вами. Якщо ви не задоволені, спробуйте наступний тренер. Пам'ятайте, щоб бути дуже терплячим. Це тільки справедливо, щоб тренер знав про твою історії травм. Вони можуть у вас робити деякі речі, які не можуть виглядати як підйомна сила на деякий час, щоб допомогти реабілітації вашого організму. Це може бути дурманить і копітка робота, але дуже потрібна при виправленні довгострокові болю.

+237
Patrick Costello 18 лип. 2013 р., 08:33:50

Здається з вашого опису, що ви (ваш мозок) особливо страх від падіння. Ви раціонально знаємо, що матрац дуже м'який, але ваш мозок, здається, не вірю. Може бути, ви не впасти на це досить часу?

Я думаю, ви могли б отримати вигоду з навчання падає прийоми дзюдо на деякий час. Чим більше часу ви будете падати, тим більше ваш мозок буде комфортно з ідеєю падіння, тим менше страху буде.

+227
user986730 13 черв. 2016 р., 09:33:39

Тому я роблю цю тренування-

workout

Так що я трохи вузькі, і ви повинні зробити це 4 рази в тиждень, щоб отримати м'язи. І тому ви повинні мати 1 вихідний між 2 тренуваннями, щоб дозволити м'язам зажити.

Але в той же час у мене маленький живіт і я хочу позбутися від нього. Тому з сьогоднішнього дня я почав бігати вранці на порожній шлунок(без їжі) протягом 20 хвилин. Я повинен обмежити цей теж працює по 4 дні в тиждень? Чи включається запобігти м'язи від регенерації?

Або я повинен працювати кожен день, і біг не вважається вправа на мій день відпочинку?

+227
Ryan Swoverland 12 бер. 2010 р., 12:04:36

Я багато тренуюся: 5 днів в тиждень 30-60 хвилин кардіо, 4-5 днів в тиждень підняття тягарів (переважно силові тренування, безліч станова і присідання), 3-4 дні на тиждень скелелазіння і 2 дні в тиждень йога. Нещодавно я вирішив відмовитися від всіх добавок, у тому числі протеїнові коктейлі, і вирішили зробити все моє харчування від більш традиційних джерел (наприклад, що завгодно, тільки не в порошок або таблетка). Так, щоб задовольнити мій потреби білка, я почав їсти приблизно 1 кг топ ромштекс в день. Моє питання полягає в наступному: враховуючи мій нинішній полк, я повинен турбуватися про негативні побічні ефекти вживання так багато червоного м'яса?

+189
S18alg 2 черв. 2011 р., 06:03:04

Перший удар (див. офіційні документи) є поняття так званих "тренувальний ефект", який проведе тренування на основі історії за останні пару місяців і ваш останній очний (крім ваги, віку, статі,..)

У своїй системі, вимірюється за допомогою двох параметрів: клас активності та рівня підготовки. Обидва засновані на активності за останні пару місяців і вони використовуються, щоб визначити, наскільки сильно ви повинні тренуватися протягом наступних кількох тижнів.

Я використовую його протягом останніх 5 років, і це допомогло мені тренуватися на потрібному рівні зусиль. Моя основна проблема, перед використання системи була в тому, що я занадто старанно тренувався і отримав травму.

Недоліком системи є те, що він завжди намагається направити вас на більш високі рівні підготовки, хотілося б, щоб це явний "ремонт настрої," оскільки я хочу змінюватися моє навчання протягом сезону (важче навесні і влітку, легкий в осінь/зима).

+167
Saddi Ahmad Joyia 8 січ. 2015 р., 10:37:00

Багатошаровість в одязі-це розумна ідея, якщо ви живете в холодному кліматі або в місцях, де погода може змінитися раптово, [а].

то що працює в джемпер [светр] робити?

На мій погляд, це повернення до моди з фільму "Роккі". Хоча мені подобається ідея Крістофера кондиціонування тепло [Б].

Примітки:
А - я живу в Денвері, Колорадо. Ми можемо зробити якісь дуже сильні зміни погоди. Крім того, з висоти і вологості тут, можна отримати від 50°F (28°С) перепади температури протягом дня.
Б - річні максимуми (тут) часто перевищує 100°F (38°C) протягом тривалого періоду часу. Під час сильної спеки, в нічний час мінімумів рідко 20°З (11°С) крутіше.

+91
user342527 1 лют. 2010 р., 18:09:41

Найкращий відповідь полягає в тому, що це залежить від програми ви: які вправ, підходів і повторень ви робите.

Один з можливих відповідей полягає в тому, що це звучить, як ви використовуєте методи бодібілдингу (піраміди, негативи) про те, що нібито з важкої атлетики питання. Ви можете захотіти поглянути на простий підступ.

Deloading просто зменшував вагу, не змінюючи кількість повторень або наборів. Так що якщо ви робите 3 підходи по 5 повторень при вазі 135 а ви не можете збільшувати вагу, підступ в порядку. Ви хочете знизити вагу на 10% або 20%, так що ваша наступна тренування буде 3 сети з 5 повторень при вазі 120 або 105. Потім ви знову додаючи вага на 2,5, 5 або 10 фунтів на кожному тренуванні поспіль.

Відступивши на вагу, але постійно одні і ті ж вправи-ви дозволяєте ваше тіло, щоб оговтатися, досі посилають йому сигнал, щоб рости в цій області.

+88
boiledbuns 21 січ. 2011 р., 21:00:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil