Чи є сенс на ці види вправ на роботу кісткового ремоделювання і закон Вольфа?

Для тих з вас, хто не може або не схильний дивитися відео, це презентація інструктор бойових мистецтв, який показує різні вправи, які можна робити з дерев'яною паличкою. Він в основному легенько б'є себе по різних частинах його тіла. Ідея полягає в тому, що це призведе до деформації кісткової тканини, що дозволить підвищити щільність кісткової тканини на частинах тіла, які він застосовує вправи. Я припускаю, що це пов'язано з практикою бойових мистецтв, де, як я розумію, студенти практикують ногами в дерева і пробиваючи дошки для того, щоб розвивати "міцність".

Чи є сенс таких вправ? Вони практичні та вигідні? Є якась особлива програма, яка є авторитетною для знаючи, як часто і в якому порядку ці види вправ можуть бути навчені?

Моя мета полягає в тому, щоб визначити, чи є такого роду "контакт навчання" могли б зробити мені що-небудь хороше, за кульгавий calisthenic вправи, які я відвідую в ці дні. Мені 31, 225 фунтів, 6' 1", і не відмовився б додав щільності кісткової тканини, особливо як я з віком. Зараз піду в спортзал-це не реальна можливість.

Ось відео: https://www.youtube.com/watch?v=OIh7CenPIu4

+775
Lamariffic 18 вер. 2018 р., 08:10:30
33 відповідей

Вивихи в суглобах стають тільки краще, як вони зцілюють і роботі з/діапазон ваги, який вони підтримують.

Якщо біль особливо погано або повторювані я пропоную відвідування фізкультурного диспансеру або іншого відповідного лікарем і зробили рентген. Коли у мене було дуже сильне розтягнення я зробила і лікар перевірив, щоб переконатися, хрящів, суглобів і кісток було без шкоди для них. Якщо ви отримали пошкодження, я пропоную отримати це подбали, так що ви можете зробити викликати біль (шкода в даному випадку) подбали.

Бачачи, як свої травми був у кистьовому суглобі, я хотів би запропонувати співпрацю з об'єднаною і робити те, що не зашкодить (в плані дальності і ваги) і під контролем кваліфікованого лікаря. Найважча річ про розтягуванні зв'язок повертається в діапазон руху у вас і вагу, яку вона підтримує.

+972
Shivkaran Singh 03 февр. '09 в 4:24

Є багато онлайн-калькуляторів для вимірювання ходьба/біг/їзда на велосипеді калорій швидкість горіння. Вони відрізняються у вхідних параметрах, як декому може знадобитися моя вага, а також висоту, а деякі ні. Майже ніхто врахувати тривалість вправи (і це дуже важливо на мій погляд).

Так що моє запитання тут: де ці формули використовуються в цих калькуляторах) йде? Будь-яких наукових досліджень можливо? Є вони надійними?

Також хотілося б знати, що є найбільш точним методом для виміру швидкості запису (мене цікавить тільки наукова частина, не збираюся робити це сам).

+968
Alessandro Ruffolo 11 жовт. 2012 р., 03:03:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

так у мене така проблема - я не тренувався грудей на 1,5 року зараз, тому що я думаю, що це дуже великий і громіздкий в порівнянні з іншим тілом ( читай ноги )

Я роблю ноги(присідання,станова тяга,на негнущихся ногах, Ноги-прес,нарощування,локони), Спина(Станова тяга/рядка всіх видів) та основний(планка/різні вправи з боксу) близько 1,5 років, нехтуючи груди повністю.

Як я почав підніматися номери на мій weightclass (72кг, 178см у висоту, до речі) в присідання / станова тяга, хлопець підійшов до мене і сказав мені, щоб приєднатися до "Пауерліфтинг конкретній практиці".. я так і зробив, тому що я працюю для чи інакше, але мені не вистачило сміливості, щоб показати.

У будь-якому випадку, до справи: я бив "клуб рекорд" в крамничці на моєї першої спроби, і я так далеко позаду рекорд в станова тяга/присідання незважаючи на те, що це єдине, що я дійсно зосередилася на життя за останні 1,5 року.

Я багато жиму, коли мені було 17 і роду знехтувати інших підйомників, я буду навіки проклятий з-за цього? чи це просто, як правило, легше отримати силу і масу на грудях для всіх?

Я ніяк не набирає масу на ноги, вони тільки 58см і застряг, мій торс 119см і я клянуся Богом, я вам більше в 2 дні, якщо я роблю 50 віджимань..?

будь ласка, допоможіть

//р-груди(важка)

+956
Ollililu 3 серп. 2018 р., 00:10:49

Щоб відповісти на ваше запитання про перетренованості і травм окремо:

Перетренованість - це покласти ваше тіло через більший стрес, ніж він впорається. Якщо ви говорите про додавання зовнішніх ваг для віджимань і підтягувань, то ви можете досягти цього рівня. Ви можете робити віджимання щодня і не покласти ваше тіло через досить стресу, щоб перетреновані її. Однак, якщо ви говорите про сотні віджимань протягом дня ви можете відштовхувати його.

Травма , викликана поганою технікою і м'язовий дисбаланс (з-за чого колишній). Важливо, щоб переконатися, що ви працюєте весь організм. Ви отримаєте максимальну віддачу з комплексом вправ, які Вам велику кількість м'язових груп одночасно. Так що ви можете мати програму, яка вам чергувати щодня. 5 хвилин цілком достатньо, щоб видавити реп з 10 "чогось там" легко. Ви ризикуєте дозволяючи м'язам отримати "холодну", так що будьте впевнені, щоб зігрітися, перш ніж робити свій реп кожен раз.

Так що, поки ви розмовляєте ваги тіла, а у вас є конкретні цілі, що ви хочете зробити протягом дня у свій п'ятихвилинну перерву, він може працювати. Ви хочете, щоб ваші 5 хвилин буде щось на зразок цього:

 • Прогріти протягом хвилини
 • Виштовхнути реп з одного або двох вправ за три хвилини
 • Стрейч (відновлення) протягом хвилини.

Вам може знадобитися пара набір Ab тренування (скручування, ІСО-АБ планка тощо). з віджимань/підтягувань.

+945
Angela Wilson 21 черв. 2016 р., 01:52:28

Найголовніше, прогресивної перевантаження. Так що якщо з якихось причин ти робиш ту ж вагу, що ви робили минулого разу, і ти повертаєшся в кількість повторень ви можете зробити в будь-який з наборів, що це погано (ймовірно, ви не берете достатньо часу для відпочинку, але також можливо, що навантаження насправді занадто для вас важкими). Але з іншого боку, якщо ви збільшуєте ваги поступово і одного тренування ви робите 8-8-8-4 і наступний ви 8-8-8-6 на ту ж вагу, ти стаєш сильнішим і все нормально.

+918
Abhishek kumar 6 жовт. 2011 р., 01:47:03

Що буде, якщо я weightlift, використовуючи вже 8 кг з одного боку і нічого з іншого боку бару? Чи вплине це на моє тіло? Якщо це впливає, які будуть наслідки?

+900
Kodie 3 черв. 2015 р., 12:23:31

Існує кілька різних підходів, які я знайшов, щоб впоратися з цією проблемою:

 1. Отримайте ваш власний присадкуватий шафа для вашого будинку.
 2. Очистити зал від підлоги.
 3. Отримати коректувальник, щоб допомогти вам.
 4. Використовуйте жим штанги для одягу, так що ви не тільки очищення від талії вгору.
 5. Використовуйте штейнбор ліфт.

Кожен з них має свої плюси і мінуси, і ви повинні оцінити, що краще для вас, враховуючи ваші обставини.

+898
Kimberly Syderman 16 серп. 2014 р., 01:18:05

Я думаю, що найкращий вид на корточках на роботу до одного-Ноги Присідання-це допомога одного-Ноги Присідання. Я використовував кільця на стегнах висота, якою я тримався як можна злегка. Спочатку я відпочивала багато ваги (і баланс!) на кільцях. Врешті-решт я був ТІЛЬКИ використовуючи палець або два на кожному кільці для балансу в самий низ, і тільки після цього, мені не потрібна допомога від кілець взагалі.

Що допоможе вам розробити необхідний баланс і мобільність, і трохи допомогти в плані міцності. Тим не менше, я твердо вірю, що штанги короля для розвитку сирцевої міцність (особливо в нижній частині тіла), що це звучить, як ви ще потрібні. Я думаю, що будь присіданнях зі штангою допоможе. Передні присідання є найбільш близькими до руху пістолета, але я б покладатися на спині присідання (низька або висока), щоб забезпечити велике навантаження. (Якщо ви вже робите допомагав пістолети, вони забезпечать "аналогічна задачі" рух, усуваючи необхідність для передніх присідань.)

Єдиним аспектом це, що ви перебільшуєте планування і очікування. Я б почала робити допомогу пістолетами в даний час, поряд з вашою спиною присідати програмування. Я б не став чекати, поки ви дістанетеся до деякої довільної тому в присяд кількість. Від трьох до п'яти один-ноги присідання розганяють протягом дня, і після тренування, не повинна втручатися у ваші сили прогресу.

+806
Mohammed Yasar Arafath Abdul R 25 лип. 2012 р., 08:41:28

З точки фізик, ні, це не те ж саме. Я не можу думати про будь-якій позиції, що це буде стабільний, без особливих зусиль.

Над головою: ведення fancybar в стійкому положенні вище голови буде потрібно набагато збалансованості, оскільки бар буде прагнути в стан з меншою потенціальною енергією, якщо ви дозволите. Це, швидше за все, впав і вдарився в груди або живіт.

У передній частині позаду вашого тіла: так само погано. Вам доведеться тримати fancybar з допомогою вашого передпліччя. У кращому випадку, це буде просто боляче вправи намагалася робити, але швидше за все - знову ж таки - що fancybar хитнеться униз і заподіяти тобі біль.

У будь-якому випадку, якщо ви якимось чином вдалося зберегти свій fancybar в положенні, яке дозволяє вам тренування як-то, це, швидше за все, боляче exercide ви намагаєтеся зробити, так як ви будете зайняті іншими справами.

У будь-якому випадку, може бути, це буде працювати, якщо там був противагу, зберігаючи fancybar в положенні над головою, але (а) це все-таки можливо, що є вплив на здійснення і (б) він не буде працювати для всіх вправ, в будь-якому випадку.

+786
jhoyla 4 січ. 2013 р., 03:39:09

Я настійно рекомендую проти працювати тільки на одній руці. Це тільки зробить велику диспропорцію між руками. Одна рука буде зайнятися спортом і поліпшити від його поточного стану, а інший буде слабшати через нерухомості causet перелому.

Заспокойтеся, дайте собі перерву і не робити будь-які тренування з однією рукою, що не може бути досягнута іншими. Як Девід запропонував, працювати на м'язи живота, сідниць, ніг, спини і т. д.

+742
Clint F 23 груд. 2014 р., 14:07:06

Основна різниця, наскільки глибоко ви йдете. Жорстка тяга ніг ви дозволяєте спину округлити трохи внизу, може навіть стояти на платформі, щоб дійсно підкреслити. Румунська станова тяга є більш підколінного сухожилля вправу, де ви акцент тримаючи спину прямо і змушуючи свій зад тому.

В ідеалі SLDL абсолютно прямі, хоча не заблокована - не замок, що б просто привести до травми. УДР схиляє коліно, щоб дозволити свій зад йти у зворотному напрямку.

enter image description here

Зображення: Румунська станова тяга і станова тяга затерплі ноги

Ще один нюанс, який часто виникає, це те, що SLDL в барі, як правило, трохи більше вперед, де ОДР буде праворуч від ноги, іноді навіть використовувати гантелі в сторони ноги. Бачу в наведеному вище зображенні, де бар знаходиться вище ніг на SLDL але ближче до щиколотки в rdl.

Особисто я ніколи не роблю негнущейся ноги deadlifts. Проте румуни моє стегно і сідниці вправи.

+739
machete54 18 груд. 2014 р., 03:13:33

Якщо ваш друг має дружину Варум, він повинен поговорити з фізіотерапевтом, щоб зрозуміти, наскільки істотна ця проблема. Я знаю дорослих, які присідання і станова тяга дуже добре з невеликим bowlegs, але в медичній літературі зазначається, що Варум подли передає більш високий рівень артрит пізніше в житті.

Це просто занадто складно сказати, що безпечно, а що ні з умовою, тому що там дуже багато мінливості і їх анатомії-це трохи різні речі.

Фізичний терапевт може діагностувати ступінь проблеми і порадити вправи, які не гірше. Це дійсно варто ~100 доларів США.

+683
minyatur 24 трав. 2015 р., 07:16:23

Я читав на {1}:

Було встановлено, що вживання вуглеводів і білків перед (13,14) та/або після тренування (5,10,11,13–15) пригнічує розпад білків, стимулює синтез м'язового білка, в результаті чого чистий м'язового білка аккреції під час відновлення.

і {2}:

enter image description here

Я знаю, що прийом протеїну повинен бути відразу після тренування близько 25г. Скільки вуглеводів я повинна з'їдати до/під час/після важкої сесії, коли coingested з білками для оптимізації синтезу м'язового білка і відновлення?

Я знаю з стека обмін питання їсте достатньо вуглеводів для нарощування м'язової маси , але це не зосередитися на coingestion вуглеводів і білків.


Посилання:

+627
BasseM 23 черв. 2013 р., 00:48:30

Я тільки почав використовувати сьогодні протеїновий порошок. Я використовую м'язи молока. Я непереносимість лактози, і це не турбує мій живіт.

Це на етикетці продукту. Він каже, що 70 грам порошку з 10 мл води. За даними Російська, 10 мл = 300 мл. Але я не впевнений, якщо цей розрахунок є правильним. Мій тренер сказав мені: "приймайте 1 мірну ложку (35 г) з 250 мл води". Також, переглянувши цей ярлик, по спрямування і використання, зображення показує шейкер майже повний, але мій шейкер 700мл. 300 мл виглядає занадто низьким.

Я роблю помилку при перетворенні "рідка унція" в "мл"?

Коротше, у мене є м'язи молока, скільки води я повинен використовувати 2 мірні ложки (70 г) порошку і 1 мірна ложка (35 г) порошку? Мій шейкер 700 мл.

Крім того, що стосується використання, я буду пити по 1 мірній ложці трясти під час роботи, та інша 2 совка тремтіння після тренування. Це близько 460 калорій. Чи Не занадто багато?

Моя мета спалити жир, і бути сильніше. Я або' 5х5 програма, це моя 6-й тиждень. Я втратила 3 кілограми і набрав м'язи. Я хочу продовжувати цей спектакль.

Будь-яка допомога буде високо оцінили :)

+527
obscura 29 трав. 2012 р., 09:49:07

Я б сказав, що немає правди у твердженні, що ви можете з'їсти що-небудь тільки тому, що ви тільки що закінчили тренування. Я маю на увазі ніхто не збирається припустити, що туша-це нормально, поки ви працювали, вірно?

Тепер, що ваш друг, мабуть, чули, і неправильно, що після важкої тренування, коли ви вже вичерпали запаси глікогену в м'язах, вони краще за всіх здатні поповнювати їх у 30-60 хвилин після. Багато бігуни на витривалість клянуся склянку шоколадного молока в кінці розбігу, так як співвідношення білки / вуглеводи приблизно оптимальному для поповнення запасів глікогену, можливо, збільшення кількості глікогену зберігається, тим самим збільшуючи витривалість в майбутньому тренування.

+472
Bauss 2 лют. 2017 р., 04:18:32
 1. Які реальні фізичні магазини нести їх?
 2. Є де-небудь онлайн, що я міг тоді повернутися без проблем, якщо вони не підходять моїй нозі? Я чув тут добре про це.
+348
DerevoruB 21 лют. 2018 р., 10:38:32

Телята, Підколінні Сухожилля, Квадрицепси, Сідниці...

У мене є два дні, щоб тренування кожної групи. Наскільки вагами йти, як би ви ці вправи? Ікри/стегна на один день, квадрицепси/сідниці на іншу? Там буде відпочинок для цих груп м'язів між днями.

Дякую за допомогу. Будь ласка, зверніть увагу на ваші міркування.

+335
ruddra 18 трав. 2017 р., 18:40:09

Я шукав якісь випробування або змагання, що вимірює рівень ГПП.

Тест повинен бути:

 • - він повинен перевірити абсолютна сила, відносна сила і витривалість (може і більше видах на витривалість)
 • легко вимірні і відтворюються - кожен здоровий чоловік повинен бути в змозі зробити це за допомогою стандартного устаткування і мінімальний час приготування (вчитися тест навичок безпечного має зайняти не більше кількох тижнів).
 • випробування повинні підкреслити, баланс - це не повинно бути можливим, щоб отримати хороший результат тільки один навик. А тест повинен стати причиною поганого ранжирування для всіх недолік в одному з навичок.
 • всі завдання в тесті слід зберегти і не дурний
 • тест повинен бути універсальним (результати не можна безпосередньо залежить від ваги або висоти)

Додатково:

 • було б здорово, якщо тест вже давно табло населення від любителів до еліти підтверджені певними повноваженнями

Інші Примітки: (редагувати)

За словами першого відповіді я зрозумів кілька інших точок. Тримати їх в думці:

 • Віджимання на максимум повторень тесту на витривалість (не відносний випробування на міцність)
 • Жим лежачи і присідання не мають прямого відношення до ГПП, таким чином, вони не мають ніякого відношення

Із-за перерахованих вище пунктів, усі військові/пожежні/... вибір тестів, що я можу дізнатися лише малу величину від ГПП точки зору. Ці тести в основному складаються тільки з витривалості або несуттєвих подій.

Поки я знайшла тільки тактична сила кинути виклик http://www.strongfirst.com/tactical-strength-challenge/

Є що-небудь ще?

+323
zekorius 18 бер. 2014 р., 09:00:49

Терміни не так важливі, як можна подумати. В 'анаболічну вікно' було доведено міф (див. тут для дослідження). Замість цього, розрахувати кількість калорій на день і дізнатися, де ви знаходитесь. Оцінити сталого споживання калорій - кількість калорій, щоб не втрачати, не набирати вагу - і додати 500 до цього. Запитайте себе іншими речами, як:

Що ще я їм? Скільки грамів білка/вуглеводів/жиру/цукру я приймаю на кожен день? Які складові того, що я їм?

Харчування важить у великій мірі на результати, які ви будете отримувати від роботи. Я завжди наважувався прийняти 'купити' добавки, так як більшість з них повні цукру і залишає мене почуття роздутою. Інша річ, щоб розглянути, є кількість реальних їжу ви приймаєте. Якщо гейнер тримає вас повний протягом такого довгого часу, що ви не в змозі з'їсти досить справжньої їжі, я б скоротити його використання.

А для чого ще поїсти, bodybuilding.com є цілий план харчування , що може дати вам деякі ідеї. Знання-це ключ, роби, як багато досліджень, як ви можете про харчування і як наше тіло обробляє їжу. Сподіваюся, що це допомагає!

+312
yozel 27 черв. 2018 р., 07:42:57

При навчанні на вид спорту, який включає в себе безліч одиночних стрибків ноги (баскетбол, наприклад), наскільки конкретними повинні бути силові тренування? Чи силові тренування повинні бути однієї ноги?

Я бачу два шляхи підходу до цього, і я не впевнений, що правильно, або якщо я зовсім відсутня третій:

 1. Просто отримати ваші основні дві-ноги присіданнях зі штангою, станова тяга, потужність очищає як можна сильніше. Якщо ваші дві ноги присед стає сильнішою, ваш ОДН-nogi стає сильнішою. Немає необхідності в один-нога силові тренування.

 2. Один сила ніг важлива. Два-ноги присідання не тренувати руху, які відображаються в один-ноги стрибає.

Я питаю про специфіку силового тренування повинен бути. Звичайно, ми практикуємо один-ноги стрибає дуже часто в плиометрической процедури, ігри, вправи і т. д.

+266
wellbeck190 10 черв. 2017 р., 16:12:42

Стартову Силу

Це фантастичне місце, щоб почати, що-небудь почитати, дотримуватись програми і ви зможете стати сильніше і більше - гарантовано.

Якщо ви відносний новачок, я вважаю, це набагато більш вигідно розпочати з програмою сила такої. В іншому випадку ви можете боротися, щоб побачити переваги програми бодібілдінг без основної сили, ви будете отримувати від стартової сили.

+226
Movinora 13 бер. 2013 р., 02:30:54

Це не так, якщо ви повинні розім'яти м'язи в кожному можливому місці. Є звичайно деякі вправи на розтяжку, які можуть погіршити ситуацію. Навіть надмірна сутулість, адже це форма розтяжка, як надмірне перегнуло.

І багато з розтяжки гідів, здається, просто видають купу випадкових рад

Оскільки у мене проблеми з шиєю болю в спині та попереку, особливо мене цікавлять вправи, як http://www.ehow.com/how_2209360_do-ergonomic-back-exercises.html і http://www.livestrong.com/article/117455-neck-exercises-computer-users/

+218
user3213415 29 бер. 2018 р., 23:11:01

Я чув, що підвищення пасивної статичної гнучкості можна тільки для дітей, а для дорослих це більш або менш встановлено камінь, тому що це не можливо, щоб подовжити зв'язки, як ви віку.

Так що за цією логікою, це безнадійно для дорослої людини із середнім і нижче середнього гнучкість, щоб спробувати зробити спліт.

Чи існують якісь дослідження, що б підтвердити або спростувати ці твердження? Якщо це не правда, які вправи можуть поліпшити пасивної статичної гнучкості у дорослих?

+212
Osama Atiq 10 лип. 2018 р., 16:48:00

Що більшість людей не усвідомлюють той факт, що для того, щоб скористатися креатин, Креатин порошок слід розчинити у воді. Для цього, ви просто змішати креатин в склянці води і перемішати до повного розчинення.

Мікронізований креатин розчиняється швидше, ніж звичайні, і тому це є кращим варіантом.

Змішуючи свій креатин в теплій воді, прискорить креатин розчиняються. Якщо креатин не отримує повного розчинення і пити, ваше тіло не буде поглинати його.

Ось хороше відео-порівняння мікронізований креатин, що регулярне. http://www.youtube.com/watch?v=-OJvXzP39rg

+209
Aman Pandey 10 квіт. 2014 р., 12:08:59

Ви, здається, розраховувати масу протеїнові коктейлі. Ось моя порада, за те, що ви їсте:

7 ранку - протеїновий коктейль (з молоком) з швидкою Оутс

Який ваш протеїновий коктейль зроблено? Є багато доданого цукру? Вам потрібно знайти без цукру протеїновий коктейль з коноплі, гороху протеїну, яєчні білки або рисових висівок. Сироватковий протеїн може отримати "ореол здоров'я", але це дійсно не здорова. Крім того, тільки молоко, ви повинні пити трави годували і трави-готові. Найкраща страва буде яйця з солодким картоплею або запеченої мускатної гарбуза.

10.30 ранку - йогурт з мюслі (близько 150г)

Знову ж таки, трави годували/готової молочної краще. Що мюслі можуть бути повні цукру, будь ласка, перевірте перед їжею більше.

1 вечора - куряча грудка на грилі з вегес

Добре!

3.30 вечора - невеликий овочевий мішок (близько 200г)

Добре!

5: 00 вечора - протеїновий коктейль (з молоком) з швидкою Оутс

Ті ж думки, що і вище.

7 вечора до 8.30 вечора - тренування

9 вечора - протеїновий коктейль (з молоком) з швидкою Оутс + 6 яєчних білків з Spinnach

Угробити протеїновий коктейль і блюдо з рибою, шпинатом, сочевицею... тощо. Ваш раціон бідний корисними жирами - риба, горіхи, насіння, олії, авокадо, вам потрібно додати здорових жирів у вашому раціоні. Здорове харчування жир не робить вас жир.

+206
leanna gabriel 18 черв. 2010 р., 05:00:27

Поміняти труситься за фактичне харчування. Вони являють собою додаток, а не заміна їжі. Якщо ви турбуєтеся про споживання білка, пити багато Н(дійсне, ціле) молоко, якщо він погоджується з вашим шлунком, або їдять багато (ферма) яйця. Ви повинні бути в змозі отримати свої ~150 грам білка з реальних джерел: півтора десятка яєць на сніданок, курка на обід, стейк на вечерю, може, після тренування з незбираного молока і молочної сироватки, Якщо це необхідно. Але три протеїнові коктейлі в день дорожче, ніж необхідно, і створює недолік в їжі різноманітність.

Що стосується того, ваша дієта-це "досить" чи "занадто багато", от до вас питання. Ви втрачаєте жирову масу? Ви втомилися весь час, і якщо так, це вплине на тренування? Якщо ваша дієта показує результати, це працює. Якщо ні, то ні.

В даний момент я заплутався, де ваш вечерю, і тому всі овес. Навіть якщо втратити вагу, ми повинні з'їсти. Розвантажувальні роботи на короткий час, але для більшості людей, він в кінцевому рахунку стає надто важко.

+206
Neil Ivri 18 серп. 2010 р., 10:05:10

Гомілки і стопи м'язи коліна особливо оскаржені. Подібне питання на цьому ось на марафонах, але зараз зосередитися на катання на лижах і зовнішніх Ваг можуть бути використані: це може бути пов'язано з ролика катання на лижах, ковзанах і скейтборді, де ноги, таз і основні сили вимагали. Так

Які гарні силові вправи для різних катання на лижах практикується?

+157
noobiejp 22 серп. 2011 р., 16:28:43

У "протокол Оккама", Тім Ферріс радить не пауза між Репс:

Не зупиняйтеся у верхній або нижній частині руху.

Виконувати кожне повторення з 5/5 каденції (5 секунд, 5 секунд), щоб виключити імпульс і забезпечити постійну навантаження.

В одному сеті до відмови: слідкуйте за Артура Джонса загальні рекомендації по одному сеті до відмови (80-120 секунд від загального часу під напругою у вправі набір), по 7 або більше повторень (Жим ногами повинен бути виконаний на 10 або більше повторень в тій же каденції). Не просто скинути вагу, коли ви натисніть відмовою. Тримати його на межі протягом 5 секунд. Потім також повільно опустіть його на 5-10 секунд. "Не варто недооцінювати серйозність повний провал. [Невдача підштовхує те, що якщо тобі приставили пістолет до твоїй голові." Останній представник має значення. Якщо ви відчуваєте, що ви могли б зробити ще один набір через хвилину, ви не досягли провалу.

Сторони відзначили розширення на останньому реп з Вікіпедії сторінки про прогресивної перевантаження:

Всупереч широко поширеній думці, це не та точка, в якій індивід думає, що вони не можуть завершити більше повторень, але швидше перше повторення, що не вдається з-за недостатньої м'язової сили.

+143
charsi 16 січ. 2014 р., 21:05:55

Всі. Я зайнятий інженер чоловік і батько в моєму середині 20-х років. Я намагаюся переконатися, що я отримую 1,5 години на кожен день для вироблення. Я вже майже рік, і я мав хороші результати. Я працював з і на консистенції під час навчання в коледжі. Але я не знаю, що про те, що я роблю. Я боюся, що мені не вистачає певних м'язових груп або ключових областей для загального здоров'я. Я подивився навколо в інтернеті, але я не знайшов доказів цінні поради про те, як оптимально заповнити виділений час тренування, яка відповідає моїм цілям. Ось мої цілі:

 • Збільшення тривалості і якості життя, розумово і фізично
 • Збільшити мою фізичну привабливість

Я не намагаюся бути надзвичайно сильним, і я не намагаюся бути зразком. Я просто хочу бути потрібним і мати гарний зовнішній вигляд, і використовувати цей час так само ефективно, як я можу. Так ось що я роблю прямо зараз:

 • Навіть Днів
  • Підтягування (5 комплектів)
  • Рядків (5 комплектів, перші три сети з збільшенням ваги, останні два зменшити)
  • Жим лежачи (5 сетів, перші три сети з збільшенням ваги, останні два зменшити)
  • Армійський жим (5 підходів, перші три сети з збільшенням ваги, останні два зменшити)
  • Біцепса кучері (3 комплекти, перших двох збільшити, останнім скорочення)
  • Трицепсів розширення (3 комплекти, перших двох збільшити, останнім скорочення)
  • 20 хвилин йоги і розтяжки.
  • 1-2 км бігу, якщо це можливо
 • Непарні Дні
  • Безкоштовна тіла-Присідання (3 комплекти)
  • Передні пасма ніжки (3 комплекти)
  • Назад скручиваемости ноги (3 комплекти)
  • Розширення індуктор/викрадач (3 комплекти)
  • Зад піднімає (3 комплекти)
  • Вправи для спини (нахили, 3 підходи, раз з вагою)
  • Два типу Ab вправи (поміняти місцями)
  • Біг 1-2 км, якщо у мене є час
  • 20 хвилин йоги і розтяжки.
 • Іноді я торгівлю працювати на велосипеді на роботу і назад (24 км загальна)

Я просто роблю те ж саме знову і знову, і я хочу переконатися, що я не пропущу щось важливе, і що я правильно балансувальні вправи. Будь-які консультації високо. Спасибі!

+118
user13875 13 квіт. 2015 р., 00:04:40

Dont отримати бездротові головні телефони. Просто отримати деякі головні телефони, які мають пластикову частину, яка кріпиться вухо. Потім шнури можуть бути важкими і навіть сіпаються, або зупинять на час під свою сорочку, не падаючи. Ці не повинні бути дорогими, так що перевірити сайт Marshalls або ТДж Макс.

+99
Ahlawat Associates Advocates 20 вер. 2013 р., 23:22:46

Я був в тренажерному залі протягом 3 місяців. Це досить корисним, в той час як я буду їздити в інше місце на один місяць, протягом якого у мене немає доступу до тренажерний зал.

На моє запитання, протягом одного місяця, що я можу зробити, щоб переконатися, що я готовий для тренування, коли я повернуся і що я теж не з форми? Що я можу думати, є деякою власною вагою вправи для ніг і віджимання. Нічого іншого. Рекомендації по живленню також вітається.

Я 5'10" і близько 150 фунтів. Моя мета-бути більш м'язистим, але не занадто багато більше. Я поставив ще раз на кожної частини мого тіла, так що у мене немає чогось конкретного, щоб працювати.

Будь-допомогти?

+61
jezmck 19 жовт. 2011 р., 02:30:04

Це нормально для людей, щоб ходити по роздягальні повністю гола і сидиш там пишеш дозволяючи пеніс і кулі туди, де вони хочуть?

+40
Yoni Erez 1 жовт. 2014 р., 11:29:43

Є досить багато пульсометр фітнес-трекери найближчим часом на ринок. Я впевнений, що багато з нас (включаючи мене) з нетерпінням чекає чогось, що може точно виміряти витрату калорій, а не покладатися на крокомір. Очевидно, ніхто не хоче незручно ремінь монітор серцевого ритму навколо грудей.

Ось декілька варіантів, ви можете тримати очі на релізи в найближчому майбутньому:

Вже на ринку (або майже на ринку) деякі інші годинники/браслети які можуть задовольнити ваші потреби, такі як:

Ще одним варіантом є додатком Withings Pulse, який трохи віджет, який не потрапляє ні в одну з цих категорій:

І може бути, десь вниз по лінії, ви зможете отримати об'єктив смарт-контакт, який спостерігає вашого серцевого ритму, таких як:

+35
Krishnan Narayanaswamy 23 бер. 2019 р., 00:41:31

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil