Вага підготовки для гри в теніс

Я дізналася з цього сайту що тренування ваги, що передбачає скасування кількох повторень (наприклад, 6) важких ваг призведе переважно в м'язовій збільшення сили, де в якості підйомно-багато повторень легким вагою корисна для м'язової гіпертрофії.

Природно, я думаю, що при тренінгу з обтяженнями для поліпшення харчування в спорті теніс, можна було б бути більш стурбовані, ніж сила гіпертрофія і, отже, виконати менше повторень, але з великими вагами.

Проте в теніс, витривалість м'язів теж важливо, що змушує мене думати, можливо, більше повторень будуть приносити користь.

Я хотів би поліпшити свої сили в тенісі, я повинен орієнтуватися на максимальну вагу і менше повторень, або середніми вагами більше повторень?

+437
roelof 27 серп. 2012 р., 14:22:09
32 відповідей

Ліфтинг для оптимальної ваги/м'язової маси не є оптимальною для спалювання калорій і пульс.

Якщо ваша мета-спалити більше калорій, біжи. Біг може спалювати до 1000 ккал/год в кращому випадку, ви ніколи не досягнете тих видів чисел тягарів, навіть враховуючи, що підняття тягарів збільшує ваш метаболізм протягом тривалого часу.

Слід також відзначити, що у нас є багато різних можливостей, щоб бути перевищений. Робимо зап'ясті кучері на відмову не зробить вас марафонець.

Можна спалити багато калорій за допомогою підняття тягарів обладнання, з програмами, як кроссфіт, і це може бути гарною загальною тренування, але робити багато складних підйомів завжди збільшить ймовірність отримання травм.

Я теж трохи скептично, сказавши, що тренування спалює жир. Біг протягом години дозволить використовувати жир, так, але це буде також зменшити споживання жиру в решті частини дня, і буде викликати почуття голоду, а також. Жир використовується і зберігається в кожну секунду кожного дня. Що важливо для загальної втрати ваги є різниця між енергетичною використанні і те, що ви їсте.

+967
LearnWorkLearn 03 февр. '09 в 4:24

Що ви думаєте про протеїнові добавки? Я треную кікбоксинг і деякі підняття тягарів приблизно 2 - 3 рази в тиждень. Ви могли б запропонувати беручи протеїнові добавки?

Якщо це так, що б вам звернути увагу при виборі такої білкової добавки? Я чув про Maximuscle, ви чули про це? Будь-які доповнення ви пропонуєте?

Спасибі!

+884
Burton 5 черв. 2010 р., 22:29:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Велоспорт, як було показано, щоб скоротити пряму м'яз. Це відбувається тому, що його діапазон руху менше, ніж наприклад біг. Те ж саме відбувається з будь м'язом, яка використовується в більш короткий діапазон руху, так що я припускаю, що те ж саме відбувається з задньої поверхні стегна.

Є ще один фактор, який грає там роль. Біцепс стегна має дві функції (і, відповідно, дві окремі частини, принаймні, двоголового м'яза стегна). Одна частина біцепса femoris тільки згинає коліна, інша частина як коліно згинається і розгинає стегно. При їзді на велосипеді, коліно-коліно частина працює на коротких відстанях, у той час як хіп-розширюється частини розтягнута, тому що ми з ручками. Це в кінцевому підсумку може призвести до impalances, як одна частина м'язи стають більш жорсткими, ніж інші.

+862
Fonia Joe 20 серп. 2018 р., 04:13:32

Єдина досліджень мені відомо, що є якийсь зв'язок між вуглеводами та Альцгеймера є епідеміологічні. Коротше вони використовують дані обстежень, щоб знайти напрям, у якому більш контрольовані дослідження повинні бути виконані, щоб побачити, якщо є справжня причинно-наслідковий зв'язок. Проблема в тому, що багато людей вважають, що кореляція - це те ж саме, що причинно-наслідковий зв'язок, і відмінність не ясно в засобах масової інформації.

Д-р Вил має деякі думки на епідеміологічне дослідження. У тому, що він підкреслює той факт, що немає ніяких досліджень, які забезпечують прямий зв'язок або причинно-наслідковий зв'язок між вуглеводів і Альцгеймера.

 • Альцгеймера знаходиться під впливом високого системного запалення
 • Деякі вуглеводи (особливо цукор і високофруктозний кукурудзяний сироп) збільшити запалення речовини
 • Є й інші продукти, які збільшують запалення, які не несуть високі вуглеводи (від самостійного живлення даних).
 • Позбавлення сну має більш міцний зв'язок з хворобою Альцгеймера, заснований на контрольованому щур дослідження. Сон очищає обміну речовин у мозку, включаючи білки, пов'язані з хворобою Альцгеймера.

Аналогічні дослідження були використані, щоб спробувати просунути будь доктрини вихованця або дієта, що хтось хоче продати. Дуже важливо зрозуміти, які дослідження ведуться, що людина посилається, і, передбачається механізми гіпотеза дослідників або результат цілеспрямованого і контрольованого дослідження. Багато разів епідеміології надає сильну кореляцію, а потім подальші контрольовані дослідження як з щурами/мишами і з людьми довели, що відсутній причинно-наслідковий зв'язок.

Більш сумно відомий приклад-це "теорія ліпідів", який є основою дієтичні рекомендації USDA донині. У дослідженні, у якому було все погано зроблено навіть з-епідеміологічних норм, і дані були кинуті на те, щоб підтримати гіпотезу дослідника. Кілька досліджень прийшли пізніше, показуючи великим вмістом жиру дієти не мають причинно-наслідковий зв'язок з хворобами серця. Коротше кажучи: харчовий жир не має безпосереднього стосунку, але жиру немає.

В нижньому рядку:

Якщо ви їсте правильне кількість їжі, з правильним поєднанням макро поживних речовин для підтримки здорової функції обміну речовин, ваше тіло буде в змозі піклуватися про себе лише добре, навіть якщо ти пускаешься в цукор часом харчовими продуктами Ладена.

Зверніть увагу: вуглеводи мають ані ангели, ані демони. З-за "теорії ліпідів" була доведена неточність у контрольованих досліджень, є ряд людей, які хочуть кинути маятника в протилежному напрямку. Існує ряд епідеміологічних досліджень, намагаються паплюжити вуглеводів, які були коли-то був номер один, що ви повинні з'їсти. Вони дивляться на реакцію інсуліну або вплинути на гормон росту, обидва з яких корисні при підготовці спортсмена. Тільки у випадку, якщо ви наткнутися на це: Інсулін і гормон росту людини не викликають рак, але вони можуть допомогти він поширюється швидше. Якщо у вас вже є рак, необхідно зменшити споживання вуглеводів. Якщо ви цього не зробите, то ви повинні їсти, щоб дати вашому тілу необхідну енергію, щоб зробити його роботу.

+859
kosta5 2 лют. 2014 р., 04:07:19

Я 15-річна дівчинка і 5'5 у висоту.
Як я можу збільшити мій зростання в плані харчування і вправ? Є якийсь конкретний план дієти або рутинній практиці потрібно, що міг би домогтися цього? Я хотів би бути принаймні 5'7.

+819
Ams Naser 18 лип. 2019 р., 14:20:40

Я читав на {1}:

Було встановлено, що вживання вуглеводів і білків перед (13,14) та/або після тренування (5,10,11,13–15) пригнічує розпад білків, стимулює синтез м'язового білка, в результаті чого чистий м'язового білка аккреції під час відновлення.

і {2}:

enter image description here

Існують деякі специфічні типи вуглеводів (дзеркало), що я повинна їсти до/під час/після важкої сесії, коли coingested з білками для оптимізації синтезу м'язового білка і відновлення?

Я знаю з стека обмін питання їсте достатньо вуглеводів для нарощування м'язової маси , але це не зосередитися на coingestion вуглеводів і білків.


Посилання:

+806
sandeep nath 26 лют. 2014 р., 21:30:51

Це не займе так довго, як перший раз потрапити в нього. Благо у вас зараз полягає в тому, що м'язова пам'ять є. В сутності, ваші м'язи адаптувалися і тепер може "згадати" руху для виконання вправи, які ви виконували. Тому, коли ви повернетеся до нього, що весь елемент навчання рух зникла. Це прискорить ваші результати.

Однак, інтенсивність важливою і виключно індивідуальний. Якщо ти повертаєшся у важкій атлетиці, і ваші тренування не є, ти не збираєшся пожинати плоди м'язова пам'ять.

Я впевнений, що деякі люди будуть обговорювати це, але тримати свій раціон в узді теж буде величезний атрибут вашого успіху. В залежності від ваших цілей, щоб схуднути, наприклад, почати з дефіцитом в 500 калорій. Використовувати трекер як MyFitnessPal - це буде гарантувати, що ви не йдете за борт на споживання калорій. Відстеження калорій + інтенсивні тренування + м'язова пам'ять = результат.

Раніше досягнуті результати є суб'єктивними, я помітив, що після 6-місячної перерви, я повернулася в тренажерний зал, роблю 2 комплексу канатних доріг (тобто жим + станова тяга або присед + тяга вгору) на тренування з додатковими вправами....Я отримав результати та був сильніший протягом 1 місяця 3 тренувань в тиждень. Знову ж таки, мова йде про інтенсивності.

Сподіваюся, що це допомагає! Удачі!

+803
Gizka 10 вер. 2011 р., 02:33:05

@Дєєв вже вкривали більшу частину цього питання, я просто хочу, щоб додати цей біт;

Якщо мова йде строго про те, чи ви будете спалювати жир або сніданком, відповідаю обом. В залежності від інтенсивності тренування, ви будете спалювати жир і глікоген.

Коли ви в меншій частоті серцевих скорочень, ви будете спалювати більше жиру, ніж глікогену (близько 60% жиру і 40% глікогену). Коли у вас є більш інтенсивні тренування (підвищення ЧСС), спалювання жиру не вистачить, щоб ваше тіло почне спалювання замість глікогену.

Це не означає, що ви будете спалювати більше жиру, в той час як у нижніх поясах, це просто означає, що ти спалюєш більше жиру щодо глікогену в нижній зони серцевого ритму. Коли ваші тренування більш інтенсивними, ви будете спалювати більше жиру, але ви також будете спалювати більше глікогену.

Так в основному, якщо ви хочете спалити трохи жиру, мінімізуючи кількість спалених калорій, які ви отримуєте від вашого сніданку, ви хочете тренуватися в нижній зони серцевого ритму.

+800
yamachan 25 вер. 2015 р., 22:18:42

Коли ви тренуєтеся, ваше серце ставка підвищується і ваш метаболізм досягає більш високою ставкою. Після тренування я, мій метаболізм залишається досить високим протягом години, тому я не можу працювати ефективно у вечірній час, а потім лягти в ліжко (моя проблема в тому, що це змушує мене дуже уважно, тепло-менші проблеми в Шотландії:-)

Так що моє рішення є насамперед з ранку - це дає мені поштовх почати день. Дивіться, якщо ви можете змінити час тренування на ранок - він може зробити все різниця необхідно.

+793
pavan varma Tirumani 7 груд. 2015 р., 00:52:50

що б зовсім непогано

Так що це тоді? Я плутати про те, що вам заважає тут, це повністю ваш вибір, ви або розтягнути, або ні. Що ви відчуваєте більше переваг:

1) розтяжка + потенціал гнучкості/розминка

2) вільне 10 хвилин

У вас є тільки два варіанти вибору, чи не треба, ви не помрете, якщо ви припините розтягування, але ти не помреш без десяти хвилин.

+760
Stodds 22 квіт. 2017 р., 09:33:35

Схоже, що ви хочете зробити м'язи вікна. Це кращий progession я виявив, хоча вам знадобиться гімнастичні кільця: м'язи прогресії від Crossfit Естеро

Ось відмінний прогрес для другого вправи, яке є передній важіль.

+747
Taufan 27 квіт. 2012 р., 03:35:20

Тому я знайшов швидкість каната, тих, хто дійсно легкі скакалки в моєму гаражі, і мені потрібно працювати, тому я взяв її в мій будинок. Я пішов на YouTube, але здавалося, що там були тільки підручники з допомогою товстою мотузкою, і я не хочу витрачати гроші, тому що я дешево, і я хочу використовувати скакалку для чогось, так як я можу досягти тих же результатів зі швидкістю мотузки. Моя мета зараз-поліпшити витривалість, так як я втомлююся після менш третини милі, а також побудувати сили верхньої частини тіла.

+732
rutilate 30 трав. 2012 р., 08:31:22

Якщо ви не хочете використовувати ваші пастки в обличчя тягнути треба перестати стягувати ваші плечі і якщо ви зробите це, то це не більше, особа тягне.

Особа тягнути має безліч варіацій, але всі вони мають одну річ загалом; вони не задня дельта вправи ізоляції, кожна особа тягнути великою складовою механізм, який працює у багатьох суглобах і м'язах, вони є присідання для верхньої частини спини.

якщо ви хочете ізолювати свого плеча, спробуйте задня дельта хитається чи задня дельта відкати.

Редагувати : Що стосується варіацій з меншим активації верхніх пастку,спробуйте стоячи високий шків особа тягне. У цій варіації рух фактично починається з нижньої трапеції і паралелограми.

+728
OKyr 15 серп. 2019 р., 06:19:55

Ви говорите, ви хочете рости біцепси. Є кілька речей, які ви повинні мати на увазі, коли кажу, що:

 • Біцепс і трицепс повинні бути на зв'язку. Міцність на Бі і три повинні бути в доброму ставленні один до одного. Якщо в якості прикладу біцепс набагато сильніше, ви могли б розробити ліктьовий тендиніт та інших суглобів, пов'язаних з болю.
 • Трицепсів становлять велику руку. Не тільки біцепси, але і трицепси складають багато зброї. Ви говорите, що ви хочете великі біцепси. Я використав, щоб сказати, що занадто, але все, що я хотів було більше зброї. Отже, трицепс теж важливо.
 • Кращі будівля м'язи вправи є складними рухами. Руху комплекс рухів, які вимагають декількох м'язів. Деякі приклади: рядки, підтягування, віджимання і присідання. Ці рухи були науково доведено, щоб бути краще будівельників м'язи, ніж ізольованість рухів (наприклад біцепс завиток).
 • Для росту м'язів вам знадобиться гіпертрофія. Гіпертрофія-це процес у м'язах, що змушує його рости. Ви отримаєте гіпертрофії при тренуванні з мінімум 8 повторень. Більшість людей говорять, 8-12 повторень буде краще, але є наукові докази того, що зарекомендував себе 30 повторень множин, щоб бути настільки ж ефективним, як 8-12 повторень.

Мені шкода, що я був не в змозі поставити джерела на мої претензії, але я сподіваюся, я ще зможу допомогти.

Слідкуйте за хорошу роботу!

+719
SEAN 13 груд. 2014 р., 13:05:07

Наприклад, 1000 кроків може деньжищ від 40 - 80 кілокалорій в Lost, в залежності від ваги людини і одна висота.Продукти не показують розрахунки (які я думаю, що вона постійно оновлюється) використовується, щоб з'ясувати, витрачені калорії, це дійсно надзвичайно важко дізнайтеся точну вартість.

А також якщо калорій розраховує не на 100% вірні, вони порівняно зв'язний сенс, що у разі, якщо ви хочете зробити реальний завдань за 2 днів поспіль, ваш опік калорії слід читати як ідентичні. Це, звичайно, важливо, щоб ви могли спостерігати, як кожен день впливає ваш опік калорії і оцінити, наскільки добре ви прогресує.

Щоб відповісти на ваше питання, чи слід розглядати різні пристрої, найбільш близьким пристроєм того, що ви можете думати, як Wahoo tickr підтримує х (припускаючи, що ви використовуєте Полярні Н10), я маю на увазі Ваху є великим конкурентом для полярних, так що ви можете використовувати для будь-якого порівняння. Ви можете прочитати тут при будь-якому порівнянні чи коментар на обидва пристрої.

+698
hermit 29 жовт. 2011 р., 01:53:56

Кілька років тому я робив сидячи лат pulldowns. Інструктор тренажерного залу прийшов і запропонував додаткові вправи. Використовуючи ту ж машину, я встав і почав з моїх плечей з мого боку і мої передпліччя паралельні підлозі. Потім мене потягнуло вниз, використовуючи тільки руки, і повернутися в початок. Тоді я зробив повторень, що встановлені все інше. Здається, хороша вправа, але: а) ви знаєте, як він називається, будь ласка? б) чи можете ви сказати мені, які м'язи він працює?

Спасибі.

+670
Mumbai CabinCrew 19 лист. 2011 р., 22:24:11

Тримати ваші м'язи в теплі знижує ризик отримання травми. Це, серед інших причин (таких, як неврологічні ефективності) чому люди розминаються перед фактичним виконанням важкої роботи. Якщо ви робите силові тренування, є періоди відпочинку між підходами вправи. Вони можуть бути менше двох хвилин, або значно більше, якщо ви робите дуже важка. Зберігаючи тепло протягом цього часу корисно. У деяких випадках люди носять неопрену рукава за суглобів (Як правило, коліна або лікті), щоб підняти температуру в тих конкретно.

Для кардіотренувань, ви могли бачити, як люди роблять навпаки. Довга тренування на витривалість викликає велике потовиділення. Піт повинен випаровуватися, щоб тримати тіло при комфортній температурі. Так як вправи безперервно ви, ймовірно, щоб тримати хорошу температуру в м'язах і суглобах в будь-якому випадку. Саме тому одяг для бігу, Як правило, бути легшим і легшим.

Все це залежить від інших факторів. Температура навколишнього середовища (спортзал тримати в теплі? є кондиціонер?), погода (вологість) і, мабуть, найголовніше, особистих уподобань. Для деяких людей толстовки, схоже, данина моді, або щось, що дозволяє їм зосередитися або залишатися на задньому плані. Це не завжди практичні міркування. Деякі люди люблять, щоб залишитися дуже теплими, в той час як інші воліють зберігати холоднокровність.

Редагувати: я щось забув. Деякі люди можуть думати, що збереження їх температура тіла вища, призведе до збільшення витрачаються калорій і більше жиру використовується. Я не знаю, якщо є якась правда до цього. Інтуїтивно я б сказав, що це звучить сумнівно, і в разі помилкової причини і наслідки. Люди можуть подумати, що це працює, тому що збільшення пітливості може привести до втрати ваги за рахунок води. Який, звичайно, швидко відновлюється, особливо після поповнення глюкози і глікогену.

+648
Mansoor Wada 11 бер. 2012 р., 02:50:23

Деякий час тому я б сказала, що негативні підтягування-допоміжна вправа, яку слід використовувати при старті. У допоміжній версії у вас однакові рухи, тому ваш організм дізнається точне рух, і ви розвиваючи м'язову пам'ять.

Однак з цієї презентації можна дізнатися, що там немає нічого, як м'язова пам'ять. Ви не тільки будувати м'язи, нервову систему, і ось воно.

Зверніть увагу, що ви можете отримати допомогу з групами, спеціальних машин, а від іншої людини. Чим довше смуги, тим більше сил дається, так що в нижньому положенні вони допомагають більш на самому верху. Машини, як правило, дає однаковою силою весь час. Люди... залежить :) з цієї точки зору негативних версія дає краще відслідковувати прогрес. Також вимоги до обладнання набагато нижче.

Як Примітка боку - це відправна точка, так що я б не думати про це занадто багато. Різниця не така велика.

+585
TakeSoUp 9 черв. 2014 р., 02:11:18

Коли ви робите військової преси, оптимальний спосіб активувати всі плече і навіть трапецієподібних можна потиснути плечима, коли ви знаходитесь у верхній частині руху.

Так як ви йдете вгору, ви нормально притиснути вантажем, поки руки замок. Якщо ви знайомі з потискуючи руху, ви можете зробити це один трюк, щоб дійсно підштовхнути ваші плечі, активуючи пастки з рухом плечима. По суті, коли ваші руки знаходяться на верхній частині, продовжити їх, може бути, на дюйм далі і тягнути свої пастки. Гарантовано поставити вас на ноги.

Крім того, необхідно враховувати внутрішні і зовнішні повороти на рухливості плеча і розминку, це допоможе вашому обертальної манжети при бічних піднімає.

Зовнішні Повороти

Плавання теж дуже велика за плечі. +1 @JohnP

Залишитися пити мої друзі

+546
NJT 20 квіт. 2013 р., 09:02:27

56 кг-це вже досить тонкий. Якщо у вас вже немає плоского живота тоді я думаю, ви не худі-жиру.

Я такої ж висоти, як ви і я теж програміст. Я з подивом виявив, що одна тільки дієта, а головне, зробили дуже мало різниці у зміні мого складу тіла.

Я вегетаріанець і я також практикувати мистецтво періодичне голодування.

Я не бачу жир сходить, поки я не додав у аеробіки. Зараз я бігаю 3 рази в тиждень. Я абсолютно ненавидів , коли я почав, але тепер мені це подобається. Шукати диван, щоб 5K додаток.

Три поради:

 1. Додати якийсь аеробіка. Випадково ходити на біговій доріжці не прокотить. Якщо ви не отримуєте ваш тариф серця вгору і працює в поті чола, цього не достатньо.
 2. Додати якийсь силовий тренування, навіть якщо це щось на кшталт групи вправ. Жир горить у присутності м'язів. Аеробіка + силові навантаження діють як подвійний удар проти жиру.
 3. Якщо ви використовуєте обмеження калорій, щоб втрачати жир, не робіть цього протягом більше 2 днів поспіль. Приблизно через 2 дня ваш організм починає думати, що ти в які-небудь неприємності і переходить в "голодування" режимі, він буде намагатися зберігати все це можна у вигляді жиру.

+536
MohamedTamer 22 вер. 2017 р., 19:55:33

Тому я займаюся тренуванням ваги за пару місяців. Використовуючи ідею прогресивної перевантаження я вже збільшувати вагу на 5кг кожну тиждень або 2 або 3. Оскільки я працюю з дому без нагляду, я переконатися, що я благополучно нижче мого Макса.

Моя проблема в тому, що з моєї тязі, тепер я можу робити все вагу я може поміститися в рядку. Мій найбільший тарілки 7,5 кг, з яких у мене тільки 2 і 2x5kg, а решта 2,5 кг. Тому вони не дуже високі, і тому велике горизонтальне простір на панелі і я більше не може поміститися більше ваги на штангу. Я уявляю, що в мене скоро буде така ж проблема з моїм жимі, як я тільки 5 кг максимальна бару.

Я в даний час шукає, щоб купити/зробити деякі великі ваги, але не зможе зробити це за деякий час. В той же час я хотів би все-таки росте моя сила.

Так що моє запитання:

Як я можу продовжувати збільшувати свою міцність без збільшення ваги на штанзі? Я повинен зробити більше повторень в сеті? Більше однакових набори повторень? Повторіть вправу щодня два рази в день?

Ці варіанти мені збільшити розмір м'язів? Я роблю 5 повторень, як я читав, що це або навіть менше оптимальний для тренування сили без збільшення об'єму м'язів.

Моя мета-збільшити силу, не набираючи зайвого розміру м'язів.

+534
user13409 9 бер. 2018 р., 19:56:16

Я чув, що марафон/біг може призвести до травм, постійні болі в суглобах і т. д.
Я хочу знати (докладно), що всі запобіжні заходи, щоб мати на увазі під час пробіжки/біг щодня (щоб уникнути травм)?

+475
smallthoughts 31 січ. 2019 р., 22:57:25

Я працюю в даний час на підвищення гнучкості в моєму приводять м'язи (особливо ліва нога, так як вона жорсткіше, ніж моє право), і в кінці кінців хотів би бути в змозі зробити повний розрізом збоку. Я повинен бути розігрітий, щоб зробити мою частина тягнеться, або я буду в порядку просто вправи на розтяжку, самостійний, без прогріву?

Якщо мені потрібно зігрітися, щоб ефективно збільшити гнучкість, які розминки буде достатньо?

+352
BONO s 11 вер. 2018 р., 22:37:09

Мені цікаво, якщо що-небудь у наступному списку інгредієнтів буде вважатися шкідливою. Я розумію, що все це FDA затверджених інгредієнтів, проте аспартам є хорошим прикладом інгредієнт (на цей продукт), який вважається канцерогеном поки не схвалений FDA.

Image of Ingredients

Цей особливий протеїновий порошок має сильний смак, але має тільки 2 грамів цукру. Це змушує мене задатися питанням, Що таке підсолоджувач в ньому. Я бачу, що сукралоза в ньому, але там не так багато.

+306
Romanchik 11 квіт. 2012 р., 05:36:45

Від 50,000 вигляд ніг, втрата ваги-це дефіцит калорій, тобто ви збираєтеся "додати" і "втратити" у вазі-це просто неправильно. Якщо у вас є дефіцит калорій, ви можете втратити вагу під час їжі Твінкі (посилання: http://www.cnn.com/2010/HEALTH/11/08/twinkie.diet.professor/)

Сироватковий протеїн хороший для нарощування м'язів. Він швидко перетравлюється і викликає сплеск інсуліну, який сигналізує ваше тіло для зберігання поживних речовин і побудови тканин. Це рафінований цукор білків. Якщо ви робите силові тренування і надлишок калорій з достатньою кількістю білка (сироватковий чи інакше), ви будете нарощувати м'язи.

+293
Sudesh Jethoe 2 жовт. 2010 р., 07:55:53

З тих пір, як я почав використовувати зони серцебиття в моїй підготовки (біг і велоспорт), мій фітнес неухильно йде вниз. Тут явно щось не так, і я підозрюю, що це зон.

Я нещодавно здійснила підйом, де я був, в основному, дивлячись на мою силу і після того, як я закінчив, мій HR зон були схожі на ці:

enter image description here

Більшість зусиль, заявлений як Z5 є безперервним, як 30-35 хв піднятися. Якщо я правильно зрозумів зонах, це не повинно бути можливим, а чи треба це?

У кого-небудь є досвід з цим? Як ви йдете про коригування зон, так що вони стають корисними під час навчання? Краще просто угробити зон серцебиття і піти заздалегідь, темп і сила? Більшість планів навчання визначаються з точки зору кадрової зон, так що важко було б використовувати їх, якщо я це зроблю.

Спасибі.

+191
robd 11 вер. 2010 р., 05:03:00

Основні будівельні блоки всіх успішних фізичних навантажень потребує гідного розуміння Сельє загального адаптаційного синдрому. Первісна теорія була розширена, щоб включити двофакторну концептуальної моделі синдрому адаптації:

 • Необхідно підкреслити досить, щоб порушити гомеостаз (поточний рівень адаптації)
 • Вам потрібно відпочивати достатньо, щоб дозволити тілу гіпер-компенсації (тобто пристосуватися до обробляти більше, ніж стрес, який ви останній дав йому).

Спочатку ви побачите гарні результати неважливо, що ви робите. Однак, хитрість полягає в тому, щоб збільшити напругу достатньо, щоб вимагати адаптації. Штангісти і культуристи збільшити вагу на штанзі, і маніпулюючи підходів і повторень, які вони використовують.

Якщо ви не обмежуючи себе строго вправи вагу тіла, то ви повинні змінити інші змінні:

 • Кредитне плече: більш неефективних важелів буде викликати велике навантаження на деякі м'язи.
 • Об'єм: коли ви множите набори разів повторень, ви отримаєте обсяг фізичних вправ. Вам потрібно збільшити цей обсяг, щоб продовжувати поліпшуватися.
 • Нетрадиційні ваги: використовувати загальні предмети домашнього вжитку, щоб додати більше ваги вашого тіла під час тренування.
 • Час між підходами: на не повністю дозволяє ваше тіло, щоб відновитися між підходами, ви можете накопичити навантаження.

За даними "практичне програмування для тренування ваги книга" у нас є деякі загальні діапазони повторень, які викликають різні пристосування:

 • 1-3 повторень будує Чинності
 • 8-12 повторень будує розмір
 • 16+ Репс будує анаеробної витривалості

Багато програм використовують комплекти з 5, як хороший компроміс між міцністю будівлі і розмір. Ця інформація важлива для того, щоб з'ясувати, як організувати свої набори, щоб отримати пристосувань, які ви хочете. Для збільшення об'єму виконаної роботи (напруга, необхідне щоб порушити гомеостаз), додати кілька наборів одного і того ж кількості повторень. Якщо ви робите 3 сети з 12, збільшення на 4 комплекти 12, або 5 комплектів.

Ви можете носити ці варіації на якийсь час і зробити деякий прогрес. В кінці кінців, ви будете запускати з часу в день, щоб прогрес на вагу тіла вправи. У цей момент вам дійсно потрібно дивитися при покупці набору ваги, якщо ви не можете/не ходить в тренажерний зал. Навіть використовуваний набір допоможе тобі стати сильніше.

+175
Trina K Ngo 5 серп. 2013 р., 09:35:10

ІМТ-це хріновий шлях, щоб класифікувати якщо ви overweight.

Якщо ви не маєте самооцінку психічних проблем, ви повинні використовувати найбільш точний інструмент аналізу ваги, а дзеркало. Коли ви задоволені своїм відображенням, а потім перейти на вміст калорій і скинути свої цілі.

3 рази на тиждень в тренажерному залі протягом 1 години означає, що ви будете підходить для наступних програм початківця штангою:

Ви повинні також зробити деякі кардіо:

ВИИТ, біг, їзда на велосипеді, плавання, веслування, ходьба, віджимання, 
Стрибки на місці, тягне санки, гойдалки кувалдою, Бокс, ММА, футбол, 
Теніс, бадмінтон, сквош та ін.

Комбінуючи вищезазначені з їжею менше калорій , ніж ви використовуєте за день Ви будете втрачати вагу і набрати м'язову масу (понад 6 місяців до року). Як тільки ви закінчили, то ви повинні знати, що ви хочете зробити і скидання ваших особистих цілей.

+158
user3145180 8 жовт. 2016 р., 23:49:15

Я зроблю вага, що ви знаєте, ви можете тримати свою поставу максимально рівно. Якщо все тіло смикаючи занадто взад і вперед, ви не будете класти стільки напруги в м'язах, в середній частині спини, найширші, біцепс, і ви почнете включати "допоміжні" м'язи або прилеглих м'язів, щоб допомогти вам завершити цей рух.

Ізоляція і хороша форма дасть кращий результат, ніж погана форма і створюючи складне рух з чогось, що має залишитися, а значно статичний.

+145
ibragimchik 9 квіт. 2013 р., 01:12:53

Ми всі різні, але хороші новини в тому, що ми не настільки різні, що вам потрібна спеціальна процедура, тому що ти індіанець. Є конкретні продукти, які важче переносять на кілька груп, ніж інші (наприклад, північні європейці можуть перетравлювати коров'яче молоко більш легко, ніж більшість інших людей), але є також істотні відмінності в популяціях. Це може бути, що ви і я (індійської і Західної Європи) більше схожі, ніж я і мій сусід!

Так що ви могли б просто без надмірностей рада: їжте хорошу їжу, і не занадто багато. Ви можете, однак, ніколи не їжте занадто багато фруктів (поки вони не задушені в соус жирні). Запишіться в тренажерний зал і вам хтось щоб показати вам, як піднімати тяжкості. Підняття тягарів є одним з найбільш ефективних втрата ваги вправи, тому що це збільшує кількість калорій ви спалюєте поки ви не працюєте.

Зберігати продукти харчування і щоденник тренувань. Відслідковувати свою вагу, але що більш важливо, відстежувати, як ви відчуваєте і як ви спите. Якщо ви відчуваєте більшу певної тижня, перевірити, що ви їли і як ви здійснили на цьому тижні - це, напевно, те, що добре для вас.

+143
My Assignment Help 9 груд. 2010 р., 19:54:18

Можливо, ви захочете подивитися це відео від Еліота на міцність табір, під назвою "мотивація-це фуфло".

Чесно кажучи, ви не збираєтеся бути мотивований кожен день, що ви повинні працювати (або робити що-небудь ще). Те, що вам дійсно потрібно, це дисципліна , щоб дотримуватися вашої програми, коли ви відчуваєте, як лайно, пропустили тиждень, відчуваю себе жирної, відчуваєте слабкість і т. д.

Якщо б я міг дистилювати фітнес-дві речі, це буде так:

 1. Використовуйте хорошу програму.
 2. Дотримуватися її. Коли ти впадеш з коня, повернутися на.

Якщо людина просто зробив ці дві речі, весь світ був би феноменальним спортсменів у рваних формі бігають з високого fiving пральна дошка АБС один з одним.

Хороших програм є предметом поставивши своє его в узді і наукою, і вставляти в програму-це питання самодисципліни і хорошого життя вибір.

З Вікіпедії:

Дисципліна-це придушення низинних бажань, і зазвичай розуміється як синонім стриманості та самоконтролю. Самодисципліна-це в якійсь мірі заміняє мотивацію. Дисципліна-це коли один використовує причина, визначити кращий курс дія, яка виступає проти власних бажань, який є протилежністю задоволення.

+132
Chris Beams 19 вер. 2012 р., 06:46:06

Коли я почав біг, я також намагаюся скинути вагу. Моя проблема в тому, що я 18ст і працює на асфальті на 3 милі, не добре для мого коліна!

Я контролюю свій раціон харчування. Я вирізав нормальний Кокс повністю разом з пивом, пішов без шоколаду і солодкого, і зменшив розмір моєї кухні. Досі мені вдалося 1-й Вільний робите це під час роботи.

Тепер я також хотів би поліпшити верхню частину тіла і підвищити тонус (більше зброї, як і моє і т. д., трохи худа для свого розміру). Я читав на цьому сайті люди рекомендують вживати в їжу більше в день тренування, так як це будує м'язи. Це стосується мене, так як я схильний до набору ваги. Це змусило мене думати, що, можливо, м'язи в ногах не видужує через контрольованих калорій і роблять тренування ваги буде марною тратою часу, як не може бути ніяких поліпшень під час цієї дієти.

Я параноїк? Для запису я намагаюся їсти рибу і курку кожен день, коли це можливо.

+31
Devender Tanwar 13 лип. 2011 р., 12:12:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil