Що exersise рутинну зможу я зробити, що б підготувати мене до попередньо занять фізичною план нижче оцінки?

У мене просто була дана інформація про попередню зайнятості фізичної оцінки за роботу, я дивлюся на. Є 5 компонентів, і я можу бачити очевидні відповіді на досягнення деяких цілей, але деякі збираються бути трохи складною.
Етап 1: - це складка шкіри тест - не так багато я можу зробити про це, так як я припускаю, що результат буде пов'язаний з моєю ДКП на інші частини оцінки. Якщо у кого є ідея, як це можна виправити швидко, я ціную це.
Етап 2: це гнучкість тест, заснований на близькості. Для цього я роблю так, я як слід витягнути, коли я тренуюся і намагаюся зробити простягається протягом дня як можна частіше.
Етап 3: кардіо оцінка використання Monark тест велосипеда. 3 хвилини розминки, підвищують стійкість на 3 хвилини, потім знову на 6 хвилин, після чого опір зменшується на 9 хвилин для повернення пульсу повинні бути оцінені. Я не впевнений, що велосипед Monark є. Я також працюю далеко від дому і не мають доступ до велосипеда, що інших рішень для збільшення кардіо, а я далеко я міг би зробити це, коли я повинен стрибати на велосипеді я можу бути хоч якась частина готова.
Етап 4: Віджимання 5 х стоячи біля стіни 5 руки біля плечей, коліна на Землю, 5 зброї плечей один від одного, але йдуть від ніг, 5 з руки і пальці, утворюючи форму діаманта і 5 з тими ж положення рук, але з ногами на сходинці. Я можу зробити спочатку 3 досить легко, але боротися трохи з руки стиль (і навіть не додав ноги на сходинку трюк ще).
Крок 5: присідання 5 x зап'ястя, на колінах, 5 х руки на грудях і, піднявши, 5 х рук на лоб, потім 5 з рук за вухами. Я не робив присідання протягом багатьох років, тому що я думав (помилково, я думаю), що вони більше не дуже часто використовується в якості вправи.
Ну його довгий питання, напевно, купу відповідей, тому навіть якщо у вас є думки на всього лише частина цього процесу, я б високо цінуємо зворотний зв'язок.
А тепер Макка в чверть Pounder з сиром і товстий Шейк. Мабуть, це важливі групи продуктів або так мій підліткам розповісти мені.


+479
mozra 27 черв. 2010 р., 02:23:02
25 відповідей

Відповідь Дєєв не дають третій варіант: використання важкої атлетики ремені. З ременями, можна використовувати подвійну зворотний зчеплення і ремені тримати планку торкаючись долоні.

Якщо ви не плануєте залишатися конкурентоспроможним пауерліфтер, немає ніяких причин, щоб використовувати будь-який гачок хват або разнохват. Обидва цівці гачка і разнохват рвати руками, не розвиваючи свої сили хвату; є набагато більш ефективні способи розвитку сили хвата, ніж тяги з гаком хват або разнохват. "Силач" конкурентів, як правило, мають дуже хорошу міцність зчеплення, але використовувати ремені для тяги в конкурсі (а також часто в навчанні).

Я звик робити важку тягу з разнохват. Але все це робив, було розірвати шкіру на моїх руках так що я не змогла зробити стільки обсяг з вправами, які дійсно будують зчеплення як фермер ходить, обтяжені підтягування, або важких рядків. Тепер я починаю мій станова тяга з подвійним хватом зверху. Подвійний удар хват на становій тязі насправді побудувати міцність стиснення (на відміну від змішаного або цівці гачка). Для мене важче задає, я завжди використовую лямки. Це зберігає шкіру на руках і пальці так, що я можу зробити більше повторень і рядків.

Весь сенс цієї відповіді полягає в тому, що разнохват і цівці гачка станова тяга насправді не побудувати загальну "міцність зчеплення". Наприклад, Джон Хааками і Cailer Woolam обидва мають дуже сильний разнохват і цівці гачка тяга відповідно. Але коли вони зробили "Рукавичку зчеплення Jujimufu", вони не демонструють особливо хороші загальну міцність стиснення.

+909
trinayan 03 февр. '09 в 4:24

Якщо ви не отримаєте Дексу сканування або щось подібне проводиться, жир захід у кращому разі те, що можна зробити, я не знаю, в 5-10% відхилення.

Ви, ймовірно, не суб-10% жиру або навіть близько не дав власне опис вашого шлунка. Або так, або ви АБС широко розвинений.

+870
Cougarmav 29 черв. 2014 р., 06:15:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Моя вам порада слід розглядати як золото, як ця рада дала мені можливість розбити мої записи і залишитися без травм навіть з хірургічно коліна.

 1. По-перше, присідання-це не проблема, це, ймовірно, так, як ви робите їх.
 2. Другий перетренованості з допомогою цього методу три-чотири рази на тиждень.

Я 5'10" і я вичавив всі кращий час 510 минулого тижня, я недавно зламав 600 на тязі і присяд близько 550. У мене немає болю і я тренуюся майже 90 відсотків максимум на щотижневій основі. Ви можете запитати: "як мені це зробити?"

Я сам був досвідченим спортсменом, я грав два роки в коледжі у футбол, я був конкурентним бійцем ММА до моєї травми коліна. Я використовувати пов'язаний метод підняття тягарів. Я можу сидіти тут і писати вам 8 ПГ дослідної роботи на її користь і в кінці мого коментаря я залишу вам інформацію вам потрібно, щоб встановити цю систему. Обхідник в НФЛ, олімпійський трек і поле, баскетбольний і так хокеїсти використовували цей метод для рекордних і залишитися без травм.

Поєднаний метод підняття тягарів зосереджена навколо трьох основних основних підйомників: жим лежачи, станова тяга, присідання коробки; ці ліфти, якщо все зроблено згідно з методикою розробленою Луї Сіммонс, дасть вам більше енергії, ніж ви коли-небудь мали.

Я перестав робити присідання і замість того, щоб робити присідання поле або нижче паралелі, тому що присадкуватий ящик був використаний радянськими ліфтерів, щоб зруйнувати американської запису і домінувати в спорті. Це навіть не присідати взагалі, це дійсно згинання ніг, що вбиває ланцюг задня група м'язів, які включають в себе ваші згиначі стегна і струни шинкою і разгибающей м'язи нижньої частини спини. Простіше на коліна і буде тримати вас вільними травми. Ви будете мати більше сили і сировини вибухової сили, ніж коли-небудь раніше, не потрібно робити переоцінюють Олімпійських підйомників зроблено неправильно у Сполучених Штатах. Перейти на західній стороні штанги сайті і почати змінювати ваше життя.

+794
Nandini Bhattacharjee 27 груд. 2013 р., 05:35:46

Кожен день, я ходжу як мінімум 4-5 миль (тому що я не вожу). При цьому багато ходити, я відчуваю, що є значний потенціал, щоб поранити мої ноги, якщо я не використовую правильну підтримку.

Тому що моя нинішня взуття не підлягають ремонту і повинні бути замінені, я думаю. Однак, де б я не був обмежений чи ні вибір для прогулянок взуття.

Я повинен просто задовольнятися гарною парою кросівок, або різниця між двома (в плані підтримки) досить значна, що я повинен продовжувати шукати дрочив взуття.

+763
Nuno Lopes 9 черв. 2013 р., 06:13:06

Всі інші відповіді гарні, але дійсно:

2'20" у 100 до 1000, тим, хто плаває тільки 3000 за 3 заняття в тиждень-це зовсім не "погано".

Крім того, плавці не в рахунок "кіл", і якщо вони роблять, це так само, як "довжина". Плавці граф метрах (або в США, двори). І якщо ви хочете зробити краще, ніж нинішній стан "не надто погано", ви повинні зробити більше метрів, і зробити їх таким чином, що є більш ефективним, ніж просто робити прямий 1000.

Ось такий набір для вас:

 • 2x50 + 100
 • 4х50 + 200
 • 6х50 + 300
 • 8x50 + 400

П'ятдесяті роки тут, щоб отримати ваш пульс правильно, і наступні відстані є, щоб побудувати витривалість. І цей набір, і аналогічних, є хорошим способом, щоб обдурити себе в плаванні 2000.

Але, як і інші відповіді вже зазначалося, метод має ключове значення для підвищення швидкості плавання, так що використовувати обидві збільшився пробіг (так, на жаль, ми розраховуємо метрах і ярдів, але ставляться до них як миль) і вдосконалена техніка. Удачі!

+607
zaikov1988 27 лют. 2019 р., 12:27:10

Є дві відмінності з підколінного сухожилля завиток.

 • До цілі два жижки груп окремо (латеральна двоголовий м'яз стегна і медіальна полусухожильная і полуперепончатая) ви не варіювати ширину ваших ніг, але і кут ваших ніг.

Якщо ви хочете привернути двоголового м'яза стегна більше, то кут ноги назовні, тримаючи ноги паралельно.

Якщо ви хочете займатися підлозі-м'язів більше, то кут ноги всередину.

 • Також, для того, щоб ізолювати біцепси стегна під час згортуваність, ви можете вимкнути литкових на plantarflexing ноги. За dorsiflexing ніг, підколінного сухожилля завиток стає також литковий м'яз-вправи.

The three muscles that make up the hamstring

+594
juanbretti 27 лип. 2011 р., 23:20:06

Існує безліч безкоштовного додатка навколо, яка буде оцінювати і відслідковувати жиру з набору прилад для вимірювання (дати вам формулу), але якщо ви хочете зробити це на своїй шкурі існують сотні наукових робіт, в тому, що пропонувати та/або тесту безліч різних регресійних рівнянь, для різних груп населення, наприклад. Перевірки антропометричних рівнянь для визначення густини тіла на професійних футболістів

На основі ваших свідчень, я пропоную:

Дурниной і Рахман, 1967 (вік: 18-34 Р=0.83 ЕСЕ=0.0069): 
 fatPct = 495 / (1.161 – 0.0632 * математика.Метод log10(bicepSF + tricepSF + subscapularSF + supraIliacSF)) - 450

Але є безліч інших формул, наприклад.

enter image description here

+443
Stephen Paul 5 квіт. 2017 р., 13:21:19

Якщо ви хочете набрати м'язову і силу, тоді вам потрібно

Їдять

Не купуйте в 'хардгейнеров' не має сенсу.

Калорій В > Калорій = Збільшення Ваги

Це найпростіший спосіб я можу поставити його. Якщо ви їсте, як худий чоловік, то ви будете набирати вагу, як худий чоловік (практично немає). Правильне харчування-це звичайно поруч, але трохи виходить за рамки цього питання. Досить сказати, що 1к-2к калорій вище, ніж ви спалюєте протягом дня гарний початок. Щоб було легше спробуйте пити по 1/2-1 літр молока в день і/або маленьку баночку арахісового масла в день. Крім того, майте ласунів у вузді.

Піднімати Важкі

Є простий план на підйомі, щоб отримати великі: комплексу вправ, і насправді піднімати важкі. Ці вправи, які працюють кілька груп м'язів одночасно (думаю, присідання, станова тяга, прес), на відміну від ізолюючих вправ, що тільки концентрат або ізолят, одну м'яз або групу м'язів за один раз (біцепса кучері, наприклад). Ізоляція вправи мають свої цілі, але не в цьому конкретному додатку.

Коли я кажу піднімайте важкі, я не маю на увазі піти і нашкодити собі. Я маю на увазі кожен раз, коли ви піднімаєтеся, ви повинні додати трохи більше ваги, ніж використовувані вами раніше, коли ви зробили це тренування. Це, як ви оцінюєте свої сили прогресу. Ви не повинні спробувати і йти в ногу з хлопцем, який піднімає на 10 років.


Ви можете приєднатися до тренажерний зал і вільні ваги, або якщо у вас є кошти і місце, ви можете побудувати свій власний тренажерний зал' який має все необхідне, і це буде тільки коштувати близько одного року членства у звичайний тренажерний зал, де я ($360-$600/рік на нижньому кінці).

Для практичного застосування і більш докладно з цим підходом, є книга під назвою Стартова сила Марк Rippetoe, хто говорить про це дуже річ.

+431
user195633 5 черв. 2015 р., 15:54:27

Буде молоко, і мед допоможуть вам набрати вагу? Найпростіший відповідь немає. Якщо тільки ви не пили їх у великих кількостях часто (що б не бути здоровим), ви не придбаєте довгострокового вага від них.

Ви повинні пити ті за свої поживні переваги, а не як вагу набирає трюк. Нежирного молока містить білок і кальцій, який може будувати своє тіло і зміцнювати ваші кістки. Мед-це натуральний цукор, який має багато лікарських і поживну цінність.

Щоб набрати вагу, робіть те ж саме, що втрата ваги людини: їжте пісний білок, овочі і фрукти. Увімкніть складні вуглеводи в ваш раціон і деякі протеїнові коктейлі (кожен зараз і потім).

Потім, піднімати тяжкості.(ваша мета-набрати м'язову масу, а не вага, вірно?). Є багато програм з важкої атлетики онлайн, які ви можете слідувати (перевірити стартову силу і сильний ліфти). Не робіть багато кардіо , оскільки вони призначені для втрати ваги, а не ваги (я б вважав за краще виконувати деякі кардіо час від часу, тому що вони корисні для легенів і серця).

Таким чином, ви можете збільшити свою вагу, не збільшуючи свій розмір жиру; ви дійсно не хочете набирати вагу.

Сподіваюся, що це допомагає.

+427
Kaefer Stevie 10 квіт. 2019 р., 20:42:21

Як і будь-який інший м'язи, ви будуєте більше АБС на навчання і годувати їх. Три основних механізми, які стимулюють ріст м'язів перші - механічні напруги, другий - метаболічний стрес, і третій - шкоду для м'язів. Ви повинні прагнути використовувати кожен з них для тренування АБ. Крім того, з-за анатомії і функції АБС, можна чітко націлені на верхній і нижній прес при тренуванні.

Крім того, при виконанні будь-якої вправи (не тільки АБС) переконайтеся в тому, щоб побудувати і зосередитися на думці-м'язові зв'язку з цільових м'язів(и). Це може бути важко, коли ви тільки починаєте, але ви повинні бути здатні відчути і напружити м'язи. Крім того, переконайтеся, що ваша форма є як можна краще, коли робите вправи, щоб досягти максимальної вигоди.

Так що деякі приклади, як це виглядає на практиці?

 • Загальна Підготовка АВ
  • Механічні Вправи Напруга: Кабель Хрускіт / АБ Пулдаун
  • Метаболічний Стрес Вправи: Велосипед Кранч
  • М'язи Вправи Шкоди: Впровадження Колесо Ab
 • Навчання Верхній АБ
  • Механічні Вправи Напруга: Зважені Хрускіт
  • Метаболічний Стрес Вправи: Хрускіт Physioball
  • М'язи вправи шкоди: АБ закатати ж/ексцентричні фокус.
 • Нижче Ab Підготовки
  • Механічні Вправи Напруга: Висить Ногу Підняти
  • Метаболічний стрес вправи: флаттер ногами або ножиці
  • М'язи Вправи Шкоди: Прапор Дракона


Примітка: мета кожного механізм росту м'язів полягає в наступному; механічне напруга прагне до максимальної стійкості, що м'язи активно працюють проти. Метаболічний стрес прагне створити насос/спалити середині вправи і проштовхнути, щоб як можна більше. Пошкодження м'язів прагне перевантаження м'язів, насамперед, через ексцентриковий перевантаження, але це може статися і в інших відносинах.

+386
charming707 13 жовт. 2011 р., 13:06:42

Є багато хороших речей в інші відповіді тут. Підтягування та чудові рядки. Тренування хвата будинку (з рок кільця або захвати) є дивним. Я б також підкреслити 2 інші речі: основну діяльність, і загальна фізична форма.

АБС

Сильний сердечник, що дозволить вам контролювати свої ноги, і потужність приводу між нижньої і верхньої частини тіла, особливо районних. Ви хочете, щоб зосередитися на АБС вправ, коли м'язи живота роблять значний відсоток маси тіла. Хрусти будуть мати мінімальний віднос - коли ти робиш хрускіт більшу частину вашої ваги на землі спокою, і ви ізолюєте одну групу м'язів у вашій системі черевної порожнини. Я закликаю вас подивитися на вправи, що займатися вашою АБС, як більш повний блок, і поставити їх під великою напругою:

 1. Висячі коліно піднімає. Якщо у вас є бар підтяжки, відкосити від неї, і піднімати коліна. В залежності від вашого рівня сили, ви можете прагнути до висоті стегна, або торкаючись колінами на лікті. Якщо ти плечі болять при цьому, ви можете спробувати використовувати "АБС ремені".
 2. Дошки і варіацій планки. Ви говорите, що ви можете зробити багато віджимань, так що планка може бути легко для вас. Спробуйте зробити одну руку дощок - запровадити регулярне положення планки, потім підніміть одну руку і продовжити його вперед. Утримуйте протягом 30-60 секунд з кожної сторони.
 3. Більш вдосконалені гімнастичні вправи, як важіль передній або я сиджу великі цілі для основної сили, і є золотим стандартом для АБС сили в скелелазінні. Якщо ви можете тримати передній важіль на хвилину, ви, ймовірно, причини високого рівня корисних міцність АБС особа може звернутися в скелелазінні.

Багато сильних альпіністів я знаю, як зробити "P90X АБС" рутина, який вийде багато матеріалу, і не вимагає обладнання, ви можете грати З, що, теж ( хоча я особисто віддаю перевагу, щоб зберегти його простим і навіть один фізичних навантажень, як висить колінах, на ліктях).

Загальна Витривалість

Я ненавиджу це говорити, але втратити жир тільки про одне найефективніше, що можна зробити (крім власне сходження), щоб стати кращим альпіністом. Чим ближче я до 10% жиру в будь місяць, тим краще я виступаю. Вигоди я можу отримати від моїх звичайних 15-18% до близько 10-12% всього про придушувати будь-які вигоди навчання я можу зробити в аналогічні строки робити просто ні про що інше (крім покращуючи свою техніку лазіння).

+313
cawwot 4 квіт. 2018 р., 02:31:34

Навчання опору для тонування (ака витривалість підйом) використовується для тонізації м'язів. Може існувати десь формальне визначення, але мені подобається думати про нього, як

низький опір, висока повторень. 

Тому, коли людина бігає марафони, піднімає низька кількість ваги з високою кількістю повторень, або використовує велотренажер на налаштування, протягом тривалого часу, їх тонування. Так, кардіо-це основний тренування для бігу марафону і велотренажер, але і вони як і раніше тонізації м'язів, які опрацьовуються.

Це був практичний приклад. Я залишив своє фізіологічне визначення того, що відбувається повільно сіпатися і швидко скорочуються, волокна, в іншому кишені штанів.

Тренування-це хобі терпіння, тому якщо ви хочете, щоб залишитися 'в тонусі' довше, ніж на тиждень, що вам доведеться залишити спосіб життя, здійснювати досить багато часу.

+307
IAlwaysWantedToBeAWizard 8 лют. 2014 р., 02:20:51

Овес це супер їжа і хороший для більшості людей, будь то худа або товста! Вона постійно в моєму раціоні протягом багатьох років, особливо в сніданок. Ви можете включати різні інші крупи в свій раціон, щоб зробити його більш збалансованим. Ви також можете збільшити вміст білка у вашому раціоні, щоб покласти на деякі маси, поряд з високою якістю рослинне масло, наприклад, оливкова або рисових висівок.

Овес знижує рівень холестерину і володіє високим вмістом заліза, а це правда, що він низькокалорійний, можна додати родзинок, горіхів, цукру і знежиреним молоком, щоб збільшити теплотворну здатність. Холестерин не може бути проблемою для вас зараз, але це завжди добре, щоб тримати його під контролем, оскільки ми старіємо..

+238
Param Aggarwal 17 лют. 2017 р., 19:49:19

Хоча я згоден, що більш докладно буде корисний для складання конкретної відповіді, я бачу це питання так, як просять про допомогу в широкому сенсі, від кого-то з багатьма перешкодами, хто хоче отримати і зберегти програму вправ, незважаючи на їх.

На це я кажу, маючи на увазі, що це все загальні поради, щоб відповісти на загальне питання:

 • Вибирайте малотравматичні види вправ, які вам подобаються (такі як плавання або ходьба), і тримати його в руці кілька днів, що ви не можете зробити щось ще. (Коли я дуже болять від чогось ще, я роблю дошки на основі аь тренувань, наприклад.)
 • Почніть з кардіо-та/або маси тіла вправи: Ті може бути зроблено так часто, як вам подобається, не вимагає часу відновлення. Зберегти вагу-підйому, коли ви знаходитесь в більш загальній формі.
 • Включають в себе те, що працює вашому ядро: плаванням, танцями, бігом і т. д. - і намагаюся робити це кожен день , принаймні - щодня буде краще. Цим шляхом ваше тіло буде звикати до вправ, і ви знайдете тренуватися легше зробити пізніше, не нашкодивши собі.

Розумово, почати думати про себе, як хтось вправи (хто плаває, бігає, танцює, або що вам найбільше імпонує), і встановити свій розум в бік, що робить його частиною вашого повсякденного життя. Це допоможе фізичні і розумові переваги приходять швидко. Він буде також отримати вас в правильному настрої, щоб вирішувати такі речі, як ваша дієта, яку ви будете хотіти зробити, але в кінцевому підсумку, які набагато легше вирішувати, коли ти звик думати про себе, як посадка, спортивний чоловік.

Удачі, і головне, ні на що інше, тримайте підборіддя вгору! Краща тренування з усіх, що. ;)

+215
Mozgovoi 25 вер. 2015 р., 11:24:10

Кращий рада, яку я маю-це поставити мету, щоб конкурувати в гонці кілька місяців. Потім ви можете використовувати навчальні програми, такі як диван 2 5к для того, щоб встановити план для досягнення цієї гонці мета. Звідти ви можете вирішити, якщо ви хочете збільшити відстань або зменшити час і знайти новий план для досягнення цієї мети, а також.

Ось кілька ресурсів для створення планів навчання: Диван 2, 5к Додатком Навчання Піки, Світ Бігунів

Якщо ви вирішили не використовувати визначений план, то я б запропонував для початку біг/біг підтюпцем пару кілометрів в день і поступово збільшувати свій пробіг. Повільно, я маю на увазі менше, ніж 10% у тиждень.

+185
misza222 4 лист. 2015 р., 13:49:41

Все інше однаково, звичайно, міоцитів (м'язових клітин) з більш міофібрили (волокна) буде сильніше, ніж той, який має менше. Але це дуже вузьке твердження, що ухиляється інших елементів виробничих сил.

Просто розпочати з деякого фону:

Новонароджена дитина має більше м'язових клітин, ніж 30-річний професійний бодібілдер, це розмір міоцити (м'язові клітини) , які збільшують.

Як міоцитів збільшується, клітинні компоненти, такі як міофібрили збільшуються. Крім того, клітини містять більше внутрішньоклітинні органи, такі як мітохондрії і будинок більше глікогену. Ось чому треновані м'язи стають більше.

Грег відповіді з 2011 року робить хорошу роботу, пояснюючи, чому великий бодібілдер може бути слабкіше, чим менше сила спортсмена. Загалом справа в тому, що немає більше сил виробництва, ніж розмір м'язів. Дійсно, культуристи навіть не намагаються для максимального набору одночасно (загальна чисельність, низького діапазону повторень).

Однак ваш конкретне питання:

Робити великі м'язові клітини виведення більшою силою, ніж невеликі м'язові клітини або вони просто більш стійкі до стресу?

Може бути, але це не причинно-наслідковий, так як м'язові клітини не створюють силу, вони є складовою частиною загальної ланцюга, що створює силу. Засвоєння кальцію, АТФ, загальна вербування, а нейронні зв'язки-все також. Так що великий м'язової клітини з усім іншим не виробляють більше сили, ніж менше м'язових клітин.

Я навіть не завжди розумію ваш висновок, що вони більш стійкі до стресу. Які стреси? М'язів і сполучної тканини, як правило, повинні бути здатні переносити навантаження і діапазонів рухів вони були схильні, і роблять меншу роботу з чим-небудь ще.

+175
HePa 2 лют. 2016 р., 12:38:41

Я впевнений, ви чули це мільйон разів в статтях з бодібілдингу та форумів:

Може тільки початківці штангісти отримати м'язової маси і втрачати жир одночасно.

Для проміжних і просунутих важкоатлетів, вони можуть тільки скоротити або Навального, але не обидва одночасно.

 1. Ви можете мені дати біологічне пояснення того, як новачок може парадоксальним чином зробити два, здавалося б, протилежні речі?
 2. Чому це біологічний процес вимикається після фази початківців?
+168
duan 22 жовт. 2012 р., 06:23:27

Пару років тому я їздив з 8 повторень до 24 підтягування після отримання залізорудного тренажерному залі для мого будинку і робити "змастити ПАЗ". Просто робимо незаплановані набори протягом дня, коли ви вдома, але тільки робити кілька одночасно, так що ви ніколи не втомлювався. Зробіть це разом з вашим звичайним заняттям в тренажерному залі, але це не повинно вплинути на ваше одужання тренажерний зал. Продовжуйте робити звичайні гімнастики.

Залізний тренажерний зал біля твоїх дверей. Не планувати свої сети, просто у них іноді, коли ви проходите повз. Якщо 2-це ваш максимум зараз, почніть з 1 підтяжка одночасно. Робити вранці, перш ніж покинути будинок, коли ви повернетеся додому, і ще десь ввечері. Ви ніколи не повинні відчувати себе втомленим після і поза не повинна бути хворий. Це легко зробити стараючись на вихідні і роблю 10 сетів, але це не дуже гарна ідея. Якщо ви відчуваєте біль, ви робите дуже багато.

Робити сингли на пару тижнів, а потім перевірте свій максимум і подивитися, якщо ви до 3. Продовжуйте робити 1 Присідання на час, перевірити свій максимум раз на тиждень. Коли ви встаєте в 5, почати робити 2 повторень за раз протягом дня.

Загалом, робимо набори, які є відмінним 3-4 повторень менше, ніж ваш максимум. Тому, коли ви можете зробити максимум з 6, Ви повинні робити повторень 3. На 7 можна перейти на 4, і т. д. Перевірте свій максимум раз в 1-2 тижні. З плином часу ви знайдете підтягування неухильно зростати, і він буде відчувати себе дуже легко і не врізатися в тренажерному залі часу.

+146
Bajiru Omo 15 січ. 2013 р., 14:11:20

у понеділок і п'ятницю

 • станова тяга 3х5 два розігрівочних підходу, 25% і 45% від 1ПМ
 • жим лежачи 3х5 два розігрівочних підходу, 25% і 45% від 1ПМ
 • гантелі bentover рядка або штангою bentover поспіль. 3х5
 • штанга curl 1x15 щосили на один комплект
 • Ab колесо або присідання 2х20

в середу

 • сім'ї або rdl 3х8
 • плечі жим 3х5 два розігрівочних підходу, 25% і 45% від 1ПМ
 • бічний підйом гантелей 3х8
 • хіп тяга 3х8 (подруги будуть вам вдячні ;) два розігрівочних підходу, 25% і 45% від 1ПМ
 • штанга curl 1x15 щосили на один комплект

  Зробити 15-25 хвилин кардіо у вівторок, четвер і суботу, якщо ви хочете, не будьте придурками і ходити на кардіо. Також спробуйте пропустити на картоплю, хліб, цукерки, макаронні вироби, безалкогольні напої, смажену їжу і алкоголь вони підскочить Інсулін і буде зберігатися у виді жиру. Не треба боятися, щоб упакувати вниз все інше добре, щоб поїсти до 3400 калорій в день.

 • Трохи про себе Я 23 років старих 6'3" і 230 фунтів це звучить важко, але иам досить худий, я їм хоча б 4500 калорій в день і піднімати щось на зразок шаблону вище більше присідань, хоча. Цей шаблон повинен працювати на вас, якщо вам не подобається, ви повинні спробувати ВСД, яка в основному є періодизація підходів і повторень два тижні 1x15, два тижні 2х10, 3х5 два тижні, один тиждень перерви. Вам застосовувати цей набір і схема REP на ваш 6 підібраних вправ і тримати велоспорт через це. Я тренувався кілька ппл І вони мали великі результати з якими цілями.

 • пам'ятайте, щоб поступово завантажувати всі ваші вправи, додайте п'ять кілограм до всіх вправ кожним тренуванням і 10 фунтів в становій тязі, в понеділок і п'ятницю.

Ще одна річ, зайдіть на YouTube і подивіться, як правильно робити станову тягу, вони чудово підходять для вашої спини, Якщо зроблено правильно!! Марк rippetoe є хороше відео на Ютубі про правильної тяги.

+138
user15321 1 трав. 2015 р., 03:44:59

Це може допомогти вам набрати вагу, але вам доведеться пити багато. Не кажучи вже про те, що вага, ймовірно, буде жир - не м'язи.

Що сказав, чому молоко і мед? Випиваючи 5 пляшок Кока-Коли в день допоможе вам набрати вагу, а так - не означає, що ви повинні зробити це або що це правильне і розумне рішення.

Чому не їси їжу - пісне м'ясо з макаронами - курка та рис - багато овочів, салатів, жирної риби, як лосось і форель?

Ви перебуваєте в позиції, де у вас є можливість їсти багато калорійної їжі, яка принесе користь, то ви знаєте, але ви вибрали молоком і медом.

Не має сенсу для мене. Кожному своє, хоча я припускаю.

+129
dennis li 4 квіт. 2010 р., 10:17:06

Питання: який відсоток калорій з протеїну, вуглеводів і жирів потрібно в моїй дієті, щоб залишатися в дефіциті калорій і в стані позитивного балансу азоту?

Див.: https://www.youtube.com/watch?v=Bz3AG-oCXTE&t=394s

Я тільки починаю регулярно займатися спортом (в основному орієнтована на HIIT) і дієту правильно. Скоріше, я хотів би зосередитися на нарощування м'язової маси. А у мене ще є багато жиру, щоб пролити (я 5'11", 213 кг / 96.6 кг), я вважаю, мені потрібно залишатися у калорійному дефіциті. І для того, щоб допомогти мої зусилля нарощування м'язової маси, здається, що я повинен бути в змозі позитивного балансу азоту.

В http://www.bodybuilding.com/fun/drobson75.htmя думаю, що потрібно не менше 1,7 грама (може навіть до 3,5 грам) протеїну на кожен кілограм ваги тіла в день. На нижньому кінці, це означає, що мені потрібно, принаймні, 96.6 кг х 1,7 гр/кг = 164 грами білка в день. У калорій, це:

 164 грамів білка
 х 4 калорії на грам білка
------
 = 656 калорій з білка

У мене бюджет 1,780 калорій в день, щоб залишатися в умовах дефіциту калорій і втратити до 2 фунтів в тиждень. Так, близько 37% моїх калорій повинні надходити з білка. У мене 63% розділити між вуглеводами і жиру-і я не впевнений, як це зробити.

Оновлення: http://www.bodybuilding.com/fun/mhptrans6.htm здається, припускають, 45% вуглеводів, 35% протеїнів, 20% жирів. Це правильно? Я б досягти позитивного балансу азоту при такому співвідношенні?

+97
sugu 23 черв. 2011 р., 20:47:03

Дієта. Не піддавайтеся на низкоуглеводной БС, їжте тільки кавун у повню, коли крім темного шоколаду і начарував чаклун дієті. Ці дієтичні системи можуть працювати, але вони важко підтримувати в довгостроковій перспективі. Те, що ви шукаєте... що хтось повинен бути шукаю.... зміна способу життя - не короткострокові рішення.

Їж, що хочеш. Єдина заковика полягає в тому, що ви фанатично лісозаготівлі ваші калорії. Якщо вона потрапить тобі в рот, ти зарегестрировалась. Потім спробувати, щоб спалити менше 500 калорій в день, тоді ви берете на. Ви будете втрачати близько кілограма на тиждень, і ви швидко зрозумієте, де ви, ймовірно, приймаючи зайвих калорій. Як правило, це газовані напої і латте. Для інших це "чіт" бублики у них щоранку на сніданок.

У Fitbit, який я використовую, і інші фітнес-монітори, допоможе вам відстежувати Ваші калорії спалити і споживання. Як довго, як ви готові зробити, щоб відстежити, що ви їсте, втрата ваги не так складно. Ходьба 2 милі, в той час як добре для вас, не збирається робити багато для втрати ваги, особливо якщо ви говорите "Я сьогодні добрий, я ходила 2 милі. Я можу з'їсти піцу". Я не кажу, що ви це робите, але це менталітет у більшості людей.

Простіше кажучи: бути дисциплінованим про вашої дієти і фізичних вправ.

+95
Waldteufel 12 черв. 2017 р., 20:23:01

У мене є скакалка, і мій пульс йде вгору під час стрибків. Але що я точно тренування?

+92
Sneaky Polar Bear 7 бер. 2017 р., 03:09:29

Я не дуже впевнений, що це гарна причина ви не отримуєте максимальну віддачу від нього. Якщо ви можете тренуватися більш швидкими темпами, коли робиш трицепс і груди окремо, чому ні? І жим-жим робить на трицепси, як ви штовхати вага вгору.

+58
Abhi80 22 вер. 2015 р., 00:30:12

Немає сенсу мені, чому реп діапазон "гіпертрофія" і культуристів за NSCA і багатьох інших джерел 3 підходи і 10-12 повторень.

На самому базовому рівні поперечних містків формування визначає силу, гіпертрофію (м'язової маси), площі поперечного перерізу та сили все і пряме відношення.

Таким чином, в теорії актуального підготовка рекомендацій для міцності, таких як 5 х 5 призведе до більшого зростання і за розміром і гіпертрофії.

Припускаючи, що всі основні чинники, які повинні бути рівні (дієта, відпочинок, обсягу навантаження і т. д.) Яким чином ця рекомендація має сенс? Що я втрачаю?

(Відповідні дослідження-це завжди величезний плюс) – спасибі!


Оновлення: тільки що прочитав, що дослідження. Він, безумовно, робить деякі великі пункти. У статті буквально, що досить велика кількість сили основи навчання, засновані на.

Тим не менш, він малює якісь дуже широкі висновки і деколи вибірково використовує дані спосіб забезпечити односторонній пояснення підтримую те, що були прийняті в якості галузевих стандартів. ІМО з розуму ми так багато ваги на певних аспектах його висновки....


Оновлення #2 У 3-5 хв просто надає більше часу на відновлення, так що ви рухаєтеся більше ваги в реп та уникаючи тренування м'язової витривалості (не занадто доленосних) - глікоген, очевидно, поповнюються більшою мірою, чим довше ви відпочиваєте.

Дослідження нижче говорить про те ж діапазоні потужності. Жодне дослідження не буде повним, якщо він все-таки по собі суперечите -- 30-60 сек краще, якщо за даними останнього пункту.

Я думаю, що це дуже нереалістично очікувати ясних діапазоні повторень (занадто багато факторів враховувати). Я теж не згоден з цією рекомендацією, щоб відпочити 3-5 хв для харчування на користь більш короткого часу відпочивати. Якщо він використовується для спорту спеціальну підготовку, не зовсім реалістичні терміни для інших сценаріїв проти гри. Навіть у загальному сенсі; мені сила навчання має сенс як суміш б/п витривалість і потужність (по ефективності і т. д.).

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19691365

+20
Knockycode 27 лист. 2012 р., 20:16:39

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil