Підвищена температура тіла після тренування, коли в ліжку

Я злегка повненький, 120 кг, З Індії. Коли я лягаю спати після тренування в тренажерному залі, скажімо, протягом 30 хвилин, я не можу спати, як моє тіло починає нагріватися.

Чи є якісь засоби? Я пробував митися, але це не допомогло.

+220
Kevin Dente 31 трав. 2011 р., 05:38:09
37 відповідей

Нещодавно я почав займатися йогою, але я не можу займати будь-яку посаду більше десяти секунд. Мені сказали перебільшувати мою позу, але я просто не міг. Моя гнучкість-це жахливо і відчуваю себе контрпродуктивним навіть тоді, коли я іду книг з йоги і підпрограм (книги і відео). Минуло два тижні, і в мене виникли труднощі з його поліпшенням. Є модифікований спосіб, щоб допомогти мені увійти в основні позиції йоги, перш ніж я зможу хоча б бути ефективними у початківців Йога тренування? Як я можу покращити?

+980
Kim Jones 03 февр. '09 в 4:24

Якщо ви робите вільний вага вправи з хорошій формі і відповідного ваги, ця проблема повинна поступово виправляти себе. Єдиний важливий нюанс, якщо ви робите вправи з гантелями, ви повинні переконатися, що ви робите однакову вагу і однакову кількість повторень з сильною правою рукою, як ви робите з вашим слабкіше лівій руці. За все, що ви робите, ви будете мати, щоб використовувати вагу, який ваш (слабше) ліва сторона може впоратися. Ця вага може бути достатньо, щоб стимулювати ваш сильніше права сторона, але це те, що ви хочете, тому що це приведе до вашої лівої сторони, щоб ставати сильніше, в той час як правій стороні буде залишатися приблизно однаковою. Зрештою, ваша ліва сторона почне підтягуватися.

З тренажерами є шанс, що одна рука може компенсувати іншу, так що ви, можливо, захочете, щоб триматися подалі від цих.

+936
user3658319 19 трав. 2019 р., 22:43:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Все залежить від ваги вазі і формі ви використовуєте. Якщо я впустив серветку на підлогу, я можу спокійно нагнутися і підняти його вгору, не згинаючи спину, і через мої ноги. Це не погано для моєї спини зі зрозумілих причин. Навіть якщо у мене немає належної формі, вага світло, а я ще досить молодий, що ніяке пошкодження не відбудеться.

Затерпла нога станова тяга, також відома як румунська станова тяга, може здатися небезпечним з точки зору стороннього спостерігача, але вони можуть бути так само безпечний, як звичайний потяг припускаючи, що ви використовуєте правильну форму і правильну вагу. Причина є плакати на стіні у мене на роботі каже, щоб я завжди зігнути мої ноги, коли я вибираю щось відбувається тому, що корпорації передбачають (і небезпідставно), що майже ніхто не буде знати правильну техніку, щоб підняти щось іншим способом. Використовуючи правильну техніку, досвідчений штангіст може підняти кілька сотень фунтів на підлозі без будь-яких довгострокових ефектів крім збільшення міцності. У моєму випадку, я зазвичай піднімають меншу вагу, з затерплі ногами, ніж я б із зігнутими ногами.

Я закликаю вас, щоб отримати правильні інструкції, перш ніж вступати у важку вантажопідйомну техніку в перший раз, особливо якщо ви робите тягу.

+881
user69844 2 січ. 2015 р., 06:09:16

Це рекомендується робити дане число з набору заданої кількості повторень вагою ліфтів (незалежно від точної методики навчання, які в основному диктує кількість сетів і повторень), і додати вагу, коли ви знаходитесь в змозі зробити це. Я бачу логіку в цьому, і це вже обговорювалося як мінімум один раз вже на сайті.

Проте, коли саме ви повинні додати вагу? Припустимо, ви ледве змогли закінчити вправу з хорошій формі, що саме "гарна форма" означає для вас. Якщо ви додайте вага в наступний раз, або ви повинні продовжувати працювати на цьому рівні, поки ви не досягнення загальної м'язової втоми? Чому? Ваш особистий рівень фізичної підготовки має значення тут?

+878
Eric Ashman 29 груд. 2014 р., 17:37:39

Мій головне питання це назва, але у мене є пара деталей, я хотів би додати.

Я хотів би бути в змозі купити ці туфлі в обличчя, тому що у мене є важко знайти взуття, яка підходить і хочете спробувати їх перед покупкою. Це, ймовірно, означає, що вони повинні бути отримані від американського ланцюгового магазину, що не продається тільки в інтернеті або в Європі.

В ідеалі, я хотів би також використовувати ці черевики, як загальні черевики для покупок та аналогічна діяльність. У них не буде багато користі, тому що у мене є конкретні взуття для бігу та роботи, але я думав, що це варто згадати.

+848
mandril420 6 трав. 2015 р., 18:34:00

Якщо верхня частина тіла рухатися вперед і назад під час усаджений рядок кабелю?

Я дивився навчальне відео і знайшли обох стилях, наприклад

Хто з них правий, і чому?

+782
Kid101 30 лист. 2010 р., 16:38:07

За даними Нейт Вінклер, так. Є речі, які ви споживаєте, які можуть погіршити або поліпшити вашу здатність виконувати в тренажерному залі або на полі. Короткий список виглядає наступним чином:

 • Зловживання кофеїном. Доза кофеїну перед тренуванням може бути ефективним способом, щоб бути здатним зробити більше. Однак, якщо ви будете споживати стільки кофеїну, що ви більше не чутливі до нього, все вона робить, це змусить вас швидше втому.
 • Вуглеводи. Вуглеводи викликають ваше тіло, щоб звільнити серотонін, гормон, який допомагає вам спати, викликає ІФР (інсуліноподібний фактор росту) протягом ночі. Будь ласка, див. статтю Нейт Вінклера для отримання додаткової інформації, не всі вуглеводи допомогти поліпшити вашу здатність виконувати.
 • Яйця. Яйця містять здорову дозу як Tysosine і ацетилхолін, які покращують функції центральної нервової системи.

Крім того, на більш низькому рівні, існує два способи ваш організм будує м'язи:

 • Саркоплазматическая гіпертрофія: в основному збільшення енергії і систем підтримки м'язів. Це має прямий вплив на розмір м'язів.
 • Myophibrilar гіпертрофії: в основному зростає кількість пар білків, які фактично виконують сутички. це має прямий вплив на силу м'язів.

Обидва ці пристрої вимагають їжі, щоб паливо додано м'язових потенціалів. Незначні скорочення в їжі, або з допомогою бідного джерел живлення, зменшити здатність організму для створення нових м'язів.

Хоча велике питання, ви можете це зробити сильніше, споживаючи достатньо калорій, щоб схуднути? Коротка відповідь-так, із деякими застереженнями, що важливо розуміти.

 • Занадто великий дефіцит калорій приведе свою силу, щоб йти назад, як ваше тіло починає catabolizing м'язи, ви повинні скласти потреб в енергії, особливо якщо білок в дефіциті. Ви можете втратити жир на більше калорій, ніж ви, ймовірно, думаєте. Головне-використовувати хороші джерела живлення.
 • Підкресліть складні вуглеводи з великою кількістю клітковини і поживних речовин. Волокно допомагає тримати вас на повніше менше їжі, а також тримати своє тіло добре регулюється. Вуглеводи також зберегти ваші запаси глікогену заповнені, тому ви можете досить наполегливо тренуватися, щоб стати сильнішими.
 • Переконайтеся, що ви отримати білок вам потрібно. Білок має всі сировину ваше тіло потребує для нарощування м'язової маси, або, принаймні, відновити м'язи, які ви використовували під час тренування. Що в поєднанні з правильним кількістю вуглеводів сприятиме процесам відновлення.
 • Переконайтеся, що у вас є хоча б мінімальна кількість жиру необхідно для нормальної гормональної функції. Хороша мета прагнути до 30% ваших калорій з жиру.
 • Мінімізувати діяльності на витривалість. Діяльності, такої як біг може допомогти схуднути, але біг на великі відстані або довгий час на біговій доріжці буде виснажувати енергію, необхідну для нарощування м'язової маси взагалі. Це не час, щоб спробувати widowmakers.
 • Навчитися бути ефективним тренуванням. У вас буде менше енергії, щоб зробити більшість з них. Сконцентруватися на спорті спеціальну підготовку і руху суміші.
 • Практика удосконалює свою техніку. Особливо, якщо ви новачок або проміжний склопідіймача, ви, ймовірно, витрачати енергію і зусилля, виконуючи вправи ви повинні робити. Чим краще ви отримаєте в їх виконання, тим більше ви можете зробити і тим більше сил ви можете наочно продемонструвати.
+782
Susan Smily 28 лист. 2015 р., 09:48:12

Набираючи м'язової маси потрібен надлишок калорій.

Втрачаючи жир, необхідний дефіцит калорій.

Ви можете ясно бачити протиріччя. Це не спрацює, і особливо, якщо ви тренуєтеся на месу тільки раз у тиждень. Ви бачите, якщо ви перебуваєте в дефіцит калорій, тобто ви споживаєте менше, ніж витрачаєте, ваше тіло буде представити відсутні калорії себе для підтримки функції. Ця енергія буде йти в жирові запаси і, можливо, м'язи, повинні споживання білка не виявиться достатнім для речей, які він вважає більш важливим (наприклад, сказати, тримати ваша печінка працює). Нарощування м'язової маси-це анаболічний процес, який вимагає енергії, тому споживання калорій. Якщо ви знаходитесь в дефіциті, це не є пріоритетом для вашого тіла.

Тепер, з цього може розумно вважати, що це може бути можливим, щоб побудувати м'язи і втратити жир одночасно. Адже, якщо ви надасть стимулюючий вплив на ваше тіло у вигляді важкої з важкої атлетики, який сигналізує, що її нинішній стан є недостатнім, тому він повинен поліпшити м'язову тканину, в той же час в невеликому дефіциті, може бути, немає ніяких причин вважати, наша біологія не досить розумний, щоб інвестувати в м'язову тканину і спалювати надлишки жиру (що є як енергетичні так чи інакше). Ви знайдете джерела там, що держава-це дійсно можливо для новачків силових тренувань, і що при уважному калорійність і збалансованість живильних речовин, що ви можете "recomp": повільно втрачати жир одночасно повільно будувати м'язи.

Проблема з усім цим полягає в тому, що в основному чуток. Поширена думка може бути неправильним, а просто тому, що щось повторюється досить, не робить це правдою. Навіть якщо це правда, прогрес в цьому випадку буде повільним. Те, що ви можете бути впевнені, однак, що дефіцит калорій призведе до втрати ваги, і що калорійний надлишок (як мінімум на ваш загальний щоденний витрата енергії без урахування навчання і додаткового синтезу протеїну) необхідно для посилення м'язів. Тому замість того, щоб грати, ви, можливо, захочете, щоб піти з, що було доведено раз працювати. Зосередитися на одній цілі, потім інший.

+755
Jean Bordel 23 серп. 2011 р., 17:18:44

Я б не розраховував "їдять білок для м'язів" до калорій в першу чергу. Тому що по-перше, він додається в якості структури, а не Енергії. В результаті м'язові структури можуть згодом бути використані (по калорійності витрат) в якості енергії, але поки що насправді спалює калорії до тих пір (1 фунт м'язів спалює близько 50 калорій в день) і, отже, вживання протеїну може призвести до негативною калорійністю внесок з плином часу.

Аналогія, роблячи багато газонокосарки з бензину (що очевидно) і постійно працює косарки, годувати їх більше бензину. Коли газ закінчується, кожна газонокосарка може бути використана в інших більше.

Що вважати споживання калорій має бути цілеспрямований. Тому відповідь контекстуально. "Споживання калорій" є досить простим. Але "значуще споживання калорій"- це те, що потрібен контекст.

+751
user59046 16 черв. 2016 р., 05:47:12

Я просто намагаюся зробити ситуацію домашнього спортзалу зараз, тому що я не хочу витрачати час, щоб піти в тренажерний зал. Я роблю підтягування, який був великим, і я також роблю накладні пресів і бічних підйомів, які обрушилися на мої пастки дуже добре. Але я шукаю, щоб розширити до більш ліфтів, призначених широта м'язів, ніж підтягування. Я не маю LAT витягує, але у мене є гантелі. Я можу що-небудь зробити з гантелями для цільової найширші і інші м'язи спини?

+738
Mo D 7 вер. 2014 р., 04:25:25

Коли робиш чергуючи гантелі вправи, де потрібно працювати тільки одна сторона за один раз, тільки один тримає гантель, наприклад, гантелі рядків або стовпців Кроку, з якого боку слід починати? Я подивився деякі відео, і більшість людей починають з правої сторони. Це бентежить мене. Більшість людей праворукі, і, отже, я припускаю, що права сторона-це їхня сильна сторона.

Я цікаво, якщо є сенс почати з більш слабкій стороні, так що я не дуже втомився, при переході на іншу сторону. Так що я повинен почати з більш слабкою або більш сильної сторони?

+690
Dean Wilson 22 січ. 2013 р., 18:54:46

Коротше кажучи, на питання про запобігання травм, це повністю щодо нинішнього фітнесу, харчування, віку і поточного фізичного стану. Ніколи немає гарантії, що розтяжка і розминка дозволить уникнути травм. Точки розминка для зниження ймовірності.

Наприклад: якщо в хорошій формі і відносно молоді і не мають фізичні обмеження, такі як звело Ногу, то у випадках ви згадали ризик отримання травми, при виконанні з розминки, є відносно низьким.

І навпаки, в іншу крайність, якщо один порівняно старий, надмірна вага, ніколи не працює, їсть нездорову, і в даний час має судомою ногу, то травма буде дуже ймовірною.

В обох випадках, однак, травми не гарантовано відбутися або не відбутися. На жаль, відповідь не однозначна, але в цьому випадку не можна говорити в абсолюті.

Що сказав, Так, було б корисно в запобіганні травми, щоб збільшити ваш фітнес в даній діяльності в спонтанних речі, як біг на короткі відстані, перш ніж вступати до них для кращого стану свого тіла. Спонтанні зусилля, по-перше, задіяти швидко скорочуються м'язи, так що ви також хочете додати силові тренування полку. Силові тренування допоможуть вам найбільш для вибухового зусилля.

Якщо ваша кінцева мета-просто зробити це з менш жорстке дихання і потовиділення, потім серцево-судинні/легеневі вправи, тобто вправи, які зміцнюють легені і серце] може збільшити ефективність легенів і серця. Силова тренування відмінно підходить для вашого серця, але не за витривалість легенів. Це де HIIT може стати корисним.

Що стосується потіння , хоча, можливо, якщо вам доведеться докласти менше зусиль для одержання тієї ж вигоди, то ваше тіло буде потрібно потіти менше, але, в той же час, чим більше ви треновані, тим легше вам буде потім. Ознайомтеся з цією статтею. Грають роль і інші фактори, такі як температура навколишнього середовища, зволоження і т. д. На питання пітливість, ви можете носити одяг, яка добре дихати і розганяти піт.

ВИИТ відмінно підходить для легенів і серця, але це не заміна для силових тренувань і не буде виробляти ті ж результати у короткостроковій або навіть довгостроковій перспективі. HIIT є прекрасним способом для втрати жиру при збереженні м'язової маси. Це також хороший спосіб для підготовки до спонтанної діяльності, особливо якщо ви також бажаєте, щоб спалити калорії. Деякі люди визначають ВИИТ по-різному, тому я додам цей квалификатор тренувальний вага, тобто зважені присідання, жим ногами, розширення ікри, випади і т. д. і натисніть не-зважений високої інтенсивності тренувань. Деякі методи ВИИТ передбачає зважений вправи, але вони застосовуються з різною методологією. Фокус з ВИИТ для спалювання калорій, щоб не нарощувати м'язову силу. Одним з недоліків ВИИТ, що багато з його діяльності може поставити вас на ризик отримання травми. Якщо ви турбуєтеся про травму або мали недавні травми, я б не радив ВІТ.

Більш детально про те, чому Віт не є заміною для силових тренувань:

“Методи ЕМГ дозволяють вивчати порядок найму, зв'язок між стимулюванням та обсягу розвиненою сили, за типом м'язового скорочення (концентричний і ексцентрическый) і наслідки перевтоми. Аналіз ЕМГ у моє дослідження показало приблизний відсоток найму типи м'язових волокон чотириголового тренованого спортсмена під час виконання одного повторення присідання з поступовим збільшенням навантажень.

Починаючи з 60% одне-повторний максимум, то повільно скорочувальних волокон посприяє 60 відсотків зусиль; швидко скорочуються втомної міцністю волокон, 30%; а швидко скорочуються fatigable 10 відсотків. На 100 відсотків максимум зусиль, проте відсоток повільно скорочувальних волокон бере участь лише 5%, в той час як швидко скорочуються, стійкість до втоми на 15 відсотків, і швидко скорочуються fatigable становить 80 відсотків.

Наслідки для спортивної-тип силового тренування очевидні. Для розвитку сили швидко скорочувальних волокон, ви повинні тренуватися з важкими вагами. Легкі ваги мало сприяють оптимізації міцності та енергоефективності. “

Для повної статті: http://www.drdarden.com/readTopic.do?id=412352

+642
WN W 31 груд. 2016 р., 19:12:54

Че відповісте для вас проблема, що ви не знаєте, що ви отримуєте . Ти звичайної тренування-це одне . Але якщо ви не знаєте точно, скільки калорій ви отримуєте в кожен день , ви просто не знаєте .

Крім того , ви повинні відслідковувати Ваші макро поживних речовин .

Я використовую Myfitnesspal.com . це зручний безкоштовний сайт, який відстежує всі точні їжі, яку ви їсте . Я не спонсорував або що-небудь сказати . Він просто добре працює .

Я була у вашій ситуації деякий час тому ( 175 62 ектоморфа кг )

Удачі

+621
enlights giri 8 лют. 2010 р., 19:38:25

Розтяжки, викликані швидким розтяжки на шкірі. Це може бути викликано набирає багато ваги (ні м'язів, ні жиру). Це для людей, які дуже часто відвідують тренажерний зал, щоб отримати їх дуже нормальний. У мене їх теж.

Більшість людей буде мати розтяжок, де шкіра розтягується найбільше. Швидше за все це буде під пахвами, як ви згадали. Я не чув людей з розтяжками на свої біцепси або груди. Ви, напевно, не стану мутант.

Розтяжки можна 'вилікувати' з якою крем можна купити в аптеці.

Слідкуйте за хорошу роботу!

+612
Vlc 13 квіт. 2013 р., 12:29:29

Який легкий і ефективні вправи існують для лікування існуючих бігунів травми коліна?

Бігуни коліно часто відбувається, коли чотириголовий м'яз занадто слабка, щоб підтримати коліна. Стегна-зміцнення необхідні вправи. Деякі вправи, такі як випади, може не підходити для існуючого травми коліна , оскільки це може заподіяти біль і зробити його гірше.


До цих пір в моїх дослідженнях я натрапив на CoolRunning, запропонувавши

 • Стоячи піднімати ногу: стояти спиною до стіни. Підніміть одну ногу вгору так високо, як ви можете з колін прямі. Утримуйте протягом п'яти секунд, потім зігніть коліно, щоб розслабитися, утримуйте протягом п'яти секунд. Знову випряміть ногу і зробити п'ять з них перед переходом на іншу ногу. З плином часу, подивитися, якщо ви можете створити до десяти секунд.
 • Нога виходить: ляжте або сядьте в крісло і витягніть обидві ноги, коліна прямі, і ступні його ніг були звернені вгору, до колін. Напружте м'язи стегна і перетворити ваші ноги, наскільки ви можете, тримаючи за десять секунд. Тепер поверніть ноги так далеко, як ви можете і утримуйте протягом десяти секунд, утримуючи м'язи стегна, міцніше за все тренування. Три з цих комплектів.
 • Ноги прес: сидячи або лежачи, поставивши одну ногу поверх іншого і тягніть вгору з нижньої ногою, як ви натиснете верхній ногою. Утримуйте протягом десяти секунд, а потім перейти ноги і повторіть. Спробувати п'ять комплектів цих.

Чи згодні ви з цими пропозиціями?

+580
bluetoft 30 лип. 2017 р., 03:09:21

Ось хороше резюме м'язів, що беруть участь в катання на лижах (по моєму досвіду, він заснований на значущості):

 • Чотириголового.
 • Підколінні сухожилля і сідниці.
 • Внутрішня і зовнішня поверхня стегон.
 • Телят.
 • АБС і назад.
 • Зброї.

Якщо ви хотіли б отримати/залишатися у формі для катання на лижах, ви повинні орієнтуватися на ці м'язи.

Виходячи з особистого досвіду, наступні вправи приготуй мені найкращий для лижного сезону і будувати вищезазначених м'язів:

 1. Їзда на велосипеді, роликових ковзанах - задоволення, аналогічний досвід катання на лижах. Також ідеальним вправи для поліпшення рухливості суглобів і витривалості. Якщо ви на гору на велосипеді, ви також можете працювати на вашій м'язової сили.
 2. Присідання, станова тяга - я особисто після запуску програми Сила. Дуже гарні вправи для розвитку ніг і тіла в цілому.
 3. АБС - будь-які вправи АБС буде робити.
 4. Підтягувань, жимів на розробці вашого зброї.
 5. Біг - просто щоб залишатися у формі і розвивати витривалість.

Від отримувати-багатий-Bystro точки зору, я підібрав катання на лижах дуже швидко завдяки двом вправ: кататися на роликах і присідання.

Кілька корисних посилань: створення катання на лижах м'язи і Кращий розтяжок і вправ для катання на лижах і сноуборді.

+580
Muhammad Shafi 16 груд. 2019 р., 20:15:00

Бігун в світі є повністю покрита тут. Суть її: біжи, поки ти важко дихаючи, а потім покласти одну руку на живіт, іншу-на груди, і дихати, щоб нижня рука рухається, а верхня рука не. Я також виявив два три вправи корисно: "ста", де ви лежите на спині, ноги злегка підняті і прокачувати своє озброєння з кожним вдихом, і розширення грудей, коли ви робите вдих, викидаючи руки над головою.

+563
atroon 12 квіт. 2012 р., 06:40:54

Я просто хотіла додати, що робите набагато більше, ніж 100 віджимань, ймовірно, не зробить ваші м'язи набагато більше. Це не як м'язи ростуть більше, наскільки я розумію...

Привіт респ віджимань заснований на поступовому прогресуванні збільшення репутація як працювати на витривалість. Після того як ви сформуєте базові м'язи, ви будете підтримувати витривалість, і ваші м'язи не будуть рости помітно крупніше (якщо ви не почнете міняти види віджимань і додати вагу до пуш-ап (наприклад, у когось сидять на спині, натискаючи, і. т. д)).

+497
Gean Paul 28 черв. 2010 р., 03:54:58

Я хочу знати, що таке ефективна маса віджиматися. Що б бути вагу гантелі/ штангою робити жим лежачи з таким опором, як пуш-ап. Я розумію, що це залежить від ваги людини, може бути, відповідь може бути приблизно відсоток ваги?

+490
Chris Mowforth 24 груд. 2011 р., 04:55:03

Коли я прокидаюся, я відчуваю прилив енергії, так навіщо витрачати його. Я роблю набір з 50 віджимань, щоб почати день, і я відчуваю себе чудово.

Але моє питання полягає в наступному: я впевнений, що це добре для мого тіла, але як це вплине на мій рівень енергії, а вранці йде на період вимогливого робочого дня?

+452
KENEDY 10 серп. 2017 р., 10:10:57

У будь-якому тренування 5х5, дві перші набори розминка набори, repxset такої-то 3х5. ви повинні були прочитати звіт Мехді, перш ніж робити програму, яка правильно.

+394
janpeeters 29 серп. 2018 р., 12:02:37

Все ідеально підходить, ви можете очікувати, щоб втратити 6 фунтів жиру і покласти на 3 фунти м'язів. Щоб досягти цього, ви хочете, щоб зробити деякі Лісс кардіо (тобто довга прогулянка) щодня, а також робити кардіо і силові тренування ВИИТ. Ви також хочете, щоб поїсти (приблизно) дефіцит 300 калорій від вашого TDEE на, і отримаєте велику кількість білка (може бути до 1 грама на фунт). Споживання креатину може також дасть невеликий приріст м'язової маси зовнішній вигляд, так що може бути варто постріл за одне , але крім цього, це також допоможе поліпшити продуктивність.

Короткий довідник для скорочення...

 • Лісс "низької інтенсивності стійкий держава", тип кардіотренування, які, як правило, вимагає більше часу, ніж інтенсивність.
 • ВИИТ "висока інтенсивність інтервал підготовки", тип кардіо тренувань, які, як правило, вимагає більшою інтенсивністю, ніж час.
 • TDEE на "сумарного добового витрати енергії", це означає, скільки калорій ви спалюєте в день на основі поєднання фізичної активності (як вправами, так і типових повсякденних рухів) і базального метаболізму.

Пару нот...

 • Лісс може бути зроблено кожен день через порівняно низькі вимоги до місць на тілі. ВИИТ і силового тренінгу різні.
 • Силові тренування повинна в ідеалі тривати менше години. Просто тримати ваші час відпочинку, щоб перевірити, і ваші навантаження розумними. Якщо ви в кінцевому підсумку відбувається, це не вб'є тебе, але точно знаю, що він є і мінуси в цьому.
 • HIIT тренування в ідеалі повинна тривати 30 хвилин або менше. Мою пропозицію було б робити HIIT і силові тренування в різні дні, щоб не допустити перетренованості.
 • "Завантаження креатином" може викликати багато проблем, просто палиця з 5 грамів на день і приблизно через місяць ви повинні побачити всі його переваги.
+382
TheWolf 8 вер. 2016 р., 11:51:31

На жаль, це дуже індивідуально визначена, але є кілька речей, які ви можете подивитися.

Якщо у вас є постійний біль, вона не може бути зцілена або не може бути належним чином зцілений. Якщо це так, то вам потрібно відвідати вашого лікаря і, можливо, буде звертатися до фахівця.

Якщо ви до цих пір відзначають слабкість, що може або не може бути незвичайним. Якщо ви не можете використовувати м'язи або кінцівки протягом тривалого часу, можуть бути значні атрофію м'язів на тій стороні, і без старанних тренувань спеціально для того, щоб вирішити це питання, він може бути довгостроковим слабкість.

Зазвичай розриви загоюються і навіть може бути сильніше, ніж навколишні райони, але якщо ви все ще не помічаючи слабкості і ніжності, це може бути гарний час, щоб переглянути лікар/фізіотерапевт.

Так як N=1 досвід, я порвав зв'язки і не зміг використати теляти протягом 3 місяців. Коли вони взяли всі закиди/черевики, мій теля був розміром з моє зап'ястя. Через 4 роки, я маю повне відновлення, але це все-таки не зовсім такою ж силою, як інший ногою.

+295
SM01 11 лист. 2019 р., 19:59:09

Збільшення зростання-це не проблема, якщо ви дійсно любите своє тіло і приймати його. Хоча в деяких випадках, наприклад у спортивних/ робота(збройні сили) потрібна мінімальна висота яких відрізняється в залежності від їх норм і правил, на які ви не можете уникнути його.

Зазвичай висота тіла збільшується в період 13-19 років приблизно.(В залежності від статі, чоловік чи жінка) в цей віковий період якщо організм отримує необхідні добавки, а також вправи, потім тіло починає рости у висоту. Інколи навіть якщо ваші спадкові гени відсутність зростання за рахунок правильного акцизів в цей час ви навіть можете подолати межа висоти, який не був помічений в попередніх поколіннях.( тобто ви схильні бути вище вашого старого покоління)

Тим не менш, зростання людини також обмежена в залежності від регіону, в якому вони народилися.(не повинно бути расової, але, як для регіону в східній частині світу це просто зразок білки або добавки, які в достатку в цьому районі через їжу і воду, які ваш організм поглинає поправте мене, якщо я помиляюся ).

Ви можете збільшити висоту тіла у віці до 22 або 24 максимум, тільки якщо це питання декількох дюймів як в 5 футів 4 дюйми може бути збільшена до 5 футів 7 дюймів або навіть 5 футів 8 дюймів.Хоча це не величезна різниця, але все одно в підсумку ви отримали / покращення вашого росту, які мають значення найбільш для вас.

Просто дотримуйтесь інструкцій вище вправи і підтримання здорового харчування для ваших кістках і вашого тіла.

+285
cenetp 4 лип. 2014 р., 20:12:06

І так, і ні.

Припускаючи, що загальна вихідна калорійність буде та ж, то результати будуть схожі, але різні. Є три складові, які необхідно враховувати: силу, м'язову витривалість і клітинному диханні. Побачити цю відповідь для більш детального пояснення цих факторів. Давайте збережемо сили постійної в цьому випадку, щоб зберегти його простим.

Так як опір збільшується, кількість енергії, м'яз сифон з власних особистих газових балонів (енергія запасається в АТФ в саркоплазма м'язи). Це тому, що він не може бути в змозі отримувати необхідну енергію досить швидко, з глікогену в крові. Це може означати, що навчання вище опору на більш короткі терміни може призвести до більш м'язової маси. Ми, напевно, говоримо маленькі відсотки в цьому випадку.

Що сказав, 20 проти 40 хвилин у такій моделі дуже схожі. Я уявляю навчання за 20 хвилин замість 40 може призвести до трохи більше АТФ зберігається в м'язах, але, ймовірно, не так багато.

+237
Samyuktha 8 січ. 2010 р., 16:45:46

Коротка відповідь: так. Але немає.

Довгий відповідь: Це величезна трата часу, тому що ти не збираюся робити більше, ніж на 1-2 м'язи одночасно. І набір м'язів, які можуть бути розроблені, як це дуже тонкий. Для instace, як ви збираєтеся тренувати нижню частину спини?

Схоже, єдина причина, чому ти зробив це, тому що ви не хочете йти в тренажерний зал. Очевидно, ви повинні піти в спортзал, якщо ви хочете наростити м'язову масу.

+235
Konrad Voelkel 2 лип. 2010 р., 18:19:32

Ваші запитання кажуть мені, що ви не зробили великих відстаней на еліптичний тренажер (або дорога) перед. Тому я настійно рекомендую вам ставитися до цього як дорожній марафон і виконайте всі нормальні поради, що наприклад, якщо ви можете зробити 10 км зараз, потім 4 місяці програма буде у вас в форму, для виконання цієї.

Одяг, харчування та зволоження: як частина вашого навчання ви будете робити довгими тренуваннями. Випробування різних варіантів і знайти те, що працює для вас. Стандартний рада марафону буде застосовуватися.

І нарешті, що б не зробити дорогу марафон? Набагато легше тренуватися, ніж перебуваючи в одній кімнаті протягом кількох годин.

+235
Masterhard 30 квіт. 2014 р., 07:52:56

У будь-який час ви працюєте на момент збільшення ваших щоденних спалювати більше калорій, ніж споживання калорій, ви будете спалювати жир. У спокої організм буде вирішити, де взяти жир з. Додавання або тонізуючи м'язи в районі не еквівалентно втраті жиру в тому ж районі.

+230
Awita 20 квіт. 2012 р., 17:38:26

Якщо у вас є якісь спортивні змагання на наступний день, бажано на поїзді? Якої інтенсивності і який вид навчання доцільно?

У моєму випадку це змагання з дзюдо.

+207
Digitalbulls 1 вер. 2013 р., 22:19:49

Риб'ячий жир-це досить поширена добавка у фітнес-світі, там з протеїнові коктейлі і креатину. Але схожі на ті, дві інші, ефект незначний і не прощупується день-у-день.

Риб'ячий жир постійно вчився, і в кращому випадку вони отримують незначне схвалення. Я не думаю, що хто-небудь (крім доповнити продажів люди), які будуть говорити, що вони абсолютно необхідні для довгого і здорового життя, але я також не думаю, що будь-хто може просто так відмахнутися від досліджень, які в кінцевому підсумку з деякими досить тупим мовою:

Результати проспективних когортних досліджень показують, що споживання риби або риб'ячий жир, що містить омега-3 жирних кислот ейкозапентаєнової кислоти (ЕПК) і докозагексаеновую кислоту (ДГК) пов'язаний зі зниженням серцево-судинна смерть...

Риб'ячий жир належить до категорії (для мене) автомобіля заміну масла. Ви не будете відчувати ніякої різниці після заміни масла і фільтра, але в довгостроковій перспективі ти затримуєш та/або мінімізація інших проблем.

Це напевно щось слідкуйте за новинами, це те, що вже вивчено часто так що сьогоднішні дані будуть тільки частина історії в наступному році.

+169
Muhammad Hamza Shahid 27 жовт. 2010 р., 02:19:07

За даними фізіології спорту і фізичних вправ:

Кожного тренування витривалості повинні укласти з період охолодження. Для охолодження найкраще досягається шляхом повільного зменшення інтенсивності витривалість активність протягом останніх декількох хвилин тренування. Після запуску, наприклад, повільною, спокійною ходьби протягом декількох хвилин допомагає запобігти кров від об'єднання в кінцівках. Зупинка різко після вправ на витривалість бій викликає прилив крові в ногах і може призвести до запаморочення або непритомності.

Коли ти гойдався біля порога лактату, ваше тіло також пальові деяку кількість лактату. Якщо знизити інтенсивність тренування, такі, що ви отримуєте достатньо кисню, ваші м'язи почнуть використовувати лактат якості палива, і позбутися від нього. Адже спалювання лактату створює такі продукти, як СО2, бажано підтримувати певний рівень активності, так що ваше тіло може легко від неї позбутися.

Тому я пропоную знизити інтенсивність вашої тренування. Наприклад, у бігу, почніть біг зі швидкістю ще в змозі говорити. Це гарантує, що ви отримаєте багато кисню (щоб розрахуватися з боргами кисню), зберігаючи достатній тиск, щоб дозволити вашому тілу пристосуватися. У велоспорті можна зберегти до високих оборотів, але з дуже низьким опором або в басейн ви можете варіювати свої удари, зосередившись на тому, щоб повернутися до нормального дихання.

Як md5sum запропонував: рекомендується охолодити для підняття тягарів-це короткі кардіо тренування (велотренажер, бігова доріжка тощо). В залежності від інтенсивності, я б порекомендував велосипед на біговій доріжці, так як це не вага підшипника, що може бути приємніше після важкого присідання/вправи для ніг.

+164
DeadLine 17 квіт. 2010 р., 07:48:48

Це безпечно для людей, страждаючих ожирінням, щоб піднімати тяжкості?

Коли вони, однак, втрачають свою вагу, раніше огрядних людей може стати феноменальних спортсменів, адже від того, наскільки потужним їх органи були змушені стати.

+127
Jostino 26 квіт. 2019 р., 05:34:41

Я вважаю, що тайський масаж після тренування або на "Викл" день буде більш вигідно, ніж працювати після тайського масажу.

Я бачив багато людей приходять сюди (я по собі тайський масаж спа у Торонто) в день до і після фізичного навантаження дуже багато - тобто - марафон - це перш допомагає послабити їх в процесі підготовки і після допомагає полегшити біль від напружених м'язів.

Я запропонував би йти на тайський масаж після 2 годин на льоду, після тренування або на "день".

Сподіваюся, що допоможе!

+122
supposedcash 19 жовт. 2017 р., 14:27:58

(Просто щоб дати вам уявлення про моє минуле, я робив тренування вага з 14 років, але я зробив це протягом 20 днів, після чого звільнити за 2 місяці так і працює...без будь-яких добавок)

У той час я не мала ні найменшого поняття про правильне харчування і ліфтинг

Тепер, я дізнався про скасування, Я в тренажерному залі за 4 місяці, але не зміг продовжити, тому що мої батьки змушують мене робити без протеїну, і я не можу завершити мій щоденний протеїн ( у мене багато Мік будинку, але жир з молоком-це проблема для мене). Без адекватного протеїну моє тіло sufferes від болю в Хель*.

Я прочитала кілька книг по вихованню вага, правильної форми і на дієті.

Але врешті-решт, проблема білка.

Отже, моє питання

Може бегущ допомогти у втраті жиру? І, будь ласка, порекомендуйте мені книги, щоб дізнатися про запуск від початківця до просунутого.

Я питаю це тому, що я дізнався з книг та інших джерел, які поодинці не можуть допомогти вам у втраті жиру, тому що це знищить ваші м'язи разом з жиром, а також, це робить вас голодним, і ви в кінцевому підсумку їдять більше калорій, ніж ви повинні харчуватися.

Мій вік 19 Вага 73кг Висота 166см

+101
JohnKyle 11 груд. 2019 р., 23:32:07

Так я живу в штаті Вісконсін, і я візьми мою моторний човен на озері Мічиган кожну тиждень або близько того, протягом цього літа, як правило, близько 30 або 40 миль. Я буквально щойно звідти. Це вода, наскільки око може бачити. У всякому разі, у мене є вбудований на сходи і стабілізатори я використав, щоб повернутися на корабель, коли я закінчу купатися. Я вийду в рятувальному жилеті та плавати і насолоджуватися тишею і спокоєм протягом приблизно 20 хвилин. Мене турбує лише те, що відбудеться, якщо мій човен не потоне або я не можу повернутися на неї або щось. Я чоловік у віці 27 років,зріст 5"10, важить 155 і купалася в моїй шкільній команді. Це нормально?

+86
Dj Latoja 5 лист. 2017 р., 22:03:51

Я, незважаючи на їжу зазвичай і нормально пити, в дуже рідкісних випадках, здається, врізався в стіну або щось. Я дуже втомилася і почала позіхати дуже регулярно і, як правило, теж починають відчувати легке запаморочення і хворий.

Незважаючи на відсутність почуття голоду, він зазвичай йде, якщо я їм трохи м'яса. Я не знаю що це, але це сталося двічі за останній місяць. Хто-небудь знає, що могло б викликати подібне?

Редагування --

В основному кожен день я їм як слід, або незначні варіації.

Сніданок : пару маленьких шматочків бекону, смажене яйце, тост, склянку води і кави

Ранковий перекус : зазвичай приправленого тунця закуски і вода і кави

Обід : Салат з соусом або суп

Полуденок : печиво і кава

Вечеря : різноманітні типовий вечеря (стейк та овочі, макарони, запіканка і т. д.)

Я теж гуляючи/jogging близько 3,5 км трохи більше ніж за півгодини вранці до сніданку, 3-4 рази в тиждень.

Що стосується конкретних деталей про те, що я з'їла/випила, коли це сталося, я не пам'ятаю, але постараюся стежити за цим, так що я буду знати, якщо це повториться.

+51
boisjacques 13 квіт. 2016 р., 01:06:56

Розумію, що ремінь вага робить і сподіваюся, що це має більше сенсу, чому це так небезпечно.

Пояс вага використовується, щоб компенсувати горизонтально пакувальна група м'язів іменовані свій сердечник.


Ви буквально програмування цих спінальних стабілізуючих м'язів, щоб відключити.

Ваш сердечник є першим м'язи при будь-якому русі. --

Відчувати себе, згинає руку штовхнути ногою щось з рукою на животі. Ви зможете відчути це договірної ортез вашого хребта.


Коли ця м'яз стане недієздатною (кажуть, він стріляє занадто пізно, наприклад). Інші великі м'язи (наприклад спину) тепер прикладати великі сили, це для стовпця послабили хребта.

Просто роблю свою "нормальну вагу" тепер може вилитися в послизнувся або грижа міжхребцевого диска, в результаті чого в попереку питань, обмеженою рухливістю або операції.


Оновлення: вага ремені небезпечні наслідки не є "відчутними" нервово-м'язові зміни, це викликає не видно, поки збиток було зроблено. У поєднанні з тим фактом, що це не логічний висновок що ще можна зробити за номіналом.

Підтримати (від пояса вага) = підвищена безпека. Це Неправильні

З цих причин я виявив, змінюючи мислення людей дуже складно. В результаті структурних пошкоджень хребта (дисків, зв'язок, нерв цей список можна продовжувати і далі) не просто лікувати, коли симптоми спадати.

Щоб зрозуміти, не бачачи, що відбувається під поверхнею, в той час як носіння цього бандажа. Може бути, це покаже відносини зрозуміло.

Наприклад, пацієнт, який важко підняти пальці вгору, поки ходьба (згинання) дається жорсткої пластикової дужкою, щоб тримати його гомілку зігнутої у всі часи. Коли він використовує скобу ви можете бачити, що він ходить набагато краще, і у результаті зупиняє падіння, в той час як він використовує його расчалки.

Що станеться, коли ви приймаєте, що щиколотки brace подалі? Падає пройти дах, як і його нервово-м'язова система зараз повністю відключити м'яз, який згинає гомілку (званої великогомілкової). Тепер він падає кожен раз, коли він падає кожен раз, коли він не використовує його бандажа.

Сподіваюся, це зробить відносини більш ясними (це точно так само концепції). Ставки стають вище, коли ви заміните кінцевий результат від "падіння" в "хронічних спінальних проблем".


Оновлення #2

Ці витяги з професійних фізіотерапевтичних журналів (JOSPT тощо). Це кілька з багатьох досліджень, проведених у цій області.

“Модель, що складається з історії ЛБІ, маси тіла і м'язів затримку пояснили 74% результату ЛБІ. Спортсмени з історією ЛБІ відключать значно менше м'язів і зробив це з затримкою затримки (14 мс).

"Шанс ЛБІ збільшилася на 3% з кожної миллисекундой м'язи живота відключення затримки

** “Затримкою м'язи рефлекс затримки були пов'язані з майбутньою ЛБІ і не історія ЛПЗ" **

Хоча вони призначені в якості короткострокових відповідь.......у багатьох людей стає згубний адаптації

“Високий поріг стратегії адаптивні стратегії опосередковуються ЦНС у реакція на біль, де існує підвищена нервова диск глобальна мускулатура (в основному "основних" м'язів).

 • Cholewicki '05

Глобальні багажник реакції м'язів до раптової вивантаженні.

“У всіх 4 тестування напрямків, спортсмени з недавньою історією гостра в попереку відключається значно менше м'язів і робив це з затримка затримка", "реалізація основних мускулатура більше зміцнення стовбура. Насправді, мотор переучування ингибированной м'язів може бути більш важливим, ніж зміцнення у пацієнтів з ЛПЗ"

 • Akuthota і Надлер '04

“Згідно з визначенням змін у планування мотор, є переконливі докази того, що біль має сильний вплив на supraspinal рівні. Як короткострокові, так і довгострокові зміни, що відбуваються з болем у діяльності supraspinal структур, включаючи кору".

“Принцип перевантаження виступала в спортивній медицині-це Немезида в спину. Іншими словами, поступове посилення опору деяких основних м'язів, особливо спинних розгиначів, можуть бути небезпечними для спини. Насправді, багато традиційні спини зміцнення вправи також можуть бути небезпечними"

 • Akuthota і Надлер '04
+38
Minh Pham 21 черв. 2015 р., 06:53:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil