Зміст довгого згинача великого пальця стопи м'язи м'язи для бігу на довгі дистанції?

enter image description here

У короткий згинач великого пальця стопи м'яз м'язи може бути в інтенсивному навчанні під час бігу на довгі дистанції, особливо якщо стопи працює.

Як ви підтримуєте м'язи короткий згинач великого пальця стопи м'яз для бігу на довгі дистанції?

Допоміжні запитання

 • Яку розтяжку і робить це різні маршрути?
 • Як потрібно діагностувати біль у м'яза довгого згинача великого пальця стопи?
 • Які розминки перед біг на довгі дистанції, а після бігу на довгі дистанції? Спеціальні засоби, такі як групи?
+668
James Carpenter 15 бер. 2010 р., 01:54:09
33 відповідей

Чи є у кого досвід з згадати polydac? Вони, здається, коливаються від 1 дюйма до 2 дюймів і від 2 фунтів до 7lbs? Я використовую, щоб, використовуючи стандартний і швидкість скакалка, але вони виглядають як цікавим доповненням до моєї звичайної (нічого не нагадує додаючи щось нове!). Мабуть, час/швидкість роботи традиційних скакалка пройшла, але на кардіо частина збільшиться...? Думки? досвідом? Будь-які потенційні травми плечей?

PolydacJumpRope

+1000
herrmartell 03 февр. '09 в 4:24

JustSniloc був хороший відповідь, але дозвольте мені зупинитися на цьому.

По-перше, якщо ви хочете більше дивлюся стегон, ви повинні бути орієнтована на свої сідниці і стегна. Чому сідничні м'язи і задня поверхня стегна, а не квадрицепси? Ну, по-перше, дуже багато проблем в коліні обумовлені слабкі підколінні сухожилля і сідничні м'язи малоактивна, тому ви будете травм расстойки себе, як ви віку. Дві, сідниці є однією з найбільших груп м'язів в людському тілі і розвивається, що регіон самостійно буде давати більше, а ще стегон. Розглянемо американського футболіста, деякі з найбільш великих і атлетичних чоловіків у спорті; вони мають масивні стегна, але якщо ви бачите їх у шорти, це не квади, які стирчать. Вони мають масивні приклади, а також біцепс стегна і так як ці групи м'язів настільки великий і важливий для продуктивності, він затьмарює квадрациклів.

Однак приземкуваті пістолет хороший, перш ніж ви зможете пожинати плоди розміру, є величезний кривої навчання для цього руху.

Замість присідань пістолетом і спліт присед хміль, я хотів би подивитися на: - Зворотний випад: це затишний варіант дуже коліно і його дуже легко дізнатися. Ця вправа буде забивати ваші сідниці краще, ніж присідання або станова тяга. Ви можете зробити це на високій гучності. Може бути, почати з 3 комплектів 10 (10 повторів на кожну ногу) і працювати ваш шлях до більш високих підходів і повторень. Як ви краще на ці рухи, ви помітите, що в залежності від того, як ви нахиліться вперед на шляху вниз, ви можете підкреслити різні частини вашого стегна. - Прогулянки випад: коліно менш доброзичливі, ніж зворотний випад, але як тільки ви отримаєте повісити її, це великий розкид, так що вам не набридне. - Болгарський спліт присед: дуже схоже на зворотний випад, але роботи ваші сідниці, підколінні сухожилля і квадрицепси іншим способом з більшою стабілізації. - Глют хам Райз: як JustSnilloc сказано, це незвичайне рух, але вам знадобиться партнер. Подивіться 'Північної завиток', це те ж саме рух, але без машини. - Хіп напрямків: фантастичні сідниці і підколінні сухожилля забудовника. Почнемо з глют міст і, як тільки ви можете виконати 100 повторень (3x33, 4х25, 2x50 багато способів, щоб отримати 100), я б зробив однієї ноги глют міст, а потім після того, як ваш вправні в тому, що прогрес в тазостегновому тяги НТО з однієї ноги стегном. - Розсувні підколінного сухожилля завиток (завиток гладка підлога моста): є феноменальним і ви можете орендувати необхідне обладнання від Amazon менш ніж за $10

Пам'ятаю, з перерахованих вправ, а не один краще, ніж інші. Вони всі хороші. Якби я був тобою, я б вибрав 2-3 вправи і зосередитися на них йде. Я б стріляти вам десь між 50-100 повторень на вправу. Після того, як ви врізався в стіну або набридне вибирати ще 2-3 і працювати на тих, протягом декількох тижнів. Але завжди знімаю, щоб бити старі записи. Якщо в останній раз ви зробили зворотний випад в тебе 100 повторень і ви відвідаєте, що рух знову через кілька тижнів, стріляти по 110.

Я б вибрала один рух навприсядки тип (зворотний випад випад ходьба, болгарський спліт присед) і однієї сідниці і задньої поверхні стегна руху (підколінного сухожилля завиток, завиток нордичний, хіп-насуви). Удачі

+949
user3124439 15 трав. 2015 р., 06:05:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Перебуваючи нерухомо в одному положенні (сидячи або стоячи) протягом тривалих періодів часу просто не добре для вас.

Сидіти занадто довго, і ви отримаєте всі ці проблеми постави, а що ні.

Стояти дуже довго і калюжах крові до гомілки.

Природний стан людини-це йти між періодами руху і спокою. Або ви прокладки навколо шлятися або в русі (ходьба, біг, будівлі).

Це не природний стан людини, щоб бути нерухомий в одному положенні протягом 4-8 годин за один раз.

+893
Boeckm 25 жовт. 2010 р., 17:44:35

Я тренувався протягом досить довгого часу і краще додаток, яке я знайшов до сих пір додаток Bodybuilding.com . Є цілі веб-простір, присвячене людям, що поїзд і як навчання і частина харчування. Ви можете завантажити програму на Google грати , якщо ви є користувачем Android, і на магазин додатків , Якщо ви користувач iOS. Ось посилання на Android:

Що, можливо, Вам підійде те, що є можливість створити свій особистий план, а також вибрати план когось іншого, щоб слідувати. Якщо ваш тренер створив тренування, ви можете просто сказати, що ви будете робити це і вибрати дану тренування, яку ви шукаєте. Додаток має таймер, який можна запустити після того, як ви натиснули на вправи, ви зможете подружитися з людьми зі схожими інтересами і т. д.

+864
Peter Bartosch 13 квіт. 2013 р., 22:44:48

Як я треную різні групи м'язів, я помітив, що я не можу флекс деякі з них, як я б біцепси або квадрицепси. Гнучкий стає занадто жорсткою, що межує з м'язовим спазмом, перш ніж я закінчити ряд руху. Можливі причини, я подумав:

 • Протилежні групи м'язів надмірно розслабився, дозволивши цієї м'язи затягуйте
 • Мізків не знайомі з рухом і дозволяє більш жорсткі скорочення, ніж безпечно
 • Моя опорно-рухова структура-це дивно

Це відбувається за допомогою різних рухів, таких як зовнішньої ротації стегна, знизує плечима, за спиною, і повороти тулуба, маленька, рідко використовуваних м'язів. Я повинен просто тримати згинаючи їх так, мозок може навчитися використовувати їх?

+837
SJ Hussein 7 вер. 2011 р., 17:50:00

Це цілком залежить від ваших цілей. Якщо ви хочете знизити тон, але у вашому випадку це, здається, не бути те, що ви після або якщо ви хочете зробити об'ємними, як у м'язи(біцепс, трицепс) і АБС потім 1 годину самий відповідний час. Ви повинні збалансувати свій раціон і тренування таким чином. Потрібно взяти хороше і ідеальне кількість вуглеводів, калорій, білків і води щодня. 15 віджимань в день трохи менше, якщо ви працюєте з 5 місяців. Завжди продовжуйте йти вперед, поки повільно працювати. Як і кожну тиждень додавати ще 10 на те, що ви робите зараз. Я також хотів би запропонувати вам зробити деякі хрусти Ab. Якщо ви знайдете цікаві плаванням, спробуйте робити, це відмінний спосіб залишатися у формі. Пітливість-річ корисна, але не забувайте пити кожен день багато води, але не відразу до або після вправ. Так, ви, можливо, буде потрібно більше протеїнів, але якщо ви їсте курку або рибу на регулярній основі, ви, можливо, не вимагають протеїновий коктейль кожен день. Однак ви повинні мати один протеїновий коктейль хоча б раз в 3 дні, а якщо ваша тренування строгий, тобто 1 кожен день.

+785
thumphrey05 22 лип. 2010 р., 17:06:26

на питання про, здавалося б, суперечливої практики відновлення, але також часто ГТГ, в цій статті є деякі хороша інформація:

http://breakingmuscle.com/strength-conditioning/greasing-the-groove-how-to-make-it-work-for-you

Це може здатися нелогічним, так як ми часто чуємо, як нам треба уникнути перетренованості. Однак, якщо ми не навчання на відмову наших тіл може дозволити собі робити ті ж вправи, або в той же день або наступний день.

...двох завжди бути: 1) зменшені навантаження (один тягнути) не тренуйтеся до м'язового відмови або привести до одужання. 2) ГТГ частково неврологічних -- ви тренуєтеся підтягуючі нервової системи та центральної нервової системи, в додаток до м'язи спини.

+705
Kyu96 26 серп. 2013 р., 08:49:55

Я проковтую електролітів до та після занять спортом розчиненого у воді без цукру.

Може електроліти в більших обсягах зробити вас набрати вагу?

+702
anyway3 8 трав. 2014 р., 13:05:23

Фон:

Мені 13 і хотіли б поліпшити свої загальні рівні придатності (див. завдання нижче). Я не маю ніяких тренажерів, крім підтягнути бар. У мене теж є крутий пагорб для бігу.

Мій щоденний раціон:

буріто, каші, м'ясо, салат, хліб, цукерки і фрукти, якщо у мене є трохи.

Цілі:

 • Сума 10:00-мильного забігу
 • Повний 50+ віджимання.
 • Повний 50+ послідовних присідань
 • Повний 20+ підтягувань на турніку
 • Можливість доторкнутися пальцями
 • Здатний підняти пристойний [зю] кількість ваги. ????

Обмеження:

 • Максимум 1 годину в день для фізичних вправ.
 • Досягти мети у 2 місяці.
+698
kameamea 8 вер. 2019 р., 20:40:07

саме те, що інші говорили, але якщо ваші ноги болять спати з компресійні колготки! Мої ноги відчувають кожен день як новий.

+608
Zach Scrivena 15 квіт. 2017 р., 12:20:16

Відповідь полягає в тому, що вони працюють обидва з найбільшим акцентом на стегна. Простий спосіб подивитися вправу і визначити, які м'язи опрацьовуються, подивіться на руху і визначити, які м'язи сприяють фактичний рух найбільш.

Підколінні сухожилля перетинають тазостегновий і колінний суглоби. Коліно залишається відносно нерухомої, тому немає жижки дій там. Однак, весь торс отримує випростався, який буде, насамперед, сідничні м'язи і підколінні сухожилля.

В м'яз, випрямляючий хребет допомагають стабілізувати або розширити торс, сприяти ротації, а також частково допомогти підтримати сідниці. Так що поки вони беруть участь у ролі підтримки, правда, головною рушійною силою у здійсненні.

Аналогічно, ви отримуєте якусь роботу на трапеції, середньої частини спини, М'язи передпліччя, але вони не вважаються основним об'єктом УДР.

+590
mavista 30 груд. 2016 р., 16:37:12

Якщо ви схожі на більшість людей, ви, ймовірно, робив великі кроки під час бігу. Якщо ви берете дуже короткий успіхи у вас менше, вгору-вниз рух вашого тіла і рюкзака не відскочить так сильно.

+542
J Clay 27 бер. 2014 р., 05:40:06

Я про 5'10" і важить близько 175lbs. Хоча я помірно вписується в умови аеробіка і витривалість, м'язова сила є бідним для людини мого розміру. Тому я взяв пару гантелей і почали працювати.

Моя мета не в тому, щоб тіло побудувати в традиційному сенсі. У мене немає багато часу, щоб позайматися, так що я просто хочу збільшити кількість м'язових груп, я працюю, щоб збільшити загальну міцність з мінімальною кількістю вправ і повторень.

У мене 8,5 кг в кожен дзвін (це все ваги приходили з) і я зараз роблю:

 • Десять присед плюс прес
 • Десять рядів
 • Десять біцепса кучері
 • Десять долоню до зап'ястя кучері
 • Ще десять присед плюс прес

Я роблю це кожен будній вечір та відпочити у вихідні. Я ходжу три тижні і це вже виплачують дивіденди: тільки я міг зробити 6-8 більшості цих вправ в тому, що вагу і тепер я можу робити всі десять.

Так мені цікаво, що найкращий шлях вперед звідси. Є інші хороші - або краще - фізичні вправи слід включити в свій розпорядок з-за роботи декількох груп м'язів? Як Репс стало легше, я повинен додати вагу або робити більше повторень (я не хочу, щоб це займе більше 10-15 хвилин)? П'ять ночей на тиждень і два лежить хороший режим? І я не змінив свою дієту взагалі - чи треба?

+501
ginaareyna 10 трав. 2010 р., 18:58:03

Я можу говорити лише з досвіду, а хтось ще, що зазвичай працює кілька годин перед сном.

У мене часто буває та ж проблема, особливо після кардіо через підвищений пульс, а іноді після дуже важкої атлетики. Найкраще, що ви можете зробити для себе, щоб встановити нічний режим, який допоможе розслабити ваше тіло від тренувань і сну.

Особисто, я просто читати по годині перед сном (бажано фантастику, а не технічна книга). Це повинно збити всі ваші показники і дозволить вам заснути легше. Чашка кави без кофеїну/кава теж допомагає. Намагайтеся уникати вуглеводів перед сном, якщо у вас після тренування закуски/їжі. Я засинаю легше, якщо я просто їм що-то з білка, як горіхи або квасоля.

Ваші м'язи, ймовірно, буде напруженою після тренування, яка також може перешкодити заснути. Щоб зарадити цьому, я рекомендую самомасаж, інакше відомий як міофасциальний реліз. Це працює дуже добре для мене, і дуже розслабляє (трохи хворобливі).

Ймовірно, ваш тренажерний зал має деякі з цих поролонові валики в асортименті. Якщо ні, ви можете придбати її дешево на Амазонці.

+492
TOMMIEJOE 14 груд. 2018 р., 15:07:34

Дуже відкрите питання. Я почну з додатковою інформацією.

Розминка:

 • Приносить додаткової рідини для суглобів, допомагаючи їм більш плавно рухатися
 • Розігріває сухожилля і зв'язки, роблячи їх більш гнучкими
 • Збільшує приплив крові, як правило, прогрівання організму
 • Активує м'язи, зробить їх готовими до більш високої інтенсивності

Це ази (принаймні для сили зору навчання).

Розминка Набори Все перед початком підйому, або просто розминка перед кожним вправою? Чи як?

Технічно ви могли б зробити або/або. Як тільки ви починаєте підніматися все ваше тіло почне зігріватися в якості побічного продукту посилення кровообігу і серцевого ритму.

Однак це не обов'язково збільшить гнучкість суглобів (що є важливим аспектом щоб уникнути каліцтва) в областях, які ви не торкнулися зокрема.

Розтяжка між сетами? Або після пару вправ? Або після всіх ваших підйому?

Я читав дослідження, які стверджують, що краще не розтягувати на все перед тренуванням. Просто розминатися, робити деякі вправи мобільність. Тримати статичний розтяг для охолодження (або коли ваш зроблено, піднімаючись з цієї групи м'язів).

Ще одна причина, щоб тримати "кардіо" в кінці силового тренування тренування, полягає в тому, що аеробні вправи допомагають прискорити відновлення і зменшити хворобливість. (хоча деякі дослідження показали, що перед тренуванням розминка є більш ефективним у зниженні болю у м'язах)

З іншого боку, я не думаю, що вам потрібно турбуватися про короткої 5 - 10 хвилин Розминка кардіо рутина втомлює м'язи, які ви хочете зняти с. Накопичена енергія в м'язах (СПС,СР) швидко заповнюється (а не в легені кардіо), плюс невелика кількість цукру спалили також може бути поповнений, якщо ви відчуваєте, що це необхідно.

Є багато, щоб сказати. Це повинно допомогти прояснити деяку плутанину і направити вас на правильний шлях.

+492
pjorge 5 січ. 2020 р., 03:13:30

Ви можете зробити оцінку, використовуючи ваш VO2 Макс. Якщо у вас немає доступу в лабораторію, щоб отримати його виміряти, ви можете оцінити його, використовуючи декілька різних формул.

 1. По2 = 15 х (максимум ч/год відпочиває)
 2. З VO2 = (Д12 - 505) / 45, де Д12-це відстань метрів за 12 хвилин бігу.

Як тільки ви маєте ваш VO2 Max, ділимо на 3.5, щоб отримати Мец, що кількість представляє. Це ваш максимум Мец досяжно, так що якщо ви працює на 70% від максимального, ви працюєте на 70% максимум Мец.

Так, наприклад, минулого разу я взяв максимум годину (після запуску інтервали Хілл) я був на 193, а моя відпочиває HR був близько 50 на той момент. Це дає мені 3.86 х 15 = теоретичні VO2 Макс на 57,9, який дає мені Мец 16.5 для цього навантаження.

Мій останній темп гонки був 7:00 миля темпі для 5 км, що дає мені 2759 метрів за 12 хвилин. 2759 - 500 = 2259 / 45 = ставить мої теоретичні по2 50,2, так що ви можете бачити, що це не простий номер, щоб оцінити. Я б, напевно, СР і піти з по2, з 54ish. Що дасть мені теоретичний максимум зустрічав навантаженні 15.4 Мец.

+486
Mikko Korkalo 24 лист. 2015 р., 14:34:02

Вперед і бічних підйомів повинно бути зроблено тільки під кутом, для кого-то з травмою плеча. Також вага повинен бути дуже легким(не більше 10 фунтів максимум), щоб уникнути подальшої навантаженні на суглоб

+480
mikecole79 2 груд. 2011 р., 18:07:57

Сьогодні, я виграв путівку в місцевий дистанція 10 км (6.2 миль) подія і тепер я хотів би брати участь. Я випадково працює близько 5 років в регулярні проміжки часу (~2 рази в тиждень), але не працює принаймні 3 місяців.

В останні 5 років я випадково відвідали цей захід з 3х раз трохи нижче години. Однак, на цей раз я хотів би навчати набагато складніше.

Моєю метою було пробігти дистанцію приблизно 50 хвилин 3 квітня.

Це реально? На жаль, я знаю, що це дуже нечіткий питання. Який тип навчання я повинен зробити, щоб мінімізувати 10.5 км. Час?


Є дві схожі пости. Однак, посаду не нижче чудово відповів на моє запитання.

+451
Lea Quan 28 серп. 2017 р., 02:45:29

Мені 28 років, чоловік. Мій зріст 5.6 футів, а вага-45 кг Мій ІМТ 17, і я недовага.

Я виглядаю дуже худий, і я образив багатьох людей, коли я перебуваю в громадських заходів, таких як дні народження, весілля і т. д. Я виглядаю як підліток.

Через 4 місяці я збираюся вийти заміж, і для цього я хочу виглядати як чоловік, а не як дитина.

Будь ласка, запропонуйте набирає вагу вправи, харчові продукти та добавки (якщо потрібні). Я не вегетаріанець і безалкогольні. Я хочу виглядати як здорова людина. Спасибі заздалегідь.

+429
AHMAD93 11 трав. 2014 р., 23:26:05

Під стоящий обставин я б сказав, Подивіться на поставу, якщо ви, природно, схильні до більш-Дональд Дак-як поставу (але стирчать), ви повинні стиснути свої сідниці, і таким чином facillitate тому нахил тазу.

Коли ви більше Рожева пантера-тип (ваш, а підгинання під) ви повинні вставити свій, але детальніше про це ?видавлюємо нижню частину спини більше я думаю? Ви дійсно повинні дивитися на деякі Елліотт Халс/відео strengthcamp.

Однак, так як ти брешеш Я припускаю, що на живіт я думаю, стискаючи свої сідниці, неминуча, отже, нахил тазу тому (витягаючи свій, але в)

+426
Jimit 21 січ. 2018 р., 01:03:36

Йоги можуть, серед іншого, поліпшити свою гнучкість, наприклад, цю статтю в YogaJournal. У статті стверджується, що йога як усуває фізичну сторону гнучкості (м'язи, зв'язки, суглоби і т. д.) і нейро частина системи гнучкості.

Мій власний досвід занять йогою полягає в тому, що це допомагає мені бути більш гнучкою(наприклад, немає проблем з третьої світової присідати зараз, великі проблеми раніше), краще баланс (наприклад, відсутність колінних проблем більше, коли вниз по схилу на лижах) і більш обізнані постави (менше проблем зі спиною).

Для початку, знайти йога "додзе", який відповідає вашому стилю/перспективи та регулярно приймаєте якісь заняття протягом декількох місяців. Мені подобалися ті, які зосереджуються на фізичній стороні краще, ніж ті, акцентуючи увагу на духовній стороні.

Йога-це потім досить легко інтегрувати в щоденних тренуваннях, а також спосіб "ходити в тренажерний зал" тренінг, який легко принесе ваш чоловік.

Наприклад, ви могли б зробити короткий звичайної йоги в якості розминки для своєї ваги маршрутизації і бігу рутини.

+400
Hope Haus Bakery 3 квіт. 2014 р., 00:34:44

У чому різниця між:

 • Глюкоза?
 • Фруктозу?
 • Сахароза?

Я знаю, що вони всі форми цукру, і Ваше тіло потребує.

Але що є що?

ОК, я знаю, що "фруктоза-це натуральний цукор, що міститься в різних харчових продуктах, таких як фрукти, мед і овочі."

Який нормальний рівень цукру, то, як то, що ви купуєте з магазину, щоб покласти в свій кави?

Дякую

+326
Mutebi Bashir 6 вер. 2010 р., 03:44:54

У мене вже працює 2 місяці і пройшли 10км план навчання, і я люблю його. Моя дружина працює ввечері, хоча і не йти до 9.30 вечора (після динамічної розминки). Тепер я додаю деякі пагорби, щоб мій план тренувань наступний, і деякі новачки-Хіллз, де я живу дещо по бездоріжжю і темряві в той час я втік.

Моє питання я хочу змінити Хіллс на ранній ранок. Я почухав голову про те, що я повинна їсти і за скільки часу до ранкової пробіжки, я повинен з'їсти щось залишити? Будь-які рекомендації від колег-жайворонків?

Редагувати:

Я після БУПА 10км розширений план (після виконання основних і безпосередніх). Моя єдина мета-підвищити швидкість за 10 км

http://www.bupa.co.uk/health-information/directory/r/running-programme-10km

+320
jimbob 12 січ. 2015 р., 20:05:02

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20713720

Myonuclei придбані перевантаження вправа передує гіпертрофія і не втрачаються на detraining.

Bruusgaard ОС1, Йохансен МБ, Эгнер їм, рана АНПИНА, Гундерсена К.

Анотація

Наслідки попередніх силові тренування можуть бути тривалими, навіть після тривалого подальшого бездіяльності і перепідготовки сприяє попередній епізод навчання. Традиційно, такі "м'язова пам'ять" був приписаний до нейронних факторів при відсутності будь-яких виявлених локальних механізм пам'яті в м'язовій тканині. Ми використовували методи візуалізації в природних умовах вчитися жити myonuclei, що належать до різних м'язових волокон і спостерігати, що нові myonuclei додаються перш ніж яке-небудь істотне збільшення розміру під час перевантаження. Старі і знову придбані ядра зберігаються при вираженій атрофії, викликані подальшим денервації стійкий протягом значного періоду життя тварини. У myonuclei, здається, бути захищені від високої активності апоптозу знайшли в неактивній м'язової тканини. Епізод гіпертрофії, провідних до міцного підвищену кількість myonuclei відсталих атрофії невживання, і ядер може служити в якості біологічного субстрату клітини для такої пам'яті. Тому що здатність створювати myonuclei порушується в літньому віці, люди можуть отримати вигоду з силових тренувань в ранньому віці, а тому, що анаболічні стероїди сприяють більш myonuclei, ядерної сталість може також мати наслідки для періоду відчуження після допінг-злочин.

+301
user60940 13 жовт. 2019 р., 06:30:46

Прийняти поєднання ВИИТ і силового тренінгу. Не працювати 8км кожен день, це абсолютно марно, і просто зношує свій організм без поважної причини. Вам потрібно, щоб ваш рівень тестостерону, щоб наростити м'язи і зменшити жир. Я не знаю, якщо ти чоловік або жінка, але це неважливо. Єдиний спосіб зробити це з допомогою вправ, дуже висока інтенсивність. Уникнути помірною або низькою інтенсивності вправ.

На силові тренування я маю на увазі вантажів і тому подібне. Віджимання і присідання робити не буде.

Причина у вас занадто багато жиру це не тому, що ви не робите достатньо: це тому що ти робиш це абсолютно неправильно і зовсім не узгоджується з вашими цілями.

Бігаючи, ви подготовляете ваше тіло на витривалість, а не сила. Ви також кондиціонування вашого тіла, щоб тримати певні запаси жиру, так як жирові запаси потрібні для бігу на довгі дистанції. Якщо ви хочете бути сильним і худий, вам потрібно підготувати себе так, щоб бути бійцем, а бійці не мають ніяких підстав, щоб бігати за милі кожен день.

+246
Mijan Ahmed 13 серп. 2010 р., 07:01:01

Я в порядку, тому я вирішив приєднатися до коробку кроссфіт. Я займаюся кроссфитом протягом приблизно місяця, і я дійсно насолоджуюся цим. Однак, я вважаю, що у мене виникли проблеми, роблячи деякі більше сили-інтенсивні рухи, такі як підтягування і пальці в барі, і т. д. Так що я вирішив почати програми Сила. Або ви підходите один одному, так як я досить новими для силових тренувань. Я займаюся або протягом 2 тижнів.

Я намагаюся з'ясувати, як краще збалансувати свій розклад, щоб включити обидві ці програми. Є 2 питання: планування і рівень ваги.

 1. Я або в понеділок, середу і п'ятницю. Я повинен зробити мій кроссфіт тренування в ті ж дні? З практичної точки зору--робота--виходить два рази в день, як правило, важко, тому що я буду намагатися робити силові тренування вранці і потім кроссфіт в день. Це здається найбільш відповідати принципам Stronglift чергуючи дні відпочинку з міцністю днів. Я можу підтримувати це, але я не впевнений, що це був правильний спосіб піти у плані не перестаратися і не вичерпує себе.

  Я міг би зробити кроссфіт тренувань в мої дні відпочинку. Це можливо, але я не думаю, що підняття тягарів для CrossFit кваліфікує як "світло-помірне кардіо" або рекомендації для решти днів. Але це можливо-я просто не був упевнений, що це доцільно.

 2. Я повинен використовувати менші ваги під час мого кроссфіт тренування, якщо я роблю небудь? Так що небудь сайт зазначає, що ви не повинні працювати на 80% від вашого 1ПМ максимум. Я думаю, що був сенс починати з меншої ваги, так що вам не буде вам дійсно болить, і тоді доводиться пропускати тренування і все таке. Так що якщо я підняття тягарів на міцність, я повинен зменшити вагу для CrossFit-особливо, якщо я роблю як в той же день?

Спасибі за будь-які пропозиції.

+235
Stocastico 8 лист. 2018 р., 16:18:07

Я бачу всі види реклами на TV про те, як втратити y часу Х кількість ваги, і як цей хлопець виглядає дивно, як цей молодий хлопець, хоч він не має. Моя основна претензія про цих роликах, що вони в основному індивідуальний план харчування і вправ, що нікого з Google (і деякий час) міг з'ясувати для себе.

Під час відвідування нещодавно мій батько, я про це заговорила, і він згадав, що хоча б один з цих "планів диво", використовувала таблетки для збільшення метаболізму (який допомагає з видаленням жиру під час тренування).

Моє запитання таке: які природні методи можна використовувати, щоб підвищити свій метаболізм, і наскільки вони ефективні?

Я чув безліч речей, до цього наприклад

 • Вживання гострої їжі
 • Регулярно
 • Регулярно
 • Маючи великий сніданок і страви пропорційне харчування
 • Пити багато води (який я взяв з цього питання)

Чи є хтось, що мені не вистачає? Що працював для вас? Що ні?

+207
numeral 19 черв. 2014 р., 01:25:41

Які наслідки на організм через алкоголю? Я повинен розглядати це як карбюратор мої макроси або щось інше (гірше?) ніж що?

Я бодібілдинг протягом півтора років і я не дарма так, але, можливо, у ці вихідні я буду. Я хочу знати, скільки я можу споживати без шкоди занадто багато моїх доходів.

+200
Tim Nafziger 15 січ. 2017 р., 16:49:30

Примітка: це пояснення не піклується про здоров'я організму, хороше самопочуття, уміння дотримувати/підтримувати дієту короткий/довгий термін, впливає на нервову систему і психологічний вплив ситості, що м'ясо-орієнтованих дієти можуть запропонувати. Це стосується тільки уявний сценарій з двох однакових предметів, дотримуючись тієї ж загальної калорійності раціону, але з макро-поживні відмінності.


Не їсть м'ясо викликає збільшення ваги?

Питання запитує, Якщо є м'ясо (надалі іменована білка) призводять до більше жирової маси, ніж інші макроелементи: жири і вуглеводи (і алкоголь), якщо споживається на тому ж рівні калорій.

Інакше кажучи: для зміни ваги, робить макро-живильний профіль дієти впливають на швидкість і загальна кількість жирової маси набрав?

Загальні тавтологію, використовуваний людьми, доводячи, що макро живильний профіль не важливий, коли справа доходить до втрати ваги "калорії-це калорії".

Докази, або "калорія-це калорія"

Ряд досліджень метаболічної палаті показали, що немає ніякої різниці у втраті ваги, коли споживання білка проводилася постійно. Якщо ви дійсно шукаєте метаболічну перевагу за рахунок маніпулювання макроелементів, ви були б набагато краще покласти свої гроші на протеїн. Є деякі докази, що більш високі рівні споживання не передати невеликий метаболічні переваги.

Не дивно, що дослідження на вплив макроелементів на масове зміна численні, але далеко не ідеальний. Доводиться розігрувати дуже критичним поглядом на всі суперечливі дані (і наклепу), і самостійно прийняти рішення.

Хороший мета-аналіз вище тавтології з шановним Бухгольц змінного і тканини так. прийшов до висновку, що:

...Ні макро-особливих відмінностей в наявності поживних речовин та зміну енергетичних витрат можна пояснити ці відмінності у втраті ваги. Термодинаміки диктує, що калорія-це калорія, незалежно від складу макроелементів в раціоні...

Бухгольц змінного струму, тканини так. Це калорія-це калорія?. Ам J В Нутро Клин. 2004;79(5):899S-906S.

Це посилання на дослідження Уорд (серед інших, яка також прийшла до такого ж рішення):

Як з високим вмістом вуглеводів і високим вмістом білка групи втратили вагу (-2.2+/-0.9 кг, -2.5+/-1.6 кг, відповідно, Р <.05) і різниця між групами не були значущими (Р =.9).

Сарград КР, Хомко с, Mozzoli м, Боден р. ефект високий протеїн проти вуглеводів високим на чутливість до інсуліну, ваги, гемоглобіну A1c, і кров'яний тиск у хворих на цукровий діабет 2 типу. Джей Am Дієта ДОЦ. 2005;105(4):573-80.

Для продовження докази-поїзд на немає виграш у вуглеводи проти жиру:

В дослідженні 2003 року Bravata ДМ і співавт. був зроблений висновок, що харчові-профіль дійсно не впливає на загальну зміну ваги на значному рівні.

Немає достатніх доказів, щоб давати рекомендації за або проти використання дієт з низьким вмістом вуглеводів. [...] Серед опублікованих досліджень, учасник втрата ваги при використанні дієти з низьким вмістом вуглеводів, в основному, було пов'язано із зменшенням калорійності харчування зі збільшенням тривалості дієти, але не з пониженим вмістом вуглеводів.

Bravata ДМ, Сандерс л, Хуан Дж і співавт. Ефективність і безпека низько-вуглеводних дієт: систематичний огляд. Джама. 2003;289(14):1837-50.

У дослідженні 2009 року, безпосередньо порівнюючи втрати ваги "пунктик" дієти прийшли до висновку, що за умови, що ви зменшите кількість калорій, метод ви робите це не має значення:

Низькокалорійної дієти призвести до клінічно значущого втрати ваги, незалежно від того, які макроелементи підкреслюють вони.

Мішки FM, Бре га, Кері В. Я. і співавт. Порівняння втрати ваги дієти з різним складом жирів, білків і вуглеводів. Н Енгл Дж Мед. 2009;360(9):859-73.

У 1996 році дослідження також прийшли до висновку, те ж саме:

Результати цього дослідження показали, що він був у споживанні енергії, а не склад поживних речовин, що втрата ваги у відповідь на низькоенергетичних дієт за короткий період часу.

Голай а Allaz АФ, Морель р, де tonnac Н Танькова з Reaven р. Аналогічна втрата ваги з низьким або високим вмістом вуглеводів дієти. Ам J В Нутро Клин. 1996;63(2):174-8.

Австралійське дослідження поставило їх голова до голови протягом 12 місяців і не знайшли великої різниці:

Планована умови isoenergetic, як і очікувалося, обидві структури харчування призвело до втрати ваги і змін в складі тіла. ЛНР [низкоуглеводная] дієта може запропонувати клінічні переваги для страждаючих ожирінням осіб з інсулінорезистентністю. Однак, збільшення рівня холестерину ЛПНЩ з дієтою ЛНР говорить про те, що ця міра повинна контролюватися.

Brinkworth ГД, Ноукс м, Баклі СД, Кіо ЖБ, Кліфтон лічку. Довгострокові наслідки дуже-низьковуглеводні дієти для схуднення порівняно з isocaloric знежирена дієта після 12 міс. Ам J В Нутро Клин. 2009;90(1):23-32.

Дослідження 2010 року, пішов далі і зробив 2-й рік навчання за більш ніж 300 учасників; пацієнти втратили в середньому 7 кг або 7% маси тіла, і ніяких відмінностей між 2 групами були виявлені:

Успішна втрата ваги може бути досягнуто з низьким вмістом жиру або з низьким вмістом вуглеводів дієта у поєднанні з поведінковими лікування.

clearly no difference

Прийомні ГД, Уайатт годину, Джо Хілл, та співавт. Ваги і метаболічних результатів після 2-х років на низьким вмістом вуглеводів і низьким вмістом жирів: рандомізоване дослідження. Енн Інтерн Мед. 2010;153(3):147-57.

Беручи іншу точку зору і дивитися на збільшення ваги, є менше досліджень, але докази вказують на один і той же результат.

Не було ніякого істотного розходження в жировий баланс в контрольованих перегодовування з жиру, фруктоза, глюкоза або сахароза.

Макдевіт РМ, Poppitt СД, Мергатройд пр, Прентіс ранку. Макроелементів під час контрольованих перегодовування з глюкози, фруктози, сахарози, або жиром в сухопарых і брюзглых жінок. Ам J В Нутро Клин. 2000;72(2):369-77.

Це можна побачити в цьому невеликому дослідженні 2000:

...накопичення жиру в перегодовування від isoenergetic кількість дієти, багаті вуглеводами або жирів істотно не відрізняється, і вуглеводи, здавалося, перетворюється в жир як печінки, так і позапечінкових ліпогенезу

Ламмерт про Grunnet Н Фабер П, і співавт. Наслідки isoenergetic перегодовування або вуглеводів або жиру у молоді люди. БР J В Нутро. 2000;84(2):233-45.

Важливо відзначити, що харчовий жир є те, що зберігається у вигляді тілесного жиру, коли надлишок калорій споживається. Для харчових вуглеводів буде зберігається у вигляді жиру, то вони повинні пройти через перетворення де ново ліпогенез, за якими буде відбуватися при вуглеводної частини хтось один дієта повинна наблизитися або перевищити ті загальна добова витрата енергії (TDEE на). Ви можете прочитати більше тут

Крім того, для всеосяжного керівництва на інсулін і як він діє будь ласка, перевірте цей пост на weightology які представлені в узагальненому вигляді на обивателя, на Reddit /п/ryeguy, тут.

Докази "проти" або "калорія не просто калорія"

Я не можу знайти доказів на підтримку протилежної точки зору. Однак критики дослідження їх можна знайти в "Дорогий сер"в ASfCN/

Пост за Анссі год Маннінен має вирішальне значення в Bravata дослідження:

Bravata ДМ, Сандерс л, Хуан ефективність і безпека низько-вуглеводних дієт: систематичний огляд. Журналі JAMA 2003;289:1837-50.

Вона заявляє, що:

...В істинному низьким вмістом вуглеводів група, середня втрата ваги в ході випробувань було 17 кг, у той час як у вищих-вуглеводної групи було тільки 2 кг. Дивно, що автори не вважають це істотним. Тільки змішання результатів випробувань з низьким і середнім рівнем і дієти високим вмістом вуглеводів можуть автори досягли повідомляють висновку привів вище.

В іншій статті Річард Фейнман і Євген штрафу заперечую тези про ТОВ "калорія-це калорія", використовуючи перший закон термодинаміки, заявивши, що другий закон теж треба враховувати.

Висновки

Що я повинен з'їсти для схуднення?

Є менше. Різні дієти можуть зробити це простіше, так що вибирайте той найкраще підходить вашому стилю життя. Зрештою, вам необхідно зменшити калорійність споживання.

https://examine.com/nutrition/what-should-i-eat-for-weight-loss/

Багато дієти, ФАД чи ні, робити роботу. Це в основному тому, що вони скорочують калорії.

+139
OnkaPlonka 26 лист. 2016 р., 03:20:35

Я почав робити присідання пару тижнів тому, і я насилу зберігаючи рівновагу майже в самому кінці присідання (коли я намагаюся опуститися нижче паралелі). Дозвольте мені описати ситуацію.

Присадкуватий позицію: я тримати мої ноги з плеча друга. Мої каблуки з моїх плечей, і я ногами близько 15 градусів назовні. Я сідаю навпочіпки, так що я в "третьому світі сквот" позицію і коліна на одній лінії з ногами. Я стою позаду, і що це моя відправна присадкуватий позицію.

Коли я навпочіпки, я місце у барі на мої пастки, зробіть глибокий вдих і зігніть в колінах. Як тільки я досягну достатнього зігнути в колінах (тобто не за мої пальці), я намагаюся робити іншим присідати, згинаючи на стегнах-як я навпочіпки в кріслі. У будь-якому випадку, як я отримую близько до паралелі, я почала відчувати деякі проблеми з моїм баланс/форма-як я перекидання назад. Тільки так я можу компенсувати, це дозволити колінах, щоб подорожувати за межами моїх ніг. Я знаю, що небагато про DOS/що не можна сидіти навпочіпки, і я знаю, що це зазвичай говорить про поганий формі якщо я дозволю мої коліна подорожувати за мої пальці, але це єдиний спосіб я можу отримати нижче паралелі. Після цього, я спробував вибратися з ями і повний присед.

Так що моє запитання цілком зрозумілий: чому я падаю назад, коли я навпочіпки? І: подорожі коліно за моїми пальцями ноги обов'язково погано?

+124
adamup 22 черв. 2016 р., 02:36:58

Напевно думаєте, ви можете піти суб 25 хвилин. Ключ з біг-це "накопичені фітнес". Чим частіше ви бігаєте і більш послідовно (скажімо 4 дні на тиждень протягом усього року), тим краще ви станете.

Так що як ви там?
1) Часто - мінімум 4 дні в тиждень, але повільно дивіться, якщо ви можете поміститися 5 або навіть 6 днів в тиждень свого розклад
2) послідовно запустити через кожну тиждень. Не пропустіть.
3) додати різноманітність - змінюйте темп, варіювати відстань, додавання інтервалів, додайте відстань, і т. д.
4) розширити довгостроковій перспективі - спробувати дістатися до 90 хвилин, додаючи по 5 хвилин на тиждень. Як тільки ви отримаєте до 90 хвилин, намагаємося зробити швидше. Один тиждень робити останні 5 хвилин середній. На наступному тижні робимо останні 10 хвилин середній і т. д.Удачі! Дайте нам знати, як ви прогресу.

P. S. Я працював з бігунів всіх вікових груп. У кого що є 1) бажання поліпшити 2) дисципліни, тренувань та дієти і 3) навіть невеликий шматочок спортивних талантів може поліпшити. Я бачив такі хороший вік для чоловіка цілей "не беруть участі"
у 30 - 21:00
30 - 40 - 24:00
40 - 50 - 25:00
50+ - 26:00+63
David Foerster 20 груд. 2018 р., 08:15:55

Наприклад, деякі люди в тюрмі скаржаться на те, чим вони змушені вдаватися до віджимання для того, щоб тримати себе у формі, якщо вони не мають доступ в тренажерний зал обладнання

Я думаю, я намагаюся зрозуміти, чому деякі інструменти зробити його легше для нас, щоб отримати силу проти просто використовуючи наше тіло, щоб отримати те ж саме кількість сили?

+52
mage80lvl 17 трав. 2011 р., 02:06:37

Сьогодні був мій четвертий або п'ятий раз, використовуючи стегна викрадачів в тренажерному залі, і, так як я почав, мої ноги тремтять. Я знайшов подібний питання тут, який має гарне пояснення різних м'язів використовується для стабілізації вільними вагами, проте це не зовсім те, що я шукаю.

Цей тремтять, мабуть, нормальна справа, але коли я використовувати машину, мені не потрібно все збалансувати і стабілізувати я без машини.

 • Чому тремтять все-таки відбудеться?
 • Чи є спосіб виправити це або ж мій організм просто потрібно звикнути?

Я не помітив ні тремтіння, як це на будь-яких інших видах вагу я пробую вперше, так чому тільки мої стегна? Крім того, привідних м'язів ноги, не викликає тремтіння в ногах.

+10
CFstarfit 13 груд. 2019 р., 13:15:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil