Карбюратора на велосипеді при збереженні міцності на турніку

Я шукаю, щоб втратити частину жиру на животі, що я накопичив, а робити стартової сили (СС) за останні 6-7 місяців. В той же час я не хочу втратити сили, що я на бар. Від того, що я бачу після того, як погуглив, схоже карбюратора на велосипеді (мають поєднання високого/низько/безвуглеводної днів за всю тиждень), здається, відповідь. Однак, як і більшість речей в мережі, специфіка сильно різняться, і я не можу відрізнити надійний джерело від одного немає. Таким чином, у мене такі запити, я сподіваюся, що співтовариство може відповісти - або ще краще, вкажи мені до ресурсів, які працювали для вас!

 1. Яка типова тривалість циклу карбюратор - я хочу повернутися до робити прогрес на мій підйомників, і я знаю, що не може бути зроблено, коли я втрачаю жир, а взагалі на дефіцит калорій!

 2. Які найбільш надійні, докладний джерело інформації щодо аспекту харчування карбюратора на велосипеді? Деякі сайти пропагують високий/середній/низький спред, в той час як інші наполягають на тому, хоч який-ніякої карбюратор днів! Крім того, визначення "висока" проти "середини" не зовсім відповідає дійсності!

 3. Якщо мій нинішній ліфти є наступні: станова тяга => х, приземкуваті => р, жим лежачи => Z (в тій же схемі, як СС рутина), я повинен бути наступним у ту ж саму рутину з таким же повторень/набір і максимальний вагу, чи я повинен, як очікується, знизиться кілька комплектів (скільки?) при збереженні роботи на таку ж вагу і повторень?

 4. Нічого іншого я не фокусуючись на (що я повинен піклуватися про) При спробі такої рутини!

+260
Work GB 12 серп. 2013 р., 10:47:16
34 відповідей

Я ходжу в тренажерний зал 5 днів в тиждень, рідко пропускаючи день за останні 4 місяці, з метою покласти якомога більше м'язової маси. Поки близько 3 тижнів тому мені вдалося збільшити вагу я в змозі піднімати всі вправи, за винятком присідань, який я досі застряг на крихітну 20кг. Я помітив розумною прибутку в основному у мене квадрицепси, груди, трицепси і спину.

Я Тепер помітив, що я не можу збільшити мій вагу, і на кілька днів довелося навіть знизити вагу я піднімаю порівняно з вагою я цілком може підняти штраф попередньої сесії. Наприклад, коли я починав, я зміг зробити 3 підходи по 10 повторень на біцепс кучері за допомогою кабелю машина всього 14 кг і близько 3-4 тижнів тому був в змозі зробити той же обсяг на 24-26кг, який був захоплюючим. Однак в останні 2-3 тижні у мене були проблеми, навіть знизиться до 19-21кг останній комплект. Я помітив таку ж проблему у більшості моїх груп м'язів, включаючи ноги, спину і груди.

Зрозуміло, що це трохи бентежить, але я не впевнена, що часто здається, що я відстаю на пару тижнів і тоді я буду стрибати назад і почати знову набирає або якщо я роблю щось неправильно.


Це мій нинішній розпорядок дня нижче. Всі вправи я роблю 3 підходи по 10. Деякі вправи (відмічені зірочкою) Я збільшити моя вага кожного набору і часто не на 8 або 9 повторень останнього набору. Всі вправи перераховані в тому порядку, в якому я їх доповнюю.

Неділя: Ноги

- Присідання
- Жим Ногами*
- Суперсет згинання ніг і розгинання ніг 
- Помірної інтенсивності на велосипеді за 15 хвилин

Понеділок: Трицепс Біцепса

- Біцепса кучері з кабельними машина і прям бар*
- Трицепс тяга вниз з кабельними машина і мотузку*
- "21-х" (хоча я не "15", тобто 5 половинок, 5 повний, а потім 5 верхні локони з легкої бар)*
- Череп дробарки з простим барі на похилій лаві*
- Концентрація кучері*
- Трицепсів накладні розширень*

Вівторок: Відпочинок

Середа: Плечі І Біцепс

Плече прес
- Сторона плеча викликає
- Вперед плече піднімає
- Вертикальні ряди*
- Біцепса кучері з кабельними машина і прям бар*
- "21-Х" ("15-х" так само, як понеділок)*
- Концентрація кучері

Четвер: Груди І Трицепс:

- Жим гантелей (квартира)
- Жим гантелей (нахил)
- Жим гантелей (зниження)
- Трицепс тяга вниз з кабельними машина і мотузку*
- Череп дробарки з простим барі на похилій лаві*
- Трицепсів накладні розширень*
- Летить (плоский)
- Летить (нахил)
- Летить (зниження)

П'ятниця: Спина І Плечі

- Лат пулдаун
- Кабельне рядків (верхня частина спини)
- Станова тяга*
- Рядки з легкої бар*
Плече прес
- Сторона плеча виникає (під час посту на лавці)
- Ротаторної манжети

Субота: Відпочинок


Як я вже сказав, це працює добре для мене до цих пір - мені здається, я десь чув, що при переході від новачка на тренуванні вагу потрібно зменшити кількість разів на тиждень ви витрачаєте на кожну групу м'язів і збільшення інтенсивності. Може бути, де я йду неправильно (дивлячись На вище я роблю досить багато для кожної групи, крім ніг і спини). Інша справа, я думав, що я може бути роблю неправильно 3х10 для кожного тренування. Я припускаю, що деякі з найбільших тренувань, як жим лежачи я міг спуститися на 8 повторень і спробувати йти трохи важче.

Я подивився на процедури, як 5х5, але вони, здається, більше для абсолютних новачків хочете отримати деякі початкові сили перед серйозним підняття тягарів для збільшення м'язи.

Може бути, це просто час, щоб повністю змінити мою рутину, але тут я не впевнений, що є "зміна" - чи можу я просто поміняти дні навколо і додати інший набір або ж я зовсім потрібні нові тренування. Може, мені варто ще раз спробувати змінити Замовлення я робити речі, я не впевнений.

Якщо є які-небудь помітно невірні рішення, я роблю то, будь ласка, дайте мені знати. Правда, я не заглиблюватися в статті або книги про силові навантаження і просто структурований вище виходячи з того, що я помітив виробляла досить пристойний приріст і на які групи я можу зробити поруч один з одним без конфліктів (тобто я спробував знову день поруч із зброєю і мої біцепси були знищені). Мені здається, що є дуже багато відбувається, але я навіть близько не експерт, тому що я поняття не маю.

Я повинен спробувати 4 комплекти 8? Я повинен перестати ходити так важко, як я, можливо, може і просто посидіти на вагу я можу спокійно виконати всі мої повторень без ладу? Може бути, я повинен спробувати supersetting на різні групи, такі як зброю? Будь-які поради, які можуть підштовхнути мене за межу будучи новачком у проміжний штангіст вдячністю.

+996
Isolate 03 февр. '09 в 4:24

Старше 65 населення стрімко росте і багато хто з нас серйозно навчання, а деякі змагаються в спорті.

Повинні старі люди ж інакше, ніж молоді люди? Є дослідження на навчання для літніх людей?

+994
Edinburgh 23 квіт. 2012 р., 09:56:12

У мене виникли деякі незначні (незручно) біль у верхній частині правої ноги (думаю біля нижньої малогомілкового утримувача або нижній розгиначів утримувач біля зовнішньої щиколотки). Все почалося просто трохи помітно після пробіжки, але сьогодні це трохи тендер навіть ходити. Я поміняв взуття в останні кілька тижнів, щоб почати працювати "босоніж" (з Вібрам Бикила ЛЗ). Це нормально мати деякі болі в ногах, поки ноги повністю пристосуватися до нового взуття? Це не заважає мені робити що-небудь ще, це просто дуже незручно. Image from Angelo Podiatry Associates

+986
EddieM 20 вер. 2018 р., 20:23:04

Це дивно, але ніхто не орієнтується на найголовніше "вправа" - гуляли.

А) встановити чіткі цілі

 1. Ходити по 30 хвилин кожен день вранці.
 2. Ходити по 30 хвилин кожен ранок і вечір.
 3. Ходити по 30 хвилин вранці і 1 годину кожен вечір.
 4. Ходити щоранку за 1 годину та 1 годину кожен вечір.
 5. і т. д.

Б) купити кардіо монітор

Намагайтеся тримати годину при 120-130 для нон-стоп протягом 30-60 хвилин. Не менше, не більше.

З) купити пристрій стеження (або крокомір) і забути про ведення журналу вашої діяльності

Ви можете перевірити Fitbit або використовувати аналогічні рішення. Це дійсно не має значення. Вибрати, грунтуючись на ціні і простий у використанні функцій.

Д) підвищення складності ходити кожен місяць

Виберіть маршрути з висотами, як пагорби, пісок і ін

Е) використання поляків

Це знизить тиск на ваші щиколотки і додає додаткову верхній тренування тіла.

Е) ходити іноді в компанії або з собакою

Гарний настрій допоможе вам добитися результатів! Дослідіть нові місця, маршрути і т. д.

Г) не зупинятися при ходьбі сесії.

Завжди продовжуйте рухатися! Думаю про те, хороший маршрут заздалегідь.

З) ходити кожен день

Я дійсно підкреслюю. Насолоджуватися прогулянкою. По вихідним ходити з сім'єю або друзями. Припаркуйте свій автомобіль подалі від місця призначення (якщо вам не потрібно носити щось важке).

І деякі дієтичні пунктів:

 • Не їжте "швидкі" вуглеводи перед і після прогулянки
 • Пити більше, особливо при ходьбі більше 30 хвилин

Пам'ятайте, що ходьба є найбільш цінною діяльністю! Ви можете поєднувати його з будь-якими іншими, так як в тренажерному залі, плаванням, дієтою. Особливо, дієта. Це простий і дуже ефективний. Не чекайте швидких результатів, вони будуть повільні, але стабільні.

Удачі!

+977
chellammal 25 бер. 2013 р., 13:32:40

Я читав, що Олімпійські ліфтери рівня зменшиться на 10% втрати в продуктивності після 4 тижнів без тренувань. Щоб поставити це в перспективі, що відбувається з навпочіпки 300 до 270, і це не ті люди тривалий кількість часу, щоб відновити (якщо не трапиться травм або інших проблем).

Точні цифри важко кілочок з-за різних чинників, які впливають на м'язові атрофії:

 • Ви повністю immobalized або просто не тренувався?
 • Ви все ще використовуєте ваше тіло (або уражені області) на яку-небудь діяльність?
 • Чи страждаєте ви від будь-яких хвороб?
 • Ви зберегли достатню кількість калорій і білка?

Одного короткого питань тривалість як застуда або проблеми з шлунком не збирається робити багато чого іншого, ніж порушити свій звичайний графік тренувань. Всякий раз, коли ви повернутися від хвороби, підйом вгору. Глюкоза і потужності АТП ваше тіло, ймовірно, на мотузках, тому що ви були обмеженням калорій або просто не правильне харчування (нормальне для хворого).

+968
Ashish K 23 лют. 2014 р., 05:02:23

Мій простий відповідь буде такою: - Спробувати працювати в зоні анаеробного порогу як можна довше.

Є ще кілька аспектів витривалості: - Фізіологічні / структурних - Психологічні

Справа дійсно не так просто.

+926
rianjs 3 черв. 2018 р., 06:57:36

Так, це здається багато, я 90кг і я б питання такий номер для себе! Спробуйте онлайн калькулятори і подивитися, яке значення вони дати вам, ті, я спробував дав низку близько 200 ккал. За допомогою калькулятора-це складно, тому що ви не знаєте чи вони дадуть вам загальну кількість спалених калорій або кількість зайвих калорій вище вашого базального метаболізму (що становить близько 80 ккал/год)

+880
Samuel Emmanuel 23 вер. 2017 р., 17:28:08

Тому я займаюся висячі коліно піднімає до мети тебе в животі і при цьому я думав про переміщення ноги назад в спину удар, рух, припускаючи, що оскільки рух вперед мішеней АБС зворотний рух має бути призначене для нижньої частини спини. При цьому я відчуваю, що моя нижня частина спини втягується і так як це відносно прості рухи, я думаю включати це мій основний тренування. Моє питання полягає в наступному. Чи існують які-небудь небезпеки до цього руху, наприклад, непотрібне навантаження на хребет, або неприродні рухи суглоба або що? Я не бачив цього руху в будь-довідник з основним вправам або навіть поодинокі попереку вправи, тому мені було цікаво, чи будуть якісь можливі травми від цього.

+875
konjac 7 жовт. 2019 р., 18:04:20

Я намагаюся з'ясувати, якщо є якийсь певної дієти або звички навколо їдять, що б звести до мінімуму відчуття "голоду".

"Бути голодним" психологічне відчуття визначається просто звичка харчуватися в певний час протягом дня? Чи існують які-небудь спостережувані біологічні процеси, пов'язані з голодом? Це обумовлено порожній шлунок або інший біологічний процес? Існують певні гормони, пов'язані з голодом?

+861
druss 15 січ. 2012 р., 18:43:07

Я хочу знати, чи потрібно залишати час між фізичними вправами і приймати ванну. Якщо треба, то скільки хвилин? Крім того, доцільно здійснювати після їжі?

+840
PanikForever 19 січ. 2010 р., 21:12:06

Це, можливо, просили раніше, сформульовано інакше, але як ти повернешся в свій режим тренувань після кількох тижнів перерви, наприклад з-за простуди інфекції?

Зазвичай я намагаюся тренуватися 3-4 рази в тиждень; 2 заняття з футболу, і 2-3 сеансу Ваг і кардіо. Але пару тижнів перерву, здається, щоб повернути мене назад в більш слабкий, повільніше держави. Як ви отримуєте назад за розкладом, без особливого напрягу для свого організму після незначної інфекції?

+820
yang yang 8 квіт. 2013 р., 06:59:58

У мене досить постійні проблеми з "хлюпає" звук при бігу. Зокрема, на сильну долю кожного кроку, я отримую це почуття і звук як там рідина раптово впав. Це дратує, і в кінці кінців починає заважати моєї роботи, так як мій шлунок починає судомою, і я починаю відчувати, що мені потрібно в туалет (хоча, насправді, там часто нічого розряду). Колупатися в інтернеті, загальна думка полягає в тому, що це фактор занадто багато рідини в шлунку, і спосіб її вирішити-це менше пити під час бігу. Проте, це не робить багато хорошого, якщо вона починається після того, як я пропрацював кілька хвилин і б) я не відчуваю це на рівні живота, але нижче вниз по тілу і назад. Це буває не завжди, хоча я знайшов, що це трохи більш поширене в той час, коли я з одним з моїх багатоденних бурчання в животах інцидентів (і так, я бачив, як Лікар, і вони, в основному, знизав плечима і сказав, що це не шкідливо).

Обліку мого тіла напружилася, здається, допомагає, як не дивно, але це втомлює, щоб зробити протягом декількох хвилин за один раз. Інші, ніж намагатися пити менше рідини протягом дня (я часто вниз неабияку кількість протягом дня, хоча я намагаюся уникати вживання занадто близько, щоб бігти, боячись судом), я можу що-небудь зробити?

+798
Gal Pit 15 бер. 2016 р., 09:40:56

Ніхто не може сказати, скільки ви можете тренуватися, перш ніж ви станете перетрудишся. По-перше, існує дуже багато чинників, таких як харчування, погодні умови, вашу серцево-судинну систему, ваш відсоток жиру, ваша сила і вибухонебезпечність, наявність яких-небудь захворювань (особливо аутоімунної або запальної). Навіть якби наука знала, як всі ці фактори впливають на можливості навчання, і скільки, є ще індивідуальний фактор. Ваші особисті біохімічного профілю; рівень кортизолу в крові і як швидко вона піднімається, тестостерон і гормон росту, ферментів і білків на клітинному рівні.

Це велика проблема з синдромом перетренованості; ніхто не може заздалегідь знати, скільки він/вона може тренуватися. Це тільки коли ви починаєте відчувати симптоми перетренованості, що ви можете почати титр тренування аж до максимальної, але безпечною, рівні.

Одну просту річ, що ви можете зробити, це виміряти ваш ранковий пульс. Це просто, і у всіх є обладнання для цього. Відслідковувати свій пульс вранці кожен день, і якщо він починає йти вгору приблизно на 10 ударів в середньому за 3-4 дні, то це час для відпочинку або зниження інтенсивності тренувань (я говорю зі свого досвіду. Для вас цифри можуть відрізнятися, однак принцип однаковий). У мене був синдром перетренованості пару років тому, і всі ці симптоми, найбільш об'єктивним, що я змогла оцінити, був мій ранковий пульс, який був близько 80 замість колишніх 40-45. З тих пір я стежив за моїми персоналом кожен день.

Отже підведемо підсумки: ви не можете знати, скільки ви можете тренуватися, перш ніж стати перетрудишся. Що ви можете зробити, однак, щоб відстежувати свій фітнес і рівнів відновлення. Це найбільш легко і об'єктивно шляхом вимірювання змін в ранковий пульс.

+721
Tikolu 26 трав. 2018 р., 18:34:39

Так, немає ярлика для цього довбати. Звичайно, культуристи покаже Вам рухи, які допомагають визначити, що певна частина грудної клітини, але навіть якщо ці вправи роботи - Всі вони виконуються людьми, які вже змогли жим своєї ваги на 5-10 повторень. Чи Можете ви зробити це?

Також, це може бути небезпечно просто робити багато віджимань. Ви могли Дис-баланс вашої верхньої частини тіла. Дивно, але дуже часто є проблеми з плечем з-за "за навчання" груди порівняно з задньої.

Якщо ви повинні дотримуватися домашніх тренувань, я б зробив хоча б підтягування, віджимання, присідання, з приблизним співвідношенням 1-2-3. Е. Р.:

Для кожного потягніть вгору, ви робите 2 віджимань, і 3 Присідання. Це дасть вам більше балансу.

+718
bruno cuconato 1 вер. 2016 р., 21:11:01

Схоже, вам потрібно змінити свої тренування, харчування і спосіб життя, щоб отримати вас, де ви хочете бути. Важко бути матір'ю новонародженої дитини (вітаємо) і маючи сили і бажання прийти у форму.

Це все про ремонтопридатність - почати відстежувати, що ви їсте, скільки ви спите і ведіть щоденник про те, як ваша дитина/дитина позначається на вашому повсякденному житті. Включити прості вправи, які включають вашої дитини і деякі, що ви можете зробити, поки дитина спить (я припускаю, що ходити в спортзал по собі таке питання в цей час).

Я великий шанувальник FitDeck - в основному грав у карти з різних вправ, які ви можете використовувати, щоб допомогти/мотивувати вас - наприклад, ви можете купити післяпологовий палубу і вибирати з 10-20 карт, щоб завершити до кінця дня.

Деякі прості кроки, щоб взяти:

 • уявіть картину, де ви хочете бути - здоров'я мудрих і записати його і повісити
 • фотографувати по дорозі, так що ви можете побачити зміни
 • починайте поступово включати вправи в ваш графік - не згоріти
 • включають екскурсії на майданчик, парк і т. д. з малюком як частина вашої тренування, це все враховується
 • відстежувати, що ви їсте і почати регулювати свій раціон
 • увійти ваші тренування, приєднатися до онлайн охорони здоров'я/вправи як dailyburn або Livestrong для обговорення з іншими

Удачі

+680
LaShanda Hunter 29 лип. 2016 р., 11:57:33

Давним-давно я використав, щоб бігати вранці, тренування в тренажерному залі 2 дні в тиждень, і деякі бойові мистецтва. Я не був в тренажерному залі урод, але в мене були деякі хороші визначення.

Зараз, через 8 років (до 30 років), багато стресу, і дивлячись на ту частину, де я сиджу кожен день... я переконаний, я повинен щось робити знову. Я пересуватися на велосипеді і я "іноді" працювати, але це не завадило невеликий пивний живіт.

Я беру 2/3 місяці роботи перерву. Не так, я просто знову якийсь сенс у своє тіло, однак я не впевнений, як я повинен зробити найкращим чином використовувати свій час. Я був дійсно в хіт стиль навчання, але прямо зараз це не здається кращим рішенням, тому що:

 1. У мене багато вільного часу
 2. Новачок тіло набагато більш "пластичний", ніж на навчання одного
 3. Моє тіло не використовується для вправ, і він буде приймати по 1/2 місяців для мого тіла, щоб пристосуватися, перш ніж я можу зробити найкращим чином використовувати його.

Я хочу піти в тренажерний зал із-за різноманітності, погана зимова погода, а тому що я хочу, щоб додати будь-сауна/масаж для мого власного тіла макіяж місяця

Що є кращим способом для навчання, якщо:

 1. Хочете насолодитися часті тренування з самого початку
 2. Ніколи не міг зробити з напруженим способом життя
 3. Забезпечує найкращі результати у короткостроковій перспективі
 4. Робить гарне використання мого попереднього досвіду з хорошим форма/форма силових тренувань

Я розглядав тренажерний зал 4-5 днів вранці і йога вечорами. Не впевнений, якщо додати один або два пости у вихідні дні.

Пізніше я заміню його з моїм старим 2 інтенсивних тренування в тиждень/навчальний план, просто його підтримувати.

+648
Ben mc 29 вер. 2019 р., 04:38:10

Біг перетворився в досить популярний вид спорту, що здається, ніби ви можете зробити спеціальну пару взуття для майже кожного типу ноги. Моя єдина проблема полягає в тому, щоб точно визначити, який тип ноги у мене.

З мого власного дослідження, я знаю, що більшість ноги вписуються в одну з трьох категорій підйом:

 • Pronators
 • Нейтральний
 • Супінатори

І по обидві сторони від нейтральної ви можете бути: слабкою, помірноюабо тяжкою пронації/супінації. Але що ще треба знати? Почніть гуглити типами ніг і ви отримаєте потік класифікація типів. Цей сайт стверджує, що є алгоритм, який визначає 24 різними типами ніг.

Тобто ваша Toe тип:.

 • Греко – стопи другий палець найдовший.
 • Єгипетського футів з великою (перший) палець найдовший.
 • Квадратних футів навіть довжина ніг.

Кожна з яких може бути далі класифіковані як завужені або широким носком.

Але як же все інше? Скажімо, у вас є більш широкі ноги, вузькі підбори, довше ніг, п'яткові шпори, маленькі щиколоток, великого пальця ноги щілини?

Крім відвідування ортопеда лікар є спосіб для людей, щоб дізнатися, який тип ноги у них є?

+628
Jacky Hung 23 квіт. 2015 р., 14:15:26

Я в центрі працює програма, яка періодично вимагає використання стандартного треку. У мене поруч школа з треком, але я не впевнений, що мої "права" у відношенні до нього. Я впевнений, що у дев'яти з десяти випадків це не буде мати значення, але я не хочу відчувати, що я скупченості законних/допустимі користувачі, Я хочу бути законною/допустима користувачів!

Чи є які кроки я повинен зробити, щоб відчувати себе комфортно на трасі, або я повинен просто перестати хвилюватися і йти до неї?

+606
Rohit Raathor 23 бер. 2013 р., 05:33:21

Різні інструктори будуть говорити різні речі, коли справа доходить до підйому. Важкі суб'єктивно. Що для мене важкий, не може бути важким для вас. Це спрацювало для автора, але може не працювати для інших. Ось чому деякі люди приймають років знаючи відповідь їх власного тіла і різних вправ, перш ніж приклеїти до будь. Сказавши, що, може бути, він стурбований тим, про травми. Якщо немає, то я не розумію, чому це має бути проблемою, якщо хтось зможе зробити більше.

+577
Leela Gangadhar Vallabhaneni 18 квіт. 2011 р., 19:51:41

У мене довгі руки і було цікаво, що оптимальна позиція для мого хвата при жимі лежачи. З кінчиком пальця до пальця я вимірюю 6'6". В даний час я лавку з моїм кільцем палець вишикувалися на смузі. Цікаво, якщо це занадто широко, або якщо я можу спокійно піти з широким хватом.

+506
Juho Kokkala 28 лип. 2017 р., 17:27:54

Я б настійно рекомендуємо вам спробувати бразильське джиу-джитсу, який являє собою суміш єдиноборства/боротьба/матеріали/дзюдо. Зробити краплю в класі. Ви будете використовувати м'язи, які ви ніколи не підозрювали (багато руху стегна і механікою розподілу ваги). Велика стан рухомого (6-хвилинний спаринг-сесій) з противником, де страх клаустрофобії і тебе душать і тобі буде важко.

Це в основному 3D шахи з людиною, чиє тіло відкриває безліч ходів, які вам доведеться бурити і поїзд або лічильник/бити. Це буде нелегко на початку, але якщо ви шукаєте тренування і виклик, ви будете підключені (не каламбур).

+462
NullException 8 жовт. 2011 р., 16:31:52

Хлопець неправильно; залежно від вправи ви виконували, АБС вже спрацювала.

Однак, якщо вам потрібно виконувати вправи разом з вашої звичайної тренування, вони (вправи) повинен прийти останньої; в іншому випадку, хворобливі відчуття, які можуть вплинути на вашу здатність виконувати свої регулярні тренування.

+399
Hmidi Walid 11 груд. 2012 р., 15:05:58

Я думаю, що найкращим варіантом для такого роду домовленість буде підстава схожий на багато "спортивні маршрути", які доступні у багатьох громадських парках.

Ці вправи/фітнес-шляхи, які можна виконувати в ходьбі через темп бігу, з різними станціями в заданих інтервалах для того щоб пристрелть різні групи м'язів і гнучкість/тренування сили, а також баланс і розтяжку. Якщо ви зацікавлені в Робити це самостійно, то це можна легко зробити, замінивши різні речі.

Деякі вправи, які я обов'язково включають в себе:

Вправи для нарощування м'язової маси

 • Присідання - присідайте, стрибайте вгору якомога вище. Ви можете додати підвернути ноги на вершині стрибка в якості розширеного варіанту.
 • Ходити/стояти випади
 • Віджимання/supermans (Супермен - ліг на живіт, розкинувши руки, як Супермен. Арка тому, поки тільки шлунок на землі. Намилити, змити, повторити.)
 • Присідання/кучері
 • Теля піднімає
 • Діпи*
 • Підтягування/chinups*
 • Зворотний жим лежачи/підтяжки*

Вправи на витривалість/спритність

 • Бокові стрибки - помістіть паличку або схожі на землю, стати на один бік, ноги разом. Перейти від однієї сторони до іншої, тримаючи ноги разом. Коли ви приземлитеся, стрибати назад у вихідну сторону. Для цього :30-1:00, 2-3 комплекти. Ви також можете зробити це вперед і назад. Підняти висоту перешкодою для більш складним завданням.
 • Високі коліна - бігти на місці, наближаючи коліна якомога вище на кожен "крок"
 • Виноград - боком біжать за 50-100 метрів, при цьому одна нога перетинаючи спереду, потім ззаду. Дуже важко описати, я б порекомендував YouTube або мати когось показати вам. Робити повторні набори
 • Тому бігти - також 50-100 ярдів, повторюючи набори.
 • Кроки в аджиліті - намалювати поле на землі. Починаючи зовні одне ребро, крок однією ногою, потім інший. Вийти з іншого боку з оригінальною ногою, потім з другою ногою. Як ви звикнете до руху, його прискорити, і поєднувати з більш високими колінами. Ви можете зробити це вперед/назад або сторона/сторона. Якщо ви добре практикували, можна намалювати сходи на землю і робити це по діагоналі, переміщуючи вгору/вниз по сходах.

Інші вправи, які можна включати в баланс ходьба, один ноги вправи/вправи, різні розтяжки процедури для збільшення діапазону рухів (статичний розтяг повинно бути зроблено тільки після закінчення тренування) та інші спритності/рухливості вправи, які ви бажаєте або які вписуються в обраному виді спорту(с). Для багатьох інших ідей на цей рахунок, просто пошук в інтернеті для "Стежка здоров'я", "Фітнес", і подібні.

Така установка могла б дуже легко бути зроблена на доріжки, стежки, або інші бігові доріжки. За винятком декількох вправ, які відмічені *, не потрібно ніякого обладнання, і якщо у вас є фітнес-стежка поруч з вами, то він вже налаштований. Крім того, ви навіть можете встановити кілька станцій у вашому гаражі, і встановити деякі 1/4 милі петель у вашому районі, так що ви повернетеся в свій гараж, щоб робити вправи.

Це вдарить досить багато місць. Пряма м'яз з випадами і т. д. мобільність і маневреність з високою колінах та інших рухомих вправи на діапазон рухів, гнучкість, марафон/біг, звичайно вдарить по серцево-судинної, а також. В залежності від того, як сильно ти б'єш деякі рухи дрилі, яка також включає в стилі ВИИТ тренування.

+369
user176544 21 жовт. 2012 р., 04:22:47

Я пішов би з більшого. Схоже, він не такий хворий сидить на ваших плечах.

Маленький ще здається, що він буде приймати тільки маленькі тарілки. Це буде дійсно межа, скільки ваги ви можете поставити на.

Ви повинні запитати їх, що вони можуть отримати олімпійські штанги, як це те, що люди зазвичай використовують.

+362
Thabo Bryan Bernard Mmopi 30 вер. 2010 р., 23:28:42

24 години швидко не збираюся завдавати тобі біль або чарівним чином призвести до втрати м'язів. У самому справі, є кілька переривчасте голодування (якщо) підходи, які говорять про те, як збалансувати харчування, голодування і піднімаючись. Короткий список з них:

Кожен з них має дещо різні підходи для поста, харчування і фізичні вправи, але основні принципи ті ж:

 • У вас період без їжі (води в нормі).
 • У вас є вікно часу, де ви отримаєте всі ваші калорійних і дієтичних потреб.
 • Ви робите вправи в той час, коли ви можете перекусити.

Ключ до успішно провернути все це, щоб керувати своїм відновленням-правила, які не змінюються чи маєте ви швидко чи ні. Протягом приблизно 48 годин після підйому, ваші м'язи є чутливими до інсуліну. Це добре, тому що він приймає вуглеводи ви їсте після тренування і для цієї енергії ваші м'язи в першу чергу. Звичайно, ви все ще потрібна ваша білків, жирів і т. д. щоб відновити ваші м'язи, поки ви відпочиваєте.

Ідея запропонованого підходу полягає в тому, що ви будете продовжувати набирати м'язову масу більш ефективного спалювання жиру. Ідея не дати собі калорійний дефіцит. Це дасть вам кількість калорій вам потрібноТаким чином, що допомагає вам залишатися стрункішою в процесі. Є деякі люди на форумі підйомно-я використовую, які клянуться, але я ще намагатися сам. Єдине, що я можу сказати, що ці хлопці піднімають дуже солідну вагу, так що ви можете включити постом і важкої атлетики.

Найбільша різниця між вище дієтичних підходів, як швидко і як довго вікно годування. Їжте стоп їжте ближче до того, що ви не discribing у вашому питанні, де ви швидко у вихідні дні, але свято в дні тренувань. М'язову маси, де у вас є 8 годин годування, а решта 16 годин постив. Суть в тому, що можна підняти і швидко.

+311
Woods 14 вер. 2016 р., 02:39:26

Ви вже згадали, що ви знаєте протеїнові коктейлі не чарівні, і ви повинні з'їсти збалансовану їжу.

Так що не думайте, що протеїнові коктейлі як щось більше, ніж інший їжею. Це просто їжа, з дуже перекошеної співвідношення макро.

Спільну раду, щоб отримати 2,2 г на 1 кг (1 г на 1 фунт.) м'язової маси тіла в день, незалежно від того, чи не ви працювали в той день. Це означає, що їжа, яку ви їсте в цей день повинен містити стільки білка.

Отже, коли ви повинні прийняти його? Коли це зручно для вас. Ти їжі не вистачає білка? Приймати протеїновий коктейль. Ви не можете мати обід (за життя)? Приймати протеїновий коктейль. Голодні і дивлячись на закуску? Приймати протеїновий коктейль.

Для лічильників макро, вони ще одним інструментом, який допомагає їм тримати у своїх дієтичних обмежень. Для всіх інших, це їжа, яка дуже легко транспортується і не вимагає приготування їжі (хоча може бути дорого).

+308
samarth golwalker 11 лип. 2016 р., 19:52:21

Ви подивіться, як ви намагаєтеся набрати вагу з якоїсь причини. Більшість джерел стверджує, що при втраті або набирати вагу, ви повинні прагнути до зміни 0.5 кг в тиждень.

Тим не менш, це дуже індивідуально, і ви повинні дієта з'їдати 10-15% вище ваш загальний щоденний витрата енергії, а потім виміряти ваш вагу.

Переконайтеся, що ваш розпад білків, жирів і вуглеводів є розумним і ви не тренуючись регулярно.

+292
Jeffrey Ooi 26 вер. 2012 р., 20:59:23

Вашого максимального серцевого ритму, який знаходиться в наших генах і не може бути змінений. І перш, ніж йти на максимум пульсу тест ви повинні знати, що це є викликом, з яким дуже важко на ваше тіло і ваше серце. З-за цього, ніколи не зробити Макс ЧСС-тестів, коли ви одні. Завжди є партнер, коли робить це.

Якщо ви бігун, ви можете спробувати, щоб досягти максимальної частоти пульсу для розминки виконати близько десяти хвилин, а потім піти на невеликій височині, які повинні бути достатньо довго для вас, щоб бути в змозі працювати безперервно вгору більш ніж на дві хвилини. При довжині пагорба, ви збільшуєте швидкість в короткий intervalls тому, коли ви протягом однієї хвилини ви повинні бігти так швидко, як ваше тіло можна і потрібно підтримувати цю швидкість протягом приблизно хвилини, якщо це можливо. Коли ви досягнете вершини пагорба, ви повинні bave була дуже близька до вашого максимального серцевого ритму.

Один спосіб перевірити це, щоб зробити те ж саме опір з розминки, а потім повна продуктивність роботи на велотренажері.

Якщо все, що ви шукаєте-це швидка оцінка вашого максимального пульсу ви завжди можете використовувати стару формулу:

Максимальна ЧСС = 220 - вік

+268
Robin Roles 22 лют. 2015 р., 09:09:57

Я купив Spydergrip тому що я не міг знайти нічого краще. Я радий, що я зробив, тому що я ніколи не повернуся в пов'язку. Я люблю свого Павучка.

Spydergrip image

+246
Mike Lorrey 7 січ. 2020 р., 10:00:05

Не бачачи свій хід, я збираюся зробити припущення, що це пов'язано з диханням.

Breastroke, це легко зробити повільний хід (і в 40 хвилинах милю титулу) і дихати і виходити регулярно, поки твоє обличчя над водою. У вільній, тенденція для людей, які не є конкурентоспроможними плавців, затамувавши подих, поки людина знаходиться у воді, а потім спробувати видихнути і в той час як особа з води. Це призводить до гіпервентиляції і ранню втому.

Правильне фрістайл видих повністю , а ваше обличчя у воду, потім дихання під час фази відновлення, коли особа виходить з води.

Нарешті, в той час як вони використовують багато з тих же груп м'язів, вони використовують їх у різні візерунки, які також можуть сприяти втоми.

+234
Spencer Bishop 24 лют. 2018 р., 13:34:07

Моя краща половина боролася все життя з вагою... вона була майже 300 фунтів в одну точку і затримати її кісток не спускайся до 240, а тепер із-за деяких проблем зі здоров'ям, її мама, і вона поповзла назад вгору. Крім того, вона в даний час працює 50+ годин в тиждень, а хоча б на пару місяців більше вона буде піклуватися про маму, що веде до (і після) операція по заміні нирки.

Після перегляду шоу, як важкий і найбільший невдаха, я залишився цікаво, якщо їх послуги, що для "нормальних" людей або, як можна було б йти про підписку на шоу, як це?

Мене більше цікавить шоу, як важкий, де людина ставиться в контрольованому середовищі протягом місяця або більше, поки вони отримують підготовку за новою їжі і фізичних вправ звички. Я хотів би отримати її з робочого середовища і в "відбій" ситуації типу, з тренерами і дієти...

На важких (або аналогічних) було б круто, але я знаю, що шанси потрапити на шоу, так що я шукаю що-то більш реалістичне і, сподіваюся, доступним. Я шукаю, щоб що-небудь розглянути з найняти тренера на пару годин в тиждень до повноцінної досвід, як важкий.

Ми живемо в південному штаті Делавер. Як тільки ми на 100% з боргів і її мама здорова (на початку наступного yearish), я хочу знати, які варіанти будуть доступні для чогось подібного.

+230
Nick Vikeras 12 черв. 2010 р., 00:35:20

В моїх тренінгах я, як правило, мають періоди, коли я підступ і просто насолоджуватися усіма видами продовольства. Що зазвичай відбувається під час канікул, коли я даю моєму тілу повний відпочинок на пару тижнів. У ці моменти я набрав достатньо жиру, щоб програти будь-трек з моїх шість пакетів(яка, до речі, продовжити через атрофії м'язів) і потім, після того, як я повернуся на трек я швидко позбавляюся від жиру знову.

Я давно помітив і неодноразово, що я, як правило, набирають жир в певному порядку, і втратити його таким же чином. Наприклад - я в першу чергу покласти жир на боках животі, то на мій прес, а потім на мої руки. Коли я втрачаю жиру починається з моїх рук, потім мій АБС і, нарешті, втратити жир з боків і нижньої частини спини.

Сподіваюся, моя відповідь допоможе вам. :)

+228
Adriana Torres 22 лист. 2016 р., 05:00:50

Ви знайдете, що вони дозволяють використовувати два різних груп м'язів.

http://www.livestrong.com/article/234050-what-muscle-groups-do-recumbent-bikes-use/ може допомогти...

+164
Spydar007 27 лип. 2018 р., 08:23:08

У respondanse були правильні, Б. М. Я-це недосконалий спосіб вимірювання жиру в кістки/м'язи. Хіп для вимірювання талії забезпечують набагато краще уявлення про те, скільки жиру ви носите. Більш складні методи дають точні вимірювання, але є дорогими. Що робити??? Не завжди легко зробити, але просто підрахувати, використовувати більше калорій за вправу, ніж споживається рот завжди буде робити цю роботу. Більш простий взяти додому повідомлення "Не їжте його, якщо він забирає надто багато сил, щоб спалити" Давид Ш Корнуолл

+159
AnderRated 24 трав. 2013 р., 17:04:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil