Запобігання травм в будинку спортзал на килим

У мене почали деякі програми вправи вдома, такі як P90X і Insanity. Однак, я виявив, що на моєму килимі виявилося дуже складно з ряду напрямів. Наприклад, коли стрибає навколо, я часто отримую килим опіки на ногах. При виконанні різних форм віджимань я, знову ж таки, буде підтримувати опіки на моїх руках. Вони можуть стати дуже болючими і мають обмежений успіх у цих програмах. Які деякі методи, які я можу використовувати, щоб допомогти запобігти травми при роботі вдома і на килимовому покритті? Крім того, я сильно потію під час цих програм, і я турбуюся, якщо килим мені почати приймати по запаху або стати більш важко чистити. Чи існують які-небудь пропозиції для цього?

+533
Wajih 23 бер. 2012 р., 07:18:35
25 відповідей

Там може бути кілька речей відбувається тут:

 • Ремінь повинен бути вологим, щоб забезпечити хороше вимір вашого серцевого ритму. Якщо ви почнете сухий, потрібен час, щоб попрацювати, щоб робити свою роботу і перші свідчення можна викинути з-за цього.
 • Електричні імпульси від навушників дроти можуть заважати датчиків. Це ймовірніше, якщо ви слухаєте музику з рівний ритм з важким басом.
 • Там може бути щось заважає з'єднання Bluetooth. Це ймовірніше, якщо PIN-код Bluetooth є те, що не можна встановити, і є загальною для всіх моніторів серцевого ритму. Якщо ви біжите з кимось, ви можете бути піднімаючи їх серцевого ритму, якщо вони використовують один і той же пристрій.

Ремінь має дві зони датчика, що вирівняти на грудях по обидві сторони серця. Датчик зони повинні бути pre-волога, або у випадках, коли є якісь перешкоди, можливо, потрібно буде зробити деякі пульсометр гель для забезпечення кращого контакту. Ремінь не повинен ковзати, як ви запустите.

Якщо ви біжите з ким-то, переконайтеся, що ви не відчуваєте перехресних перешкод. Якщо ви можете налаштувати PIN-код використовується для пристрою Bluetooth, будь ласка, зробіть це. Це допоможе звести до мінімуму ймовірність того, що ви не забираємо чуже пристрій.

+995
Carl Weeks 03 февр. '09 в 4:24

Я був у морській піхоті, і я використав, щоб бігти 3 км з 50 фунтами, з піском у моїй раку. Я не рекомендую робити цього, ваші шанси на травми великі. Якщо ти не в армії вже, я хотів би закликати вас, що вам не потрібно навчитися працювати зі зграєю. Ти поїдеш в табір, і ви будете робити дуже мало працює з рюкзачком. Ви будете робити багато "нагинати" (ака ходити) з важким пакетом. Тільки одиниць я бачив, що бігати часто з зважений набір снайперів/розвідників і т. д. Навіть тоді, вони роблять те, що я називаю "старий човгає", а не з бігу. Якщо ви вирішили тренуватися з зважений пакет, я б запропонував навантажувати вниз свій рюкзак і сяду на тренажері, якщо ваш тренажерний зал має один. Це буде палити вам і буде більш тісно імітувати типу зусиль, ви будете вказавши на буткемпе і т. д.

+975
jsageryd 22 серп. 2018 р., 01:24:35
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Армрестлінг включає в себе як техніку і сили. У армрестлера треба, звичайно, освоїти всі техніки, і бути сильними всі м'язи, задіяні у всіх техніках. Я хочу збільшити силу.

Що краще силові вправи для отримання хороших з армрестлінгу, на професійному рівні?

+942
maemran 26 лют. 2011 р., 18:52:20

Я розглядаю, щоб купити набір гантелей (максимум. ~120кг) для навчання на дому (2-й поверх). Однак я не впевнений, про те, наскільки небезпечно це буде для підлогового покриття, і, як голосно це може бути до сусідів.

Тепер розглянемо основні вправи з гантелями спрямовані на зниження або повне тіло, я хочу знати, які з них я могла б зробити безпечно (щодо гучності і безпека пол) без будь-якого додаткового захисту або з одні матюки.

Я б припустив наступну класифікацію:

Без будь-якого додаткового захисту

 • Румунська станова тяга
 • Болгарські спліт присідання
 • Zercher присідання
 • Штанги штовхачів
 • Передня і задня присідання
 • присідання зі штангою над головою (з відносно легка вага)

всі з них, звичайно, не в максимальній діапазоні повторень.

З одні мати, як цей чи цей

 • Зважений глют мости
 • обтяжений хіп-насуви

Не можливо в квартирі

 • звичайна станова тяга (з невеликим скиданням ваги в кінці руху)

Динамічні руху, де вище ймовірність, що людина повинна відпустити штангу на значну висоту:

 • Уривками
 • Поштовх, ривки
 • Очищає
 • Чистий і ривків

Однак я не знаю його. Для деяких вправ, таких як накладні на корточках в барі досить високі, і якщо ви дозволите йому йти, килимки не допоможуть стільки з-за висоти. Навіть вага не був занадто високим. Те ж саме може бути справедливо навіть для задня і передня-присідання.

Для хіп-насуви і звичайна станова тяга ви можете на обох є проблема, що вага падає на землю. Проте я відчуваю, що це легше контролювати цей зважених хіп-насуви, ніж у тязі.

Так що було б здорово, якби хтось більш досвідчений міг би уточнити, які вправи будуть в безпеці у себе вдома без охорони, що буде з одні мати, як пов'язано вище, і яка буде небезпечна у всіх випадках.

+920
muzzer 25 лют. 2011 р., 13:54:40

Чому моя робота з рутинної потрібно періодично міняти?

Як ви тренуєте вашу програму, ви повинні поступово збільшувати вагу, як ви відчуваєте, що ви можете впоратися з цим і раніше, задовольняти цілі для ваших тренувань. Цей рівень прогресивної адаптації повинні тримати вас поліпшення на деякий час, але настане час, коли додавши, що в найближчі 5 фунтів або 2,5 кг більше не буде працювати. В цей час ви повинні змінити свій підхід до навчання, щоб бачити прогрес.

Це буде саме в 3 місяці? Може бути. Це може бути трохи рано, це може бути трохи пізніше. 3 місяці-це досить загальна кількість час, щоб заново оцінити, як справи і що, якщо що-небудь потребує корегування.

Як уже говорилося, не може бути психологічного переваги регулярно змінюються. Деякі люди процвітають на зміни більше, ніж інші. У будь-добре продуманою програмою, там має бути якийсь посібник для випадкових варіацій, коли ви або поганий день або день, коли ви відчуваєте, як ніщо не може зупинити вас. Найбільша проблема, що всім, хто розробляє програми, щоб тримати речі цікавими в той же час допоможе вам побачити прогрес.

+896
Helen Monteferrante 21 серп. 2014 р., 10:56:00

Засудженого забронювати кондиціонування представлена дуже ефективна прогресій для декількох вправ, включаючи присідання пістолетом.Перша прогресія завжди дуже легко, навіть найслабші спортсмени можуть виконувати це без проблем. Як ви прогрес, ви будете рухатися до більш твердої прогресії. 10-го кроку в кожному вправа називається Майстер крок. У сквотах майстер крок-присідання пістолетом.

Ця книга дійсно корисна в навчанні ваги. Шпаргалка доступний тут, Книга доступна тут

Що робити ?

Це залежить від вашого рівня фізичної підготовки і сили м'язів і суглобів. Просто почати зі складних вправ, які можна виконувати і продовжувати додавати повторень, поки ви не зустрінете стандартних прогресії в книзі, потім перейти до наступного кроку в серії.

+761
Tom Wagstaff 9 жовт. 2016 р., 05:37:20

Якщо ви подивіться на форму і функцію(и) з пастки, я думаю, очевидно, що котиться плечі не забезпечує ніякої додаткової вигоди, або, активізації м'язів-мішеней.

Гравітація працює тільки в одному напрямку і нічого не працює йдучи назад і вперед.

(http://www.shapefit.com/exercise-guides/trapezius-exercises-barbell-shrugs.html)

Коли я почав підготовку пасток вага, інші пропонували прокатки плечі. Я з'ясував, що причиною деяких пастка штамів, пов'язані з цим зайві рухи. Тому, замість того, щоб покладатися виключно на знизує для розвитку пасткою, я додав вертикальні ряди і Сміт машиною знизує плечима на передні і задні. Я знайти з допомогою Сміт машина знизує плечима сил ідеальної вертикальній площині для руху, тим самим гарантуючи, що пастки зробити більшу частину роботи.

+747
user55731 11 січ. 2015 р., 03:12:55

Навіть якщо у вас 45 жорсткий щотижневий набір в групи м'язів ви все ще робите гіпертрофії і сили прогресу, насправді, чим більше обсяг, тим більше м'язів ви будуєте, і більшість людей навіть близько не підійду до цього великий обсяг. можна з упевненістю припустити, що вище обсягу, не має ніякого ефекту на супер-компенсації або що все супер-компенсації теорія не має жодної підстави і є всього лише старий міф. Ось дослідження, в якому вони перевіряли її.

Мета цього дослідження полягала в оцінці м'язової адаптації між низьким, поміркованим і високим обсягом підготовки опору (RT) протоколи опору навчені люди.

Методи: Тридцять чотири здорових опір навчених чоловіків були рандомізовані в 1 з 3 експериментальні групи: низького обсягу групи (1 комплект) 1 комплект виконуючи кожну вправу у тренінгу (П = 11); помірною-обсяг групи (3 уп), виконуючи 3 підходи у вправі за тренування (П = 12); або-груповий об'єм (5SET) виконанням 5 сетів для кожної вправи в тренуванні (П = 11). Тренування для всіх команд складалася з трьох щотижневих сеансів виконується на непослідовних днів протягом 8 тижнів. М'язова сила оцінювалась з 1 повторного максимуму (ПМ) випробувань для присідання та жиму. Верхня частина тіла, м'язову витривалість оцінювалася за допомогою 50% піддослідних жим лежачи 1ПМ виконані короткочасних збоїв. Гіпертрофія оцінювалася з використанням B-режим ультрасонографії для ліктя згиначів, розгиначів ліктя, до середини стегна і латеральної поверхні стегна.

Результати: Результати показали значне пре-до пост збільшує втручання в сили і витривалості у всіх групах, без значних міжгрупових відмінностей. Крім того, у всіх групах збільшення розміру м'язів у більшості виміряних сайтів від пре-до пост втручання, значне збільшення сприятливі умови підвищеної гучності були помічені на ліктьовий згиначі, до середини стегна і латеральної поверхні стегна.

+681
sdecima 5 лист. 2010 р., 10:51:27

Я не думаю, що є досить стрес, зробленими групами вуду для фасціальні ножиці, отклеивай спайки або, тим більше, рубцевої тканини, або іншого роду зміни в тканинах.

Вони просто не впливають на тканинах так багато.

Я думаю, що головна причина люди (і я) відчувають себе суглоби, тканини краще нейрогенні причини.

Ви змінити пропріоцептивної вхід і автономну нервову систему, "не те" з цієї цільової області. Ви просто запросити його і показати "Гей, що тут відбувається", і ваша нервова система панікує і намагається робити те, що вважає кращим для цього регіону.

Існує також механізм gaiting біль. Простими словами, якщо ви відчуваєте біль в якомусь регіоні і ви зробити деякі сенсорні дані досить сильні в цьому регіоні, то другого входу збирається "захопити" канал, по якому сенсорна інформація надходить у ваш мозок, маючи на руках оригінал больовий сигнал пригнічується.

З допомогою цих двох механізмів, ви часто будете легко час усунення відчуття болю в коліні, ліктях, зап'ястях, щиколотках і т. д.

Ось кілька основних кроків, як це зробити за прикладом болі в коліні.

Звичайно, ви часто вилікувати причину болю.

І, останнє, але не менш, змиваючи кров, а потім, звичайно, може мати певний позитивний ефект.

Ці дослідження можуть мати певну цінність.

+619
Mehul Prajapati 10 черв. 2015 р., 01:53:25

Спасибі, що показала відмінний приклад того, що відомо через досліджень: силова тренування забезпечує виняткову гладкі, більш ніж аеробне навантаження. Це пов'язано відповідь найбільш ласі шматочки, але коротка версія полягає в тому, що м'язи-це дуже дорого для вашого тіла, щоб підтримувати.

Плюс, за ті 8-12 годин на тиждень ваше серце накачування і ти в низькому аеробному рівні, а також. Крім того, ви (напевно) не їли в ті часи.

Збираємо всі разом (м'язи) + (аеробне навантаження) + (менше часу їжі) = краще складу тіла до м'язової м'язів і менше жиру.

Хороша робота!

+539
Thiago M 18 січ. 2019 р., 22:02:06

Я використовую бесклипсова педаль, яка ставить стопи на педалі. Враховуючи, що я ніколи не бачив взуття велосипедах з додатком в будь-якому місці, але м'яч, я припускаю, що повинна бути сила і/або переваги для здоров'я є.

Крім того, тримати ноги майже прямими, з пальцями вказав злегка. У короткостроковій перспективі це може дати менше енергії, але якщо ви цього не зробите, ви будете розвивати свій зовнішній каре, яке призводить до проблем коліна. Знову ж таки, бесклипсова педаль 'примусово' таку поведінку.

+496
moses1759 7 бер. 2019 р., 00:26:51

Великі групи м'язів розвиваються в більш очевидним чином, чим більш дрібні. Що сказав, Ви чітко розумієте, як накачати м'язи за допомогою ефективної дієти і фізичних вправ.

Руки можуть бути навчені за допомогою ряду засобів, існують 3 основні групи м'язів. Я перерахую кращі вправи, які мають свою основну увагу на цієї групи м'язів, але не кращий з'єднання версія:

Біцепс

 • Штангою для тренування біцепсів: це найпростіший і, коли стоячи займається вашою основною і бічних ланцюгів, щоб тримати вас у вертикальному положенні. Пограти з ГРЗП, деякі люди борються з стандартному хваті. Зверху також працює і передпліччя, а також.
 • Гантелі для тренування біцепсів: робити це стоячи з причин, вказаних вище. Також почніть вправу з вашої слабкою рукою, щоб переконатися, що ви не працювати одна сторона.
 • Згортуваність кабелю: такі ж як вище, але ви отримаєте лінійний опір при русі.
 • Інші: підтягування, будь гребні рухи, будь-яка зміна вище (проповідник, сидячи)

Трицепс

 • Діпи: і кращим другом, зваженим провали. Також розвиває грудну клітку. Серйозно, кожен повинен робити 3х10 провали.
 • Вузьким Хватом Лава Для Преса: Лава. Прес. Не дозволяйте ліктям спалахнути.
 • Кабель трицепсів магазинної: як з біцепсами, дає опір через весь диск.
 • Інші: череп дробарки, алмазні віджимання, за шию табличку піднімає

Передпліччя

 • Станова тяга: просто дійсно дуже важка станова тяга з нормальною, подвійний удар рукояткою.
 • Фермери ходить: підібрати 2 32-50кг гирі або гантелі і йти на прогулянку.
 • Утримувати щось важке.
 • Відкосити від чогось.
+425
Kinoeshka 29 бер. 2013 р., 03:53:54

Я як раз збирався почати фітнес/режим харчування, але я не впевнений, де саме почати. Я буду робити 5 днів в тиждень, але подумав, що це може бути, краще почати з 3 днів на тиждень (вівторок, четвер, субота) протягом перших двох або трьох тижнів. У мене є членство в bally's. Як я можу отримати більшу частину з 60 хвилин тренування в тренажерному залі? Я працюю програмістом, що прирівнюється до двох роботах і проводите весь свій час сидячи. Коли не працюю, мій час займають двоє маленьких дітей і моя дружина. Будучи дуже зайнятим призвело плачевний стан мого тіла/здоров'я.

Я збираюся працювати до роботи (близько 6 ранку), і час моє обмежена, так що я хочу провести час з розумом. Які машини я повинен використовувати, скільки ваги я повинен почати з, і що я можу зробити, щоб максимізувати свої результати в найбільш ефективним способом з 60-хвилинної стриманість? Наскільки мети я хочу бути близько 20 - 30 грам легше, але це просто професійне - мій пріоритет-бути здоровим. Я хочу переконатися, що я довгий час почуває себе добре і радіє життю.

Конкретно які машини я повинен використовувати, скільки з 60 хвилин кардіо, розтяжка, або підніматися? Будь-які поради або поради будуть дуже корисні!

+353
Trhesse 21 вер. 2014 р., 09:10:28

Він вважав, що занадто багато фітнес-руйнує м'язи. Як можна дізнатися, що лінії? Деякі аргументи вказують на бігунів на довгі дистанції/марафонців в якості прикладу, який, як відомо, не дуже м'язисті люди, але, як правило, добре розвинена і досить худий.

Я питаю, тому що я намагаюся бути як дуже здоровий та спортивний, але хочу зберегти м'язи одночасно. Люди говорили мені, божевільні речі, як стверджує, що я повинна уникати кардіо, тому що кардіо нібито зливає або "САПС" м'язи відразу. Я не кажу про надмірних кардіо-ці претензії до будь-якого кардіо і стверджують, що він спалює м'язи", навіть якщо це робиться дуже м'яко сказано.

Наприклад, я бачила тему (BB.com), де люди намагаються поставити на розмір активно не займаюся кардіо/фітнес тренування, і категорично уникати його зі страху втрати м'язів від нього.

Я маю на увазі такі речі, як запуск/біг, пліометріка, спорт і т. д. Деякі говорили, як "форми" це зроблено ним. Я здуру повірив, що це правда, і тепер я відчуваю себе неймовірно з форми, а також.

Я в принципі і зрубати щось начебто працює, поки врешті-решт я просто-таки силові навантаження, і я відчуваю, захекавшись зараз на перший сет. Коли я навантажень кардіо я ніколи не відчував себе захекавшись і все ще відчував себе сильним і т. п. але боявся, що все Спорт/кардіо я робив би припинення м'язової маси.

Так що висновок тут? Може більшість людей, як правило, бути дуже потрібним і поставити на+підтримувати м'язи?

Я маю на увазі "високу посадку", як можливість запустити 5K і ще лавку три тарілки, дивлячись причини. Багато з цих "великих хлопців", як правило, мають величезну кількість харчування, але подивіться, як вони захекались після 10 повторень на 50%.

Я не хочу бути побудований і м'язистим, якщо я збираюся бути в формі цар-жопа-я хочу, щоб обох світів.

Зараз я намагаюся повернутися в хорошій формі знову, але борюся, щоб знайти правильний баланс. Я раніше легко працювати принаймні одна миля в день, кожен день-і робити коробки 50-100 стрибків у день без проблем.

Як я можу знати тонку грань між "надто підходять і ризик для ефективного нарощування м'язової маси" і "нарощування м'язової маси, але ще може працювати і не втомлююся?" Я читав суперечливі дослідження, доповіді, анекдоти і т. д. Я гублюся і не знаю, як сильно я повинен тиснути щоб бути в хорошій формі, зберігаючи при цьому впевнений, що я не "витягує" м'язи від. Моя дієта-це добре, і я точно знаю, що більш активний значить більше потребує їжі.

Я даремно хвилююся чи що мені/іншим треба взяти до уваги в цих починаннях?

Зверніть увагу, що я не тільки роблю кардіо/стаціонарний речі, але також пліометріка/стрибати, скакати/ВИИТ, вправи, види спорту, Велоспорт/велосипед верхової їзди та інших вибухонебезпечних, серця торкнувшись навчання.

+337
ambo bin 12 лист. 2015 р., 17:32:58

Мені потрібен килимок для вправ, що супер сильна і запобігають ковзанню на кожній стороні. Я зробив різні речі, але ніхто з них не працював. Я відкритий для будь-яких рад чи рекомендацій продукту.

Примітка: Я буду виконувати важкі глют мостів з опором смуг(200 фунтів) на цей килимок.

Примітка: у мене є бюджет до 100 доларів США. Але мені потрібні вправи мат може виконувати свою роботу. Більшість вправ килимки на ринку призначені тільки вправи і пози йоги, але не для важких вправ.

 1. Класичні Вправи Мат

Я подивився в мережі і купіть класичне вправа Mat, який має пунктирною шару, але цей шар не сильно допоможуть розсувні проблеми і він ковзає на важких опір групи вправи на підлозі.

 1. Клей нековзною колодки

Я намагався виправити цю проблему з присосками. Встановлено прилипача non-Slip пускові майданчики, він працював дуже добре, але вони ранять мою шкіру спини.

 1. Нековзним килимок колодки

Я спробував нековзним килимок колодки, але це тільки заважає ковзанню килимок для йоги на підлогу, це не заважає моєю спиною, сповзаючи на килим.

 1. Мокрий рушник на килимок

Я поклав мокре рушник до пунктирною поверхні килимок для вправ, але цей метод не працював.

+333
user174141 26 жовт. 2012 р., 04:57:45

Ви можете побудувати безліч вправ, але, безумовно, не схожі на ті, стероїдних користувачів, є природний межа.

https://www.youtube.com/watch?v=0al_ukv47c0

http://www.builtlean.com/2011/03/30/how-much-muscle-can-you-gain-naturally/

+312
CaramelDeveloper 2 груд. 2015 р., 16:45:17

Якщо у вас вже є один комплект максимум 12 хороша-повна форма-діапазон-з-руху підтягувань, потім роблю три сети з чотирьох не збирається робити, куди рухатися, що максимум. І не буде навіть велика кількість наборів 3 протягом дня. Вам потрібно зробити високим-реп встановлює, щоб поліпшити ваш високий-реп заданої продуктивності.

З мого досвіду, коли я роблю десяток підтягувань, змащення в паз не дуже корисний, як мій єдиний підхід. Щоб поліпшити останні 8 або близько того повторень мені потрібно зробити комплекти більше 8. (Нижче 6 або 8, я знайшов мастило ПАЗ вельми корисні по-своєму.) Основний спосіб, я зроблю це з 3 комплектами мій максимум (скажімо, 15, 13, 12) плюс деякі додаткові пари-від 5 наборів по 8 або може версія змазування ПАЗ з купкою 5 - або 10-реп встановлює днями я інакше відпочиваю. 3х4 схоже на крок назад.

Якщо ваш 12-реп-максимум не поточні, або закінчує з трьома Киппинг повторень, або обробка з двох повторень з поганим тоном, або не включати повний діапазон руху, то я хотів би використовувати мастила пазів або нижче-реп в роботу ці аспекти моєї підтягувань в першу чергу.

Переконайтеся, що ви розігрітися і розтягнутися належним чином твої плечі вранці, перш ніж ваш перший набір змащувати ПАЗ.

+302
Lajos Molnar 24 лист. 2010 р., 05:18:33

Я плаваю 3-4 рази в тиждень. Іноді, набагато рідше, ніж ~1 рік тому, я отримую надзвичайно роздутим після купання. Мій шлунок повністю заповнений повітрям до такого ступеня, що я не можу стояти прямо. Це може нашкодити.

Я намагаюся знайти причину цього. Я думаю, що це тому, що я не правильно дихати у воді (заковтування повітря на відміну від повітря), або, можливо, з-за те, що я їв Раніше в той же день.

Я не роблю звичку тільки плавання після того, як я їм. Мій плаває являють собою суміш легкій, невимушеній ударів до анаеробного набори залежно від дня.

** Оновлення ** Я змінив свій патерну дихання від дихання кожен третій хід (вліво, вправо, дихати вліво, вправо, вліво, вдих праворуч) на 2-2-3 (зліва, дихати вправо, вліво, дихати правою, лівою, правою, вдих ліворуч, праворуч дихати зліва). Це трохи допомагає.

Я також почала брати газ-X таблетки або два близько 20-30 хвилин до жорсткі тренування. Це, здається, найкраще рішення для мене, щоб усунути дискомфорт після купання. Якщо я отримую роздутою від заковтування повітря, газ-х, здається, щоб допомогти мені позбутися від нього легше.

+242
Miucin Sebastian 21 трав. 2010 р., 22:20:53

Ви також можете перевірити цю статтю на Т-нація м'язової про ДБЖ:

М'язи вгору увазі як раз про кожен м'яз у верхній частині тіла. Всю спину, м'язи живота, всі м'язи на руках і т. д. Відео, вбудоване в цій статті, має гарний підхід до прогресування потрібні.

Один з ключів до того, щоб плавно перейти від підтяжка, до занурення це помилкове зчеплення, згаданих у Т-нація статті. Однак, наступне прогресії, що може працювати:

 • Поїзд підтягування і провали в окремо на прямому барі ... з допомогою неправдивих зчеплення для обох. Бути строгим (не спить). Отримаєте до 15 одразу на обох.
 • Тренувати підтягування, щоб зробити вашу груди торкаючись до штанги, а ваш опускається до дотики до грудей перекладині. Отримаєте до 15 одразу на обох.
 • Використовувати Киппинг, щоб допомогти з переходом від тягнути до занурення. Ментальний сигнал: "ролл-бар". Бар не рухається, але якщо ви рол бар до грудей, це допоможе отримати ваше тіло в положення занурення.
 • Фази з Киппинг і зробити їх жорсткими.
+146
iec2011007 29 бер. 2018 р., 08:22:44

Є не просте правило, що "якщо ви спалюєте більше калорій, ніж ви берете в...?"

Відповідь, якщо "так, але...". Тіло звикає до стану дефіциту калорій і входить у більш "ефективний" режим, коли він споживає менше калорій, щоб вижити, крім втрати м'язової маси, яка знижує енергію, необхідну для підтримки ваги.

Кілька порад:

 1. Мати правильне харчування. Твоє незрозуміло з посади, але якщо споживання вуглеводів надходить з одного банана і декількох сортів пива, це далеко від ідеалу.

 2. Робити один раз в навантаження вуглеводів в 7-10 днів. Це допомагає зберегти ваш метаболізм, який сповільнюється протягом тривалого періоду дефіциту калорій.

 3. Коли інші речі не працюють, зменшити трохи більше вашого дефіциту, зміна раціону харчування та додавання кардіо сесії.

+112
Otis Rothenberger 3 трав. 2014 р., 05:01:00

Це залежить від вашої мети, як бігун, ви хочете конкурувати? Або, можливо, ви просто хочете підтримувати хороші серцево-судинної системи, або схуднути?

Що необхідно для всіх бігунів, незалежно від вашої спільної мети-захистити себе від можливих травм. Дослідження бігуна світу щорічний травматизму для бігунів на 66%. Найбільш поширені травми бігунів-все викликало в деякій мірі слабкими стегнами. Ви могли б зробити illiotibial групі Rehab рутинну бігти, щоб уникнути цього.

Ви повинні також розглянути можливість зробити зміцнення основних вправ, як має сильний сердечник, що дозволяє решті частини вашого тіла, щоб ефективно виявляти силу, і вона також буде захищати вас від травм. Простий-вправи з власною вагою гарні для зміцнення вашого ядра включати випади, планки, приседы пістолетом, віджимання, і бічні планки,

+97
Ashfaq Muhammad 9 черв. 2015 р., 11:54:09

Немає. Набирає м'язи безпосередньо не прирівнюють до втрати жиру. Справа в точку, це можна отримати одночасно.

Що більш ймовірно, що через набирає м'язи, ви знизили ваш жир відсоток. Там більше жиру, але менший відсоток його загалом.

Це жиру у відсотках , що в основному диктує м'язи видимості і чіткості.

+73
Mary ann Arellano 30 січ. 2010 р., 09:47:24

Люди в ці дні, здається, всі без розуму від низьким вмістом вуглеводів, повільних вуглеводів, Аткінса, і дієти Південного пляжу, але в USDA харчової піраміди радить їсти більше зерна, ніж все інше в день, причому, як мінімум, половина з тих, хто цільне зерно. Спеціально для мене, щоб поступово втрачати вагу, інтерактивні інструменти mypyramid.gov пропонуєш мені з'їсти на наступний день:

 • 6.5 унцій з м'яса і квасолі
 • 3 склянки молока/молокопродукти
 • 2 чашки фруктів
 • 3.5 чашки овочів
 • 9 унцій зерна

Чому такий акцент на зернові? Я б вистачає на якусь харчову цінність, якщо я з'їв 9 унцій м'яса і 6,5 унцій замість зерна? Щодо 4.5 унції зерна, що не весь? Вони не шип мій рівень цукру в крові і зводить мене з розуму? Щодо решти піраміди? Якщо я ненавиджу фрукти і з'їжте овочі, я буду вистачає на основні фрукти Вітамін?

+69
tcpiper 22 трав. 2015 р., 05:48:24

Просто цікаво, який комплекс вправ ви порадите щоб мати можливість виконувати м'язи на турніку ?

Дякую

+48
PhoenixFlames 5 січ. 2020 р., 02:17:18

Напруга зв'язок в кісточці? Ти вже тиждень так більшість з набряк повинен був піти відразу. Моя порада-сходити до фізіотерапевта. Вони допоможуть вам з:

 • даю вам добру пораду про те, коли можна починати тренування і скільки
 • використовуючи апарат УЗД, щоб м'яко нагріти тканину, щоб прискорити загоєння
 • записую вам досить просто замінити підтримки розтягнув зв'язки, але зниження стрічкою з плином часу заохочувати зв'язки і навколишні тканини, щоб стати сильнішими.
 • даю вам вправи, які допоможуть зміцнити речі (я б очікував, який матеріал, вправи і деякі стоячи на одній нозі - йде, щоб робити це з закритими очима і трясла всіх рук і ніг.)

Типові терміни загоєння на розтяг 3 тижні - ви навіть не половина шляху.

Важливо, щоб правильно його лікувати або він буде надто вільно (і знову вивих) або занадто туго і заподіяти вам гнучкість і болю.

У вас є ціле життя, щоб насолодитися вашої щиколотки. Повертаючись до вашої спорту на тиждень або два раніше, меркне в порівнянні з цим.

+19
Pruthvi 7 трав. 2011 р., 02:55:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil