Черевної вправи (з вагою) - просто на спину і весело робити

Більшість з вправ в животі, я, як правило, мають біль у спині. Я шукав вправи, які важко на животі, але; легкий на спині.

Всякий раз, коли я знайти деякі посилання на вправи, які "повинні" бути легше на моїй спині, він відчуває себе дуже ніяково і боляче виконувати.

Які є вправи на прес, які мають можливість додати більше ваги/опору, які мають менше шансів зашкодити моїй спині?

+617
user282752 3 квіт. 2010 р., 03:17:59
36 відповідей

Це зазвичай називають "бігуна припекло".

Це викликано капілярів у шкірі змиватися кров'ю, що вони не звикли. Як правило, це відбувається у людей, які йдуть на напружені маршрути, походи або прогулянки, коли вони не привчені до того, що типу тренування.

Я не знаю про яку національної спортсмен ви, але мені здається, що відстань працює (або дуже запущена, загалом) не є частиною вашої програми тренувань. Якщо у вас часто і ще випробувати це, ви можете захотіти поглянути на вашу одяг якого-небудь алергену.

+971
user607694 03 февр. '09 в 4:24

Я думаю, що короткий сон може бути гарною ідеєю, якщо ви дуже втомилися. Ви хочете, щоб бути добре відпочив, коли підняття тягарів для того, щоб мати можливість повноцінно працювати ваші м'язи, не кажучи вже про пильність та безпеки. Однак, я думаю, ви хочете зберегти ваш сон в 20-30 хвилин, інакше ви підете в більш глибокий сон (див. Коли я прокидаюся через дві години сну я відчуваю, що я був збитий вантажівкою.).

Я б не став вдаватися до солодкої високого кофеїн енергетичні напої для здоров'я та тому що вони можуть стиратися (і може перешкодити вам спати по ночах, якщо ви приймаєте їх після роботи).

Чим може допомогти ваш рівень енергії їсть здорову закуску з деякими клітковини, білка і складних вуглеводів за годину перед приїздом.

І звичайно, переконайтеся, що ви отримуєте досить спати ночами!

+930
Raul Flores 17 вер. 2017 р., 09:19:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В залежності від того, наскільки великий/ви мотивовані, вам доведеться змінити свої тренування. Якщо ваша кімната занадто мала, на лавці, ви не можете виконати жим-Вправи, однак, ви можете виконувати інші вправи, які повинні компенсувати.

Жим лежачи фокусується на грудях; віджимання і (не впевнений, як це називається, але ви ляжте на спину і підніміть гантелі з вашої сторони) є альтернативними.

Присідання можна робити в будь-якому місці, з або без гантелей.

Черевної хрумтить може бути зроблено на підлозі.

Підтягування можна робити на двері.

Бігова доріжка (для мене це марна трата часу); зробити відео, такі як маразм або P90X для високої інтенсивності вправ.

У цей день і вік, йдуть тренажерний зал не є необхідністю для збереження форми.

І завжди намагаюся читати більше і залишатися на грунті :).

+822
Nick Crews 9 трав. 2014 р., 22:38:13

Як знати

Ну, оскільки наші друзі дивляться на проблему в дуже "спортивна наука як" я буду перефразувати і додати більше деталей (що може бути не так практично, як ви думаєте. Будь ласка, зверніться до тренер досвідчений, щоб судити симптомів нижче (самостійного судження можуть бути занадто м'які і більш чутливі іноді))

"Перетренованості" може бути винен, якщо ваш спортсмен має які-небудь з наступних симптомів:

 • підвищений пульс у стані спокою
 • втрата апетиту і втрата ваги
 • хронічна втома, тренування, описані як слива
 • збільшення застуди або інфекцій
 • неадекватний сон
 • зниження продуктивності, або неможливість досягнення цілей навчання
 • відсутність ентузіазму, психологічної черствості

Недостатнього відпочинку і відновлення може призвести до компенсації і пошкодження. Якщо ознаки перетренування починають відбуватися коригування можуть бути внесені в програм гострим змінних, включаючи обсяг тренувань, інтенсивність, тривалість, частота, та/або здійснювати вибір.

Наприклад, коли спортсмен відчуває інтенсивні разі крепатура (презервативи), зниження інтенсивності і тривалість навчання або професійної підготовки різних груп м'язів до наступні дні будуть дати потерпілим м'язам час на відновлення (1).

Домс Якщо ви повернетеся в ту ж м'язову групу - скажімо, біцепс - ** це може бути знак, що ви можете все ще не оговтався від останнього біцепс сесії**; іншими словами, якщо ваш біцепс як і раніше болить і чутлива для натискати і витягати, це може означати, що вам потрібно більше період відпочинку і ви, можливо, повинні шукати симптоми, щоб підтвердити, що ви за навчання.

Є багато дебатів про слово за навчання. Я просто використовував його в сенсі "недостатньо відпочив від навантаження тренувань ви зробили".

Що станеться, якщо...

Підготовка перед відновленням це не конструктивний. Якщо ви не знайомі з процесом нарощування м'язової маси, в дуже простих словах, ви травмуєте м'язи, і ви годуєте його правильно в процесі відновлення, то воно відновиться в кращій формі. Отже, якщо ви продовжуєте травмувати м'язи, не даючи йому відновиться, ви не робите великий плюс зростає ризик довгостроковій травми.

Що робити

Якщо це так, ви повинні дати вашої м'язової групи більше часу на відпочинок або стимулювання економіки шляхом прийняття добавок і продуктів, які допомогти вам в цьому випадку. Ключове слово, щоб зробити деякі дослідження, для цього було б відновлення та ВСАА (амінокислоти розгалуженої ланцюжка) .

Посилання

1)пенні, Стейсі, і NASM Кес. "Перетренованість–коли не вистачає часу, щоб відновитися."

Оновлення

Я натрапив на цю статтю під назвою Міф про Overtraning на Вінс-Дель-Монте на інший день у моєму IroMan журнал новин і подумав, що це, напевно, повинен бути тут, так як це дуже пізнавально.

+809
Mostlyharmless 14 квіт. 2013 р., 22:23:11

Дивлячись на ваш коментар на ваше питання, пояснюючи свій раціон і поточного фізичного стану , я б сказав, дотримуйтеся або заглянути в ці пункти :

 1. Оскільки ви збираєтеся в тренажерний зал близько 3 днів на тиждень , я б сказала збільшити до 5 днів з 2 вихідними днями на тиждень.
 2. Змінити ваші вправи, це досить просто, так як удари груди з такою ж зниження + жими похилій буде просто зробити ваше тіло звикне до того, що рух і, отже, ніякого прогресу. Зміна інших вправ двк ; я не пам'ятаю, але є багато доступних в інтернеті.
 3. Ви почуєте це від усіх, але більше їсти і їсти багато білка і вуглеводів і не забудьте додати трохи жиру.
 4. Так як я не бачу яких-небудь інших м'язових груп учнів, додати присідання, станова тяга, рядків .
 5. Що стосується 4-го пункту , додайте комплексу вправ для ваших тренувань, вони допомагають багато для любителів, які хочуть побудувати їх ядер, додають початкової маси і встановити їх форма право на майбутнє.
+746
FrozenHeart 15 груд. 2015 р., 07:43:32

У мене є кілька сумнівів з приводу калорій. (3 питання)

Мої виміру : Зростання 5 футів 11 дюймів, Вага: 75 кг

Інші, ніж на моїй нижній частині живота, я не сильно видимий жир в моєму тілі. Давайте для прикладу, я обмежуся 1200 калорій в день

Я повинен спалити > 1200 калорій в день, щоб зменшити живіт жир? Це практично можна втратити > 1200 калорій в день на місяць або два, хіба це може вплинути на мій організм?

Крім того, я почав займатися

 • Присед (100 за один раз - один раз у день )
 • Стрибки через скакалку (75 за раз - два рази в день)
 • Віджимання (внутрішній, зовнішній, широкий = 30 за раз - раз у день)
 • Регулярні фізичні вправи АБС (різні типи хрумтить = 40 - один раз у день)
 • Нормального режиму роботи (наприклад, ходьба протягом 10-15 хв, працює на комп'ютері протягом приблизно 6-7 годин, нормальний будинок робота близько 20 хвилин у день)

Моя дієта включає в себе

 • Ранок: 1 л молока (6% жирності) з мульти зерна вівса
 • Обід: деякі овочі і бобові (індійська їжа) - сума до 300-400 калорій
 • Вдень : Яблуко
 • Ніч: 1 яблуко, 1 апельсин, 2 банана і 1 нутрилайт мультивітамін і мультиминерал таблетки

Я почав робити це протягом тижня, і я бачу невеликий прогрес на моїй верхній частині живота (схоже, частина з шести кубиків - не дуже дивно, тому що у мене немає багато жиру там)

Я бачив людей повністю перетворена в програмі 30-60 днів. Що я втратив у моїй тренуванням або в моєму раціоні?

Крім того, це правда, що більше м'язів спалює більше калорій? Як машина з 1000 кінських сил двигун спалювати більше газу, ніж 200 кінських сил двигун.. Чи повинен я дійсно потрапити в спортзал і робити інтенсивні тренування?

+628
Lin Lat 9 трав. 2012 р., 17:27:48

Рис. Відпочинок, Лід, Стиснення, Висота.

Протягом перших 24-72 годин ви хочете все вище. Решта, наскільки це можливо, обернути і лід (20 хвилин У часі, заморожений горошок/кукурудза відмінно підходить для хладоэлементов), і тримати в піднятому положенні, наскільки можливо.

Після цього початкового періоду, лід відразу після тренування, щоб звести до мінімуму набряк, і ви можете також використовувати вологе тепло, щоб "пульс" області, щоб допомогти вигнати рідина з області. Стиснення/стрічка/підтримки, необхідні для діяльності, поки біль не зникне.

Рулонний щиколотки може бути нічого, або це може бути що-то так серйозно, як відривний перелом (шматок кістки відірвані від сухожиль), частковий або повний розриви зв'язок і ін Якщо ви не більше 5-7 днів, а вона все ніжні/припухлих і хворобливих ходити, я б його перевірили.

Наскільки присідання/станова тяга, вони лінійні, а не кутові в русі, так що ви повинні бути в порядку, а просто майте на увазі і обмежити підйом якщо це болісно.

+628
Todd Takala 8 серп. 2011 р., 08:05:10

Коротка відповідь: лінії на такій схемі буде просто прямої горизонтальної лінії. Працює швидше, не значно збільшити кількість спалених калорій.

Довгий відповідь: в "калорія" в контексті їжі і фізичних вправ насправді не вистачає для "кілокалорій", яка є одиницею вимірювання енергії (або "роботи", як деякі кажуть).

Так як 1 миля дорівнює 5280 футів, 1 кілокалорія дорівнює 4,184 Джоуля, що є те ж саме кількість енергії/роботи, необхідного для підвищення температури 1 кг води на 1° за Цельсієм.

Припустимо, ви витягли 100фунта Боулдер 20 футів над землею. Незалежно від того, як швидко ви тягнув цей камінь, він завжди буде той же обсяг виконаної роботи: 100фунта перенесена на 20 футів.

Так, виходячи з того, скільки ви важите, кількість калорій ви спалюєте забіг на милю буде приблизно такою ж незалежно від того, як швидко ти бігаєш. Я знаю, це звучить контринтуитивно, так як швидко бігати важче, ніж працює повільно, але це наука.

Ви могли б спалити більше калорій вітер вітер опір збільшується швидше ви йдете, але це не дуже значний, якщо тільки ви не абсолютно спринті.

Саме тому калькулятор на цьому сайті завжди буде давати вам ту ж кількість калорій, незалежно від того, як швидко час ви поклали на "як довго ви бігали" коробки:

https://www.runnersworld.com/training/a20801301/calories-burned-running-calculator/

Нюанс: витрата калорій при бігу завжди буде однаковим, але може бути збільшена після-спалювати калорій як якщо б ви пробігли милю дуже швидко на відміну від нормальної швидкості, так як ваше тіло повинно працювати важче, щоб віддихатися, охолонути і т. д.

+617
mistrzprzegrywu 24 лют. 2019 р., 21:18:06

Зелений чай може допомогти у втраті ваги, але єдиний спосіб реально схуднути, щоб залишатися в дефіциті калорій - значить, ваш організм спалює більше енергії, ніж ви даєте йому з їжею.

В основному, наскільки мені відомо, зелений чай має здатність спалювати більше калорій, тому вона допоможе вам досягти дефіциту калорій.

Як пити зелений чай 4 рази на день. Я рекомендую пити кожну чашку з однаковим інтервалом протягом дня для максимальної вигоди.

+610
Meraj Hoda 12 вер. 2019 р., 19:15:51

Один із засновників написав у коментарях на цій сторінці (за станом на 17 квітня 2014 року):

Re: курси знайти. Ми плануємо додати цю функціональність. В даний час, кращий спосіб, щоб зробити це, перейшовши на сторінку міста ви шукаєте (головне меню/Мій МІСТО). Після того, як на сторінці міста є вкладка на карті, які можуть бути змінені маршрути на курси. Існує також Список популярних курсів у нижній частині сторінки.

+585
man2manno 7 жовт. 2018 р., 05:04:05

Це питання задають для мого друга, який є укладеним. "Я пішов від робити 1000 віджимань кожен день (що ще там робити?) з Сб/Нд вихідні дні. Щоб робити 1000 в понеділок і четвер з 2 дні тримається між ними. Відчуваю, що я втрачаю будь-які доходи від первісного плану. Що краще звичайної?"

+564
enggiqbal 3 квіт. 2010 р., 20:40:38

Джозеф Пілатес спочатку розробив систему вправ , названий його ім'ям, під час Першої світової війни в таборі для інтернованих. На роботі мат частини є ідеальним рішенням для підтримки деяких м'язового тонусу і фітнес з обмеженим продовольством і спорядженням.

+551
bbx0 9 лист. 2010 р., 20:15:45

На основі того, що я читав, у нас є генетичний потенціал, але що саме, що для будь-якої людини майже неможливо визначити.

Наукова обґрунтованість - доктор Кейсі Батт зробив дослідження, засноване на кращий бодібілдер спортсмени , які надали якісь формули, щоб оцінити свій генетичний потенціал. Ось як він описує у статті, це дослідження було засноване на спостереженнях за будівлю органу співтовариства, і цифри не жорсткими лімітами. Тим не менш, ви повинні тренуватися наполегливіше, ніж люди, яких він використовував у дослідженні. Формули досить точні при нанесенні тому на все населення, що формули були отримані.

Плато - плато вказує на те, що типу стрес, на яку ви претендуєте не достатньо, щоб викликати адаптацію, або що вам не вистачає для відновлення, щоб дозволити адаптацію до повним. Як ви стаєте все більш і більш просунутого спортсмена, вам доведеться варіювати типи стресу (діапазони витривалість реп, реп сила коливається і змінюється допомогою вправ), щоб стимулювати тип адаптації потрібно. Практичне програмування для силових тренувань доктора Кілгор і Rippetoe є багато, щоб сказати про це-якщо ви зацікавлені в силі або статурі ті ж принципи застосовні.

Жорстке обмеження - з використанням тієї ж посиланням в останньому абзаці точку (практичного програмування), є кілька графіків, які допомагають проілюструвати те, що ви підозрюєте. По суті, графік результати за зусилля є логарифмічною. Коротше, як Новачок, адаптація проходить швидко, і ви можете зробити дуже швидко неймовірну прибуток. Чим ближче ви добираєтеся до свого генетичного потенціалу (на межу в обчислення строків), тим більше у вас є, щоб поставити і тим ретельніше ви повинні управляти всі змінні, щоб допомогти вам прогресувати. Елітний ліфтер буде тільки бути в змозі зробити збільшення один або два рази в рік.

Саркопения - старість-не радість, і одна з причин для людей, які користуються терезами саркопении. По суті, чим старша людина, тим більше м'язової маси ви втратите. Для людей із сидячим способом життя його може досягати 15% кожні десять років після 30-35. Для важкоатлетів (і культуристів) буде сповільнювати втрату до 5% за десятиліття (у практичному програмуванні). Теоретично, якщо ти вдарив свого генетичного піку до повороту 30, місткість що можна зробити, буде зменшуватися, як ви стаєте старше. Підняття тягарів є одним із способів уповільнення цих змін.

+541
Queball 10 лист. 2011 р., 02:31:51

'Тонування' погляд, ви могли б досягти після втрати ваги (дієта + кардіо). Він змушує ваші м'язи виглядати більш визначеними. Це ніяк не пов'язано з підняттям тяжкості.

Тренування на витривалість , а не сила , менш імовірно, щоб збільшити розмір м'язів, якщо це ваша бажану зовнішність.

Як хороше тренування для м'язів і витривалість важка атлетика є хорошим доповненням до дієти та кардіо для вашого здоров'я в цілому.

+508
smudo78 24 серп. 2010 р., 16:33:18

При інших рівних умовах, є плавлений сир менш здоровим, ніж "сирий" сир одного виду?

Іншими словами, є різниця між шматком підсмаженого хліба з сиром зверху, який був розплавлений в мікрохвильовій печі, і той же хліб, смаженого, з нерозплав сиру.

Це здається ніби вона менше здорових, але, можливо, це тільки тому, що він жирний і смачніше (для мене принаймні), і зазвичай подається з менш здорові варіанти, що нормальний сир.

З іншого боку, може бути, співвідношення насичених ООН-насичених жирів змінюється.

+483
pranavnairtech 24 жовт. 2014 р., 10:51:31

На мала кругла м'яз є частиною обертальної манжети і зовні (латерально) повертає плече. Він робить це в поєднанні з подостной, тому я не впевнена, що можна повністю ізолювати його.

Щоб зміцнити зовнішні ротатори разом, ви можете зробити це:

Тому що ви говорите, у вас є симптоми плеча, невеликий рушник крену вашої між грудною кліткою і ваш плечової кістки знизить стрес плечовий суглоб при виконанні вправи в нейтральній або sidelying позиції.

Розтяжка - коли мала кругла щільно обмежує плеча внутрішня ротація. Ви можете розтягнути мала кругла і подостная з мітлою стрейч. Або це відео дає деякі хороші ротаторної манжети тягнеться з різними варіантами цільових зовнішніх ротаторів. Ви також можете відпустіть м'язи, використовуючи тенісний м'ячик або theracane для масажу м'язів.

Якщо ви ще не зробили, отримати повну оцінку фізіотерапевт або лікар б корисно, щоб перевірити для інших факторів і стабілізації лопатки.

+451
Dawit Tilahun Davatron 8 жовт. 2013 р., 23:06:13

Ви можете не націлені на нижній прес, так як немає чітких верхні і нижні м'язи черевного преса, це всього лише пряма м'яз живота, і ви не можете визначити зменшити жир небудь.

Чекати потрібно, щоб отримати нижче 10% жиру за певними нижній прес, щоб бути видимим.

+430
Yishai E 29 черв. 2010 р., 22:11:04

Наскільки мені відомо, сукупність досліджень не вказують на яку-небудь вигоду від пре - або пост-вправа на розтяжку для відновлення або зниження травматизму. Тобто не можна сказати, розтягування абсолютно марною, тому що воно може збільшити мобільність і діапазон руху, просто щоб сказати, що це не має значення, коли ви робите це по відношенню до вашої тренування.

Мені не відомі наукові дослідження, щоб підтримати це, але є теорія, що розтяжка перед важкої атлетики можуть вплинути на ваші результати, якщо ви "відпустіть" м'язи, які ви завантажуєте, і тимчасово зменшує максимальну міцність.

Редагувати: більшість досліджень, які я бачив упором на вправи на розтяжку для "розрядки" і її вплив на показники травматизму. Цей тип досліджень не дає відповіді на питання про болі і час відновлення. Однак, я знайшов огляд дослідження, які показали відсутність впливу розтягування (до або після тренування) після тренування Домс (хворобливість) -- Герберт і ін 2011. Ласкаво просимо ще однієї!

+427
Anandraj Anandraj 8 серп. 2016 р., 21:08:10

Розуміння Мозолів

Мозоль-це ділянка потовщеної шкіри, який розвивається там, де є багато тертя або тиску.

Зовнішній шар шкіри складається з мертвих клітин шкіри. Це може звучати дивно, але це, як ваша шкіра буде побудований. Ці мертві, сплощеним клітинами захищають живих шарів під шкірою. Тому, коли з'являється додаткове тертя або тиск на шкіру, ваше тіло реагує шляхом створення більш клітин приєднатися до цього зовнішній захисний шар мертвої шкіри.


Як Пухирі Форма

Мозоль може утворюватися при втиранні викликає шари шкіри, щоб відокремити один від одного. Тому що ваші клітини завжди оточені прозорою рідиною, деякі, що рідина заповнює простір у відділенні.

Не суньте свій блістери. Оскільки ваш пухир під мозоль, він буде особливо болісно, тому що ви повинні пройти через декілька шарів шкіри для її зливу. Це також піддає блістер інфекції та пов'язаних з нею ускладнень.


Лікування

 • Ваша увага повинна бути зосереджена на турботі про вашій шкірі в районі (без урахування його чистою, сухою і м'якою)
 • Зниження причини (надмірне тертя або тиск). Ваш блістер заживе сама по собі з часом.
 • Знаходячи баланс між достатньо тримати каллюс, щоб захистити вас, і тримати його досить тонким, щоб не стати проблемою (це займе трохи час, щоб з'ясувати, що працює краще для вас).

Ось деякі речі, які ви можете зробити

 • Якщо ви плануєте спилювання
 • Пом'якшить вашу мозоль, прийнявши душ, а потім протерти його з теплою мочалкою і/або оливкову олію, щоб пом'якшити шкіру.
 • Щоб зменшити біль покласти оббивка навколо болючою області, а не безпосередньо на верхній частині його, інакше ви тільки погіршить проблему.
 • Ви можете знизити тертя шляхом покривати хворі місця у bodyglide або гель дезодорант.
 • Ви можете носити низьким коефіцієнтом тертя (не шкарпетки). Спортивний швидкий сухий тканина шкарпетки під звичайні шкарпетки.
 • Ви можете використовувати паперову стрічку (це було зроблено в недавньому дослідженні, що складається з ультрамарафон полози)

З деякого часу ви можете з'ясувати, що працює режим краще для вас, щоб підтримувати оптимальний рівень кісткової мозолі і врешті-решт усунути їх повністю.


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27070112

+425
user425472 17 черв. 2013 р., 13:13:22

Я чула, що люди просто отримують дійсно величезні (ожиріння), щоб бути в змозі генерувати більше сили. Я не знаю, наскільки це ефективно, але я бачив 300-400 фунтів. люди, які регулярно не піднімати тяжкості/ходити в спортзали і можете бити Daylights з регулярних тренажерний зал-любителі. Не кажучи вже про те, що м'язи-розмір-це ще не ключ до сили 100%, так що це може пояснити, що процес біомеханічні компоненти до нього більше, ніж просто м'язи.

В якості прикладів, дуже важкі люди часто мають великі зап'ястя і пухкими руками, так що це може бути автоматичне перевагу в armwreslting, захоплення і т. д., принаймні в деяких відносинах. Крім того, важкі люди їдять величезна кількість калорій, тому цілком можливо, що вони як і раніше будувати владу із звичайної повсякденної діяльності більш ніж худіша люди. Ви також повинні враховувати, що більш важкі люди можуть бути набагато важче рухатися.

Для прикладу, що попередня заява, розглянути питання про боротьбу когось, хто важить 400 кг. і ходить такий же, як той, хто важить 170 фунтів. Це вкрай малоймовірно, що чим важче людині буде легко.

Коли вони ходять, вони несуть 2x або більше ваги, ніж ви, і вони йдуть такі ж як ти або більше, можливо. Є шанс, що їх ноги досить потужні без конкретних тренувань.

Так що я подумую про те, що таку дієту - наберете вагу повільно (жиру) і подивитися, як виграш зростає навантаження на мій організм, які вимагають адаптації та збільшення міцності. Оскільки я не можу вирішити, не ходити вагою 300 кг, але можете не присед в один день, я змушений зробити сильніше товстіє.

Це може здатися смішним на перший, але я використав, щоб важити 255 фунтів. в 5'9" в 16 і я можу підняти 200 фунтів. без відпрацювання. Як? Я був активний, привчені мого тіла, і може добре рухатися. Я виросла на тому, що вага і що потрібно мені, щоб отримати набагато більше сили, але не обов'язково м'язи або здоров'я.

Я пам'ятаю, як будучи в змозі підняти набагато важче, вага тоді теж спеціально за 300 фунтів.

Зараз мені 21 років, 5'9" досі, і важить 200 фунтів. Вгадайте, що? Я не можу робити це більше.

Крім того, коли ви жир і ви прибіжить на людину, вони мають більше шансів випасти, навіть якщо вони сильні штангісти-за бігу вага

Не кажучи вже про те, що я так сильно ненавиджу вправи, що це майже як це генетично закодовані, щоб не подобається, і які вправи я роблю, це не "природне почуття", але змушені, в будь варіації/вага/тип/форма. Бути товстим-це ключ для мене.

Моє питання в тому, наскільки сильна я можу отримати тільки товстішає і регулярно підлаштовуючись під цю вагу?

Я не піклуються про лавці, але хочете станова тяга 500 фунтів. без роботи багато. Якщо я наберу достатню вагу і підняти деякі випадкові важкі речі, я думаю, що зможу наблизитися більше років на-і-підніматися. Він не повинен бути в хорошій формі, але я просто хочу, щоб витягти його з землі, навіть на 1/4 дюйма.

Не кажи мені, що жир не робить людей сильнішими, тому що він робить. Якщо це не так, вам доведеться пояснити багато мені тоді про нічого не роблять люди в 400 фунтів. діапазон, який може підняти їх власної ваги у тязі, без підйому, але виделкою. Цей хлопець-приклад:

enter image description here

І це ... обидва/понад 500 фунтів.

enter image description here

Ці спортсмени не мають сильної тренування вага відданість, але вони доводять, що у них достатньо сил, щоб бути в професійному реслінгу в гучній рівні і навіть бокс. Зрозуміло, як ви отримуєте жиру, сила приходить як-то, в залежності від того, наскільки активно ви зупинитеся. Я хочу бути товщі і сильніше.

+416
CKT 4 квіт. 2013 р., 16:22:48

Я порвав ACL для підготовки до ММА турнір. Обсяг ACL для реконструкції, використовуючи трупа і артроскопічної хірургії, щоб очистити відкладення кальцію з моєї колінної чашечки( док сказав 9 місяців, перш ніж я міг би зробити будь-ріжучі руху і т. д.)
Я зробив інтенсивної реабілітації і розтягування протягом трьох місяців, поступово пішов на жим ногами високій ніжці розміщення і все більш важкі вантажі.
Потім я почав стрибки Box на низькій коробці близько 20 дюймів у багато разів менше для бічних стрибків.
Я стрибнув на мотузку і зробив багато випадів.
Я теж кинув розширення ніг як поставити неприродною напруженості на ACL і надколінка сухожилля.До квітня 2011 року ( Серпень хірургії) я бігав два 2 і 1,5 милі в день. Я продовжував базових пт руху , жим ногами і випади, потім у січні цього року я зробив свій перший тязі протягом 2 років.
Я теж став зважені присідання тому. Моє коліно відчуває себе краще, ніж коли-небудь, я зробив це вчора посадці дивним, на високому вікні, роблячи сидять вікно стрибки, але я в порядку, просто трохи рідини на його на наступний день.
Тому моє лікування було в основному божевільна кількість пт руху завжди через еспандером, скакалкою, присідання з використанням ваги тіла, біг і випади повернула мене з мертвих. Тепер я навпочіпки 500 і 520 тяги. Я тільки коробку присідати зараз, тому що це безпечніше і зміцнює задній ланцюга і верхній квадроцикли/ хіп-fleckers, які набагато важливіше, чим менше квад розвитку. Я взагалі санки тягне посилювати квадрациклів і випади/ зворотні випади. Крок UPS з помірним вагою також допомагає надзвичайно.

Єдина причина, чому я досі бюст моя дупа, тому що я закінчую магістра в галузі спортивної науки і відкриваю свою спортивну підготовку об'єкта/ потужність підйомного клубу, оскільки їх немає в моєму місті. Я визнаю свою сквоті був один раз 800 фунтів, і мій мертвий був колись близько 750. Мене не хвилює, якщо я коли-небудь ліфт, але для того, щоб навчати інших, треба хоча б покращити моє ліфти. Я поставив 20 фунтів на моїй покійних і присідання після переходу до поєднаної системі березні цього року. Я планую повернутися до 800 DL і кв. Але якщо я не зробити його великим.

+347
neilio 9 черв. 2018 р., 03:04:26

Я хотів би дати йому деякий кредит, і сказати, що опалубка на вібруючі поверхні буде мати деяку додаткову прибутковість, оскільки у вас є, щоб активувати основні м'язи, щоб зберегти стабільність.

Так сказати, потужність плити не варто платити. Це нішевий продукт, і яку користь воно дає, може бути запропонована звичайних речей, які ви знайдете в будь-якому спортзалі.

+333
imamidin 7 трав. 2010 р., 12:29:28

Я хочу мати можливість тренуватися діпи, з метою переходу в кільце опускається, то м'яз вікон. Моя проблема полягає в тому, що коли я роблю регулярні провали, або машину допомогти діпи, я отримати високий, consistsent рівня біль у плечі. Я думаю, механізм травми полягає в тому, що мої плечі злегка повертати внутрішньо, можливо, тому, що я намагаюся набирати невірний м'язи в рух, і я отримую багато біль у плечі.

Я думаю, що його також зазначити, що, хоча більшість людей описують провали в якості вправи для трицепсів, я відчуваю тільки напругу в м'язах грудей. Я намагався робити соуси на DIP допомогти машиною, але у мене така ж плеча проблеми незалежно від суми допомоги, які я використовую (моя теорія полягає в тому, що занурення допомогти машина може бути змушуючи мене в неприродній позі, яка заохочує погану техніку). Коли я намагаюся зробити діпи чисто як тренування трицепсів (утримуйте верхню частину руки в нерухомому кутом по відношенню до верхньої частини мого тіла, і нахилі вперед), мій трицепс не недостатньо сильний, щоб впоратися з вправою.

Мої плечі, як правило, досить схильний до вращателю проблеми манжета. Будь-які вправи, які зазвичай вважаються "поганими за плечі" - це однозначно погано для мене. Хто там відчував нічого схожого? Хто-небудь працював з нею?

Моє питання:

 • у мене є певне поєднання погану техніку занурення і м'язова слабкість, які необхідно вирішувати, і як тільки він буде, я зможу спокійно поплавати або
 • повинен же хтось, хто схильний до обертає манжети плеча проблеми просто триматися подалі від дипов повністю, і дотримуватися benchpresses, і стоячи тисне (жоден з яких викликає у мене ніяких біль у плечі)

Я 6'4", 181 кг. Я можу лавці пару 60lbs гантелями по 3 підходи по 8, і бічним піднімає гантелі з 15фунтов, але крім цього, не історично багато зроблено натискання

+323
daps022 21 лип. 2015 р., 22:57:15

Самий впертий жир у більшості жінок в нижній частині тіла підшкірний жир навколо стегон, прикладом і стегон. Гормони роблять жінок швидше за все до відкладення жиру навколо стегон, щоб підтримати пологів і годування груддю. Боротьба з природою і втрачати жир зі стегон зокрема є складним завданням.

+291
Debabrata John 19 груд. 2017 р., 14:12:45

Ви страждаєте ожирінням або нормальні/злегка повненький? Скакалка викликає раптовий вплив на суглоби, які слід уникати надлишку, так як це займає більше часу для налаштування, ніж м'язи рости. Ходьба хороша для поліпшення кровотоку, рух суглобів і покращують метаболізм. Я б все-таки припустити, що у вас близько 40 хвилин вправ з власною вагою, а не тільки 10, але скрізь тільки другий день. Це має допомогти вам побудувати м'язи (замість того, щоб втрачати їх з-за дефіциту калорій) і збільшити кількість спалених калорій під час відпочинку.

+265
Isabela SalanChez 25 груд. 2010 р., 13:47:21

Основна відмінність між гідравлічної і кабельне Гребні тренажери, здається, що більшість гідравлічних машин обмежувати рух руки, в неприроднім способом:

Хоча гідравлічного критий веслярів на основі низької вартості, вони відрізняються від повітря, магнітних і воду веслярі тому що техніка весло не дозволяє витягнутися в пряму лінію. Більшість з гідравлічного поршня, засновані веслярі вимагають, щоб вам було розташувати вправа, яка не дозволить вам виконувати рух природної веслування. Завдяки цьому, ви не можете отримати природним чином синхронізувати рухи рук і ніг разом.

Ви можете знайти детальну інформацію по посиланню варіацій на канатних машин від Маховиків до магнітним опором води. Вони, здається, значною мірою відрізнятися в шумі і рахунок з останнім, мабуть, будучи досить реалістично руху, проводяться змагання.

+205
Erjol Bane 28 лист. 2012 р., 23:11:08

Ви можете дати цієї тренування: якщо у вас є хтось, що можуть помітити вас.

enter image description here enter image description here

Ви могли б також розглянути можливість зробити деякі жорсткі ноги мертвих-ліфти та стандартні мертві підйомників, але вони не відповідають вашим "ваги" вимог.

+198
thelastray 31 січ. 2012 р., 07:54:57

У мене є кілька м'язів, які піддаються штами--нижче правого підколінного сухожилля, правий грудної тільки де він зустрічає дельтоподібного в мою пахву.

Я напружив ці м'язи кілька разів, як і заняття спортом. У мене розтяжка, розминка перед тренуванням, а потім лід. Я не використовую надлишкової ваги в цих областях, а піп з подальшою примусової 6-8 тижнів відпочинку ще майже щорічним явищем.

Що я можу зробити, щоб захистити себе від майбутніх штамів?

+195
user83608 17 січ. 2014 р., 22:23:58

Якщо більше м'язів ви шукаєте, то вправи з власною вагою, напевно, не найкраща ідея. Ви будете набирати розмір, але тільки до певного моменту. Якщо ви хочете, то результати ходити в спортзал є кращим варіантом. Поєднання верхнього пресування та жиму лежачи дасть вам розвитку верхньої частини грудей, що ви шукаєте. Я б запропонував штангою силові програми для досягнення найкращих результатів у найкоротші терміни, на основі. Ліфт великий, щоб отримати великий. Немає легкого варіанту, на жаль.

+175
scmz 24 лип. 2013 р., 13:39:39

Я читаю Rippetoe, і я натрапив на такі висловлювання. Я вчуся, як присідати, але я не розумію, що мається на увазі під такими:

Стрейч-вкорочення присідання циклу дуже важливо з трьох причин:

 1. Стретч-рефлекс зберігає енергію в компонентах в'язкопружних м'язів і фасцій, і це енергія витрачається на поворот з дна.
 2. Стретч-каже нервово-м'язової системи, скорочення приблизно слідувати. Цей сигнал результати у більш скорочувальної блоки розпалу більш ефективно, що дозволяє генерувати більше сили, ніж можна було б можна без рефлексу розтягання.
 3. Тому що цей конкретний завантажений стрейч забезпечується зниження фази присідання (який використовує всі м'язи задньої ланцюга, через їх повний діапазон руху), подальше стиснення призовників багато більше рухових одиниць, що будуть набрані в різних вправ.
+134
Ehsan Rafiq 12 груд. 2013 р., 13:51:57

Ironmind: сильніше розуму, сильніше тіла Рендалл Дж. Strossen

Велика частина успіху в навчанні, будь то бодібілдинг, пауерліфтинг або Олімпійських ліфтинг-це ментальний аспект (ігнорування генетики). Є купа різних планів, які мають справу з фізичними аспектами навчання, і всі вони, як правило, працюють, але якщо ваш розум не там, де він повинен бути, то ви будете або не досягти свого повного потенціалу. Розум переходить у тіло.

+109
JustinParker 13 жовт. 2013 р., 10:04:56

Це якось витіснили більш нові дослідження, і ви не повинні планувати свої тренування/дієти такий.

Як для тренувань, будь-яку програму Сила в діапазоні 5 повторень, плюс деякі підсобні роботи при підвищеній гучності буде робити трюк.

Що стосується дієти, Деякі стратегії ГРМ поживних речовин (погуглите Мартін Berckham або Джон Кіфер) буде працювати краще.

І, будь ласка, позбавтеся від кардіо і додати якусь піднесеність, біг, мародер пуш або просто ходити по 30 хвилин кожен день.

+108
lemonfish 2 лист. 2019 р., 04:58:36

Як запалення уявити себе в програми навчання опору (в даний час я використовую стартову силу)?

Якщо це катаболічний (я питаю, бо підозрюю це), як можна зменшити його наслідки через планування, відпочинок, харчування, добавки, або інакше?

Будь ласка, поправте мене в коментарях, якщо я неправильно зрозумів запитання.

+105
marciowerner 10 черв. 2010 р., 02:28:33

Білкові добавки існують з однієї причини та однієї причини;

Якщо ваш звичайний раціон не забезпечує достатню кількість білка, щоб належним чином сприяти досягненню ваших цілей, ви можете додати білкові добавки для досягнення цільового кількості білка в день/тиждень.

Як вона стоїть, питання не у відповідальності через відсутність інформації. Вам потрібно

 1. дізнайтеся, скільки білка ви повинні споживати в день, щоб досягти своєї цілі

 2. дізнайтеся, скільки білків ви можете отримувати з їжі

 3. дізнайтеся, якщо #2-це менше, ніж #1, у цьому випадку, ви можете розглянути питання про включення білкових добавок, якщо ви не можете покрити різницю, просто їдять більше

+58
Ryu8146 16 трав. 2011 р., 18:31:58

Якщо ви просто хочете бути хорошим в біг, то присідання не допоможуть. Включають пагорбі в свій щоденний бігає, і кілька спринтів. Але якщо ви після загальної придатності продовжуйте змішувати вага і витривалість. Вам буде сильніше, і ви будете мати більше загальної витривалості для різних видів діяльності.

+44
WhereIsThisBundle 4 лист. 2019 р., 08:19:52

Так що, як говорить назва я майже в 400 фунтів стерлінгів близько 380, щоб отримати трохи ближче, я 6"4-5' 20 буде 21 так що я відчуваю, що досить молоді і не маєте поняття, що робити. Я намагався йти за бігає і бігає на бігових доріжках, але в цій вазі моє серце буквально відчуває, як вона вибухне в один прекрасний момент, бачачи, як пульс близько 240, я думаю, і просто не міг йти далі нікуди і довелося сісти. Я хотів зробити щось трохи більше задоволення, як футбол, але я порвав зв'язки щиколотки, коли я був молодшим, тому я не знаю, якщо це хороша ідея. Я роблю тренування з обтяженнями у спортивному залі школи, але там жим ногами тільки підійшов до позначки 300 і з моїм вагою я вже не відчував ніякого опору. Я хотів дізнатися про нахил/зниження/жим лежачи, але не був упевнений, що я повинен робити це, тому що у мене немає коригувальника і моя верхня частина тіла надзвичайно слабкий, коли справа доходить до жиму, як я можу підняти вгору дерева, які важать хорошу суму, але тільки лавка частина. Як я можу почати отримувати в звичку тренування з цією вагою, будь-яка допомога буде найбільш вітаються.

+29
dryg82 1 січ. 2019 р., 04:53:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil