Як розрахувати жиру в організмі за допомогою штангенциркуля?

Один з тренерів в моєму місцевому тренажерному залі зробив мої вимірювання з жиру супорта. Він, на жаль, не встиг порахувати відсоток жиру.

У мене є цифри і подумав, що міг би зробити це сам, але я не впевнений, яку формулу використовувати. Я не можу відповідати всі частини тіла, так як він використовує різні імена.

Він використовується регулювання в 6 напрямках:

 • біцепс
 • трицепсів
 • лопатки
 • Illioc
 • теля
 • Нижній Частині Спини

Яку формулу я можу використовувати, що я можу плагін мої цифри для розрахунку жиру в організмі?

+563
Bastes 8 серп. 2016 р., 21:49:10
27 відповідей

Після злому моєї мотузки опору, я думав, що я дам мій власний варіант.

Я купив цей продукт близько 5 місяців тому.
Вчора, сидячи на 2 фути стіни і виконуючи вправу плече, Червоної мотузки (Рівень 3 мотузки) зламав. Не так багато шкоди, крім маленьких синців на руках і ногах.

Я б натягнута мотузка близько 10 футів приблизно. Після того, як регулярно використовувати мотузку близько 5 місяців, це може мати певний знос.

Тому я рекомендую людям, щоб купити тросів опору, лише після знаючи стрейч або еластичний межа.
Якщо вони не згадуються ніде на продукті, будь ласка, не купуйте. Під час тренування, це може призвести до серйозних травм. Ви можете навіть втратити очі. Обережно!

+971
Com 03 февр. '09 в 4:24

Я йду в клас мої рекомендації щодо того, як глибоко вирізати калорій, тому що це впливає на те, що можна спокійно обійтися. Загалом, ви побачите, що чим більше м'язових груп задіяно, тим більше калорій витрачається на виконання вправи. Я припускаю, що ВП у цілому гарне здоров'я і переживає тільки з приводу кількох зайвих кілограмів. Крім того, мій процентного вмісту жиру повинна бути скоригована до приблизно 5%, Якщо ви жінка.

Дуже мало або немає дефіцит калорій: тільки збільшуючи активність

Очікуємо дуже повільне зниження жиру в організмі на цей показник. Це дійсно, що останні 5% жиру вам потрібно втратити.

Ви хочете підкреслити вправ, які включають все тіло і підвищує ваш пульс. Під час цих вправ, це вигідно мати монітор серцевого ритму, щоб переконатися, що ви не занадто далеко в червону зону. Це стає легше переборщити, чим старше ви стаєте, так що контроль за себе-це просто хороша страховка.

 • Олімпійські підйоми або очищає потужність: включає в себе тільки близько всі м'язи вашого тіла і збільшує частоту серцевих скорочень досить суттєво навіть для коротких наборів.
  • Зосередься на коротких сетах (3-6 повторень) і безліч наборів для створення об'єму
  • Просто продовжуйте додавати набори, поки ви не відчуваєте, що ваша форма починає руйнуватися
  • Виберіть поріг в 5-10 комплектів, де ви збільшуєте вага
 • Зважений здійснює: приклади фермера ходить, офіціант ходить, і несе валізу.
  • Фокус на швидкості
  • Коли ви можете перемістити 50 футів вагу, не падаючи у віці до 25 секунд, збільште вагу
  • Зміцнює свою владу, рух плюс вага також прискорюють ваш пульс, але не так інтенсивно, як Олімпійський підйому
 • Штангою або гантелями комплекси: вони досить гнучкі, і можуть підійти. Будьте обережні з вагою і обмежити його вашим слабким ліфт в групі
  • Складається з 4-5 вправ, які можуть протікати від одного до іншого, не дозволяючи реалізувати піти.
  • Робота з стартовий набір з 6 повторень кожної вправи, відпочинок 60-х років після того, як ви виконаєте всі вправи і повторювати з одним менше повторень у кожному наборі, поки ви не натиснете 0.
  • Спробуйте і отримаєте все те, що робота в 24 хвилини або менше.

Вони дуже вимогливі, і слід приємна повільна прогулянка для активного відновлення. 1-2 милі тримати ваш пульс в активній зоні відновлення (зазвичай десь близько 100-110 BPM, але по-різному).

Помірний дефіцит калорій

Дефіцит калорій повинно бути достатньо, щоб втратити близько 1 фунта на тиждень, не більше, ніж це, і Ви шукайте далі за списком. Це повинно отримати вас від близько 20% до 15% жиру.

Ви все ще можете побудувати силу, але ви будете працювати з невеликою зустрічний вітер. У цій серії ми будемо комбінувати зважена робота на витривалість і активне відновлення.

 • Присідання: 10-20 повторень множин. Це досить жорстока, але ви хочете, щоб вагу, який ви можете мати 1-2 повторень залишилося в резервуарі з поточних рівнів енергії.
 • Будь-який з перерахованих вище видів діяльності: відрегулюйте інтенсивність вашої роботи, як ви можете проаналізувати вплине на дефіцит калорій. Надати більше відпочинку між наборами цього типу роботи.
 • Просто мінімізувати відпочинок між підходами: додає позначитися втома, але також тримає пульс від занадто великого охолодження. Якщо у вас є вибір, тримати нормальний відпочинок на серйозну роботу, і скоротити відпочинок на допомогу.

Не забувайте відновлення ходьби.

Більш Глибокий Дефіцит Калорій

Ми говоримо 2 кг / тиждень або більше тільки дієтою. Ви просто не мають енергію, щоб робити дуже добре, висока інтенсивність роботи, і, можливо, не зможете отримати досить обсягу, щоб мати будь ефект. Використовуйте це для того, коли ваш жир тіла складає більше 20%.

 • Зважений носить: тільки з меншою вагою і помірною швидкістю
 • Скоротив час відпочинку: такі ж, як при помірному дефіцит калорій.
 • Більше зосередитися на роботі на витривалість (20 повторень комплектів): не використовуйте нічого важче, ніж 65% від вашого одного ПМ (якщо ви його знаєте).

Закінчити свою роботу з відновлення ходьби.

Прям кетогенної дієти

Єдиний спосіб я знаю, щоб зберегти м'язову масу з різко обмежена дефіцитом калорій кетогенній дієті. Будь ласка, тільки враховуйте це, якщо ваш жир становить 30% або більше. Пити багато води, і переконайтеся, що ви отримаєте необхідну кількість білка для нарощування м'язової маси-вона необхідна тільки для підтримки м'язів у вас є.

Єдине, що можна дійсно безпечно робити на цьому рівні дієта витривалість і йде відновлення.

Найбільший ризик при кетогенній дієті (без вуглеводів, або нижче 100 г вуглеводів на день) пов'язано з catabolizing ваші м'язи. Для збереження м'язів під час тренування потрібно 1 г білка на кілограм м'язової маси тіла. Трохи більше не зашкодить, але, напевно, не менше. Крім того, ви повинні тримати своє тіло за допомогою аеробного енергетичної системи , щоб спалити жир, але не збільшиться попит на швидкі енергії. З глікогенолізу і phosphogen системи, ваш організм потребує вуглеводів (або глікогену), щоб спалити. У його відсутність ваш організм буде намагатися перетворити білок в підходящої заміни. У той час як тіло досить розумний, щоб використовувати з їжею білка до його власної мускулатури, вимагає для швидкого отримання енергії з інтенсивних вправ швидко випереджати здатність організму використовувати протеїн в раціоні.

 • В кетоз, залишитися з аеробної роботи тільки
 • З'їдати 1 г білка на кілограм м'язової маси, щоб на кілограм маси тіла
 • Пийте багато води, оскільки потреба в ньому зросте
+937
Raleigh Buckner 25 квіт. 2019 р., 17:49:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Коротка відповідь (детальніше тут), наслідки забруднення повітря-це погано, але переважуються перевагами фізичних вправ. Велику стурбованість викликає зростання смертності від здійснення таких транспортних засобів, які складаються з однієї тонни твердого матеріалу, рухаючись зі швидкістю понад 25 миль на годину, хоча це не є проблемою на тротуарі, ніж на вулиці.

+920
user5229506 26 жовт. 2016 р., 16:18:09

У мене є дві статті тут про присед глибина:

Я хочу сказати, що журі знову навпочіпки глибина і результати показують, чим глибше ви йдете, тим краще для вас, враховуючи:

 • у вас є хороший присед форма (практика)
 • ти не ходиш у важкій швидко

Хороший спосіб відчути різницю-це сісти навпочіпки 1/4 шляху - і відчуваю тиск на коліна. Присадкуватий зад-земля і тиск на ваші ноги і прикладом.

squat depth

+908
Prek Enterpprise 24 черв. 2011 р., 11:59:48

Впливає куріння на процес нарощування м'язової маси? Я розумію, що це може вплинути на вашу витривалість.

+842
Frostmus 24 лист. 2019 р., 00:49:46

Навчання є, по суті, застосовуючи силу до опору. Як це опір виглядає обмежується тільки вашою уявою.

 • Світ-це тренажерний зал (фраза вкрадена з Рос Enamait) виходити і тренуватися на свіжому повітрі, ви можете робити підтягування, підтягування, віджимання на брусах на деревах або турніки на дитячих майданчиках, використовуючи важке каміння, бочки або діжки для надземного піднімаючись або тяга або великі колоди. Біг вгору по горбах для кондиціонування є складним завданням... теж.

 • Ви самі собі тренажерний зал (фраза вкрадена з назви програма вправ з власною вагою від фермера "морський котик" Марк Лорен) ви можете робити вправи на доповнення чи просто поодинці, є кілька видатних програм в строю. Рекомендую: ніколи не Gymless-Росс Enamait, YAYOG - Марк Лорен або засудженого зонний підлогу Уейд.

 • Зробити свій власний тренажерний зал: В залежності від вашого бюджету і вільного місця для навчання ви можете створити деякі інструменти на свій розсуд, ось деякі відомості про замовлення створені інструменти, такі як болгарські мішки, мішки з піском, гімнастичні кільця, петлі TRX смуг і чайник-гантелями. http://rosstraining.net/forum/viewtopic.php?f=9&t=157&sid=03871eb27b3ff4b3f2230da5c9b07e97

тепер займіться чим-небудь...

+814
Kayvan Tehrani 24 лист. 2011 р., 15:54:11

Так як ваш просто дивиться, це важливо зробити, і працювати на трьох головних цілей.

 • Ваш максимальна вага
 • Ваш вага тренування
 • Ваша Форма

Тепер ваш максимальна вага-це вага, який ви можете підняти один раз. Якщо ви можете підняти її в два рази, то ви не максимальної ваги. Ви повинні бути дуже обережні, коли ви намагаєтеся з'ясувати це в перший раз. Переконайтеся, що у вас є корректировщик або два, і що вони комфортно підніматися і ловити вагу ви повинні впустити його. Це число тільки дійсно добре, щоб побачити, як далеко ви прийшли. Тому я рекомендую братися за це, поки тиждень або два (може навіть місяць).

Ваш вага тренування є те, що для вас важливіше зараз. Почніть з знаючи ваші цілі. Ти намагаєшся зробити три набори з 12? Це хороша відправна точка. Тоді почніть з дурним малим числом і зробити перший набір. Припустимо 60 кг. Зможете ви виконати всі 12 повторень? Ти відчуваєш все "руки-макаронини". Якщо ви не можете зробити 12, або ви можете і ви відчуваєте всі руки-макаронини, то занадто велику вагу, і ви повинні йти вниз. Якщо ви зробили все 12, і це було дуже легко, потім трохи піднятися (скажімо, 90), а потім зробити ще один набір. Знову ж, якщо ваш ледь завершивши набір, і ви відчуваєте тиждень і хиткий після нього, то ви маєте занадто велику вагу. Промити і повторювати, поки ви не дійдете до точки, що ви можете підняти вагу 12 разів із зусиллям, але це навіть у 3-й 12 ви все ще впевнені в тому, що ви можете підняти його. Не потрапляйте в пастку людей в тренажерному залі, вигуки "ще один представник" вони не могли допомогти собі самі. Замість цього ви повинні бути в змозі зробити все тренування, відчуваю себе втомленим і зношені, але не вичерпується і не витрачали.

ОПОВІЩЕННЯ ВІК

У зв'язку з вашим віком ви збираєтеся хочете взяти його повільно. Так що якщо це займе 2 тижні, щоб знайти правильну вагу. Це виходить річ буде мати побічних ефектів. Остання річ ви хочете зробити, це відчуваєте, як ви провели хорошу роботу, лягти спати, встати вранці і знайти, що ви не можете працювати ваші руки досить добре, щоб одягти штани. Коли ви робите цю помилку і ваша молодша ваш організм буде швидше відновлюватися. Коли ви зробите це і ваш старше ви могли б пропустити роботу, тому що ви не можете працювати ваші штани. Візьміть його повільно. Це важливо в 20 теж, але дуже так на 40.

І нарешті, але найголовніше, форму. Ви отримаєте краще (ефективніше) тренування підйому і порожній бар правильно, тоді ви будете підніматися неправильно 500 фунтів. Переконайтеся в тому, щоб виховувати себе у формі, і слідувати йому. Це допоможе знизити вилікувати раз, тримати вас у безпеці, і переконайтеся, що ваші зусилля не пропадуть.

+808
Jenny Carroll 31 груд. 2016 р., 12:03:50

Коли, спираючись на одне тренування в тиждень, щоб наростити м'язову масу, ваша дієта і споживання харчування до, після, і до кінця тижня буде набагато важливіше, якщо ви хочете стійкий прогрес. Я пропоную подивитися на це.

Дієта та фізичні вправи доповнюють один одного і є надзвичайно залежними один від одного для того, щоб отримати результати як в втрачає і набирає вагу.

+792
Sahana Banerjee 30 січ. 2017 р., 20:04:49

Після певного періоду бездіяльності я недавно знову почав бігати і хочу знати, які гаджети або інструменти, які я використовую, щоб контролювати мої тренування.

Деякі вимоги:

 • Він повинен пропонувати програми тренувань (заснований на моєму рівні або мету)
 • Воно повинне наочно показати свій прогрес з плином часу
 • Вона повинна бути мобільна, так що я можу взяти його з собою під час бігу

Так що я можу використовувати, щоб контролювати мої тренування?

+784
Satrio Pambudi 28 лип. 2016 р., 23:06:09

Мені подобається цей стиль програми. Я думаю, що ваш обсяг і відбору є право. Я думаю, що ваш режим Ab є також добре. Ви будете мати задоволення робити це так довго, як ви utlize прогресивна послідовність завантаження. Ваші плечі стають працювала в наступному: лава, палуба двк, розширення трицепсів, жим на похилій кучері, станова тяга, дошки...

+781
user55827 24 черв. 2015 р., 23:38:22

Вправи з гирями можуть бути так складно, як працювати штангою, біг або високий кінець спортивні заходи, якщо все зроблено правильно.

'Kettlecise' звучить як група класу, яка зазвичай спрямована на кого-небудь. Тому він може не підійти для кого-то вже цілком придатний.

Спробуйте його, а потім збільшувати вагу по мірі необхідності. А 8кг гирі в класі відчуває себе набагато відрізняється від 24кг одного.

Як бігати підтюпцем і спринт по суті однакові, але зовсім різні.

+748
iuq 16 трав. 2010 р., 04:58:09

Я знаю, що деякі люди можуть заперечити: "я насправді люблю поїсти несолоний тунець з брокколі", але сумна правда полягає в тому, що більшість людей не. Якщо б мені довелося обирати між чізбургер з картоплею фрі і несолоної курячої грудки з морквою, я б, звичайно, піти за бургером. Я впевнений, що більшість людей будуть робити те ж саме, принаймні статистика так сказати.

Моє питання: чому наш мозок віддає перевагу нездоровий, жир, їжу, а не здорову їжу, наприклад тушковані овочі і якесь м'ясо? Є деякі еволюційні факти, які змушують нас надавати цей вид їжі?

+721
Manuel Villanueva 13 черв. 2016 р., 11:31:35

Моїй доньці 12 років, вона грає в футбол конкурентоспроможним, і вона проходить чотири милі кожен день. Вона була відома, щоб підкреслити її тіло, проявляючи занадто багато. Останнім часом, вона хотіла бігти далі, щоб поліпшити свою витривалість. Я не наважувався, щоб дати їй, тому що боюся, що вона буде підкреслювати її тіло. Чи є спосіб дізнатися, якщо вона занадто багато працює? Чи є якась формула, щоб подивитися, як далеко вона зможе втекти? Порадьте, будь ласка.

+700
Behroze khalil 23 трав. 2015 р., 00:50:06

Все, що викликає вашу грудну клітку, щоб завити вниз до тазу або таз для того щоб завити вгору у бік грудної клітки буде працювати в першу чергу м'язи преса, за підтримки косі м'язи живота і згиначі стегна. Якщо хребет гнучкий, ти насправді не використовуючи м'язи преса, крім як на підтримку.

Під цим я маю на увазі, що якщо на ногу піднімає значить тримати ваші ноги прямі і їх піднімаєш (як видно на малюнку), то ви не тільки мінімально використовуючи м'язи черевного преса, в якості підтримки, і основним мотивом для вправ виходить від згиначі стегна.

+691
Graham Zeiset 23 серп. 2014 р., 01:44:25

Болі в м'язах є ознакою незначного збитку в межах ваших м'язових волокон. Для лікування, можливо, допомагає збільшити приплив крові для постачання пошкоджених м'язових волокон поживними речовинами. Потік крові може бути збільшений

 • масаж (це був ваш питання)
 • низької інтенсивності навантаження (наприклад, ходьба або легкий біг, якщо у вас болять м'язи ніг, наприклад)
 • гарячий душ/ванна/сауна (тепло)

Наскільки я знаю, немає нічого, що ви можете зробити для запобігання болю в м'язах. Але як тільки ви звикли до вправи, все повинно налагодитися.

Так як він в основному зводиться до надання поживних речовин в м'язові волокна, якість харчування важливо так само, звичайно.

+671
murzik1517 21 січ. 2015 р., 13:33:17

Я недавно почав бігати, купила собі пару кросівок, але від того, що мені сказали, я повинен переконатися, що вони для мене підходить. Я читав про пронації і я зрозумів, що моя взуття відрізняється від зліва направо. Може хто-небудь допомогти мені і дати пораду, яку взуття купувати з точки зору нейтральною, над пронація, або при пронації, коли у вас є суміш з двох. Мені здається, нейтральним носити на одну ногу (права нога), але за пронацию (лівої ноги) в інший. Я стикався Asics і вони, здається, є взуття, яку можна носити, якщо ви обидва нейтральний/над пронація відповідно до їх керівництво пронація, але не знаєте, як це працює, якщо мої ноги відрізняються одна від іншої. Я повинен також згадати, що після сирого тіста, обидві ноги виглядають нейтрально для мене, що дивно, я думав. У мене нещодавно була травма коліна ліва нога і травма щиколотки на правій нозі. Обидва рази біль пішла через день або два. Що стосується моєї травми коліна, я не впевнений, якщо це є наслідком запущеного (не відчуває ніякого болю під час пробіжки до декількох годин після) або тому що я іноді сідав на мою ногу, коли сидить на стільці.

Ось схема, яку я склав, показуючи носити в моїй шкурі:

enter image description here

+656
snori74 28 трав. 2017 р., 05:27:21

Я не розумію, що саме зберігаючи "плечі вниз і назад засобами". Значить "вниз" означатиме розширення вашої грудей така, що плечі залишатися на місці? І назад сенсу просто не потиснути їх, але тримати їх?

+632
sid101 30 серп. 2010 р., 03:58:04

Мій досвід роботи з кросівки це більш важливо, щоб замінити їх регулярно, ніж занадто турбуватися себе з якоюсь маркетинговий БС, що виробники як Nike, як використовувати, щоб продавати взуття. Взуття з великою кількістю "відмов" і гнучкість в підошві, що забезпечує шок absorbence для колін найкраще для роботи по бетону. Уникайте тренерів модного будинку і дотримуватися кросівки, Нью Баланс, Mizuno як вони найкраще співвідношення ціни та якості і виготовлений для бігунів, а не позувати.

Є тенденція з босими ногами працює зараз (це виступ пояснює, чому), тому ви могли б заощадити кілька доларів на траві/пляж бігу!

+626
japollo 4 січ. 2018 р., 15:25:36

Вдалося побудувати м'язи після 6-7mounths.Щось змінювати ваше життя і ваш режим зрештою ,припинити тренування.Через рік ти знову почнеш спортзалу і домашніх тренувань.Тіло буде отримати більш швидкий ріст м'язів чи ні?

+572
linalina12 30 жовт. 2015 р., 07:55:52

По-перше, не порівнюйте себе з іншими. Це особливо важливо, коли мова йде про фітнес і харчування. Ваше тіло може бути схожий, але це не те ж саме , як інші люди. Також будьте обережні малюючи свої власні припущення щодо причинно-наслідкового зв'язку: прийом вашого друга ВСАА навряд чи може бути причина того, що він піднімає більше, ніж ви.

На ВСАА

Мета-аналіз завершено examine.com summerises:

Амінокислоти з розгалуженою ланцюгом (BCAAs) - це три амінокислоти з аналогічними структурами, які благотворно впливають на м'язи. Вони можуть бути знайдені в будь-яких продуктів, що містять білка, таких як яйця або м'ясо. Добавки не треба, але ВСАА може принести користь організму, якщо брати в певний час.

Підводячи підсумки мета-аналізу від вивчення (я рекомендую вам піти прочитати), доповнюючи ВСАА може поліпшити ваше відновлення в голодному стані, де ви не могли отримати їх форма зменшується ваш раціон. Ефект по зниженню сприймається втома-це більше помітно в недосвідченого/початківця особи. Пам'ятайте, що використання плацебо-ефекту може бути цілком реальний підсилювач продуктивності для нетренованих людей. Ви спостерігаючи за цим і коментарів до нього лише підсилює його сприйняття (потенціал) плацебо інтра-вправа енергетичний "поштовх".

На Предтреніровочную

Перед тренуванням-це багатомільярдна індустрія, і кожен шукає, що маленька таблетка, яка змусить вас попотіти за 30 днів!"(ТМ). У реальності, більшість preworkouts слідувати тій же формулі з деякими додатковими "спеціальні enchancers", які не мають ніякого науково підкріплені доказами, вони підвищать вашу продуктивність.

Ми знаємо, що робити наступні поліпшення продуктивності:

 • Креатин: хоча ви можете отримати це від вживання в їжу досить м'яса і строки прийому креатину не має значення.
 • ВСАА: як зазначено вище, може допомогти поліпшити відновлення. Ви можете отримати це від їжі.
 • Кофеїнпідвищує ваш пульс і дати відчуття більш високих енергетичних рівнів. Самий "здоровий" спосіб зробити це в чистому вигляді (у вигляді таблеток) або чорну каву.
 • Все інше-просто речі, які можуть дати вам більш сильний насос, який може допомогти вам відновити, може допомогти вам спалювати жир довше, або може збільшити ваші шанси на більш ранній інфаркт, багато перед тренуванням не регулюється по FDA.

Для оцінки придатності попереднього тренування, перевірити його на labdoor.com що являє собою ООН упередженим сайт порівнюючи науковий склад цих порошків (серед іншого). Не просто дивитися на цифри, читали в своїх розслідуваннях. Ось сторінка для вашого вибирають перед тренуванням: https://labdoor.com/review/cobra-labs-the-curse-pre-workout/report

Особиста Рекомендація:

 • Не порівнюйте себе з іншими.
 • Поставити жорсткі роботи, розвивати розумову витривалість.
 • Приймати креатину, 5 грам, кожен день, назавжди.
 • Пити воду.
 • Якщо у вас мало енергії, ви можете іноді використовувати кави в якості попереднього тренування.
 • Достатній відпочинок.
 • Досить їсти і їсти добре.
+461
Charles Faught 10 лист. 2012 р., 04:38:32

Встановіть деякі складні завдання для себе, як бути в змозі зробити ці 44 вправи з власною вагою.

+442
Renatus 14 квіт. 2010 р., 12:55:47

Хоча Ерік Кауфман одержав відповідь прямий, я просто хочу скинутися на наступну заяву:

Деякі кажуть, що я не повинна принести навушники на всіх (і що вони насправді можуть бути заборонені, 
Я просто читав про це на запущені сайти.

Як досвідчений бігун, я побіг в різних країнах і виконували різні раси (доріжки, стежки, дороги,...).

Більшість гонок по замкнутому контуру (наприклад, без регулярного руху на дорозі). Отже, ніякої реальної загрози для бігуна. Самі дороги досить широкі для інших бігунів, щоб передати вам. Тому для них немає ніякого ризику для вас (як бігун) надіти навушники і відсутність Про що відбувається позаду/навколо вас.

Трейл-траси, проте щось зовсім інше. Деякі з них дійсно замкнутий контур або є добровольці обліку дороги відкриті для вас, щоб перетнути його. Однак є багато трас, де дороги не закрите для регулярного руху. Або де доріжки дуже вузькі і повільні бігуни можуть затримати швидше бігунів.

Тому організації часто вимагають бігунів, щоб уникнути, використовуючи навушники за свою безпеку і задоволення для всіх бігунів.У тих випадках, ви повинні бути в курсі вашого оточення! Тому що ніхто не любить мене збили, напав дикий звір або розжитися за інший бігун.

+416
Forinstance 16 лют. 2010 р., 16:02:13

Моє питання: чи всі надлишок енергії, який залишається кожен день завжди йдуть в жир, або це може бути даремно або якось утилізувати? (наприклад, не перетравлює всі 100 відсотків?) Тепер, я не прошу "сторони" свідомо роблю це, я розумію, що це може бути важко, але фізіологічно кажучи, зробити будь-такий утилізації процесів існують?

Це мій головне питання, але тільки на ще деяку ясність:

Назвемо всю енергію, хімічно, що містяться в день харчування А. Нехай вся енергія, отримана організмом від перетравлення їжі, що Б. А = Б? Якщо б менше, воно завжди менше, ніж на якісь постійний фактор, чи це залежить від що відбувається в організмі?

Далі, дозвольте c бути всі енергії, що використовується організмом для "реальної роботи" як керувати м'язами, посилаючи електричні сигнали в neurosystem, працює всі хімічні реакції, які вимагають енергії в клітинах і в побудові нових клітин.

Тепер, давайте скажемо, що будь-який день c менше, ніж Ст. Так от, головний моє питання пояснили в змінних буде: будь-який день, робить всю зайву енергію (в-З) всі підуть в жир, або Частина може бути знищені якимось чином? Якщо так, то як? (знову-таки, не "як мені це зробити?", детальніше "які фізіологічні процеси йдуть, якщо це трапиться?".)

Це здається так, тому що люди, здається, мають дуже різні метаболизмы, деякі не товстіти незалежно від того, скільки вони їдять (не тільки можете свій метаболізм спалювати, але коригування в свій раціон) , а інші набирають вагу дуже легко за допомогою всього лише трохи зайвої енергії.

Які фізіологічні механізми цього?

-- Оновлення -- Дякую за ваші відповіді, я спробую прояснити суть питання.

Загалом, сенс такий: "фізіологічно, як деякі люди, здається, щоб тримати свою вагу незалежно від того, скільки вони їдять? (Вони зберігають ту ж вагу, якщо вони їдять багато, але якщо вони їдять нормальних кількостях). Тому що вони робили це означає, що правило "всі надлишки енергії, що засвоюється, але не використали переходить в жир" не застосовується. Для них надмірною, здається, не піти жир, так де це не піти?" Наприклад, дивіться посилання в цьому відповіді на інше запитання: немає такого поняття, як хардгейнеров? {позначку "головне питання"}

Я бачу тільки 2 способи це відбувається, і я буду продовжувати використовувати мої змінні, хоча вони і не є 100%-куленепробивний звичайно, враховуючи такі речі, як організм перетравлює власні клітини, таким чином, сортування-збільшення B без збільшення; с використовується для травлення (збільшення B), і так далі. Думаю, змінних, як просто спосіб пояснити питання і мають загальну математичну картину того, що відбувається. Також зверніть увагу, вони розраховують тільки на енергію, але не вітаміни/білки/і т. д.

Або 1) будь, Котор дали день, співвідношення А/Б начебто той же, і залежить тільки від А) універсальний особистий метаболізм (не сильно зміниться з дня на день), б) в цей день дієта З) може бути, деяких другорядних, випадкових факторів, таких як суб'єкта, рівень стресу і так. Таким чином, якщо B>C, то має бути якийсь механізм в організмі, який може використовувати довільну кількість енергії для робити те ж саме, і він використовує більше енергії, якщо людина в питання багато жерти, і менше, якщо вони їдять нормально. Що це за механізм і як він знав, скільки енергії використовувати? Яких-небудь конкретних гормонів це робиш? Чи це будинок деяких хімічних речовин, а не іншим?

2) Будь, Котор дали день, якщо було багато надлишкової енергії (Б-С), процес травлення На наступний день регулюється таким чином, що на наступний день (або "період часу", я не думаю, що наш організм планів за добу, але використовується тільки для наочності) а/в-співвідношення стає вище, тому на наступний день Б буде нижче, і таким чином (Б-С) на наступний день будуть нижче, або навіть негативним, тим самим запобігаючи будівництво жиру. Хіба в цьому справа? Є якісь конкретні відомі гормони/механізмів, що регулюють травлення таким чином? (залежить від загального вектора енергії тіла (надлишок/дефіцит)

Чи я десь якась дуже велика логіці ваду. У цьому випадку, будь ласка, просто дайте відповідь на частини позначені {мітка "головне питання"}

+377
user576700 21 серп. 2012 р., 11:36:38

Я тренувався протягом останніх двох років, але тільки послідовно протягом останніх 9 місяців і в даний час я 185фунта (6'2"). Однак я не стежив за конкретну програму і я тільки через пару регульованих гантелей і турніка.

Я зараз займаюся або 5х5 протягом 4 тижнів під час їжі 1800-2200 калорій, залежно від того, якщо в день тренування чи ні. Я теж займаюся періодичне голодування, і цикл мій вуглеводів, які мають низький рівень вуглеводів на вихідні дні і високим вуглеводів в дні тренувань. Я їм 1-1.5 г білка за фунт маси тіла. Я зазвичай в день обманювати на вихідні, де у мене близько 4000 калорій.

Це, як я подивився, перш ніж я почав-небудь: enter image description here

Я знаю, що більшість людей будуть рекомендувати для мене Навальний особливо на Яких 5х5, але для мене важливіше, щоб вигнати з себе якомога більше жиру, сподіваючись зберегти м'язову масу або навіть трохи (так як я новачок в багато вправи Небудь). Я оцінюю мій жир на 15-16% і хотіли б отримати до 10% перш ніж я чищу оптом.

Мій нинішній піднімає на сильних ліфти є:

Присед: 175 фунтів 5х5

Лавка: 135lb 5х5

Станова тяга: 190lb 1х5

Рядки: 105lb 5х5

Накладні прес (сидячи): 5х5 85lb

Єдина вправа, яке дає мені труднощі на даний момент є присідання. Мені не вдалося виконати 5 повторень в 5-й за останні пару тренувань, але я продовжував додавати вагу, так як я можу виконати 4 сету без проблем. Я думаю, що мої труднощі з присіданнями не сила, але найбільше через зниження витривалості викликана мій дефіцит калорій. Я тільки повинен робити 3х5 для присідань в цьому випадку, так як я ріжу?

Будь-які інші коментарі або поради різати, а робити-небудь? У кого-небудь є досвід з цим?

Спасибі!

+359
Alexandra Vaideanu 13 трав. 2010 р., 10:30:11

Мені порадили в доповнення до моєї турецького вікна, офіціант ходить, і валізу несе в зігнутому гантелі рядків. Я також буде рости частка накладних присідання гирі в мій присадкуватий дня.

Турецька зробити вікна вважаються сірими Кук (плідних і шанованих сила/кондиціонер/мобільності тренер, прихильник функціонального екраном руху) до основи стовбура стабільності. Ерік Кресс, основним показником необхідності в багажнику хрест-міцність, ставить їх в топ рейтингів вправ для цієї мети.

Тяга гантелі рядків більше, тому що вони мають короткий діапазон руху і тому можуть бути завантажені дуже важкий і зроблено для низьких повторень. Вони вимагають (і розвивати) велику силу замикання стовбура проти обертання.

 • Всі ці односторонні вправи, які вимагають крос-багажник стабільності.
 • Вони також включають і тягне (рядка, валіза несе) і штовхає (зробити вікна, офіціант ходить).
 • Ця комбінація вправ також охоплює як горизонтальну площину (рядами, нижня частина вам вікон) і вертикальні площині (все інше). Плюс до цього штовхає і тягне охоплює всіх кардинальних рухів (хоча і не кут-до-розі рухів).

Об'єднавши турецького вікон і офіціант заходить в один набір (встати, пройтися, повернутися вниз, на підлогу, повторити), Я заощадити багато часу. Я отримую ще один поштовх у ефективності за рахунок використання вже існуючих підтягуючі часу для гнуто-за гантелі рядків, а так само з використанням вже існуючого момент присідання для присідання накладні гирі.

+304
Vizllx 20 черв. 2013 р., 14:22:12

Я не дуже активна людина, і я працюю за письмовим столом, але я намагаюся бути більш активною і потрапити в кращій формі. Я надмірна вага, але не ожиріння. (Згідно цій діаграмі.) Катаюся на велосипеді, гуляю, займаюся якимось закритий, низькі вправи впливу, і я переслідувати навколо мого 3,5-річного. Але робити це фізична діяльність змушує мене багато позіхати. Робити це досить важко, коли я в поганому стані і не мають багато витривалості, але позіхання робить його просто, що набагато складніше. Я намагаюся з'ясувати, що могло послужити причиною цього і що я можу з цим вдіяти. Я не маю жодного уявлення, звідки почати.

+217
Nicolas Prodan 3 вер. 2016 р., 18:27:22

Редагувати: див. інші відповіді, чому я змінив свою позицію. ігнорувати наступне.

Я не згоден з іншою відповіддю. Пояс тягне ногу від моменту удару, поки ви знову підніміть ногу, зменшуючи роботу, що ваші стегна робити.

Одна рекомендація-щоб відрегулювати нахил бігової доріжки на 4% для коригування диспропорцій.

На закінчення, так.

+158
lDucks 15 жовт. 2016 р., 20:13:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil