Тренувальна навантаження на дієті (я роблю дуже багато?)

Я 6"1 (187cm) на 194 кг (88 кг) пристрілювати 187 фунтів (85 кг) і зараз їм між 1800 ккал, 2200 ккал в день з 50 % білків і жирів і вуглеводів більш або менш збалансованим. Я це роблю вже 3 тижні і хочу продовжити ще на місяць. Перша м'язових структур навколо живота гальмують починають показувати, так як я роблю речі не можуть бути абсолютно невірною.

Тепер, однак, я читав, що ви повинні сильно скоротити ваші тренування, коли ви на дієті, то потяг один мускул Землі кожні 6 днів в діапазоні 6-12 повторень або коли робиш чисто сила вправ (1-3 повторень) навіть взяти стільки, скільки 10-денної перерви.

Ці рекомендації дійсні тільки для бодібілдерів, які намагаються збільшити м'язову масу на максимальній швидкості? Я зацікавлений у збереженні 85кг (187kg) довгострокові, як я люблю roadbiking, але в той же час я хочу збільшити свою силу (менше жиру, більше і сильніше м'язи).

Наступними я біжу в спортзал на "графік" схожий на цей. У мене немає проблем з виконанням максимальна сила вправ в тренажерному залі, але я рідко керувати більш 1-2 комплектів по повній масі і головним чином управляти на знімальному майданчику в діапазоні 8-12 повторень до попадання на великі ваги. Навіть тоді, якщо б я повністю годувати керований 10 повторень мені вдалося лише 8, коли на дієті.

Пуш:

 • Жим лежачи: 1x15x110 фунтів, 1x8x198 ЛБС ЛБС 1x2x246
 • Низькі присідання (тільки почав 4 місяці тому): 1x10x88 фунтів, 1x10x132 фунтів, 1x10x176 фунтів, 2x3x231 фунтів
 • Стоячи армійський жим: 2x5x88 фунтів, 1x4x110 фунтів
 • Діпи: 2x10x26 фунтів
 • Ізольовані трицепс: 1х10 добити моїх руках

Тяга:

 • Підтягування: 1x10x0 фунтів, 1x10x44 фунтів, 2x6x88 фунтів або 1x3x130 фунтів тягнути вниз з однією рукою на машині
 • Станова тяга (біль для деяких невеликих м'язів спини, в даний час відпочиває): 1x10x110 фунтів, 1x10x180lbs, 1x10x220lbs
 • Веслування: 2 комплекти 10 повторень
 • Гантелі кучері стоячи: 1x5x50lbs
 • Знизує плечима
 • Позиціонери плеча
 • Скасовано справа метелики: 1х10

Навчання:

 • День 1: Кнопкове
 • День 2: Тяга
 • День 3: відпочинок або roadbike (25 - 45 мі)
 • День 4: Пуш
 • День 5: Витягніть
 • День 6: відпочинок або roadbike (25 - 45 мі)
 • День 7: Натисніть
 • 8 день: див. день 2

(Примітка із-за погоди кілька тижнів немає дорожнього велосипеда і лише одна сесія)

Хоч я на дієті я досі прогресує в присідання і підтягування (очевидно, що скинути вагу допомагає...), плюс я можу з'їсти трохи більше за тренування. Варто мені зменшити мою тренування? Я не могла їсти менше без почуття голоду, і пропущені тренування я буду почувати себе на дошці, що призводить до їжі.

+393
Panpaper 2 черв. 2013 р., 02:27:59
36 відповідей

Моєму татові виповнилося 60 років. Я ніколи не грали у якому-небудь виді спорту за 30 років. Однак, він працює з географією і іноді (може бути, тиждень, місяць) він в похід у джунглі, як частину його роботи.

Нещодавно, серцевий лікар виписав йому ліки. Зараз він приймає серце таблетки щоранку.

Сьогодні він сказав мені, що він хоче грати в бадмінтон зі мною. Це 1-й раз він займався спортом. Так ми грали протягом 30 хвилин. І раптом він відчув втому і сіл. Потім, прямо в той час, я побачила, що він заснув. Я спробував покликати його, але він не прокидався. Тому я кинувся на вулицю і викликати швидку, але тато раптом прокинулися.

Він просто відключився на 5 хвилин. Він сказав мені, що його лікар сказав, що він повинен робити вправи в ходьбі тільки.

Моє питання полягає в тому, що "бадмінтон-це занадто багато для 60-річної людини?"

І "що я повинен робити зараз?"

 • Скажи йому, щоб перестав грати у бадмінтон
 • Скажи йому, щоб робити вправи в ходьбі тільки

Я дуже переживаю за нього. Я думав, що в нього міг статися інсульт. Я думав, що оскільки він приймав таблетки кожен день, що може допомогти йому відновитися.

+1000
jameh 03 февр. '09 в 4:24

Урізання жирів зі свого раціону зовсім не означає, що ви в силу втрачати жир, насправді дуже зворотне справедливо! Хороші жири (полі - і мононенасичені жири) є добре для вашого тіла і великими джерелами поживних речовин і калорій. Деякі приклади включають авокадо, горіхи, насіння і жирну рибу, як лосось. В якості додаткового бонусу, багато з цих хороші жири також мають високий рівень білка, а також. Насправді, багато дієти (наприклад, Аткінса і палео) адвокат високим споживанням жирів і низьким вуглеводів, тому що вуглеводи часто поживно недостатнім і, ймовірно, погано для вас у споживанні рекомендованих продуктів і медикаментів сьогодні (думаю: харчова піраміда). Замість того, щоб думати про речі з точки зору вуглеводів, білків і жирів, я б запропонував набагато більш простий підхід до вашої дієті: їжте натуральні продукти. Готувати собі їжу і намагатися з'їсти всі продукти, коли це можливо.

Якщо ви будете слідувати здорової дієти і працювати в умовах дефіциту калорій (взяти в меншій кількості калорій, ніж ви спалили в той день), то в результаті ви будете спалювати жир в області живота. Ви можете підійти до цього трьома способами: менше їсти, більше кардіо, або обидва.

Є нюанс, правда, ГГГ вказав. * Набувати м'яз і втрачати сало певною мірою взаємовиключними. Для посилення м'язів потрібні три речі: тренування ваги для стимуляції росту, енергії, зростання, та інші, що сприяють їх зростанню. Проблема, при запуску на дефіцит калорій (що необхідно, щоб втратити жир), потім розширення ви голодуєте ваш організм необхідну енергію, щоб живити ваш ріст м'язів. Ваші м'язи все одно зростають, як ви продовжуєте ваші кардіо - /дієта, втрата ваги рутини? Так, але не так сильно, якщо вони були належним чином підживлюється (зазвичай калорійність перевищує 500-1000 калорій рекомендується).

+951
user2274232 25 лип. 2017 р., 23:42:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я почав наступну серію, щоб наростити м'язову масу, в цьому розділі калорій становить 2712, автор говорить, мати 6 прийомів їжі в день, включаючи калорії від тренування. Тепер якщо я роблю простий математики, як робити розбивку 2712, це слідувати

Білка : 241г
Вуглеводи : 402g
Жири : 71 гЗагальна : 714

Але якщо ми робимо 714*6 = 4,284. Тобто як Подвійний, що він відзначив день навчання. Я роблю математику неправильно чи є якась помилка?

+906
faust888 30 черв. 2011 р., 07:10:02

Мені 15 років і влітку я тренувався з гантелями, і я тільки працюю мої руки прямо зараз. Останнім часом я відчуваю біль в моїй нижньої частини спини і шиї (яка у мене є зворотна кривизна), але я хотів би знати, якщо ця біль-це побічні ефекти від роботи руки. Мені потрібно, щоб почати працювати іншими частинами тіла?

+883
newbie athlete 28 вер. 2019 р., 14:35:01

Для довідки, ось в 2013 році мета-аналізу від Кріса Beardley на різні м'язові співробітників (перевірив ЕМГ) під час присідань. Існує не так багато там, що дійсно відповідає на ваше запитання прямо, але все-таки варто читати на цю тему, особливо тому, що графіки різні рівні залучення окремих м'язів у різних приземкуваті позиції.

До речі, от дуже хороша стаття від Брет Контрерас на допомогу сквотери, що було багато один-ноги-аддуктор проблеми.

Ерік Кресс вказує на те, що слабкі приводять м'язи (групування усіх ~9 м'язи в купу тут) це один з найбільш поширених слабкість до спортсменів, а не тільки загальні deconditioned громадськості:

Взагалі кажучи, слабкість хіп-викрадачі – в першу чергу сідничної і мінімус – основна винуватиця...

Я не знаю, як довго ти вже сидиш або в чому твій секрет, але я думаю, що це цілком нормально мати нових проблем, як ваша вага та/або об'єм. Мій власний досвід показав мені, що, коли ваше навчання надає нові проблеми (дисбаланс, слабкість, негнучкість і т. д.), Ось тоді пора переходити на вправи допомогу.

Якщо б кожен міг просто тримати збільшуючи їх щотижневе вага 1.5% ми всі були б навпочіпки 800lbs в кілька років. Замість того, щоб підійти збоку іноді, потрібно вилікувати або вирішити деякі види завдань, які потрапляють через більш високі рівні навчання. 20 фунтів може бути величезна різниця, коли ви наближаєтеся ваш 1ПМ.

Так що мій фактичний відповідь буде:

 1. Відео присідання з декількох кутів, на вагу. Шукати проблеми з відстеженням коліно, особливо трясіння або руху, що є досить хорошим показником проблеми з привідним м'язом.
 2. Почати робити деякі вправи допомогу м'яз, такі як сумо, станова тяга, змістивши кут випади, або навіть прямим м'язом роботи з групами.
+853
hajer bouai 13 січ. 2016 р., 00:16:40

Я б запропонував низкоуглеводную "палео" дієта рів зерна всіх видів, бобові, і молочні продукти. Вживати різноманітні овочі, особливо листові зелені, дивитися крохмалистих (в ямс і солодкий картопля є гарним вибором в порівнянні із звичайними картопля), різноманітні м'ясні страви, особливо худих, і деякі фрукти. Використовуйте здорові жири, такі як оливкова олія, кокосова олія для приготування їжі. Головною проблемою буде знайти з цим типом дієти, намагаючись отримати достатню кількість калорій, якщо хочете розвинути силу, їдять багато.

+791
Chuck Krog 22 квіт. 2018 р., 05:04:09

Я бігун на довгі дистанції, і я в основному змагаються в дорожні гонки 6 км до 13 км, але я хочу зробити набагато краще на середній дистанції гонки і гонки в діапазоні 2-5 миль. Я намагався тренуватися на такій відстані, але я просто не можу здатися, щоб поліпшити. У мене 4-кілометрової гонки в 6 тижнів.

Я можу спокійно пробігти 10 км із швидкістю 7 миль в хвилину або краще, але в навчанні, якщо я піду навіть трохи швидше, ніж цей лактат поріг я дійсно боротися, щоб тримати його навіть на невеликі відстані. Я недавно зробила 3 1-мильної інтервалами в навчанні з 3-хвилинним відпочинком між ними і середнє час 6:10. Деякі з людей, яких я треную в мій клуб легкої атлетики великі відстані групи, які я можу зробити краще за 10км+ З, можна зробити цілу хвилину швидше, ніж у мене за 1 милю. Я один з найкращих бігунів на довгу дистанцію у нашій групі, але я, можливо, найгірший в середній дистанції. Чому я так погано в бігу на середні дистанції, коли я повинен бути в змозі управляти набагато більш швидкими темпами, чим займаюся, і що я можу зробити, щоб покращити?

+790
Mhedheenah Animashaun 1 черв. 2017 р., 00:36:55

Весь цей час я думав, що це ОК, щоб зробити концентрацію кучері із ваша рука вільно висить, замість того, щоб ваш лікоть буде притискати свої стегна. Тепер я не бачив жодного відео чи блогів, який сказав щось проти цього, але мені просто цікаво, чи є це правильної форми чи ні. Крім того, що б допомогти в отриманні більш сильні біцепси швидше?

Крім того, після робити це так, як я бачив відео (з моїми впираючись ліктями в стегна) я помітив, що мої біцепси не випирає більше, ніж коли я роблю вільно кучері. Це означає, що цей метод більш повільний, на розвиток м'язів у порівнянні з моїм методом?

+742
Taddese Tesfaye 6 квіт. 2013 р., 13:11:30

Там дійсно нічого не потрібно змінювати, якщо у вас є проблеми.

Тільки різниця в тебе буде одна рука на візку, що робить його йти, так що ви не мають зворотно-поступальний рух на одній стороні. Просто використовуйте ремінь безпеки і побігати подалі.

Я проїздив багато миль з моєї одномісні та двомісні коляски, просто пам'ятайте, що діти не занудьгували і пагорби стають реальною тренування. :)

+739
Ruurtjan Pul 28 вер. 2014 р., 20:06:20

Взагалі кажучи, це не "вправа", що викликає "уповільнення зростання". Це всього лише тип навчання, який ви робите, що може впливати на організм у своєму розвитку.

Якщо ви молоді ваш bonestructure не так міцні, як це буде, коли ви виросли і схильні змінювати свою форму і direktion рости з себе і повторювати силу. Той факт, що молоді кістки більш гнучка і м'яка, і є причиною того, чому діти не отримують переломи, які легко.

Вищі сили на кістки і частіше це відбувається, тим більше вона буде створювати реакції на зміни в структурі. Ви повинні уявити собі, що м'язи підключається до кістки за допомогою сухожилля. І коли розім'яв м'язи його пульс сухожилля, який тягне кістка. Якщо це повторюється часто з тяжким зусиллям, і кістки ще не зміцнів, він буде адаптуватися до цієї нової середовищі і мети по-різному, що може стримувати потенціал зростання наприклад. у висоти.

Ось чому люди не повинні піднімати занадто важка вага, поки вони майже повністю виросли. Якщо ви хочете працювати в молодому віці, ви повинні тренувати м'язову витривалість.

Це не scientificly сказав, в якому віці ви збережете починати з важких вправ. 18-середня кількість якого підвищується, коли ви можете позайматися важкою, але насправді вона відрізняється і залежить від того, як швидко ви перетворитеся. Також він сказав, що ви повністю виросли, коли Ви 21...

Я сподіваюся, що зможу допомогти вам. З найкращими побажаннями

+732
Asma Akter 9 серп. 2016 р., 04:03:42

Насправді, якщо ти знову поправився на 4кг з цим, ви можете слідувати йому, поки ви не перестанете набирати вагу. У цей час можна додати трохи вуглеводів (вівсянку вранці, ...), поки не наберете більше вагу.

+710
Lauren Cross 21 серп. 2011 р., 03:16:16

У мене теж ця проблема. Це почалося після операції нирки. Знизу жир з мого живота почав тверднути. У насправді, якщо я починаю терти його, він знову розм'якшується, як він стає податливий. Також моя шкіра в певній місцевості змінився колір, так як він був спалений як величезна родимка, а деякі частини, як aroing краю, як висип червонувата, але це не боляче ні ич. Я не можу зрозуміти його.

+676
kmarx 23 серп. 2010 р., 20:54:32

Після того, як зробив деякі додаткові дослідження і консультації з персональним тренером я прийшов до наступного висновку:

Всі, хто сидить багато і не те, що молодий і активний довше, необхідно виконувати наступні вправи (за винятком днів, коли ви тренуєте одні й ті ж м'язи по-іншому):

Ваги Присед

Зміцнює сідниці.

https://www.youtube.com/watch?v=k3joOwL4cvg

Використовуйте широку позицію, бо це підкреслює сідниці, а не квадрицепси. Пауза в нижньому положенні, це призведе до розтягування міцніше стегнами.

Стоячи Горизонтальної Смуги Поспіль

Зміцнює верхню частину спини.

https://www.youtube.com/watch?v=WXdVUwAAu2Q

Стисніть лопатки разом.

Дошка

Сидячи викликає передня тазовий нахил і слабкі АБС. Ключовим моментом при цьому є пряма спина. Для досягнення цієї мети вам доведеться обертати таз з переднього нахилу таза. Тобто розплющити нижню частину спини. Також потрібно вирівняти верхню частину спини з положення перегнуло. Правильно робити цю вправу з прямою спиною набагато важче, ніж робити це з сутула спина і передня тазовий нахил. Ви можете використовувати його як ключ; пошук найбільш інтенсивний положення.

+674
saya1978 14 лют. 2010 р., 19:31:49

Я займався спортом і бігав все своє життя - плюс деякі серйозно важка атлетика. Як я став старшим, я помітив, що зайві м'язи стримувала біг на довгі дистанції. Тому я обмежуся 2-3 км два рази в тиждень.

Дві великі проблеми:

 1. Одного разу мені до рук потрапила певного порогу почати розробку герметичність підколінного сухожилля і нижньої частини спини йде вихід з ладу. Він зазвичай триває 3-7 днів і допомагає протягувати ніжки та інше. Це майже як по маслу, що, як тільки я доберуся до 12:30 на 2 км або до 19 років протягом 3... протягом 3-4 тижнів бум назад виходить. Проблема тут в тому, що я не вмію "біг" і чесно працює, здається, дуже легко, поки на наступний день.

 2. Якщо я біжу на будь-якій твердій поверхні або на біговій доріжці. Бум... може бути раз або 4-5 разів... верхньої частини спини виходить. Вони зазвичай більш важкі і тривають довше.

Так у мене питання що я можу зробити замість бігу, який дає мені на тренування (я досі граю в баскетбол і у них немає проблем з запуском на корт), яке я отримував, або, як я можу працювати без отримання випуски 5-8 разів на рік?

+594
kakiking 18 груд. 2018 р., 09:32:25

Не зовсім той відповідь, що ви сподіваєтеся, але наступний ресурс може виявитися дуже корисним: https://www.reddit.com/r/bodyweightfitness

Ви можете зробити деякі суттєві міцності використовуючи тільки ваш вагу тіла, і дуже базове оснащення стиль майданчик (бари/бокси).

Якщо ви встановите на використанні гантель ось-це ресурс, який дає вам більше можливостей: http://dumbbell-exercises.com/

+591
SuperRoo 8 лют. 2018 р., 14:00:46

Цікаво, що існує велика різниця між тим, як пауерліфтери тренуються і як штангісти тренуються.

Більшість культуристів, не поділяє якийсь, це більше поширене серед пауерліфтерів з усієї сеансів тіло кожен раз.

Там дійсно не дуже багато хороших наукових досліджень, boths боку, напевно, працюють добре. Особисто я тільки почав 3-спліт (поштовх+АБС, тяга, ноги+поперек), де я починаю з важких складових ліфтів і покінчити з ізоляцією вправ. Мій досвід показує, що легше як психологічно, так і з точки зору енергії, щоб зосередитися на одній групі на кожній сесії. Робити присідання+станова тяга+жим лежачи в тій же сесії-це занадто багато.

+563
Jamieson Becker 25 лист. 2014 р., 06:48:29

Добрий день люди,

У мене постійно працює (30-45 хвилин) щодня протягом останніх 3 тижнів і помітили раптове падіння витривалості за останні 3 дні, я не значно змінив свій раціон.

Я перевірив моє кров'яний тиск вчора ввечері і зауважив, що це на 10 пунктів нижче, ніж зазвичай по обох шкалах.

Компанія Fitbit серцевого ритму свідчення свідчать про те, що я не потрапивши в зону кардіо, як багато за останні 3 дні і вчора був найгіршим.

 • Відчуваю себе втомленою, ніж зазвичай, коли працює.

 • Після вчора відпрацьовував запаморочення (частота серцевих скорочень показує, що я не потрапив в зону кардіо взагалі)

ці ознаки дефіциту калорій або я за виробляти? або щось ще?

enter image description here

(Я не вважаю калорії)

+546
asr 29 бер. 2018 р., 18:01:42

Тут та тут ви можете бачити мене жим лежачи 200 кг.

Я не жим 200 кг, 440 фунтів протягом усього року. Після досягнення 200, вона поступово знижується назад до 160 і потім 160 з 2 повторень і повільно.

Я використовую кілька шляхів у досягненні цієї мети , але найбільш поширеним є 10 наборів 1-2 повторень.

Моє питання тут сьогодні пов'язана з травми, які іноді трапляється. Я зараз роблю 2 Репс на 180 кг. Я зробив це в неділю, але після жиму я пішов робити деякі грудей мухи , які я зазвичай роблю.

Я образив мою груди сухожилля, Отже, сьогодні середа, я досі відчуваю.

enter image description here

ця картинка з'явилася на цьому сайті нижче:

Розрив Великий Грудної

Їм були покласти лід вранці над ним, і я не тренувався з неділі, але сьогодні середа і я хочу піти знову.

Я зроблю її світлом із збільшеною кількістю розминку і розтяжку, і продовжуй спостереження.

Це питання не настільки прямий, але те, що я хотів би знати:

Я знаю, що це було викликано 180кг х 2 плюс мухи як я можу просуватися, а що ні, що мені робити і\або тримати мої сухожилля грудей здоровим і вести наближається до 200кг?

Я природна, але буде розглядати якісь доповнення для циклу, якщо це буде потрібно.

Я віддаю перевагу залишатися натуральним, тому це мій перший вибір.

+542
Kadisa Zenuni 22 січ. 2015 р., 05:55:31

Я працюю на 5-му поверсі 7 поверхової будівлі, і воліє вона. Я в помірно хорошому стані, пішки 1.5 км в кожну сторону до/з роботи кожен день, і зазвичай працюють в 1-3 км бігу/ходьби в обідню перерву.

Але прогулянка до 5 сходових прольотів залишає мені гнітюче нудним, тому я вирішив почати тренування з бігу по сходах на витривалість зокрема.

Я можу придумати пару процедур, що може бути правильно для мене зробити, але я не впевнений, який з них вибрати:

 1. піднятися на 7-поверхова будівля, повільно, спуститися, піднятися знову, повільно, повністю зношені, або
 2. підніматися 2-3 історій в нормальному темпі, крос будівлі до іншої сходах, спуститися по 2-3 оповідань, хрест, будівля, піднятися 2-3 історій в нормальному темпі.

Я можу підтримати #2 на деякий час з-за вбудованого охолодження. #1, з іншого боку, це більше схоже на те, що я намагаюся зробити добре, але у мене абсолютно ватяні ноги до кінця 2 повторень його.

І це правильний підхід, щоб отримати хороші на 5 поверх піднімаємося не так заплутано, що важко говорити?

+537
Michael Stimac 12 лист. 2018 р., 10:59:32

Один простий спосіб зробити це без необхідності рахувати калорії, щоб стандартизувати свій раціон. Під цим я маю на увазі їмо одне і те ж на сніданок, обід, вечерю кожен день. Це дозволяє легко з'ясувати, як налаштувати свій раціон, щоб продовжувати втрачати вагу.

Іншим варіантом є, щоб отримати калорій додаток для вашого смартфона і відслідковувати все, що шлях. Це трохи більше роботи, але це робить його легше з'їсти різноманітний раціон.

Ви також можете приймати препарати, що пригнічують апетит, як кава. Є трав'яні і безрецептурних препаратів можна вважати, що це досить безпечний, але я не збираюся рекомендувати які-небудь. Однак, зазначу, що якщо продукт ви дивитеся на ім'я, як "спалювання жиру екстрим ХХХ" це, напевно, набагато дорожче, ніж він повинен бути.

Ще одна хитрість, я знайшов його, щоб розділити своє харчування (може з'їсти 2 невеликих ланчів на роботі замість одного великого). І якщо ти зможеш це організувати, є одне з ваших страв прямо перед вами, тому ліфт вас не занадто легковажним, коли буде важко.

Одна справа мати на увазі, що якщо ви не використовуєте анаболічні агенти, втрата ваги дуже швидко може зруйнувати ваш розмір і сила. Це одна з причин, чому люди стверджують, що Навальний/скоротити цикл не самий ефективний для натурального спортсмена. Так що я б сказав, що 1-2кг на тиждень-це Ви хочете втратити, якщо ви дбаєте про своє рівні сили після вашої частки. Однак ви, ймовірно, втратите багато води вагу швидко, якщо ви перемкнетеся на низьким вмістом вуглеводів, так що не хвилюйся про це.

Що стосується вправ: ви можете виявити, що ви не можете відрегулювати обсяг ви зазвичай робите на зсипати рутини. Один із способів обійти це, щоб приймати добавки перед тренуванням і/або заощадити деякі калорій, щоб випити трохи енергетика (або інші солодкі напої) в той час як ви піднімаєте. І звичайно, ви повинні доповнювати креатином, це додасть зайвих наворотів, але це тільки вага води. Якщо, в кінці свого відрізка, ви хочете виглядати більш сухий можна просто вирізати креатин.

Багато людей хотіли б додати деякі додаткові стаціонарного кардіо пару раз в тиждень просто для прискорення процесу. Я знаю, що в стійкому стані-не найкращий вибір, якщо ви хочете втрачати жир, але він дозволяє спалити зайві калорії без значного додавання в свій обсяг роботи, так що ви не будете один в тренажерному залі весь час.

І, нарешті, пийте багато води. Якщо ви зберегти ваш шлунок повним, навіть якщо це просто вода, я знайду її "знімає". Або ви любите жувальну гумку, це також чудовий спосіб, щоб ігнорувати почуття голоду.

+534
brad alook 9 квіт. 2010 р., 20:50:13

Отже, у мене є літо, щоб схуднути і цього літа у мене є мотивація, а також.

У мене є велотренажер, еліптичний тренажер, гребний тренажер, присідання/віджимання бари, гантелі і бігова доріжка в моєму розпорядженні.

Поки я займаюся півгодини з крос-тренажер і півгодини на тренажері,приблизно 3, 4 рази в тиждень.

Я думав про те, яку б вільними вагами, щоб бути чесним, я не можу підтягування ще.

Що стосується їжі, у мене були моєю основною їжею на обід, просто кафетерії речі, але я думаю, що його, ймовірно, близько 1500 калорій. Мій план на даний момент для вечері зробити на основі суп із сочевиці, так що я отримую білки і волокна і поживні речовини, а не зайві калорії.

Я важу близько 90 кг на даний момент, і хотіла б скинути якомога більше насправді.

Будь-які поради/рекомендації будуть фантастичними, і високо цінується

+521
Aedmunde 21 трав. 2017 р., 00:31:07

Рухливість в області стегон найчастіше такою ж проблемою, як вузькі плечі і стегна. Навприсядки рано і часто допомагав мені.

Загальної практики

Я покращив мій присед на:

 • ...сидячи на дні навпочіпки протягом декількох хвилин, пересуватися обережно, щоранку після короткої розминки
 • ...присідання з важкою штангою три рази в тиждень
 • ...виштовхування в присяд на пару секунд по кілька разів на день, хапалася за балансом, якщо я повинен був
 • ...використовуючи гігантську гумку, щоб "нитка" мого кульшових суглобів (див. У цьому відео з Келлі Старретт відмінна мобільність проекту)
 • ...включення ногою качає (майже як справжніх) у всі мої розминки

Присед-специфічні рухи

Зовсім недавно, мій присед форма була значно поліпшена за рахунок використання різних вправ для рухливості і розтяжки, такі як:

 • голуб підготовчі пози з йоги, в основному для сідниць
 • випад з руками над головою (подібно одному з йоги воїн пози), за передні згиначі стегна
 • Козак присідання, як діагностична для гомілки, стегна і стегна
 • повітряних присідання обличчям до стіни, в якості діагностичного для спини, стегон, сідниць, колін і всього іншого, а також як хороше рух підготовка до вас прямоходіння займається
 • який каталізатор Атлетика дзвінки на "Людина-павук випад", також бачив у йога для тазостегнових
 • над головою присідання з легким дюбель, для постави і спини (це як "overwarmup", тобто, пробиваючи мимо цілі, щоб переконатися, що всі вимоги для регулярного присідання знаходяться поза мет)
+489
Mag Master 9 вер. 2011 р., 08:59:26

Як довічний плавець, і струм SUP і Валек весляра я можу дати свої знання з перших рук про обох видах спорту. Плавання може призначатися м'язів спини, але найбільш безпосередньо, якщо ви плавати переважно на спині. За вільним стилем, брасом та батерфляєм, м'язи спини, використовуються переважно в рухах відновлення і дуже легко завантажується. В спині, Якщо ви користуєтеся хорошою технікою, ви будете в основному на ваші найширші м'язи і в меншій мірі м'язи верхньої частини спини і плечей.

Веслування на байдарках відрізняється від плавання в тому, що інсульт накладає велику навантаження на весь каркас, оскільки сила води на затвор передається через все тіло до ніг, які є тільки речі, які рухають дошку вперед. Сам хід також безпосередньо цільовій групі найширший м'яз разом з майже будь-якої іншої основної групи м'язів грудної клітки, АБС, косі м'язи живота, поперекові м'язи, через тазовий пояс, до ніг і до ніг.

Як ви могли зібрати, каякінг (все зроблено правильно!) це спільне тренування тіла, включаючи ноги, хоча інакше, ніж працює. Ваші ноги не витримають будь-який вплив з допомогою спорту, хоча на спині будуть націлені на квадрицепси через стусанів набагато більше, ніж ви могли б очікувати.

Якщо б я був рекомендувати перехресне навчання спорт для всіх, Веслування на байдарках буде вверху списку. Якщо ви користуєтеся хорошою технікою, ви будете відчувати його з ніг до голови. Ви також поліпшить Ваш баланс, координацію і аеробну здатність. Я безумовно рекомендую його, але з застереженням, що ви робите це правильно - в тому числі урок або два - для запобігання травм і отримати максимум від спорту.

Як на ваш вихідний питання про напади на спині, вечеряти буде явним фаворитом для крос-тренінгу, а ваші ноги не будуть відпочивати. Вони будуть задіяні в якості стабілізуючого/м'язах передачі, тому вони будуть використовуватися в іншому сенсі, ніж працює.

+487
Icarin 12 серп. 2013 р., 05:57:19

Я часто знаходжу, що я голодний, коли я вперше прокинутися. Однак, через кілька хвилин мого бігу я більше не відчувати себе голодним. Я припускаю, що підвищення інсуліну відповідає за це. Я також помітив, що вранці, коли я бігаю (або робити гімнастику) я залишуся "ООН-голодним" на півгодини або навіть годину після того, як я працюю.

Думаю (сподіваюсь?) що це тому, що моє тіло перетворилося на спалювання жиру для палива після того як мої запаси глікогену використовуються, тому що немає нічого в мій шлунок, щоб переварити, але у мене немає для цього.

+475
DJEC7 26 лип. 2010 р., 16:50:13

Працює одна нога, в той час, заявив в якій мірі не скоротити час тренування. Якщо ваші Успенської правильно він каже: 1ч в ногу дорівнює тренування-2ч нормальне навчання, але вам потрібно зробити, 2ч, щоб отримати обидві ноги треновані. У підсумку ви отримуєте тренування 2ч у 2ч.

Якщо ви хочете штовхати важче було б легше просто вибрати складніше передач.

+420
Tim Moses 17 жовт. 2011 р., 19:04:57

Не тільки ти один це станеться, вправи є одним з кращих природних проносних.

Що я знайшов цікавим є те, що будь-яка фізична активність може допомогти запобігти запор, тому що це не просто фізична відштовхнувшись кишки від бігу, який розпушує речі, товстої кишки та стимулюючи його тому він може і поглинати поживні речовини, що вам потрібно, під час тренування і вигнати відходів більш ефективно. Так, будь-яка вправа буде мати проносний ефект.

З Клініки Мейо:

Фізична активність збільшує м'язову активність в кишечнику. Спробуйте вписатися в вправа більшість днів на тиждень.

+401
Susie Pennington 16 груд. 2014 р., 23:01:40

Обрізати блістери з кліпер нігтя. Немає швидкого вирішення цієї проблеми: або чекати блістер лікувати або справлятися з болем.

Купити цегла з крейди. (Це повинен бути долар або два за чим-то розміром з твій кулак.) Крейдою руки, особливо пальці і плями, які пухиря. Крейда тримає ваші руки сухими і запобігає складки у вашій зчеплення, обидва з яких викликають пухирі.

Я не бачу сенсу в тренажерний зал рукавички. Крейда працює.

+401
user1836587 3 лист. 2010 р., 07:42:59

Неможливо сказати нічого поганого з вами. Я не лікар. Якщо у вас є медичні проблеми, зверніться до лікаря.

Але це в сторону, я б сказав, що це нормально захекавшись після довгого набору будь-ліфт з'єднання. Важкі присідання (по 5 повторень) майже завжди залишає мене почуття десь між дихання і втрачає свідомість.

Є речі, які можна зробити після установки виснаження, того гірше, як низький рівень глюкози в крові, зневоднення або електролітного дисбалансу. Тому переконайтеся, що ви їсте досить вуглеводів, залишаючись зволоженою і отримує досить натрію/калію/кальцію. І як сказав Дейв Liepmann, переконайтеся, що ви дихаєте. Це звучить очевидно, але це інстинктивно затримувати дихання, коли ви напружуєте і його легко не помітити.

+374
svlad 18 лют. 2017 р., 11:48:41

Ну в основному для нарощування м'язової маси потрібно піднімати важкі, якщо ви можете зробити більше 10 повторень, піднятися вагу. щоб дійсно порвати м'язи і рости, тренувати біцепс twixce тиждень. зробити exefcises ізоляції, такі як біцепс кучері, зробити 5 підходів по 10 повторень, а потім продовжити з іншими вправами.

головна причина того, що люди, які піднімають не м'язи, тому що вони не їдять достатньо білка... не вистачає білка.. неможливе для нових musxcle рости? як ви 190 фунтів ви повинні харчуватися 190 г мінімальне білок... тунець-17г, склянку молока становить 8,5 р.... як ви можете бачити, це важко, щоб задовольнити вимоги, спробувати білковий коктейль, щоб допомогти цьому. і переконайтеся, що у вас це відразу після тренування. піднімаємося категорії кожні 3 тижні і завжди змінити режими

+334
Umakakant prajapati 20 лип. 2014 р., 16:06:02

Як у заголовок питання, чи є користь для справи і станова тяга, а не "повний скидання тяги? Тобто, не сенсорний-енд-гоу варіант передбачає будь-яких спеціальних посібників для навчання за рахунок скидання різноманітність?

+308
Jonathan McCall 30 лист. 2011 р., 05:48:51

Немає простої відповіді на це питання. Всі люди різні, різні тканини спалює різну кількість калорій.

Запитайте себе: Чому ви хочете це знати? Ви дійсно готові відстежувати калорій ви хочете з'їсти кожен день протягом тривалого часу?

Не використовуйте калорій як механізм первинного контролю. Рекомпозіціі тіла і контроль ваги є довгостроковими процесами. Дуже важко відстежувати кількість калорій точно більше, ніж на пару тижнів (ви повинні покласти все на ваги, якщо ви не готуєте самі, це стає ще складніше). Калорії - ті, ви спалюєте і тим, що ви їсте - завжди тільки оцінки з великою похибкою коливається, особливо якщо у вас є онлайн-доступних джерел.

Що ви повинні робити?

 • Відслідковувати свою вагу
  Щодня зважуйтеся щоранку після відвідування туалету, перед сніданком. Це набагато більше надійний джерело для відстеження вашого ваги, ніж будь-який інший спосіб - здивування.

 • Подивися на свою їжу
  Читайте етикетки на речі, які ви їсте; перевірте інгредієнти та інформації про поживну цінність, дізнатися про те, що ви їсте. Реєстрація жирів, типу жиру, вуглеводів і вмістом цукру, білка і калорій.

 • Змінити своє харчування
  Я не буду копатися занадто глибоко в це, але:

  1. фаст-фуд і страви в духовці містять багато порожніх калорій (порожніх калорій-це розпливчастий термін, а жирів і вуглеводів по суті не погані, але в такого роду продукти часто занадто багато, так).
  2. замість того, щоб пити безалкогольні напої або сік, перейти на воду і їжте фрукти. Сік найчастіше виготовлений з концентрованих фруктів і цукру, а іноді навіть у поєднанні з ароматами.

Ви можете відстежувати калорій ви їсте. Мені теж треба це робити, але ви повинні визначити кількість калорій, які ви спалюєте себе, експериментуючи... і тобі потрібно час для цього.
Вам потрібно як мінімум два тижні даних, перш ніж ви зможете побачити тренд в свою вагу, краще кілька місяців.

+298
Joey Ponce 8 вер. 2016 р., 23:02:14

Грати у футбол після того, як я тиждень не вплинути на вас погано. Ні ходити.

Якщо ви дійсно хочете рости ваші ноги, ви повинні розглянути можливість відповідного навчання. Спартанські поклони може бути хороший тренажерний зал, але він не дасть вам більше квади просто сам по собі.

Кращий спосіб-це в тренажерному залі, але якщо ви не можете піти в спортзал, або ви не хочете, ви можете тренуватися вдома. Хороша програма тренування для ніг буде щось на зразок цього:

 • Приземкуваті Тіла
 • Випади
 • Крок Вгору
 • Одній Нозі Присідати
 • Стрибати Присідати

Ви можете додати гантелі, якщо ви хочете отримати більший обсяг. Це буде хороше тренування, щоб почати працювати ваші м'язи ніг і додати деяку рухливість. Ви можете зробити це протягом тижня або двох, якщо ви зміните деякі з excersices другий раз. Не очікував побачити величезного зростання, але продовжувати тренуватися на регулярній основі з правильним харчуванням дасть вам потрібний результат.

Крім того, відмінний тренажерний зал для зростання Макс квад велосипед і всі варіанти. Особливо навчаємо в нахил буде спалювати м'язи.

+294
arilei 8 січ. 2020 р., 11:39:30

Черевного преса насправді для нашого здоров'я хребта. Ми повинні використовувати нашу АБС і глют м'язи, щоб тримати наш хребет під контролем. Однак, загальнозміцнюючий АБС означає договірні них изометрически, то це не значить, затримавши дихання.

Якщо ви боїтеся, ви не повинні йти важкі, як 1 ПМ. Однак, навіть якщо ви піднімаєте 2 кіло від землі, ви повинні ставитися до нього, як він дуже важкий. Тому намагайтеся контролювати м'язи живота без "холдинг" дихання. Затримувати дихання не хороше.

Доповнення; Ні, це не підвищує ризик грижі. Замість цього він зменшує його. Це дуже можливо, щоб отримати в нижній частині спини, проблеми якщо ви не вмієте поводитися з АБС (а також гарна форма).

+247
user2261612 6 черв. 2012 р., 06:30:23

Ви повинні отримати амортизуючі взуття точно. Не робіть ексцентрикового типу вправ Перед/після запуску вам буде боляче свої м'язові волокна і останній прикладати лід на суглоби після кожний сеанс. Ви також можете спробувати, щоб мати деякі амінокислоти BCAA до і після бігу. Спочатку попросіть вашого лікаря, і тоді ви можете спробувати Глюкозамін - Хондроітин комплекс, який стимулює секрецію синовіальної рідини, і це добре для вашого здоров'я суглобів. Зберегти хорошу роботу :-)

+220
joychen 4 серп. 2011 р., 20:37:19

Я не замість того, щоб втрачати вагу я набирала Я по калорійності дієта з діапазоном або 1200 1300 З тренування по 5 днів на тиждень, а також підняття тягарів Але я не худну !! Я Донну, що сталося з моїм тілом хтось може допомогти

+197
Rowland Shaw 3 бер. 2012 р., 15:37:01Не зосередитися на конкретних співвідношень; вони не мають великого значення. Поки співвідношення на користь високої інтенсивності вправ, ви мало про що турбуватися.

Ваша мета, щоб тримати збільшення тривалості високої інтенсивності у вправі. Це зміцнює вашу витривалість, витривалість, серце і легені. Звичайно, він також спалює калорії, як божевільний!

В 20:10 співвідношення занадто низька для досяжну мету. Багато вправи в P90X і Insanity відео Використання співвідношенні 60:30 секунд; це тому, що весь відео триває 45 хвилин і 60 хвилин. В залежності від загального часу, відведеного на заняття, ви, можливо, захочете, щоб прагнути до 120:45 секунд пропорції (так, це важко, але саме тому це мета :))

Довжина інтервалу-це набагато важливіше, ніж відносини. Калорій ви будете спалювати (і всіх переваг, які ви будете отримувати з програми) залежить від того, скільки часу (і інтенсивності) застосування до них; ставлення просто спосіб виміряти, якщо ви підвищення чи ні. У 30:60 співвідношення вказує на те, що ти не мучиш себе достатньо (з зазначенням вашого тіла потрібно більше сили і витривалості). Однак, як довго, як ви там, і дати йому ваш кращий, що цифри будуть поліпшуватися.

Так, і ще одне: продовжувати бути дивним з допомогою вправ. :)

+102
JRazzo 26 трав. 2016 р., 15:31:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil