Повинні бути мої аеробні або анаеробні?

Я біжу кожен день, і я біжу досить складно. Я шукаю кращий спосіб побудувати витривалість, так що я можу працювати довше без зносу, але мені також подобається кількість калорій, які я спалюю під час мого траси. Це було б більш вигідно, щоб уповільнити свій темп, щоб знизити пульс, або я повинен продовжувати працювати жорсткий? За словами мого інохідця неоч, майже всі мої запущені інтервали в жовтій зоні.

enter image description here

На цьому рівні дихання утруднене, і я можу тільки сказати кілька слів, але я ніяк не міг вести бесіду. Я займаюся цим вже майже 4 тижні, хоча, і я, безумовно, поліпшується, але я б ще поліпшити, якщо б я сповільнилося (в зелену зону) для мого періодичністю?

+455
Abhinav Saxena 8 вер. 2017 р., 20:22:07
38 відповідей

У мене не так багато часу, щоб зробити мої тренування, а я просто довго бігати по неділях зранку, але я хотів би пройти навчання по суботах теж, але можливо навчання в суботу може вплинути на мою перспективі неділях.. так що я хотів би знати, що може бути гарним 2 календарних дні тренувань в тиждень. Я думаю зробити слід сеанс в суботу і неділю в фартлек в моїй довгостроковій перспективі.

+958
Khaliq 03 февр. '09 в 4:24

Вам не потрібні спеціальні порошки або продукти для досягнення будь-якої бізнес-цілі. Все може (і для більшості людей, ймовірно, повинні) бути зроблено з "нормальної" їжі. Так довго, як ви їсте достатню кількість калорій і білка, і ви тренуєтеся, ви не втратите м'язи. Щоб наростити м'язи, їжте трохи більше калорій і протеїну і поступово піднімати більшу вагу з плином часу (ви повинні робити обидва). Щоб схуднути і зберегти м'язи, є менше калорій і їжте більше білка і поступово піднімати більшу вагу з плином часу (якщо ви вже не новачок, це не може ставитися-ви можете бути тільки в змозі зберігати свою силу).

Оскільки калорій і білка в звичайну їжу, ви можете досягти будь-якої з цих цілей склад тіла, їдять звичайну їжу. Удачі.

+951
chronos 14 січ. 2010 р., 16:56:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я тренуюся для того, щоб взяти Американський Червоний Хрест рятувальника пре-тест/скринінг. Для того, щоб пройти, мені потрібно:

 1. Плисти 20 метрів, голова-дайв, витягти в 10 фунтів цегла, плавати на спині 20 метрів із цегла з води, і вийти з басейну без сходів. (Відповідно з 1 хв 40 сек)

 2. Топчуться з ноги на 120 секунд (2 хвилини)

 3. Плавати 150 ярдів вільним стилем/кроль і 150 ярдів брасом

Я знаю, що я можу зробити перші два. Я також знаю, що я вмію плавати близько 75 ярдів кожен удар. Я не купався у віці, і я просто знову відкрив.

Моє запитання таке: що за вправи у воді я можу завершити, що дозволить зміцнити м'язи я використовую для цих двох ударів? У мене немає багато часу у воді, тому мені потрібно щось, що я можу зробити за 30 хвилин перед сном або у вільний час.

+929
Fac Zaagl 6 жовт. 2015 р., 03:49:09

У вас є травми. Інтернет не може допомогти з фізичною травмою. Вам потрібно сходити до лікаря і оцінити ситуацію.

У нас немає абсолютно ніякої можливості допомогти вам, оскільки ви надаєте практично ніякої цінної інформації про травму. І навіть якщо б ми знали, у вас немає способу дізнатися, хто кваліфікований, а хто прикидається.

Ми не даємо медичних рад.

+912
user53734 13 квіт. 2014 р., 14:09:11

Набираючи м'язи

Не можна заперечувати, що після голодування протягом 16 годин (як приклад), ваше тіло може бути не так фізично, як це було пару годин після ситного обіду. Так що це може бути гарною ідеєю, щоб зробити вашої важкої атлетики у вікні прийому їжі. Після того, як ви поїли, і як мінімум з одним багате протеїном їжу, потім.

Втрата жиру

З точки зору втрати жиру, я дуже люблю ходити на голодному прогулянок, перш ніж порушувати свій пост. Встаючи вранці, пила трохи води, щоб отримати двигун робочий номер і красивий, верткий гуляти. Чим довше ви продовжити швидкий, тим довше організм буде використовувати жирові запаси для поповнення енергії, а ранок відмінний час, щоб скористатися цим.

Моя рекомендація

...піти на прогулянку до першого прийому їжі, маючи тільки спожиту воду. При необхідності деякі вітамінні добавки у воду, але не додають калорій.

Потім час тренування вага такої, що у вас була їжа або два, і ви можете отримати деяку кількість білку після.

Використовуючи себе в якості прикладу

Я робив таке голодування майже випадково на пару років. Мені рекомендували спробувати, Якщо, а коли я намагався планувати свій день, я зрозуміла, що мені потрібно було лише змінити одну маленьку деталь, не їсти після вечері.

Мій день проходить наступним чином:

Я прокидаюся між 7 і 9 годинами ранку. У мене є трохи води, і я їжджу на роботу на автобусі.

Я виходжу на автобусі 2-3 зупинки до найближчої зупинки від моєї роботи, тому я можу зробити невелику прогулянку.

Я їм мій перший прийом їжі в 11 ранку. Я роблю це досить великий, але здоровий. Як правило, великий салат, або залишки вечері.

На 1 вечора і 2 вечора, я перекусити фруктами.

В 3 години дня, я захоплю побільше фруктів, і піти з роботи і піти в спортзал, ліфт. На даний момент, моя енергія є високою, мій рівень цукру в крові на стабільно високому, дає мені багато енергії для важких робіт.

Я зазвичай приїжджаю додому і вечеряю близько 6 вечора, і це мій останній прийом їжі в день. Раніше я хотів перекусити протягом вечора, але це зміна я зробив, коли вирішивши спробувати якщо. Я перестала їсти після вечері, і я не так.

Це дає мені вікно їсть близько 7 годин, що означає, я швидко протягом приблизно 17 годин. Слідуючи правилу "великого пальця", що означає, що у мене 11 годин моє тіло спалювання жиру виключно для енергії.

+887
absw ams 1 бер. 2016 р., 20:52:17

Я думав, що це може бути що хтось запитав раніше, але я не можу знайти його, так ось він іде...

Я 46-річний чоловік. Вага 180 і висота 5'10. По кожному графіком там, я повненький. Однак я фізично не дивлюся надмірна вага, так як я працюю вже більше 20 років і мають чистих м'язів. Не buider тіло, розум ви, але спортивне і видовженими м'язами. Я працюю 6 днів в тиждень, виконуючи всі види інтервальних, кардіо і силові тренування.

Були часи, коли я скинула вагу на ідеальною (у мене впав до 165-175 на випадки життя, всього мого життя) просто, щоб побачити, як вона подивилася на мене і що я виявив, що я не тільки втрачають сили, але я також дуже тонкий. І надзвичайно я маю на увазі дуже тонкий.

Виходить, що ці карти просто неправильно чи є якийсь спосіб, щоб залишатися сильним (і під цим я маю на увазі, наприклад, продовжувати лавці 205 фунтів і т. д.) і як і раніше підтримувати ідеальний вагу за графіком?

Спасибі заздалегідь.

+875
Roman Bielich 18 серп. 2011 р., 05:20:54

Я плаваю для задоволення разів на тиждень.

Під час тренування краще купатися в тому ж стилі протягом багатьох раунд (4/6 кіл) або краще чергувати стиль кожен раз?

Я питаю це тому, що мені було важко плавати в тому ж стилі з-за втомлених м'язів. Після фрістайлу на колінах я "віддаю перевагу", а на спині, щоб відновити на м'язи рук.

+858
Chase Lundell 14 січ. 2011 р., 23:42:18

Покакати коли потрібно покакати. На прогулянку, як можна коротше 5км, очищення кишечника заздалегідь, не важливо взагалі.

+845
Bebef 26 груд. 2012 р., 12:21:24

Спринти повинні бути дуже хорошими. Ви можете зробити їх будь-яким зручним вам способом. Очевидно, не дійсно здійснимо на відкритому повітрі, якщо погода дійсно відстійний.

+840
simarjuria 21 черв. 2011 р., 21:49:25

Rippetoe намагається описати, де ваші очі повинні дивитися, і що очі не повинні слідувати бар. По суті, ти дивишся в ту ж точку на стелі по всій знімальній площадці.

 • Коли unracking бар, бар буде вище ваших очей, можливо, трохи більше до вашого волосся стороні.
 • Зі зброєю повністю заблокована, перемістіть його в "верхнє" положення, не змінюючи свій погляд.
 • Коли бар знаходиться у положення "вверх", це буде у вашому полі зору ближче до ваших ніг (ноги збоку). Вона не буде прямо над очима. Не відводьте погляд, але бачити його.

Кожного повторення, мета-поставити планку на тому ж місці кожен респ. Опустіть штангу до грудей і піднімати назад на те ж місце в полі зору кожного разу.

Все це набагато ясніше в стартовому сила книги. Якщо ви серйозно налаштовані на підняття тягарів, я настійно рекомендую купувати цю книгу. Це добре стоїть він.

+769
Twinkle 19 лют. 2018 р., 14:12:02

Продовжую бігти. Ваші ноги всі сили вони повинні працювати. Що потрібно розвивати м'язову витривалість. Присідання будуть нарощувати сили, але вони не дають вам витривалість. Ви повинні також дати м'язам відпочити після 6к спуски, якщо вони дійсно стомлюють ваші ноги, що багато.

Чергувати дні, що залишити ваші ноги відчуваючи себе втомленим, виснаженим, або "непотріб" з днями або легкий біг або відпочинок. Це дозволить вам піти трохи далі, на деякі з ваших працює і допомагає м'язам регулювати після таких пробігів. Зрештою, ви повинні знайти, що ви були в змозі накопичити достатньо витривалості, щоб запустити весь 16к.

Спробуйте розділити натикається на щось на зразок цього:

3-4к легко - це не зробить ваші ноги втомилися - думаю, що "відновлення пробіжку"

інше

4К легко

інше

Це трохи більше відстані, чим ти займаєшся в тиждень, але відновлення пробіжки і дні відпочинку ваш сайт вже працює, так що це повинно бути небудь подібне або простіше. В результаті, ваші ноги повинні відчувати себе трохи бадьоріше на 6к і 8К працює. Через тиждень після цього, подивитися, якщо ви не можете повернути 6к, працює в 7к або 8К і 8К в 9к або 10к. Якщо ви відчуваєте себе комфортно з цим, спробуйте зробити 5к легко замість 4К легкий наступного тижня. Якщо ваші ноги втомилися за 5к легко, повернутися до 4К. Продовжуйте додавати невелику відстань, що як починати свої 6К і 8К, але зберегти ваші дні відновлення відносно коротким і простим.

Примітки за електрокардіостимуляції:

 • Відновлення пробіжки/легкі траси повинні відчувати себе легко. Ви повинні вміти підтримувати розмову на протязі запустити, і він сам не повинен ваші м'язи відчувати себе більш втомленим, ніж до запуску.
 • Ваш більше днів може бути трохи швидше, але оскільки ваша мета зараз-це витривалість, потрібно постаратися зберегти той же стійкий темп протягом усього виконання.
 • Йти на дотик, не час. Ви можете турбуватися про темп/км, тренування та гонки раз після того, як у вас є витривалість, щоб виконати повний 16к з відносною легкістю.
+745
user6622286 13 вер. 2018 р., 01:57:55

Це Нормально Мати Живіт, Коли Ви Відпочиваєте?

Абсолютно! Якщо у вас є живіт, у вас є чуття, ви можете не напружуючи своє тіло цілий день, що буду носити і вас так швидко стомлюють.

Якщо У Вас Є Живіт, Коли Розслаблений?

Якщо ваша мета-шість кубиків, це не прийнятно. У відриві від будь-якої медичної проблеми, я бачу це в результаті два питання:

 • Ваше фізичне тіло жиру % не досить низька. Чим нижче відсоток жиру, тим менше в кишечнику, навіть коли розслаблений.
 • Ваші основні м'язи (особливо нижню частину) як і раніше відносно слабким. Коли ви напружені, ви активно залучаючи тих м'язів, які чому живіт втягнули всередину. Щоб позбутися кишки, ці м'язи повинні, природно, стають напруженими.

Як Мені Зробити Свої Основні М'язи, Природно, Напружуються?

 • Виконувати більш повний тіла вправи, щоб займатися ваші основні м'язи. Підтягування, chinups, і віджимання є прекрасне тіло-силові вправи (хоча вони потрапили у верхній частині тіла більше) , які зміцнюють серцевину. Станова тяга та присідання (задній і передній) також творити чудеса.
 • Не ігноруйте дні ноги. Якщо виконуючи ізольовані вправи, Багато вправи ноги зміцнити ядро. Випади, добрих ранків, Передні присідання, стоячи перехресні присідання, і т. д. є хорошими вправами для виконання.
 • Відділяй час для основної/навчання АБС. Запитайте у людей з добре визначеними АБС, вони скажуть вам, що вони виділили час для роботи над своєю АБС. Всі вправи, згадані вище задіяти ядра; однак, основні м'язи, не є основним м'язів, що здійснюють. Виконання вправ, таких як Росія викручує, ноги піднімає, мертво висить, дощок Джек ножі і т. д. зміцнити ядро.

Коли ви виконуєте ці вправи (особливо основних вправ) часто, ви повинні почати помічати такі:

 • Ваші основні м'язи, природно, залишатися напруженим для більшої частини ваших днів (без необхідності смоктати у вашому шлунку); вони, природно, стають зайняті.
 • Ваше ядро насправді відчуває себе міцніше, наче ти попадавши (і ні, це не відчуваєте, як ви не задихнулися)
 • Прості рухи, такі як світло тягнеться легко зробити ваші м'язи напружені.

У цей момент ваші м'язи будуть напружені навіть у "розслабленому стані".

Звичайно, все це не буде мати великого значення без низького % жиру. Чим нижче %, тим більше нагороди за ваші зусилля будуть бачити.

+727
Yujie Zha 22 лют. 2017 р., 23:15:06

фітнес для початківців тут. Сподіваюся, хтось може поділитися деякими альтернативами на кардіотренування для худого людини?

На якомусь тлі, я можу зробити, щоб вразити тренажерний зал як мінімум 2-3 рази в тиждень. Я ектоморф тіла-типу, що означає, що у мене високий обмін речовин і дуже легко схуднути. Моя мета-мати витривалість, щоб грати випадкові гри в баскетбол, не задихаючись занадто багато, або послідовно працюючих на 5к. Я займаюся бігом вже близько 4-5к раз на тиждень протягом 3 місяців, тому що я боюся втратити занадто багато калорій, якщо я занадто часто бігав. Я дійсно не вважаю, що будь-яке поліпшення в моїй витривалості, кожен біг і раніше відчуває себе як утомливо, як раніше.

Я повинен тримати такий темп? Або робити пробіжки, частіше як 2 рази в тиждень і збільшити мій щоденне споживання калорій? Заздалегідь спасибі!

+639
Zi0P4tch0 1 лист. 2012 р., 07:04:36

Відповісти @трубкозуба відмінна, і я б хотів додати ще одну в свій список...

 • Всі вже знають про них

Порівняйте це з берпи, що також є легко вчитися, безпечний, ефективний, легко змінити, легко відстежується, обладнання-менше тренування, але набагато менш поширені.

+635
ramsay 28 трав. 2019 р., 02:56:41

Я зробив свої перші 10к з 59.34 хв нещодавно місяць тому.

Зараз я бігаю 5 днів в тиждень.Середа і неділя-день відпочинку.

Минулого тижня 20Mile(32 км)

Млин Протектора В понеділок 6 км 9.4 км/год 39 У вівторок 6 км 9.7 км/год 37.24 Середа Відпочинок У четвер 6 км 10км/год 36.30 У п'ятницю 6 км 10.5 км/год 35

Відкритий У суботу 8.1 5:49/км(темп) часу 47min (використовується страва) Недільний Відпочинок

На цьому тижні 25Mile(40км)

Млин Протектора У понеділок в 7 км 10.6 км/год 39 Сьогодні 7 км 8.9 км/год 48 Середа Відпочинок У четвер 7км ? У п'ятницю 7км ?

Відкритий У суботу 12км ? Недільний Відпочинок

Збираюся додати 5mile щотижня до 50mile/тиждень пробіг.

Сьогодні я зменшив свою швидкість, побачивши багато людей постраждали самі штовхаючи важко і я роблю те ж саме на біговій доріжці. Я хочу побудувати пробіг з моїм бігти потім я хочу, щоб збільшити свою швидкість. Я пристреливаю 40-43min 10к прямо зараз.

Прошу підказати в якому темпі(швидкості) я мушу бігти, щоб уникнути травм і будувати свою витривалість та витривалість. І як я повинен досягти своєї мети без травм

Залишок/план відновлення? якщо

+610
xnjiang 9 трав. 2013 р., 11:11:02

Загалом, ви повинні просто розслабитися ваше тіло і дозвольте гравітації тягнуть вас вниз по схилу, і ефект буде, що ви будете приймати більше заходів, але без збільшення енергії для цього. З іншого боку, коли стикаються з досить крутих спусків, це займає деякий час, щоб звикнути до нього, і це легко насправді додати більше енергії, ніж необхідно з-за того, що швидкість буде збільшуватися занадто швидко.

Я намагаюся просто розслабитися всім тілом, а "просто" нехай мої ноги робити рухи не надто багато, використовуючи м'язи. Але врешті-решт я б сказав, що, щоб бути в змозі бігти вниз, ви, ймовірно, потрібно тренуватися досить довго, щоб отримати добре розвинені ноги біжать/м'язи ніг і т. д.

З найкращими побажаннями,

+608
Hendrix Silva 11 жовт. 2017 р., 22:41:34
 • З'їсти великий: ваше тіло не знає різниці між вмістом протеїну та жиру в беконі проти, що в курячих, тому немає ніяких магічних продуктів, які будуть рости м'язи (ні, навіть не протеїнові коктейлі). Їжте достатньо, щоб покрити свій ідеальний макрос спліт (жиру/білка/вуглеводів) плюс 300-500 додаткових ккал для підтримки зростання м'язів.
 • Складові тренування: не починайте робити ізоляцію спліт рутини, ті, які дійсно ефективні тільки для досвідчених бодібілдерів. Зробити суміш підйомників, таких як присідання, станова тяга, жим і т. д. яка буде тренуватися і рости м'язи всього тіла. Дві хороші програми для того, щоб піти за стартову силу і stronglifts.
 • Прогресивна перевантаження: ключовим фактором для створення м'язів є підйом важких. Так завжди буде підніматися важче, коли це можливо (іноді, ви повинні знизити вагу, щоб підйом вгору-це добре).
 • Поцілунок: хай вона буде простий і короткий. Вам не потрібно 4 години на добу, щоб виростити масивні м'язи; одну годину в день-це дійсно все, що вам потрібно. Якщо ви справді бажаєте проводити час в тренажерному залі, робити 1,5-2 години максимум.
 • Інше: ваше тіло не робить м'язи в тренажерному залі, це робить їх в ліжку, коли ви відпочиваєте. Якщо ви не отримуєте достатню кількість сну і почекайте достатню кількість часу в перервах між тренуваннями, тоді ваші м'язи не будуть повністю відновлюватися, і ви будете стримує свій ріст м'язів.
 • Бути розумним: уникнути поширених помилок, які зупиняють тренування протягом тривалого часу. Вчитися хорошій формі, щоб уникнути травм. Не дивуйтеся в тренажерному залі при рушанні на низьких вагах / порожній штанги; альтернатива підніматися занадто сильно і заподіяти собі шкоду. Розім'яти м'язи, щоб вони не стали надмірно жорсткою й послабити прогрес або сприяти поганому-форма.
+530
Shiyas Cholamukhath 28 черв. 2014 р., 12:59:11

Немає ніякого зв'язку між підняття ваги і росту, затримка росту, тому не потрібно турбуватися, що впливають на висоті. Плюс, у 19 ви, швидше за все, майже такий же високий, як ви будете для іншої частини вашого життя.

Три важливих м'язових груп, призначених для широких плечей буде:

 • Дельтоиды, "шапки" на верхній частині руки, думаю, де рукав пришивається на сорочку. Бічних піднімати будуть працювати ці.
 • Пастки, м'яз, яка виглядає як бічній/задній частині шиї, важливо також. Ви можете скористатися цим, роблячи знизує плечима (будь то з гантелями або штангою, або машина).
 • Плечей/верхньої частини спини, що оточують м'язи лопатки. Військова преса-це хороша вправа для цієї області.
+521
Diana R 19 черв. 2015 р., 04:46:09

Я почав бігати пару місяців тому. Мені 27 років, середнього росту і нормального ваги. Однак здається, що не важливо, як повільно я біжу, мій пульс швидко піднімається в зону максимум зусиль 170-180.

Мій лікар оглянула мене, перш ніж я почав, і я нещодавно була взята ЕКГ - все було нормально.

Після того, як я навчився бігати трохи швидше, ніж прогулянковим кроком (це складно!) Я можу тримати HR в 170-175 і бігати протягом 45 хвилин або близько того.

Це я просто дуже втомився? :) Це, швидше за все, покращиться, якщо я продовжую працювати в цій зоні? Я не можу бігати повільніше, і швидка ходьба з тією ж швидкістю повертає мене год 125, який я також не відчуваю, що покращить мою придатність, якщо робити по кілька годин на день.

+424
Sourabh Kisku 22 бер. 2012 р., 21:05:06

Я як-то збільшив свою вагу дуже швидко (близько 2-3кг/тиждень), що час без тренування, і через так зване "доповнення" до лікаря. Тим не менш, він залишив деякі розтяжки, коли моя вага зменшується набагато швидше після того, як не споживати, що "додаток" більше.

Скільки коштує самий ідеальний приріст, якщо я збираюся зробити це знову + тренування цей час + допомогу персонального тренера і споживання гейнера + сироватка (я віддаю перевагу купити краще, щоб уникнути здуття живота), не залишаючи розтяжок в майбутньому.

+414
drummerboy 11 січ. 2010 р., 17:50:33

Я отримую підходять здорового останні пару місяців. Я грав з ідеєю зробити 10 повторень х 5 вправ (комплект) як багато разів протягом одного сеансу, як я можу. Мій ось думає, що я повинен побачити збільшення в комплекті з плином часу, як мій збільшує витривалість.

На моє запитання, припускаючи, що я правильно роблю вправи, це свого роду тренування на витривалість мати які-небудь довгострокові негативні наслідки?

Моє міркування для цього полягає в тому, що я знайду я палицю, щоб працювати більше, коли я не намагаюся більше відслідковувати його. Слідуючи заведеним порядком вище, я можу просто піти, поки я не можу завершити повний набір. На даному етапі мені охолонути і стоп, незалежно від кількості.

+409
Yevgeniy Klymenko 30 серп. 2012 р., 05:12:30

Ви тільки ходжу в тренажерний зал протягом 4 тижнів. Це займає час, щоб наростити вагу, і зростаюча маса не так важлива, як правильна форма.

Поки що менше людей, використовуючи відповідну форму, добре, що вони використовують більш важкими вагами. Проте, це часто буває, що люди використовують неправильна форма і велику вагу, який може привести до травми.

Я б турбуватися про підтримці форми з вашого поточного ваги, і як тільки ви відчуваєте себе досить комфортно з тими вагами, зробити невелике збільшення. Крім того, намагайтеся не дивитися, що роблять інші люди в тренажерному залі, часто для галочки.

+393
Sandra Denton 29 лип. 2013 р., 13:32:13

Я альпініст, тому я кажу конкретно про передпліччях. Я регулярно тренуватися і вже протягом багатьох років, тому я добре знаю, як мій організм реагує.

Як я розумію, "прокаченный" відчуття в передпліччях походить від анаеробного використання енергії; це побудувати молочної кислоти. Під час моєї навчальної сесії вчора, я випробував більше настання насос, ніж зазвичай. Я хотів сказати, здавалося, що я тренуюся, роблю точно мій же розминки і тренування, як я регулярно займаюся кілька тижнів, близько 80% від звичайних показників.

Я знаю, що якщо не добре прогріти, він швидше. Але моя розминка була як зазвичай. Що я хочу знати, які ще параметри можуть впливати на це? Був у мене низький рівень цукру в крові? Мої м'язи все ще втома від попереднього тренування? Не холодно, я щойно оговтався від матерії?

+334
Arpan3t 2 квіт. 2015 р., 03:19:36

Я використовую різні додатки.

Fitocracy не добре для відстеження тренувань. Це gameified (ви отримуєте окуляри та рівні для ваших тренувань і досягнень), який може бути веселою і мотивуючої.

MyFitnessPal також хороший для відстеження вашої дієти. Він має велику базу даних інформацію про поживної цінності харчових продуктів, так що найважча частина запису точний розмір порції.

Якщо ви робите багато біг/велосипедний спорт, веслування, то поїзд теж може виявитися корисним. Він підключається до fitocracy і красиво, як MyFitnessPal.

+321
ppc52776 25 січ. 2013 р., 16:02:11

Ви мета повинні бути більш орієнтовані на склад тіла проти чисельного ваги тіла. Як такої, немає ніяких причин, щоб не робити опору або силові тренування.

Відповідь Флегонта про починаючи з опору тіла вагу через те, що зазвичай вважається художня гімнастика-хороший. Це також спосіб зробити деякі вправи вдома і створити якусь силу і фітнес якщо ви сором'язливі про те, скільки ваги ви натиснули в оздоровчому клубі.

Так.... виконують вправи опір не обов'язково означає розвиток масового, якщо це те, що тебе турбує. Меншу вагу, вище наборів повторення буде розвиватися якась сила, але буде розвиватися фітнес, тонус і витривалість, що також допоможе з вашої загальної витривалості для інших аеробних діяльності.

Різноманітність це добре, так чому б не зробити більше типів вправ? Це краще, психічно, щоб тримати вас від отримання несвіжим, і перетином вправи і типи тренувань дає хороший функціональний фітнес, де переваги і недоліки якого-небудь конкретного вправи навіть з крос-тренінг з іншими методами.

+270
Ligrahm Aterrabi 7 лист. 2014 р., 17:47:50

Відповідь гранту містить багато корисної інформації і поради про те, як поліпшити пуш-ап тренування, але я хотів би додати ще кілька:

 • Діпи
  Забезпечити ваше тіло нахиляється вперед під час виконання вправи, і що ви повністю замок на вершині (не тільки руки, але плечі) і зосередитися на використанні грудей для цього. Це буде проявляти свій малої грудної м'язи, яка знаходиться під вашим pectoralis-Майор, ця м'яз не додасть багато сил, але зовсім трохи збільшити розмір його буде виштовхувати свій великий грудний і зробити гігантський вплив на розмір грудей. Розум-м'язові зв'язку, дійсно робить величезну різницю, коли нарощування м'язової маси.

 • Век відлітає
  Ця людина може бути нерозумним в залежності від вашого обладнання, але ви можете зробити деякі вправи на кільцях або трансивер установки відносно дешеві і мають можливість зробити двк летить практично стільки ж (маси тіла) опір, як ви коли-небудь знадобиться. Двк мухи величезної будівлі розміром грудей, так як вони є одним з небагатьох вправ, які ви можете зробити, щоб розтягнути свій двк через його повний діапазон руху, і це ключове тут, привести руки назад так далеко, як ви можливо (не бійтеся впустити опір, збільшуючи свій нахил). Це вправа Все про діапазон руху і не стільки про опір. Знову зв'язку між мозком і м'язами є ключовим тут. Крім того, я знаю, що ви просили вага тіла вправи, але ви також можете отримати деякі досить недорого еспандером робити з цими, які також можна легко зробити у вашому власному домі.

 • Вибухові віджимання
  Це транслюється на грант ляскаючи віджимання, але альтернативи, які я використовую, щоб покласти кілька стопок пластин на зовнішній стороні руки (може бути замінена ящиками) і "рвуться" від Землі досить високо, щоб ловити себе на них. Цей тип навчання буде по-справжньому переносишся в жимі лежачи в більшу сторону, якщо ви коли-небудь почнете тренування ваги.

 • Ізометричні Грудей Притиснути
  Стояти на ногах за обидві руки перед собою, зігнуті під кутом 90 градусів. Блокування руки і стисніть так складно, як ви можете. Скорочення утримуйте протягом 15-30 секунд, потім розслабтеся. Ізометричні вправи не для збільшення міцності, але я люблю їх, тому що ви можете в основному зробити з них те, що ви поклали в, і неважливо, наскільки сильно ви буде збільшуватися труднощі з вами, як одна сторона вашого тіла буде здатна протистояти іншим з відносно рівним по силі.

Я згадав про кілька разів вище, але я хочу знову підкреслити важливість розуму-м'язи. Важливо приділити кілька хвилин, щоб дійсно дізнатися вашу анатомію, і як/коли м'язи ви орієнтуєтеся звільняють. Ви можете робити віджимання, використовуючи ваші плечі і трицепси майже виключно і не отримуєте гарну тренування грудей. Однак якщо ви розумієте, як груди приходить в речах і зосередитися на використанні його, це зробить більшу різницю, ніж майже що-небудь ще ви могли б зробити.

+257
bnl 13 серп. 2017 р., 06:43:25

За даними сайту, швидкість бігу складає близько 4 до 6 миль на годину, я роблю щось навколо (дуже трохи швидше) 4 милі (6,4 км) на годину, але я роблю це в гору, так що я йду 213 футів (65 метрів на милю (або в 1,6 км)

Я 5 футів 4 дюйми (1,63 м) висота (так, я дуже маленька) і у мене вага 165 фунтів (або 75 кг)

Єдина проблема полягає в тому, що працює на тому пагорбі з цією швидкістю і йде вгору, що кількість метрів... я зміг підтримувати цю інтенсивність протягом приблизно 16 хвилин, ідея зробити це протягом 40 до 50 хвилин, щоб видалити жир від свого тіла, хіба цього недостатньо?

+239
jose roque brrienza 20 лют. 2019 р., 04:47:08

По-перше повільна навчання реп-це єдиний спосіб попадання. Стандартний натисніть (починаючи з 70-х) використовує 6 сек реп на 2 другою позитивною з 4-друга негативна. Час під напругою буде коливатися від 40 секунд до 120 секунд, в залежності від того, хто ви говорите або які групи м'язів ви працюєте. 40-70 секунд характерно для сили і гіпертрофії, тоді як 70-90 секунд більше для гіпертрофії з меншою міцністю. Просто як нормальне навчання, менше повторень на силу, більше повторень (в межах розумного) розміру. Нічого за 90 секунд на витривалість. Зазвичай вправи верхній тіла використовують 40-70 секунд, в той час як нижня частина тіла, використовуйте 70-90. Там були різні швидкості, реп, використовуваних в удар, але ключовим фактором є час під напругою. Так що, якщо робите 2/4 або 3/3 швидкість реп ви могли б робити 8-12 повторень або приблизно 48-72 секунд тут. Якщо робите 5/5 швидкість реп, який деякі захисники натисніть Використовувати, що б повторень діапазоні 4-7. Вам ідея? Оригінальний супер повільний був 10/5 швидкість реп і пізніше був змінений на 10/10. Вони також збільшили тут до 90-120 секунд. Однак, більшість з них виявили, що понад 90 секунд це не підходить для будь-якої сили або гіпертрофії. Так, при використанні оригінальних 10/5, що буде означати діапазоні 4-6 повторень, а 10/10 буде означати діапазоні 3-5 повторень.

Моя пропозиція буде слідувати оригінальної інструкції- 1 набір кожної вправи Швидкість 2/4 респ 8-12 повторень для верхньої частини тіла 12-15 повторень для нижньої частини тіла і ядра Виконати кожен набір для миттєвого м'язового відмови Не більш 12 вправ за тренування Навчання не більше 3 днів на тиждень Використовуючи тренування всього тіла Використовуючи метод подвійної прогресії (коли ви можете завершити високому діапазоні повторень на кожну вправу, додати 5% або більше в рядку або машини - зазвичай 5-10 фунтів для складних вправ і 5 фунтів для спільного навчання) якщо виконання тіла-тільки вправи ви повинні навчитися змінювати вправи, щоб зробити його більш прогресивним (заміна важелів і т. д.) або додавати вагу через Вест вага або щось подібне. За допомогою Hit методики інтенсивності, як попередньо вихлопних газів, паузи відпочинку, етап повторень і т. д. можете зробити вправу більш інтенсивним без додавання ваги.

"Вам практичний підхід до силового тренування" за Matt Brzycki для отримання додаткової інформації про натисніть.

+233
sanderfiers 29 трав. 2010 р., 00:49:57

Ось посилання на попередній і аналогічне питання: Який найбільш ефективний спосіб підвищити кардіо витривалість?

Табата (висока ака інтенсивний інтервальний тренінг) забезпечує значне поліпшення витривалості за мінімальну кількість часу, приблизно від 15 до 30 хвилин 3-5 разів на тиждень. Я б порекомендував у тому числі зайву вагу тренінг/силові тренування (вільні ваги ака), так що ви можете добре виглядати, як ти танцюєш...

+212
Tom Kiernan 4 лип. 2013 р., 00:46:47

Для "нижнього" робота ДВК, зробити похилу лаву, віджимання на брусах та кабельних кросів з активною розумовою м'язового з'єднання та важкі ваги. 3 рази в тиждень сидить два дні для обсягу (меншу вагу, більше повторень), а інший для важкої ваги. Натисніть, що при щоденному 8 годин сну, а також достатню кількість протеїну/поживних речовин. Якщо ви знаходитесь в хорошій маси тіла прямо зараз, я міг би навіть піти за 3 місяці повільно Навальний для оптимізації росту.

+192
cuibuaa 8 квіт. 2013 р., 15:55:00

Я хочу спробувати різні смаки протеїнових порошків, щоб побачити, яка краще підходить під мій смак. Проте, майже всі ті, які продаються у магазинах/онлайн важити не менше 500г, часто 1кг або більше. Що робить неможливим, щоб спробувати більше, ніж 2 або 3, не витрачаючи багато грошей і, можливо, витрачаючи багато порошку.

Як люди насправді робити це на практиці? Вони просто спробувати свою удачу і сподіваюся, що їм сподобається? Є зразок сумки різних смаків з невеликою кількістю кожного, що можна купити? Або ж магазини пропонують невеликі суми для вас, щоб спробувати?

(Я не бачив, що в Голландії і Барретт, і я не пішов до всяких спортзалів, або, у випадку, якщо це має значення.)

+178
Shaun Pellegrin 7 черв. 2012 р., 02:40:40

Для віджимання я вважаю, що вони повинні бути вперед наші злегка клишоногий, як ви повинні бути в присяд позицію. Дивіться кроссфіт - як я берпи (http://www.crossfit.com/cf-info/faq.html#Exercises8) для пояснення їх рівень.

Для тугих стегон я думаю, що ця стаття робить хорошу роботу покриття кілька способів, щоб працювати над цим. (http://www.marksdailyapple.com/how-to-regain-and-maintain-hip-mobility/) Особисто я вважаю, піни прокатки мої це група (біжить за стегон), а також нога гойдається(тримайтеся за щось і качати однією ногою одночасно спереду назад, потім в сторону) і стегна поштовхами(руки на стегнах і випихає) досить легко, і зробити хорошу роботу. Також відзначимо, що багато часу проводив сидячи негативно вплинути на вашу рухливість стегна, так менше часу в кріслі повинно допомогти.

Якщо рухливість кульшового суглоба не виправити вашу форма у тренера дивитися на вас, щоб побачити, якщо є все, що ви не помітили або інших можливих покарань.

+158
Didi05 21 січ. 2010 р., 14:02:19

Я припускаю, що це залежить від людини, а також швидкість і тривалість тренування.

Особисто, після запуску кілька днів поспіль я отримую м'язи втомилися: він почуває, як ноги наповнюються свинцем. Не те, що ви хочете перед великими змаганнями коледжу.

Але якщо ви помітили жодних змін у вашому тілі, я думаю, це нормально. Ходьба є також вправу, і ми робимо це щодня без проблем.

+156
user6802761 15 серп. 2016 р., 12:03:41

Якщо ви коли-небудь чули професійних пауерліфтерів поговоримо про те, як вони присідають, вони часто згадують поняття "підірвати" їх ядра. Що я маю на увазі, просто перед тим як вони опускаються на корточках, вони будуть зробіть глибокий вдих через живіт (не груди), і зберегти її повністю зайняті протягом реп. Я чув, що це, чому більшість пауерліфтерів худий у "блочний" АБС.

+103
elvisizer 18 лип. 2016 р., 16:25:27

За оцінками БМР для чоловіків ваш зріст/вага/вік становить 2000 калорій в день. Це скільки калорій ви б спалити, якщо ви залишилися в ліжку весь день. Вашу повсякденну діяльність, у тому числі ходити на роботу, робити роботу по дому, турботу про дітей, читання і т. д., будуть спалювати кілька сотень калорій більше, більше, якщо ваша робота не сидяча. Нарешті, які вправи ви робите - ви, здається, в середньому майже 2 години в день - буде горіти ще більше. Додам, що все це, і ви отримаєте ваш вміст калорій: кількість калорій ви повинні їсти, щоб підтримувати вагу тіла. Це не здивувало б мене взагалі, якщо ваше вміст калорій у 3К діапазону. Для довідки, кілька років тому я впала з 223lbs -> 180lbs (я чоловік, 5'11") і втрачаю 1-1.5 кг/тиждень, а їсте 2500 калорій в день (маючи на увазі моє вміст калорій більше 3к). Мій рівень активності менше ніж твій: сидяча робота, 3-4 години підйому ваги в тиждень.

Звичайно, всі підрахунок калорій є лише припущенням і генетичних відмінностей може означати, що ваші точні BMR і рівня обслуговування трохи інакше, ніж інші люди. На щастя, ви можете відточувати свої оцінки, використовуючи те, що ви можете виміряти: ваші тіла. Якщо ваша вага змінюється за курсом ви очікуєте - наприклад, втрачаючи 1 кг в тиждень дефіцит 500/добу калорій - тоді ваші оцінки точні. Якщо ні, то ви будете мати, щоб змінити їх, поки вони не відповідають дійсності. Примітка: вага може коливатися на щоденній основі з-за незв'язаних факторів (наприклад, води), але якщо ви звернете увагу на ваш вага тенденція за тиждень, коливання повинні усереднити.

+88
scheissdrauf 8 бер. 2010 р., 21:58:31

Я рекомендую ВИИТ силових тренувань, може бути, 3-4 днів на тиждень. Таким чином, ви отримаєте досить кардіо (як ви працювати до втоми) і досить силові тренування, щоб підвищити витривалість, сила і розмір (кожен хоче більше розмір).

Ось зайнятий чоловік повний тіла тренування від Фітнес для чоловіків

Ось 3 ланцюга рутини (особистий фаворит)

Я б порекомендував вам підписатися на чоловічому здоров'ї і чоловічий фітнес і регулярні перевірки процедур у відповідних місцях, щоб зберегти його свіжим.

Щасливого Полювання.

+84
cfc98 31 січ. 2015 р., 01:21:43

Щоб побачити результати, я повинен тренуватися там, де я хочу, щоб мій результат був? Наприклад, по вівторках частина моєї тренування 8 х 100м @ 90% зусиль. Я повинен працювати на моєму 90%, або те, що я хочу, щоб мої 90% буде? Це те, що я тільки намагаюся застосувати до працює зараз.

+79
Eike Suthau 12 лип. 2018 р., 15:16:59

Важливо, що ви розумієте, що таке "підтягнуте тіло фізіологічно, легко отримати багато поганих/пухнастий/милий ідеї, як високе число повторень -> тоновані, кілька важких повторень -> громіздкий, забудьте все це, це маячня сивої кобили. Це все про кількість жиру і кількість м'язової тканини.

Перший шар тіла, щоб розглянути ваші м'язи, ваші м'язи можуть зробити товщі або тонше, сильніше або слабкіше, ви не можете реально вплинути на довжину м'язів, це визначено генетично. М'язів не може бути/виглядати підтягнутою.

На вершині мускулатура жировий шар, без цього у вас буде в основному виглядати красно версії самих екстремальних культуристів, т. е. безліч вен і м'язів видно. Чим більше масла ви додасте, тим плавніше ви подивіться, по-перше жилок і волокна зникають, то поділ між м'язами зникає, так що ви можете більше не побачити, наприклад, біцепс дузі. Якщо ви додасте ще більше жиру, ви почнете виглядати як лите торт, жир висить поверх інших жирів і так далі.

Що нам потрібно для досягнення тоноване погляд? Вам знадобляться деякі м'язової маси для м'язів, щоб бути видимими на всіх, більшість жінок мають занадто мало м'язової маси, щоб досягти тоноване погляд. Кращий спосіб збільшення це тренування в основному як чоловіче тіло будівельника, це не має значення, що ваші цілі відрізняються, ваше напрямок, але і відстань це різні так сказати :) стоп, коли у вас достатньо м'язів, на це піде рік(и).

По-друге, ви повинні адаптувати свою жирну суму, необхідно помірно-низька кількість жирів, щоб досягти тоноване погляд, не тіла низька будівельник, але, звичайно, менше, ніж середня людина. Твій жирний сума визначається вашої дієти і способу життя, споживання менше калорій, ніж ви використовуєте, і ви зменшите кількість жиру.

+32
Arnav Roy 1 груд. 2018 р., 21:40:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil