Це безпечно для високої ЧСС протягом тривалого періоду?

Я в гори їздив на велосипеді в гори кілька разів з ЧСС 80%+ за 2 години. Жодних симптомів, просто втоми в кінці дня після ранкової поїздки. Мені цікаво знати, якщо є якісь велосипедисти (на чи поза дороги), які надають серцевих скорочень за цей період часу і чи варто це будь-або довгостроковий ефект на серцевий м'яз. Я не в піку форми, і я сподіваюся на зниження серцевого ритму, як я розумію, слюсар. Дякую..!

Редагувати - мені потрібні якісь докази у вигляді досвіду або посилання на дослідження, а не загальні міркування. Тому ви повинні бути лікарем/фахівцем або бігун/велосипедист, будь ласка.

+590
Eddie Gene Rackley 29 лист. 2011 р., 01:15:15
32 відповідей

Я згоден з духом відповісти cocojay, але я віддаю перевагу більш стриманий підхід.

Для кардіо ви повинні збільшити швидкість трохи, я б рекомендував вам виміряти ваш пульс під час тренування і переконайтеся, що вона становить близько 150 ударів в хвилину або трохи вище. Перш ніж ви зробите це, ви повинні переконатися, що немає ніяких медичних проблем, якщо ви не впевнені, ви повинні спочатку перевірити з вашим лікарем. Потім, ви можете виявити, що ви можете тільки зробити це протягом десяти хвилин. Тоді вам варто спробувати збільшити час тренування, наприклад, через інтервал підготовки або просто дотримуватися десяти хвилин, поки ви відчуваєте, що ви тренуєтеся довше. Правило великого пальця полягає в тому, що ви не повинні збільшити час більш ніж на 10% за один раз.

Як ви слюсар, ви не тільки зможете цикл довше, але ви також будете мати, щоб цикл швидше при тому ж серцевому ритмі. Основне правило для хорошої кардіо-фітнес є співвідношення потужності і ваги. Якщо ви розділіть суму постійної потужності можна поставити, скажімо, 20 хвилин) у Ватах розділити ваш вага в кг, то це співвідношення повинно бути 3 або вище. Але потім ви робите максимум зусиль на тренуваннях, ви повинні йти повільніше. Для вас це становить близько 220 ватт.

Іншим заходом є відновлення серцевого ритму швидкістю. Якщо ви працюєте, скажімо, 20 хвилин при частоті серцевих скорочень до 150 ударів в хвилину, тоді ви можете виміряти, як швидко ваш пульс йде вниз, якщо ви значно скоротити зусилля. Вона повинна впасти як мінімум на 30 уд. в хвилину, в першу хвилину, так через одну хвилину ви повинні бути нижче 120 ударів у хвилину. Ваш пульс у стані спокою повинен також знижується з плином часу, але це менш надійна міра для фітнесу.

Якщо ти зробиш це, і зберегти хороше відстежувати ваші кардіо-фітнес, то, як ви отримуєте досвід при збільшенні кардіо-фітнес, ви повинні працювати в напрямку збільшення це близько години на день. Ви, швидше за все почнете втрачати вагу, коли ви працюєте більше, ніж на півгодини в день з високою інтенсивністю.

Я не рекомендую дієти, так як це буде заважати будувати свій фітнес до верхнього рівня. Це набагато краще, щоб стати сильніше першого, який тоді призведе до збільшення базової швидкості метаболізму вище 3000 ккал/день. Тоді ви будете поступово втрачати трохи ваги, як ваше тіло перебудовується. Отже, ви насправді починають їсти набагато більше, і ще трохи схуднете.

Я втратив трохи ваги, приблизно від 62 кг, до 57 кг протягом близько 6 років. Я поступово збільшив свій фітнес з Біг 20 хвилин в день 3 рази в тиждень по 50 хвилин 5 разів на тиждень. Але я їм набагато більше, ніж я зробив 6 років тому. Якщо б я обмежив своє споживання калорій 6 років тому, я б втратив трохи ваги, але я б не були фізично набагато витривалішими. Також, цілком ймовірно, що вісцеральний жир навколо органів може збільшитися через дієти.

Якщо ви говорите вашому тілу, що це нормально, щоб не бути суперфит і що він не може завжди розраховувати на достатню кількість калорій, те, що це логічний відповідь? Порівняйте, що говорить ваше тіло, якщо він суперфит він може не вижити (це брехня, але клітини вашого тіла не знають, що ви не тільки работающ міцно для задоволення), але що він завжди може розраховувати на достатню кількість калорій. Очевидно, ваш організм буде реагувати по-різному в цьому випадку.

+969
kyahua 03 февр. '09 в 4:24

Я не знавець вправа, але у мене таке відчуття, що нахил є, як ви нахилилися вперед у попереку та/або витягнувши тулуб у спробі компенсувати. Очевидно, потрібен якийсь мірою схиляється, щоб компенсувати той факт, що ви більше не збігаються по висоті з гравітацією, але це, як правило, більш дрібні речі. Я б порадив мати одного дивитися, як ти працювати нормально, а потім робити ухил, і перевірити, щоб побачити, якщо ви нахилився на талії. Крім того, можна налаштувати відео-камеру на штатив або підвіконня для погляду з боку, і аналізувати її самостійно.

+950
Amir Baum 19 вер. 2016 р., 19:14:44
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Найпростіший відповідь на глютен це клейковина прибуває з пшениці. Це одне джерело вуглеводів із багатьох. Це важлива частина випічки, але значна кількість людей целіакія або якій-небудь іншій формі клейковини чутливість. В результаті вони потребують безглютенової дієті.

У дієта палео і дієт, схожими на що не всі зерна. Вони пов'язують погані речі з зернами і стверджують, що наші предки епохи палеоліту не їсть. Оскільки ніхто ще живим з тієї епохи, це, звичайно, здогад.

Це ми вже знаємо:

 • Орган, найбільш постраждалих від вуглеводів підшлункова
 • Підшлункова залоза секретує інсулін , коли рівень цукру в крові стає високим, який грає роль в регулюванні рівня цукру в крові та розведення диких надлишок цукру у виді жиру
 • Підшлункова залоза також секретує глюкагон , коли цукру в крові стає низьким, який грає роль в регулюванні рівня цукру в крові і перетворювати жир в цукор в крові.
 • Продукти з високим глікемічним індексом викличе підшлункову залозу виробляти більше інсуліну, ніж ті, з низьким глікемічним індексом

Для людей, які дуже чутливі до рівня інсуліну з-за того, резистентність до інсуліну або діабет, ви абсолютно повинні уникати високим глікемічним продукти впливу. Однак, це не ображати людей без цих захворювань, щоб уникнути високий глікемічний продукти впливу.

Дієта Палео стверджує, що більш натуральним джерелом вуглеводів будуть всі овочі, особливо ті, які ви не повинні копати, щоб отримати (тобто не бульби, як картоплю). Загальне поняття, що чим більше оброблена їжа стає менш здоровою є досить гарною. Коротше тіло не повинні працювати так важко, щоб розбити його вниз і включити його, і обробка, як правило, щоб видалити більшість корисних елементів з їжі (вітаміни і мінерали).

Хоча особисто я думаю, що дієта Палео займає надто далеко деякі аспекти, такі як видалення всіх зернових і бобових з вашої дієти в цілому там достатньо своїх принципів, щоб дізнатися від.

+916
Kianouch 14 бер. 2011 р., 11:07:12

Шкода, що я не вірю, що босоніж допоможе

Але у мене є поради для покращення вашого присідання.

 1. Деякі вправи, які можуть допомогти

 2. Знаю твою слабкість

  • Якщо ви скажете нам, де твоя слабкість, так що ви можете робити правильні вправи
  • деякі джерела для збільшення рухливості гомілковостопного гомілковостопного мобільність для кращого присідання – Брюс Льюїс, голеностоп рухливість, ви легко можете зробити пошук Google для більше, на жаль, не згадано працює.
  • якщо ви хочете, щоб уникнути рухливість щиколотки в грі ви можете робити присідання коробці, просто не покладайтеся на них
  • спробуйте, сидячи на нижній частині присідання з легким вагою, щоб звикнути до присутності щиколотки в такому положенні
 3. Прикольний спосіб поліпшити тільки свій максимум, щоб поліпшити вашу нервову систему

  • Візьміть вага значно більше, ніж ваш максимум, 10-20кг більше, і вийти з ним і дихати протягом 20-30 сек.
  • Завжди збільшити інтенсивність, якщо ви не кинути виклик собі, ви не можете поліпшити

Один остання порада: дивитися Джон Броз канал. Це допомогло мені усвідомити, наскільки я була слабка. Захисники Броз навпочіпки кожен день — важкий. Це не для всіх, і ви будете хворіти, але якщо їдять і сплять направо і призначені, це може дати шалені прибутки.

До речі: моя порада виходить від 315 присідання на 155 так що, сподіваюся, ви не думаєте, що я говорю з дупи :), а конкретно мені здається, що спереду і накладні присідання можуть допомогти, тому що вони дійсно зробити вас ідеальну форму, а не назад в нору.

+903
Chris Payne 7 жовт. 2015 р., 01:10:52

Концентричні і ексцентричні

Я згоден з @JustSnilloc тут. Те, що ви описуєте-це не зрада. Це спосіб. Перемикання між упором на концентричні, ексцентричні і ізометричні частини ліфт-це фантастичний спосіб, щоб включити різноманітність в ліфтах.

В якості прикладу візьмемо жим лежачи. Ви можете завантажити бар з Вагами трохи вище, ніж ваш 1ПМ, і корректировщик допомогти вам на концентричні частини, а ви пожинати плоди повільно і під контролем ексцентричного частина.

Ексцентриковий частина стимулює м'язи в іншу сторону, і є одним з ключових варіантів прогресує. Крім того, управління великою вагою стимулює центральну нервову систему, яка має вирішальне значення для досягнення більш важкі підйоми в довгостроковій перспективі.

"Накрутки"

Коли ви чуєте термін "обман" на реп, це, як правило, відноситься до акту порушення правильній формі для завершення концентричній частини ліфта. Приклади включають піднімаючи свій зад швидше, ніж груди навпочіпки, або навідліг надмірно ноги на підтяжки.

Приклад підтяжки може бути нормально, якщо ти робиш це, щоб досягти більш ексцентричним повторень, а присідати приклад буквально шкідливі і їх слід уникати.

В обох прикладах, з допомогою коригувальника є кращою альтернативою.

+902
Janga Babu Rao 15 лип. 2017 р., 14:15:11

Дослідження показують, що білки доступні для організму лише протягом обмеженого часу після прийому, і може бути присутнім в організмі в обмежених кількостях - інше даремно. Це означає, що ви повинні часто вживати білки у відносно невеликих кількостях. Це дозволить ваше тіло, щоб повністю використовувати їх, щоб відновити пошкодження і створити Нев тканин.

Оскільки велика регенерація відбувається, поки ми спимо, я не думаю, що лягають спати голодними-це краще рішення - організм позбавляється необхідних поживних речовин. Я б рекомендував трохи білка снек-близько 1 години перед сном. Вона повинна бути з високим вмістом білка і низьким вмістом жирів і вуглеводів. Особисто мені подобається з'їсти трохи сиру.

+900
Kanishk Kumar Gupta 7 лют. 2019 р., 08:57:23

Як конкурентна весляр, я думаю, я можу відповісти на ваше запитання. Я зобов'язаний використовувати закритий весляр в "несезон", щоб поліпшити свою кардіо фітнес. Є кілька факторів, які слід враховувати при виборі гребного тренажера (велоергометр і, або, "ерг"). Я хочу підкреслити, що ви повинні враховувати при прийнятті вашого рішення і дати рекомендації (я не афіліювання з компанією рекомендую, але, я володію одній зі своїх веслярів).

По-перше, критий веслярів використовувати різні механізми , щоб забезпечити опір. Вони варіюються від повітря (вентилятор), поршень, вода і т. д. Кожна з них має свої "відчувати" тонкі відмінності. Якщо ви можете, ви повинні спробувати кожен весляр ви зацікавлені в тому, щоб побачити, як вона "вписується". Деякі більш легко розмістяться навчальні приміщення, де вони будуть використовуватися. Наприклад, більшість типів вентиляторів колеса можна дибки встали вертикально, поки не використовується. Я не думаю, що ти захочеш стояти вода версія на кінці. Ви повинні також розглянути можливість підтримки та спільнота, яка стоїть за весляра, який ви виберете. Чи весляр мають велику базу користувачів? Компанія надає інструменти, відео, навчання роботі з вашим автомобілем? Всі ці речі, щоб розглянути.

Отже, моя рекомендація. Визнаним лідером в байдарочниця промисловість Concept2. Їх веслярі користуються багато клубів, коледжі та університети. Вони не дешеві і доступні тільки через Concept2. Станом на цю посаду, поточна ціна на нову модель D весляр становить $900. Тим не менш, це машина, яка побудована до останнього з функціями, які роблять його використання приємним. Він поставляється з програмним забезпеченням включити монітор, який може забезпечити стимул і можливість відстежувати свій прогрес. Крім того, ви можете приєднати кардіомонітор (від Concept2) і відображення ВРП на моніторі прогрес. Байдарочниця можна зберігати вертикально, коли він не використовується. Я вважаю, що важливо, тому що він займає менше місця. Веб-сайт компанії надає портал для вас, щоб записати свій прогрес і форум, щоб обговорювати й відповідати іншим користувачам на їх машинах.

І нарешті, якщо ви ще цього не зробили, я б порекомендував вам перевірити з вашим лікарем перед початком використання весляра. Якщо ви зацікавлені в Concetp2 весляр, там, як правило, використовуються доступні версії, як користувачі оновлюють свої моделі.

+810
user306809 6 жовт. 2014 р., 18:08:29

Чи можна отримати розірвав тіла з гантелями будинку і після гарної й здорової їжі-програма?

Дивитися рвані необхідно низьким жиру. Якщо ви піднімаєте важкий і поїсти в дефіцит калорій, то це безумовно можливо для досягнення цієї мети.

+791
user28822 6 квіт. 2017 р., 11:12:25

Раніше у мене була та ж проблема і, на жаль, не зміг контролювати на моїй дієті під час подорожі, але у мене є хороший фікс для цього, ви повинні тренування під час вашої подорожі. Ви можете використовувати речі навколо вас в кімнаті, щоб робити ваги тіла тренування. Кілька прикладів: планки, віджимання на брусах, використовуючи боків ліжка, присідання, випади і станова тяга, використовуючи свій мішок. Ви також могли носити дуже портативний набір опір смуги/труби з вами. Якщо ви серйозно практикувати на ці тренування(три комплекти на кожного ), ви можете принаймні переконатися у відсутності додаткової вигоди від потурання відпустку. так що тренування важко і звичайно, приємного вам відпочинку!

+753
Florian Kruse 12 лист. 2017 р., 16:01:09

Програми

Є програми, вже зробив для вас. Приклади:

Ваша поточна програма

За програмою Ти робиш зараз, це не добре, я боюся.

Немає нічого поганого в навчаннях, але те, що ви робите однакову кількість повторень, таку ж кількість комплектів, те ж саме кількість ваги кожного разу. Ваші м'язи повинні бути оскаржені, і якщо ви просто зробити те ж саме знову і знову, ти не стаєш сильнішим.

Метафора

Вирішити ці проблеми математики.

2 + 2 = __

2 + 2 = __

2 + 2 = __

2 + 2 = __

Ти краще в математиці? Ні, вірно? Тому що ви зробили це раніше, і немає ніякого прогресу.

Ваші застереження

Я не знаю, що викликає у вас низький тиск, і я буду вважати, що це ваш лікар, що рекомендовані вправи. Навіть так, я не впевнений, що 1,5-2 години в тренажерному залі необхідно. Якщо ви отримаєте комплекс вправ (який, схоже ви вже робите, і програми, які я дав, Ви б теж включити їх), у тебе буде прогрес.

+751
89110460713 28 бер. 2014 р., 01:26:39

Це повністю залежить від частоти та інтенсивності тренування, якщо це теж залежить від ваших цілей, м'яз займає 48 годин, щоб відновитися після тренувань, так що ви просто повинні побачити, щоб з'являється вікно 48 годин між тренування для м'язів Ви можете слідкувати за 1 день 1 м'язи або А н б у перший день З н д на другий день На третій день або відпочити, якщо вам потрібно, Знову Н Б на четвертий день і так далі.

+714
user2102565 3 серп. 2016 р., 15:55:59

Що я повинен зробити, щоб тримати свій апетит під контролем, "скоротити шлунок". Ви бачите, перш ніж я почав дієту, я не їв сніданок, легкий обід, а потім ущелині ввечері на вечерю близько 1 або 2 години перед сном. Їжа просто сидиш і товстієш, як я спав. Мій шлунок опинився там, де він не буде відчувати себе повністю, якщо я був переїдання.

Щоб вирішити цю я почала постити. По-перше я кажу тільки зробити це, якщо у вас немає медичних проблем і ви не будете робити будь-інтенсивній фізичній роботі під час лікувального голодування. Також зупиниться, якщо в будь-який час ваш дискомфорт.

Щоб почати харчуватися світу за пару днів, а потім спробувати йти 24 години без їжі. Тобто світло на тиждень і спробуйте 36-48 годин без їжі. Ви не хочете йти в протягом 3 днів в цілях безпеки. Кожен раз, коли ви робите це, ви помітите, що коли ви їсте на це знадобиться не менше, щоб заповнити себе. Я подивився на це після грипу на тиждень і їдемо ~3 дні без їжі.

Працювати до чергової пост кожні 2 тижні і почати світ і подивитися, як ви себе відчуваєте. Ваше тіло нічого не залишилося, щоб спалити, але ваші жирові відкладення.

+683
Warren Conley 25 черв. 2014 р., 19:11:47

Мабуть, найпоширеніша причина полягає в тому, що багато людей просто не піклуються про те, як фітнес-працює, але хотілося б отримати/залишатися у формі. Або, у них купа справ і немає вільного простору для створення придатності або задуматися про свої успіхи.

Відповідна аналогія-це технічна підтримка. Багато людей просто не піклуються про те, як комп'ютери працюють, або не мають часу, щоб витрачати досліджувати свою проблему в інтернеті. Вони можуть бути розумними людьми (як лікар кажу), але вони зволіли б платити кому-то для вирішення своїх комп'ютерних проблем (дійсно іноді дають вказівки по телефону/screenshare програма).

У мене є хронічні захворювання і витратили величезну кількість часу, досліджуючи їх управління. Але я просто не хвилює аналізу результати аналізу крові. Мене цілком влаштовує платити лікареві для інтерпретації моїх клітин, функції щитовидної залози, антитіл, тригліцеридів, концентрації препарату, функції печінки та нирок і т. д. і т. д.

+682
ADi 10 лист. 2017 р., 11:57:10

Оскільки вашою метою є гіпертрофія, то я пропоную видалення сесії кардіо та за допомогою цього "вільного часу" для ніг. Я припускаю, що ваш кардіо-це з участю ваших ногах, а значить, зробити ваш день ноги 2 або 3 дні до того, як цей:

 • Понеділок: Груди
 • Вівторок: Спина
 • Середа: Ноги
 • Четвер: Плечі
 • П'ятниця: Біцепси & Трицепси
 • Субота: Кардіо

Кардіо може бути контрпродуктивним для гіпертрофії: вам потрібно з'їсти більше калорій, ніж ви витрачаєте і підкреслити велику ваші м'язи стають більші і кардіо витрачає багато калорій, але і не навантажує м'язи достатньо для гіпертрофії. Звичайно, кардіо має й інші переваги, так що якщо ви хочете зробити когось може бути добре для вас, просто переконайтеся, що ви їсте.


Гіпертрофія, але я не хочу, щоб отримати занадто великий.

Не хвилюйтеся, ви не отримаєте занадто великою помилкою. Гіпертрофія-це довгострокова робота, і навіть якщо ваша мета не дуже велика, у вас буде достатньо часу, щоб виправити свої тренування до стає "занадто великий" (якщо ви не використовуєте нелегальну продукцію).


Якщо ви дійсно не хочете в 5-й день скасування, я пропоную прибрати колоду ДВК в день груди, плечі роблять в той же день, ніж груди (грудей вправи занадто підкреслює плечі) і замінити день плечі в день ніг.

+661
JaniDew 30 бер. 2010 р., 10:18:24

Будуть компресійні панчохи допомагають запобігти запалення окістя? Біль відбувається протягом кількох місяців.

+645
Bivash Soren 20 лип. 2012 р., 15:39:06

Ваше найкраще парио для тренування, так що ви робите багато повторень з відносно невеликою вагою. Таким чином, ви почнете втрачати вагу і отримати у формі. Ти на тренування з високими вагами і мало повторень, ти почнеш набирати вагу. Крім цього, немає ніякого лікування від целюліту.

Зробити деякі їзда на велосипеді і біг, і коли в тренажерному залі, використовувати низький вага і перейти на 5 серій по 30 повторень, цього має бути достатньо, щоб почати втрачати вагу, де це не вітається :)

+633
Bernadette Violet 15 бер. 2010 р., 18:52:27

Я новачок у фітнес і буду займатися несучих і високоефективних вправ. Це необхідно зробити розминочні вправи перед початком несучих і високоефективних вправ? Якщо так, то навіщо це потрібно?

+617
favosys 21 жовт. 2015 р., 20:01:29

Ви маєте Домс (крепатуру). Єдиний реальний спосіб, щоб пом'якшити це, щоб тренуватися частіше.

Беручи купити (і інші білкові добавки) - це корисно, коли ви не можете з'їсти достатньо, щоб мати стільки ж білка, ви хочете1, у ставленні до своєї мети. Якщо ваша мета, щоб рости більше і більше сил, ви повинні більше тренуватися і думати про дієту, щоб спробувати з'їсти приблизно 2г білка на кілограм та доповнення, якщо ви не можете.

Визначте ваші цілі, а потім створити звичайні тренування (частота і інтенсивність) та програму харчування, і використання сироватки (і інші добавки) при необхідності дотримуватися дієти.

1 є інші навігації для білкові добавки (казеїн перед сном, щоб запобігти катаболізм...) але тут не доречні.


На стороні записки, після тренування через п'ять тижнів недостатньо, щоб побачити реальний прогрес. Спробуйте встановити розпорядок дня, який дозволяє тренувати кожен м'яз не рідше одного разу на тиждень. Якщо у вас немає достатньо часу, ви можете зробити одне "повне тіло" тренування в тиждень.

+585
zzzeyez 26 квіт. 2018 р., 08:58:45

Кардіо не треба нічого. Це просто добре для вас (до певного моменту).

Крім того, він спалює калорії, тому що зазвичай люди використовують його, коли вони намагаються схуднути. Якщо ви намагаєтеся набрати вагу, але все ще хочете, щоб скористатися перевагами кардіо, що Сід вказав, просто їм більше, що калорій ви спалюєте робити кардіо не вплине на зсипати ділянки.

+582
venkat vlr 9 квіт. 2013 р., 03:23:26

Як довго перед важкою сесії я повинен вживати білка?

Я читала різні тривалості, як показано нижче, і мені цікаво, чи наукова література досягла консенсусу з нього.

http://www.myprotein.com/thezone/nutrition/protein-timing-drink-shake-before-after-workout/ (дзеркало):

Існує дуже мало якісних досліджень в існування з метою підготовки практичних рекомендацій щодо термінів прийому перед тренуванням протеїновий напій, проте використовувати протягом 30 хвилин заздалегідь повинні дозволити деякі з цих амінокислот, циркулюючих в крові до того часу, як ви почнете тренування, якщо право джерела білка всередину.

https://www.nutritionexpress.com/showarticle.aspx?articleid=787 (дзеркало):

Нетренованих чоловіків взяли участь у 10-тижневій програмі тренувань і доповнено 40 грамами вуглеводів і 40 грамів білка, що містить суміш сироваткового протеїну і казеїну. Половину з добавок були спожиті за одну годину до і відразу після тренування в тренувальні дні. Результати виявилися вельми обнадійливими для комбінації групи білка.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16896166 (дзеркало):

Розчин сироваткових білків споживаються або відразу ж перед тренуванням (пре; П = 8) або відразу після тренування (пост; п = 9).

Пов'язані:

+547
OTBO 3 жовт. 2016 р., 13:31:28

Вправи не "вилікувати" тривога. Це може допомогти зменшити симптоми тривоги, але це не ліки від тривоги. Тривоги і/або депресії (вони тісно пов'язані) майже завжди пов'язана зі стресом в поєднанні з вашими думками. Про що ти думаєш? Що ви говорите собі щодня? Що ви турбуючись про? Всі ці стресори, а багато більше.

Я пережила серйозний напад тривоги близько 7 років тому, і це тривало близько 9 місяців. Я дізнався багато про турботу за цей час. Там немає чарівне ліки. Не вправи, а не ліки, не особливі продукти і т. д. Ви повинні змінити спосіб ви думаєте про речі і вирішувати проблеми. Вам потрібно багато відпочивати. Світло помірні фізичні вправи допоможуть симптоми тривожності. Вправи дуже важко буде зробити ваш стан ще гірше, тому що фізичні навантаження вашому тілу.

Також знаю, що ви будете повністю вилікувані від тривоги, як я. Але ліки починається у вашому розумі, ваші думки і як ви справляєтеся з життям.

+546
denislexic 25 квіт. 2010 р., 18:51:14

Я хочу почати робити тренування з метою стати сильніше, нарощування витривалості, і більше підходять загалом.(Також, я не в даний час потрібно турбуватися про втрату ваги, 5'6" 125 фунтів.) Чому ці цілі? Щоб відчувати себе краще про себе і для леді ;)... я якось не дуже стає "великий" - я звелю фізичні вправи робити мені, дай мені силу, я міг би використовувати изо дня в день.

На жаль, найбільша проблема у мене це відсутність знань, а відсутність обладнання. Це не дуже практично для мене, щоб піти в спортзал (це занадто далеко для мене, щоб насправді робити це постійно)

Які вправи потрібно робити вдома, щоб стати сильніше і підвищити витривалість?
Крім того, що вправи на розтяжку слід робити, щоб уникнути травм?

Досі я просто робив спорадично віджимання, присідання, стрибки на місці - я намагаюся придумати рутину я можу зробити, 5 днів в тиждень. Тільки обладнання в мене на даний момент-це набір з 10 фунтів. гантелі

(Просто, щоб підкреслити, як мало я знаю - я просто дізнався, що таке "присідання", тому прохання пояснити все якомога краще) може бути не обов'язково як робити вправи, я можу глянути на це, але переконайтеся, що я розумію, що м'язи деякі вправи повинні допомогти мені і ще одній маленькій підказки, що я, ймовірно, не знаєте.

+534
Zlidnya888 29 січ. 2017 р., 23:27:39

Звучить для мене як ви робите те, що ви повинні робити. Сім років-це дуже молодий, щоб почати будь-структуроване навчання, і я б просто дозволити їй робити те, що вона хоче зробити.

+493
rbok78 20 черв. 2011 р., 03:18:34

Що ви робите, це і реп, характерні для гіпертрофії і сили в одне тренування. Це нормально, багато хлопці роблять це, так що ви можете піти на це, але я просто хочу показати вам тренінг, який працював до одуріння хороша для мене.

Це називається Джим Stoppani ярлик з розміром тренувань і я набрав 5-6 кг протягом 12 тижнів програми. Я не приймати всі добавки, які він рекомендував, тому що це просто божевілля на мій погляд. Просто переконайтеся, що ви їсте, тому що навчання є жорстким і пам'ятайте, ви хочете побудувати так ви повинні харчуватися.

Ідея подібного навчання є орієнтація щотижня на гіпертрофію і силу і стати в цілому сильніше і важче. Дайте мені знати, якщо ви дати йому спробувати, я абсолютно закохався в це звичайного тренування.

+413
sydneycbd 15 жовт. 2017 р., 21:59:52

Я звик багато працювати. Весь час на свіжому повітрі, а не на біговій доріжці. Тому контроль швидкості трохи складніше в моєму випадку.

Я зрозумів, що моя швидкість далека від великий, тому я хочу працювати над його покращенням. Звичайно, я можу спробувати і контролювати його в цілому, щоб змушувати себе бігти швидше. Однак як ще один спосіб поставити під контроль швидкість буде яка-гаджет, який може точно виміряти поточну швидкість, і забезпечують низький межа налаштування, так що якщо моя поточна швидкість падає нижче цієї межі він повідомляє мене пищати (наприклад). Моє питання, якщо є такий гаджет, що люди використовують?

PS: є мобільні додатки, які "вимірюють" швидкість, але це число показано в середньому на деякий інтервал відстань, оскільки всі вони просто використовують GPS для відстеження відстані і розділіть це відстань на інтервал часу між вимірюваннями. Так що мобільні додатки або GPS трекери значною мірою питання тут, так як вони не зможуть негайно повідомляти мене про швидкості занадто низькі.

ППС: хто пробував полярних Footpod для цієї мети?

+390
Mani Seif 11 січ. 2016 р., 02:18:58

Мій Макс пульс ~182 згідно з звичайними методами розрахунку.

Ризикуючи насправді не відповідаючи на запитання: ви розглядали можливість, що ця оцінка максимального значення можуть сильно відрізнятися від ваших фактичних максимум? Ви згадали, що ваш вік-38, і я помітив, що твій передбачуваний максимум 182 зручно поміщається з сумнівною1,2 "ЧССмакс = 220 - вік" формули, які можуть бути дуже близькі за деякими статистично значний відсоток населення, але може бути трохи вище або нижче, ніж ваш максимум.

Суть ось у чому: якщо ваше початкове припущення про HRмаксимум поганого, зони/відсоткових розрахунків наступне від нього буде неправильно. Так що ви повинні переконатися, що правильно склали насамперед на його основі.

Є кілька способів3 визначити ваш HRмаксимум або принаймні дуже близько до нього. Це, як правило, передбачає деякі фізичні (математичних) вправа, контролюючи свій пульс. Якщо у вас є які-небудь медичні умови, ви, можливо, захочете проконсультуватися з лікарем, чи навіть лікар допоможе вам визначити свій дійсний, а не передбачуваний годинумаксимум (через навантажувальний тест).


1 Kolata: http://www.nytimes.com/2001/04/24/health/maximum-heart-rate-theory-is-challenged.html?pagewanted=all&src=pm

2 історії з мого особистого досвіду: коли мені було 38 у мене був стрес-тести, проведені (на велотренажері), і натисніть на виміряне пульсі 188 ударів в хвилину, 6 за мій "Макс" 182. Я зараз 42 і 185 під час недавньої поїздкою; 7-за мого "Макс" 178.

3 Едвардс: http://www.howtobefit.com/determine-maximum-heart-rate.htm

+328
ric harris 29 жовт. 2017 р., 00:22:54

Я підрахував трохи і другий розрахунок повинен бути правильним. Це тільки здається смішним, тому що у вас є 172080 калорій, який 172.08 ккал. Він як і раніше дуже низька, за годину їзди на велосипеді, хоча.

(Деякі зауваження з приводу мого розрахунку: 200 Вт за 1 півріччя становить 0,2 кВт / год = 0,72 МДЖ = 172 ккал)

Ви можете використовувати цей калькулятор для подальших розрахунків, так як він досить простий у використанні і набагато швидше.

+314
Nguyen Uyen 14 лист. 2015 р., 17:36:58

Це ОК, щоб змастити ці речі. Якщо так, то які? Якщо ні, значить моя машина доживає останні дні?

Це кардіо ковзання.

+310
Julio D 11 лип. 2018 р., 00:13:32

Не суттєво. Це займе трохи більше енергії, щоб тримати своє тіло в теплі в холодну (і носити з собою додатковий одяг, якщо це можливо), і це займе небагато енергії, щоб створити піт і запустити органу, пов'язаного з системою охолодження. Велика частина енергії при виконанні вправ витрачається на саму вправу, будь то гарячим або холодним.

+302
Woodrow Barlow 18 груд. 2017 р., 12:15:33

Я спочатку погодилася на 100% з Натаном, в принципі, немає підходу до скорочення місці, і вам потрібно зосередитися на дієти і вправи, щоб вирішити цю проблему. Однак я прийшов через ще одне потенційне рішення: гінекомастія.

Гінекомастія [...] є аномальний розвиток великих молочних залоз у чоловіків в результаті збільшення грудей.

У будь-якому випадку, я рекомендую відвідати лікаря, щоб мати огляд симптомів та лікування вашої в досить хорошому стані в іншому випадку почати інтенсивну програму тренування.

+234
nazish Anwar 3 жовт. 2010 р., 16:22:02

Не бачачи вашу форму, важко визначити, що може бути причиною ваших проблем. Як правило, це лікті, які, як правило, реагують на навантаження якщо форма неправильна, або вага занадто важкий. Пара, що з силою тяжіння під час повітряних розширення, і, можливо, рецепт для хронічного болю.

У вашому випадку, я хотів би уникнути будь-трицепс вправи, коли вага опускається за голову. Крім того, я пропоную вам відступити на вагу поступово відступає. Я також пропоную вам спробувати деякі накладні тягнеться і тягнеться рушник як частина вашої розминки. Тоді погляньте на цих навчаннях.

Стоячи кабельні трицепс розширення з прямою бар або мотузку. Тримайте лікті на вашій стороні і натисніть прямо вниз.

Кабель трицепс відкати є ще одним хорошим вправою для недопущення додаткового тиску на трицепс. Просто пам'ятайте, щоб тримати верхню частину паралельного важеля до підлоги при виконанні вправ.

Зворотного захоплення кабелю розгинання на трицепс зі штангою або однією ручкою. Це таке ж рух на відкати, але ваше тіло знаходиться у вертикальному положенні.

+96
Bart Van Loon 29 квіт. 2011 р., 00:06:16

enter image description here

Алекс Виада володіє неймовірною силою культуриста разом з кльовий м'язи.

Більш того, його кращий милі-це 4:32. Його напівмарафон-1:31.

Професійний бігун на довгі дистанції (наприклад, марафон), як правило, тонкі і вузькі.

Надмірне м'язів вважається велике навантаження на аеробні вправи.

Надмірно працює, як марафон з'їдати м'язовий зростання?

Якщо, так. Як може Алекс Виада як зсипати при збереженні супермарафону запису ?

+61
Korey Gall 23 серп. 2017 р., 15:04:09

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil